Tüp Bebek Fiyatları

İletişime Geçin

Tüp bebek fiyatları merkezler arasında farklılık gösterir. Bazı merkezlerde tüp bebek tedavisi sırasında öngörülmeyen ek uygulamalar ve masraflar çıkabilmektedir. Bu yüzden tüp bebek tedavisine başlayacak olan çiftlerin detaylı bir araştırma yapması ve doğru merkezde tüp bebek tedavisine başlaması çok önemlidir.

Tüp Bebek Tedavisi Fiyatını, Tedaviye Başlamadan Önce Öğrenin

Tüp bebek tedavisi fiyatları, tedavi sürecine ve merkeze göre farklılık gösterir. Bahçeci Tüp Bebek Merkezi’nde tedavinize başlamadan önce ödemeniz gereken bütün ücretler detaylı bir şekilde anlatılır, yardımcı teknikler için ek maliyet söz konusuysa bu durum tedaviye başlamadan sözlü ve yazılı olarak size bildirilir.

Tüp Bebek Fiyatları ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tüp Bebek Tedavisini Devlet Karşılıyor mu?

Tüp bebek tedavisinde devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Bağlı olduğunuz sağlık kuruluşunun size sunduğu avantajlardan faydalanabilmeniz için aşağıdaki şartlara uygun olmanız gerekmektedir.

SGK’nın resmi web sitesinde bulunan açıklamaya göre;

• Normal yöntemlerle bebek sahibi olunamadığının ve yardımcı üreme yollarına ihtiyaç duyulduğunun sağlık kurulu tarafından rapor edilmesi,
• Kadının 23 yaşından küçük, 39 yaşından büyük olmaması (Başvuru yapılan tarihte kadının 40 yaşından gün almamış olması gerekiyor. Aksi takdirde ödeme yapılmıyor.)
• Son 3 yıldır, diğer yardımcı tedavilerden sonuç alınamadığının sağlık kurulu tarafından rapor edilmesi,
• SSK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı’na girişi yapılan 5 yıllık sigortalılık sürecinde en az 900 gün priminin ödenmiş olması,
• Uygulama yapılan tüp bebek merkezinin SGK ile anlaşmasının bulunması gerekmektedir.
Bahçeci’de, Tüp Bebek Tedavisinde SGK Geçerli mi?
Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi ve Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’mizdeki tüp bebek hizmetlerinden, SGK’lı hastalar yapılan anlaşmalar çerçevesinde faydalanabilmektedir.

Tüp Bebek Tedavisi Pahalı mıdır?

Tüp bebek tedavi ücretleri tedavinin uygulanacağı merkeze ve çiftlerin tedavi programına göre değişiklik gösterir. Tedaviye başlamak isteyen çiftler kimi zaman merkez seçiminde fiyat ve lokasyon avantajına göre tercih yapmaktadır.
Tüp bebek maliyeti şüphesiz tedaviye başlayacak çiftler için önemli bir konu. Ancak uygun fiyatlı olduğu düşünülerek başlanan tedaviler başarısız sonuçlanarak maddi ve manevi zorluklara sebep olabilmektedir. Tüp bebek merkezinizi seçerken fiyat avantajından önce merkezin başarı oranlarına bakmanız kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

Tüp Bebek Tedavisi Ne Kadar?

Tüp bebek tedavisi fiyat bilgilerimizi yasalar gereği web sitemiz üzerinden yayınlayamıyoruz. Güncel fiyat bilgilerimizi öğrenmek ve doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Tüp Bebek Fiyatları Merkez Seçerken Ne Kadar Etkili Olmalıdır?

Tüp bebek tedavisi konusunda ülkemiz gerek teknolojik altyapı ve gerekse elde edilen başarı oranları açısından bakıldığında dünyadaki ilk 10 ülke arasında yer almaktadır. Ancak bununla birlikte tüp bebek tedavi maliyetleri açısından bakıldığında pek çok Avrupa ülkesi ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki merkezlere kıyasla son derece düşük kalmaktadır. Ancak tüp bebek tedavisine başlayacak olan çiftlerin tedavi görecekleri merkezi seçerken dikkat ettikleri kriterlerin başında yine de tüp bebek fiyatları gelmektedir.

Merkezler arası sunulan hizmetler ve tedavi maliyetleri karşılaştırılırken göz önüne alınması gereken önemli bir nokta, sunulan ücretlerin tedavinin başından sonuna kadar yapılacak tüm işlemleri kapsayıp kapsamadığıdır. Yani tedavi devam ederken ek başka bir ödeme gerekip gerekmediğidir. Bazı merkezlerde tedavi maliyeti ile ilgili işlemler başlangıçta düşük gibi görülebilir. Fakat tedavi öncesinde hiç bahsedilmeyen bazı ön testlerin, kontrollerin ve ultrason ya da anestezi gibi uygulamaların sonrasında maliyete eklenebilmesi ile aslında toplam maliyet tedavi öncesi kadar uygun olmayabilir. Bu noktada toplam maliyetin içinde olmayan bu işlemlerle birlikte hasta tedavi sırasında aniden öngörmediği bir maliyetle karşılaşabilmektedir.

Ayrıca yine uygulanan ilaçların da toplam tüp bebek fiyatları belirlenirken maliyetlere ne kadar yansıtıldığına bakılmalıdır. Bu nedenle çiftler tarafından merkez seçerken bu noktalara özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Maliyetlerini de bu detaylara göre en ince ayrıntısına göre alabilmeniz, tedaviniz için doğru değerlendirme yapabilmeniz ve doğru merkezi tercih edebilmeniz açısından son derece yararlı olacaktır. Ancak tüp bebek merkezinin başarı oranları, embriyoloji laboratuvarının son teknolojiye sahip olması ve uzman bir kadro ile hizmet veriyor olması çiftlerin merkez seçimindeki en önemli kriterleri olmalıdır.

Bahçeci Sağlık Grubu içerisinde uygulanan tedaviler, 2018 tüp bebek fiyatları ve ödemelerle ilgili bilgi almak için 444 39 49’u arayabilir ya da iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Neden Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

Deneyim ve Uzmanlık

Bahçeci, 22 yıllık tecrübesiyle dünyanın referans tüp bebek merkezleri arasında.

Kanıtlanmış Başarı

Gelişmiş embriyoloji laboratuvarı ve 40’ın üzerinde embriyoloğuyla hizmetinizde.

Teknolojik Donanım

Başarı artıran teknolojiler sayesinde binlerce çiftin bebek hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

AVRUPA STANDARTLARININ
ÜZERİNDE BAŞARI

Bahçeci, özellikle zor vakalarda, Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranına sahip.

ALANINDA EN İYİLERDEN
OLUŞAN BİR EKİP

Doktor, embriyolog, hemşire, genetik uzman ve psikologlardan oluşan deneyimli bir ekip.

KİŞİYE ÖZEL
TÜP BEBEK TEDAVİSİ

Çiftlerin problemlerini farklı açılardan değerlendiren Bahçeci ekibi “kişiye özel tedavi programları” uyguluyor.

Gebelik Haberini Alan Çiftimizin Mutluluğu

Bahçeci Ankara ekibimiz, unutulmayacak anlara bir yenisini daha ekledi. Seda Hanım ve eşine gebelik …

Devamını Oku

Mucizelere İnanın

Bahçeci’de gördüğüm ilgiye, alakaya o kadar alışmıştım ki benim için her anlamda kötü bir …

Devamını Oku

Mutluluğun Tarifi

Hastamızın heyecanı ve mutluluğu odaya sığamayınca tüm klinik bu güzel anın şahidi oldu. Kendilerini …

Devamını Oku

İlk Denememde Hamileyim

Oraya gittiğimde karşımda doktorlar yoktu hiçbir zaman. Arkadaşlarım vardı, ailem vardı sanki. Mustafa Bahçeci …

Devamını Oku

Emel Hanım ve Eşinin Hikayesi

En karanlık gece bile sona erer ve güneş tekrar doğar. Emel Hanım ve eşinin …

Devamını Oku

Bahçeci hastaları 1 değil,

40 doktor gözetiminde tedavi görüyor.

Doktorlarımız her hafta bir araya gelerek vaka dosyalarını inceliyor ve tedaviler konusunda ortak bir karara varıyor. Böylece hastalarımız, bütün doktorların bilgisinden yararlanmış oluyor.

7 Ülke, 13 Merkez, 45.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bosna-Hersek (3)
Irak (1)
Azerbaycan (1)
Kıbrıs (1)
Kıbrıs
İngiltere (1)
İngilitere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: