Tüp Bebek Fiyatları 2023

  Doktorlarımızla
  Ücretsiz Görüşme

  [dynamichidden utmRef "CF7_URL"]


  Mutluluk Hikayelerimiz

  Erkeğe bağlı kısırlık vakalarında uyguladığımız başarılı tedaviler ile baba olma sevincini yaşamış binlerce hastamız var.
  Bir sonraki mutluluk hikayemiz sizinki olsun.

   Doktorlarımızla
   Ücretsiz Görüşme

   [dynamichidden utmRef "CF7_URL"]

   Numaranızı bırakın sizi arayalım.


   Tüp Bebek Tedavisi Fiyatını, Tedaviye Başlamadan Önce Öğrenin

   Tüp bebek tedavisi fiyatları, tedavi sürecine ve merkeze göre farklılık gösterir. Bahçeci Tüp Bebek’te tedavinize başlamadan önce ödemeniz gereken bütün ücretler detaylı bir şekilde anlatılır, yardımcı teknikler için ek maliyet söz konusuysa bu durum tedaviye başlamadan önce sözlü ve yazılı olarak size bildirilir. Tedaviniz süresince ödeyeceğiniz toplam tutarı baştan bilirsiniz.

   Ücretsiz Ön Görüşme

   Dünyanın 105 ülkesinde 100.000’in üzerinde Bahçeci bebeği! Telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

   5 Ülke,
   10 Merkez

   Bursa, İstanbul, Ankara, Diyarbakır ve yurt dışındaki tüm merkezlerimizde aynı kalite ve teknolojik donanım ile hizmet veriyoruz.

   Şubeye Gitmeden Anında Tüp Bebek Kredisi Bahçeci’de

   Tüp bebek kredisinden faydalanarak tedavinize vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Kredi kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki adımları takip etmek.

   Videoyu oynat

   Laboratuvar Başarısı ile ESHRE Sertifikası Alabilmeyi Başarmış Merkez

   Dünyanın en büyük üreme sağlığı organizasyonu ESHRE tarafında embriyoloji laboratuvarımız uzun soluklu bir denetleme sürecinden geçti. Tüm merkezlerimizde yapılan teftişler sonucunda kurumumuzda kullanılan malzeme ve teknolojilerin, uygulama yapan personel ve verilen hizmetin kalitesi onaylandı.

   ESHRE Sertifikası alabilmeyi başarmış dünyada 8, Türkiye’de 1 merkez bulunmaktadır.

   Yapay Zeka ile Akıllı Sperm Seçimi ile Tüp Bebekte Başarı Şansı Katlanarak Artıyor

   Dünyanın sayılı tüp bebek merkezlerinde çok kısa bir süre önce kullanıma giren Yapay Zeka ile Akıllı Sperm Seçimi Bahçeci laboratuvarlarında!

   Kaliteli embriyo oluşturma şansı en yüksek spermin yapay zeka ile seçilmesini sağlayan bu sistem sayesinde tüp bebekte başarı şansı artıyor.

   Yapay Zeka Akıllı Sperm Seçimi teknolojisi, ücretsiz olarak tüm hastalarımızın tedavisinde kullanılmaktadır.

   Videoyu oynat

   Neden Bahçeci Tüp Bebek?

   Uluslararası Standartların Üzerinde Başarı Oranı

   Özellikle zor vakalarda, Avrupa standartların üzerinde başarı oranlarına sahibiz.

   Başarı Artırıcı En Yeni Yöntemler

   Başarılı tedaviler için yapay zeka, IMSI, embriyoskop gibi pek çok teknik kullanıyoruz.

   100.000’in Üzerinde Tüp Bebek Başarısı

   Dünyanın 105 ülkesinde, 100.000’in üzerinde Bahçeci Bebeği!

   Bahçeci MAX ile Güvendesiniz

   E-güvenlik ve dijital doğrulama sistemimiz ile sperm, yumurta ve embriyolarınız maksimum koruma altında.

   SGK Anlaşmalı Tüp Bebek Tedavisi

   Bahçeci Sağlık Grubu olarak Ankara ve Bursa’da bulunan merkezlerimizde SGK kapsamında hizmet vermekteyiz. Merkezimizde tedavi ücretleri, SGK Heyet Raporu kapsamında önemli oranda azalmaktadır. Tedavinizde devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilir veya iletişim formumuza numaranızı bırakabilirsiniz.

   Tüp Bebek Tedavisinde Kredi Kartına Taksit İmkanı

   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi’nde kredi kartına taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Vade farksız taksit avantajı ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

   Videoyu oynat

   40 Doktorun Gücü

   Yurt içi ve yurt dışı merkezlerimizdeki 40 doktorumuz ve embriyoloji ekibimiz her hafta bir araya gelerek hasta dosyalarımızı inceliyor ve tedavi planlarını belirliyor. Bahçeci’de tedavi gören çiftler 1 değil, 40 doktorun deneyim ve uzmanlığından faydalanıyor.

   Tüp Bebek Tedavisine Başlamadan Hamile Kalmak Mümkün mü?

   Kliniklerimizde tüp bebek tedavisine başlamadan gebelik elde ettiğimiz çok sayıda çiftimiz bulunuyor. Doğal yollarla çocuk sahibi olamayan çiftlerde altta yatan farklı sebepler olabilir. Bu yüzden; doğru tanıyı koymak, başarılı bir tedavi planı oluşturmada kilit rol oynar.

   Örneğin; rahim içerisinde anne adayının gebe kalmasını engelleyecek büyüklükte ve yerleşimde miyom, polip gibi rahim içi kistik bulgular varsa buna yönelik tedavileri uygulayarak tüp bebek tedavisine gerek kalmadan gebelik elde edilebilir.

   Amacımız, eğer hasta öyküsü izin veriyorsa hastalarımızın maddi ve manevi olarak zorlanmadan çocuk sahibi olmalarını sağlamak.

   Tüp Bebek Tedavisin Pahalı mıdır?

   Tüp bebek maliyeti şüphesiz tedaviye başlayacak çiftler için önemli bir konu. Ancak uygun fiyatlı olduğu düşünülerek başlanan tedaviler başarısız sonuçlanarak maddi ve manevi zorluklara sebep olabilmektedir. Tüp bebek merkezinizi seçerken fiyat avantajından önce merkezin başarı oranlarına bakmanız kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

   Tüp Bebek Tedavisi Fiyatı Ne Kadar?

   Tüp bebek fiyat bilgilerimizi yasalar gereği web sitemiz üzerinden yayınlayamıyoruz. Güncel fiyat bilgilerimizi öğrenmek ve doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için numaranızı bırakın, sizi arayalım. Tüp bebek fiyatları ve ödemelerle ilgili bilgi almak için 444 39 49 numaralı telefonu arayabilir ya da İletişim Formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

   Medyada Bahçeci

   Ücretsiz Ön Görüşme

   Hayaliniz için ilk adımı atın! Telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

   Mükemmel
   346 değerlendirmeler göre.
   Gokcem Eryigit
   Gokcem Eryigit
   26/09/2023
   Önder Sakin 🥰🪷 Sadece doktor değil o bir kahraman.
   Cemocan Cemo
   Cemocan Cemo
   23/09/2023
   Merhaba DR . Mehmet bey başarılarınızı yakın dostlarımdan çok duydum 44 yaşındayım. Urfadan size yazıyorum bende çocuk sahibi olmak ıstiyorum.size nasıl ulaşabilirim bize yardımcı olabilirmisiniz.
   Dilek Tuna
   Dilek Tuna
   21/09/2023
   Eveeettt… Güzel bir başlangıcın baş kahramanı,Önder SAKİN..🥰 Teşekkürlerin en büyüğünü hak eden tek doktordur.İnanın doktor demek az kalır o bir abi o bir kardeş o bir aile ferdi kısacası anlatmakla bitmez.bizlerin tüm bu zorlu sürecinde o koca yüreğiyle birlikte ve tabiki tecrübesi işe bizlere her anlamda yol gösteren ve bu çıktığımız yolda asla yarı yolda bırakmayan baş kahraman..Bu baş kahramanın bir de güzeller güzeli anlayışlı her halden anlayan “of” demeden her sorunuza cevap veren hemşiresi Melis..🥰 bir telefon kadar yakın olmaları da ayrı teşekkürü hakediyor.tedaviye başlamak isteyen tüm anne ve baba adaylarına tavsiyemdir ki kesinlikle İstanbul/Bahçeci (unut tüp bebek) merkezinde DR ÖNDET SAKİN eşliğinde denemeleridir..İnanıyorum ki önce Allah sonra da kendinizi bu emin ellere korkmadan tedirgin olmadan teslim etmenizdir. Sayın doktorum ve güzeller güzeli hemşirem Melis hanım..Sizlere sonsuz teşekkürler. Sizleri seviyor,ve başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgiyle kalın..🙏💐🌺
   meliha Ayrancı
   meliha Ayrancı
   21/09/2023
   Tedavim boyunca sevgili Önder hocamın ve asistanı Melis hanımın Güler yüzü için teşekkür ederim 🥰 bu süreçte en önemli şey doktor, size yakın, her sorunuza dönüş yapan, Güler yüzlü biriyse severek devam ediyorsunuz, bende O yüzden bu süreçi iyiki hocamla geçirmişim iyiki Önder hocam sevgilerle 🥰
   Latif Demir
   Latif Demir
   21/09/2023
   Dr Önder Sakin ve asistanı Melis hanıma çok teşekkür ederiz.Cok ilgili bir Dr ve asistan kendileri.Sordugum her soruya cevap veren, herşeyi detaylı anlatmalari, güler yüzlü olmaları .. daha bı sürü güzel şey.İyiki yola sizinle devam etmişiz iyiki varsınız iyiki tanımışiz sizleri.

   Takipte Kalın

   Hasta hikayeleri, bilgilendirici videolar, yarışmalar ve çok daha fazlası sosyal medya hesaplarımızda.