Bahceci Tup Bebek
  • INTERNATIONAL PATIENTS

Hizmetler

Tedaviye Yönelik Teknikler

Tüp bebek tedavilerinde başarının sırrı hastaya özel tedavi programları uygulamaktan geçiyor. Merkezlerimizde kişiye özel tedavi programlarıyla çalışarak başarı şansını en yükseğe çıkarmayı hedefliyoruz. Hastanın yaşı, yumurtalık kapasitesi, sperm analizi, daha önceki tedavileri veya genetik hastalıkları gibi önemli bilgiler ışığında hangi yöntem ve tedavilerin uygulanması gerektiğine karar veriyoruz.

Birçok tüp bebek merkezinde bulunmayan başarı artırıcı yöntemler kullanarak gebelik oranlarımızı artırıyor, zor vakaların merkezi olarak anılıyoruz.

Her hafta gerçekleştirdiğimiz 40 Doktor Toplantıları’nda özellikle zor vakaları masaya yatırarak hastalarımıza özel tedavi planı çıkarıyoruz. Böylece Bahçeci’de tedavi gören her hasta sadece tek doktorun değil, 40 doktorun bilgi ve uzmanlığından faydalanmış oluyor.

Hizmetlerimiz

Uzman ekibimiz ve teknolojik donanımızla 24 yılı aşkın süredir tüp bebek dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet veriyoruz.

Yatırımlarımızın önemli bir bölümünü teknolojik altyapımızı sürekli olarak geliştirmeye ve son teknolojilere uygun donanımlarla güçlendirmeye harcıyoruz. Tüp bebek tedavilerinde hastalarımızın durumunu analiz ederek kişiye özel tedavi programları uyguluyoruz. Uyguladığımız başarı artırıcı yöntemlerle gebelik oranlarımızı artırıyoruz.

Merkezlerimizde uyguladığımız hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

Neredeyiz?
Adres
Fethiye Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Beyaz Sk. No:28/1, 16110 Nilüfer/Bursa
Telefon
444 39 49

105 Ülkede Bulunan
80.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz Ön Görüşme

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın.

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaranız: