Hasta Hikayeleri

İkinci Ailem Bahçeci

Canım ailem Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi! 30 yaşında endometriozis hastasıydım ve infertelite olduğum söyleniyordu. Başka merkezlerde 1 yanlış ameliyat ve 3 başarısız deneme geçirdim. Umudu tükenmiş bir halde anne olamayacağımı düşünerek Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi’ne gittim ve canım doktorum Cem Hocamla tanıştım.

Devamını Okuyun

14 Şubat Hediyemiz

Umut etmeyi, sabretmeyi, beklemeyi ve en önemlisi hiç tanımadığımız insanların bizim hayalimizi gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapıp kahramanımız olabileceğini sizden öğrendik.

Devamını Okuyun

Umudunuzu kaybetmeyin

Nasıl başlayacağımı bilmiyorum.Onca zorlu süreç tam tamına 3 yıl bebek özlemi tarifi zor elbet.Yaşamayan anlayamaz tabiki yolum umutla umut buldu kim mi? Cem Çelik ve Ekibi ilk görüşmede adı gibi umut oldular bize zordu bu süreç tabiki fakat biz bu zor sürecin üstesinden gelebilirdik.Eşimle dört kolla sarıldık inanın.

Devamını Okuyun

Umut’u Beklerken

Merhabalar ben Havva, bundan 3 ay önce Bahçeciye tedaviye başlamıştım.Gayet her şey çok güzel ilerledi burdaki çalışanlar bana bir umut oldu, sanki hergün gelirken içimde buruk bi sevinç ve hüzün oluyordu.Tam 16 yıllık evliyim 3 tane aşılamam oldu bir tane tüp bebek yaptırdım, kalp atışı olmadı kürtaj oldum.

Devamını Okuyun

İlgi, Sabır, Güler yüz

Ben yaklaşık 6 aydır Umut Tüp Bebek hastanesinde tedavi görmekteyim. Şu anda transfer aşamasındayım ve çok heyecanlıyım. Hastaneye büyük endişeyle ve korkularla adım attığım ilk günümde Doç. Dr. Cem Çelik Bey'in pozitif ve güler yüzlü sohbetiyle tüm endişelerimden daha ilk gün kurtulmuş, evime inanılmaz güzel bir huzurla dönmüştüm.

Devamını Okuyun

Bahçeci Ekibi Umudum Oldu

Acaba doğru yer mi? Güvenilir mi? Başarılı olur mu? diye bir saniye düşünmeyin. Herkesin sorularından ve çocuk özleminden çok bunalmıştım Hikayem instagramın keşfet kısmında Cem beyi görerek başladı.

Devamını Okuyun

14 Yıllık Özlem

14 yıllık uzun, yorucu ve umutsuz bir zamandan sonra son bir umutla düştük Kocaeli’nden Umut Bahçeci’nin yoluna. Bu bizim son şansımız derken, karşımıza Cem Çelik hocam çıktı ve hikâyemiz, mücadelemiz başladı. 14 yıl birçok hastane, birçok doktora gittim sonuç hep negatifti

Devamını Okuyun

İşin Zor Kısmı Doğru İsme Denk Gelmek

1 Aralık günü Dr Cem Çelik'e laporoskopik miyom operasyonu oldum. Ameliyat öncesi okuduğum, duyduğum bir sürü şeyden kaynaklı açıkçası çok gergindim.Henüz çocuk sahibi olmamış ve ilerde çocuk sahibi olmayı düşünen birisi olarak böyle bir operasyondan sonra yaşayabileceğim sıkıntılar ile ilgili kaygılıydım.

Devamını Okuyun

En Güzel Hikayemiz

1 yılı aşkın süren bekleyişimizin ve yaşadığımız tüm zorlukların sonunda Dr. Cem Bey ile yola çıkmaya karar verdik. Elbette her çift gibi biz de ya olmazsa diye tedirgindik. Dr. Cem Bey sayesinde umudumuzu hiç kaybetmedik. Sonunda yumurta toplama günü gelmişti.

Devamını Okuyun

7 Ülke, 13 Merkez, 45.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek
Türkiye (4)
Kosova (2)
Bosna-Hersek (2)
Irak (2)
Azerbaycan (1)
Kıbrıs (1)
İngiltere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

yada 0216 545 55 55 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
Canlı Sohbet
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: