Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Bahçeci Sağlık Grubu, uluslararası ağına bir yenisini daha ekledi; Ankara Tüp Bebek Merkezi, Çankaya’da açıldı. 23 yılda 50.000’in üzerinde bebeğin dünyaya gelmesini sağlayan Bahçeci, üreme tıbbı alanındaki engin deneyimini başkentimize taşıyor. Prof. Dr. Mustafa Bahçeci önderliğinde tüp bebek ve kadın sağlığı alanında dünyada kullanılan son teknolojilerle hizmet veren kurumumuz, Avrupa standartlarının üzerinde bir başarı oranına sahip.

Son yıllarda hızla artan infertilite (kısırlık) sorununa, yardımcı üreme teknikleri, tüp bebek yöntemleri ve üreme cerrahisi uygulamalarıyla çözümler üretiyor. Kişiye özel tedavi yaklaşımı ve bilimsel gelişime katkı sağlayan uzman kadrosu sayesinde Newsweek tarafından dünyanın en iyi üç tüp bebek merkezinden biri seçilen Bahçeci, ESHRE ve Expermed gibi uluslararası platformlarda yer alan bilimsel çalışmalarıyla da öne çıkıyor.

Aynı zamanda kaliteli klinik ve laboratuvar hizmetleri sunan Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nde verilen hizmetlerden, yapılan anlaşmalar çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastaları da faydalanabilmektedir.

Merkezimiz hafta içi 08:30 – 18:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 08:30-14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşlemi olan hastalarımız için merkezlerimiz pazar günleri de hizmet verir, ancak pazar günleri poliklinik muayene yapılmaz.

Şubemizdeki Hekimlerimiz

Prof. Dr. Berfu Demir

Prof. Dr. Berfu Demir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Selen Ecemiş

Op. Dr. Selen Ecemiş

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: