Bahceci Tup Bebek

Hakkımızda

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tarafından kurulan Bahçeci Sağlık Grubu olarak 26 yıldır çiftlerin bebek sahibi olması için hiç durmadan çalışıyoruz. Türkiye’de İstanbul, Ankara, Diyarbakır, Bursa merkezlerimiz ve 7 ülkedeki 13 merkezimizde aynı kalite anlayışı ve etik değerlerle hizmet veriyoruz. Bugün, 80.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek başarımızla bu hayali gerçeğe dönüştürmeyi başarmış bir kurumuz.

Kurumsal

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tarafından kurulan Bahçeci Sağlık Grubu olarak 26 yıldır çiftlerin bebek sahibi olmaları için hizmet vermekteyiz.

 

Biz Kimiz Anlaşmalı Kurumlar

Bahçeci Medya

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tarafından kurulan Bahçeci Sağlık Grubu olarak 26 yıldır çiftlerin bebek sahibi olmaları için hizmet vermekteyiz.

 

Televizyonda Bahçeci Gazetelerde Bahçeci

Başarılarımız

Oxford ve Paris Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bilimsel iş birliğiyle, kadına yönelik kısırlık nedenlerini araştırarak üreme bilimine katkıda bulunuyoruz.

Amerika’nın en saygın haber dergisi Newsweek tarafından Dünyanın En İyi 3 Tüp Bebek Merkezinden Biri seçilen kurumumuz, Dünya Sağlık Turizmi Kongresi’nde (WHTC) Yılın Tüp Bebek Merkezi ödülüne layık görüldü.

ESHRE Sertifikası alabilen Türkiye’de tek, dünyada 8 tüp bebek merkezinden biriyiz. Tüm merkezlerimizde yapılan incelemeler ve teftişler sonucunda kurumumuzda kullanılan malzeme ve teknolojilerin, uygulama yapan personel ve verilen hizmetin kalitesi tescillendi.

Hasta Hikayeleri Ödüllerimiz

Telefon Numaranız: