Hizmetler

Tedaviye Yönelik Teknikler

Tüp bebek tedavilerinde başarının sırrı hastaya özel tedavi programları uygulamaktan geçiyor. Merkezlerimizde kişiye özel tedavi programlarıyla çalışarak başarı şansını en yükseğe çıkarmayı hedefliyoruz. Hastanın yaşı, yumurtalık kapasitesi, sperm analizi, daha önceki tedavileri veya genetik hastalıkları gibi önemli bilgiler ışığında hangi yöntem ve tedavilerin uygulanması gerektiğine karar veriyoruz.

Birçok tüp bebek merkezinde bulunmayan başarı artırıcı yöntemler kullanarak gebelik oranlarımızı artırıyor, zor vakaların merkezi olarak anılıyoruz.

Her hafta gerçekleştirdiğimiz 40 Doktor Toplantıları’nda özellikle zor vakaları masaya yatırarak hastalarımıza özel tedavi planı çıkarıyoruz. Böylece Bahçeci’de tedavi gören her hasta sadece tek doktorun değil, 40 doktorun bilgi ve uzmanlığından faydalanmış oluyor.

Hizmetlerimiz

Uzman ekibimiz ve teknolojik donanımızla 22 yılı aşkın süredir tüp bebek dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet veriyoruz.

Yatırımlarımızın önemli bir bölümünü teknolojik altyapımızı sürekli olarak geliştirmeye ve son teknolojilere uygun donanımlarla güçlendirmeye harcıyoruz. Tüp bebek tedavilerinde hastalarımızın durumunu analiz ederek kişiye özel tedavi programları uyguluyoruz. Uyguladığımız başarı artırıcı yöntemlerle gebelik oranlarımızı artırıyoruz.

Merkezlerimizde uyguladığımız hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

7 Ülke, 13 Merkez, 45.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bosna-Hersek (3)
Irak (1)
Azerbaycan (1)
İngiltere (1)
İngilitere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: