Bahceci Tup Bebek
Sabah Gazetesi21 Ekim 2020

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Bursa’da Hizmet Vermeye Başladı

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Bursa’da Hizmet Vermeye Başladı

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Bursa’da Hizmet Vermeye Başladı

Tüp bebek alanında dünyanın sayılı merkezlerinden biri olan Bahçeci Tüp Bebek, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere umut olmak için Bursa’da hizmete başladı. Dünyanın 7 ülkesinde merkezleri bulunan Bahçeci Tüp Bebek, Türkiye’de; İstanbul, Diyarbakır ve Ankara’nın ardından şimdi Bursa’da hizmet vermeye başladı. Kuruluşundan bu yana 70 binden fazla bebeğin dünyaya gelmesini sağladığı belirtilen ve sayısız ailenin bebek hayalini gerçeğe dönüştüren Bahçeci Sağlık Grubu, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sağlık grubu, hem istihdam anlamında hem de nitelikli sağlık hizmetiyle…

Tüp bebek alanında dünyanın sayılı merkezlerinden biri olan Bahçeci Tüp Bebek, çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere umut olmak için Bursa’da hizmete başladı.

Dünyanın 7 ülkesinde merkezleri bulunan Bahçeci Tüp Bebek, Türkiye’de; İstanbul, Diyarbakır ve Ankara’nın ardından şimdi Bursa’da hizmet vermeye başladı. Kuruluşundan bu yana 70 binden fazla bebeğin dünyaya gelmesini sağladığı belirtilen ve sayısız ailenin bebek hayalini gerçeğe dönüştüren Bahçeci Sağlık Grubu, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sağlık grubu, hem istihdam anlamında hem de nitelikli sağlık hizmetiyle Bursa’ya yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

“Üreme sağlığına yönelik son tedavi yöntemleri Bursa halkı ile buluşturuyoruz”
Uzun yıllardır vermiş oldukları hizmete son derece güvendiklerini belirten Bahçeci Sağlık Grubu Genel Müdürü Ahmet Hamdi Bahçeci, “Biz yatırımlarımızın çok önemli kısmını teknolojik altyapımızı geliştirmeye ayırıyoruz. Embriyoloji laboratuvarlarımız dünyanın sayılı merkezlerinde kullanılan teknolojik donanıma sahip. En son teknolojiyi kullanıyor olmak tedavi başarısını doğrudan etkiliyor. Yeni merkezimizle Bursalı çiftlere de aynı kaliteyi sunacağımız için mutluyuz. Tüp bebek tedavisi için İstanbul’a gelmek durumunda kalan çiftlerin zaman ve maliyet kaybını önlemiş olacağız ve onlara da müjdeli haberler verip mutluluklarına ortak olacağız” şeklinde konuştu.

Ekip Çalışması

Bursa’da açılacak merkez ile birlikte civar illerdeki tedavi standartlarını da ciddi oranda yükseltmeyi amaçladıklarını aktaran Bahçeci,“Tüp bebek tedavisinde başarıyı etkileyen bir diğer önemli unsur da ekip çalışmasının gücü. Tedavide doktorun, embriyoloğun, hemşirenin kısacası tüm personelin dokunuşu büyük önem taşıyor. Ekibin uzmanlığı ve hasta dosyalarını değerlendirirken farklı bakış açılarından beslenmesi çok değerli. Biz çok uzun yıllardır ekip çalışmasını destekleyen bir yapı oluşturduk. Her hafta gerçekleştirdiğimiz 40 Doktor Akademi Toplantıları ile yurtiçi ve yurtdışındaki merkezlerimizden tüm doktor ve embriyologlarımız bir araya gelerek hasta dosyalarını inceler ve en doğru tedavi planının oluşturmak için ortak bir çalışma yürütür. Bu multidisipliner yaklaşım tedavi başarısını etkileyen en önemli unsurlardan biri. Başarılı tüp bebek sonuçları almak konusunda kendimizle yarışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bebek Hayali Kuran Çiftlere Kendi Memleketlerinde Tedavi İmkanı

Tüp bebek tedavilerinde başarıya giden yolun öncelikle doğru teşhis ve bu teşhise uygun başarısı kanıtlanmış tedavi yöntemlerini uygulamak olduğunu belirten Bahçeci, “Türkiye’nin dört bir yanında gelen binlerce çiftin bebek hayalini İstanbul’da gerçekleştirdik. Ancak bu durum diğer illerden gelen hastalarımız için oldukça masraflı oluyordu. Diyarbakır ve Ankara’nın ardından bu kez Bursa’da hizmete başlıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Genetik Ayıklama Tedavisiyle Üsnet Çiftinin İkinci Çocuğu Sağlıklı Doğdu! CNN Türk

Genetik Ayıklama Tedavisiyle Üsnet Çiftinin…
11 Ekim 2023

Kadınların Yumurta Kalitesini Etkileyen Faktörler Posta Gazetesi

Kadınların Yumurta Kalitesini Etkileyen Faktörler…
11 Ekim 2023

Hamilelik Sürecinde Ne Kadar Balık Tüketilmeli? Posta Gazetesi

Hamilelik Sürecinde Ne Kadar Balık…
20 Eylül 2023

Tüp Bebek Tedavisinde Umut Türkiye! Bulgar Çiftin 17 Yıllık Evlat Hasreti İstanbul’da Son Buldu Sabah Gazetesi

Tüp Bebek Tedavisinde Umut Türkiye!…
11 Eylül 2023

Aynı Kalıtsal Hastalıktan 2 Bebeğini Kaybeden Demirci Çifti Genetik Ayıklama ile Bahçeci’de Hayallerine Kavuştu! Posta Gazetesi

Aynı Kalıtsal Hastalıktan 2 Bebeğini…
6 Eylül 2023

Anoreksiya Ve Bulimia Hastalıkları Kısırlığa Neden Olabilir! CNN Türk

Anoreksiya Ve Bulimia Hastalıkları Kısırlığa…
31 Ağustos 2023

Doğal Yolla Bebek Sahibi Olan Çiftler De Tüp Bebek Tedavisi Olabilir! Hürriyet Gazetesi

Doğal Yolla Bebek Sahibi Olan…
22 Ağustos 2023

Başka Merak Ettikleriniz mi Var?

Tedavi süreciyle ilgili sorularınızı özet açıklamalarla ve videolarla öğrenin

Uzmanlarımız tüp bebek tedavisinde
en çok merak edilenleri anlatıyor

Uzmanlarımız tarafından hazırlanmış
içerikleri blog sayfamızdan inceleyin

Telefon Numaranız: