Bahceci Tup Bebek
 • INTERNATIONAL PATIENTS

Embriyo Transferi Sonrası Gebelik Ne Zaman Belli Olur?

Embriyo Transferi Sonrası Gebelik Ne Zaman Belli Olur?
    

Tüp bebek tedavisinde en çok merak edilen konulardan biri de gebelik haberinin ne zaman alınacağı sorusudur.

Anne adayına embriyo transferi yapıldıktan sonra merakla ve sabırsızlıkla beklenen bir süreç başlar. Acaba hamile miyim ve sonucu ne zaman öğreneceğim? Merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Tüp Bebek Kaç Günde Belli Olur?

Tüp bebek tedavisi tahliller, muayenelerle başlayan, yumurta takipleri, yumurta toplama ve embriyo transferi ile son bulan bir süreci kapsar. Tedavinin başlayışı ve transfer günü dahil süre aralığı yaklaşık 1-2 ay kadar sürer. Bazı durumlarda rahim dinlendirme yöntemi uygulandığı için embriyolar dondurulup 1-2 ay sonra transfer edilebilir.

Embriyo transferinden sonra gebelik sürecini öğrenmek için 10-12 günlük bir süreç yeterlidir. Kandan yapılan b-hCG testi ile anne adayımızın hamile olup olmadığını öğrenebiliriz.

Embriyo Transferi Nedir?

Tüp bebek tedavilerinde en son aşama embriyo transferidir. Embriyo, yumurta toplama işleminde toplanan yumurtaların laboratuvarda sperm ile birleştirilmesi yani suni yollarla döllenmesi sonucunda elde edilir.

Laboratuvarda döllenen embriyolar bir kateter yardımı ile anne adayının rahmine yerleştirilir. Bu yerleştirme işlemine embriyo transferi denir.

Tüp bebek yaptıran hastalarımızın hikayelerini izlemek için tıklayın.

Embriyo Transferi Kaçıncı Gün Yapılır?

Embriyo transferi, embriyo oluştuktan yani yumurta toplanıp döllendikten sonra genel olarak üçüncü veya beşinci günde yapılır. İdeali, beşinci günde yani blastokist dediğimiz aşamada yapılmasıdır.

Çünkü bu dönemde en iyi kalitede ve gebelik potansiyeli yüksek olan embriyoyu seçmek daha kolaydır. Amacımız embriyo transferini beşinci günde yapmaktır ama kadının yaşına, gelişen embriyo sayısına ve embriyo kalitesine göre üçüncü günde de transfer yapılabilir.

Embriyo Transferinden Kaç Gün Sonra Gebelik Belli Olur?

Embriyo transferi 5. gün yani blastosist dediğimiz embriyo aşamasında yapılmış ise ve şartlar yeterli ise aslında o gün veya bir sonraki gün embriyonun rahim duvarına tutunması ile gebelik gerçekleşir.

Ancak gebelik tanısı konması amacı ile ölçülen hormon değerinin kandaki artışı 10-12 sonra olduğu için gebelik testini yapmak için en doğru zaman da transfer işleminden sonraki 10-12. Gündür. Bu dönemde yapılan b-hCG testi ile gebelik durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Bu test sonucuna göre gebelik oluşup oluşmadığı ve kesin olmamakla birlikte sonuçtaki değere göre de aslında gebeliğin ilerleyip ilerlemeyeceği anlaşılır.

İlerleyen günlerde tekrarı yapılan bu testteki hormon değerlerinin artışına bakılarak gebeliğin ilk aşaması hakkında bir yorum yapılabilir.

Bununla birlikte tüp bebek merkezleri için daha önemli olan sonuç, gebeliğin 8. haftasında yapılan ultrasonografik değerlendirme sonucu kese veya kalp atışının görülüp görülmemesidir.

5. Gün Embriyosu Ne Zaman Tutunur?

Erken dönemde transfer edilen fazla sayıda embriyo beraberinde çoğul gebelik (ikiz, üçüz) riskini de getiriyordu. Embriyo sayısının sınırlanması ile özellikle belirli sayıda embriyosu olan çiftlerde embriyo transferi embriyoların rahme tutunma aşaması olan blastokist (5. gün embriyosu) döneminde yapılıyor.

Böylece gelişim seviyesine göre de seçilebilen en iyi kalite embriyolarla gebelik elde etme şansı en üst seviyede tutulmaya çalışılıyor.

Embriyo Transferi Sonrası Gebelik Belirtileri Nelerdir?

Embriyo transferi sonrası yaklaşık 12. günde gebelik testi yapılır.

12. güne kadar gebelikle ilgili bir hormon salınımı beklemediğimiz için gebelikle ilgili bulgular ve belirtiler görmeyiz. Gebelikle ilgili sıkıntılar hisseden hastaların mide bulantısı, kasık ağrısı, memelerde şişkinlik ve hassasiyet gibi şikayetlerinin nedeni aslında kullandıkları hormonal tedavidir.

Embriyo transferi sonrası özellikle erken dönemde kadınlarımızın en sık yaşadığı problemlerden biri kasık ve bel ağrısıdır. Kasık ve bel ağrısı, gebelikte de çok sık görülür.

Genellikle, embriyo transferinden sonra eğer 5. gün embriyo transferi olmuşsa 48. saat içinde implantasyon gerçekleşmektedir. İmplantasyondan sonra kanda Beta HCG hormonu artmaya başlar ve kandan gebelik testi ile gebelik sonucu öğrenilebilir.

Bu dönemde net bir hamilelik belirtisinden bahsetmek doğru olmaz ancak transfer sonrası kahverengi, açık renkte kanama olursa bu bir implantasyon kanaması yani gebelik kanaması olabilir. O zaman yapılan bir hamilelik testi bunu doğruluğunu gösterecektir.

Çok erken dönemde bulantı, kusma, tansiyon düşüklüğü gibi belirtiler pek görülmez. Çok düşük Beta HCG değerlerinde çok yüksek değerlere çıkıldıkça bu belirtiler aşikar olmaya başlar fakat erken dönemlerde böyle belirtilerle de çok karşılaşılmaz.

Erken dönemde embriyo transferi sonrasında çok bariz çok belirgin “işte budur” diyebileceğimiz bir gebelik belirtisi görülmez. Kasık ağrısı, bel ağrısı, insanın psikolojik olarak kendini hamile gibi hissetmesi gibi durumlar gerçek hamilelikle alakalı olmayabilir.

Gebelikle ilgili net sonucu aslında 12. günde yaptığımız kanda beta HCG değeri yani kanda gebelik testi verir. Kanda gebelik testi pozitif olan bir hastanın belli bir süre içerisinde gebelik hormonu giderek yükselir ve gebelikle ilgili semptomlar bulgular gösterir.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Umut Ol Umut Bul Facebook grubumuza üye olabilirsiniz.

1.249 Yorum
 • ***** Yanıtla

  Merhaba

  5.gün embriyosu transferi oldu 12.gün beta hcg değerin 23 14.gün 32 cıktı acaba tutunma olurmu yada kimyasal gebelikmidir cevaplarsanız sevinirim hocam

  2 Ocak 2023 / 15:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuçlarınızda yükselme görünüyor fakat kimyasal gebelik olup olmadığıyla ilgili net bir şey söyleyemeyiz. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ocak 2023 / 17:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 9. gün bthcg 73.8 di doktorumuz hayırlı olsun dedi 11. gün değer 137 oldu yani %85 bir artış oldu. doktorumuz sınırda bir artış olduğunu söyledi. 13. gün değerimiz 322 oldu. Bu artışında iyi olduğunu söyledi ancak çok umutlu konuşmuyor. İkinci %85 lik artış nedeni ile dış gebelik olabileceğini söyledi. Hastanemiz dışında ki kadın doğumcular değerlerin normal olduğunu söylüyor. Sizin yorumunuz nedir? Teşekkür ederim.

  5 Aralık 2022 / 15:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerler normal görünüyor. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2022 / 15:45
   • ***** Yanıtla

    hızlı geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim

    5 Aralık 2022 / 16:11
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     5 Aralık 2022 / 16:12
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar hocam 5. Gün embriyosu transferi yapıldı kahverengi lekelenmem oldu 5. Gün başladı 3 4 gün kadar sonrasın da kanama oldu ilacın dozu arttı doktorum progestanın kasık ve bel ağrısıda oldu ama aşırı olmadı 19 aralıkta 12. Günüm dolacak test vereceğim sizce tutmuş mudur lekenme harici kanama olması olumsuz bir durum mu

    17 Aralık 2022 / 15:57
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Bu konuyla ilgili net bir şey söyleyemeyiz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     19 Aralık 2022 / 09:53
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam. 1 adet 5. gün dondurulmuş 4CC kalitede embriyo transferi yapıldı. 6. gün Beta HCG 27,
  8. gün 75, (2.7 kat arttı)
  10. gün 273 çıktı. (3.6 kat arttı).
  13. gün ise kendi doktorumda kan vereceğim.
  Sonucun normal mi?
  Bu artışta bir sıkıntı mı var?
  Bilgi verir misiniz lütfen?

  3 Aralık 2022 / 01:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuçlarınız normal görünüyor. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2022 / 09:44
 • ***** Yanıtla

  Meraba hocam ben 5 günlük emriyo transferi oldum hep kasık bel ağrım oldu son iki gün düzeldi bu gün 10 günümdü az siyah leke geldi bitti sonra evde erken gebelik testi yaptım negatif karnımın altında batmalar acımalar oluyor ağrım yok hamilemiyim acaba?

  2 Haziran 2022 / 00:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için doktorunuzun söylediği tarihte Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Haziran 2022 / 10:09
   • ***** Yanıtla

    hocam embriyo transferinin 9. günü beta hcg 63,6 çıktı iyi mi bu değer

    4 Kasım 2022 / 21:19
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Beta HCG sonucunuz pozitif görünüyor. Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     7 Kasım 2022 / 09:45
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam transferimin 7 gunu bugun 6 ci gunu kan testi yaptirdim sonuç 16.6 cikti nekatifmi oluyor kasiklarimda agri mide yanması oluyor erkenmi acaba kan testi yaptirmaya

  8 Nisan 2022 / 18:23
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Erken yaptırmış olarak görünüyorsunuz. Zamanında tekrar yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2022 / 22:29
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar hocam transferimin 10 gunu dun ve bugun evde test yaptim ikiside pozitif cikti hamilelik varmi acaba

    11 Nisan 2022 / 22:41
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     12 Nisan 2022 / 11:15
  • ***** Yanıtla

   Merhaba 3.gun embriyo transferi oldum 8.gunde betahcg:3,3 çıktı 12.güne kadar artma ihtimali var mı

   16 Nisan 2022 / 00:47
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Değerinizin artma ihtimali düşük görünüyor fakat yine de doktorunuzun söylediği tarihte testi tekrar etmenizi öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    18 Nisan 2022 / 09:13
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 5ci gün embriyosu transfer edildi 7gün evde test yaptım ikinci çizgi pembe şekildeydi doğruluk payı nedir

  3 Mart 2022 / 10:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doğruluk payıyla ilgili net bir şey söyleyemeyiz. Kesin bir sonuç için doktorunuzun söylediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Mart 2022 / 10:34
   • ***** Yanıtla

    İyi günler bnm bugün transferden sonra 16.gunum değerlerim birui 669 diğeri 1157 çıktı 5.gun embriyosu transferi oldum ve iki embriyo koydurdum size sorum şu ara ara böyle çeker gibi kasıklarımda kramplar olması normal mi bazen solumda oluyor bazen sağımda

    18 Mart 2022 / 19:14
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     Yerleşme ağrıları olabilir. Çok şiddetli olmadığı sürece normaldir.

     Sevgilerimizle,
     Bahçeci Ailesi

     10 Nisan 2022 / 12:47
   • ***** Yanıtla

    Merhaba 10 mart donmus blast embrio transfer oldum. 6 gun sonra kanama oldu hcg batırdım 12.65 cıktı. 9 ve 10. Gün evde idrar yaptım negatif çıktı. Asıl test günüm yarın gebelik varmı kafam karıştı.catlatma iğnesi olmadım kanda çıkıp kaset teste negatf

    20 Mart 2022 / 12:38
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Beta HCG sonucunuzda ufak bir artış görünüyor. Doktorunuzun söylediği tarihte testi tekrarlamanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     21 Mart 2022 / 09:57
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. Bugün 8. Günüm. Erken gebelik testiyle yaptım evde. Sonuç negatif. Sonuç kesin midir acaba ?

  1 Kasım 2021 / 16:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için doktorunuzun söylediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Ayrıca evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Kasım 2021 / 16:22
   • ***** Yanıtla

    Merabalar hocam bana 2kasimda 5gun embriyosu transfer edildi 2tane ve cok iyi dendi dayanamayip 4gun test yaptim sonuc 1.5 cikti 13kasim test gunum sizce yukselirmi

    8 Kasım 2021 / 10:58
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Değerinizin artıp artmayacağıyla ilgili maalesef herhangi bir şey söyleyemeyiz. Doktorunuzun söylediği tarihte testi tekrarlamanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     8 Kasım 2021 / 11:46
   • ***** Yanıtla

    transferin 8 ci günü beta hcg 0.100 çıktı yükselirmi acaba

    25 Kasım 2021 / 16:50
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Değerinizin yükselip yükselmeyeceğiyle ilgili maalesef bir şey söyleyemeyiz. Kesin bir sonuç için embriyo transferinin 13. günü testi tekrarlamanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     25 Kasım 2021 / 17:21
     • *****

      Merhaba 5.ci gün yumurta transefer yapıldı iki tane bu gün transfer yapilali 6,cı gunundeyim ama herhangi bir belirti yok bel ağrısı kaśık veya göğüsler de bi hassasiyet yok leke tarzında bı kanama yok çok merak ediyorum acaba erken mi 6,cı gün yoksa tutmadı icinmi bı belirtti yok

      8 Ocak 2022 / 10:56
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Her hangi belirti olmayabilir. Doktorunuzun söylediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      10 Ocak 2022 / 17:07
     • *****

      Merhaba 3.gün embriyosu donduruldu çözüldüğünde 5.gübe gitmesi takip edilebilirmi yoksa çözülünce hemen transfer mi edilmeli

      12 Ocak 2022 / 08:22
     • Bahçeci
      *****

      Merhaba,

      Doktorunuz ve embriyologlar karar verecektir. Dileriz güzel haberler alırsınız.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      12 Ocak 2022 / 09:45
     • *****

      Sonucunuz ne oldu acaba beninkide aynida şuan sizle

      14 Şubat 2022 / 00:57
    • ***** Yanıtla

     Acaba hamile kaldınız mı benim şuan öyle durumum lütfen cevap verirseniz sevinirim

     22 Mart 2022 / 13:42
    • ***** Yanıtla

     Merhaba. Yukseldimi sonradan deyerlerniz ? Bendede aynı 0.100 sonuç 8 ci gun

     29 Nisan 2022 / 14:50
  • ***** Yanıtla

   merhaba . hamilelik oldumu?

   17 Kasım 2021 / 18:29
  • ***** Yanıtla

   Merhaba Hocam,

   Ben tüp bebek tedavisi yaptım . Beta HCG 14 gün : 109, 17 gün 354. Ama iki gündür belirtiler yok oldu (göğüsler küçüldü, ağrılar yok oldu …).
   Düşük belirtileri ola bilirmi ?
   Saygılar

   18 Kasım 2021 / 15:49
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    18 Kasım 2021 / 16:05
   • ***** Yanıtla

    Hamile misin canim

    3 Ocak 2022 / 13:05
  • ***** Yanıtla

   Merhaba 25 kasım 2021 taze transfer oldum. 2 embriyo 4AA blast kalitesinde konuldu.Bugün 7. Günüm beta hcg değerim 0.448 cıktı. Transfer günü de test yaptım 12 çıkmıştı yumurta çatlama iğnesinden kaynaklı. 5.gunumde yaptım kan testi 1.17 cikmisti. Sizce bu değer Yükselir mi

   2 Aralık 2021 / 18:40
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Değerinizin yükselip yükselmeyeceğiyle ilgili bir şey söylemeyiz. Doktorunuzun söylediği tarihte testi tekrar etmenizi öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    3 Aralık 2021 / 09:32
  • ***** Yanıtla

   Meraba embrion transferden sonra gonopeptyl sancim yapilirmi

   10 Mart 2022 / 17:37
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    İğneler kişiden kişiye göre farklı semptomlar gösterebilir. Doktorunuza danışmanızı öneririz.

    Sayılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    11 Mart 2022 / 09:45
 • ***** Yanıtla

  merhaba,14/10 tarihinde 5.gün 1.kalite embriyo transferim yapıldı.24/10 tarihinde kan testi yaptırdım.Negatif çıktı.Yani 2 gün erken yaptırdım.Sonuç negatif mi, yoksa 2 gün sonra tekrarlamalıyım mı?
  Tşk.

  25 Ekim 2021 / 15:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuç büyük ihtimalle değişmeyecektir. Doktorunuza danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ekim 2021 / 15:32
   • ***** Yanıtla

    Tup bebek 9 gun beta hcg 5.37 hamilemıyim

    3 Aralık 2021 / 20:34
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kesin bir sonuç için embriyo transferinin 13. günü testi tekrarlamanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     6 Aralık 2021 / 10:22
     • *****

      5. Gün çift embriyosu ile tüp bebek tedavisindeyim 13. Gün test yaptım 126 çıktı sonuç normalmi?

      7 Ekim 2022 / 08:51
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Sonucunuz pozitif görünüyor. Doktorunuzla iletişimde olmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      7 Ekim 2022 / 09:51
   • ***** Yanıtla

    İyi günler üçüncü tüp bebeklenemem üç tane Emre uyuyor çok kaliteli olduğunu söyledi doktor transfer edildikten sonra üçüncü gün çok karın ağrılarım başladı bugün transfer günü ile beraber sekizinci günüm evde idrar testi yaptım negatif çıktı daha sonra pozitife dönebilir mi lütfen bana yardımcı olun

    13 Haziran 2022 / 13:11
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kesin bir sonuç için doktorunuzun söylediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     13 Haziran 2022 / 13:33
   • ***** Yanıtla

    Bende tüp bebek yaptırdım 8 temmuzda yaptırdım hamilelik belirtileri çoğu oldu adet günüm geldi adet olmadım 18 temmuzda kan testi yaptım sonuç negatif çıktı ama hala gebelik belirtileri var ve adet olmadım acaba testin yanılma payı var mıdır?

    20 Temmuz 2022 / 09:47
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Doktorunuza başvurmanızı öneririz. Gerekli görürse tekrardan kan testi isteyecektir.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     22 Temmuz 2022 / 11:33
 • ***** Yanıtla

  Mrb hocam bende 5. Gün embriyosu transfer edildi şuan üstünde. 6. Günün kan testi verirsem çıkar mı ?

  4 Ekim 2021 / 00:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun söylediği tarihte yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ekim 2021 / 09:44
   • ***** Yanıtla

    Dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi gerçekleşti bugün 10. Günüm kan sonucum 16.5 cıkmış çok düşük değil mi yoksa bi gebelik varmi:(

    11 Ekim 2021 / 13:42
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Beta HCG sonucunuzda ufak bir artış var. Yalnız kesin bir sonuç için embriyo transferinin 13. günü testi tekrarlamanızı ve artış varsa takip etmenizi öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     11 Ekim 2021 / 14:11
     • *****

      Merhaba bende 5.gun embriyo transferi yapıldı 10.gunde 5.3 çıktı yükselme olurmu acaba degerde

      28 Aralık 2022 / 16:27
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Değerinizin yükselip yükselmeyeceğiyle ilgili net bir şey söyleyemeyiz. Embriyo transferinin 13. günü tekrardan test yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      29 Aralık 2022 / 09:39
    • ***** Yanıtla

     Acaba değeriniz yükseldi mi ben de aynı durumdayım hcg 19

     4 Aralık 2021 / 19:49
    • ***** Yanıtla

     Acaba değeriniz yükseldi mi? Ben de aynı durumdayım hcg 19

     4 Aralık 2021 / 19:50
    • ***** Yanıtla

     Sonuc nedir acaba

     27 Aralık 2021 / 18:44
    • ***** Yanıtla

     Merhabalar transferimin 9 günü bugun evde test yaptirdim iki cizgi cikti dogruluk payi nedir hamilelik varmı acaba

     10 Nisan 2022 / 17:25
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      11 Nisan 2022 / 09:21
  • ***** Yanıtla

   Merhaba merve hanım gebelik gerçekleştimi

   8 Ocak 2022 / 15:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bana 5.gün embriyosu transferi yapıldı taze transfer ve biri iyi diğer i orta kalite 2 embriyo transfer edildi ve dayanamayıp 7.gün kan test i verdim 5.0 çıktı negatif 12.gün değişebilir mi hocam böyle benim gibi 7 .gün negatif çıkan ve sonra pozitif olan var mı ?

  3 Ekim 2021 / 18:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için embriyo transferinin 13. günü testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Ekim 2021 / 14:05
   • ***** Yanıtla

    Merhabalr transferimin 10. Günü şiddetli akşamları beni uyutmayan bi bel ağrım oldu hiç yatamadım kan testi verdim 5.08 çıktı acaba yükselir mi

    14 Aralık 2022 / 16:16
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Değerin yükselip yükselmeyeceğiyle ilgili net bir şey söyleyemeyiz. Embriyo transferinin 13. günü testi tekrar etmenizi öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     14 Aralık 2022 / 16:28
  • ***** Yanıtla

   Merhaba yine verdinizmi sonuc ne oldu?

   27 Ekim 2021 / 22:37
   • ***** Yanıtla

    Hocam 26.10.2021de transfer oldum tayanamayip 7 ci günde kan tahlili yaptım sonucum 3.68 çıktı sizce 8 Kasım’da kadar artar mı değerim lütfen ümitli bı cvp

    2 Kasım 2021 / 17:01
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Değerinizin artıp artmayacağıyla ilgili maalesef herhangi bir şey söyleyemeyiz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     2 Kasım 2021 / 17:15
 • ***** Yanıtla

  Sayın ilgililer öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 18.09.2021 de 5. Gün 2 embriyo transferim yapıldı. 12. Gün beta hcg 111,9 çıktı. 14. Gün 155,5 çıktı. Bu değerler ile hamileliğim ne kadar sağlıklıdır ne olur bilgi verirmisiniz teşekkür ederim saygılar

  2 Ekim 2021 / 15:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamileliğin sağlıklı olup olmadığı ultrason muayenelerinde belli olacaktır. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ekim 2021 / 09:54
  • ***** Yanıtla

   hocam kolay 10 cu 11 cu gün test yapdırdık negatif çıkdı konan emrıyo 22 kromozondu ama adet günü 4 gün gecdi sizce normalmidir tşkr

   21 Ekim 2021 / 09:51
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Kanda Beta HCG testi yaptırdıysanız sonuç değişmeyecektir. Adet gecikmeniz ilaçlar kaynaklı olabilir, doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    21 Ekim 2021 / 14:33
    • ***** Yanıtla

     Lütfen hocam güzel haberin lütfen tüp Bebek koydurdum 11 gün B_cgh sonucun 1.8 çıktı artarmi yada yokmu

     22 Kasım 2021 / 14:20
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Değerinizin artıp artmayacağıyla ilgili maalesef her hangi bir şey söyleyemeyiz. Doktorunuzun söylediği tarihte testi tekrarlamanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      22 Kasım 2021 / 15:33
    • ***** Yanıtla

     Merhaba hocam tüp bebek transferimin 6.gunu dayanamayıp idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı birgün sonra tekrar yaptım yine silik çıktı ve 7.gun kan verdim betahcg 32.19 çıktı hamilemiyim şimdiden cevabınız için teşekkür ederim

     25 Kasım 2021 / 20:12
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Beta HCG değerinizde artış görünüyor. Embriyo transferinizin 13. günü testi tekrarlamanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      26 Kasım 2021 / 10:24
    • ***** Yanıtla

     Merhaba,bugün transferimin 8 günü ve sabah pembe tek seferlik bir akıntı oldu ve yoğun bir bel ağrısı var.
     Sizce yerleşme kanaması mıdır bu hocam?

     31 Aralık 2022 / 23:40
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Yerleşme lekelenmesi olabilir fakat doktorunuzun söylediği tarihte Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      2 Ocak 2023 / 09:12
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 18 eylülde 3. Gün taze transfer yapıldı 10.günümde kanda beta hcg negatif çıktı testi erken yapmış olabilirmiyim yoksa sonuç gerçekten negatifmidir?

  28 Eylül 2021 / 23:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için embriyo transferinin 13. günü Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Eylül 2021 / 09:28
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim 2 adet 5.gün embriyosu transferi gerçekleştirildi.10.gün değerim 552, 15.gün değerim 4121 çıktı, Bu beta değerlerine göre ikiz olma ihtimali varmıdır.

  9 Eylül 2021 / 13:38
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Beta değeriniz kese muayenesi için uygun görünüyor, ultrasona muayenesi olmanızı öneririz. İkiz kese ise ultrason tetkikinde görünecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 01:07
  • ***** Yanıtla

   Merhabalar. Kan testini yapana kadar herhangi bir belirti yaşadınız mı?

   10 Aralık 2021 / 17:03
 • ***** Yanıtla

  Hızlı Cevabınız için çok teşekkür ederim
  Tekrar bir kan tahlili yapmalimiyiz Sizce
  Yoksa yeterlimi.
  15.09.2021 Ultrason Randevumuz var.

  31 Ağustos 2021 / 18:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Rica ederiz. Tekrardan kan tahlili yaptırmanıza gerek yok ultrason muayenesinde doktorunuz detaylı bilgileri verecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Eylül 2021 / 08:59
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar size yurtdisinda yazıyorum 11.08.2021 de 1 tane 5 gün Embriyo transfer edildi 25.08.2021 ilk HCG değeri 482.ikincisi 30.08.2021 de ise HCG 2660.Sizce değerler normalmidir.
  Teşekkürler.

  31 Ağustos 2021 / 17:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değerleri arasında yüksek bir artış görünüyor. Doktor takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ağustos 2021 / 17:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba kolay gelsin 3.Gün embriyosu 16 ağustosta transfer oldu 15 gün sonra yani ayın 31 inde test istediler ama ben12.Gün de yaptırsam beta olur mu çok heyecanla bekliyorum da ?

  25 Ağustos 2021 / 17:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   En doğru sonuç için doktorunuzun söylediği tarihte testi yaptırmanızı öneririz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ağustos 2021 / 17:51
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim bugün transferimin 8. Günü kan testi yaptım sonuç 5,00 çıktı negatif mi? ayrıca 3.Gün embriyosu 12. Günde değer yükselir mi ?

  15 Ağustos 2021 / 00:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünüyor. Doktorunuzun dediği tarihte testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Ağustos 2021 / 10:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 5.gun embriosu transfer edildi bugün 10 gun test istedoler hcg 72.54 cikti siCe nasil

  13 Ağustos 2021 / 14:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuzda yükselme görünüyor. Testi 2 gün aralıklarla tekrarlamanızı ve artışı takip etmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Ağustos 2021 / 15:46
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben 10 gun test yaptirdim 1.41 cikti 5 gün emriyosu ama idrar testinde cikmiyor

    13 Ekim 2021 / 09:46
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Sonucunuz negatif görünüyor. Kesin bir sonuç için embriyo transferinin 13. günü Beta HCG testini tekrarlamanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     13 Ekim 2021 / 10:14
     • *****

      merhaba 5.gün embriyo tarnsferi 8. gün kan verdim sonuç 8,16 çıktı sizce nasıl? gebelik var mı ?

      30 Aralık 2021 / 14:47
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Beta HCG testini embriyo transferinin 13.günü tekrarlamanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      3 Ocak 2022 / 15:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bugun benim 11 gunum ama kahve rengi akintim var sizce hamile degolmiyim

  13 Temmuz 2021 / 12:43
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kanda Beta HCG testi yaptırarak net cevabı öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Temmuz 2021 / 15:21
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 3.gün transferi bugün 10. gün kan testi yaptırdım sonuç 25,81 çıktı. idrar testi de silik çift çizgi çıktı sizce hamilemeyim acaba

  9 Temmuz 2021 / 14:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG sonucunuzda yükseliş görünüyor. İki gün aralıklarla testi tekrar edip artışı takip etmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Temmuz 2021 / 15:19
   • ***** Yanıtla

    Hocam merhaba 13.gün kan testi 115.61 tekrar test istedi doktor sorun olduğu için mi yoksa testi erken yaptığım için mi şüpheye düştüm yardımcı olur musunuz

    13 Temmuz 2021 / 18:38
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     2 gün aralıklarla Beta HCG testi 2 katına çıkmalı. Doktorunuz değer artışını görmek için testi tekrarlamak istemiştir.
     Güzel haberler almanızı dileriz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     14 Temmuz 2021 / 15:20
 • ***** Yanıtla

  Selam; 18 Haziranda 2 adet dondurulmuş 3. gün embriyosu transferi yapıldı. Dayanamayıp 26 haziranda kan verdim beta hcg değerim 25.27 çıktı. 28 haziranda yeniden kan verdim beta hcg değerim 78.93 çıktı. Değerlerim normal mi acaba ? İyi çalışmalar kolay gelsin.

  28 Haziran 2021 / 23:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Düşük bir değer iki gün aralıklarla testi tekrarlayıp artışı doktorunuza bildirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Haziran 2021 / 14:59
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Transfer günü hariç 6.günde kanda yaptığım test 5.90 çıktı. Böyle olması normal mi, yoksa değer çok mü düşük?

  25 Haziran 2021 / 19:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz düşük görünüyor. Transferinizin 13. günü testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 14:03
   • ***** Yanıtla

    Merhaba bugün transferimin 5. Günü dondurulmuş 2 adet transfer yapıldı heyecanıma yenik düşüp kan testi verdim ve sonuç << 2 şeklinde çok mu erken yaptırdım testi hala bir umudum var mı yoksa sonuç negatif mi acaba

    10 Kasım 2021 / 20:11
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kan testini çok erken bir dönemde yaptırmışsınız. Kesin bir sonuç için doktorunuzun söylediği tarihte yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     11 Kasım 2021 / 10:03
 • ***** Yanıtla

  3 Haziran da dondurulmuş 5 gün embriyosu transfer edildi 2 adet 15 de yani 12 gün sonra testte negatif sonuç aldım adet tarihimi 11 gün geçti negatif den de 6 gün geçti hala adet göremedim acaba testi tekrarlamalımıyım

  21 Haziran 2021 / 11:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İlaçlardan dolayı gecikme olabilir. 5 gün daha bekleyip doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 10:37
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba 3.gun embriyosu 13.gunde idrar testi yaptım ikinci cizgi silik çıktı ertesi gun tekrar yaptım idrar testini ikinci çizgi cok daha silik çıktı doktorumun kan testi yapmasına 3 gunum var daha sizce hamılemiyim

  21 Haziran 2021 / 11:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamilelik olabilir. Kan testinde güzel haberler almanızı dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 10:31
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 9.gün test yaptırdım 1.20 çıktı tekrar yaptırmam gerekir mi.

  21 Haziran 2021 / 00:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünüyor. Doktorunuza danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Haziran 2021 / 09:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bugün transferimin 5. Günü 2 adet 6.gün bebekleri transfer edildi.suan kasiklarimda ağrı.sanki rahmimde sizi var.bu normalmi. Ve tutunma kanamasi ne zaman olur.

  14 Haziran 2021 / 13:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Psikolojik olarak sızı hissediyor olabilirsiniz. Kesin bir sonuç için doktorunuzun dediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Haziran 2021 / 14:21
 • ***** Yanıtla

  Tupbebek yaptırırım 5gunu de kan testim 4.31 cıktı normalmi teşekürler

  12 Haziran 2021 / 18:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan testi sonucunuz negatif görünüyor. Kesin bir sonuç için embriyo transferinin 14. gün testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Haziran 2021 / 10:45
 • ***** Yanıtla

  İyi günler hocam,
  6. Gün dondurulan embriyo, 12. Gün kan testi negatif çıktı, hala regl olunmadı, 14. Gün pozitif olma olasılığı var mı? Teşekkürler..

  10 Haziran 2021 / 09:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Pozitif olma olasılığı düşük görünüyor. Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2021 / 15:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba transferde 9.gunun beya hcg 118 11.gun 193 cikti normalmi acaba artisi

  30 Mayıs 2021 / 22:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değerleriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Mayıs 2021 / 15:34
   • ***** Yanıtla

    Merhaba 5. Gün tüp bebek transferi yapıldı 25 ekimde doktorum transferden sonra en az bir saat ayağa kalkma dedi ama yarım saat sonra çok sıkışık olduğum için tuvalete gittim ayrıca çok gergin stresliyim bebekler tutmamış olabilir mi

    30 Ekim 2021 / 00:08
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Tuvalete gitmenizle embriyonun tutunmasının birebir ilişkisi yoktur. Dileriz güzel haberler alırsınız.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     1 Kasım 2021 / 10:44
     • *****

      Merhaba. 4. Gün embriyosu transfer edildi. Transferin 7. Gününde kan testi yaptırdım sonuç 0,5 çıktı. 11. Gün testi istenmişti. 4 günde sonuç değişir mi?

      21 Mart 2022 / 18:33
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Sonucun değişip değişmeyeceğiyle ilgili net bir şey söyleyemeyiz. Doktorunuzun söylediği tarihte testi tekrarlamanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      22 Mart 2022 / 10:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, 23 Nisanda 5 günlük embiryomun transferi yapıldı 20 Mayıs da vajinal ultrason ile keseyi gördük ama bebek görülmedi. Kese çapı 10mm idi. Gebeliğim yavaş mı ilerliyor bir problem mi var acaba? Bir de çok fazla gebelik belirtisi yaşamıyorum göğüslerimde aşırı bir hassasiyet olmuyor. Gün içersinde göğüslerimi kontrol ettiğimde bazen hiç bir ağrı hissetmiyorum. Kullandığım ilaçlardan kaynaklı olabilir mi? ( estrofem, progesteron fitil, kan sulandırıcı iğne ve coraspirin) Yoksa tüm hamileliklerde bu belirtilerin olmaması normal mi?

  24 Mayıs 2021 / 14:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtiler değişiklik gösterebilir. Gebeliğin sağlıkla ilerlemesi doktorunuzun ultrason muayeneleri ile belli olacaktır. Henüz net bir cevap için çok erken. İlaçlarınızı kullanmaya devam ediniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Mayıs 2021 / 14:40
 • ***** Yanıtla

  Merhaba iyi günler tüp bebek transferi oldum yedinci gün 75 9 cu gün 240 çıktı değer normalmi sizce

  21 Mayıs 2021 / 14:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor. Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Mayıs 2021 / 14:17
 • ***** Yanıtla

  3 gün embiriyosu iki transfer edildi 12. gün testim 46.9 çıktı düşük değer acaba bir sıkıntı olabirmi

  20 Mayıs 2021 / 15:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan testini iki gün aralıklarla tekrarlamanızı ve sonuca göre doktorunuzla iletişime geçmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Mayıs 2021 / 15:12
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar hocam 3 gün önce transfer oldum ve 8 saat sonra kahverengi lekelenmem oldu yerleşme olabilir mi?

    30 Ekim 2021 / 11:21
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Yerleşme kanaması olamaz. Durumunuzu doktorunuza danışmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     1 Kasım 2021 / 09:19
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, Perşembe günü embriyo transferimin 14. Günüydü ve Beta hcg değerim 320 idi bugün test yaptırdığımda 566 çıktı. 2 katı çıkmalı değil miydi? iki embriyomdan bir tanesinin gelişimi durmuş olabilir mi yada arada böyle bir düşüş olması normal mi? İlk 11. gün testimde 112 çıkmıştı değer ikincisinde de 320 çıktı değerim artış oranı yaklaşık 3 katıyken bu sefer yüzde 70 lerde bir artış olması endişelendirdi beni?

  8 Mayıs 2021 / 16:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   %70’lerde artış toparlayabilecek bir durum. Yavaş artabilir yakın takipte kalmanızı öneririz. Doktorunuz gerekli tedaviyi düzenleyecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Mayıs 2021 / 12:50
 • ***** Yanıtla

  10. Günüm sonucum 5,3 çıktı tutunmamış dediler sizce tekrar yaptırayım mı 2 gün sonra 2 emriyo transfer edilmişti

  7 Mayıs 2021 / 16:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG sonucunuz negatif görünüyor. Tekrardan test yaptırmanızı önermiyoruz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2021 / 18:29
  • ***** Yanıtla

   Mrb 5.gün donmuş embriyo transferi yapıldı bugün transferin 5.günü beta hcg 0.63 çıktı sonuç negatif mi

   1 Nisan 2022 / 17:46
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Beta HCG sonucunuz negatif görünüyor fakat kesin bir sonuç için embriyo transferinin 12. günü testi tekrar etmenizi öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    4 Nisan 2022 / 10:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,

  Ben Almanya’dan yazıyorum. İlk tüp bebek denememizde 5. Gün iyi kalitede 1 adet embriyo transfer edildi sonuc negatifti.. Rahmi biraz dinlerdik,rahim kalınlığı 10 mm oldu, şuan 6 hücreli ve 8 hücreli 2 adet 3. Gün embriyosu transfer edildi. Acaba çok mu düşük kaliteleri? 3. Gün olmasıda beni tedirgin ediyor şansım var mı sizce?

  Teşekkür ederim.

  15 Nisan 2021 / 00:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kaliteleri günlerine göre normal görünüyor. 3. gün transferi sağladığımız bir çok pozitif haber alan annemiz var, endişe etmeyin. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Nisan 2021 / 11:15
  • ***** Yanıtla

   Merhaba ben de Almaniyada ikinci kez embryo transfer eletdidim ilk kez negatif sonuç aldim .şimdi de pazartesi kan testim var amma .transferin10 günü kahve rengli akinti 11,12gün ise regl kimi kan geldi sizce tutunma ola bilermi

   30 Ekim 2021 / 12:55
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Kanama olduğu için tutunma belirtisi olmayabilir. Doktorunuzun söylediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    1 Kasım 2021 / 10:19
   • ***** Yanıtla

    Merhaba transferin 8 -9 gunu tezt hamilelik yaptim pozitif cikti dogru olabilirmi

    2 Kasım 2021 / 23:29
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Pozitif çıktıysa doğrudur. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     3 Kasım 2021 / 09:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba tub bebek yaptirdim 5yumurta toplandı 3yumurta ikinci günde dollendi bundan sonra 5.gune kadar dollenir mi acaba Toplanan yumurtadan 3u dolllenince insan tereddüt içinde kaliyor

  13 Nisan 2021 / 18:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurta ve sperm kalitesine göre embriyonun gelişimi devam eder. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Nisan 2021 / 12:09
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,

  Embriyo transferimin 14. günü beta Hcg değerim 11. Gününde 165 13. Günde 450 çıktı. Hamile miyim. Bazen kan geliyor ama damla halinde bunun sebebi ne olabilir? Bugünde geldi? Yardımcı olabilir misiniz

  12 Mart 2021 / 21:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değerleriniz pozitif görünüyor. Kanama için doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2021 / 15:03
  • ***** Yanıtla

   Merabalar bana 2kasimda 2tane 5gun embriyosu transfer edildi ve ben dayanamayip 4gun kan verdim 1.5 cikti sizce test gunune kadar artis olurmu

   7 Kasım 2021 / 21:33
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Değerinizin artıp artmayacağıyla ilgili maalesef herhangi bir şey söyleyemeyiz. Doktorunuzun söylediği tarihte testi tekrarlamanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    8 Kasım 2021 / 09:08
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,

  11.gün kan testimde değerim 165, 13. günde 430 çıktı acaba değerlerimde bir problem gözükmekte midir ? TSH değerim 11 çıktı? Ne yapmalıyım ?

  11 Mart 2021 / 08:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta değerleriniz normal görünmektedir. TSH değeriniz için endokronoloji doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2021 / 14:45
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar Hocam, embriyo transferinden sonra ara ara hafif kanamalar olmakta bazen bi akıntı gibi oluyor bazen tek damla halinde. Bu durum beni korkutmakta acaba ne gibi bir sorun olabilir. ??Bugün transferden sonra koç 9. Gün gebelik testi yaptırdım çift çizgi çıktı ama birisi biraz silikti

  8 Mart 2021 / 19:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması yaşamış olabilirsiniz. Kesin bir sonuç için doktorunuzun dediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Mart 2021 / 09:02
 • ***** Yanıtla

  Hocam 3. Gün embriyosu 10.gün kan testinde 1.20 çıktı değerim yükselebilir mi tekrardan test yaptırmalı mıyım ?

  6 Mart 2021 / 15:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Testi tekrarlayıp tekrarlamayacağınızı doktorunuza danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Mart 2021 / 09:37
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar transferin 14. Günü Hcg 32 değerler 2 katı artış gösterirse sağlıklı gebelik mümkün müdür acaba

  2 Mart 2021 / 19:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sağlıklı gebelik olup olmayacağı ancak ilerleyen günlerde belli olur. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Mart 2021 / 09:49
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam,
  Bugünn transferimin 11.günü 3.gün embriyosu 2 tane transfer edilmişti, yarın kan tahlili vericem ama dayanamayıp idrar testi yaptım tek çizgi çıktı yarın kanda sonuç değişir mi, aynı zamanda bugün regl günüm sancılarım var ama olmadım

  1 Mart 2021 / 12:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucun değişip değişmeyeceğiyle ilgili bir şey söylememiz maalesef doğru olmaz. Doktorunuzun dediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Mart 2021 / 12:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben yurt dışındayım 8 şubat pazartesi günü transferim oldu. 2 tane 5.gün blastokist transferi, bugun 6.gunum evde yaptigim idrar testim negatif cikti . Doktorum yarin icin 7.gun kan testi yapmami istedi,kanda sonuc positif cikma ihtimali varmi acaba? Tesekkurler

  14 Şubat 2021 / 15:13
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Bizler transferin 11. günü kanda test bakılmasını öneriyoruz. 7. günde yaptırdıktan sonra eğer pozitif çıkarsa artışı takip etmenizi 2 gün aralıklarla testi yaptırmaya devam etmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2021 / 16:37
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,

  Almanya’da tüp bebek tedavisine başladık.ilk denememiz buarada. 5. Gün embriyosu ve 1 adet konuldu. Bugün transferimin 14. Günü. Kan testi icin doktor 17. Gün gelmemi istedi. Surec uzun oldugundan haliyle evde idrar testi yapmaya basladim. Sonuc hepsinde negatif. Kan testinde pozitif cikabilir mi ? Benim pek umudum kalmadi..cvp yazarsaniz cok sevinecegim. Simdiden tesekkur ederim

  12 Şubat 2021 / 23:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Eczaneden alınan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için doktorunuzun dediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2021 / 14:48
  • ***** Yanıtla

   sonucunuz ne cikti

   22 Kasım 2021 / 13:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ocağın 20’sınde 5 günlük embriyo transfer yaptırdı ocağın 29 kan geldi 5 gündür kan geliyor 2 gün sonra ters yapılacak hocam sonuç negatif midir

  1 Şubat 2021 / 17:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuç ancak kan testinde ortaya çıkar.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Şubat 2021 / 15:03
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba 5.gün emriyosu transferin 9.günü kan testi sonucu 11,80 çıktı sizce normal mi değerim?

  27 Ocak 2021 / 13:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan testi sonucunuz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Ocak 2021 / 13:35
 • ***** Yanıtla

  merhaba 10.gun degerim 28, 12.gun 43 cikti degerler normal mi acaba tesekkurler

  18 Ocak 2021 / 10:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Ocak 2021 / 10:55
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Ben 13 ocak transfer oldum, 23 ocak beta hcg analiz olucak. iki tane 5 gun embriyosu transfer edildi. Ben talassemi taşıyıcısıyım, kocam sağlam. Bizim 3 yaşında kızmız var oda talassemi daşıycısı. Evlilikmin ilk ayı hamile kaldım. Daşıyıcı olması istemedikmiz için genetik tarama yapıdı, aynı zamanda NGS yapıldı. 10 embryodan ikisi sağlam çıktı, 5 taşıyıcı, 3 AK.. ben 24 yaşındayım, kocam 26. Doktorum sorun yok dedi başqa. Sizce tutma ihtimali kaç ?

  15 Ocak 2021 / 21:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Embriyonun iyi olmasının dışında rahimsel faktörlerde önemlidir. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Ocak 2021 / 12:46
  • ***** Yanıtla

   Transferimın 10.gunundeyım 5.gun ıdrar testi yaptım silik cıktı. 9.gun ıdrar testı yaptım yine silik cıktı. 10.gunu.idrar testı yaptıgımda 2.cızgı bayagı belirgindı. Hamile mıyımdır. Birde karın agrım ve mide bulantı var

   28 Ekim 2021 / 03:56
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    28 Ekim 2021 / 09:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 4 ocakta transfer yaptirdim 11 ocakta test yaptirdim sonucum 9.55 cikti degerlendirme yapabilirmisiniz

  11 Ocak 2021 / 20:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba Nazlı Hanım,

   Beta HCG testiniz pozitif görünüyor fakat 2 gün aralıklarla testi tekrar edip artışı doktorunuza bildirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Ocak 2021 / 09:45
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba bana 5 gün dondurulmus
  2 embriyo transferi yapıldı 6 gun 7 gun idrar testi pozitif fakat sonraki günler sonuç negatif cok aşırı silik test günüme iki gün var herkes kimyasal gebelik olabilir diyo acaba öyle mi yoksa 12 gun çıkma ihtimali olurmu?

  10 Ocak 2021 / 20:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ocak 2021 / 12:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 29 Aralikta 6aa kalitede dondurulmus bir adet embriyo transferi yaptirdim. 7 Ocak yani 10 gun sonra kanda degere baktirim ve beta degerim 96.70 cikti. Degerimin dusuk oldugu soylendi. İki gun sonra baktirmam gerekiyor ama sokaga cikma yasagi oldugu icin pazartesi baktiracagim. Degerim cok mu dusuk

  8 Ocak 2021 / 11:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değeriniz onuncu güne göre normal görünüyor. 2 gün aralıklarla testi tekrar etmenizi ve artışı doktorunuza bildirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Ocak 2021 / 12:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Siz cok duydum ama ben izmirde oturuyorum o nedenle izmirde bir merkezde 14 aralikta transfer yapildi
  Kacinci deneme artik soylemiyim
  12 gun bhcg 154
  16 gun 1000
  Sonra kanama oldu diye 2 ocakta tekrar acilen gidip baktirmdim 8000 (farkli lab nobet sartlarinda )
  Pazar gece yine olunca 04.01.2021 tekrar kan verdim 8600
  Bu durumda dusuk diyebilir miyiz
  Doktorum artik yaptirma clexan kes cuma usg gel dedi
  Ama ben yarin da yaptiracak lab bakıyorum ??‍♀️

  4 Ocak 2021 / 20:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değeri 1500 ve üzeri olduğunda artık kese oluştuğu için gebeliğin sağlıklı olup olmadığı kese muayenelerinde belirlenecektir. Ultrason muayenesi öneriyoruz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Ocak 2021 / 14:45
 • ***** Yanıtla

  Transferin 9.gününde Beta HCG diğerim 550 çıktı. İki embriyonun da tutmuş olabileceğine işaret midir.

  26 Aralık 2020 / 23:33
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz pozitif fakat ikiz gebelik olup olmadığınızı kese muayenesinde görebiliriz.
   Sağlıklı bir gebelik süreci dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ocak 2021 / 20:20
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, 5.gün embriyosu 2 tane transferim oldu, 10.gün dayanamayıp kan testi yaptırdım, beta HCG değerim 550 çıktı, ikiz gebelik mümkün mü acaba.

  25 Aralık 2020 / 13:56
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz pozitif görünüyor. İkiz olup olmadığı kese muayenesinde görünecektir.
   Sağlıklı bir gebelik süreci dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ocak 2021 / 20:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 5 gün embriyosu transfer edildi 3 gün kanda beta 1.2 çıktı çıkma ihtimali nedir çok teşekkürler

  23 Aralık 2020 / 11:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Şu an çok erken bir tarih olduğu için net bir şey söyleyemeyiz. Beta HCG testini doktorunuzun dediği tarihte yaptırmanızı öneririz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Aralık 2020 / 13:09
 • ***** Yanıtla

  İyi aksamlar hocam 3gunluk emrio transfer edildi bana bn dayanamayim 10nuncu gunu kan testi yaptim 0 cikti doktorum 48 saat sonra tekrar yapin dedi yukselme olurmu acaba?

  14 Aralık 2020 / 21:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yükselme ihtimali düşük görünüyor. Doktorunuzun dediği gibi 48 saat sonra yeniden tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Aralık 2020 / 14:07
 • ***** Yanıtla

  Hocam Merhaba, benim 5. gün embriyom 3 gün önce transfer edildi 11. Günde eğer pozitif ise gebelik haftası kaç olmuş oluyor betahcg değeri bu gebelik haftasına göre kaç olmalı ve kese o haftada görünür mü?

  16 Kasım 2020 / 01:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Son adet tarihinize göre hesaplamanızı öneririz. Kese ise Beta HCG değeri 1500 ve üzeri olduğu zaman görünür.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Kasım 2020 / 15:03
 • ***** Yanıtla

  Hocam 13ekimde transfer oldu 23ekimde sonuç pozitif çıktı benim merak ettiğim konu şu bebek transfer günüyle beraber kaç haftalık olur

  3 Kasım 2020 / 15:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebeliğiniz 4 haftalıktır. Gebeliği adetinizden hesaplamalısınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Kasım 2020 / 15:32
 • ***** Yanıtla

  3 . Kez tüp bebek denemem 14 Ekim de tranfes oldun transfer sonrası embriyo kaç gün içinde tutunuyor bende 7 güne kadar hiç beli olmadı sonra göğüste hassasiyet oluştu

  24 Ekim 2020 / 21:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   72 saatte tutunmasını tamamlıyor. Herhangi bir belirti olmayabilir. Transferin 11. günü test yaptırabilirsiniz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Kasım 2020 / 15:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  5. Gün embriyosu transfer edildi buğün 8. Günüm dayanamadım beta hcg testi yaptırdım 10,27 çıktı pozitif olma ihtimali nedir?

  22 Ekim 2020 / 16:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Henüz çok erken bir dönem olduğu için yorumlamak doğru olmaz fakat testinizde ufak bir artış var. Test gününüzde testi tekrarlayıp sonucu doktorunuza bildirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Ekim 2020 / 16:25
 • ***** Yanıtla

  İyi akşamlar ben tüp bebek yaptırdım 13 ekimde 4.gün Embriyosu dayanmayıp dün test 20 ekimde yaptım kan testi 5.2 çıktı sizce hamilemiyim daha asil test günüm 24de sizde pozitif cıkarmi lütfen bana cvp yazın deger atarmi

  21 Ekim 2020 / 20:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Henüz çok erken bir dönem olduğu için yorumlamak doğru olmaz fakat testinizde ufak bir artış var. Test gününüzde testi tekrarlayıp sonucu doktorunuza bildirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Ekim 2020 / 11:18
 • ***** Yanıtla

  İyi günler benim 10 gün hCG değerim 11.21, 12 gün ise 13.19 sizce hamile miyim değer bana biraz düşük geldi. Ayrıca iki gündür kahverengi akıntım var sizce neden oluyor şimdiden cevabınız için çok teşekkür ederim

  4 Ekim 2020 / 14:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değerinizde küçük bir artış var. 2 gün aralıklarla testi tekrarlayıp artışı doktorunuza bildirmenizi öneririz. Kahverengi lekelenmeleriniz yerleşme kanamasının olduğunun işareti olabilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ekim 2020 / 17:32
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba transferin 10.günü betahcg 34 cıktı 11.günü 44cikti 12.günü vermem gerekiyordu kan dayanamadım ertesi gün yine verdim 12.gun yine vericem sizce nasıl değerim gebesin dediler ama değerim düşük geldi bana

  26 Eylül 2020 / 20:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerinizde çok küçük bir yükselme var. Kimyasal gebelik yaşıyor olabilirsiniz. Durumunuzu doktorunuza bildirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2020 / 16:39
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam, 5 gün embriyo transferi yapıldı. 10. gün kanda Beta Hgc değeri 143 çıktı, 12. Gün ise 239.. Sizce normal mi? İki katı artmadığı için sıkıntı var mı?

  24 Eylül 2020 / 22:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG hormonunuzda %70’inden fazla bir yükselme olmuş, dileriz değeriniz toparlayacaktır. Endişe etmeyin.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Eylül 2020 / 16:43
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam benim 3.gün embriyosu bugün 6. Günüm dayanamayıp kan testi yaptım sonuc:0.1 çıktı yani negatif bu artarmı yoksa böylemi kalır?

  28 Ağustos 2020 / 18:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için embriyo transferinin 11. günü kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Eylül 2020 / 17:35
  • ***** Yanıtla

   Hatice hanım sonuç ne oldu ? Bende sizin gibiyimde şuan

   20 Haziran 2021 / 20:21
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bana 17 ağustosta iki embrio transfer edildi. Bugün 11. Günüm. Betahcg 1 çıktı. Testi tekrar yaptırırsan sonuç değişebilir mi yada yaptırmalıyım teşekkür ederim hocam.

  28 Ağustos 2020 / 14:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değeriniz negatif görünüyor. Değişmeyecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Eylül 2020 / 17:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ben transferimin 6. Günündeyim bana embriyolarımı 4. Günde transfer ettiler 4. Gün embriyosu blastokist olarakmı geçer acaba

  21 Ağustos 2020 / 17:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   4. gün embriyosu blastosist olarak geçmez. 5. güne ulaşan embriyolar blastosist olarak geçer. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ağustos 2020 / 17:38
 • ***** Yanıtla

  Benim transfer gununu saymazsak 8. Gunum kanda bsktirdim 1.20 cikti yukselme olabilirmi yoksa tutmadimi

  6 Ağustos 2020 / 22:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yükselme ihtimali bulunmaktadır. Kesin bir sonuç için embriyo transferinizin 14. günü kandan Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Ağustos 2020 / 16:15
  • ***** Yanıtla

   Filiz hanım 14. Gün yükseldimi değeriniz benimde öylede

   20 Haziran 2021 / 20:40
 • ***** Yanıtla

  Hocam 5. Gün emnriyosu 12.günde beta hcg değerim 296 14.günde 582 normal mi fazlamı kafam karıştı

  2 Ağustos 2020 / 12:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değeriniz normal görünüyor. Sağlıklı bir gebelik süreci dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 16:58
 • ***** Yanıtla

  Hocam 14 gun önce transferm yapıldı 5.gun 1 tane embriyo yerleştirildi 10. Gün HCG degerm 156 12. Gün 459 ilerleyiş güzel mi acaba

  30 Temmuz 2020 / 08:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değerlerinizin ilerleyişi güzel görünüyor. Hayırlı olsun.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Temmuz 2020 / 08:59
 • ***** Yanıtla

  Mrb ben ayın 17 sinde 5.gun embriyosu 2tane embriyo transferi oldum bugün test yaptım negatif çıktı acaba yükselme ihtimali olabilir mi.

  24 Temmuz 2020 / 17:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için embriyo transferinin 14. günü kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Temmuz 2020 / 13:51
  • ***** Yanıtla

   Sevgi hanım yükseldimi 14. Gün testiniz benmde aynıda

   20 Haziran 2021 / 20:42
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ilk tüp bebek denemem. Yumurta rezervim düşük AMH:0.78
  10 Temmuz’da taze transfer oldun. 5AA kalitede tek embriyo yerleştirdiler. 8. Günü kan testimde betahgc 12 çıktı. 10. Gün yaptirdigimda 38 çıktı. Sağlıklı bir gebelik söz konusu mu yoksa kimyasal gebelik mi?

  20 Temmuz 2020 / 18:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz düşük fakat artışınız normal görünüyor. 2 gün aralıklarla Beta HCG testini tekrarlayıp doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2020 / 15:04
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba
  Transferden 9 gün sonra evde gebelik testi yaptım 3 adet. 3 ü de pozitif çıktı.
  Sizce gebelik var mı yoksa beklemeli miyim?

  15 Temmuz 2020 / 00:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik testleriniz pozitif çıktıysa gebesinizdir. Kesin bir sonuç için embriyo transferinizin 13. günü kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2020 / 15:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam tüp bebek transferinden sonra tutunma kanaması herkeste görülürmü leke gelmeyen Kişiler de gebelik gözlenmez mi

  5 Temmuz 2020 / 17:22
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Her anne adayında belirti görülmeyebiliyor. Bu yüzden test gününüze kadar ilaçlarınızı kullanın. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Temmuz 2020 / 14:49
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam
  Transferimin 12gününde beta hcg değeri 80cikti
  16gününde 328 cikti nasil bi sonuç hocam

  4 Temmuz 2020 / 00:22
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz güzel görünüyor. Dileriz sağlıklı bir gebelik süreci geçirirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Temmuz 2020 / 23:50
  • ***** Yanıtla

   Merhaba benim 11 ekimde transferim oldu. 22 ekimde tahlil verdim. 22.80 beta hcg cktı. 3 gun sonra tekrar test yapıldı. 25.48 cktı. Saglıklı bi gebelik olmadgını ve gelişmedıgıni soyledı doktorum sizce de sonlanacak mı gebelik. Tutma ihtimali yok mu

   26 Ekim 2021 / 11:54
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Beta HCG sonuçlarınız düşük görünüyor. Sağlıklı gebelik olmayabilir. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    26 Ekim 2021 / 12:01
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 16 Haziranda 5. Gün embriyo transfer edildi. 26 Haziran test sonucu hcg 106, 28 Haziran hcg 155 çıktı. Artışın az olması bizi üzdü. 30 Haziranda testi tekrarlayacağız.

  Sizce umutlu olalım mı?

  28 Haziran 2020 / 19:58
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Biyokimyasal gebelik olma ihtimali daha yüksek fakat değer toparlayabilir. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 21:47
 • ***** Yanıtla

  4. gün tek embriyo transferi yaptırdım. 12. gün değerim: 50.37
  14. gün: 108
  17. gün : 238… Sizce düşük yapmış olabilir miyim ??

  9 Haziran 2020 / 01:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sağlıklı gebeliklerde Beta HCG değerinin 2 gün aralıklarla 2 katına çıkmasını bekleriz. Değeriniz bu şekilde artmadığı için doktorunuzla görüşmenizi öneririz. Geçmiş olsun.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Haziran 2020 / 17:17
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Transferimin 10.günü beta değerim 32.34 cıktı.. 12. Gun 33.3 cıktı.. gebelik gerçekleşmemiş midir?? Yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden teşekkürler.

  8 Haziran 2020 / 00:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Test sonucunuzda küçük bir artış var, biyokimyasal gebelik olabilir. 2 gün aralıklarla testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2020 / 13:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam

  Birinci kalite 3. Gün 2 embriyo transferimden 5. Gün sonra enfeksiyondan dolayı hastaneye gittim kan tahlili verdim. Doktorum bhcg’de istedi sonuç 0.60 çıktı, acil doktoru değerler positife gidiyor dedi, bir gün sonra yani 6.gün tekrar hastaneye gittim Hbcg 0.40 çıktı
  Sizce bu durum normal mi?

  4 Haziran 2020 / 15:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Çok erken bir tarihte beta HCG testini yaptırmışsınız. Kesin bir sonuç için embriyo transferinizin 14. günü Beta HCG testini tekrarlamanızı ve sonucu doktorunuza iletmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2020 / 14:53
  • ***** Yanıtla

   Sonuc nedir

   3 Ekim 2020 / 23:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam
  3.gün embriyosu 2 embriyo transferimiz yapıldı. 5 gün sonra enfeksiyondan dolayı tahlil verdim aynı zamanda Bhcg ‘de bakıldı sonuç 0.602, bir gün sonra yani 6. Gün tekrar doktorumuz test istedi sonuç 0.46
  Çok erken ama değerlerin düşmesi normal mi?

  3 Haziran 2020 / 11:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Laboratuvar referans aralıklarından dolayı oynamalar olabilir. Sonucunuz maalesef negatif görünüyor. Kesin sonuç için 11. gün testinizi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 10:15
 • ***** Yanıtla

  Mrhb hocam5 gun embıryosu dondurulmus ve mıkrocıp yapılmstı 2 tane transfer yapıldı dayanamadım 5.gun kan testi verdim 0 cıktı ama doktorm 10.gun yap dedi sizce yukselırmı korkuyrm tekrar sıfırı gorcem dıye

  28 Mayıs 2020 / 12:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerin yükselmesiyle ilgili şu an bir şey söylemek yanlış olur. Doktorunuzun dediği tarihte kan testinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 10:00
  • ***** Yanıtla

   Sümeyye merhaba sonucun pozitife döndümü ? Benimde beşinci günüm bugun bende dayanamayıp verdim ve sıfır çıktı :/

   20 Haziran 2021 / 20:48
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba. 22.04.2020 tarihinde 20 adet 5. Gün embriyo transfer edildi. Transferin 8. Günü kan testim 93. 9. Gün kan testim 121.7 normal mi.

  1 Mayıs 2020 / 16:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor. Sağlıklı bir gebelik süreci geçirmenizi dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2020 / 17:50
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam, 12 şubat’ta 5. Gün embriyosu nakli oldum. 14 Şubat yani bugün dayanamadım idrar testi yaptırdım. Sonuç negatif çıktı.
  Çok mu erken test yaptım. Hamile değil miyimdir idrar testi doğru mudur?

  14 Şubat 2020 / 21:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Şu an çok erken bir dönemdesiniz. Embriyo transferinden 12-13 gün sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Şubat 2020 / 13:11
 • ***** Yanıtla

  İyi gunker ben 5 gun embrıyosu dondurulmus transfer oldum bugun 4gunu evde test yaptım hafif cızgı cıktı hamılemıyım

  7 Şubat 2020 / 18:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   En doğru sonuç için embriyo transferinin 11. günü kandan Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Şubat 2020 / 12:35
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar Hocam,

  eşim varikosel ameliyatı oldu bende polikistik over var 4 yıllık evliyiz tüp bebek denedik olmadı 1,20 çıktı değerim tüp bizim gibi çiftlerde ne kadar başarılı olur cem çelik hoca ile görüşmeye gelmek istiyorum

  6 Şubat 2020 / 14:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Polikistik over hasta grubumuz başarı şansı en yüksek hasta gruplarımızdandır. En kısa zamanda merkezimize gelerek kişiye özel tedavi yöntemlerimizle ilgili bilgi alabilir, muayene olabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   13 Şubat 2020 / 12:47
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 3. Gün embriyosu yapıldı bana bugün 7. Günüm ama dün bugün mide bulantım var sabahları ve bazen sattide değişiyor sizce normal mi bu mide bulantısı

  6 Şubat 2020 / 07:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken dönemde mide bulantısı yaşanmamaktadır. Kullandığınız ilaçlar midenizi rahatsız etmiş olabilir. Devam ederse doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Şubat 2020 / 12:44
 • ***** Yanıtla

  Çarşamba günü 2günlük emriyo transfer yapıldı. Pazaetesi günü kan tahliliverdim oran 1,35 çıktı. Çarşamba günü tekrar kan testi verdim pran 0,35 çıktı. Kesin hamile değilmiyim

  6 Şubat 2020 / 00:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan testi sonucunuz negatif görünüyor. Transferin 11. günü testi tekrarlayıp doktorunuzla görüşebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Şubat 2020 / 12:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bana 5 gunluk dondurulmus embriyo transferi yapildi 10 gunde kanda negatif cikti doktorum ilaclarimi birakmami soyledi adet olmam icin ama ilaci birakali 8 gun oldu ve ben hala adet olmadim sizce 10 gunde kesin sonuc elde edilirmi hamile olma ihtimalim varmi

  1 Şubat 2020 / 13:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   10. gün pozitif-negatif sonucunu mutlaka alırsınız. Sonucunuzun negatifliği kesindir. Kullandığınız ilaçlar adet döneminizi geciktirmiş olabilir. Doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Şubat 2020 / 16:30
 • ***** Yanıtla

  Mrb Hocam 3.gün embriyo transferi oldum. 12.gün beta hcg değerim 40 çıktı 14.gün 37 çıktı 16.gün 53 18.gün 94 çıktı. Tekrar 4 gün sonra yaptığımda 353 . Tekrar 4 gün sonra yaptığımda 671 . 2 gün sonra yaptığımda 843 çıktı. Bu değerlerle sağlıklı gebelik olması mümkün mü?

  28 Ocak 2020 / 10:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerlerde dalgalanmalar görünüyor. Sağlıklı bir gebelik olma ihtimali düşük fakat beta yükseldikçe umut var demektir. Dış gebelik ihtimalini de düşünerek yakın beta takibi ve ultrason muayeneleri ile gebeliğin gidişatını öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   28 Ocak 2020 / 14:18
 • ***** Yanıtla

  Mrh ben transferden 11 gün sonra test yaptırdım 375 cıktı hamilelik var ama değer normal mi

  18 Ocak 2020 / 22:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz güzel görünüyor. 2 gün sonra testi tekrarlayıp doktorunuzla görüşmelisiniz.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   20 Ocak 2020 / 16:33
 • ***** Yanıtla

  Hocam 06.01..2020 de transfer oldum,3.gün dondurup 5. Gün çözüldü,kaliteleri
  Blast:4AA
  Blast:3CC
  Yazıyor sizce kalite durumu ve şansım ne durumda,çok teşekkür ederim ilginize şimdiden

  10 Ocak 2020 / 23:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Embriyonun tutunmasında kalitesi kadar embriyonun genetiği, anne yaşı, rahim içi faktörler de etkilidir. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ocak 2020 / 15:39
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Eşim 2. Tüp bebek denemesinde 12. gün bHcg değeri 70 çıktı 15. günde 241 çıktı. Doktorumuz 3 gün sonra yine testi yapın ve bize bildirin dedi. Sonuçlar katlanarak artmış. Acaba 18. günde yükselmeme ihtimali var mıdır?

  10 Ocak 2020 / 12:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Test artışınız güzel görünüyor. Kalp atışı için muayene olduğunuzda gebeliğin sağlıklı ilerleyip ilerlemediğini öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ocak 2020 / 15:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 3.gun embriyosu transfer edildi..10.gun test 7.11 12.gun 13.33 cikti düsuk bir sonucmudur..

  7 Ocak 2020 / 16:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG sonucunuz düşük görünüyor. Değeriniz yükseledebilir, biyokimyasal gebeliğe de dönebilir. 2 gün arayla testi tekrarlamaya devam edip artışı doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Ocak 2020 / 16:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba

  20 Aralık’ta 5. Gün embriyosu transferi oldum. Bugün test yaptırdım 0.1 altında çıktı. 12. Gün sonuç degisir mi?

  Teşekkürler

  28 Aralık 2019 / 13:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz maalesef negatif görünüyor. Sonuç değişmeyecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Aralık 2019 / 14:38
 • ***** Yanıtla

  merhaba hocam eşimle benim kromozon bozukluğumuz var ikimizde genetiğinde sıkıntı var yani. Bu neden embriyolarımız genetik testine gönderdik 1.nci tutmadı 2.ncisinde tutmuş inşallah 10. günde BETA-HCG yaptırdım 98.72 çıktı 12. günde yaptım 174.8 çıktı 14. gün yaptım 322.7 çıktı sınırda artıyor sizce dış gebelik mi bu ne olur yardımcı olun

  26 Aralık 2019 / 12:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz yavaş artıyor, dış gebelik ihtimalini doktorunuz değerlendirecek ve yakın takip etmek isteyecektir. Fakat yavaş artışlar göstermesine rağmen mucizesini sağlıkla kucağına alan hastalarımızda bulunmaktadır. Doktorunuzla görüşmenizi tavsiye ederiz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Aralık 2019 / 14:32
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba cuma günü dondurulmuş embriyo transferi oldum 5.gün embriyos ilk gün biraz kanamam oldu ama ilaclari birakmadim ondan sonra kesildi tutmasinda bir sıkıntı yaşarnirmi?test için 10.günü beklemelimiyim ? Yoksa hastanye gidip kanda baktırmalımıyım? Teşekkürler..

  9 Aralık 2019 / 15:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. gün kandan beta testi baktırmalısınız. Yaşadığınız kanama dileriz ki yerleşme kanamasıdır. Güzel sonuçlarınızı bekliyoruz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Aralık 2019 / 18:11
 • ***** Yanıtla

  Hocam 11 gün beta hcg değeri 45.7 çıktı sizce gebelik var Mıdır yoksa 11’nci güne göre düşük bir değer midir

  2 Aralık 2019 / 16:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz şu an düşük görünüyor. 2 gün sonra testi tekrarlayarak artışı takip etmelisiniz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Aralık 2019 / 16:24
 • ***** Yanıtla

  Hocam transferimin 10 günü dayanamayıp kan testi yaptırdım sonucu 5.30 çıktı çok ikilemde kaldım

  29 Kasım 2019 / 17:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünüyor. Doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Aralık 2019 / 17:21
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 5 gün embriyo transferi oldum.beta hcg 8 gün 1.20 çıktı 4 günde sonuç degişirmi

  18 Kasım 2019 / 17:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünüyor fakat erken bir dönemdesiniz. 4 gün sonra değerinizin yükselmesini dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Kasım 2019 / 15:19
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba, dondurulmuş 6. Gün embriyom ile transfer yapıldı, test günü için transfer günü hariç 9. Gün test yapın denildi, ben de 8. Günde test yaptırdım değerim 7.18 çıktı , bu değer düşük mü , siz merkezinizde dondurulmuş embriyo için kaçıncı gün test öneriyorsunuz , ne kadar sıklıkla testi tekrar etmeliyim , teşekkürler

  4 Kasım 2019 / 07:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz düşük görünüyor, 12. gün testi tekrarlamanızı ve doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Kasım 2019 / 14:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bende 5.gün embriyosu transfer oldum 11.gün idrar testi yaptım pozitif cıktı.12. Gun kan tahlili 1236 cıktı doktoru iki gün sonra tekrar istedi.bu değer normallik mi çoğul gebelik olabilirmi.? Çok merak ediyorum şimdiden tesekkurler

  1 Kasım 2019 / 08:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz gayet güzel görünüyor. İkiz olabilir fakat net cevap için kese muayenesini beklemeniz gerekiyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Kasım 2019 / 09:49
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam
  Embriyo transferim gerçekleşti 9.günüm kahverengi lekeler geldi korktum tahlil yaptrdım 67 çıktı 11.gün tekrar test yaptır dedi akıntı hala devam ediyor bi sorun olurmu acaba

  30 Ekim 2019 / 22:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmeleri olabilir fakat artış gösterir veya kırmızıya dönerse doktorunuzla görüşmenizi öneririz. Dileriz bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ekim 2019 / 17:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam tup bebek yatırdım tahlil sonucum 83 cikti 15 gun yaptirdimda 101.8 cikti 19 gun testimde 133 cikti ve ultrason da hic gozukmedi suanda degerlerim nasil ilerliyor sizden. Bilgi almak.istiyorum teşekkürler

  27 Ekim 2019 / 13:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Artışlarınız yavaş görünüyor. Sağlıksız bir gebelik olabilir. Yakın beta takibi yapıp doktorunuzla görüşmenizi öneririz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ekim 2019 / 11:38
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba. Tüp bebek tedavisi gördüm.3.gün transfer edildi. 12.gün 89 çıktı. 14.gün 119 çıktı. 16.gün 189 ve 18.gün 182 çıktı. 18.gün başka bir hastanede de yaptırdım orda ise 212 çıktı. Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  23 Ekim 2019 / 14:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Artışlarınız yavaş görünüyor. Doktorunuzla görüşerek yakın beta takibi yaptırmanız gerekmektedir. Dileriz iyi haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ekim 2019 / 17:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bugün transferin 13. Günü idrar testi yaptım negatif çıktı yarın test günüm 5. Gun embrio dondurulmuş embrio hala şansım varmı

  13 Ekim 2019 / 12:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan beta HCG testi yaptırarak net sonucu öğrenebilirsiniz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ekim 2019 / 20:18
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bugün transfer in 13. Günü evde idrar testi yaptım negatif çıktı yarın test günüm sizce tutmamış mı

  13 Ekim 2019 / 09:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan beta HCG testi yaptırarak net sonucu öğrenebilirsiniz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ekim 2019 / 20:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ben 5 gündür transfer oldum ama hiç kanama leke olmadı bu normal mı çok tedirginim ayrıca dünden beridir belim çok ağrıyor lütfen cvp verin bekliyorum

  11 Ekim 2019 / 11:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bazı hastalarımızda tutunma belirtileri görünmeyebiliyor. Lütfen stres yapmayın. Dileriz test gününüzde güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Ekim 2019 / 16:48
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.Bugün 10.günüm doktor test istedi beta hcg 1,28 çıktı.Negatif ilaçları bırak dedi.Ama geç tutunma olmuş olamazmı? Bahçeli hocadan randevu aldım ama sizce ne yapmalıyım. Tekrar test yaptırayım mı? Ya da ilaçları bırakayım mı? Dev.hastanesinde yapıldı tedavim kimseden bir şey öğrenemiyorum.

  10 Ekim 2019 / 20:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünmektedir. Doktorunuzun söylediği şekilde hareket etmenizi tavsiye ederiz. Dileriz doktorumuz Mustafa Bahçeci ile çıkacağınız yolda mucizenize en kısa sürede kavuşursunuz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Ekim 2019 / 16:55
 • ***** Yanıtla

  Hocam tüp bebek yaptırdım bugün 8.gün is a idrarda mı yoksa kandamı baksam net bi sonuç alabilirim

  30 Eylül 2019 / 20:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transferin 12. günü kandan beta HCG değerinize baktırmalısınız. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2019 / 12:40
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 5. gün embriyosu transfer edildi. 10. gün regl oldum ve ve devam ediyor. 11. gün test yapıldı 11.31 çıktı sonuç. Dr ilaçları burak gebelik yok dedi. Ama 5′ in üzeri gebelik. Regl olup bu değer artış gösterir mi? Ki 12. gün testi dahi değildi.. sizce ne yapmalıyım?

  30 Eylül 2019 / 18:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değer biyokimyasal gebeliğe işaret fakat testi 2 gün sonra tekrarlayıp artışı kontrol etmeli, doktorunuzla görüşmelisiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2019 / 12:42
 • ***** Yanıtla

  Transfer olalı 8 gün oldu kan testi verdım 1.20 cıktı gebelik olup olmaması için erkenmidir yolsa olumsuzmudur?

  29 Eylül 2019 / 10:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Test için henüz erken bir dönem. 12. gün kan testini tekrarlamanızı öneririz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Eylül 2019 / 17:22
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam 5gunun emriyo transferi yapıldı transferden sonra 5gunu kan tahlil yaptık negatif çıktı tekrar kan tahlili yaptirmalimiyim gebelik olma ihtimali varmidir

  24 Eylül 2019 / 23:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Henüz erken dönem olduğu için sonuç yanıltıcı olabilir. 11. gün testi tekrarlamanızı öneririz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Eylül 2019 / 17:02
 • ***** Yanıtla

  Hocam 9.gün 32.32 11.gün 31.79 asıl test günüm 12.gün İse 28.75 çıktı 2 gün sonra tekrarlıycam neden bu tablo çıkmış olabilir

  22 Eylül 2019 / 18:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Biyokimyasal gebelik geçiriyorsunuz. Doktorunuzla görüşmenizi öneririz. Geçmiş olsun dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Eylül 2019 / 10:59
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam
  14.9.2019 tarihinde embriyo transfer yapıldı 2 adet 3.gün 8bölünmeli transfer yapıldı dayanayım kan testi yaptırdım bugün 51.2 çıktı
  12 güne 3 gün var durum normal mi
  İlginize şimdiden teşekkürler

  22 Eylül 2019 / 15:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz pozitif görünüyor fakat henüz erken bir dönemdesiniz. 12. gün testi tekrarlamanızı ve doktorunuza danışmanınızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Eylül 2019 / 11:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim transferden sonra 6. Günüm, dayanamayıp kanda beta hcg testi yaptırdım. Sonuç 29 geldi. Değerim sizce gününe göre normal mi?

  6 Eylül 2019 / 16:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Henüz erken bir dönem, sonuç değerlendirmesi doğru olmaz. 11. gün testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Eylül 2019 / 17:13
   • ***** Yanıtla

    10 martta iki tane kaliteli embriyo transfer edildi 11 gün sonra idrar test yaptım negatif kanda pozitif çıkabilir mi bilgi verebilir misiniz

    20 Mart 2022 / 10:57
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kesin bir sonuç için doktorunuzun söylediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     21 Mart 2022 / 09:58
 • ***** Yanıtla

  Tüp bebekte ikinci denemem 7 hücreli 2.kalite embriyo 12 gün değerim 6 çıktı sizce durum ne

  2 Eylül 2019 / 18:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Maalesef gebeliğiniz negatif görünüyor. Doktorunuzla görüşüp ilaçlarınızı düzenleyebilirsiniz. Geçmiş olsun dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Eylül 2019 / 16:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bende Diyarbakır bahçeci tüp bebek merkezinde tedavi oluyorum. 1 Ağustos’ta histeroskopi yapıldı geçen adet dönemim 26 temmuzdu ama haala adet olamadım gebelik söz konusu olabilirmi ?

  30 Ağustos 2019 / 00:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Histeroskopi işlemi adet gecikmeleri yapabilir. Hafta sonuna kadar beklemenizi eğer yine de adet gelmediyse doktorunuza başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Eylül 2019 / 20:19
 • ***** Yanıtla

  Mrb hocam bır yakınım tup bebek yaptırdı bugun transferden 9 uncu gunu tahlil sonunu0. 4 çıktı sizce tekrar tekrar yapmalı ı lutfen cvp verirmisin hocam teşekkür ederim

  16 Ağustos 2019 / 05:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yakınınızın değeri maalesef negatif görünüyor. Geçmiş olsun dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ağustos 2019 / 19:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam,
  05.08 tarihinde transfer işlemi (6.gün embriyo)gerçekleşti.
  Transferden 6 gün sonra ilk olarak kahverengi lekelenme ve ardından pembe pembe lekelenmeler görmekteyim.dr’um progestan iğne yapmamı istedi.dün yaptırdım fakat ara ara pembe lekelenmelerim devam etmektedir.Bu karşılınan bir durummudur?
  12.günü beklemem gerektiğini biliyorum fakat moral olarak iyi durumda olmadığım için sizlerinde fikrinizi almak istedim.
  Şimdiden teşekkürler

  13 Ağustos 2019 / 18:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Dileriz bu belirtiler iyiye işarettir. Ara lekelenmeler, göğüste hassasiyet olması normaldir. Dinlenmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ağustos 2019 / 19:59
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben 5.gun dondurulmuş embriyo transferi yapıldı bugün 9. Günüm ilk üç gün bel ağrısı kasık ağrısı vardı ama şimdi hiç yok sadece bu iki gündür göğüsler de şişkinlik sizi var bide 3.4.5.6. günümde lekenme oldu normalmi acaba tutmuş müdür acaba

    12 Ocak 2022 / 23:52
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     Lekelenmeler tutunma belirtisi olabilir. Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     31 Ocak 2022 / 02:30
 • ***** Yanıtla

  Iyı günler hocam bende 11 gün önce tüp bebek yaptırdım değerlerim 7,0 çıktı ama sonuç negatif görünüyor sizce gebelik varmidir

  11 Ağustos 2019 / 20:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz maalesef negatif görünüyor. Geçmiş olsun dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ağustos 2019 / 20:03
 • ***** Yanıtla

  Hocam iyi günler biz Beta HCG testini yaptırdık.10.gün değerimiz 86.27 çıktı 3 gün sonra yeniden yaptığımız testin sonucu 151 çıktı.yorumunuz nedir? simdiden teşekkür ederim

  5 Ağustos 2019 / 19:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değer artışınız yavaş görünüyor. Doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ağustos 2019 / 18:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam transferimin 11.gunu idrar testim pozitif cikti ve test gunumdu Kan testide verdim degerim 265.58 Cikti bu saglikli bir gebelikmidir ve ilaclarin etkisi varmi?

  4 Ağustos 2019 / 10:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz pozitif görünüyor. Sağlıklı bir gebelik olup olmadığı ultrason muayenesinde belli olacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ağustos 2019 / 18:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam ben 31.07.2019 tarihinde ilk defa gebelik testi yaptırdım. 4.14 çıktı sonuç. Sizce hamile miyim.

  1 Ağustos 2019 / 23:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adetiniz üzerinden ne kadar süre geçtiğine bağlı olarak değerin pozitif ve negatifliği değişebilir. Şu an değeriniz düşük görünmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2019 / 13:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam.
  3. gün transferi 2 embriyo yerleştirildi. 10. gün testim 13,82 çıktı. 12. gün ise 14,30 çıktı. Kimyasal gebelik midir ?
  Sonucu nasıl değerlendirirsiniz ?

  31 Temmuz 2019 / 12:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuçlarınız kimyasal gebeliğe işaret ediyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Temmuz 2019 / 13:40
 • ***** Yanıtla

  Hocam selammar 8 hucreli 2 tane embriyo transferi oldum bugun 10. Gun,dayanamayip dün yani 9. Günde beta hcg baktirdim sonuc 14.70 cikti buğun sabah sidddtli kasik ve bel agrisiyla uyandim öglen tekrar baktirdim 12.40 geldi agrilarim hala devam ediyor istirahat ediyorum ama bunun negatif sonuc olduğunu soyleyebilirmiyiz
  Tesekkurler..

  30 Temmuz 2019 / 18:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   11. gün testi tekrarlamanızı öneririz. Değer düşüyorsa biyokimyasal gebelik demektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Temmuz 2019 / 13:36
 • ***** Yanıtla

  Hocam cift embriyo transferinden11 gun sonra beta degeeri 184 cikti iyimi

  27 Temmuz 2019 / 23:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz pozitif görünüyor. 2 gün sonra testi tekrar edip artışı doktorunuzla paylaşmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Temmuz 2019 / 18:07
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,
  iki embriyo Transferi yapıldı ve 11. Gün testinde HCG 56 çıktı.
  13. günde bu değer HCG 16 ya düştü…

  Birşeyler söyleyebilirmisiniz… ?

  26 Temmuz 2019 / 18:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz biyokimyasal gebeliğe işaret ediyor. Geçmiş olsun dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Temmuz 2019 / 18:15
 • ***** Yanıtla

  Hocam transfer sonrası 9. Gün hcg24 12. Gün 5.76 çıktı kimyasal gibimi duruyo

  22 Temmuz 2019 / 19:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz kimyasal gebeliğe işaret ediyor. Geçmiş olsun dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Temmuz 2019 / 19:14
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bugun transferımın 5.günü dayanamayıp kan verdım 1.9 çıktı sonucum negtıf mi yani. Bundan snra artış olurmu

  20 Temmuz 2019 / 17:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba Dilek Hanım,

   Henüz erken bir dönemde test yaptırmışsınız. Doktorunuzun önerdiği tarihte testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2019 / 15:06
 • ***** Yanıtla

  Transferinin 9.günü idrar testi yaptım negatif çıktı hamile olma ihtimali m var mı

  19 Temmuz 2019 / 15:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   11. gün kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2019 / 15:17
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba salı günü transfer oldum bugun 3.gunu ve bugun eşimin ısrarları nedenıyle cinsel birliktelik oldu. Bir zararı olmuşmudur

  18 Temmuz 2019 / 18:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorlarımız test sonucu belli olana kadar cinsel birliktelik önermiyorlar fakat cinsel birliktelik yaşamış olmanız kesinlikle sonucun negatif olmasına etken değildir. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Temmuz 2019 / 19:26
 • ***** Yanıtla

  Hocam transferin 11. Günü test yaptım 44.47 çıktı b hcg 12. Gün tekrar denwdim test sonucu 36.70 çıktı ne yapmam gerekiyor neyi gösteriyor bu sonuç doktorum iki gün sonra tekrar test istedi…

  16 Temmuz 2019 / 14:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz biyokimyasal gebelik görünüyor. Doktorunuz 2 gün sonra yaptıracağınız test sonrası sizi doğru bir şekilde bilgilendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2019 / 18:13
 • ***** Yanıtla

  Hocam ben transferin 8.gun kan testi yaptım 1.46 çıktı 10.gunde 0.42 çıktı hamilelik şansım varmı 11.gundeyim doktrum ılaclari bırakmam gerektiğini söyledi neden 12.gunu bekletmiyo

  15 Temmuz 2019 / 11:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz maalesef negatif görünüyor. Bu değerlerde 24 saat ilaç kullanımı değerlerinizi değiştirmeyecektir. İlaçları bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2019 / 18:11
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhabalar
  8 yıl önce dondurulmuş olan 2 adet B kalite olduğu söylenen 5. gün embriyosu 29 Haziran da transfer edildi. Bugün 16. gün ve kanda gebelik testi yaptırdık ve beta değeri 40.65 çıktı. Bize 2 gün sonrası tekrar baktırın dediler.
  Sonuç sizce nasıl pozitif olma ihtimali var mı?
  Teşekkür ederim

  14 Temmuz 2019 / 19:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değer düşük fakat net cevap 2 gün sonraki test sonucunuzda ortaya çıkacaktır. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2019 / 18:16
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bugün transfer yapılalı 10 gün oldu beta hcg değerim 5.19 çıktı sizce gebelik var mıdır?

  14 Temmuz 2019 / 18:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuç maalesef negatif görünmektedir. Dileriz en kısa zamanda güzel haberler de alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2019 / 18:17
 • ***** Yanıtla

  Hocam meraba bande ayin 25inde transferim oldu simdi bugun 9 gunu yarin hcg testimi yapdirican ama dun idrardan test yapdim tek cizgi cikdi biraz moralim bozuldu .acaba dogrulup payi varmidir sizce cunku arada sari lekelenme oldu biraz korkdum insallah kotu bisey yoktur

  4 Temmuz 2019 / 19:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan testi sonucunuzu görmeden moralinizi bozmayın. İdrar testinde negatif çıkan birçok hastamızın kan testi pozitif çıkabildi. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Temmuz 2019 / 20:20
 • ***** Yanıtla

  Mrb dondurulmus 3.gun 9 hucrelı embrıyo transferi oldum oldugum gun saat sabh 11 falandı bn 8.gun Saat sabah 10 da kan verdim 1.20 cıktı negatif yani 12. Gun degısır mı

  1 Temmuz 2019 / 15:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Henüz erken bir dönem ve değeriniz şu an için düşük görünüyor. 12. gün testi tekrarlayıp doktorunuzla görüşmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2019 / 17:18
 • ***** Yanıtla

  Transferden 11gün sonra ki kan tahlili de 131.2çıktı 2gün sonra 283geldi sonuçlarım iyi mi

  30 Haziran 2019 / 18:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Artışınız güzel görünüyor. Fakat net sonuç ultrason muayenesinde belli olacaktır. Dileriz sağlıkla kucağınıza alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2019 / 17:25
 • ***** Yanıtla

  hocam merhaba 5. gün yaptırdım 2 65 cıktı 10. gün tekrar yaptırdım 4.75 cıktı sizce durum nasıldır

  21 Haziran 2019 / 21:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünüyor. Doktorunuzla görüşüp ilaçlarınızı düzenleyebilirsiniz. Dileriz bir sonraki denemenizde güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2019 / 20:01
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Benim bugün transfer olalı 8 gün oldu beta hcg 0.6 çıktı gebelik varmıdır 2 gün sonra beta hcg yaptırSam tekrar sonuç değişir mi

  15 Haziran 2019 / 21:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz maalesef negatif görünmektedir. Testi tekrarlamanız sonucu değiştirmeyecektir. Doktorunuzla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Haziran 2019 / 12:39
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhabalar. 26 yasindayim. 27 mayista 3.gün 7 hucreli embriyo transferi yapildi. 2 tanede 1.kalite 5.gün embriyolarini dondurduk. Sizce başari orani nedir

  31 Mayıs 2019 / 01:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Embriyo kaliteniz 3. gün embriyosu için iyi görünmektedir. Doktorunuzun verdiği ilaçları düzenli olarak kullanmanızı ve bol bol dinlenmenizi tavsiye ederiz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Mayıs 2019 / 14:12
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba biz 1 tane embryo transfer ettik bugun 9.gun beta HGC 41 ÇIKTI bu iyi biseymi yardimci olursaniz sevinirim

  30 Mayıs 2019 / 13:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken dönemlerde yapılan testler yanıltıcı olabilmektedir. 11. gün testi tekrarlamanızı ve doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Mayıs 2019 / 14:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba biz 1 TANE EMBRIYO TRANSFER YAPTIK BUGUN 9.GUN BETA HGC 41 ÇIKTI BU ÖNEMLİ BI GELISMEMI YARDIMCI OLURMUSUNUZ

  30 Mayıs 2019 / 12:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken dönemlerde yapılan testler yanıltıcı olabilmektedir. 11. gün testi tekrarlamanızı ve doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Mayıs 2019 / 14:33
 • ***** Yanıtla

  9. Gün hcg degerim 6.1 cikti sizce hamilemiyimm

  29 Mayıs 2019 / 19:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz düşük görünüyor fakat test gününe kadar yükseliş gösterebilir. Doktorunuzun söylediği tarihte kandan gebelik testi yaptırarak en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Mayıs 2019 / 14:09
 • ***** Yanıtla

  Hocam bugün 10. Günü olan 5. Gün embriyosu transfer edildi. Bugün kan testi yaptık ve sonuç 173 çıktı. Kesin bir gebelikten bahsedebilir miyiz ?

  28 Mayıs 2019 / 21:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   2 gün sonra testi tekrar etmenizi öneririz. Eğer sonuç iki katına çıkıyorsa mucizenize bir adım daha yaklaştınız demektir. Fakat yine de gebe muayenesi olmadan, kap atışını görmeden kesin gebelikten bahsedemeyiz. Dileriz her şey gönlünüzce olur.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Mayıs 2019 / 15:06
 • ***** Yanıtla

  Hoca merhaba
  8 hücreli 3. Gün embriyosu transfer edildi . Biz beşinci günde dayanayıp test yaptırdık 3.4 çıktı gebelik görünmüyor ama daha önce hiç bu kadar yükselmemişti gebelik yeni başlıyor diyebilir miyiz

  28 Mayıs 2019 / 12:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   11.gün yaptırdığınız test size en doğru sonucu verecektir. Erken yapılan testler yanıltıcı olabilir. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Mayıs 2019 / 13:49
 • ***** Yanıtla

  Hocam bana 5. gün embriyosu transfer edildi ve transferin 7.günü hafif kahverengi şeklinde bir akıntı geldi ara ara geliyor.acaba bu tutunma akıntısı mıdır.yoksa adet akıntısı mıdır

  21 Mayıs 2019 / 15:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Göğüslerde hassasiyet, lekelenme, kasıklarda ağrı gibi belirtiler tutunma belirtileridir. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Mayıs 2019 / 10:41
 • ***** Yanıtla

  merhaba 4.gun transferi yapildi. bugun 11.gunumdeyim.bugune kadar goguslerde agri ve siskinlik .kasik bolgemdede siskinlik vardi.ancak bugun her iki belirtide yok.kanda tahlili yarin 15 mayısta yaptiricam.sonuc olumsuz mudur.

  14 Mayıs 2019 / 16:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bazı hastalarımızda gebelik belirtileri görülmemesine rağmen gebelik sonucu alınabilmektedir. Kan testi yaptırarak kesin sonuca ulaşabilirsiniz.Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mayıs 2019 / 10:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba iyi günler ben ayın 2.nde transfer 9ldum iki tane dondurulmuş embriyo koydular 15.nde test yapmamı şöylediler ama bugün ufak ufak adet ağrıları olup geciyo çok korkuyorum test yaptırmaya napcam gerekiyor bana lutfen bilgi verip yardımcı olurmusunuz .şimdiden tşk ederim ıyi günler

  12 Mayıs 2019 / 14:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kasık ağrısı, göğüste hassasiyet, pembe lekelenmeler tutunma belirtileridir. Pozitif düşünüp test gününde kandan Beta HCG yaptırmanızı öneririz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Mayıs 2019 / 11:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bu gun transferimin 8 ci gunu iki tane 5 ab 3 cb kalitede 5 gunluk embrio transfer edildi dayanamadim test yaptirdim deyerim 3.9 cikti sizce 10 12 gunler testi tekrar yapsammi yoksa cevap negativmi??

  10 Mayıs 2019 / 23:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz düşük görünüyor fakat ilaçlarınıza devam ederek test günü testinizi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Mayıs 2019 / 11:29
 • ***** Yanıtla

  Transferim dün yapıldı çok heyecanliyim heryerden bakıyorum 12. Değilde daha erken nasıl öğrenebilirim dye

  8 Mayıs 2019 / 14:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Daha önceki tarihte aldığınız sonuçlar yanıltıcı olabilir. 12. günde kandan gebelik testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Mayıs 2019 / 16:41
 • ***** Yanıtla

  İyi günler 3.gün embriyosu transfer edildi 4.gün grip oldum dahiliye doktorum ilaç vermek için test yaptı 2,6 çıktı 7.gün daha çok fenalaştım tekrar test yaptı 3,8 çıktı bugün 11.günüm acaba Hamile olma olasılığım varmıdır acaba?

  6 Mayıs 2019 / 10:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünmektedir. Dileriz en kısa zamanda siz de mucizenize kavuşursunuz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2019 / 14:57
 • ***** Yanıtla

  Transfer sonrası 12.gün test 3.53 çıktı ve bugün adet kanaması oldu.test tekrarlanmalmı yine negatifmi çıkar

  2 Mayıs 2019 / 14:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Testi tekrarlamanız gerekmez, sonucunuz maalesef negatif görüntülenmektedir. Dileriz en kısa zamanda mucizenize kavuşursunuz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Mayıs 2019 / 15:50
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam.Embriyo transferi yaptırdım. Çok sıkışık olduğu için sure 15 dk dediler. Dayanamadigimi soyledim. Süre tamam dediler tuvalete hemen gittim. Ancak sonrasında kafamda bekleyemedigim için embriyo tutunamamismidir ve dusmusmudur gibi sorular oluyor. Transferden sonrada masadan kalkacak gibi oldum. Dur seni yan tarafa yatağa geçireceğiz öyle dediler. Orada öne doğru oturur gibi davranincada kafama takıldı. Embriyo kolay düşer mi? Bir de tutunma olsada benim bu hareketlerimden dolayi yanlıs yere mi tutunur.

  27 Nisan 2019 / 15:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Embriyonun tutunmasında şiddetli ve ani hareketler yapmadığınız sürece herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Bu süreçte pozitif düşünmek, 1 saatlik hafif tempolu yürüyüşler yapmak kan basıncını düzenleyeceğinden tutunmaya yardımcı olacaktır. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2019 / 12:39
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bugün 10.gün kanda test yaptırdık 0,100 çıktı sonuç olumsuzmu bir kaç gün sonra yine test yaptıralım mı

  18 Nisan 2019 / 16:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz maalesef olumsuz görünmektedir. Tekrar test yaptırmanıza gerek yoktur. Dileriz en kısa zamanda mucizenize kavuşursunuz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Nisan 2019 / 13:35
 • ***** Yanıtla

  İyi günler
  03.04.2019 da yumurta toplama işlemi oldu
  06.04.2019 da embriyo transferi oldum
  Ama doktorum 11.04. de ultrason ve E2 testi istedi. Ultrason ile neye bakacaklar acaba ve değerlerin hamile olmak için kaç olmalı
  Teşekkür ederim

  10 Nisan 2019 / 10:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   E2 testi ile vücuttaki östrojen değeri ölçülür. Doktorunuz gebeliği bu ölçümle erken dönemde tespit etmek istiyor olabilir. Tedavi olduğunuz doktorunuza bu kontrolü neden yapmak istediğini sorabilirsiniz. Kandan baktıracağınız Beta HCG testi ile transferden sonra 11. günde değeriniz 50 ve üzerindeyse gebe kaldığınızı anlamış olursunuz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2019 / 13:19
   • ***** Yanıtla

    İyi günler cevabınız için teşekkür ederim aklıma takılan bişey daha oldu
    Transfrden beş gün sonra
    E2 testi ve ultrason yaptırdım yumurtalarim bı tanesi 9mm olmuş yumurta çatlatma iğnesi verdi. E2 testinin sonucu da 761.28 cikti. Sizce umitlenmeli miyim

    12 Nisan 2019 / 13:19
 • ***** Yanıtla

  İyi pazarlar değerli Bahçeci Sağlık Grubu,

  bir başarısız transferin ardından ikinci 2 günlük embriyo transferi 4.4.19 gününde gerçekleşti. Kanda gebelik testi 16.4.19 gününde istendi.
  Bugün 7.4.19 ve ilk üç güç doldu. Üç gün yatmamı istedi doktorum. Lavabo için ve arada kan dolaşımım iyi olsun diye kalkıp ev içinde yürüdüm. Bugün de ev içinde daha çok ayağa kalktım. Umarım bir sıkıntı olmaz. İnsan umutlansa da pozitif düşünse de, içinde bir yerde korku oluyor. Allah’a sığınıyorum hayırlısı olsun diyorum. Tutunma ne zaman başlar? Bununla ilgili bilgi verebilirseniz, çok mutlu okurum.

  7 Nisan 2019 / 13:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ev içerisinde ağır işlerden kaçınmak şartıyla hafif tempolu yürüyüş yapmanızın zararı olmayacaktır. Embriyo tutunması 3 günde tamamlanmaktadır. Güzel haberler almanızı diliyoruz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Nisan 2019 / 12:36
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba ben 21 nisan da 2adet embriyo transfer oldum.10.gün kan testinde 3.20 cıktı.12. Günde değer yükselir mi?

  1 Nisan 2019 / 01:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta değeriniz 5’in altında olduğu için gebeliğiniz negatif görünmektedir. Bir daha ki denemenizde güzel sonucu almanızı dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Nisan 2019 / 11:26
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler
  Biz tupbebek transferi yaptik.1 embriyo transfer ettik.
  12.gun kan degeri 212 cikti.
  16.gun kan degeri 252 cikti.
  Doktorumuz 3 gun sonra tekrar test yapin dedi.kimyasal gebelik olabilirmis.
  Yardimci olursaniz seviniriz.

  29 Mart 2019 / 17:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz biyokimyasal gebelik gibi görünmektedir. Dileriz bir sonraki denemenizde güzel haberi alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Nisan 2019 / 11:42
 • ***** Yanıtla

  Merabalar hocam Ben Derya transferden 12 gün sonra kanda bhcg yaptırdım sonuç 488 çıktı sizce hamilemiyim şimdiden teşekkürler saygılar sunarim

  27 Mart 2019 / 13:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebeliğiniz pozitif görünüyor, kese ve kalp atışını gördükten sonra gebeliğiniz netlik kazanacaktır. Şimdiden hayırlı olsun.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Mart 2019 / 13:43
 • ***** Yanıtla

  Tüp bebekte hamilelik takvimi nezaman başlar son adet tarihine göremi embriyo süresine göremi

  26 Mart 2019 / 21:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tüp bebekte hamilelik takvimi son adet tarihine göredir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mart 2019 / 11:46
 • ***** Yanıtla

  Merhaba doktor bey 12. Gün testim 5. Gün emb transfer edildi 1 tane sonucum 5,0

  23 Mart 2019 / 12:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Test sonucunuz gebe olmadığınızı gösteriyor. Dileriz bundan sonraki denemenizde güzel haberler alırsınız. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Mart 2019 / 10:11
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 5.gün embriosu konuldu konuldukdan 5gün sonra test yaptım 16.05cıktı hamilemiyim

  19 Mart 2019 / 12:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken dönemde çıkan değer test gününüz olan 11. güne kadar düşüş ya da yükseliş gösterebilir. Şu an için net bir şey söylememiz mümkün değildir. 11. günde kandan yaptıracağınız test ile en doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Mart 2019 / 10:59
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,son adet tarihinin 26 Ocak ,14subatta dondurulmu 5.gun embriyosu (genetik test yapılmış) 6AA transfer yapıldı.
  9. Gun 23 Şubat 56
  11.gun 25 Şubat 89
  13.gun 27 Şubat 214
  15.gun 1mart 502
  12 mart salı günü vajinal muayenede kese göründü fakat içi boş tahmini gebelik 6 hafta 3 günlük olmalı. Bu durumda kesin boş gebelik mıdır ve kesede bebek daha sonra oluşur mu? Doktor bir hafta bekleyelim dedi.ve sağlıklı genetik testi iyi çıkmış bir embriyo nasıl kesede görünmez? Bu konuda cevabınızı bekliyorum. Tekrar tüp bebek yapmak için ne kadar beklemek gerekir.tesekkur ederim

  13 Mart 2019 / 11:19
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,en son adetim 26 Ocak,14 Şubatta 6AA dondurulmuş (genetik test yapılmış) embriyo transferi yapıldı betabhcg sonuclarim :
  23 Şubat 9.gun 56,16
  25 Şubat 11.gun 89,01
  27 Şubat 13.gun 214,9 iki gün sonra tekrar test yaptıracağım.doktorum 10 gün sonra erken ultrason istedi sizce degerler kötü mü? Bir de bu kadar erken vajinal ultrason eğer bebek varsa zarar verir mi?
  Cevabınızı bekliyorum,şimdiden teşekkür ederim.iyi çalışmalar.

  27 Şubat 2019 / 19:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz 11. ve 13. günde 2’ye katlandığı için güzel görünüyor. Vajinal ultrason bebeğe zarar vermez, doktorunuz kontrol amaçlı istemiş olabilir. Dileriz gebeliğiniz sağlıklı bir şekilde devam eder. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Şubat 2019 / 15:43
   • ***** Yanıtla

    Teşekkür ederim 1 Mart Beta HCG sunucunun 502,1 çıktı bir hafta sonra vajinal muayeneye çağrıldım.daha önce normal gebelikte 7.haftada kalp atışı tutulduktan sonra düşük olduğu için hala çok endişeliyim çünkü dr.cok aşağıda tutunmuş onun için düşük olabilir demişti ve düştü. Bu kan değerinden belli olur mu düşme riski var mı acaba? Teşekkür ederim ilginize.

    1 Mart 2019 / 14:55
 • ***** Yanıtla

  Bugün transferin 11. Günü be kan testi yaptık olumsuz çıktı 12. Günde tekrardan yaptırmanın bi anlamı var mı yok sonuç olumsuz mu

  27 Şubat 2019 / 13:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. gün yaptıracağınız testte ciddi bir değişiklik olmayacaktır. Dileriz bir sonraki tedavinizde güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Şubat 2019 / 14:33
 • ***** Yanıtla

  12 şubatta 5.gün dındurulmuş embriyo transferim oldu.10.gün bhcg 0.23 çıktı.kasık ağrısı hassasiyet vs belirtiler var.sizce 14.gün tahlil yaptırmalımıyım

  24 Şubat 2019 / 21:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz maalesef negatif görünmektedir. Belirtiler kullandığınız ilaçlardan kaynaklanıyor olabilir. Dilerseniz 14. gün tekrar tahlil yaptırarak doktorunuza danışabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Şubat 2019 / 09:09
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam benim ikk gebeliğim kendiliğinden olmuştu fakat çocuğumuzda genetik rahatsızlık vardı bu nedenle ikincibebeğimizi tüp bebek yardımıyla genetik testlerden geçerek yaptırıyoruz ilkinde tek embriyoyla negatif sonuç aldık ama çok öksürüğüm gribim vardı bu bi neden olmuş mudur? Birde ben iki embriyo koydurmuş olsam ikiz olma ihtimali ne kadardır yaşım 21.

  22 Şubat 2019 / 09:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ani ve ağır hareketlerden kaçınılmasını öneriyoruz fakat grip ya da öksürüğün transfere etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış değildir. 35 yaş üstü ve 3 denemeyi geçmiş hastaların 2 embriyo transfer hakkı bulunmaktadır. Bu yüzden size tek embriyo transferi yapılacaktır. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Şubat 2019 / 10:53
 • ***** Yanıtla

  5.gün embriyosu ve 11.günde yapılan bhcg 36 çıktı. Gebelik varmidir.yorumlarsaniz çok sevinirim

  18 Şubat 2019 / 22:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz düşük görünmektedir fakat 2 gün sonra yaptıracağınız testle daha doğru bir sonuca ulaşabilirsiniz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Şubat 2019 / 11:40
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ilk tüp bebek transferimde 5.gün embryosu 12.gün teste 38.22 almıştık ikişer gün arayla üçkez tekrarladık düşüşe geçti değer şuan yeni transfer oldum 10.ay dondurulmuş embryom 5.günüm tutunma lekesi duydum bende hiç olmadı şişkinliğim gaz ve kasık bel ağrılarım oluyor adet gibi uzanıyorum ara ara kalkıyorum duş almadım normal midir mesajınızı bekliyorum iyi çalışmalar

  10 Şubat 2019 / 23:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tutunma lekelenmesi, göğüste hassasiyet, kasık ağrısı gibi işaretler tutunma belirtileridir. Fakat bazen belirtiler olmasa da pozitif sonuç alınabilmektedir. En doğru sonuca test gününüzdeki değerinizle ulaşabiliriz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Şubat 2019 / 10:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,

  1.kalite 3. gun embryo transferimin 9. gunundeyim. Yarin evde gebelik testi yapsam olur mu? Test gunum kan tahlili icin 3 gun sonra
  Cevap icin tesekkurler

  6 Şubat 2019 / 15:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun uygun gördüğü tarihte testi yaptırmanızı tavsiye ederiz. En doğru sonuca o zaman ulaşacaksınızdır. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Şubat 2019 / 11:06
 • ***** Yanıtla

  29 ocakta ikinci tüp bebek transferim oldu biri 8 diğeri 6 hücreli iki embriyo transfer edildi dün 7.günum de kan testi yaptırdım bhcg degerim o.47 çıktı cok uzgunum sizce değerim yükselir mi tekrar test yaptırsam negatifmidir

  6 Şubat 2019 / 13:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz negatif görünmektedir. Fakat doktorunuzun uygun gördüğü tarihte testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Şubat 2019 / 11:09
 • ***** Yanıtla

  merhaba ,
  12.gun betahcg 102 cıktı
  14.gun betahcg 168 cıktı

  bu normal midir?

  30 Ocak 2019 / 11:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerlerinizdeki artış az görünse de yükselme ihtimali var. 16. gün yaptıracağınız testin sonucuyla daha doğru bir yorum yapabiliriz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ocak 2019 / 09:43
 • ***** Yanıtla

  transferımın 10,gunu beta hcg:22.12
  11.gunu beta hcg:29.27
  12.gunu beta hcg:26.55 çıktı gebelik va mıdir

  29 Ocak 2019 / 14:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz biyokimsal gebelik olduğunu göstermektedir. Konuyla ilgili doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Ocak 2019 / 11:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  4. Gün embriyosu transfer edildi, 12. günde teste sonucum 13,25 çıktı, doktorum olumsuz konuştu 4 gün sonra tekrar gebelik testi yaptırmamı istedi sonucunun 100 olması gerektiğini söyledi, 100’ e ulaşmazsa biyokimyasal gebelik ihtimalinden bahsetti, sizin bu konu için fikriniz nedir acaba? Bu sayılardan 100e ulaşan örnek hastalarınız oldu mu, şimdiden teşekkür ederim

  28 Ocak 2019 / 21:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Şu an için gebeliğiniz biyokimyasal gebelik görünmektedir. Fakat kesin bir şey söylememiz mümkün değildir. Doktorunuzun dediği tarihte testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Ocak 2019 / 08:46
 • ***** Yanıtla

  Mrb hocam ayın 15 transfer oldum iki tane embriyo transfer edildi 8 gün kan testim 33 onuncu gün 50 çıktı gebelik varmıdır dört gün sonra tekrar gidecem

  25 Ocak 2019 / 18:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sağlıklı gebeliklerde beta HCG değerinin iki katına çıkmasını bekleriz. Dilerseniz kan testinizi tekrarlayarak doktorunuzla görüşebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ocak 2019 / 09:53
 • ***** Yanıtla

  Embriyo transferinin 19. Günü pembe lekelenmeler var hatta arada pembe renkten kirmiziya dönüyor. Ama adet kadar fazla olmuyor. Kasiklarimda kiramp ve agrida devam ediyor. Bu kanamalar riskli mı ve kaç gün sürer

  14 Ocak 2019 / 19:13
 • ***** Yanıtla

  Transfer sonrası 16 gun oldu pembe lekelenme hala devam ediyor.pembe lekeleme kaç gun devam eder

  12 Ocak 2019 / 18:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik kesesi yerleşimi devam ettiği sürece lekelenme ve kasık ağrınız olacaktır. Kanamanız artar, kasık ağrınız şiddetlenirse doktorunuza başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ocak 2019 / 11:44
 • ***** Yanıtla

  26 aralıkta 5.gun dondurulmuş embriyo transferi yapıldı.12gun betahcg306 14.gun 1030 cıktı. Bugün 15.gun adet ağrısı gibi kasık ağrılarım ve pembe lekelenme var normal mi acaba

  10 Ocak 2019 / 15:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kese yerleşmesi esnasında pembe lekelenmeler, kasık ağrısı gibi belirtiler olabilir. Ağrınızın devam etmesi durumunda doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Ocak 2019 / 08:21
 • ***** Yanıtla

  merhaba ben tup bebek yaptirdim transferimin 4.gunu bugun rahme tutunursa leke gelir diyo cevrem fakat oyle bi durum yasamadim bu olumsuz sonuc aldim demek mi simdiden tsk ederim.

  6 Ocak 2019 / 16:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Her hastada tutunma belirtisi görünmemektedir. Belirtiler olmasa dahi gebe kalmış olabilirsiniz. Test gününüze kadar bekleyip olumsuz düşüncelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Ocak 2019 / 10:18
 • ***** Yanıtla

  İyi günler doktor bey tüp bebek tedavi yapıldı.10.gun test yapıldı 28 çıktı.12.gun 32 çıktı fakat 14.gun yine 28.6 çıktı betahcg.sizce sorun nedir bilgi almak istiyorum lütfen.

  3 Ocak 2019 / 16:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz biyokimyasal gebeliği işaret etmektedir. Doktorunuzla görüşmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2019 / 13:10
 • ***** Yanıtla

  Hocam 26 aralikta transfer oldum 5. Gun dondurulnus embriyo transferi.bugun 7. Gunum Tutunma belirtileri herkesde görülür mu kasik agrilarim var ama kanama olmadı kanama olmadı şart mı

  2 Ocak 2019 / 10:20
 • ***** Yanıtla

  mrb ilaclarimi kullandimm yumurtalar toplandi ve bir gun sonra haber verildi yumurtalarin ici bos yapabilecegimiz bisey yok tedaviye devam edin denildi boyle sey mumkunmu

  31 Aralık 2018 / 14:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yapılan ultrason muayenesinde foliküllerin içinin dolu olup olmadığı anlaşılamamaktadır. Yumurtalar toplandıktan sonra mikroskop altında içinin dolu olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Tedaviye devam etmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ocak 2019 / 10:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba transferimin 6.günü benden progesteron (p4) tahlili istendi.
  Sonucum henüz çıkmadı acaba bu test ne için yapılıyor?
  Değerler ne olmalı ?
  Bilgilendirirseniz sevinirim…

  26 Aralık 2018 / 11:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Progesteron testi yumurtlama zamanını ve rahim iç zarının transfer için uygun olup olmadığını belirleyen hormon testidir. Değer sonucunun değerlendirilmesinde doktorların aralıkları değişiklik gösterebilmektedir. Bahçeci Sağlık Grubunda ise doktorlarımız özel bir durum olmadığı takdirde 1,5 değerinin üstünde çıkan sonuçlarda embriyo transferi önermemektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Aralık 2018 / 12:01
 • ***** Yanıtla

  Bugün transferimin 10. Günü testte 2.99 çıktı
  3. Gün embriyosu 6 ve 8 hücreli yerleştirildi.yükselme ihtimali var mı

  22 Aralık 2018 / 12:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşük ve sonucunuz negatif görünmekte. Fakat kesin sonuç için transferinizin 14. günü testi tekrarlamanızı ve doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Aralık 2018 / 10:07
 • ***** Yanıtla

  Transferden sonra 10.günüm test yaptırdım 2.99 çıktı.tekrar yükselme ihtimali var mı?3. Gün embriyosu yerleştirdiler biri 6 biri 8 hücreli

  22 Aralık 2018 / 12:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşük ve sonucunuz negatif görünmekte. Fakat kesin sonuç için transferinizin 14. günü testi tekrarlamanızı ve doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Aralık 2018 / 10:08
 • ***** Yanıtla

  Benim 5. Gun transferi 1 cc kalitede ebriyomu koydular tutunma şansı acaba nekadar gebe kalabilirmiyim

  21 Aralık 2018 / 11:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Blast embriyo gebelik şansı en yüksek olan embriyo grubudur. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Aralık 2018 / 14:24
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam 10 Aralık Pazartesi günü
  Tüpbebek aşılandı 3 gün istirahat dendi uyguladım
  Ama suan çok ağır grip öksürüğe tutuldum ilaç
  Kullanamıyorum bu bebeğimi etkilermi acile gittik
  15 Aralık aksamı betahcg tahlilim 1.70doktor
  Gebelik yok dedi normalde Perşembe gününe
  Gebelik testim yapılacak yani 10.gününde değer
  Lerim değişirmiki elimde olmadan üzüldüm çünkü

  16 Aralık 2018 / 14:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerinizin çok fazla yükseliş göstereceği öngörülmüyor. Perşembe günü testinizi tekrarlayarak doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Aralık 2018 / 13:45
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar bana adetimin 20. Günü Dondurulmuş çözülmüş embriyo transferi yapıldı ilk tüp bebek transferimizdi sonuç negatif çıktı …. en sağlıklı sonucu ne zaman yapılırsa alabilirim?

  16 Aralık 2018 / 01:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transferinizin 10 ve 15. gün aralığında yaptıracağınız testlerle en sağlıklı sonucu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Aralık 2018 / 13:46
 • ***** Yanıtla

  Transferin 5.gunu kantahlili yaptirdim 2.70 cikti yukselme sansi varmi ilaclarimi birakiyimmi

  12 Aralık 2018 / 15:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transferin 11. günü testi tekrarlamanızı ve doktorunuza danışmadan ilaçlarınızı bırakmamanızı tavsiye ederiz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Aralık 2018 / 17:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba cuma gunu transferim oldu dayanamadim kan testi yaptirdim sonuc 2.70 yukselme sansi varmi

  12 Aralık 2018 / 00:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transferin 11. günü testi tekrarlamanızı ve doktorunuza danışmadan ilaçlarınızı bırakmamanızı tavsiye ederiz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Aralık 2018 / 17:04
 • ***** Yanıtla

  Bugun transferimin 4 gunu cuma gunu transferim oldu dayanamayip kan tahlili yaptirdim sonuc 2.33 negatif acaba hala hamile kalma ihtimalim varmi ilaclarimi biraksammi

  11 Aralık 2018 / 20:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transferin 11. günü testi tekrarlamanızı ve doktorunuza danışmadan ilaçlarınızı bırakmamanızı tavsiye ederiz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Aralık 2018 / 17:04
 • ***** Yanıtla

  merhaba ben 38 yaşındayım 12 yaşında bir kızım var 3.IVF denememde başarılı olduğum endometrıozos hastasıyım yaklaşık 6 defa kistlerim nedeniyle ameliyat oldum son ameliyatımda hidrotuba nedeniyle sağ tüpüm alındı. Endometrıozis kistinin tekrarlaması nedeniyle tekrar bi IVF denemesi yaptık 5. gün embrıyosu 2 adet yerleştirildi 10. gün kan testim 62.17 geldi yarın tekrar bir test yaptırıcam ama sizce sevinmeli miyim

  11 Aralık 2018 / 13:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. gün testi tekrarlayabilirsiniz. Değeriniz gebe olduğunuzu gösteriyor. Fakat 12. günde değerin 2’ye katlanması gerekmektedir. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Aralık 2018 / 17:06
 • ***** Yanıtla

  hocam tüp bebek yaptirdim 10.gun kan testinde 12.20 çıktı 2.gun embriyo transfer edildi bu düşük bir oranmi tekrar test yapilmasina gerek varmi

  9 Aralık 2018 / 17:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Testinizi 12. gün tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Kan değerleriniz yükseliş göstermezse biyokimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz. Sonuçlarınızı aldıktan sonra doktorunuza danışmalısınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Aralık 2018 / 16:14
 • ***** Yanıtla

  1 aralıkta trasfer yapıldı 5.gün embriyosu 7. günde kan tahlili yaptırdım 3 cıktı çok morelim bozuldu yükselme olasılı oluyo mu lütfen yardımcı olun

  8 Aralık 2018 / 21:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz yükseliş göstermeyebilir. Yine de 12. günde testinizi tekrar ederek sonuçlarınızı doktorunuza göstermenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Aralık 2018 / 16:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 5. Gun 2 embriyo transferinden 8 gun sonra kan testi sonucum 186, 11. Gun kan testi sonucum 687 cikti ikiz olma ihtimali varmidir

  8 Aralık 2018 / 10:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebeliğinizin ikiz olma ihtimali var fakat kesin sonuç için ultrason muayenesi gerekmektedir. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Aralık 2018 / 16:20
   • ***** Yanıtla

    Teşekkür ederim 14. Gün kan tahlili sonucum 2638 çıktı haftaya kesemizi görecegiz inşallah cok artti degerler biraz korkuyorum bir sorun yoktur oyle degilmi

    12 Aralık 2018 / 17:51
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler hocam tup bebek 3.gun embiriyosu 9.gün beta 40.6 çikti sevinmek icin erkenmi dis gebelik olabilirmi

  6 Aralık 2018 / 22:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun size söylediği tarihte Beta testinizi tekrarlamanızı ve sonucunuzu doktorunuzla paylaşmanızı tavsiye ederiz. Değeriniz şu an için gebelik olduğunu gösteriyor. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Aralık 2018 / 16:32
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhabalar tup bebek transfer sonrasi 9. Gunum beta 40.6 çikti sizce gebelik varmi yoksa bu deger dusuk mu

  6 Aralık 2018 / 22:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun size söylediği tarihte Beta testinizi tekrarlamanızı ve sonucunuzu doktorunuzla paylaşmanızı tavsiye ederiz. Değeriniz şu an için gebelik olduğunu gösteriyor. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Aralık 2018 / 16:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 26 Kasım’da transfer oldu 2 tane 9 gün 52 çıktı 9 güne göre değerim nasıl

  4 Aralık 2018 / 21:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Şu anda gebelik değeriniz pozitif görünmekte fakat kesin sonuç için 11. gün tekrar test yapmanızı öneririz. Değerinizin artışını takip etmek gerekecektir. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2018 / 13:42
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar
  Bugun embriyo transferimin 10. Günü. Idrar testi yaptım negatif cıktı. 1 aralıkta kan testi yapicam. Pozitif çıkma ihtimali varmıdır acaba.

  28 Kasım 2018 / 18:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin sonuç için kan testinizi beklemenizi ve ilaçlarınıza devam etmenizi tavsiye ederiz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Kasım 2018 / 08:55
 • ***** Yanıtla

  Merhaba transferimin 11.gunu kanda gebelik testi yaptırdım 0.513 12. gün değişim gösterir mi

  12 Kasım 2018 / 21:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan yaptırdığınız Beta HCG kan testleri 10’un altında ise değişiklik göstermemektedir. 12. gün değerinizde olumlu bir değişiklik olmayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Kasım 2018 / 11:25
 • ***** Yanıtla

  Mrb hocam sperm testi yaptım azosperm
  Çıkıyor ne yapmalıyım

  6 Kasım 2018 / 12:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Üroloji doktorumuza muayene olmanızı öneririz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Kasım 2018 / 13:51
 • ***** Yanıtla

  5 güne gelen 3 tane embriyo transferi oldu 7. Gün 98.77 çıktı iki gün sonra tekrarladı 10.gün 363. 80 çıktı ikiz olma ihtimali varmı

  28 Ekim 2018 / 11:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerlerinizin yükselişi çok güzel fakat doktorunuzun ultrasonla muayenesi ile ikiz olup olmadığını kesin bir şekilde öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Ekim 2018 / 15:11
 • ***** Yanıtla

  İyi günler transferin 9. Günü beta hcg 5.62 geldi olumsuz dediler 13. Günü beklemelimiyim yoksa sonuç gerçekten olumsuz mu

  24 Ekim 2018 / 21:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta değeriniz biyokimyasal gebelik olduğunu göstermektedir. 13. gün değerinize tekrar baktırabilirsiniz. O güne kadar doktorunuza danışmadan ilaçlarınızı bırakmamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ekim 2018 / 15:31
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 15 Ekim’de tüp bebek transferi yaptırdım 25 Ekim’de yani yarın test yaptırmam söylendi. Vajinal jel kullanıyorum bugün kullandıktan sonra ilacına kapsülünde kan gördüm bi sorun olmuşmudur çok tedirgin oldum cevabınız için teşekkürler

  24 Ekim 2018 / 12:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kese yerleşimi olduğunda lekelenmeler olabilir. Fakat aynı zamanda kanama düşük tehlikesinin de belirtisidir. Kanamanız çoğalırsa doktorunuza başvurmanız gerekmektedir. Kanamanız çoğalmazsa test gününü bekleyebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ekim 2018 / 15:37
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Tüp bebek yaptırdım. 12.gün hcg değerim 46.10 , 14.gün 160.7 , 16.gün 571.5 sizce değerlerim nasıl? Boş gebelik olma olasılığı nedir?

  21 Ekim 2018 / 14:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   2 gün aralıklarla bakılan beta HCG değeriniz ikiye katlanmış, bu durumda gebe olduğunuzu söyleyebiliriz. Fakat boş gebelik olup olmadığını ancak 2 hafta sonra doktorunuzun yapacağı ultrason muayenesi ile öğrenebilirsiniz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Ekim 2018 / 11:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 12 Ekim Cuma günü sabah transferim oldu 3.gün embriyosu transfer edildi cuma günü kan testinde ikinin altında çıktı bugün de sabah açık pembe çok az lekelenmeler vardı hafiften kahverengi lekeler geliyor göğsümde hafif sızlama var tutunma kanamasını adetim acaba hamilelik daha sonra çıkabilir mi teşekkür ederim

  20 Ekim 2018 / 16:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG değeriniz gebe olmadığınızı göstermektedir. Belirtileriniz adet belirtisi gibi görünüyor. Kesin bir sonuç için doktorunuza muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Ekim 2018 / 11:14
 • ***** Yanıtla

  29 eylül de iki empriyo transfer yapildi bu ikinci deneme bugün itrar testi yapdim ama sonuc yine hüzün kan testine gitmeye gerek varmi bilmuyorum moralim sifir transfer sonrasi hersey cok güzel geçti mükkemmel denildi niye bir sonuc alamıyoruz anlamiyorum itrar testimi ilk ıtrarla yapmadım acaba onunda etkisi olabilirmi normal 12gun sonra test yapin demislerdi ben 15gun bekledim ama yine bir çizgi

  13 Ekim 2018 / 12:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kan testi yaptırmanız gerekmektedir. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ekim 2018 / 11:25
 • ***** Yanıtla

  Bende salı günü toplama işlemi yapıldı perşembe transfere çağrıldım tek embriyo koyuldu benim embriyo kakitesiz mi

  13 Ekim 2018 / 00:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   2. gün embriyolarında da gebelik şansı bulunmaktadır. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ekim 2018 / 11:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  İlk embriyo transferim (dondurulmuş 5. Gün embriyosu) sonrası beta hcg değerim 10. Gün 300, 12. Gün 1000 civarında çıkmıştı ancak 8. Hafta ultrason kontrolünde kalp atışı alamamış ve sonlandırılmıştı. İkinci transfer denemesi sonucu değerim 10. Gün 10,58,, 12. Gün ise 13,85 çıktı.. doktorum yurtdışında olduğu için bugün ulaşamadılar. Ancak hemşirelerin farklı bir doktora danışmaları sonucu ilaçları kesmemi,ilerleyen günlerde testi tekrarlayarak takip edeceklerini söylediler. Ancak benim kafam karıştı, değerler 5 in altında değil ama bu değerler sağlıksız bir durumu mu gösterir ta da dış gebelik olabilir mi? Çünkü ilk transferimde değerler çok daha yüksekti.. yardımcı olursanız çok memnun okurum teşekkürler

  11 Ekim 2018 / 19:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuza konuyla ilgili danışıp mutlaka muayene olmanız gerekmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Ekim 2018 / 16:35
 • ***** Yanıtla

  Hey, thanks for the post.Really thank you! Really Cool. dfdeaeeeekaf

  10 Ekim 2018 / 05:59
 • ***** Yanıtla

  Hi, yup this post is truly fastidious and I have learned lot of things from it fcdcedkeeadk

  5 Ekim 2018 / 02:18
 • ***** Yanıtla

  İyi akşamlar transfer 9.günü test yaptırdım 23.60 çıktı bununla ilgili bi bilgim yok yani hamilemiyim değilmiyim anlayamadım

  1 Ekim 2018 / 23:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik hormonu değeriniz düşük çıkmış fakat 5 değerinin üzerinde çıkan sonuçlarda gebelik olma ihtimali bulunmaktadır. Testinizi 2 gün sonra tekrarlayarak artışı kontrol etmenizi ve doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ekim 2018 / 12:04
 • ***** Yanıtla

  iyi günler benim 5.gün emriyo transferim oldu 2emriyo transfer edildi salı günü embriyoların kalitesi 2AA kasıklarımda ve belimde ağrı var normalmi

  22 Eylül 2018 / 09:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olur gibi ağrılar normaldir. 12 sonra kandan Beta HCG baktırabilirsiniz. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Eylül 2018 / 11:15
   • ***** Yanıtla

    cvpınız için tşk ederim benim progesteron testim 5.günümde 73.46 çıktı sonuçlarında gebelik olma şansım ne kadar

    24 Eylül 2018 / 22:35
    • ***** Yanıtla

     Merhaba gebeliginiz oldu mu?

     17 Kasım 2018 / 22:35
 • ***** Yanıtla

  İlk tüp bebek denemem ve üçüncü haftasında yani embriyo konulmalı 21gun oldu kanamanın var çocuk tutmamış olabilirmiş dün sonuçlarım 568cikti yarında var kan tahlilimm kolçak acaba

  5 Eylül 2018 / 22:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kahverengi, pembe akıntılar yerleşme kanaması dediğimiz transfer sonrası lekelenmelerdir. Kanama kırmızıysa ve bıçak saplanması gibi karın ağrıları olursa doktorunuza başvurmalı ve testinizi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Eylül 2018 / 13:01
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar bana 5.gun embriyosu konuldu ve 6.gun olucak karnimda fokurdamalar var adet olucakmisim gibi ve goguslerim cok agriyor şişti sizce adetmi olucam yoksa olabiliyormu böyle

    21 Eylül 2018 / 05:47
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Bu süreçte adet oluyor gibi ağrılar; kasık ağrısı, kahverengi lekelenme, göğüste hassasiyet ve mide bulantıları normal belirtilerdir. Belirtilerin şiddetlenmesi durumunda doktorunuza başvurmanızı tavsiye ederiz. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     21 Eylül 2018 / 11:57
 • ***** Yanıtla

  Iyi günler. Tup bebek 2.denemede tutmuştu ama kalp atimlarini duymadık.3.denemeyi yaptik şimdi.5 gün embriyosu 10.günde kan testi yaptırdık sonuç 10 çıktı. Bi daha yaptırmaya gerek var mi yoksa sonuç kesin negatif mi?

  2 Eylül 2018 / 22:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebeliğiniz biyokimyasal olmuş görünmekte. Bize ulaşmak isterseniz https://bahceci.com/iletisim/ linke tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Eylül 2018 / 18:31
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba bana 2 tane 5nci gün embriosu transfer edildi 7nci gün değerim 71di 9ncu gün 209 nasıl artık 12nci gün tekrar baktırıcam ikiz olma şansı var mı bu artışa göre

  18 Ağustos 2018 / 11:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerlerinizin artışı iyi görünüyor. 12. gün kan testi yaptırarak kesin sonucu öğrenebilirsiniz. Değerleriniz şu an için ikiz gebelik olduğunu göstermiyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ağustos 2018 / 17:11
 • ***** Yanıtla

  Hocam mrb 3gün embriyosu 12 günde kan testi yapıldı 25.6 çıktı sizce nasil

  11 Ağustos 2018 / 18:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta değeriniz olması gerekenden daha düşük görünüyor. Fakat kesin sonuç için testi tekrarlayıp doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ağustos 2018 / 16:28
   • ***** Yanıtla

    3.gün embriyosu 9.gün 10.27 10.gün 18 11.gün 25 14.gün 36 17.gün 92 20.gün 198 progesteronum 40üzeri yorum yapabilir misiniz

    31 Mayıs 2019 / 01:19
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Beta değeriniz düşük olmakla beraber gebelik değeriniz pozitif görünmektedir. Doktorunuzun kese muayenesi ile gebelik durumunuz netleşecektir.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     31 Mayıs 2019 / 14:19
 • ***** Yanıtla

  merhaba,

  37 yaşındayım. Tüp bebek tedavisi ile yumurta toplama işleminin 5. günü, 10 Temmuzda 2 embriyo transferi gerçekleşti. 9. gün B-Hcg 60,77 – 11. gün 87 – 13. gün 123 ve 15. gün 187 çıktı. sonuç olarak her iki günde ikiye katlanmıyor ancak artış mevcut. Bu değer yavaşta olsa yükselmeye devam ettiği takdirde bir gebelikten bahsedebilir miyiz? Mutlaka 2 günde bir 2 ye mi katlamalı? bir yerde okuduğuma göre 48 ya da 72 saatte % 60 ile %100 arasında ki artışın normal olduğu yazıyordu.

  Değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

  26 Temmuz 2018 / 17:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir ifadede bulunabilmemiz için değerlerinizin ikiye katlanması gerekmektedir. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ağustos 2018 / 19:39
 • ***** Yanıtla

  14 mayıs transfer oldu,bugün 5.gün
  Rahmimde yanma we sağ kasığımda ağrım war
  Normalmidir?

  18 Mayıs 2018 / 12:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanamaları ve kasılmalar bu zaman diliminde olabilir. Fakat net bilgiye ancak Beta HCG testi yaptırarak ulaşabilirsiniz. Konuyla ilgili doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2018 / 18:48
 • ***** Yanıtla

  İyi günler hocam 3 gün önce 2 döndürülmüş embriyo transferim yapıldı günde 2 defa cyclo progynova kullanıyorum ( sadece beyaz hap) hapları saydığımda bi tane eksik aldığımı farkettim ne zaman unuttuğumu da hatırlamıyorum sorun olur mu

  18 Mayıs 2018 / 11:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bir seferlik ilaç kullanım aksaklığı tedavinizi olumsuz etkilemeyecektir. Yine de konuyla ilgili doktorunuza danışabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2018 / 18:51
 • ***** Yanıtla

  Transferin 9 ve 10. Gunu idrar testinde ikiside cook silik iki cizgi cikti cok dikkatli bakilinca goruluyo acaba pozitifmidir

  12 Mayıs 2018 / 12:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bilgi için 14. günde kan testi yaptırıp doktorunuza danışmanız gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2018 / 18:22
 • ***** Yanıtla

  Merb.hocam 3.gun embriyosu transferin 8.günü 4.8 beta hcg 10 gün yaptirmam tekrar yükselir mi bu değer?

  8 Mayıs 2018 / 10:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   10. gün kan testinizi tekrarlayıp doktorunuza danışmanız gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2018 / 17:16
 • ***** Yanıtla

  hocam benim 2 gün embriyosu transfer yapıldı 2 adet 10 gün betahcg sonucum 204 sizce nasıl hocam

  1 Mayıs 2018 / 19:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   10. gün için beta değeriniz iyi görünmektedir. Fakat testi 14. günde tekrarlayıp doktorunuzla paylaşmanızı tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2018 / 18:15
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam ben 17 nisanda ikinci kez dondurulmus emrylar transfer oldu 10gun boyunca kanama geldi ara ara ve kasik agrim oldu. Dr aradim hic aydinlatmadi beni herseferinde kizgin sekilde terslendim ve sonuc gununu bekle dendi cok muysuzum sizde varmidir bir umut tesekkur edeeim simdiden

  28 Nisan 2018 / 23:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba ,

   Transferden sonra yerleşme kanaması dediğimiz lekelenmeler olabiliyor. Lekelenmeler çoğalıp kırmızı renge döndüyse tedavi olduğunuz doktorunuza gidip muayene olmanızı tavsiye ederiz.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2018 / 19:28
 • ***** Yanıtla

  Slm hocam bu benim 2 ci tüp bebek denemem 7 ci gün biraz leke gelmişti doktora gittim kanda yükselme var pazitif demişti bana 10 cu gün ne kan testi istemişti yaptırdım kanda artış yok aynı demişti ama gebelik gözüküyor var dedi kan da artıs yok dedi sizce sonuç ne olumsuz olmaz demi

  28 Nisan 2018 / 18:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bilgi için 14. günde kan testi yaptırıp doktorunuza danışmanız gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2018 / 18:51
 • ***** Yanıtla

  Mrb hocam dün bnim transferimin 8 günüydü kan ve idrar testi yaptim negatif cikti

  26 Nisan 2018 / 14:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transferinizin 12. gününde kan testini tekrarlamanız gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2018 / 17:27
  • ***** Yanıtla

   Merhaba 8. Gün test yapmışsınız negatif olmuştu peki ne ile sonuçlandı? Benimde 8 günüm kan testi yaptırdım negatif çıktı çok üzüldüm o yüzden araştırmaya başladım sizin yazınızla karşılaştım cevap verirseniz sevinirim..

   23 Temmuz 2018 / 16:24
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
    Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
    İlginiz için teşekkür ederiz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    26 Temmuz 2018 / 12:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, transferden sonra 7. Günüm 3,9 çıktı, ilerleyen günlerde artma şansı var mıdır?

  25 Nisan 2018 / 00:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin sonuç için 14. günde kan testi yaptırıp doktorunuza danışmanız gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2018 / 18:46
 • ***** Yanıtla

  04.04.2018 tarihinde 5.gün embriyo transferi yapıldı. 12.04.2018 tarihinde betahcg 057 çıktı. Tekrar test yaptırmak gerekirmi teşekkürler

  13 Nisan 2018 / 02:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun uygun gördüğü tarihte beta kan testinizi tekrarlamanızı öneririz. En doğru sonuç transferinizin 12. gününde yapılan testin sonucudur. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Nisan 2018 / 17:21
   • ***** Yanıtla

    Slm hocam dun embrıyo transferi oldu ama bugün bel arım ve kasık arım var normal mı adet ulucak gıbı

    8 Eylül 2018 / 15:32
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Transfer sonrası adet olacak gibi ağrılar ve göğüste hassasiyet normaldir. Bıçak saplanır gibi ağrı, karında kasılma ve göğüste aşırı şişkinlik olursa doktorunuza danışabilirsiniz. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     18 Eylül 2018 / 12:44
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar;
  4 nisan 2018de iki tane 5. Gün blastosist embriyosu transfer edildi transferin 6. Gunu evde gebelik testi yaptim iki cizgi cikti sonrasinda hemen hastaneye gidip gebelik testi yaptirdim 39.33 cıktı yani 6. Gün değeri sizcr nasıl simdiden tesekkurler

  11 Nisan 2018 / 22:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transferin 6. günü için değeriniz iyi görünüyor. Fakat transferinizin 12. gününde yapacağınız kan testiyle doktor değerlendirmesi sonucunda gebelik olup olmadığInı öğrenebilirsiniz. Dileriz güzel bir sonuç alırsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Nisan 2018 / 17:34
 • ***** Yanıtla

  slm bız dıyarbakır tup bebek yaprık bahçesiden hamilelik testi yaptık 377.5 cıktı

  10 Nisan 2018 / 17:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz güzel görünüyor. Doktorunuzla konu ile ilgili iletişime geçebilirsiniz. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Nisan 2018 / 17:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben tüp bebek tedavisi yaptırdım 12 günümde kan tahlili yaptırdım sonuçların 0.1 çıktı negatif ilaçlarımı kullanmaya devam edip testi tekrarlasam olur mu kesin olarak tutmamışmıdır yardımcı olursanız sevinirim

  10 Nisan 2018 / 16:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünüyor. İlaçlarınıza devam etmeden önce doktorunuzla iletişime geçip bilgi almanız gerekmektedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Nisan 2018 / 17:41
   • ***** Yanıtla

    Mrb hocam tup bebek yaptırdım 12 gun 4.42 çıktı yukselme ihtimali var mi.

    18 Ağustos 2018 / 11:34
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Gebeliğiniz biyokimyasal gebelik gibi görünüyor. Konuyla ilgili doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     28 Ağustos 2018 / 17:09
 • ***** Yanıtla

  Hocam mrb. Transferimden 3 gün sonra test yaptım evde dayanamadım 2 çizgi cıktı. 6.gün tekrar yaptım 1 çizgi cikti. 12. Çi günü kan testini beklemeliyim evet ama yinede bana bişey söyleyin hocam moralim çok bozuk

  10 Nisan 2018 / 09:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun size söylediği tarihte kan testi yaparak kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Şu anki durumda size doğru bilgiyi vermemiz mümkün değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2018 / 15:41
 • ***** Yanıtla

  22marttada 3.gun embriyosu transferi oldum 2nisanda yani dun ilk beta hcg testim 11.68 cikti cok dusuk oldugu icin korkuyorum Dr 2gun sonra tekrarlayin dedi sizce hamileligin devametmesi mumkunmu? Ve bugunde yaptirsam kanda degisiklik olup olmadigini gorebilirmiyim?

  3 Nisan 2018 / 08:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Maalesef değerleriniz düşük görüyor. Fakat en doğru sonuca doktorunuzun belirttiği 2. testten sonra ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2018 / 16:32
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 2. Transferimin 9. Günündeyim ve 8. Günü de dayanamadım test yaptım.test pozitif cıktı.sizce doğruluğu nedir

  30 Mart 2018 / 01:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin sonuç için doktorunuzun söylediği günde kan testi yaptırmanız gerekmektedir. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Mart 2018 / 17:53
 • ***** Yanıtla

  Selamlar benim transferim 8 günü. Düne kadar kasıklarımda az ağrı vardı 4gün kustum 1defa. Kanama yok çok şükür. 6 7 8 gün göğüslerimde hassasiyet var ama ilk güne göre azalıyor hassaslığı. Acaba gebemiyim. Bu tür belirtilerle de gebe olunur mu?

  4 Mart 2018 / 20:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bu tür belirtiler gebeliğe işaret olabilir fakat kesin sonuç için doktorunuzun belirttiği tarihte kan tahlili yapmanız gerekmektedir. Dileriz güzel sonuçla karşılaşırsınız. İlginiz için teşekkürler.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2018 / 16:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam. 5. Gun embriyosu transfer edildi ilk denememiz. 7.gun dayanamayip test yaptirdim 137 cikti. 9. Gun 272 ve 12.gun 778 cikti. Doktorum 15.gun gel keseye bakalim dedi sizce keseyi gorebilirmiyim? Ve degerlerimin artisi normalmi bana biraz yuksek geldi. Simdiden cevabiniz icin tesekkur ederim.

  3 Mart 2018 / 00:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz gebe olduğunuzu gösteriyor fakat gebeliğinizin gidişatı ve bebeğin gelişimiyle ilgili bilgi sahibi olamadığımız için sorunuzun doğru cevabını tedavi görmekte olduğunuz doktorunuz verebilir. Sağlıklı ve güzel bir gebelik geçirmenizi dileriz. İlginiz için teşekkürler.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2018 / 16:25
 • ***** Yanıtla

  Peki 8 günde kanda2.27 çıkmıştı 10 günde 3,15 çıktı peki bu artış gebelik olarabilirmi testi tekrarlamamiza gerek varmi

  22 Şubat 2018 / 13:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Şubat 2018 / 15:35
 • ***** Yanıtla

  Sevgili bahçeci sağlık grubu bugün transferimin 9 . Günü ikitane 5. Gün embiriyosu (4cb) kalitede transfer edildi ve kan testim 2.27 çıktı yani negatif sizce bu embiriyolarin tutunmamasi embiriyolarin kalitesi ile mi alakalı yani bu kalitede ki embiriyolarin tutunma oranı yüzde kaçtır araştırmalar ima göre balstosistlerinde kaliteleri varmış sizce tutunma olmayan bu embiriyolar kaliteli miydi cevaplarsaniz sevinirim

  21 Şubat 2018 / 22:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili en doğru bilgiye doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Şubat 2018 / 15:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bugün benim transferimin 7. Günü sabah hafif kanamam oldu kan değerime baktırdım 6.79 çıktı gebelik varmı kan değerinde artış ola bilirmi?

  15 Şubat 2018 / 14:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. En doğru bilgiye doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2018 / 15:04
 • ***** Yanıtla

  Hocam üçüncü gün transferi oldum transfer günü ile birlikte bugün altıncı günüm sekizinci gün kan testi yapsam cikarmi

  31 Ocak 2018 / 20:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba İpek Hanım,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Şubat 2018 / 19:04
 • ***** Yanıtla

  iyi gunler hocam…. 9ocakta 5.gun embriyosu trensfer edildi…18ocakta test taptirdim hcg 4cikti…12. gune yukselme ihtimali varmidir….

  20 Ocak 2018 / 11:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun uygun gördüğü tarihte kan değerinize baktırmanız gerekmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2018 / 15:29
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler hocam.. benim ablama tup bebek yapıldı 12. Gunde betahcg degeri 61 cikti iki gun sonra 138 cıktı… son sonuctan 7 gun sonra tekrar beta hcg sonucu 197 cıktı iki gun sonra yani bugun de 276 cıktı.. iki embriyo konulmuştu.. basta iki kat cikan degerin suanda az bir artış göstermesinin nedeni ne olabilir? Yardimci olur musunuz lutfen

  17 Ocak 2018 / 15:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. En doğru bilgiye doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ocak 2018 / 10:17
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar.benim tup bebek 5.gün transferi 1.hcg 35.17 2.hcg 63.03 3.hcg 85 çıktı bugun 15inci gunum lekenmelerim var.

  16 Ocak 2018 / 14:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. En doğru bilgiye tedavi gördüğünüz doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ocak 2018 / 10:19
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Transfer sonrası 11 gün test yaptırdım ve değerim. 306 çıktı. İki gün sonra tekrardan yaptırdım. 490 çıktı. Durumun nasıl. ?

  11 Ocak 2018 / 16:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. En doğru bilgiye tedavi gördüğünüz doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ocak 2018 / 11:05
 • ***** Yanıtla

  MEB transferin 10. Günde beta 111 çıktı 12. Günü tekrar bakildi 196 yavaş yükselmesi bize endişe veryorr şimdiden tsk

  10 Ocak 2018 / 22:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. En doğru bilgiye tedavi gördüğünüz doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ocak 2018 / 11:06
 • ***** Yanıtla

  Hocam benim ayın 26 sında dondurulmuş embiriyo 2 adet trasfer edildi ve aradan 11 gün geçti test yaptım 85.7 cıktı ne anlamına geliyor hocam

  8 Ocak 2018 / 11:30
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar; 5. Gun embriyosu transferi yapilacak, ancak doktorumuz iki adet sonrasini oneriyor hormonlarin normale dönmesini bekliyoruz dedi. Oysaki benim arastirmalarimda bir adet gormek yeterlidir seklinde bloglar var, bu konuda sizlerinde bilgisini almak istiyorum. Simdiden tesekkurler…

  3 Ocak 2018 / 13:20
 • ***** Yanıtla

  Salam hocam Ben 5 gunbekletip 6ci gunu tıranzfer etiler 7 gūn de kan tsti verdim 1.20 cikti cok ağladim negatif cıktı diye 12 gune kadar yukselirmi ilaclarimi birakmadim acaba yukselirmi neolur Beni aydinlatin simdiden tsk ederim iyi calişmalar

  3 Ocak 2018 / 04:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamamaktayız. Konuyla ilgili en doğru bilgiye doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ocak 2018 / 18:30
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba.benim 3. gün 8 hücreli 2 adet dondurulmuş embriyo transferim yapıldı.bugün 7. Günüm kan değerim 12.16 çıktı sizce nasıl

  1 Ocak 2018 / 20:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamamaktayız. Konuyla ilgili en doğru bilgiye doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ocak 2018 / 18:30
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar tüp bebek tedavisi gördüm transferin 12.günü kan değerim 701çıktı iki günde bir tersti tekrarladım iki kat artış gösteriyor fakat buğün transferin 16günü doktorum keseyi göremedi nedeni nedir acaba?

  22 Aralık 2017 / 01:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Aralık 2017 / 15:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam.bana dondurulmuş iki tane beşinci gün embriyosu transfer edildi 4. Denenme ama 11.gün kandanegatifti fakat transferin 8.gününden beri az az lekenme şekli de kan geliyor adet olduğunu düşündüm ama kac gün geçti gerisi yok halen devam ediyor çok endişe ediyorum bu durum normal mi

  12 Aralık 2017 / 16:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Aralık 2017 / 09:03
 • ***** Yanıtla

  hocam mrb 8 yıllık evliim 3.yılın sonlarından buyana denioduk normal yoldan olmayınca doktora gittik bende varikosel çıktı ameliyat oldum 2yıl kadar uğraştık ameliyattan önce 2 milyon küsürdü sperm sayım 2 yılın sonunda mak 55 milyona kadar çıktı hala olmayıncatüp bebeğe karar verdik (sölemem doğrumu bilmem ama acıbadem şahin zetereoğlu na gittik bizim ısrarımızla 2adet transfer yapıldı tuttuda tuttuğunda beta hcg 231..2 ydi bize bu değerlere göre dört tane bile olabileceği sölendi şu gün gelin sölielim dediler (tarihi hatırlamıyorum net olarak)atıyom çarşamba konuştuk haftaya bugün dediler o günün gelmesine iki gün varken kanama oldu aradık bi iğne söledi hemen yaptrdık az durdu kanama 1 2 saat sonra tekrar başladı kanama aradımızda günlerden pazardı bizi bi devlet hastanesine yönlendirdi zaten ptesi de gelseniz gündüz 11 e kadar görüşemeiz dedi bizle 11 den sonra görüştük devlet hastanesindeki sonuç 2.95 çıktı düşük dendi 13. 14 ay sonra osman haldun develioğluna (art)tüp bebek merkezi gittik varikoselimi dedim anlattık herşeyi tedaviye başladık tranfer oldu 11. günü teste gittik (yani bugün)_ sonuç 27.63 ama kanama yok osman bey 12. gün demişti biz 11günde gittik kanama yoksa yarın diiil yani 12. de değill 13 te gelin dedi bizde çarşamba gitçez inşaallah(çok ayrıntılı oldu kusura bakmayın lütfen) napiim ben şimdi şimdiden ALLAH razı olsun

  5 Aralık 2017 / 01:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz hangi merkezimizle iletişime geçmek istediğinizi bize iletebilirsiniz ve iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 09:03
 • ***** Yanıtla

  3 kere tüp bebek denedim her birinde 2 tane 2.gun embriyosu toplam 6 tane donduruldu. Laparoskopi ameliyat oldum önümüzdeki ay transfer yapılacak. 2.gun embriyosu ile hamile kalınır mi sevgiler

  23 Kasım 2017 / 01:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tıbbi sorularınıza maalesef buradan yanıt veremiyoruz. Lütfen 444 39 49 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşınız.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 09:16
 • ***** Yanıtla

  Hocam transferinmin 8 gününde beta hcg 2 yükselme ihtimali olurmu çok uzuluyordum erken yaptığım için lütfen yükselme ihtimali varmi

  4 Kasım 2017 / 21:12
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam
  2 adet 4. Gun 16 hucreli embriyo yerlestirildi.10. Gun siddetli bel ve kasik agrisi oldu ve bir damla acik pembe leke geldi ve 3 saat sonra kan testi yaptirdik sonuc 2.57 cikti ilaclarimi kestim henuz regl olmadim.Sizce bu deger pozitife doner mi?Ya da hic gebelik olmadiysa sonuc 0 a yakin cikmaz miydi?Daha once dogal gebelik suphemde reglim gectiginde test sonucum 0.1 cikmisti simdi 2 den yuksek cikmasi gec tutunma olabilir mi sorusunu aklima getiriyor.10. Gun gelen pembe leke tutunma kanamasi olabilir mi?Tup bebekte 10. Gunde de tutunma olabilir mi?

  1 Kasım 2017 / 13:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Lütfen 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:05
 • ***** Yanıtla

  Hocam embiriynn 3.günnde transfer yapıldı yapıldığı günle beraber bugün 7 günüm dayanmayıp beta hcg baktrdım sonuç 2.18 çıktı hamilelik görünmüyor sanki iki tranfer olmştu nolur cvb bekliyorum

  23 Ekim 2017 / 16:19
 • ***** Yanıtla

  4. gün embriyosu transfer edildi 9.gün kan testi sonucu 0.1 çıktı 12.gün testi yapmalımıyım?

  21 Ekim 2017 / 14:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:19
 • ***** Yanıtla

  5.gün embriyo Transferimin 10. günü beta HCG 25-12.günü 14 çıktı ayrıca progesteron 11.16 değerinde idi.İlaçlarımı bırakmam gerektiğini ve hamileliğin oluşmadığını söylediler ancak tekrar test yaptırmalımıyım yükselme ihtimali olabilir mii?

  18 Ekim 2017 / 16:57
 • ***** Yanıtla

  Ama gebelik test tarihim ayin 9 ekimde ?

  3 Ekim 2017 / 22:53
 • ***** Yanıtla

  Hocam transferin 10. Günü bi bakalım dedik idrar testi negatif başarısız degildir demi

  3 Ekim 2017 / 22:48
 • ***** Yanıtla

  Hocam bugun transferimin 9 günü kantar test yaptım bhcg 35.34 çıktı 3 günlük 1 enbriyo çok teşekkür ederim cevabınız için şimdiden

  30 Eylül 2017 / 01:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, tüp bebek transferi sonrası 6. Gün 8. Gün Ve 10. Gün evde erken gebelik testi yaptım 3 üde pozitifti, 12. Gün kan testi yaptırdım sonuç negatif çıktı kan testinde yanılma payı yada sonradan yükselme olabilir mi? 3 testin birden pozitif olması yanılma olabilir mi yada?

  27 Eylül 2017 / 20:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,ben tüp bebek blastosist transferi ile hamile kaldım transfer günü hesabı ile 6+O günlük hamileyim fakat gebelik kesem 5,9 mm ve içerisinde yolk sac tam net gözlenmedi hekim olabileceğini düşündüğü 3.mm bir oluşum ölçtü ama haftaya herşeyin netleşeceğini söyledi..kese yakınında sıvı yada kan birikimi gözlendi..,kanamam yok.. transfer sonrası 12 gün beta değerim 128 23. Gün beta değerim 2900 progesteron değerim 24, Kese küçüklüğünün sebebi ne olabilir..Gebeliğin sağlıklı devam etme şansı nedir ? …Teşekkürler..

  26 Eylül 2017 / 18:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Tüp bebek transferim Rahim dinlendirme, Genetik test, Era testi yapıldıktan sonra 23 Ağustas’da yapıldı. 7eylül 2017 beta hcg değeri 1007 , 9 Eylül 2017 betac hcg değeri 1939 çıktı Doktor beni 18 eylülde muayene için çağırdı. Sonuçlarım normal mi korkacağım birşey varmı İğne ve ilaçlarımı kullanarak bekliyorum Muayene günümün gelmesini .Bilginizi rica ediyorum.

  14 Eylül 2017 / 12:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konuyla ilgili en doğru bilgiye doktorunuzdan ulaşabilirsiniz.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Aralık 2017 / 12:09
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba benim 2.gün embriyosu transfer edildi 12.gün değerim 41,38çıktı 14. İse 11,38 çıktı doktorum 2gün sonra tekrar yap dedi ama benim kafam karıştı ve tabiki üzüldüm. Hocam aydınaydınlatır mısınız?

  2 Eylül 2017 / 15:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:43
 • ***** Yanıtla

  Merhaba dondurlmus 4.gün embriyosu transfer edildi bugun transferin 11. gunu bhcg testi sonucum 22 çıktı doktor değeri düşük buldu 4 gün sonra tekrar bhcg testi istedi sizce de deger cokmu düşük yani kimyasal gebelik dış gebelik yada düşük ilemi sonuçlanır

  28 Ağustos 2017 / 20:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:41
 • ***** Yanıtla

  Selamlar hocam. 8 hücreli 3 embriyo transfer edildi. 12. Gün 56 çıkan betahcg değeri 14. Gün 60 çıktı sizce hamilemiyim.

  24 Ağustos 2017 / 20:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 14:03
 • ***** Yanıtla

  12.gününde test yaptırdık 5.41 çıktı 2 gün sonra tekrar baktırın dediler sizin yorumunuz ne teşekkürler??

  20 Ağustos 2017 / 19:27
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba,
  15 gun once 2 tane dondurulmus embriyo transferim gerceklesti. 10.gun bhcg degerim 47 cikinca, doktorum 2 gun sonra testi tekrarlamami istedi. 12.gun degerim 89 olmustu ve cok sevinmistik. 2 gun sonra tekrar ettik testi 70 e inmisti.. cok korkuyorum yarin yine tekrarlayacagim ama betahcg degerinin yukselme ihtimali var mi acaba?

  20 Ağustos 2017 / 17:37
 • ***** Yanıtla

  Hocam ben transferin 11 . Günü test yaptırdım 0.45 çıktı yani negatif doktorum tutmamasi için bir neden yok test tekrarlamami istemedi sizce tekrarlasam mi

  15 Ağustos 2017 / 18:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Sevgili,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz hangi merkezimizle iletişime geçmek istediğinizi ve iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:47
 • ***** Yanıtla

  11.gunum kasilmam ve agrim var normalmidir acaba

  6 Ağustos 2017 / 20:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 11:08
 • ***** Yanıtla

  Ben 3.gün embriyosu ile transfer yapıldı transfer sonrası 2.gün ve 5.gün lavobada tırnak kadar boyutta kan pıhtısı geldi bu tutmadığının göstergesimi

  24 Temmuz 2017 / 23:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 11:30
 • ***** Yanıtla

  Mrb hocam. 13 temmuz 5. Embriyo transferi oldum. 7. Gun kan testi yaptrdm 1. 20 ckti. 9..gun de 0. 100 cikti. Sizce ilaclara devam etmelimiyim.

  23 Temmuz 2017 / 11:19
 • ***** Yanıtla

  Merhhabalar benım 9.gun yest sonucum 93 bgnu 11.gunde tekrar test yaptrcagım sızce sonucum nasıl

  23 Temmuz 2017 / 09:25
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba transferden sonraki 10.gün beta hcg degerim 77, 12.gün 132 ve 14.gün 234 çıktı siz nasıl degerlendirirsiniz testi tekrarlamama gerek var mı?

  21 Temmuz 2017 / 15:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 11:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  3.gün iki tane embriyo transfer ettiler. 6.gün kan testi 7.98. 7.gün kan testi 22 cıktı. Değerlere bakılırsa hamilelik var mı ? varsa da ikiz mi tek mi anlaşılıyor mu ? Birde iki test arası sadece 14 saat vardı. Şimdiden teşekkür ederim.

  19 Temmuz 2017 / 13:16
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,

  5. gün blastokist transfer yapıldı 10.gün değerim 44,05 idi ama 12.gün değeri 33 e düşmüş . Değerin tekrar yükselme şansı var mıdır ? Dalgalanma olabilir mi bu şekilde ? Acil cevap lütfen

  18 Temmuz 2017 / 15:24
 • ***** Yanıtla

  10. gün beta hcg değeri 6,30 doktor bir gün sonra gene baktıralım sınırda bir değer dedi. 11. gün değeri 10.16 14. gün değeri 18.37 yorumlarınız merakla bekliyorum teşekkürler. işlem tüp bebek transferi

  17 Temmuz 2017 / 22:53
 • ***** Yanıtla

  10. gün beta hcg değeri 6,30 doktor bir gün sonra gene baktıralım sınırda bir değer dedi sizin yorumunuz nedir iyi günler

  14 Temmuz 2017 / 13:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz sınırda çıkmış. Bugün testi tekrarlamanız ve değerlerdeki artışa göre yorum yapmamız daha doğru olacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 12:57
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 6 temmuz da blastokist transferi oldu.bugün 10 temmuz idrar testi yaptım pozitif çıktı kan değerlerine ne zaman ve ne kadar aralıkla bakmam gerek?

  10 Temmuz 2017 / 16:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   18 Temmuz’da kandan gebelik testi yapabilirsiniz. Testi 2 gün sonra tekrarlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 12:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,19 haziran günü 5.gün embriyosu 1 tane transfer edildi.. 3temmuzda kanda beta hgc değerim 617 idi.. Kaç haftalık hamile oluyorum bu durumda.. Teşekkür ederim..

  7 Temmuz 2017 / 18:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Son adet tarihinizden gebeliğinizi hesaplayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 12:46
 • ***** Yanıtla

  hocam merhaba 3. gün tranferi 10. gün betahcg değerim 4.3 gebelik ihtimali var mı?

  6 Temmuz 2017 / 16:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşük çıkmış ancak 12. günde testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 12:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam dondurulmuş emriyodan 2 adet transfer oldum 1 tanesinin daha iyi durumda olduğunu söyledi hastanem bu gün 10.gün kan testim 1.20 çıktı çok üzgünüm sizce test yapmaya devam etmelimiyim teşekkür ediyorum

  1 Temmuz 2017 / 18:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz çok düşük çıkmış. Testi tekrarlamanıza gerek yok ancak emin olmak için bir test daha yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 13:16
 • ***** Yanıtla

  8. gün değeri 1.33 10. gün değeri 2.55 beta hcg 12. günde artış gösterip pozitife dönme olasılığı var mıdır?

  26 Haziran 2017 / 20:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşük çıkmış. Gebelik durumundan söz edemeyiz. Testi tekrarlamanıza gerek yoktur.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 14:36
 • ***** Yanıtla

  iyigünler hocam benim 31 mayısta transferim oldu değerlerim 10. gün 9 12. gün 10 14. gün 8.5 21. gün değerim 111 çıktı sağlıklı bir gebelik olduğunu düşünmüyorum ama neden böyle olmuş olabilir bilgi verebilirseniz çok sevinirim

  21 Haziran 2017 / 19:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşmüş ancak sonra yine artış göstermiş. Transferinizi yapan doktorunuzla iletişime geçmeli ve muayeneye gitmelisiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 14:50
  • ***** Yanıtla

   Merhaba Iki tane 5 ci gün embriyo transfer edildi. 8 ci gün test yaptım değerlerim 60,9 çıktı normal mi?

   20 Kasım 2021 / 00:56
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Sonucunuz pozitif görünüyor. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    22 Kasım 2021 / 10:25
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba benim 8. Gün 1. 43 çıktı 12. Yukselirmi acaba

  14 Haziran 2017 / 14:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz çok düşük çıkmış. Yükselme ihtimali çok düşük ancak testi tekrarlamanızda fayda var.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 13:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bu gün transferinin 6.günü dondurulmuş embriyo transferi yapıldı bu ikinci denemem hocam histerskopi oldum bu gebelik şansını arttırımı

  12 Haziran 2017 / 23:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Histeroskopi gebelik şansını artıran bir faktördür. Ancak tek başına yeterli değildir. Embriyo kalitesi de gebelik şansına etki eder.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 14:33
 • ***** Yanıtla

  hocam transferimin 10.günü beta hcg değeri 9.7 hamilelik ihtimali ne kadardır

  9 Haziran 2017 / 19:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. günde testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Değerleriniz artış gösterirse gebelik durumundan söz edebiliriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 15:08
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  1 haziranda dondurulmuş tek embriyo transferi yapıldı. Bugün 9. Gün bhcg 104.90 çıktı. Sizce gecelik varmı ?

  9 Haziran 2017 / 18:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz gayet güzel çıkmış. 12. günde testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 15:07
 • ***** Yanıtla

  Hocam 5.gün transferinden sonra 10 gün geçti kan sonucu 9.3 hamile olma olasılığı varmıdır ne dersiniz

  9 Haziran 2017 / 15:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. günde testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Değerleriniz artış gösterirse gebelik durumundan söz edebiliriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 15:09
 • ***** Yanıtla

  Hocam bizde tüp bebek koydurduk 11 gün sonra beta hcg testi yaptırdık sonuç 1.20 cıktı budurumda ne yapmaliyiz

  1 Haziran 2017 / 20:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam.genetik inceleme yapilmis ve dondurulmus 2 embrion transfer edildi.10cu gun degerim 28cikti.boyle durumlarda hamilelik devam edermi.

  26 Mayıs 2017 / 16:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanama artmadıysa tutunma kanaması olabilir. 4 gün sonra kandan gebelik testi yaptırmanızı öneririz. Umarız olumlu sonuçlar alırız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2017 / 10:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  1 tane 6..gun embriyosu 15 mayista transfer edildi.tabi anne adayi olarak merak soz konusu olunca 8.gunde idrar testi yaptim ve koskoca negatif..26 mayis sonuc.cok moralim bozuldu. Bu durumda kan degerimdemi negatifdir acaba…acil destek rica
  ediyorum..tesekkurler

  24 Mayıs 2017 / 12:30
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben tüp bebek yaptırdım ve bugün 12 çı günüm ve ben evde tahlil yaptım negatif sonuç çıktı çok moralim bozuk be yapmam gerekiyor yardımcı olun lutfen

  21 Mayıs 2017 / 16:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Öncelikle sonuç neden negatif oldu bunun üzerine gidilmeli. Daha sonra yeni bir tedavi sürecine başlamanızı tavsiye ederiz. Umutsuzluğa kapılmayın.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 15:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 11:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bugün transferimin 3. Günü ama 5.gün embiriyosun transfer edildi gebelik testi yapsam belli olurmu

  19 Mayıs 2017 / 17:55
 • ***** Yanıtla

  3. Gün 1.kalite embriyo transferi yapıldı. Beta HCG sonucum 12.gün 13.44 15.gün 21.43 ve 17.gün 29.99 çıktı sizce durumum nedir

  17 Mayıs 2017 / 18:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 11:39
 • ***** Yanıtla

  3. Gün 1.kalite embriyo transferi yapıldı. Beta HCG sonucum 12.gün 13.44 15.gün 21.43 sizce durumum nedir

  16 Mayıs 2017 / 16:45
 • ***** Yanıtla

  Hocam 8 gün önce transfer oldum dondurulmusum vardi bir emriyo transfer oldum 10 günde gel dediler ama ben bugün kan verdim 0.5 cikti gebelik yok dediler çok üzüldüm olma ihtimalini var mi

  7 Mayıs 2017 / 13:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz çok düşük çıkmış ancak testi tekrarlamakta fayda vardır. Umarız güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2017 / 13:48
 • ***** Yanıtla

  Meraba hocam bana dondurulmuş iki embrıyo transfer etiler… Transferden 10gün sora beta hgc kanda test yaptırdım 0.5çıktı acaba iki gün sora yaptırsam sonuç deyışırmı

  6 Mayıs 2017 / 12:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz çok düşük çıkmış, 2 gün sonra değerleriniz çok artış göstermez. Ancak testi tekrarlamakta fayda vardır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2017 / 13:46
 • ***** Yanıtla

  İyi günler hocam,5.gün embriyosu verildi,8.gün hcg değerim 33.78çıktı,10.gün 43.65çıktı, sizce gebemiyim

  4 Mayıs 2017 / 15:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal çıkmış ancak 2 gün sonra kandan gebelik testini tekrarlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2017 / 13:40
 • ***** Yanıtla

  Merhaba! Hocam..6 gün önce 2 embriyo transferi oldum ve aynı gün choriomon diye bir iğne vuruldum.. ve bugün beta hcg değerim 11,46 ..bu iğnenin beta hcg ye etkisi varmıdır? 6 gün devam edermi?

  2 Mayıs 2017 / 20:48
 • ***** Yanıtla

  Mrb LÜTFEN bana yardımcı olurmusunuz benim bugün tüp bebek transferinin 10.günü ve adet kanaması şeklinde kanamam var ama rengi koyu kahverengi küçük küçük pıhtılar geliyo bacaklarım ve kasıklarımda ağrı var nedeni olumsuzmu sonuç ya da neden oluyor çok tedirgin oldum moralim çok bozuldu :((

  30 Nisan 2017 / 15:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transfer sonrası pembe renkli lekelenmeler normaldir ama koyu kırmızıya çevirdiyse ve kasılmalarınız varsa sizi takip eden doktorunuza muayene olmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2017 / 15:04
 • ***** Yanıtla

  8.gün hcg değerim 49 10. Gün 120 12.gün 205 çıktı siz ne düşünüyorsunuz ,10 Nisa’n transferim yapıldı kaç haftalık sizce

  28 Nisan 2017 / 08:51
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam. 12 nisan da 3.gün embriyosu transferi yapıldı 14.gün kan tahlilinde beta hcg değerim 9 çıktı normal midir?

  25 Nisan 2017 / 18:13
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar nolur yardımcı olun 4nisanda gelinimize Erbil bey tarafından transfer yapıldı 9.gün lekelenme oldu tahlil yapıldı 24
  11.gün 100
  13.gün 167
  15.gün 263
  17.gün 318 ne oldu şimdi bunlar ne demek var mı gebelik

  21 Nisan 2017 / 20:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Test sonuçları gayet güzel artış göstermiş. Gebelik durumundan bahsedilebilir. Doktorunuzla iletişime geçmenizi ve sonuçları onunla da paylaşmanızı rica ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:46
 • ***** Yanıtla

  İyi günler hocam,5.gün embriyosu verildi,8.gün hcg değerim 49,2 çıktı,10.gün 125,4 çıktı,ama ben bu arada 8.gün idrar testi yaptım ikinci çizgi gayet gözükür bi şekilde çıktı,12.gün idrar testini yeniledim belli belirsiz çıktı,idrar testi bazen hata verebilir mi

  21 Nisan 2017 / 08:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken dönemde idrar testleri doğru sonuç göstermeyebilir. En kesin gebelik testi kandan bakılandır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:45
 • ***** Yanıtla

  06 nisanda 3. Gün 1. Kalite 1 embriyo transfetim oldu bugün 10. Günüm idrar testi yaptım sonuç negatif yarın kan testi günüm. İdrar testi güvenilirligi var mıdır

  18 Nisan 2017 / 18:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken dönemde idrardan yapılan gebelik testleri çok doğru sonuç vermez. Kandan gebelik testi yaptırmalısınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:47
 • ***** Yanıtla

  11 gün transferden sonra hcg 5,6 altı çıktı sizce ne? 2 gun sonra tekrar yapalım mı ?negatif mi tutmuş mu bilemiyoruz

  17 Nisan 2017 / 20:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Testi tekrarlamanızda fayda var. Değerlerinizde artış var mı kontrol etmek gerekmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:48
 • ***** Yanıtla

  Bugün 9 gün oldu tes yaptım 1 kizgi cikto

  15 Nisan 2017 / 18:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken dönemde idrardan yapılan gebelik testleri çok doğru sonuç vermez. Kesin sonuç için kandan gebelik testi yaptırmalısınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:43
 • ***** Yanıtla

  İyi akşamlar hocam ben tüp bebekle hamile kaldım keseyi ve kalp atışını gördük transfer tarihim 16 mart 2017 size sorum ise ben estrofem 2*1 tb kullanıyordum estrodiol değerim 3000 den büyük çıktı sizce bu durumda estrofem e devam etmek gerekir mi ?

  14 Nisan 2017 / 01:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Takibinizi yapan doktorunuz aksi bir durum söylemediği sürece ilaçlarınıza devam etmenizi öneririz. Sizi bu konuda en doğru yönlendirecek kişi takibinizi yapan doktorunuzdur.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:42
 • ***** Yanıtla

  Slm hocam ben tüp bebek yaptırdım 12 gün sonra 1,20 çıktı dokdorum 2 gün sonra tekrarlayın dedi sizce gerek varmı belliki bebek yok

  11 Nisan 2017 / 22:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşük çıkmış ama bu tarz tedaviler sonrası emin olmak için testin tekrarlanması gerekmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:36
 • ***** Yanıtla

  Slm. Bana 3 embriyo transferi yapıldı. 12.gün kan değeri 283 15.gün 1301 çıktı. Miyomlardan dolayı kanama oluştu ve 19.gün keseye bakıldı. 1 adet kese oluşmuş. Değerler yüksek olduğu için çoğul gebelik bekliyorduk fakat 1 kese çıktı. Daha sonra başka bir kese oluşurmu sizce. Ayrıca kese ortada deil, kenarda miyomların üstünde oluşmuş.düşük tehlikesi var tabiki. Düşme şansı nekadar acaba.

  9 Nisan 2017 / 11:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kese görme işleminde bir kese oluşmuşsa 1 kese devam etme ihtimali daha yüksektir ama sonradan ikinci bir kese de oluşabilir. Bir iki hafta sonra yapılacak olan muayenede daha net bir sonuç elde edebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 13:01
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam,
  29 Mart 2017 de 5.gün embriyosu transfer edildi ve 07.04.2017 de kan testi vermem istenildi. Bhcg değeri 8 çıktı ve iki gün sonra tekrar kan vermem istendi. Sizce gebelik için şansım var mıdır? Değerin en düşük 17 çıkması gerektiğini biliyorum ama 48 saatte bir 2 katına çıkıyor bu değer. Yani benim değerim çıksa çıksa en fazla 16 çıkar. Bu konudaki yorumlarınızı rica ediyorum.

  8 Nisan 2017 / 10:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   8. gün testi yapmak için erken bir dönem. 12. günde testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Değerlerinizin gösterdiği artışa göre bir yorum yapmak daha doğru olur.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 13:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam transferimin 9. Günü Bhcg değerim 1.20 çıktı değerimin yükselme ihtimali varmıdir sizce ilk denemem ve 5. Gün embriyosu transfer edildi bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  6 Nisan 2017 / 17:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tüp bebek tedavisinde her zaman 2. bir kan testi yaptırmakta yarar vardır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 13:23
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba3 nisan ptesi 1adet 5. Gun embriyo transfer edildi
  Transferden 2 gun sonra kan tahlili nekadar dogru sonuc verir?
  Negating cikarsa olumsuz mudur?
  12. Gun sonucu ve sonrasinda ki degerler cok farkli olur mu?

  6 Nisan 2017 / 00:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerlerin kana karışması için belli bir süre geçmesi gerekiyor. O yüzden 2 gün sonra yaptığınız test çok daha doğru sonuç göstermez.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 13:19
 • ***** Yanıtla

  Hocam 21.03.17 transfer yapılmıştı tekrar 02.04.17 akşam kan wermiştim 44.40 çkmştı bugn sabah tekrar kan verdim 71.03 çıktı sizce hamile olabilirmiyim

  4 Nisan 2017 / 16:32
 • ***** Yanıtla

  29.03.2017 tarinde 5.gun embriyo transferimi gerceklestirdiniz.o gunden itibaren gunde 2 kere crinonel jel kullaniyordum ve 01.04.2017 tarinde de 1 adet gonapeptyl ignem vardi.duzenli kullandim ilaclarimi ancak dun aksam jelimi kullandiktan sonra jelin iyi bir sekilde sikilmadigini gorunce o anlik heycanla hemen 1 tane daha kullandim.normalde gunde 2 kere kullanmam gerekirken cahilce 3 doza cikardim.embriyoya zarar vermis olurmuyum ?

  2 Nisan 2017 / 06:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Jeli 3 defa kullanmanızın embriyoya bir zararı olmaz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Nisan 2017 / 12:43
 • ***** Yanıtla

  Slm hocam 16 mart da 3.gün embriyosu 2 adet transfer oldum
  10.gün beta hcg 34
  12.gün 106
  14.gün 287
  Sizce sonuçlarımız nasıl ?

  29 Mart 2017 / 13:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz güzel artış göstermiş. 500’ü geçtikten sonra kese görme işlemini de yaptırabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Nisan 2017 / 12:44
 • ***** Yanıtla

  Hocam bana 11 martta 2tane embriyo transferi yapıldı 12. gün kan testinde betahcg 4.54 çıktı hamile miyim tekrar test yaptırmak gerekiyor mu? Teşekkürler.

  25 Mart 2017 / 01:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşük çıkmış ama yine de testi tekrarlamanızda fayda var.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Nisan 2017 / 12:40
 • ***** Yanıtla

  Hocam bana 4 martta 1 adet dondurulmus blastokist embriyo transfer edildi. 12. Gun betahcg 38 14.gün 74 16. Gun 62 ye düştü bu ne demek beni bilgilendirir misiniz. Teşekkürler..

  20 Mart 2017 / 23:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerlerinizin düşmesi kimyasal gebelik belirtisi gibi görünüyor. Ancak bir uzmana muayene olmanızda fayda var. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mart 2017 / 15:19
 • ***** Yanıtla

  Slm transferimin 9.gununde test yaptirdim 0.03 cikti 12 sinde yukselir mi

  20 Mart 2017 / 17:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan gebelik testini 12. günde tekrarlamanızı tavsiye ederiz. En doğru sonuca o zaman ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mart 2017 / 15:45
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba tüp bebek yaptırdım 3.gun transferi dayanamayıp 7.gunu kan tahlili verdim sonuç 0.05 yukselme ihtimali var mi ?

  17 Mart 2017 / 21:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik testini 12. günde kandan yaptırmanızı öneririz. 7. gün karar vermek için biraz erken bir dönem.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mart 2017 / 15:16
 • ***** Yanıtla

  Slm.tiransferden 12 gunu test yaptim positif 25 nagatif 5 cikti.3 gun sonra tekrar yaptim negatif cikti.bu nasilolur ne yapmaliyim

  16 Mart 2017 / 13:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik testiniz negatif çıktıysa doktorunuzu arayarak tedavi durumunu gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Bu konuda size en doğru bilgiyi verecek kişi tedavinizi yapan doktorunuzdur.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mart 2017 / 15:16
 • ***** Yanıtla

  iyi gunler hocam. size Azerbaycan Bakudan yaziyorum. bende tup bebek tedavisi aldim. bahceci tup bebek merkezinde. bugun transferimiun 8-ci gunu. ve dun yani 7ci gun cok az kanama oldu pembe rengli. hocam sizce bu tutunma ve ya yerlesme kanamasimi.

  14 Mart 2017 / 10:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bana 24 şubatta 2 ebrio transfer edildi hocam ve 6 martta kan testi yaptılar ve sonuç 0.1 çıktı bu ne demek hocam yardımcı olur musunuz teşekkürler

  8 Mart 2017 / 23:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz çok düşük çıkmış. Gebelik durumundan bahsedemeyiz. Transferinizi yapan doktorunuzla tedavi sürecinizi birlikte gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2017 / 11:01
 • ***** Yanıtla

  Hocam 6 Şubat’ta dondurulmuş embriyo transferi yapıldı şuanda betahcg degerime göre hamileyim 4hafta 2günlük bugünde keseyi gördük ama doktorum kese var ama içinde emriyoyu göremediğini bir hafta daha beklememiz gerektiğini söyledi 5hafta 2günlük iken hem emriyoyu görmemiz hemde kalp atışlarını duymamız gerekiyor dedi hocam böylemi olması gerekli yoksa erken mi vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim

  8 Mart 2017 / 16:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   5. veya 6. haftada kese görülebilir. Takibinizi yapan doktorunuz sizi bu konuda en doğru yönlendirecek kişidir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2017 / 11:14
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba ben 20 sinde 3 günlük biri 8 diğeri 9 hücreli embriyo transferi oldum 12. Günümde betahcg değerim 12.10 çıktı çok düşük geldi bana sonuç 2 gün sonra tekrarlayın ilaçlara devam edin dediler sizce şansımız varmıdır

  4 Mart 2017 / 13:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evet değerleriniz düşük çıkmış ama 5’in altında olamadığı için bir şansınız var demektir. Biz de testi tekrarlamanızı ve doktorunuz ilaçlarınızı kesmenizi önerene kadar devam etmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2017 / 11:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 3.gün transferi oldum 2 embriyo transfer edildi ayin 20 sinde bugün 12.gün beta hcg sonucu 25.1 çokmu düşük hocam Bilginize ihtiyacım var.teşekkür ederim

  3 Mart 2017 / 18:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz çok düşük çıkmamış. 2 gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz. Değerlerinizde artışın 2 katına çıkması gerekmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2017 / 11:31
 • ***** Yanıtla

  Hocam 12 gün önce transfer yapıldı ve 10. Gün test yaptım sonuç 0,100 çıktı Bu Gün ise 13. Günüm uarın tekrar test yaptırıcam adette olmadım leke de görmedim sizce hamilelik olasılığım nedir?

  1 Mart 2017 / 20:08
 • ***** Yanıtla

  Slm hocam transferin 13 günü hcg 14.76 cikti normal mi

  28 Şubat 2017 / 23:49
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam transferimin 11 günü ama belimde ve kasiklarim da ara ara ağrı oluyo çok korkuyorum sanki adet olacak misim gibi sizce bu ağrıların nedeni nedir Teşekkür ederim

  28 Şubat 2017 / 17:56
 • ***** Yanıtla

  HOCAM ÖNCELİKLE İYİ GÜNLER BENİM BİR SORUM OLUCAK : BEN TÜP BEBEK MERKEZİNDE TÜP BEBEK YAPTIRDIM.7 ŞUBATTA BANA 2 EMBRİYO TRANSFER EDİLDİ.DOKTOR 10 GÜN SONRA GEL SANA KAN TESTİ YAPICAZ DEDİ.10 GÜN SONRA GİTTİK 17 ŞUBATTA KAN TESTİ YAPTIRDIK. BETA HCG DEĞERİ 0,98 ÇIKTI SONUÇ NEGATİF DEDİ YANİ BANA HAMİLE DEĞİLSİN DEYİNCE DÜNYA BAŞIMA YIKILDI.SONRA HOCAM 18 ŞUBATTA YANİ 1 GÜN SONRA KANAMAM GELDİ ADET KANAMASI GİBİ AĞRILI BİR ŞEKİLDE GEÇTİ.2 GÜN ÇOK MİKTARDA KAN GELDİ.SONRAKİ GÜNLERDE LEKELENME ŞEKLİNDE KANAMAM OLDU. 1 HAFTA BÖYLE SÜRDÜ. 24 ŞUBATTA DOKTORA GİTTİM DERDİMİ ANLATTIM BANA TEKRAR KAN TESTİ VE ULTRASON YAPILDI VE KAN SONUCUM BETA HCG DEĞERİ 23,31 ÇIKTI BANA GEBE OLABİLİRSİN DEDİ AMA BEN İNANAMADIM ERTESİ GÜN 25 ŞUBATTA YİNE KAN TESTİ YAPTIRDIM BU SEFER BETA HCG DEĞERİ 35,07 ÇIKTI . PROGESTERON DEĞERİDE 0,86 ÇIKTI.TÜP BEBEK MERKESİNDEKİ DOKTORUMDA BANA DEDİ Kİ FAZLA ÜMİTLENME 2 AY KADAR SENİ GÖZLEM ALTINDA TUTACAĞIZ BELKİ GEBELİĞİN SAĞLIKLI OLMAYABİLİR DEDİ.BU NE DEMEK OLUYOR HOCAM BANA DOKTORUM NİYE BÖYLE BİR ŞEY DEDİ ANLAMADIM. BENİ BİRAZ BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM…

  26 Şubat 2017 / 17:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizin takibini biz yapmadığımız için sizi bu konuda yönlendirmemiz çok doğru olmayacaktır. Size bu konuda en doğru bilgiyi takibinizi yapan doktorunuz verecektir. Gebelik sonucunuzdan 2 hafta sonra kese görmeye gitmelisiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Şubat 2017 / 11:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bugün transferimin 8 günündeki ama sürekli öksürüyorum sabah test yaptım negatif oksurmek in bi zararı var mıdır canım çok sıkıldı ??

  25 Şubat 2017 / 10:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transfer sonrası günlük yaşantınıza dönmeniz sonucu etkilemez. Öksürme durumunuz yüzünden sonuç negatif olmamıştır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Şubat 2017 / 11:10
 • ***** Yanıtla

  Hocam.transferimin 14.gunu beta 10 cikdi.negatifmi henüz dokdoruma gosteremedim mrk ediyirum

  19 Şubat 2017 / 18:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz biraz düşük çıkmış. Doktorunuz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Şubat 2017 / 11:25
 • ***** Yanıtla

  Hocam Merhaba 8 şubatta tek 5. Gün embriyosu transfer oldum. 17 subat ta test yaptrdm. ‘10.38’ çıktı. Doktorum umutsuz konuştu 100 uzeri cikmasi gerekiyordu dedi ama benim arastrmalarimda degerim normal diye düşünüyorum sizin yorumunuzada ihtiyacım var gençliğimi hesaplarken o 5 günü de ekleyecegim demi? 2 haftalık filan oluyor gebeligim doğru mu hocam. Yarina tekrar test yaptrmami söyledi.

  19 Şubat 2017 / 13:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz biraz düşük çıkmış. O yüzden testi tekrarlamanızı öneririz. Değerlerinizde düzenli bir artış görülürse doktorunuz ile iletişime geçmelisiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Şubat 2017 / 11:19
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam tüp bebek yaptırdım 12 gününde kanda 15.81 çıktı bugün 14 günü 25. Çıktı çok yükselmemiş bu sonuçlar iyimi kotumu tedirginim dr konuştum ama net değilim yardimci olursaniz sevinirim

  17 Şubat 2017 / 20:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Testinizi 2 gün sonra tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Değerlerin 2 katına yükselmesi gerekir. Umarız güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Şubat 2017 / 11:13
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,öncelikle bizim gibi bu stresli dönemde sorularına cevap arayanlara yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim..merak ettiğim bi sorum var cevaplandırırsanız çok sevinirim.. Ben 21 ocakta transfer oldum (5.gün blastokis) 31 ocakta ilk test olmak üzere beta hcg değerlerim sırasıyla : 35 iki gün sonra 2 şubatta (74.5 ) 6 şubatta( 379) 9 şubatta (744.5) 12 şubatta (855.7) bu yavaş yükselme sizce normalmi yoksa bir sorun olduğunun işaretimidir? Eğer sorun varsa ne olabilir?Teşekkürler iyi çalışmalar..

  12 Şubat 2017 / 17:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz güzel artış göstermiş. Kese görme zamanını beklemenizi öneririz. Umarız güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 12:10
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar! Bizim 3. Tüp bebek denememiz.
  3.gün (B) kalitede 3 embriyo transfer edildi. Herşey yolunda giderken transferin 8.günü pembe renkte bir leke farkettim 9.gün ise önce kahverengi sonra kırmızıya dönen kanamam oldu ve bu şekilde 3 gün sürdü. Ve bugün transferin 12.günü kanamanında 4 günü hafta sonu olduğu için evde idrar testi yaptım negatif çıktı umudumu tamamen kaybettim. Herşeye rağmen bhcg yapmamı önerirmisiniz??

  12 Şubat 2017 / 11:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Transfer sonrası lekelenmeler normaldir ama kanamaya dönüyorsa transferi yapan doktorunuzla görüşmenizi tavsiye ederiz. Adet kanaması olmuş olabilir. Bu yüzden test yapmanıza gerek kalmayabilir, ancak öncesinde mutlaka doktor ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 12:15
 • ***** Yanıtla

  Adet gecikmesi nedeniyle adetin 3gunu hormon testi yaptirdim sonuclar:
  Fsh 5.47
  Tsh
  1.62
  Prolaktin 21.78
  Estradiol 10.37
  Sonuclar nasil simdiden tesekkurler

  9 Şubat 2017 / 01:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuçlarınız normal ama kontrol olmanızda fayda var.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 13:50
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  11gun 63
  13gun 250
  15 gun 600
  Cok tesekkurler erbil yagmur ve tum ekibinize. Allahima şukurler olsun.

  6 Şubat 2017 / 02:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Güzel sonuçları almanıza çok sevindik.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 11:56
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ben tup bebek yaptırdım.bıgun 10.cu gunum ve değerim 0-5.3 yazıyodu negatif sizce 12.ci gun bidaha yaptırmam gerekiyormu.yukseliş olurmu sizce mutlaka cvp atın moralim çok bozuldu.ii çalışmalar

  5 Şubat 2017 / 13:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşük çıkmış, moralinizi bozmayın çünkü stres gebe kalmanızı olumsuz etkiler. Dilerseniz elinizdeki sonuçlarınızı ve iletişim bilgilerinizi [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Doktorlarımız en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 12:08
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  hocam bu 3.tüp bebek denemem.3.gün embriyosu 8 hücreli olarak tek embriyo transferimin sonrası 12.günüm b-hcg değerim 16,88 cıktı. doktorum 2 gün sonrası için aynı testi tekrar yaptır dedi.değer çokmu düşük olumsuzmu düşünmeliyim hamilelik oluşmadımı yada kimyasal gebelik mi oluştu acaba bu değere göre ne düşünmeliyim yorumunuzu merak ediyorum.kolay gelsin.

  3 Şubat 2017 / 15:43
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam bu üçüncü tüp bebek denemem bugün transfer sonrasi 12.gunum beta hcg degerim 16, 88 cikti doktorum 2 gün sonrasi için tekrar test istedi.deger cokmu düşük olumsuz mu dusunmeliyim ne dusunmeliyim yorumunuzu merak ediyorum. Bilgilendiriseniz çok sevinirim

  3 Şubat 2017 / 15:14
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Transferin 8. Günü bhcg 5,04 E2:1247 P4:6,85 cıktı.sizce hamilelik varmı?

  3 Şubat 2017 / 01:42
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam bnm 12.değerim 0.100 çıktı doktorum iki gün sonra tekrar yapalım test dedi sizce hamile olma şansım var mı?

  2 Şubat 2017 / 09:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz düşük çıkmış ama testi tekrarlamakta fayda var.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 12:20
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam transfer işlemi oldu 12.gün 733, 6 14.gün1172 çıktı sonuç nasıl hocam

  1 Şubat 2017 / 19:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz çok güzel çıkmış ve güzel artış göstermiş. Umarız güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 12:17
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhaba,
  18. günümde progesteron sonucum şu şekildedir, gebelik olabilir mi?
  PROGESTERON 11.76 ng/mL
  Foliküler 0.2 – 1.5
  Midcycle 0.8 – 3.1
  Luteal 1.7 – 27.1
  Menopoz 0.1 – 0.8
  Erkek 0.2 – 1.4

  30 Ocak 2017 / 13:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   [email protected] adresine iletişim bilgilerinizi mail atmanızı rica ederiz. Uzman doktorumuz sizi arayarak konu ile ilgili bilgilendirme yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Şubat 2017 / 14:51
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam benim 3. Tüp bebek denemem 5. Gün embriyosu transfer edildi. 7. Günde 0.70 10. Gunde 2.21 çıktı doktorum ilaclarimi kesmemi soyledi tekrar kan testi vermeli miyim…

  28 Ocak 2017 / 02:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. günde testi tekrarlayabilirsiniz. Değerleriniz düşük çıkmış ama belki bir değişiklik olabilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Şubat 2017 / 14:54
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 16 sında yumurta toplama işlemim oldu 19unda transferim oldu 7. Gün test yaptırdım 2,29 çıktı sizce yükselme şansı var mı yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler 12. Günde üzülmektense şimdi üzülmek daha iyi

  27 Ocak 2017 / 10:32
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Bu arada bana 3 tane 8 hücreli embriyo transfer edildi lütfen cevap yazın

   27 Ocak 2017 / 12:24
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 7 aralıkta 2 adet embriyo transferi oldum .8+4 haftalık ikiz hamilelik haftasinda yapilan ultrasonda 1 inin kese 42+21 mm digeri ise 30+20 mm sizde bu bir problemmidir .

  26 Ocak 2017 / 17:57
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam merhaba öncelikle anlayışınız için teşekkürler. Hocam benim transfer sonrası ilk ultrason muayenesinde kese göründü ve HCG 12000 idi. 10 gün sonra kalp atımı duyuldu ama HCG 10000 e düşmüştü bunun anlamı nedir acaba 7 haftalık görünüyor suanda .

  25 Ocak 2017 / 20:51
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  hocam transferimizin yapıldı tek emriyo tarnsfer edildi.ilk denememiz.9.gün 36.95.12.gün 46.18 16.gün 90.82 çıktı bu değerler normalmi yoksa değilmi yardımcı olursanız seviniriz şimdiden teşekkürler

  25 Ocak 2017 / 19:54
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Iyi günler. 2 adet 3. gun embriyo transferi yapıldı. Bugün 8. gun bhcg 0.1 çıktı. Yükselme ihtimali var mıdır? Büyük ihtimalle negatif mi?

  22 Ocak 2017 / 14:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik sonucunuz çok düşük çıkmış bunda artış olması pek beklenilmeyen bir durum. Dilerseniz testi tekrarlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ocak 2017 / 14:21
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Adetim 10 gun gecikti kan testi yaptim sonuc 0.94 gebelik yok dedi doktorum bu deger artis. Gosterirmi simdiden tesekkurler..

  18 Ocak 2017 / 01:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik sonucunuz çok düşük çıkmış bunda artış olması pek beklenilmeyen bir durum. Dilerseniz testi tekrarlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ocak 2017 / 14:19
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hayirli gunler hocam benim transferimin 10.gunu ve idrar testim negatif sizce kanda cikma ihtimali var mi???

  16 Ocak 2017 / 10:33
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhaba sayın hocam , sorularıma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim . Sonucumu sizinle ve okurlarınızla paylaşmak adına yazmak istedim .Transfer sonrası ilk ultrason yaptık elhamdülillah embriyoların her ikiside tutunmuş transfer sonrası yatmadım ve direk tuvalette çıktıgım için çok korkmuştum diger mesajlarımda hatırlarsanız .ve her ikisininde tutunmuş, gelişimi ve kalp atışları gayet normal gidiyor . Mevlam kucagımıza almayı nasip etsin, inşAllah .Sevgilerimle

  15 Ocak 2017 / 19:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Güzel sonuçlar almanıza sevindik. Umarız bebeğinizi sağlıkla kucağınıza da alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ocak 2017 / 12:15
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam 19 aralıkta transfer yapıldı gebelik suresi ne kadar oldu acaba 5 hafta mi yoksa 6 hafta mi

  12 Ocak 2017 / 12:52
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam öncelikle cevaplarınız için çok teşekkür ederim hocam ben 4. Gün embriyo su transfer edildi 11 gün evde test yaptık sonuç Negatif çıktı sizce sonucu doğru mudur

  9 Ocak 2017 / 19:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. günde kandan gebelik testi ile sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ocak 2017 / 11:50
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam orta kalite döllenme yumurtasinin tutma şansı nedir

  5 Ocak 2017 / 13:36
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam 9. Gün 52
  11. Gün 165
  13. Gün 304
  15. Gün 526
  Artışlar normal mi acaba

  3 Ocak 2017 / 16:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Artışlar normal görünüyor. Sırada kese görme var. İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 11:01
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Sanırım 3 günlük embriyoydu transfer oldum. İki tane sağlıkl çocuğum var. Tüplerimi bbağlatmıştım ilinci eşimden çocuk istediğimden tüp bebeği denedim. Yaiım 46. Bugün 10. Gün tüm hanımlar gibi dayanadım test yaptım ve0.100 çıktı beşin altı nir değer anladım yorumlarınızdan şansım var mı yeni bir sizce teste gerek var mı? İyi ki varsınız çok zor birşeymiş teşekkürler ilginize

  2 Ocak 2017 / 16:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   5’in altında bir değerde gebelik durumundan söz edilemez ancak siz testi tekrarlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 13:15
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhabalar,
  Aralık 29 unda 5.gun dondurulmuş emriyolarimdan 2 adet transferim gerçekleşti. Su an 2.gunum hafif ara sıra bel agrim var.bazi yorumlarda lekelenme oldugunu görüyorum bende olmadigi icin endişe ediyorum. Ayrica sürekli yatan biri degilim bu sıkıntı yaratirmi.desteklerinizi rica ediyorum.

  31 Aralık 2016 / 22:28
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Benim 8 gün 45 hcbg 11 gün 69 çıktı bu normal mi acaba. Merak ediyorum

  31 Aralık 2016 / 17:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz biraz düşük çıkmış. Kaçıncı gün embriyosu transfer edildi? Testi 12. günde yapıp değerlerinize tekrar bakmalısınız. Biraz erken bir test olmuş. O yüzden 12. günde ve 14 günde testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Umarız güzel sonuçları alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 11:04
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  selam hocam esim 16 aralik ta embrio transferi oldu iki adet embrio transfer ettiler
  yarin tam iko hafta oluyor. idrar testi yapmak icin ne kadar sure gecmesi gerekir tsk.

  29 Aralık 2016 / 22:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. günde kandan gebelik testini yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 13:16
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Bugün transferin 7 günü test yaptım negatif çıktı.ilk 3 4 gün ağrım çok oldu şimdi hafif var acaba kanda cikarmi

  29 Aralık 2016 / 09:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   12. günde testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. 7. gün test yaptırmak için biraz erken bir zaman. Ümitsizliğe kapılmayın, umarız güzel sonuçlar alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 11:06
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  12.gün değerim 614.ikiz olma ihtimali var mı acaba

  29 Aralık 2016 / 01:07
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhaba hocam bana 5.gün dondurulmuş embriyo transferi yapıldı iki gün önce hcg değerim 30.98 iki gün sonra ise 38.67 sizce hamilemiyim

  28 Aralık 2016 / 20:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Testi kaçıncı günde yaptınız? Değerleriniz biraz düşük çıkmış. O yüzden tekrarlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 12:48
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Benim bugün transferden sonra 6 günüm dün progesteron testi yapıldı 34.9 çıktı sizce tutmuş olabilirmi.2 tane emriyo transfer yapildi

  28 Aralık 2016 / 12:23
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Transfer olduğu günden beri belim ve kasıkların çok ağrıdı özellikle 2 ve 3 günleri yardımcı olurmusunuz

   28 Aralık 2016 / 12:27
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  19.12.2016 tarihinde yumurta toplama işlemim oldu.
  21.12.2016 tarihinde de biri a kalite biri b kalite iki adet embriyo transfer edildi. Yaşım 25 ve bu ilk transfer işlemim daha öncede hiçbir şekilde gebelik yaşamadım ve bugün 27.12.2016 da dayanamayıp kan tahlili yaptırdım sonuç 2 çıktı bu sonucun doktorumun verdiği 02.01.2017 tarihinde yapmamı istediği zamana kadar artar mı böyle bi ihtimal var mı?

  27 Aralık 2016 / 22:38
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Slm Hocam diyarbakir bahcecide tedavi goruyorum hocam bu gun ilaclarimi yazdirirken bir delilik yaptim ve bhcg verdim bu ayin 20sinde dondurulmus 2adet 8hucreli embriyotransferim oldu bhcg 1.29 cikti acaba normalmi cikmamasi test tarihim 01.01.2017

  27 Aralık 2016 / 17:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi