Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi

Bebek sahibi olmak isteyen ancak İstanbul dışında yaşayan hastalarımıza da ulaşmak adına, 2017 yılında merkezlerimize bir yenisini daha ekledik. Çankaya’da konumlanan merkezimiz 1.350 metrekarelik kapalı alanıyla Ankara’nın en nezih ve ferah tüp bebek merkezi olma özelliğine sahip.

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi; tam donanımlı embriyoloji laboratuvarı, ameliyathaneleri, 7 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odaları ve uzman kadrosuyla çiftlerin hayalini gerçeğe dönüştürmek için aralıksız çalışıyor.

23 yıllık deneyimini teknolojik yatırımlar ve uluslararası bilimsel iş birlikleriyle güçlendiren Bahçeci, Avrupa standartlarının üzerinde hizmet sunuyor.

Bahçeci Ankara Tüp Bebek Merkezi’nde verilen hizmetlerden, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastaları da faydalanabilmektedir.

Merkezimiz hafta içi 08:30 – 18:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 08:30-14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşlemi olan hastalarımız için merkezlerimiz pazar günleri de hizmet verir, ancak pazar günleri poliklinik muayene yapılmaz.

Şubemizdeki Hekimlerimiz

Prof. Dr. Berfu Demir

Prof. Dr. Berfu Demir

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Selen Ecemiş

Op. Dr. Selen Ecemiş

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: