Bahceci Tup Bebek
 • INTERNATIONAL PATIENTS

AMH Testi Nedir? AMH Değeri Kaç Olmalıdır?

AMH Testi Nedir? AMH Değeri Kaç Olmalıdır?
    

AMH Testi Nedir? AMH Değeri Kaç Olmalıdır?; Bir glikoprotein çeşidi olan Anti Müllerian Hormon (AMH) hem erkeklerde hem de kadınlarda bulunur.

Döllenmenin sonucunda oluşan gebelikte, fetüs erkek ise testislerde bulunan sertoli hücrelerinden anti müllerian hormonu salgılanarak vajina ve rahim gibi dişi üreme organlarının gelişimi engellenir.

Dişilerde testis dokusu bulunmadığından AMH salınımı oluşmaz ve müller kanalı gelişerek rahim, fallop tüpleri ve vajina gibi üreme organlarının oluşumu sağlanır.

Salgılanan bu hormon sayesinde rahim ve vajina yalnızca kadınlarda oluşur ve cinsiyet karışıklığı oluşmaz. AMH, kadınlarda yumurtaların içinde bulunduğu kesecik yani folikül hücreleri (over granüloza) tarafından salgılanır.

Anne karnında bulunan kız bebeklerde AMH salınımı, doğumdan hemen önce, gebeliğin 36. haftasında başlar ve doğumdan yıllar sonra görülecek olan menopoz dönemine kadar salgılanmaya devam eder.

Erkeklerde spermatogenezin yani sperm üretiminin düzenlenmesinde rol oynayan anti müllerian hormon, kadınlarda ise yumurta folikülü seçiminde etkilidir.

Yumurtalık rezervindeki yumurtaların içinde bulunduğu, preantral foliküllerden hangisinin olgunlaşarak antral foliküle dönüşeceğinin belirlenmesinde rol oynar.

Daha basit bir anlatımla anti müllerian hormon, kadınlarda hangi yumurtanın, ne hızla olgunlaşacağını belirler. AMH testi ise bu hormon düzeyinin ölçülmesini sağlayan bir laboratuvar testidir. AMH testi normal değerleri konusuna geçmeden önce sıklıkla sorulan “AMH testi nedir?” sorusunu yanıtlamak gerekir.

AMH Testi Nedir?

Erkeklerin aksine kadınlar vücutlarında üreme hücresi olan yumurtayı üretemez. Ancak olabilecek en yüksek kapasitede yumurta ile dünyaya gelir. Yumurtalık rezervi olarak tanımlanan bu bölgede yumurtalar folikül adı verilen keseciklerin içinde bulunur.

Her ay menstrüel döngü içinde belli bir miktar yumurta olgunlaşır ve bu yumurtalardan en sağlıklı olanı döllenmenin gerçekleşeceği fallop tüplerine atılır.

AMH hormonu, kadınlarda yumurta foliküllerinde yer alan granüloza hücreleri tarafından üretilir. Salgılanan anti müllerian hormon hangi yumurtanın, hangi hızda gelişeceğini belirler.

Tüp bebek yaptıran hastalarımızın hikayelerini izlemek için tıklayın.

Kandaki AMH düzeyi ile yumurtalık rezervinde bulunan yumurta sayısının direkt olarak ilişkisi bulunur. AMH seviyesi gün içinde değişmez ya da aydan aya farklılık göstermez. Kan düzeyindeki östrojen düzeyinden etkilenmez. Ancak yaş ilerledikçe AMH düzeyi yavaşça düşer.

AMH seviyesinin düşük olması, menopoz döneminin yaklaştığının habercisidir. Dolayısıyla AMH testi yaptıranlar, üreme sağlığı hakkında bilgi sahibi olabilir. Halk arasında yumurta rezervi testi AMH olarak anılmasının nedeni de budur.

Üreme çağındaki kadınlar için son derece önemli olan anti müllerian hormon düzeyinin ölçüldüğü AMH testi sonucu, kişinin ne zaman menopoza gireceği hakkında net bir bilgi vermese de yumurtalık rezervinin durumu hakkında veya farklı bir deyişle, doğurganlığın değerlendirilmesinde önemli bilgi sunar.

Sıkça sorulan “AMH testi sonucu kaç olmalı?” sorusunu yanıtlamadan önce AMH testinin ne gibi durumlarda yapıldığını cevaplamak gerekir.

AMH Testi Ne için Yapılır?

AMH testi sonucu, kadınlarda yumurtalık rezervinin belirlenmesi için yapılır. Kişinin gebe kalabilmesi için gerekli olan yumurta üretme kapasitesi ve yumurtalık rezervinin araştırılmasında önemli bir paya sahiptir.

Anti müllerian hormon testi, tüp bebek gibi üremeye yardımcı tedavi yöntemlerinin başarı oranı hakkında da bilgi sunar.

Östrojen, inhibin-B ve FSH hormonlarına göre çok daha güvenilir sonular içeren AMH testi, başta yumurtalık rezervinin araştırılması olmak üzere, erken menopoz vakalarının aydınlatılması, menopoz tanısı, menopoz yaşının yaklaşık olarak belirlenmesi, yumurtalıklarla alakalı problemlerin anlaşılması, yumurtalık hasarlarının tespit edilmesi gibi amaçlar kullanılır.

Tüm bunların yanı sıra erken ya da geç girilen ergenlik döneminin tanısı, infertilite tedavisine bağlı ovarian hiperstimülasyon sendromu (OHSS) riskinin belirlenmesi ve yumurtalık tümörlerinin tespiti için de yapılabilir.

Beyinde yer alan hipofiz bezinden salgılanan FSH’ın aksine AMH, direkt yumurtalıktan salgılanır. Dolayısıyla yumurtalık fonksiyonlarının değerlendirilmesinde ve tüp bebek kararının verilmesinde günümüzde çoğunlukla FSH yerine AMH testi yapılır.

AMH testi sonucu yorumlama işlemini açıklamadan önce “AMH testi nasıl yapılır?” sorusunu yanıtlamak gerekir.

AMH Testi Nasıl Yapılır?

Diğer pek çok hormon testi gibi anti müllerian hormon testi de laboratuvar ortamında yapılır. AMH testinin yapılması için kişinin adet döneminde olması gerekmez. AMH testinin başarı ile sonuçlanması için tek koşul açlıktır.

Kandan bakılarak yapılan test için 1 ml. serum yeterlidir. Damar yolundan alınan kandan bakılan test işlemi kolay olsa da testin yorumlanması özel ekipman gerektirir.

Bu yüzden AMH testi yaptırması gereken pek çok kişi “AMH testi nerede yapılır?” sorusunu sorar. Rutin doğurganlık testlerinin bir parçası olmayan AMH testinin nerede yaptırıldığı konusu hekime danışılmalıdır.

AMH Testi Sonucu

Anti müllerian hormon testi, kişinin gebe kalabilmesi için gerekli olan yumurta üretme kapasitesinin ve yumurta rezervinin araştırılması ve belirlenmesi için uygulanır.

AMH testi, üremeye yardımcı tedavi türlerinden biri olan tüp bebek tedavisi sırasında hekimin, kişiye özel olarak en doğru tedavi türünü belirlemesi için de kullanılır.

Adet döngüsü boyunca tutarlı değerler elde edilmesine olanak sağlayan AMH testi bu yönüyle, yumurtalık rezervinin ölçümü için sıklıkla kullanılır.

Kişinin AMH testi sonucu hekim için pek çok konuda bilgi sunar. Kişinin üreme kapasitesinin bir göstergesi olan bu test sayesinde hekim, ileride gebe kalmak isteyen kişilere yumurtalarını dondurması gereken zaman dilimi hakkında bilgi verebilir.

In vitro fertilizasyon (IVF) döngü değerinin anlaşılması, folikül uyarıcı ilaç mı yoksa yumurta korumasının mı uygun olduğunun belirlenmesinde yardımcıdır. AMH test sonucunun çok yüksek seviyede olması polikistik over sendromu (PKOS) tanısı için önem arz eder. PKOS hastalığında AMH düzeyi normal değerden 2 ila 3 kat fazladır.

Adet düzensizliği ve yumurtlama bozuklukları ile karakterize olan hastalıkta AMH düzeyinin yüksek olması, PKOS’a bağlı yumurta hücre sayısının fazla olmasından kaynaklanır. AMH düşüklüğü ise yumurtalık rezervinin azaldığını işaret eder. Menopoz döneminin yaklaştığının habercisidir. AMH düzeyini ilaçla ya da farklı yollarla tekrar yükseltmek mümkün değildir.

AMH düzeyi, doğurganlığın azaldığının da belirteci olduğundan gebelik planlayan kişilerin düşük AMH düzeyiyle karşılaşmaları durumunda üremeye yardımcı tedavi yöntemlerinden faydalanmaları önerilebilir. Bu süreçte sıklıkla sorulan sorulardan biri de “AMH testi kaç olmalı?” şeklindedir.

AMH Testi Normal Değerleri

Dokulardaki farklılaşmada rol oynayan anti-müllerian hormon kandan bakılarak yapılır. Erkeklerde doğumdan sonra düşen hormon seviyesi 3 ila 6 ay sonra tekrar yükselirken, kadınlarda anne karnından itibaren yüksek seviyede bulunur.

Ergenlik öncesi çocukluk ve bebeklik döneminde AMH düzeyi 50 ng/ml düzeyinde seyreder. Puberte yani ergenlikten öncesi bir miktar düşen AMH , ergenlik döneminden sonraki dönemde yaşam boyunca 1.5 ila 4 ng/ml düzeyindedir. “Yaşa göre AMH değerleri kaç olmalı?” sorusu bu şekilde yanıtlanabilir.

Menopoz döneminde kadar 1.5 ila 4 ng/ml değerinde kalan AMH hormon düzeyi, erkek ve kadınlarda hemen hemen aynı düzeydedir.

AMH değerinin 4 ng/ml düzeyinin üzerinde olması yüksek AMH, 1.5 ila 4 ng/ml anti-müllerian hormon aralığı normal AMH, 1.5 ng/ml değerinin altında olması düşük AMH ve 0.5 ng/ml‘den düşük olması çok düşük AMH değerini temsil eder.

Bu değerler aynı zamanda kişinin doğurganlığı ile de doğru orantılıdır. AMH testi fiyatı, testin yapıldığı sağlık kuruluşunun teknik yeterliliğine ve hekimlerin tecrübesine göre farklılık gösterebilir.

Eğer siz de AMH testi yaptırmayı düşünüyorsanız, test hakkındaki tüm sorularınız için 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Umut Ol Umut Bul Facebook grubumuza üye olabilirsiniz.

318 Yorum
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,
  estradiol 21.8
  FSH 8.1
  LH 7.46
  AMH 4.63
  28 yaşındayım, sonuçlarımı yorumlamanızı rica ederim, teşekkürler

  21 Ocak 2023 / 00:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizden doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme için randevu alabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ocak 2023 / 09:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  Yasim 35, adetimin 3. gununde yapilan tahlillerimde AMH 5, FSH 5.19, LH 6.03, Estradiol 37, Prolaktin 34.4 ve progesteron 0.4 cikti. Ultrasonda sag yumurtalikta 11, sol yumurtalikta 17 yumurta sayildi. 3 dusugum oldu. Degerlerim normal mi acaba? Tesekkurler

  3 Ocak 2023 / 21:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan değerleriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ocak 2023 / 09:26
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam
  Amh sonucum 2.68
  FSH sonucu 7.94
  Lh. Sonucu 3.72
  TSH sonucum 2.11
  Proloktin 10.4
  Progesteron 0.22
  İyi mi acaba pcos var mı

  21 Aralık 2022 / 21:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Polikistik over sendromu olan hastalara ultrason eşliğinde net tanı koyulabilir. Bunun dışında değerleriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2023 / 15:54
 • ***** Yanıtla

  (FSH) = 5.76

  (LH) = 8.88

  Dehidroepiandrosteron sülfat (DHEA-S04) = 145.53 pg/dl

  Estradiol (E2) (Serum/Plazma) = 26.70

  Progesteron = 0.75

  Antimüllerien hormon = 7.25 hg/L

  TSH = 1.14 mIU/L

  Prolaktin = 10.23

  Yaşım 26, değerlerim bu şekilde. Sizce normal mi?

  14 Aralık 2022 / 17:11
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizden doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme için randevu alabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Aralık 2022 / 17:36
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam 23 yaşındayım
  TSH: 1,406
  FSH:7,72
  LH:3,57
  E2:48
  Proaktin:3,57
  AMH:4,07

  AMH ve diğer tüm değerlerim normal midir hocam ? prolaktinim bir ay öncesinde 33 çıkmıştı doktorum yüksek olduğunu söyledi ve Dostınex 0,5 mg ilaç yazdı kullandım daha sonrasında değerlerim bu şekildedir. Herhangi bir sıkıntı ya da risk var mıdır değerlerimde ? bu değerler PKOS olabilir mi hocam ?

  saygılarımla..

  10 Aralık 2022 / 01:42
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizden doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme için randevu alabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Aralık 2022 / 17:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  Fsh 5,4
  LH 4,22
  Estradiol(e2) 31,79
  Prolaktin 21,66
  Bu sonuçlarıma bakarak yumurta rezervimin az olduğunu söyledi ne yapmalıyım sizce sonuclarim anormal midir? Yaş 23 1 yıllık evliyim jinekolojik muayene temiz çıktı.28 günde bir adet Döngüm var 7 gün sürüyor. 7 aydır gebelik düşünüyoruz tutmadı henüz bağlantısı var mıdır

  15 Kasım 2022 / 02:10
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat AHM değeri de baktırmalısınız bunun yanında yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizden doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme için randevu alabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Aralık 2022 / 17:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ,

  Ben 1985 doğumluyum ve AMH değerimi yeni ölçtürdüm. 0.38 çıktı Durum Y görünüyor.
  Yani yumurta rezervlerim azalmış mı? Tüp bebek yapmak istesem başarılı olur mu ?

  2 Kasım 2022 / 08:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan doktorlarımızla ücretsiz görüşebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Kasım 2022 / 10:24
  • ***** Yanıtla

   Mrb hocam benim amh degerim 0,183 normalmi

   23 Kasım 2022 / 23:05
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    1’in altındaki değerler düşük olarak sayılmaktadır. Doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    24 Kasım 2022 / 13:38
 • ***** Yanıtla

  Mrb hocam amh değerim 16,73 NG ml yeni evliyim hamile kalmak istiyorum ne açıdan mümkün cvp verirseniz çok sevinirim fikirleriniz benim için önemli saygılarımla

  27 Ekim 2022 / 10:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz yüksek görünüyor, doktorunuzla yakın takipte kalmanızı öneririz bu değer dışında bakılması gereken testleri de doktorunuz iletecektir fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Ekim 2022 / 11:21
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam Amh değerim 1,37 normalmi acaba gebe kalabilmek için yeterlimi teşekkürler

  21 Ekim 2022 / 15:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeri normal görünüyor fakat yalnızca AMH değeri gebe kalmada etken değildir. Rahim içi etkenler, sperm kalitesi de büyük rol oynamaktadır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ekim 2022 / 15:21
 • ***** Yanıtla

  merhaba 27 yaşındayım
  lh 9,70
  fsh 7,27
  e2 23,6
  amh 1,97
  değerlerim normal mi değerlendirmeniz için şimdiden teşekkür ederim

  20 Ekim 2022 / 14:14
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   Bahçeci Ailesi

   24 Ekim 2022 / 01:34
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam, 23 yaşındayım
  TSH : 1,766
  FSH :6,74
  LH: 3, 65
  E2: 21
  Prolaktin: 33,06
  AMH: 4,07
  hocam sorun var mıdır Amh ve diğer testlerde ?prolaktin için doktorum dostınex 0,5 mg ilaç yazdı kullandım.

  30 Eylül 2022 / 14:23
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ekim 2022 / 00:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 33 yasindayim amh değerim 0.634 sizce ne yapmam gerekiyor?

  1 Eylül 2022 / 23:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Eylül 2022 / 10:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam.
  AMH DEĞERİMİ 1.23 ng/ml aldım
  7 aydır bebeğim olmuyor hangi testleri yaptırmalıyız bilgi verir misiniz 🙏

  22 Ağustos 2022 / 01:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Ağustos 2022 / 14:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 29 yaşındayım AMH 3.42 FSH 7.120 çıktı değerler normal mi? 1 seneden fazladir korunmuyum.

  20 Ağustos 2022 / 11:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuçlarınız normal görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Ağustos 2022 / 14:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 29yasindayim amh değerim 5.90 çıktı nasıl değerlendirmek gerekir

  11 Ağustos 2022 / 17:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Ağustos 2022 / 09:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam, ben 28 yaşında bekarım FSH degerim 10.28 AMH degerim ise 3.05 normal mi sizce.
  Kolay gelsin

  10 Ağustos 2022 / 11:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ağustos 2022 / 13:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba yaşım 38 amh 0,02 cokmu düşük sizce

  27 Temmuz 2022 / 22:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1’in altındaki değerler düşük olarak kabul edilmektedir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Temmuz 2022 / 09:00
 • ***** Yanıtla

  merhaba yaşım 43 amh testi yapıldı sonuç çok mu düşük acaba referans aralıgı 0.059 / 4.44 yazılı sonuç ise 0.295

  19 Temmuz 2022 / 17:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1’in altındaki değerler düşük değerlendirilmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2022 / 11:35
  • ***** Yanıtla

   Yaşım 23 AMH değerim 9,72 yazıyor e-nabız üzerinde baktığımda normal mi acaba ?

   26 Temmuz 2022 / 22:39
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    4 üzeri AMH değerleri yüksek olarak değerlendirilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    27 Temmuz 2022 / 09:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Yaşım 33
  1 senedir çocuk istiyoruz
  Değerlerim şu şekilde normal midir acaba? Değilse neyin belirtisi olabilir?
  Amh:1.48 tsh:1.55 fsh:18.6 lh:10.2 prolaktin:23.5 estradiol: 34.57 progestoron:0.27

  16 Temmuz 2022 / 12:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Ağustos 2022 / 14:21
 • ***** Yanıtla

  Amh 1,12 aralik ise 0.9-9.5 cikti yorumlar misiniz lutfen normal midir

  6 Temmuz 2022 / 21:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH sonucunuz 1.12 ise normaldir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Temmuz 2022 / 09:14
 • ***** Yanıtla

  Merhaba AMH 5.8 çıkmış normal mi

  30 Haziran 2022 / 13:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Haziran 2022 / 15:25
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben 37 yaşındayım 3 yildlr korunmuyorum
    AMH DEGERİM 0.515
    FSH degeri 13.42 illa tup bebekmi yapmam gerekir dogal yollardan olma imkani yok mu

    12 Aralık 2022 / 12:50
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz düşük görünüyor. Normal yolla denenebilir fakat AMH düşüklüğü sebebiyle uzman bir hekimin yönlendirmesi daha doğru olacaktır.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     12 Aralık 2022 / 14:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  35 yaşındayım. Erken menopoz girişindeyim. Fsh son 3 ayda 13, 23, 15 gibi değerlerde dalgalanma gösterdi. Amh ise son ay 0,33 çıktı. Sorularım şunlar Amh da dalgalanma gösterir mi aydan aya? Çocuk sahibi olmak istemiyorum. Bu değerler ile Korunmayı bırakırsam gebe kalma riskim var mıdır? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler

  25 Haziran 2022 / 10:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Korunmayı bırakmanızı ve en kısa zamanda doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Ağustos 2022 / 13:55
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 32 yaşındayım ilk tüp bebek tedavisinde 4 yumurta toplandı velakin oluşmadığı için transfer yapılamadı amh hormonu 0.62 çokmuş bu yumurtalarımda ilerleyen zamanda daha çok sıkıntı yaşatır mı acaba ve bu hormon değerim menopoz belirtisi mi hamile olamayacakmıyım 😔

  22 Haziran 2022 / 22:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Yumurta sayısı değil kalitesi önemlidir. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Ağustos 2022 / 13:54
 • ***** Yanıtla

  24yaşındayım 1.11amh ultrason da 10-adet yumurta görünüyo sizce amh düşükmü

  8 Haziran 2022 / 22:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Haziran 2022 / 11:46
 • ***** Yanıtla

  Merhaba

  35 yaşındayım. AMH 2,2 . Yumurta dondurmak için uygun mudur? Birde amh testi ne aralıklarla yapılmalı?

  Teşekkür ederim.

  7 Haziran 2022 / 13:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz 1’in altında olduğu zaman yumurta dondurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2022 / 15:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba çift taraflı çikolata kistim var, 1,5 ay sonra evlenicem Amh değerim 0,56 FSH 5,72 çıktı,27 yaşındayım. Bazı doktorlar ameliyat olmam gerektiğini bazıları ise rezervin daha çok azalacağını söylediler, anne olmak istiyorum ama değerlerle ne yapmam gerekiyor?

  4 Haziran 2022 / 09:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Çikolata kistleri rezervi etkileyebilir. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ağustos 2022 / 13:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, çok bilinen bir laboratuvarda AMH testi yaptırdım. Kimse bana aç olmam gerektiğini söylemedi.

  34 yaşındayım, amh 0,91ng/ml çıktı. Yeniden aç karna test olayım mı? Yoksa yumurta dondurmak için yeterli mi bu sonuçlar?
  Şimdiden teşekkür ederim.

  1 Haziran 2022 / 12:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Aç olmanıza gerek yok. Yumurta dondurma için öncelikle muayene olmanızı öneririz. Doktorunuz sizi yönlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Haziran 2022 / 10:16
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba. Yumurtalığımın birinde 9 cm kist var. Bekarım ve 21 yaşındayım. Laroskopi yapmak istedi doktor ama öncelikle yumurtalık rezervelrine bakıcaz dedi. 3.8 çıktı. Sizce laroskopi için uygun bi değermi. Ameliyat olabilirmiyim?

  29 Mayıs 2022 / 02:14
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeri ile laparoskopi işleminin kanıtlanmış bir bağı bulunmamaktadır.
   AMH değeriniz iyi görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Temmuz 2022 / 14:13
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar fsh 3.81
  Lh 2.34
  Amh 1.5
  Değerlerim nasıl yorumlanabilir misiniz acaba

  27 Mayıs 2022 / 12:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Haziran 2022 / 11:54
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar LH 2.34
  FSH 3.81
  Amh 1.5 çıktı sizce nasıl fsh ‘m düşük mü yüksek mi yanıtlarını sevinirim yaş 27

  27 Mayıs 2022 / 09:47
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,
   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.
   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Haziran 2022 / 22:13
 • ***** Yanıtla

  Merhaba AMH değerim 1.27 çıktı, 28 yaşındayım. Normal mi ? Doğal yollar ile hamile kalabilir miyim ?
  Teşekkür ederim

  26 Mayıs 2022 / 14:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor. Fakat yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Mayıs 2022 / 15:01
 • ***** Yanıtla

  Mrb benim bir sorum olacaktı
  20 yaşındayım
  AMH test sonucum; 6.5 çıktı.
  Normal mi??

  17 Mayıs 2022 / 20:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2022 / 11:08
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 23 yaşındaym amh değerim 2.74 normal mi

  17 Mayıs 2022 / 15:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normaldir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Mayıs 2022 / 16:21
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 22 yaşımdayım bir yıl önce bir hamilelik geçirdim
  Şimdiki amh değerim 1.27 düşük mü?

  28 Nisan 2022 / 00:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2022 / 10:24
 • ***** Yanıtla

  Hocam mrb. 44 yaşında boşanmış bir bayanım. 5 ay önce adet düzensizliğim vardı ama son 4 aydır düzeldi. Doktora gittim bazı tahliller yapıldı. Acaba menopaza mi giriyorum diye. Yumurtalık durumum ne aşamada olduğuna dair.
  FSH=21,76
  LH. = 6,60
  Estradiol=29,23
  Prolaktin=7,35
  Progesteron=0,83
  tGFH=78
  Amh = 0.02
  Çıktı. Doktor yumurta rezervimin az olduğunu söyledi. Sizce Benim durumum nedir acaba. Sonuca göre nsl davranmam gerekir. Aydınlatırsanız sevinirim

  20 Nisan 2022 / 23:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH düşük FSH yüksek görünüyor. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Mayıs 2022 / 10:22
 • ***** Yanıtla

  Benim değerlerim çok değişik bakıp yorumlar mısınız?
  Sonucu nedir çok korkuyorum.
  PKOS sanırım iki tarafta da görüldü değerlerim ise
  Fsh:18.3
  Amh:18,7
  Lh:22.4
  E2: 80.8
  Prolaktin:28.8
  Tsh:2.3
  Ve bu bozuk hormonlar değişir mi tedavi vs ile eskiden regl düzensizliğim vardı ama 5-6 aydık gayet iyi giden bir regl düzenim var ondan önce de 6 ay doğum kontrol ile düzenliydi

  13 Nisan 2022 / 03:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH ve FSH değerleriniz yüksek görünüyor. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Nisan 2022 / 09:13
 • ***** Yanıtla

  Amh değerim 0.11 çıkmış. Buna göre bir kaç yıl sonra menepoz mu başlayacak 🙁

  12 Nisan 2022 / 22:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Nisan 2022 / 09:25
 • ***** Yanıtla

  merhaba,
  amh:1,44 tsh:5,18 fsh:5,70 prolaktin:19,9 lh:7,10 yaş:29

  normal mi hocam,

  5 Nisan 2022 / 15:02
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2022 / 01:57
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  Yas 28 AMH degerim 11.665 ug/L cikti. Sonucu nasil degerlendirirsiniz? Tesekkurler, iyi gunler.

  25 Mart 2022 / 19:23
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz yüksek görünüyor, adet düzensizlikleri olabilir fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2022 / 01:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 29 yaşındayım amh değerim 3.03 çıktı iki sene önce 2.03 çıkmış sonuçlar normal mi değişikliğin nedeni nedir teşekkür ederim.

  22 Mart 2022 / 17:38
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Düşüşler olabilir fakat değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2022 / 01:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh 0.010 den küçük yazıyor … referans aralığı 0.01 ile 1.79 diye yazıyor sonuç bu .. rica etsem degerlendirebilirmisiniz

  21 Mart 2022 / 18:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH 1’in altındaysa düşük olarak değerlendirilmektedir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Mart 2022 / 10:21
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar yaşım 23 fsh,13
    Amh 1.34 yumurta toplatmalimiyim
    Sol yumurta zor görüldü ultrason da

    6 Nisan 2022 / 09:45
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     FSH değeri biraz yükselmiş fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     10 Nisan 2022 / 01:48
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, 24 yaşındayım. FSH değerim 11.84 (Referans aralığı 2.5-10.09),AMH değerim 2.09 (Referans aralığı 0.96-13.84). Normal midir, yorumlarınızı rica ediyorum.

  19 Mart 2022 / 18:27
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2022 / 01:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 30 yaşındayım amh 21 lh 16 bir yıldır çocuk istiyoruz olmuyor acaba yüksek amh ne oluyor 21 değeri çok mu yüksek rahim filmi temiz çıktı

  5 Mart 2022 / 16:11
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz çok yüksek görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Mart 2022 / 21:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba yaşım 31

  amh degerım 9.63

  Tsh 4.24

  Lutfen yardımcı olurmusunuz

  4 Mart 2022 / 19:36
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan randevu alarak, kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Nisan 2022 / 08:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ; AMH değerim ; 4.6 , TSH ; 1.80 , Prolaktin : 21 LH: 8.6 30 yaşındayım. henüz çocuğum yok. değerlerim normal mi ?

  21 Şubat 2022 / 09:31
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Nisan 2022 / 09:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh değerim 6.79 çıktı. Normal mi?

  9 Şubat 2022 / 12:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Şubat 2022 / 15:24
   • ***** Yanıtla

    Yaşım 23 amh değerim 21 normal yollardan hamile kalabilir mıyım 1, buçuk sene evliyim

    21 Mart 2022 / 16:18
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz yüksek görünüyor. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     21 Mart 2022 / 17:50
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh degerim 0.010 mg/nl görünüyor çok mu düşük?

  18 Ocak 2022 / 16:02
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz çok düşük görünüyor. Düzenli adet görüyorsanız jinekolojik muayene randevusu için dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ocak 2022 / 03:37
  • ***** Yanıtla

   Merhaba benim de aynı fsh de 78 çıktı bilgi verir misiniz

   1 Şubat 2022 / 18:02
   • Bahçeci
    ***** Yanıtla

    Merhaba,

    Adet düzensizlikleriniz var ve AMH değerinizde düşük ise FSH değerinin yüksekliği menopoz evresinde olduğunuzu gösteriyor. Detaylı değerlendirme için doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    6 Şubat 2022 / 10:11
    • ***** Yanıtla

     Ahm değerim 5.17 çıktı yaptırdıgım hastanede 1 bucuk 5 arası ideal aralık gözüküyordu doktorum pcos olabilir dedi ancak vajinal ultrasonda öyle bir durum görmedi başka doktor süreç normal mi kendim de diş hekimiyim bilerek amh bakılmasını istedim öyle diyince birz moralim bozuldu 30 yaşındayım bebek düşünüyorum artık

     16 Şubat 2022 / 12:07
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Doktorunuz en doğru tedaviyi uygulayacaktır. Endişe etmeyiniz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      18 Şubat 2022 / 13:58
  • ***** Yanıtla

   Merhaba! Amy degerim 1.99 Ng/ml normalmi? Hamile kalmak şansım varmı? 30 yaşındayım

   7 Mart 2022 / 11:50
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    AMH değeriniz normal görünüyor.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    14 Mart 2022 / 10:17
  • ***** Yanıtla

   Merhabaa estradiol E2: 11.80 çıkınca doktor benden fsh ve amh istedi. Fsh 6.86 çıktı amh 8.35 çıktı. Sonucumu değerlendirir misiniz

   16 Mart 2022 / 12:53
   • Bahçeci
    ***** Yanıtla

    Merhaba,

    Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    10 Nisan 2022 / 02:01
 • ***** Yanıtla

  Mrh amh 9.13 çıktı 31 yaşındayım

  11 Ocak 2022 / 13:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz yüksek görünüyor. Genel muayane olmak için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ocak 2022 / 14:41
   • ***** Yanıtla

    Yaş 31 amh 2.4 normal mi

    29 Ocak 2022 / 16:52
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz normal görünüyor.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     1 Şubat 2022 / 13:21
   • ***** Yanıtla

    Merhaba amh degerim 2.09 cıktı. Normalmidir? 30 yasındayım.

    1 Şubat 2022 / 23:18
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz normal görünüyor.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     2 Şubat 2022 / 09:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba yaşım 21
  Sonuçlarım
  4.20 ng/mL
  29.99 pmol/L
  Normal midir acaba bir hekime danışmam gerekir mi?

  20 Aralık 2021 / 14:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yaptırdığınız testlerin isimlerini net bir şekilde yazarsanız size yardımcı olmak isteriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Aralık 2021 / 15:07
   • ***** Yanıtla

    Merhaba yaşım 28 fsh 10.46 amh 1.27 doğal yollardan hamile kalabilir miyim yoksa tüp bebek tedavisine başlamam gerekiyor mu

    9 Ocak 2022 / 23:20
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     Yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     10 Ocak 2022 / 10:46
   • ***** Yanıtla

    Progesteron : 0.394
    Amh: 4.32
    Prolaktin :14,62
    Fsh: 8
    Estradiol:21,99
    Tsh: 1,71
    Lh: 18,76
    = Bu değerler normal midir acaba ?

    30 Ocak 2022 / 23:10
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, konuyla detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     13 Şubat 2022 / 21:27
  • ***** Yanıtla

   Hocam merhaba 26 yalındayım AMH değerim 0.82 çıktı. Fsh 8.1 ultrason da falan yumurtalarım iyi görünüyor. Bu ayda aşılama tedavisi başladık bu değer çok düşük mü sorun olur mu. Sonuç çıktığından beri moralim bozuk

   6 Ocak 2022 / 15:39
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz. En doğru tedaviyi uygulayacaktır.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    21 Ocak 2022 / 14:14
    • ***** Yanıtla

     Merhaba 36 yasindayim amh degerim 3,53 cikti normalmidir?

     7 Mart 2022 / 19:19
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      AMH değeriniz normal görünüyor.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      14 Mart 2022 / 10:17
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,42 yaşındayım tahlil sonuçlarım şu şekilde, bebek sahibi olma şansımız nedir? Değerlendirirseniz çok sevinirim, teşekkürler.
  AMH 0,55
  Estradiol(e2) 215
  lh 7,340
  fsh 7,4
  prolaktin 25,81
  tsh 3,281
  serbest t4 1,11

  15 Kasım 2021 / 21:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Vakit kaybetmeden uzman bir hekime görünmenizi öneririz. Dilerseniz buraya tıklayarak hekimlerimizle ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Kasım 2021 / 11:08
  • ***** Yanıtla

   Merhabalar amh testim 0.569 çıktı cokmu düşük yaşım 25

   25 Aralık 2021 / 15:26
   • Bahçeci
    ***** Yanıtla

    Merhaba,

    Değeriniz düşük görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    10 Ocak 2022 / 09:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 38 yaşındayım, değerlerim normal midir acaba.. şimdiden teşekkür ederim.
  AMH; 1,27
  TSH; 3,01
  T4; 1,2
  T3; 3,40
  FSH; 6,6
  LH; 3,5
  ANTİ TPO; 14
  PROLAKTİN; 10,6

  8 Kasım 2021 / 01:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat tek başına kan tetkikleri yeterli değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Kasım 2021 / 09:50
   • ***** Yanıtla

    Merhaba yaş 32
    Amh 0.4
    Fsh 9.5
    Doğal yolla hamile kalabilir miyim

    7 Mart 2022 / 02:08
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz düşük görünüyor bunun yanı sıra yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan randevu alarak, kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     3 Nisan 2022 / 08:59
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh değerim 7.2 çıktı çok mu yüksek bu değer? Rahim filmi ve diğer kan tahlillerimin normal olduğunu söyledi doktor. Çocuk sahibi olmamı etkiler mi amh

  2 Kasım 2021 / 13:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yüksek görünüyor. Ultrason tetkiki ile birlikte doktorunuz değerlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Kasım 2021 / 10:01
  • ***** Yanıtla

   Merhaba AMH değerim 0.78 çıktı.Tam kan hemogram değerim ise PDW 9.9-15.4 16.2fl çıktı.bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

   9 Mart 2022 / 09:27
   • Bahçeci
    ***** Yanıtla

    Merhaba,

    AMH değeriniz düşük görünüyor. Vakit kaybetmeden doktora başvurmanızı öneririz. Kan değerlerinizle ilgili de dahiliye uzmanı bilgi verecektir. AMH değeriniz için dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    8 Nisan 2022 / 09:50
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 43 yaşındayım AMH testi sonucum 1.32 cıktı sizce normal mi?

  tesekkurler

  1 Kasım 2021 / 16:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1 üzeri sonuçlar normaldir fakat yine de genel muayene için uzman bir doktora muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Kasım 2021 / 16:17
  • ***** Yanıtla

   Merhaba, 29 yaşımdayım amh 5.520 çıktı. Normal mi? Hiç çocuğum yok. Tüp bebek denemeli miyim?

   11 Ocak 2022 / 10:49
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    AMH değeriniz normal görünüyor. Fakat çocuk sahibi olmanızda bir sorun olup olmadığını belirmemiz için yeterli değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim içi bozukluklar da hamilelik oranlarını etkilemektedir. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan bizlere ulaşarak doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    21 Ocak 2022 / 14:40
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, 25 yaşındayım AMH değerim 0,63 FSH değerim 5,7 Doktor ultrason ile muayene de yaklaşık 9 yumurta gördüğünü söyledi. Fakat Fsh değerim normal olmasına rağmen amh değerimin düşük olmasını anlamlandıramadı. Sizce değerlerim nasıl ?

  21 Ekim 2021 / 00:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurta kaliteniz düşük olabilir. AMH ve FSH değeri önem arz eder fakat ultrason muayenesindeki yumurta sayısı en doğru olandır. Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ekim 2021 / 10:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben Sernur sonuçlarım Tsh 3.16 Antimüllerin hormon 0.17 prolactin 23.1 ferittin 31 bu değerler normalmi

  16 Ekim 2021 / 11:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Ekim 2021 / 13:35
 • ***** Yanıtla

  merhaba,
  31 yaşındayım, amh değerim 1,51 çocuğum yok, doğum kontrol hapı kullanıyorum, 33 yaşında çocuk planlıyorum. İlacı bırakmalımıyım amh değerini etkiler mi?

  13 Ekim 2021 / 11:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İlaç AMH değerini etkilemeyecektir. Çocuk planladığınız için doktorunuzla görüşüp uygun gördüğü zaman ilacı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Ekim 2021 / 17:06
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar. 35 yasindayim. Amh degerim 1.515. Fsh degerim 7.23, Lh degerim 3.8, tsh degerim 1.37.

    Cocuk planliyoruz. Degerlerimle ilgili yorum yapar misiniz, normal midir acaba ?

    7 Şubat 2022 / 17:27
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, konuyla detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Saygılarımızla,

     Bahçeci Ailesi

     13 Şubat 2022 / 21:47
 • ***** Yanıtla

  merhaba, 31 yaşındayım, yumurta sayım birinde 3 diğerinde 5 göründüğü için amh testi yaptırdım, 1,51 çıktı ama şu an için çocuk düşünmüyorum, 2 sene sonrası geç mi olacaktır?

  5 Ekim 2021 / 17:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   2 sene uzun bir zaman dilimi bunu şimdiden söylemek çok zor. Şu an için normal görünüyor. Her sene kadın doğum doktoruna kontrole giderek planlama yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Ekim 2021 / 16:53
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar ben 23 yaşındayım geçen sene 1.evre yumurtalık kanserine yakalandım 6 kür kemoterapi aldım karboplatin ve paklitaksel ilaçları sağ yumurtalığım alındı sadece sol var 14 Ekim de AMH değerim 0,85 çıktı 4 Kasım’da 0,66 farklı hastanelerde olduğum için mi böyledir?normal yollarla hamile kalır mıyım?yumurta donduracağım ama öğrenciyim sömestr tatilini beklemek istiyorum acele etmeli miyim?

    4 Kasım 2021 / 20:16
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     1’in altındaki AMH değerleri düşük olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden doktora başvurmanızı öneririz. Yumurta Dondurma İşlemi hakkında uzman doktorlarımızla görüşmek isterseniz eğer 444 39 49 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     5 Kasım 2021 / 09:12
 • ***** Yanıtla

  AMH değeri 0.20 yirmi eylül 2021 tüp bebek yapabilirmiyim bu koşulda

  1 Ekim 2021 / 20:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz çok düşük görünüyor. Adetleriniz düzenli ise vakit kaybetmeden doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ekim 2021 / 11:15
   • ***** Yanıtla

    merhabalar 33 yaşındayım 2 ay adet geçilmesi sonucu fsh bakıldı ilk 36 çıktı sonra başka doktora gittim alttan kamerayla önce yumurtalıklara bakıldı naya yumurtam olduğunu söyledi önce amh değerine bakıldı o 4 çıktı sonra adetin 3. günü dağ verdim ama o 29.40 çıktı peki bu kadar yumurta varken ve amg gzl çıkarken neden 29 çıktı dağ yani erken menepozamı giriyprum

    15 Ekim 2021 / 00:43
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     FSH değeri menopoz için önemli bir değerdir fakat ultrason ve AMH değeri birincil değerlendirmedir. Doktorunuz detaylı değerlendirmeyi yapacak ve tedavinizi yönlendirecektir.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     20 Ekim 2021 / 17:11
 • ***** Yanıtla

  25 yaşındayım Amh değeri 5,34 yaklaşık 3 yıldır çocuk düşünüyoruz ne yapmamı önerirsiniz

  30 Eylül 2021 / 11:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ekim 2021 / 10:25
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim FSH 16.43 çıktı AMH ise 1.45 çıktı hamile kalmama engel mi acaba Yaşım 24 4 aylık evliyim

  27 Eylül 2021 / 13:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Eylül 2021 / 12:16
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh test sonucum 1.25 doktorum seviye düşük olduğundan dolayı aşılama tavsiye etmiyor yaş 29 ama yorumlarınızda baktığımda 1.25 çok düşük olarak görünmüyor ne tavsiye edersiniz

  24 Eylül 2021 / 23:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor ama doktorunuz ultrason tetkikiyle beraber değerlendirmiştir. Detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Eylül 2021 / 12:09
 • ***** Yanıtla

  İyi günler hocam benim amh değerim 0.74ng/ml düşük mü bana yardımcı olurmusunuz

  19 Eylül 2021 / 23:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Dilerseniz doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Eylül 2021 / 16:22
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar 37 yaşındayım amh degerim 1.28 çıktı tsh 1.45 çocuk sahibi olmak istiyorum amh degerim düşük mü

    14 Kasım 2021 / 00:22
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz normal değerlere yakın görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     29 Kasım 2021 / 11:07
     • *****

      Yaşım 20 amh 1.88 cıktı referans aralığı 0.96-13.34 normal mi

      11 Nisan 2022 / 15:02
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      AMH değeriniz normal görünüyor.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      11 Nisan 2022 / 15:18
   • ***** Yanıtla

    Amh testim 1.56 çıktı sizce nasıl hocam

    24 Aralık 2021 / 17:40
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz normal görünüyor.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     10 Ocak 2022 / 09:32
  • ***** Yanıtla

   Amh 1.19 yas 42 hamile kalabilurmiyim

   17 Ekim 2021 / 17:49
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    AMH değeriniz normal görünüyor. Fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    22 Ekim 2021 / 13:40
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar
  Amh; 2.20
  FSH: 3.15
  Lh; 11,4
  Değerlerim normal midir? Yaş 29

  17 Eylül 2021 / 23:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Eylül 2021 / 11:59
  • ***** Yanıtla

   Merhaba hocam değerlerim 5 ng/mL Yüksek düzey (PKOS şüphe Bu sonuçlarla anne oldbilirmiyim yaşım 49

   20 Ekim 2021 / 12:15
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Hangi kan testinizin olduğunu tekrar iletebilirseniz değerinizle ilgili sizi yönlendirebiliriz. Fakat 49 yaş anne olma için yumurta kalitesinin düştüğü, menopoz evresinin yaklaştığı veya içerisinde olduğunuz bir yaştır. Tüp bebek tedavisi için tedavi önermemekteyiz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    2 Kasım 2021 / 11:14
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh 1.78 çıktı polikistik over im çıktı 29 da Mehmet reşit beye randevum var acaba değerlerim normal mi yaş 38

  17 Eylül 2021 / 15:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorumuz detaylı ultrason muayenesi sonrasında sizi yönlendirecektir. AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Eylül 2021 / 10:26
   • ***** Yanıtla

    Çok teşekkürler doktorumuz gerçekten çok ilgili anlayışlı merkezinizde aynı keza öyle tedaviye başladık hayırlısı ile

    8 Ekim 2021 / 19:33
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Çok teşekkürler. Dileriz güzel sonuçlar alırsınız.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     11 Ekim 2021 / 10:48
 • ***** Yanıtla

  Amh değerim 6,54 yaşım 29 2,5 senelik infertilite sürem var . Pkos olabilir mi. Tedaviye baslamadim . Tedavi türü olarak ne önerirsiniz?

  11 Eylül 2021 / 10:41
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Ultrason tetkiki ile bunu belirleyebiliriz. Doktora başvurup tanıyı netleştirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 01:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 23 yaşındayım amh degerim 7.8 normal mi acaba

  10 Eylül 2021 / 19:58
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 00:49
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar yas 29 fsh 2.07 amh 4.97 bu degerleri yorumlarmisiniz sizce normalmi

  4 Eylül 2021 / 20:37
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuçlarınız normal görünüyor fakat gebe kalmada yumurta sperm kalitesi, rahimsel anomaliler, immünolojik veya genetik faktörlerinde etkisi vardır. Detaylı kontrolden geçmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 00:47
   • ***** Yanıtla

    Benim amh degerım 1.98 normalmı 36 yasındayım

    4 Şubat 2022 / 23:02
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     Değeriniz normal görünüyor.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     6 Şubat 2022 / 10:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, 34 yasindayim ve amh degerim 1,44
  Tup bebek onerir misiniz yoksa normal mi bu deger?

  28 Ağustos 2021 / 14:32
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca AMH değeri ile gebelik oranı belirtmek yeterli olmaz. Rahim durumu, sperm kalitesi gibi etmenlerde gebe kalmayı engelleyebilir. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir, doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Ağustos 2021 / 20:16
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh degerim 1,57 fsh 3.84 32 yasindayim degerlerim normal mi.

  27 Ağustos 2021 / 19:55
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal fakat gebe kalmada yumurta sperm kalitesi, immünolojik faktörler, genetik geçmiş, rahim durumu gibi bir çok etmen vardır. Uzman bir hekime başvurarak detaylı kontrolden geçmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 00:43
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh değerim 0.02 çıktı. Ne tedavisi önerirsiniz.

  19 Ağustos 2021 / 21:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Dilerseniz doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Ağustos 2021 / 09:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 42 yaşındayım. Amh sonucum 2,37 çıktı. Çocuğum yok. Bu sonuc normal mi? Teşekkürler

  17 Ağustos 2021 / 21:22
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor. Gebe kalma oranlarında kadın yaşı, rahim içi durumu, sperm ve yumurta kalitesi gibi bir çok faktör etkilidir. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan ücretsiz ön görüşme randevusu alabilir, durumunuzu doktorlarımızla detaylı görüşebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ağustos 2021 / 03:58
 • ***** Yanıtla

  Merhabar yaş 28 amh değer 4.78 normal mi?

  13 Ağustos 2021 / 09:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Ağustos 2021 / 09:44
   • ***** Yanıtla

    Merhaba hocam

    E2 37
    Lh 2.35
    Fsh 6.18
    Tsh 37077
    Prolaktin 17.53
    Amh 5.26 hocam değerlerim bu şekilde yaşım 28 gebelik normal bir şekilde olurmu sorun gözüküyor mu cevaplarsaniz çok sevinirim hocam

    14 Şubat 2022 / 02:10
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kan tahlili sonuçlarınız normal görünüyor.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     23 Mart 2022 / 09:46
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh referans değeri 0.07 7.35 çıkmış normal mi

  12 Ağustos 2021 / 10:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeri tam olarak yazmanızı rica edeceğiz. Belirttiğiniz 2 değer arasında büyük fark bulunuyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Ağustos 2021 / 09:33
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar FSH:5.31 AMH:1.33 degerlerim nasil yorumlar misiniz?

  11 Ağustos 2021 / 22:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca bu iki kan testine bakarak bir yorum yapmak doğru olmaz. Ultrason muayenesi ve diğer kan testleri ile gebelik oranınızı tekrar değerlendirebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Ağustos 2021 / 09:32
 • ***** Yanıtla

  MERHABA KOLAY GELSİN FSH HORMONUM 7.57 ÇIKTI VE AMH HORMONUM İSE 1 ÇIKTI. BUNUNLA ALAKALI BİLGİ ALABİLİRMİYİM. GEBELİK İÇİN TEDAVİMİ GEREKİR YOKSA NORMAL YOLLARLA BİR GEBELİK SAĞLANABİLİRMİ? 6 AYDIR SONUÇ ALAMIYORUZ AMA NORMAL YOLLARLA.

  10 Ağustos 2021 / 11:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ağustos 2021 / 17:23
 • ***** Yanıtla

  merhaba. 38 yaşındayım. amh değerim. 1.93. , Lh 6.86, fsh 8

  bu değerlerim nasıl acaba? gebe kalmama engel bir durum var mı

  9 Ağustos 2021 / 16:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ağustos 2021 / 13:52
 • ***** Yanıtla

  MERHABA
  AMH TESTİMDE BULGU 0,16 ng/ml 0,17 – 3,84 olarak cıktı.40 yasındayım sonuclarım normalmi ?

  4 Ağustos 2021 / 11:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz düşük görünüyor. Vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurmanızı öneririz. Dilerseniz doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Ağustos 2021 / 09:30
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar yaşım 44 amh degerim 0.316 çıktı sizce tüp bebek şansım varmidir

    13 Ocak 2022 / 19:28
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz düşük görünüyor. Düzenli adet görüyorsanız muayene ve doktorlarımızdan tedavi değerlendirmesi için randevu alabilirsiniz. 444 39 49 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     31 Ocak 2022 / 03:46
 • ***** Yanıtla

  Hormon testi yaptırdım FSH 10,17 çıkınca doktorum AMH testi yaptırmamı istedi AMH 5,36 çıktı. Sizce durum nedir ?

  30 Temmuz 2021 / 18:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH sonucunuz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ağustos 2021 / 11:53
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amtimüllerin hormon 16.50 ng, tok karnınna yaptırmıstım. Deger cok yüksek sanıırm

  29 Temmuz 2021 / 22:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Polikistik over sendromu olan kadınlarda AMH yüksekliği görüşebiliyor. Uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:49
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 41 yaşındayım e2 533 fsh 7.20 amh 0.086 normalmi bu değerler?

  28 Temmuz 2021 / 14:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:48
 • ***** Yanıtla

  Amh 6.8 pcos mu ?

  28 Temmuz 2021 / 01:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   PCOS olabilirsiniz fakat net olarak ultrason muayenesi sonrası tanı konulabilir. Uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:46
 • ***** Yanıtla

  merhaba antimüllerien hormon testi yaptırdım. sonuç kısmında 2,9 yazıyor referans değerinde ise 0,89-9,85 yazıyor. Normal miyim?

  27 Temmuz 2021 / 23:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca AMH değeri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:45
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar amh degerim 9,05 çıkmış çok mu yüksek acaba yaş 30 şimdiden teşekkürler

  27 Temmuz 2021 / 20:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genellikle PCOS hastalarımızda bu değeri görüyoruz, normal bir yumurtalama sağlanıyorsa gebe kalınabilir fakat yalnızca AMH değeri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:45
 • ***** Yanıtla

  İyi akşamlar hocam benim amh 2.38 cıktı normal yolla hamile kalmam mümkünmü

  26 Temmuz 2021 / 23:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca AMH değeri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 7 ay önce yapılan testte amh değerim 1.96 cikarken geçen ay yapılan amh testin 1.3 çıktı .ultrasonda 8 10 arası folikul görüldüğü söylendi devlet Hastanesi’nde tedavi görüyorum inferlite için .aşılamam tutmadı .size sorum yumurtalqrim azalmis mi yaşım 26. Burada en çok üç gün regli görüyorum pıhtı söz konusu rahim filmi herşey temiz .esimd e hiç bir sorun yok .yol gosterirseniz sevinirim

  18 Temmuz 2021 / 16:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca AMH değeri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:30
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 31 yaşındayım.amh değerim 1.90 bu değer yaşıma göre normal ve olması gereken değermidir.Teşekkürler

  16 Temmuz 2021 / 17:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca AMH değeri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:27
 • ***** Yanıtla

  Sağlıklı günler dilerim amh değerim 6.37 gebe kalma şansımı çok mu düşürür acaba şimdiden teeşekür ederim

  16 Temmuz 2021 / 16:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   PCOS hastalarımızda bu değeri görüyoruz, normal bir yumurtalama sağlanıyorsa gebe kalınabilir fakat yalnızca AMH değeri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim Amh sonucum 4.17 çıktı normal mi bu düzey?

  12 Temmuz 2021 / 19:45
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Normal değer aralığı görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Temmuz 2021 / 15:21
 • ***** Yanıtla

  Mrb benim amh ilk yapildiginda1.013 ng ‘di bir ay snra gine amh bakıldı bu sefer 0.759 ng cıktı bir ayda bu kadar düşer mi bu arada yasinda 44

  8 Temmuz 2021 / 17:36
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Laboratuvar referans aralıkları farklı olabilir. Aynı laboratuvarda yaptırmanızı ve uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,

   Bahçeci Ailesi

   14 Temmuz 2021 / 15:25
   • ***** Yanıtla

    Aynı yerde yaptırdım ve 1 yıldan snra gine aynı yerde yaptırdım 0.60 ng cikmis

    19 Ağustos 2021 / 12:24
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     19 Ağustos 2021 / 14:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 24 yaşındayım ve amh değerim 9,37 normal midir?

  5 Temmuz 2021 / 16:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz yüksek görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Temmuz 2021 / 13:08
 • ***** Yanıtla

  amh değerim 8.37 normal mi acaba

  28 Haziran 2021 / 14:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz yüksek görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Haziran 2021 / 16:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 1983 doğumluyum Amh değerim 3.2 çıktı 8 aydır hamile kalamıyorum uterusta 3.6cm miyom var Hamilelik olmaması nedeni nedir

  28 Haziran 2021 / 05:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Myomun yerleştiği alana göre de gebe kalma oranınız değişiklik gösterebilir. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan bizi arayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Temmuz 2021 / 14:23
 • ***** Yanıtla

  25 yaş üstü icin AMH değerlerinin hangi aralıkta olması normal kabul ediliyor ?

  27 Haziran 2021 / 21:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1.5 ila 4 ng/ml anti-müllerian hormon aralığı olmalıdır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2021 / 11:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  Amh beslenmeyle vs artar mı?

  27 Haziran 2021 / 00:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeri beslenmeyle artmaz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 15:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh değerim 1.21 sizce düşükmüdür değerim?

  25 Haziran 2021 / 23:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz iyi fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 14:10
 • ***** Yanıtla

  İyi günler, 36 yaşında bir bayanım ve amh sonucum 9,39. Sizce bu ne demek?

  25 Haziran 2021 / 14:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH sonucunuz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Haziran 2021 / 15:21
 • ***** Yanıtla

  MERHABALAR amh değerim 6.33 ng/ml normalmidir ?

  25 Haziran 2021 / 14:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Haziran 2021 / 14:54
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar;
  Yaşım 41 fsh 12.15 değerim ve amh değerim 1.14 ng …değerlendirmenizi rica edeceğim efendim

  23 Haziran 2021 / 10:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   FSH değeriniz yüksek görünüyor, AMH değeriniz yaşınıza oranla iyi fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 11:06
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar,
    41 yaşımdayım amh degerıme baktırdım laboratuvar referans değerleri “0,1-3,84”arası.benım ki 1,4 çıktı,yumurtalarımı dondurmak istiyorum.sonuçlarım nasıl acaba?

    6 Kasım 2021 / 16:32
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz normal görünüyor. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz. Doktorunuz ultrason muayenesi sonrası sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     8 Kasım 2021 / 09:30
 • ***** Yanıtla

  Merhaba AMH değerim 5.42 yuksekmi ve hamile kalamıyorum bilgi verirseniz memnun olurum

  22 Haziran 2021 / 09:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 10:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam amh değerim 1.27 cıktı düşük mu acaba

  22 Haziran 2021 / 08:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 10:53
 • ***** Yanıtla

  merhaba Anti-Müllerian Hormon (AMH) 17,66 çıktı yaşım 27 ne yapmam gerekiyor

  15 Haziran 2021 / 17:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH düzeyiniz yüksek görünüyor. Uzman bir hekime başvurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2021 / 17:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba yaş 35. Amh değeri 5.87. normal midir?

  15 Haziran 2021 / 12:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normaldir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2021 / 17:14
 • ***** Yanıtla

  Merhaba FSH 14.26 Amh 1.98 çıktı. Bir senedir tiroit ve prolaktin tedavisi görüyorum. Hormonlarım normale dönsede doğal gebelik oluşmuyor. Öncelikli ne önerirsiniz

  15 Haziran 2021 / 00:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   FSH yükselmiş fakat AMH değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 09:57
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  amh degerim 0,7 fsh 7.
  5x asilama tedavisi oldum, clomid verildi. Hic birinde olumlu sonuc olmadi. Clomid Amh degerimi etkilermi?

  14 Haziran 2021 / 16:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Aşılama tedavisini 5 kere denemişsiniz. Tüp bebek tedavisi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 09:40
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  26 yaşındayım fsh testi yapıldı 12.27 çıktı ardında amh testi yapıldı oda 1.27 çıktı. Sıkıntılı bir durum varmıdır çocuk düşünüyorum yorum yapabilir misiniz

  14 Haziran 2021 / 10:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   FSH yükselmiş fakat AMH değeriniz azalmakta görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 09:37
 • ***** Yanıtla

  AmH testi reels döneminde mi sonrasında mı yapılmalıdır

  14 Haziran 2021 / 10:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Haziran 2021 / 13:01
  • ***** Yanıtla

   Yaş 18 anti mullerian hormon 1.73 mm hocam bu sunuc nedir

   13 Kasım 2021 / 22:50
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Sonucunuz normal görünüyor.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    15 Kasım 2021 / 10:02
 • ***** Yanıtla

  31 yaşındayım AMH testim 1,61 çıktı, normalde 0,58 olması gerekiyormuş. Ne gibi bir sorun teşkil eder acaba yüksek olması, tedavi ne şekilde ilerlemeli, yardımcı olursanız çok sevinirim.

  12 Haziran 2021 / 11:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor. Sorun olmayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2021 / 17:17
 • ***** Yanıtla

  0,269 amh normal yolla gebe kalınabilinirmi yoksa tüp bebeğe başlanmalıymışım. Yaş 35

  10 Haziran 2021 / 18:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1’in altındaki değerleri düşük olarak kabul ediyoruz. Genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Haziran 2021 / 14:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba kolay gelsin amh değerim 11.4 doktor hemen tüp bebek dedi hoc emin olamadim sizce ne yapmaliyim

  8 Haziran 2021 / 16:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun dediği gibi tedaviye başlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Haziran 2021 / 17:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba AMH test sonucum 0.950 çıktı bilgi verebilir misiniz değerim düşükmü

  4 Haziran 2021 / 17:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1’in altındaki değerleri düşük olarak kabul edebiliriz. Tabi AMH değeriniz yaş ile bağlantılıdır. Uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 10:44
   • ***** Yanıtla

    Hocam benim de lh 8,25 fsh 6,22 prolaktin 9,75 estradiol 85 7 tsh 3,28 serbest t4 1,35 bu sonuçlar gebe kalmaya engelmidir doktorum folik asit verdi

    19 Eylül 2021 / 01:19
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     28 Eylül 2021 / 12:00
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, amh 0,51 fsh 5,83 çıktı, şubat ayında normal yollarla hamile kaldım kimyasal gebelik yaşadım, mayıs ayında tüp bebek tedavisine başladım amh düşük diye, 36 yaşındayım. Yapılan tüm tetkiklerde rahim içi, kalınlığı her şey temiz dedi doktor. 25 mayısta transfer yapıldı umutsuzum, 5 yumurta toplandı, yalnızca 1 adet kaliteli denildi 3.gün embriyosu transfer edildi. Çok endişeliyim, size verdiğim bilgiler doğrultusunda sizce tablo nasıl?

  3 Haziran 2021 / 01:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Embriyo kalitesi iyiyse ve farklı bir rahimsel, immünolojik etmenler yoksa gebelik oluşabilir. Güzel haberler almanızı dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 09:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba AMH değeri 0.11 ng olarak çıkmıştır.yorum yaparmısınız

  2 Haziran 2021 / 14:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurta rezerviniz düşük görünüyor. Zaman kaybetmeden uzman bir doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Haziran 2021 / 15:46
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam. Amh degerim 2.17 çıkmış normal midir sizce 24 yaşındayım

  30 Mayıs 2021 / 01:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Mayıs 2021 / 17:17
 • ***** Yanıtla

  amh değerim 4,8 çok mu yüksek

  26 Mayıs 2021 / 17:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mayıs 2021 / 09:33
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar 35 yasindayim adet dezensizligi yasadigim icin doktora başvurdum amh testi yaptirdim 0.53 çıktı menepoz baslangici dendi sizdende bir bilgi alabilirmiyim

    24 Eylül 2021 / 21:06
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz düşük görünüyor. Detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     28 Eylül 2021 / 12:07
 • ***** Yanıtla

  1.44 lütfen yorum yapın

  20 Mayıs 2021 / 02:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hangi testi yaptırdığınızı yazarsanız size daha kolay yardımcı olabiliriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Mayıs 2021 / 11:12
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar amh testi in sonucu 1 çıktı ve 5 adet yumurta gördüklerini söylediler sizce hemen bi tedaviye başlamalıyım şimdiden tşkler

  9 Mayıs 2021 / 16:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tedaviye başlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2021 / 13:50
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar 36 yaşındayım amh değerim 0,404 fsh 8,46 aşılama olur mu bu değerler ile …Teşekkür ederim

    26 Ekim 2021 / 01:05
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Ultrason tetkiki, tıbbi geçmişiniz ve sperm değerlerine göre doktorunuzun detaylı değerlendirmesi gerekir. Uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     19 Kasım 2021 / 09:22
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.

  AMH değerim 3,09 ng/mL çıktı.
  Sadece bu laboratuvar bulgusuna bakıldı.
  Ultrasonografide anormal bir bulguya rastlanmadı.
  Doktorum yumurta dondurma işlemi önerdi. Neden olduğunu anlayamadım. AMH düşük çıktığı için sanıyordum, ancak şimdi e-nabız’da görüntüleyerek yazınıza göre normal olduğunu anladım.
  Soruları kısa sürede ve anlaşılır düzeyde yanıtladığınızı görünce, bu konu hakkında size danışmak istedim.

  Şimdiden teşekkür ederim.

  8 Mayıs 2021 / 17:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz normal görünüyor. Doktorunuz ultrason bulgularınızda AMH ile aynı oranda yumurta görmediği için böyle bir öneride bulunmuş olabilir, bunun yanı sıra yaşla bağlantılı olarak bu alternatifi de sunmuş olabilir. Doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Mayıs 2021 / 09:23
 • ***** Yanıtla

  merhabalar efendım sızden rıcam bu degerımı yorumlayabılırmısınız
  anttimüllerien degerım 0.40 ng olarak cıkmıs bulunmakta

  3 Mayıs 2021 / 10:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1’in altındaki AMH değeri düşük olarak değerlendirilmektedir. Vakit kaybetmeden detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Mayıs 2021 / 14:17
   • ***** Yanıtla

    Merhaba yaşım 30 amh değerim 1,02 fsh değerim 5.12 çocuk düşünüyoruz acaba amh çok mu düşük cevaplarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

    2 Nisan 2022 / 07:07
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeri sınırda görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     10 Nisan 2022 / 01:59
  • ***** Yanıtla

   Merhaba, 41 yaşındayım.
   Fsh değerim 8.79
   E2 değerim 29
   AMH değerim 0.13.
   Sı 0.93
   Yorumlarınızı rica ederim.
   Syg.

   4 Ekim 2021 / 00:23
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    AMH değeriniz düşük görünüyor. Vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    20 Ekim 2021 / 16:48
    • ***** Yanıtla

     Merhaba ben 25 yasindayim Amh degerim 1,09 ng/ml , Fsh degerim 2,69 UI/L , LH degerim 3,88 UI/L , Estradiol 120,9 pg/ml , progesterone 9,85 ng/ml
     ekografide doktorum 4 folikul sag tarafimda 6 folikul sol tarafimda gordü ve bana sadece vitamin yazdi cocuk sayibi olmak icin . Amh dusuk oldugu icin yumurta rezervim dusukmudur ve hangi tedavi uygun olur cevap verirseniz cok sevinirim

     17 Kasım 2021 / 19:46
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Şu anda bir hekim kontrolündesiniz. Doktorunuzun tüm tavsiyeleri yapmanızı öneririz. Sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      18 Kasım 2021 / 09:43
     • *****

      Amh değerim 1.27 ng/ml normalmi sizce

      19 Nisan 2022 / 15:44
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      AMH değeriniz normal görünüyor.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      19 Nisan 2022 / 15:46

Yorumunuzu Gönderin


Doktora Sorun - Prof. Dr. Mustafa BahçeciSizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaranız: