Hakkımızda

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci 24 yıl önce Bahçeci Sağlık Grubu’nun temellerini atarken tek hedefi; bebek sahibi olamayan çiftlerin hem fiziksel hem duygusal süreçlerini destekleyen başarılı tüp bebek tedavileri gerçekleştirmekti. Bugün, 70.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek başarımızla bu hayali gerçeğe dönüştürmeyi başarmış bir kurumuz.

Başarımızı ülke sınırlarının dışına da taşıyarak 7 ülke 13 merkezde aynı kalite anlayışı ve etik değerlerle hizmet veriyoruz.

Hakkımızda | Bahçeci Sağlık Grubu

Uluslararası Başarılar & İş Birlikleri

Amerika’nın en saygın haber dergisi Newsweek tarafından Dünyanın En İyi 3 Tüp Bebek Merkezinden Biri seçilen kurumumuz, Dünya Sağlık Turizmi Kongresi’nde (WHTC) Yılın Tüp Bebek Merkezi ödülüne layık görüldü.

Oxford ve Paris Üniversitesi ile gerçekleştirdiğimiz bilimsel iş birliğiyle, kadına yönelik kısırlık nedenlerini araştırarak üreme bilimine katkıda bulunuyoruz.

Üstün Teknoloji & Uzman Kadro

Tüp bebek tedavilerinde başarının sırrı, gelişmiş embriyoloji laboratuvarına sahip olmaktan geçer. Bu yaklaşımla embriyoloji laboratuvarımızda en ileri teknolojik donanımı kullanarak özellikle zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranına sahibiz.

Doktor, embriyolog, genetik uzman, psikolog ve hemşirelerden oluşan deneyimli ekibimizle, tanı ve tedavi protokollerini çiftlerin özel durum ve gereksinimleri çerçevesinde değerlendirerek kişiye özel tedaviler sunuyoruz.

Devlet Desteği

Türk markalarının gelişimini destekleyen Turquality üst programına seçilen ilk ve tek tüp bebek merkeziyiz. Devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality ile uluslararası arenada artık çok daha güçlüyüz!

Gizlilik & Güvenlik İlkelerimiz

Hasta gizliliği ve bilgi güvenliğine büyük önem veriyoruz. Hastalarımıza ait bilgiler hiçbir durumda, hiç kimseyle paylaşılamaz.

BahçeciMAX E-güvenlik ve Doğrulama Sistemleri ile sperm, yumurta ve embriyoları karışma riskine karşı koruyan dünyadaki en gelişmiş güvenlik sistemine sahibiz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım