Bahceci Tup Bebek

AR-GE Çalışmaları

105 ülkede 100.000’den fazla sağlıklı tüp bebek başarımızla, dünyanın en büyük ailelerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. İnfertilite tedavileri konusunda dünyanın önde gelen gruplarından biri olarak teknolojik yatırımlarımıza ve Ar-Ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Oxford ve Paris Üniversitesi Bilimsel İş Birlikleri

Uluslararası köklü kurumlar ile bilimsel projeler

Oxford ve Paris Üniversitesi Bilimsel İş Birlikleri

Oxford, Strasburg ve Paris üniversiteleri gibi alanında öncü, köklü eğitim kurumları ile ortak akademik çalışmalar yürüterek üreme bilimine katkıda bulunuyoruz. İnfertilite (kısırlık) nedenleri ve olası yeni tanı ve tedavi yaklaşımları üzerine projeler yürütüyoruz.

Ar-Ge Laboratuvarımız 2010 Yılından Beri Hizmetinizde

Sadece kaliteli hizmet değil inovasyon üretimi bakış açısı

Ar-Ge Laboratuvarımız 2010 Yılından Beri Hizmetinizde

2010 yılında kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarımız ile yardımcı üreme teknikleri alanında sadece kaliteli hizmet değil, aynı zamanda inovasyon üreten bir markayız. İnferitlite tedavilerinde kullanılan en yeni yöntem ve cihazları dünyanın sayılı merkezleriyle eş zamanlı olarak Türkiye’de uygulamak başarımızın anahtarı.

‘’ESHRE Sertifikası’’ Almaya Hak Kazanmış Türkiye’deki Tek Merkez

Teknolojik yatırımlar ile gelişmiş laboratuvar altyapısı

‘’ESHRE Sertifikası’’ Almaya Hak Kazanmış Türkiye’deki Tek Merkez

Yatırımlarımızın önemli kısmını embriyoloji laboratuvarımızın teknolojik gelişimine ayırmakta ve bu alandaki tüm yenilikleri takip etmekteyiz. Kurumumuzda kullanılan teknolojilerin, uygulama yapan personel ve verilen hizmetin kalitesi onaylandı ve Türkiye’de ESHRE Sertifikası alan tek, dünyada ise 8 tüp bebek merkezinden biri olduk.

‘’Bahçeci Akademi 40 Doktor’’ ile Multidisipliner Yaklaşım

Infertilite tedavisinde multidisipliner ve akademik yaklaşım

‘’Bahçeci Akademi 40 Doktor’’ ile Multidisipliner Yaklaşım

Başarılı tedavilerin multidisipliner ve akademik bir yapı gerektirdiğine inanıyoruz. Her hafta düzenlediğimiz ‘’Bahçeci Akademi 40 Doktor Toplantıları’’ ile grubumuzun deneyimli doktor ve bilim insanlarından oluşan ekibimiz bir araya geliyor. Üreme bilimindeki son gelişmeler ve vaka dosyaları bu toplantılarda mercek altına alınıyor.

Sizi Arayalım

Danışmak istediğiniz konularla ilgili en kısa sürede sizi arayalım.

Telefon Numaranız: