Bahceci Tup Bebek
  • INTERNATIONAL PATIENTS

Hakkımızda

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tarafından kurulan Bahçeci Sağlık Grubu olarak 26 yıldır çiftlerin bebek sahibi olması için hiç durmadan çalışıyoruz. Türkiye’de İstanbul, Ankara, Diyarbakır, Bursa merkezlerimiz ve 7 ülkedeki 13 merkezimizde aynı kalite anlayışı ve etik değerlerle hizmet veriyoruz. Bugün, 80.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek başarımızla bu hayali gerçeğe dönüştürmeyi başarmış bir kurumuz.

Bilimsel Gelişmeler

Oxford ve Paris Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bilimsel iş birliğiyle, kadına yönelik kısırlık nedenlerini araştırarak üreme bilimine katkıda bulunuyoruz.

Ekibimiz

Tüp bebek tedavilerinde başarının sırrı, gelişmiş embriyoloji laboratuvarına sahip olmaktan geçer. Bu yaklaşımla embriyoloji laboratuvarımızda en ileri teknolojik donanımı kullanarak özellikle zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranına sahibiz.

Doktor, embriyolog, genetik uzmanı ve hemşirelerden oluşan deneyimli ekibimizle, tanı ve tedavi protokollerini çiftlerin özel durum ve gereksinimleri çerçevesinde değerlendirerek kişiye özel tedaviler sunuyoruz.

Devlet Desteği

Türk markalarının gelişimini destekleyen Turquality üst programına seçilen ilk ve tek tüp bebek merkeziyiz. Devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality ile uluslararası arenada artık çok daha güçlüyüz!

Bahçeci MAX

Bahçeci MAX E-güvenlik ve Doğrulama Sistemleri ile sperm, yumurta ve embriyoları karışma riskine karşı koruyan dünyadaki en gelişmiş güvenlik sistemine sahibiz.

Hakkımızda | Bahçeci Sağlık Grubu

Uluslararası Başarılar & İş Birlikleri

Oxford ve Paris Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bilimsel iş birliğiyle, kadına yönelik kısırlık nedenlerini araştırarak üreme bilimine katkıda bulunuyoruz.

Amerika’nın en saygın haber dergisi Newsweek tarafından Dünyanın En İyi 3 Tüp Bebek Merkezinden Biri seçilen kurumumuz, Dünya Sağlık Turizmi Kongresi’nde (WHTC) Yılın Tüp Bebek Merkezi ödülüne layık görüldü.

ESHRE Sertifikası alabilen Türkiye’de tek, dünyada 8 tüp bebek merkezinden biriyiz. Tüm merkezlerimizde yapılan incelemeler ve teftişler sonucunda kurumumuzda kullanılan malzeme ve teknolojilerin, uygulama yapan personel ve verilen hizmetin kalitesi tescillendi.

Gizlilik & Güvenlik İlkelerimiz

Hasta gizliliği ve bilgi güvenliğine büyük önem veriyoruz. Hastalarımıza ait bilgiler hiçbir durumda, hiç kimseyle paylaşılamaz.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaranız: