Bahceci Tup Bebek

Biz Kimiz?

Prof. Dr. Mustafa Bahçeci tarafından kurulan Bahçeci Sağlık Grubu olarak 28 yıldır çiftlerin bebek sahibi olması için hiç durmadan çalışıyoruz. Türkiye’de İstanbul, Ankara, Diyarbakır, Bursa merkezlerimiz ve 5 ülkedeki 10 merkezimizde aynı kalite anlayışı ve etik değerlerle hizmet veriyoruz. Bugün, 100.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek başarımızla bu hayali gerçeğe dönüştürmeyi başarmış bir kurumuz.

Deneyimli Ekibimizle Avrupa Standartlarının Üzerinde Başarı Oranları

Tüp bebek tedavilerinde başarının sırrı, gelişmiş embriyoloji laboratuvarına ve bilgi birikimi on yıllarca korunup büyütülen laboratuvar ekibine sahip olmaktan geçer.

Embriyoloji laboratuvarımızda en ileri teknolojik donanımı kullanarak özellikle zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranına sahibiz.

Doktor, embriyolog, androlog, genetik uzmanı ve hemşirelerden oluşan deneyimli ekibimizle, tanı ve tedavi protokollerini çiftlerin özel durum ve gereksinimleri çerçevesinde değerlendirerek kişiye özel tedaviler sunuyoruz.


Laboratuvar Başarısı ESHRE Sertifikası ile Onaylanmış Türkiye’de Tek, Dünyada 8 Tüp Bebek Merkezinden Biriyiz

Laboratuvarlarımız 2022 yılında ESHRE tarafında uzun soluklu bir denetleme sürecinden geçti. Kurumumuz; altyapı, personel uzmanlığı, teknoloji ve eğitim gibi farklı alanlarda en ince detayına kadar incelendi.

Tüm merkezlerimizde yapılan incelemeler ve teftişler sonucunda kurumumuzda kullanılan malzeme ve teknolojilerin, uygulama yapan personel ve verilen hizmetin kalitesi onaylandı ve Türkiye’de ESHRE Sertifikası alan tek, dünyada ise 8 tüp bebek merkezinden biri olduk.

"Dünyanın En İyi 3 Tüp Bebek Merkezinden Biri"

Amerika’nın en saygın haber dergileri arasında yer alan Newsweek tarafından "Dünyanın En İyi 3 Tüp Bebek Merkezinden Biri" ödülüne layık görüldük.

“Yılın Tüp Bebek Merkezi”

Dünya Sağlık Turizmi Kongresi’nde (World Health Tourism Congress) "Yılın Tüp Bebek Merkezi" ödülüne layık görüldük

"Turquality Üst Programına Seçilen Tek Tüp Bebek Merkezi"

Dünyanın ilk ve tek devlet destekli markalaşma programı olan Turquality programına girmeye hak kazanan ilk tüp bebek merkeziyiz.

“Oxford ve Paris Üniversitesi Bilimsel İş Birlikleri”

Oxford ve Paris üniversiteleri ile gerçekleştirdiğimiz bilimsel iş birlikleri ile üreme bilimine katkıda bulunuyoruz.

Sizi Arayalım

Danışmak istediğiniz konularla ilgili en kısa sürede sizi arayalım.

Telefon Numaranız: