Bahceci Tup Bebek
 • INTERNATIONAL PATIENTS

Yerleşme Kanaması (Üstüne Görme) Nedir, Ne Zaman Olur?

Yerleşme Kanaması (Üstüne Görme) Nedir, Ne Zaman Olur?
    

Çocuk sahibi olmak isteyen veya hamilelikten şüphelenen kişiler hamileliğe ilişkin belirtiler üzerinde sıklıkla araştırma yapar ve bunlardan bazılarının kendilerinde söz konusu olması halinde “Acaba hamile miyim?” düşüncesine kapılır.

Hamileliğe ilişkin birçok belirti, hamilelik dışı durumlarla karıştırılabilir niteliktedir. Bunun nedeni gebeliğin çok erken döneminde hamileliğin belirgin bir semptoma neden olmayışıdır.

Hamileliğin ilk önemli belirtisi adet gecikmesi olmasına karşın özellikle hamile kalmak isteyen heyecanlı bireyler daha erken belirtileri araştırmak ister.

Bu noktada dikkat çeken durumlardan bir tanesi de implantasyon kanaması, hamilelik kanaması, tutunma kanaması, üstüne görme gibi farklı adlarla da tanımlanabilen yerleşme kanamasıdır.

Üstüne görme nedir diye merak eden bireylerin yaşadıkları durumun yerleşme kanaması olduğunu bilmesi gerekmektedir. İşte yerleşme kanaması hakkında pek çok kişi tarafından merak edilen soruların yanıtları.

Yerleşme Kanaması Nedir?

Yerleşme kanaması, genellikle korunmasız cinsel birlikteliğin ardından döllenmenin gerçekleşmesi halinde döllenmiş yumurtanın rahim duvarına tutunması sırasında oluşabilen kanamadır.

Bu kanamanın ortaya çıkabileceği zaman dilimi, genellikle döllenmenin gerçekleşmemiş olması halinde bireyin adet göreceği zamana denk geliyor olması nedeniyle adet kanaması ile sıklıkla karıştırılabilmektedir.

Hatta gebelikte implantasyon kanamasının nasıl ve neden olduğu hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler, hamilelikte üstüne görme olarak adlandırarak hamile olmasına karşın adet olduğu düşüncesine kapılabilmektedir.

Bu yanlış bir kanı olup hamileliğin üstüne adet görme şeklinde bir durum mümkün değildir. Gebelikte yerleşme kanaması olağan bir durum olmakla birlikte her kadında görülmek zorunda da değildir.

Bazı kadınlar herhangi bir yerleşme kanaması yaşamaksızın hamile kalabilir. Bazılarında ise bu kanama yalnızca hafif lekelenmeler şeklinde görülebilir.

Tüp bebek yaptıran hastalarımızın hikayelerini izlemek için tıklayın.

Hamilelikte Yerleşme Kanaması Ne Zaman Olur?

Yerleşme kanaması yaşadığından şüphelenen bireylerin birçoğu üstüne görme ne zaman olur, yerleşme kanaması ne zaman başlar, yerleşme kanaması adet gecikmesinden sonra olur mu, transfer sonrası yerleşme kanaması kaçıncı gün olur gibi soruların yanıtlarını merak eder.

İmplantasyon kanaması ne zaman olur sorusuna bir yanıt olarak yerleşme kanamasının genellikle yumurtlama ve döllenme sonrası 6-12 gün aralığında gerçekleştiği söylenebilir.

Burada 6 günlük bir zaman aralığının söz konusu olmasının nedeni bireylerin yumurtlama gününün menstruasyon periyodunun kaçıncı gününe denk geldiği, ortalama kaç günde bir adet gördüğü gibi konuların değişken olmasıdır.

Embriyo transferi yaptıran bireylerde ise yerleşme kanamasının 5-6 gün içerisinde olması beklenir. Her kadında görülmese de yerleşme kanamasının hamile kalan kadınlar arasında görülme sıklığı yaklaşık %25 olarak belirtilmektedir.

Bu da kısmen yaygın görülen bir durum olduğunu gösterir. Yerleşme kanaması yaşayanlar için bu durum hamileliğin en erken belirtisi olarak sayılabilir.

Yerleşme Kanaması İlişkiden Kaç Gün Sonra Olur?

Yerleşme kanaması, yukarıda da belirtildiği gibi döllenmiş yumurtanın rahim duvarına tutunması sırasında gerçekleşen bir kanamadır.

Hamilelik şüphesi bulunan kadınlar arasında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de yerleşme kanamasının cinsel ilişkiden kaç gün sonra gerçekleşeceğidir.

Cinsel birliktelik sonrasında sperm hücreleri, kadın vücudunda 2 ile 3 gün aralığında bir süreç boyunca canlılığını koruyabilmektedir.

Yumurtlama zamanı tam olarak bilinemediğinden döllenme, cinsel ilişki sonrasında hemen veya 3 gün içerisinde gerçekleşebilir. İmplantasyon kanaması döllenme sonrası 6-12 gün aralığında gerçekleşeceğinden bu süre cinsel ilişki üzerinden hesaplandığında 15 güne kadar uzayabilir.

Bu süreler ortalama 28 günde bir adet gören bir kadın üzerinden hesaplanmış olup 32 – 33 gün gibi daha uzun periyotlara sahip olan kadınlarda bu süreçler 1-2 gün daha uzayabilir.

Yerleşme Kanaması (İmplantasyon Kanaması) Kaç Gün Sürer?

Yerleşme kanaması kaç gün sürer ya da üstüne görme kaç gün sürer gibi sorular, özellikle yaşadığı durumun adet kanaması mı yoksa yerleşme kanaması mı olduğuna karar veremeyen kadınlar tarafından sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesidir.

Bu konu aynı zamanda üstüne görme adet kanaması gibi olur mu diye merak edenler için de önemli bir noktadır. Adet kanamasının aksine implantasyon kanaması, genellikle 24-48 saatten uzun sürmez. Adet kanamasına göre süresinin yanı sıra yoğunluğu da daha azdır.

Yerleşme Kanamasından Ne Kadar Sonra Gebelik Gerçekleşir?

Yerleşme kanaması, döllenmiş olan yumurtanın rahime yerleşmesinden dolayı ortaya çıkan bir kanama olduğundan aslında gebeliğin başlangıcı olarak değerlendirilebilir.

Fakat bu kanama, adet gecikmesinden ve gebeliğin test ile tespit edilebilecek evresine gelinmesinden daha önce gerçekleştiğinden, kanama sürecinde hamileliğin söz konusu olup olmadığı kesin olarak bilinemez.

Dolayısıyla gebeliğin başlangıcı, kanamaya denk gelen süre içerisinde olsa da öğrenileceği en erken tarih bundan birkaç gün sonrasına denk gelmektedir.

Yerleşme Kanaması Ağrılı Olur mu?

Üstüne görme belirtileri arasında ağrı genellikle yer almaz. Fakat bazı bireylerde adet sancısı benzeri çok şiddetli olmayan ve aralıklı ağrılar yaşayabilmektedir. Adet sancısı ile karşılaştırıldığında yerleşme kanamasında görülebilen ağrılar çok daha hafiftir ve sürekli değildir.

İmplantasyon Kanamasının Rengi ve Kıvamı Nasıldır?

İmplantasyon kanaması, adet sancısı gibi yoğun başlayıp zamanla azalır ve kaybolur. Fakat adet sancısına oranla çok daha az miktarda ve damla damla kanama söz konusudur.

Kanama rengi tipik olarak kahverengi veya siyahtır. Fakat bazı durumlarda kırmızı veya pembe renkli de olabilir. Bu gibi yerleşme kanaması belirtileri haricinde kanama belirtileri adet sancısı ile oldukça benzerdir ve bu nedenle iki durum birbiriyle sıklıkla karıştırılır.

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasından Nasıl Ayırt Edilir?

Yerleşme kanaması ile adet kanamasının ayırt edilmesi oldukça güçtür. Özellikle menstruasyon döngüsü düzensiz olan, aydan aya süresi ve kanama yoğunluğu değişkenlik gösteren kadınlarda bu iki durumu ayırt etmek çok zordur.

Yerleşme kanaması adete kaç gün kala olur veya yerleşme kanaması adetten kaç gün önce olur gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır. Adetleri düzenli olan kadınlarda yerleşme kanaması adet zamanından birkaç gün önceki sürece denk gelir. Kan miktarı daha az, rengi daha koyu ve kanama süresi daha kısadır.

Yerleşme kanaması Adet kanaması
Soluk pembe veya soluk kahverengindedir. Çok canlı kırmızı renktedir.
Akıntı şeklinde ve koyu yapılıdır. Akışkan yapıdadır.
Minimum 3 saat, maksimum 3 gün sürer. Süresi 5-7 gün arası değişir.
Adet tarihinden önce gerçekleşir. Her ay belli bir zamanda gerçekleşir.

Üstüne Görmede Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı?

Döllenmeden yaklaşık olarak 6-8 gün sonra Beta-HCG hormonunu ölçen kan testleri ile gebeliğin olup olmadığı öğrenilebilir.

Erken sonuç verebilme niteliğine göre değişmekle birlikte döllenme sonrası 7-14 gün içerisinde ise yine Beta-HCG hormonunu ölçen ve evde yapılabilen idrar testleri uygulanabilir.

Dolayısıyla yerleşme kanaması bittikten birkaç gün sonra kan testi ve erken sonuç verebilen idrar testleri yapılabilir. Diğer idrar testlerinde ise doğru sonucun elde edilebilmesi için birkaç gün daha beklenmesinde fayda vardır.

Yerleşme Kanaması Hesaplama

Adet döneminin ilk günü ardından yumurtlama, döllenme, yerleşme kanamasının zamanları bir yerleşme kanaması takvimi ile somutlaştırılabilir. Buna göre:

 • 1. gün: Adetin ilk günü
 • 14-16. günler: Yumurtlamanın gerçekleştiği zaman aralığı
 • 18-20. günler: Döllenme
 • 24-26. günler: Yerleşme kanamasının başladığı zaman aralığı (kanama 2-4 gün sürer)
 • 28. gün: Döllenme gerçekleşmediyse adetin başlayacağı tarih

Bu tablo 28 günde bir adet gören bir bireye göre hazırlanmış olmakla birlikte daha uzun veya daha kısa zaman aralıkları ile adet gören kadınlarda belirtilen günlerde de değişiklik söz konusu olacaktır.

Eğer siz de hamilelik belirtileri yaşıyorsanız, yerleşme kanamasına benzer bir kanamanız olduysa veya adet gününüz geciktiyse bir muayene randevusu alarak gerekli testleri yaptırabilirsiniz.

Hamile iseniz gebelik takibine başlayabilir, hamilelik düşünüyorsanız buna yönelik tıbbi destek alabilirsiniz. Randevu talepleriniz ve tüm sorularınız için 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Umut Ol Umut Bul Facebook grubumuza üye olabilirsiniz.

817 Yorum
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 11 aralik 2022 de regl oldum 28 aralikda surtunmeli ve cok cok kisa suren bi ters iliskim oldu maalesef ama erkek arkadasim kesinlikle bosalmadi. Benim korktugum zevk suyu bulasmis midir. Boyle bi iliskiden sonra 11 ocak 2023 de 5 gun suren adetimi oldum. Hatta her adetim pihtili olur bu adetiminde 2. Gununde pihti geldi. Boyle bi iliskiden sonra adet olmak riski ortadan kaldirir mi bazi sitelerde hamileyken adet olunabilcegini okuyup panik yaptim net bi aciklama yaparsaniz sevinirim risk var midir

  23 Ocak 2023 / 16:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   En net sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ocak 2023 / 08:57
 • ***** Yanıtla

  ilk cinsel ilişkimden sonra 2-3 gun suren pembe renkli kanamam oldu ondan sonra tekrarladığımız da adet kanaması gibi kanamalarım oluyor (15 gun) ne yapmam gerekir?

  31 Aralık 2022 / 18:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ocak 2023 / 09:13
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ben 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım ve şimdi eşimle yaklaşık 2 gün önce birliktelik yaşadım ve 6 Aralık tarihinde ilk önce peçeteye silince Beli olan pembe bir lekelenmem oldu ondan sonra acik kahve rengisine dönüştü şimdide kıp kirmizi oldu fakat normalde grldi kadra cok gelmiyor lekelenme yaşamam gün once yani 5 aralıkta test yaptim sonuç negatif migde bulantısı kusma isteyi iştah kapanikligi baş döngüsü var hamile olabilir miyim ne yapmam gerekiyor

  6 Aralık 2022 / 20:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Aralık 2022 / 11:15
 • ***** Yanıtla

  Düzenli Bi regl düzenim vardı 26 27 arası son adet Kasım 1 11 de Bi ilişkim oldu korunduk ama 28 olmam gerekirken olmadim bu gun kahve rengi akıntı ve beyaz Bi akıntı geldi nedir sizce

  30 Kasım 2022 / 21:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet başlangıcı olabilir fakat 1 hafta içinde adet olmazsanız Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Aralık 2022 / 09:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ben adet olduktan 10 gün sonra yumurtlama döneminden 10 gün önce ilişki yaşadım daha sonra 24 gün sonra kanamam oldu çok fazla sancılı canlı kırmızı renk, yoğun kıvamda ve lekelenme gibi değildi diğer adetlerimden hiç bir farkı yoktu kanamam bittikten sonra 8.gün beta hcg testi yaptım yani toplamda ilişkiden sonra 35.gün kan testi yaptım negatif çıktı sizce bu sonuca ne kadar güvenebilirim? Teşekkürler

  26 Kasım 2022 / 07:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hala şüpheniz varsa testi tekrar etmenizi ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Kasım 2022 / 09:24
 • ***** Yanıtla

  merhaba , eşimle eylül ayında ovulasyon tarihlerinde birliktelik yaşadım.Bu ay adetim 8 gün gecikti 3 kez idarar testi yaptım negatif çıktı. İki gündür sanki adet olacakmışım gibi ara ara sancım ve çok az mide bulantım var. Bugün böyle çok hafif bi lekelenme oldu. Acaba hamile olabilir miyim?

  21 Ekim 2022 / 16:42
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,
   Kanda Beta HCG testi baktırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ekim 2022 / 01:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Bu ay reglim 8 gün gecikti, idrar testim negatif çıktı. Sonrasında ilk gün pembe 2. Gün kırmızı renkli kanamam oldu. 3. Gün hiç kanamam olmadı. 4. Gün tekrar oembe renkş oldu sonra tekrar kanamam kesildi. Normalde düzenli regl olurum her ay. Hamile olabilir miyim?

  26 Temmuz 2022 / 04:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Temmuz 2022 / 10:11
 • ***** Yanıtla

  Hamileyim bebek gözükmedi 4 gün kahve akıntım var peçeteye silincede geliyo ilk gün kahverengi bişey gördüm parça gibi küçük şuan 5. Gün kahverengi ve kırmızı oluyo peçeteye silincede geliyo ufak pıhtılarda geldi ağrılarım var sebebi ne olabilir

  2 Temmuz 2022 / 19:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Temmuz 2022 / 09:31
   • ***** Yanıtla

    Merhaba hocam adetimin son günü eşimle birlikte olduk suan 3 gün geçti ve kırmızı leke gördüm ayrıca bel ve kasık ağrılarım var yerleşme kanamasi olabilir mi?

    8 Ağustos 2022 / 02:29
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Olabilir fakat kesin bir sonuç için lekelenmeleriniz tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     8 Ağustos 2022 / 10:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ayın 7 sinde ilişkiye girdim. normalde adetim çok düzenlidir adetim ayın 20 sinde gelmesi gerekirken adet gününden 2 gün önce ayın 18 i öğleden sonra peceteye sürdüğümde hafif damla damla kanamam oldu sonra adet olmuşum gibi yoğun bir şekilde 19 u na kadar geldi 20 sinde hiç görmedim 21 inde ise az miktarda siyah renkte kanama attım tamamen kesildi. 23 ünde gebelik testi yaptım sonuç negatifti. Sizce hamile olma ihtimalim var mı veya diğer afet dongumu mü mü beklemeliyim

  26 Mayıs 2022 / 11:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Mayıs 2022 / 11:47
  • ***** Yanıtla

   Sonuc ne oldu acaba çünkü suan bende de öyle oldu

   3 Eylül 2022 / 20:42
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 17 Nisan ovulasyon gününde ilişkiye girdim 18 Nisan’da lekelenme oldu kahverengi şeklinde ve 4 gün sürdü .doktora gittim ultrasonda bişey gözükmüyor dedi bana kan testi yapmadan demir ilacı ve folik asit verdi yalnız kasık ve bel ağrım devam ediyor. İdrar testi yaptım negatif çıktı rica etsem cevaplar mısınız

  26 Nisan 2022 / 00:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Mayıs 2022 / 16:54
 • ***** Yanıtla

  Ben normal adet oldum adetim bitikten 2 gün sona koyu renkli ara ara lekelenmelerm oldu gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı kan verdim betam 71.25 çıktı ben ne yaşıyorum kimyasal mı yaşıyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz

  17 Nisan 2022 / 12:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz pozitif görünüyor. Kimyasal gebelik olup olmadığı hakkında net bir şey söyleyemeyiz. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Nisan 2022 / 10:40
 • ***** Yanıtla

  Kız arkadaşımın dün gece kahverengi(kahve telvesi) şeklinde kanamasi oldu devamında bugün itibari ile kırmızı renkte devam ediyor acaba hamile mi

  5 Nisan 2022 / 13:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet başlangıcı olabilir fakat gebelik şüphesi varsa kız arkadaşınızın kandan Beta HCG testi testi yaptırmasını öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2022 / 13:19
   • ***** Yanıtla

    Bildiğim kadarıyla adet son günü 28 mart olması lazım peki kanamadan kaç gün sonra test sonuç kesin sonucu gösterir

    5 Nisan 2022 / 13:44
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Son adet tarihi 28 mart ise yaşadığı kanama ara lekelenme olabilir. Kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsa test yaptırmasını öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     5 Nisan 2022 / 14:23
   • ***** Yanıtla

    Merhaba pco hastayım adetlerim düzensiz en son 17 şubatta adet gördüm 26 martta sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım boşalma olmadı ama zevk suyundan şüpheleniyorum Ertesi gün hapı kullandım 20 saat sonra. İlişkiden 14 gün sonra üç gün süren lekelenmem var gebelik ihtimali var mıdır?

    11 Nisan 2022 / 18:33
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     12 Nisan 2022 / 11:17
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar.. Regl günüm 8 marttaydı. 6 martta pembe bir kan fark ettim sadece peçeteye sürünce belli oluyordu.hasta oldum sandım ped taktım akşama kadar pede bulaşmamış 4 gün sürdü ara ara geliyordu kahverengiye döndü ve bugün bitti. Normalde çok aşırı ağrılı ve kanamalı hastalık geçiririm. Dün test yaptırdım negatif çıktı. Hastalığım da 2 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim ne zaman kan vermeliyim

  10 Mart 2022 / 18:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Mart 2022 / 09:40
   • ***** Yanıtla

    Merhaba . Dün hcg testi yaptırdım 801 çıktı . Verdiğim günün akşamında kahverengi pıhtı şeklinde akıntım oldu bugün de devam ediyor . Acaba yerleşme kanamasımıdır. Biraz daha sıvı şeklinde ve koyu şekilde az az gelmeye devam ediyor

    19 Mart 2022 / 19:08
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Sonucunuz pozitif görünüyor. Akıntınız yerleşme kanaması olabilir fakat doktor kontrolünde kalmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     21 Mart 2022 / 10:01
     • *****

      Merhabalar 28 günde bir adet görüyorum hiç sasmadi 2 gün öncesi adet ağrısı başladı ve günü geldikten 1 gün sonra lekelenmem oldu 2 gün sürdü adetimin 3 gün gecikmesinden sonra test verdim kanda negatif çıktı ve hemen arkasından 1 kez damla seklinde kanamam oldu ve bitti bir daha da gelmediustune görme gorme diyebilir miyiz tekrar kan vermem gerekiyor mu

      24 Mart 2022 / 09:46
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Lekelenmeleriniz tam olarak sökülmezse adet gecikmesinden 1 hafta sonra testi tekrarlamanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      24 Mart 2022 / 09:50
     • *****

      Merhaba ben kan tahlili vermiştim orda acildeki doktor bana değerler gebeliğe uygun kadın doğuma git dedi gittim beta hcg 6.27 idi alttan ultsason yaptı bişey gözükmüyor 4 gün sonra gel dedi adetim bir hafta gecikmişti şimdi kanamam oldu ama adet kanaması gibi üstüne görme gibi birşey olamaz değil mi peki acildeki doktor bana niye gebeliğe uygun dedi sizce tekrar kan testi vermeli miyim

      27 Mart 2022 / 23:50
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Tekrardan kan verip kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      28 Mart 2022 / 10:48
   • ***** Yanıtla

    Merhaba adetim 22 gün gecikti bu süre içinde adet olacak gibi hergün adet sancısı gibi sancılar oldu çoğunlukla hafif oldu,mide bulantı yanma da oldu dönem dönem, idrar testi negatif çıktı hep, bugün 22 gün sonra kanama var hamile olabilir miyim yerleşme kanaması olabilir mi cevap verirseniz sevinirim iyi günler

    22 Mart 2022 / 19:45
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     23 Mart 2022 / 09:42
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar şubat 2-3 arası şüpheli bir cinsel ilişkim oldu 21 şubatta adet kanaması gibi kanama gerçekleşti daha sonrasında iki kere idrarda gebelik testi yaptım biri kanamadan bi hafta sonra diperi de 2 hafta sonraydı negatif çıktı martın 14 ünde kan testi verdim 1.20 çıktı daha sonrasında tekrardan adet kanaması gibi bir kanamam oldu 25 martta tekrar kan testi verdim 1.20 değer negatif çıktı hamilelik durumu söz konusu mudur acaba ultrasonda baktırdım doktor gebelik yok dedi fakat olma ihtimali var mı?

    28 Mart 2022 / 15:34
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Sonuçlarınız negatif görünüyor. Yine de gebelik şüpheniz varsa doktorunuza danışmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     28 Mart 2022 / 15:42
  • ***** Yanıtla

   merhaba ben 23 Ocak tarihinde regl olmuştum adetim düzensiz sürekli gecikiyor en son 2 gün öncesi kahverengi leke geldi adet bitimine doğru gelen kan gibi peceteyle silince de geliyor hâlâ devam ediyor ilişki yaşamadım ama belki zevk suyu gelmiştir diye düşünüyorum kadın hastalıklarından mı yoksa hamile miyim

   13 Mart 2022 / 18:21
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Kandan Beta HCG testi yaptırıp doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    14 Mart 2022 / 10:49
    • ***** Yanıtla

     Merhaba geçen ay yumurtlama donemimde oral iliskim oldu. Cinsel organlarin temasi olmadi hic. Elime erkek arkadasimin sadece saydam olan zevk suyu bulasmis olabilir. 5 6 dakika sonra kendimde islaklik hissettigim icin cantamdan pecete alip pantolonumu cozup kendimi peceteyle temizledim. Zevk suyu bulastimi diye korktum takinti bozuklugum oldugu icin bu iliskiden sonra hic iliskim olmadi. 14 gun sonra adet donemimde 3 gun yogun 4. Gun azalarak biten bir adet gordum. Acaba adet ustune gorme mi diye kafama takip iliskiden 27 ve 34 gün sonra sabah ilk idrarla testler yaptim negatif.ıkinci adetimi bekledigim tarihden 3 gün once oldum yogun geliyor pihti da var. Ikinci adetimi erken gormem telaslandirdi benj ama ondan sonrada hic iliskim olmadi . Boyle bir iliskiyle hamilelik olur mu

     17 Mart 2022 / 16:10
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      İlişkinizden sonra adetlerinizi düzenli olmuşsunuz bu yüzden gebelikten söz edilemez. Fakat farklı şüpheleriniz varsa doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      17 Mart 2022 / 16:15
  • ***** Yanıtla

   Teşekkür ederim peki evde idrar da ne kadar süre sonra görebilirim erken sonuç gosteren test mi yapmaliyim üstüme görme eğer olduysam şuan 4. Gün

   24 Mart 2022 / 13:33
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Evde yapılan idrar testlerinde yanılma payı olabiliyor bu yüzden kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    24 Mart 2022 / 13:53
    • ***** Yanıtla

     Merhaba 1 martta adet oldum 5 gün sürdü daha sonra 21 martta tekrar oldum minimal 3 4 gün sürdü ve az az geldi ilk defa böyle oldu normalde korunuyorum ama hamile olma ihtimalim olabilir mi ve testi ne zaman yapmamı önerirsiniz yardimci olursanız sevinirim çünkü ilk defa bu ay bu şekilde oldu

     27 Mart 2022 / 21:31
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Gebelik şüpheniz varsa test yaptırıp doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      28 Mart 2022 / 12:01
    • ***** Yanıtla

     Merhaba , 14.03.2022 tarihinde adet oldum ve adetim 5 gün sürdü daha sonrasında 25.03.2021 tarihinde eşimle korunmasız ilişkide bulunduk tam bu ilişkide bulunduğumuz tarihte yumurtlama takvimine göre yumurtlamanın başladığı gün olarak gözüküyordu daha sonrasında 6 gün sonra kadar açık pembe kahverengi şeklinde hafif ve ufak ufak kanamam oldu yerleşme kanaması olabilir mi? aynı zamanda 4 gündür de mide bulantım ve iştahsızlığım bar karnıma ve belime hafif kramplar giriyor

     31 Mart 2022 / 13:29
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Yerleşme lekelenmesi olabilir. Fakat kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      31 Mart 2022 / 13:37
  • ***** Yanıtla

   6 gün Gecikmem olmuştu eşimle korunmuyoruz 3 gün lekelenmem olmuştu ama bana sökülmezse beta verin demiştiniz 7. Gün bugün 6. Günüm ve kanamam oldu ama çok gelmedi ve şuan gelmiyor yarın kan vermeme gerek artık sanırım bu gelen adet kanaması lekelenme değil peki 1 gün gelmesi normal mi myom tam olarak bu sıkıntıları yapar mı

   25 Mart 2022 / 13:43
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Gebelik şüpheniz varsa kesin bir sonuç için Beta HCG testini yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    25 Mart 2022 / 13:47
  • ***** Yanıtla

   Gamze hanım bende de benzer bir durum var hamile misiniz acaba?

   29 Mart 2022 / 12:54
 • ***** Yanıtla

  Ben erkek arkadaşım ile 24 şubatta sürtünme yoluyla bir birliktelik yaşadım.Boşalma ve içime girme olmadı fakat zevk suyu vajinamın çevresine geldi.Bu gün yani 27 şubatta ilk başta lekenleme gibi daha sonra aynı adet kanaması gibi parlak kırmızı renginde kan geldi ve tekrar lekelenme gibi oldu.Yerleşme kanaması hemen 3 gün sonra olabilir mi? Reglim de 24 şubattan 2-3 gün önce bitmişti. Ve genel olarak regl i çok düzensiz biriyim.Geçen ay da reglim bittikten birkaç gün sonra lekenleme gibi olmuştu ama o zaman hiçbir şekilde cinsel bir birlikteliğimiz yoktu.

  27 Şubat 2022 / 18:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adetinizden kalan kanamaların atılımı olabilir fakat gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Şubat 2022 / 15:08
   • ***** Yanıtla

    SAT: 31.01.2022 son koitus 18-19 Şubat tarihlerinde 27şıbatta adet olmam gerekirken 3gündür kahverengi bir lekelenmem var ve bugün rengi baya koyu bir kahverengi. Betahcg ne zaman baktırmalıyım

    1 Mart 2022 / 18:36
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet gecikmesinden 1 hafta sonra Beta HCG testi yaptırabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     2 Mart 2022 / 10:18
     • *****

      Merhaba ben 25 şubatta düşük yaptım 21 marttan bu güne sürekli lekelenmem var her zaman gelmiyor ara ara gelen hem kahve hem koyu renkte tekrar hamilelik ola bilir mi yoksa düşükten dolayımı böyle oluyor

      23 Mart 2022 / 01:32
     • Bahçeci
      *****

      Merhaba,

      Düşükten sonra 1-2 adet böyle lekelenmeler olabilir. Devam ederse doktora başvurabilirsiniz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      10 Nisan 2022 / 22:23
     • *****

      merhaba ben reglimin bitiminden 2 gün sonra korunmasın ilişki yaşadım ancak herhangi bir şüphem yoktu, içe boşalma gerçekleşmedi. Daha sonra karın krampları vs yaşamadım ve regl olmayacağımı düşünüp çok stres yaptım, regl olmam gereken gün ağrım başladı ancak sadece şeffaf akıntım vardı, reglim 3 gün gecikince gebelik testi yaptım negatif çıktı, 5 gün sonra ağrılarım devam ettiği için ve kanama olmadığı için tekrar test yaptım yine negatif çıktı. Şu an reglim 10 gün gecikti bugün kahverengi bir akıntı geldi daha öncesinde çok nadir de olsa yaşamıştım. Yerleşmeden ötürü olan akıntı regl döneminden sonra olur mu? Bu hafta tekrar idrar testi yapacağım kan testi yaptırmam mümkün durmuyor, bir öneriniz var mı? Sizce gebelik belirtisi mi? Mide bulantısı vs hiç olmadı hiçbir belirti taşımıyorum sadece regl olacakmışım gibi ağrım var ve göğüslerim ve karnım çok fazla şişti? Stresten dolayı bir gecikme söz konusu olabilir mi?

      13 Nisan 2022 / 07:10
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Tabi ki strese bağlı adet gecikmeleri olabiliyor fakat adetiniz 10 gün geciktiği için mutlaka kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. İdrarda yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabilir.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      13 Nisan 2022 / 09:31
    • ***** Yanıtla

     Hamile misiniz acaba

     10 Mart 2022 / 18:32
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar adetim 2 gün gecikti puana kadar hep günü günüme oluyordum ilk defa böyle bişey yaşadım 3. Günümdeyim sadece silerken bembe değişik bi kan var bu neden acaba

  4 Ocak 2022 / 22:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi lekelenme olabilir fakat gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ocak 2022 / 09:25
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben 15 gün önce çatlatma iğnesi oldum polikistik over hastasıyım 1 hafta gün aşırı ilişki oldu ve 15. Günde kandan test yaptırdım sonuc negatif cıktı ve 16. Gün kanama oldu kasıklarda ağrı var testi tekrar yapmam gerekirmi yerleşme kanaması olabilirmi

    23 Şubat 2022 / 23:04
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kanamanız tam olarak sökülmediyse eğer testi tekrar edebilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     28 Şubat 2022 / 13:36
  • ***** Yanıtla

   Aynısı basıma geldi hamile misniz

   19 Ocak 2022 / 17:38
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhabalar bende 6 aylık evliyim bu ay olmaz diye düşünürken sanki hamilelik belirtileri yaşadım düzenli adet dönemi yaşarken 5 gün gecikmeye uğradım 6.gün hafif kanamam başladı 7.gün kadın doğum doktoruna muayene oldum kan değerlerim güzel rahim ve yumurtalıklarımda çok iyimiş ama hamile değilmişim hemen hemen 1 günlük kanamam oldu sonra kesildi sancımda pek olmadı zaten kafam çok karıştı hcg değerim yükselmediğinden kanda çıkmamış olabilir mi yada vajinal ultrason da görünmemesi çok yeni olduğundan olabilir mi Tekrar test yapmaya gerek var mıdır acaba

  29 Kasım 2021 / 03:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuz yeniden test istediyse yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Kasım 2021 / 12:00
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar bu ayın 10nunda yumurtlama gününe denk gelen cinsel birliktelik yaşadım bebek düşünüyoruz.1 hafta sonra koyu renkte kanama başladı adetime 8 gün var yerleşme kanamasi olabilir mi

  16 Kasım 2021 / 20:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi olabilir fakat kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Kasım 2021 / 09:20
   • ***** Yanıtla

    Merhaba eylülün 17 adet oldum 22 eşimle iliskiye girdim birde 30 da 24 kasımda hafif pembemsi gibi az bir kanamam oldu adet gibi ağrım oluyor ama adet dönemim düzensiz

    24 Kasım 2021 / 17:47
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Gebelik şüpheniz varsa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     25 Kasım 2021 / 10:43
     • *****

      Merhaba yumurtlama dönemimde oral iliskim oldu. Vajen iliskisi hic yok. Erkekde bosalma olmadi sadece zevk suyu vardi elime bulasmis olabilir. 5 dk sonra peceteyle vajinami temizledim . Bu olaydan 15 gun sonra 3 gun yogun kanamali adet oldum. Bu durumda gebelikten soz edilir mi

      26 Şubat 2022 / 01:36
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Cinsel birliktelik olmadığı için gebelik söz konusu değildir.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      28 Şubat 2022 / 13:59
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 5 aylık evliyim ovülasyon günlerimi hesaplayarak bebek planlaması yaptık bugün bir hafta oldu fakat bugün ilişki sonrası adet günüm olmamasına rağmen açık renkli bir kanama oldu devamında henüz bir şey yok. Hamilelik belirtisi mi olur yoksa adet öncesi ilişkiden kaynaklı bir kanama mıdır ya da döllenmeden dolayı bir kanama mıydı bilmiyorum tedirgin oldum

  10 Kasım 2021 / 23:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Söylediklerinizin hepsi kanamanızın nedeni olabilir. Kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Kasım 2021 / 10:05
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar yumurtlama günümü hesaplayarak iliskiye girdim ve adet günümden dört gün önce kırmızılı sümükümsü yapida kan geldi dah sonra hc bisey olmadi ve adetimden 2 gün önce de adet olmaya başladım pembe renkli sizce yerlesme kanamasimidir

  24 Eylül 2021 / 00:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olduysanız yerleşme kanaması sayılmaz. Yine de gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Eylül 2021 / 09:55
   • ***** Yanıtla

    Merhaba. 28 Eylül de doğum yaptım ve 10 Kasım da adet oldum. 25 kasim da pemdemsi akıntı oldu. Yerleşme kanaması olma ihtimali var mı ?

    26 Kasım 2021 / 23:23
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     29 Kasım 2021 / 11:55
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben asilama yaptirdim bugun 19 gunum kan verdim beta hcg 0 5 cikti degetde 1.1 cikti daha adet olmadim bugun adetimin 3 gunu boyle bi lekelnme geldi pebesi kahverengi gibi degisik bisey geldii bu durum ne dmk oluyo

    17 Ocak 2022 / 14:26
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Beta HCG 1.1 ise sonucunuz negatif görünüyor. Adet öncesi lekelenmeler olabilir. Fakat lekelenmeleriniz tam olarak sökülmezse yani adet kanamasına dönmezse Beta HCG testini yeniden yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     17 Ocak 2022 / 15:04
     • *****

      Adetim in geciktiği ilk gün kan testi verdim beta hcg sonucum 13 çıktı. Sonucun üzerinden 2 gün geçti kahverengi akıntı geldi çok az Bi parça. Gebelik var mıdır

      23 Şubat 2022 / 17:38
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Sonucunuzda ufak bir artış görünüyor testi tekrarlamanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      28 Şubat 2022 / 11:38
   • ***** Yanıtla

    Merhaba adetime 5 gün kala kanamam oldu ıkı gündür devam ediyor düzenlidir adetım üstüne görme olabilir mi

    23 Ocak 2022 / 23:26
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Maalesef kesin bir şey söyleyemeyiz. Gebelik şüpheniz varsa adet gecikmesinden 1 hafta sonra Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     24 Ocak 2022 / 10:05
     • *****

      Mbr 6aylık evliyim adet günlerim düzenli bu ay adetim 3gün gecikti cok gaz sancım ve siskinligim var
      Acaba bu ne demek lekelenme olmadı

      4 Şubat 2022 / 00:27
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Gebelik şüpheniz varsa adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      4 Şubat 2022 / 11:05
     • *****

      Merhaba adet günümden 3 gün önce sadece peçeleye sildiğimde gelen kahverengi lekelenmem var . Ve yaklaşık 7 gündür devam ediyor . Sadece WC ye gittiğimde görüyorum . Yerleşme kanaması olma ihtimali var mıdır ? Yada adet sökülecekte sökülemedi i mi acaba .lekelenme geldiğinde ilk 3 gün batma şeklinde ağrımda oldu . Regl dönemim diye önemsemedim . Bebek de istiyoruz . İlk defa karşılaştım . Sizce ne olabilir ?

      17 Şubat 2022 / 05:02
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Her iki ihtimalde olabilir. Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      17 Şubat 2022 / 09:32
  • ***** Yanıtla

   Merhaba benim 13 gun gecikmem oldu evde testte cift cizgi cikiyordu 11 gum yaptim yine cift cizgi cikti 13 gun kanamam geldi 2 gun surdu pelteliydi beta 5.7 sizce bu durum nedir icinden cikamadim

   8 Şubat 2022 / 23:08
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    9 Şubat 2022 / 09:50
   • ***** Yanıtla

    Merhaba reglim sonlarına doğru sürtünme yolu ile erkek arkadaşımın zevk suyu değdi vajinama.bunun olduğu günden 12 gün sonra katı kan geldi .reglime 20 gün var.her hangi bir birliktleik olmadı hamile olabilir miyim

    2 Mart 2022 / 11:53
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     2 Mart 2022 / 13:14
 • ***** Yanıtla

  İyi akşamlar ben bu ayın 7 sinde adet oldum ve tekrardan bu ayın 20 sinde bel ve kasik ağrısıyla sümüklü ve acik pembe seklinde akıntı geldi ve 2 gündür damla dediğimiz şekilde devam ediyor peçeteye kirmizi pembe şekline dönüyor ve bende bu yıllardır ilk defa oluyor bu adetmidir yoksa farklı Bi durumudur hesap yapamıyorum bir türlü yumurtlama zamanımın sonlarında yaşadım bunu ayriyeten ben bazı aylar 26 günde bir oluyorum bazende 28 günde bir oluyorum ama ayda bir kez oluyorum yardımcı olursanız sevinirim

  22 Eylül 2021 / 23:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Geçmiş aylardan kalan basit kistlerin atılımı da olabilir yerleşme kanaması da olabilir. Gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Eylül 2021 / 11:26
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben evlenmeden önce adet düzensizliği yaşıyodum evlendiğimden beri doktor kontrolu altında dupbaston kullanıyorum ilk defa bu ay ilaç kullanmadan ve 7 gün önce biraz kanamam oldu gebelik varmıdır

    6 Ekim 2021 / 10:12
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     6 Ekim 2021 / 11:40
     • *****

      Mrblara ben dün test yaptım hem idrar hem kanda gebelik çıktı ama ultrason da çıkmadı bir hafta leklenme oldu dünden beri kanmm var bir fitil verdilr gormdigi için öne falan vermediler ne yapabilirim

      19 Ocak 2022 / 23:00
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Sizi takip eden doktorunuza danışmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      20 Ocak 2022 / 09:16
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar bugün idarardan gebelik testi yaptım pozitif çıktı ama hafif peçeteye gelen pembe renkli kanamam oldu bugün adet günüm normalde. Yerleşme kanaması mı acaba

    20 Ekim 2021 / 11:12
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kesin bir sonuç için kanamanınız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     20 Ekim 2021 / 11:24
     • *****

      Merhabalar. 10 güne bir adet oluyorum diye doktora gittim polikistik over sendromu teşhisi konuldu 17 Eylül son adet tarihim. 27 Eylül ise drospera ilacına başladığım tarih fakat ilk kez kullanıyorum düzensiz kullandım unuttuğum günler de oldu o süreçte eşimle korunmasız ilişkimiz oldu ilacım biteli 2 gün oldu ben adet olmadım bugün sumuksu bir şekilde açık kahverengi leke geldi bunun sebebi yerleşme kanaması mi yoksa ilacı düzensiz içtiğim için mi hocam yardımcı olursanız sevinirim

      26 Ekim 2021 / 19:03
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Doktorunuza danışmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      27 Ekim 2021 / 14:03
     • *****

      Merba hocam cuma gunu test yaptrdım 112.71 cıktı doktor yenı dedı kese gorulmedı bugun pazartesı kanama gbı sıvı lekeler geldı agrısız sancısız sılersem gelıyor pecıteye yogun dgıl arada bı oldu nedır hocam bu

      6 Aralık 2021 / 23:05
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Yerleşme lekelenmesi olabilir. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      7 Aralık 2021 / 09:13
    • ***** Yanıtla

     Merhabalar ben 4 gün önce ilişkiye girdim ama 24 saat gecmeden ertesi gün hapı içtim ve bugün lekelenme şeklinde bir şey oldu hapın fayda etmeme olasılıgı yoktur değil mi ? Yerlesme kanaması mı regl mi çözemiyorum şu an

     21 Ekim 2021 / 23:14
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Adet gecikmesi yaşarsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      22 Ekim 2021 / 09:15
    • ***** Yanıtla

     Merhaba ben ade dönemime 3 4 gun kala sürtünmeli ilişki yaşadım ilişkiden 4 gun sonra kanama gelmeye başladı ama regl kanı gibi gelmiyo daha az kanamam oluyo ve rengi daha koyu sizce gebe kalma ihtimalim var mı

     24 Ekim 2021 / 17:08
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      25 Ekim 2021 / 10:25
  • ***** Yanıtla

   Merhabalar adetim 3 gün geçikti daha önce hiç böyle bi adet önce lekelenmem olmamıştı fakat bugün toz pembe çok açık renkli soluk kahverengiyede benziyo peçeteye silince farkedilen bi akıntı geldi yerleşme belirtisimidir

   8 Ekim 2021 / 01:46
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Yerleşme lekelenmesi olabilir. Kesin bir sonuç için lekelenmeleriniz tam olarak çözülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    8 Ekim 2021 / 09:48
    • ***** Yanıtla

     Merhaba. 2 regl dönemimin arasında her zaman 30 gün oluyor. 31. gün diğer adet döngüme başlıyorum. 5 gün sürüyor. Hiç doğum kontrol hapı kullanmadım. Bu ay eşimle yumurtlama dönemimde hep korunmadan birlikte olduk. Adet belirtilerim erken başlayınca adetime 7 gün kala erken gebelik testi yaptım. Negatif çıktı. Şuanda da tam 4 gün var ve aniden sancılandım ve kanamam oldu. Kanama yoğundu birkaç saat içerisinde azalarak seyretti. Şuan damla hâlinde devam ediyor. Sancı sadece kanamamın başında vardı şuanda yok. Normalde hep düzenli adet gördüğüm için adet mi, yerleşme kanaması mı emin olamadım. Sizce bu hangisine benziyor ve erken gebelik testini ne zaman yapmalıyım?

     3 Kasım 2021 / 02:18
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      3 Kasım 2021 / 09:39
    • ***** Yanıtla

     Merhaba 4 aralık tarihinde korunmasız bir ilişkim oldu. 15 aralıkta regl olmam gerekiyordu geciktim (cikolata kistim var bu yuzden aralıksız yazz24+4 dkh kullanıyorum) gecikmemin 5. Gününde soluk pembe, kahverengi, açık kahverengi lekelenmelerim oldu ve neredeyse 6 gündür sürüyor. Yerlesme kanamamın 4. Gecikmemin de 9. Günü test verdim negatif çıktı. Gebelik ihtimali var mıdır?

     25 Aralık 2021 / 03:21
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Kandan Beta HCG testi yaptırıp doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      3 Ocak 2022 / 09:34
    • ***** Yanıtla

     Merhaba ben 2 gün önce sabah ve akşam gebelik testi yaptı ikisindede ikinci çizgi silik çıktı ama dün kanamam oldu kadın doğuma gittim değerimin 4.55 sınırda olduğunu söyledi gebelik başlamış mıdır

     4 Mart 2022 / 07:34
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra testi tekrarlamanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      4 Mart 2022 / 09:42
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 15 aylık evliyim 5 nisanda kimyasal gebelik geçirdim.. Eşimle bebek istiyoruz adetlerim her ay düzenli oluyor fakat bu ay 2 gün gecikti adet kanaması gibi değil ama lavaboya gittikçe akıntıyla beraber kırmızılık oluyor tuvalet kağıdına her gidişimde değil ama acaba yerleşme olabilir mi yoksa adet kanaması mı olacak anlayamadım cvplarsanız çok sevinirim

  22 Eylül 2021 / 16:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Eylül 2021 / 17:16
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar adetim düzensizdi bir ay düzenli geldi bu ay olmadım Bir hafta geçti aç karnına test yaptım iki çizgi çıktı ve sonra kan tahlili yaptım dedi dört beş günlük yeni yeni tam emin değiliz ve eve geldim lekelenme oldu ve daha sonra kanamam oldu ve iki gündür oluyorum hala ve bugün tekrar test denedim ondanda ikinci çizgi silik çıktı ve şoktayım gbeyim yoksa yerleşme kanaması mı düşünüyorum cevap verirseniz sevinirim

    3 Ocak 2022 / 01:29
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Beta HCG tekrarlamanızı ve artış varsa doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     3 Ocak 2022 / 15:23
 • ***** Yanıtla

  6 Eylül’de korunmasız ilişki yaşadım 20 Eylül’de adet olacaktım ve oldum da ama üç gün surdu kanama adet mi oldum yoksa yerleşme kanaması mi

  22 Eylül 2021 / 11:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik şüpheniz devam ediyorsa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Eylül 2021 / 13:27
 • ***** Yanıtla

  Ben her ay düzenli adet oluyordum 28 günde bir bu ay 5 gün gecikti önceki adetlerde 1 ,2 gün öncesi belirti olurken bu kez hiç olmadı adet günümden 5 gün sonra kanamam geldi bu adet kanaması mı yoksa üstüne görmemidir acaba ?

  18 Eylül 2021 / 13:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bununla ilgili net bir şey maalesef söyleyemeyiz. Gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Eylül 2021 / 10:50
  • ***** Yanıtla

   Merhaba. Hamile misiniz peki? Son durumunuz nedir? Kanamanız adet kanaması gibi miydi

   23 Ekim 2021 / 16:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.Son adet tarihim 9 ağustos ve regl döngüm 29 gün.Gebelik planlıyordum ama adetime bir gün kala açık pembe akıntı sonrası kanama geldi adette oldugu gibi. Fakat 3.günüm bugün kanamam kesildi.Mide bulantısı ve halsizlik var.Bu duruma yerleşme kanamasi diyebilir miyiz ?

  9 Eylül 2021 / 22:38
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 01:08
 • ***** Yanıtla

  Merebalar 3 ay önce doğum yaptım sezeryan oldum 40 güne kadar hafif kanamam oldu ve bitti sonra 2 hafta geçtikten sonra normal adet gördüm 7 gün sürdü ağustosun 23 son adetimdi aradan Bi hafta geçti derken bugün hafif açık pembe renginde az miktarda kanamam oldu acaba yene gebemiyim?

  31 Ağustos 2021 / 00:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ağustos 2021 / 09:43
 • ***** Yanıtla

  Meraba ben 23 ağustosta transferim oldu bugün 6. Günün. 5 günde hafif lekelenme gibi kanamam oldu bugünde var yerlesme kanamasını acaba

  29 Ağustos 2021 / 16:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ağustos 2021 / 11:15
 • ***** Yanıtla

  İlk gebeliğim de düşük geçirdim ondan sonra ki 2 ay düzensiz adet gördüm daha geçen ay düzene girdi tam adet günümde kahverengi leke gördüm 2 gündür aynı şekilde Bi iki damla leke olarak geliyor acaba hamile olabilir miyim

  24 Ağustos 2021 / 15:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ağustos 2021 / 16:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba son adetim 29 temmuzda oldu. 11 ağustosta ilişkiye girdim,16 ağustosta da kırmızı ve akışkan lekelenmem oldu. Sadece 1 gün sürdü. 28 günde adet olan biriyim. Sizce gelen lekelenme yerleşme kanaması mıdır?

  22 Ağustos 2021 / 20:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olup olmadığını söylemek için erken bir zaman eğer adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Ağustos 2021 / 09:06
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar adet gunume 1 gunkala ilişki yasandi 5 gun sonra kanmam oldu 3 gun surdu az az geldi bi kac gun kasık agrim oldu nolmade olmaz acaba gebelik ihtimali varmi

  12 Ağustos 2021 / 19:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Ağustos 2021 / 10:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Her ayın 7sinden sonra regl oluyorum. Geçen ay temmuzun 7sinde oldum.6 7 gün sürüyor. Hiçbir zaman kısa sürmez ve çok kanamam geliyor. 7 temmuzda regl oldum 13ünde bitmişti. Fakat ben 18 gün sonra tekrar regl oldum. İlk kez böyle bir şey oldu. 31 temmuzda kanamam geldi. 3 gün sürdü. 3.günü çok az geldi. Her ay 2 3 paket rahat bitiriyorum orkid. Fakat bu ay 7tanesi zar zor bitti. 26temmuzda da eşimle korunmadan ilişkiye girdik. Normalde 8 ağustosta (bugün) çoktan regl olmalıydım. Fakat olmadım. Hatta 18gün arayla regl oldum gibi oluyor. Ya da üstüne görme mi oldu. Anlamadım. Regl dönemlerim de ağrılı geçiyor normalde. 31 temmuz-1 ağustos – 2 ağustos tarihlerinde ağrı hissetmedim diyebilirim. Fakat 2 gündür ara ara kasık ağrısı çekiyorum. Belimde ağrıyor ara ara. Bu sabah 1 kez midem bulandı. Gece yatmadan öncede bulandı 1 kez. Hamile olma ihtimalim var mıdır? Kafam çok takıldı. Test yapmadım henüz. Şimdiden teşekkür ederim.

  8 Ağustos 2021 / 05:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ağustos 2021 / 14:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  18 Mayıs’ta Doğum yaptım 3 Temmuz spiral taktırdım bakır spiral takıldı takılmadan önce adet kanaması şeklinde lohusa kanaması bittiği dönemde tekrar yoğun bir kanamam olmuştu onu adet kanaması olarak baz aldığımda şuna için 6 gün geçkmem var kaşık bel ağrım çok kahve rengi lekelenmem mevcut adet geçilmesinin 4 günü kan verdim 1.20< çıktı bugün de lekelenmem başladı doktor muayenesi oldum spiral yerinde dedi ama içim rahat değil gerginm gebelik ihtimalim söz konusu olamaz bu durumda dimi

  31 Temmuz 2021 / 00:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olmazsanız yeniden kan testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ağustos 2021 / 15:40
 • ***** Yanıtla

  Adetimin son günleri kahverengi akıntı oldu ve adetim bittikten sonra da peçeteye geliyor kahverengi akıntı acaba yerleşme kanaması olabilir mi

  30 Temmuz 2021 / 10:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik şüpheniz varsa Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Temmuz 2021 / 11:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim bittikten 1 gün sonra 15 haziranda ilişki yaşadım 5 temmuzda lekelenmem olfu 3 gün sürdü 8 inde normal regl olduğumdaki gibi kanamam oldu yine de yerleşme kanamasındsn şüphelenip 14 temmuzda beta hcg testi yaptırdım 0.100 yani negatif çıktı acaba erken gebelik diye negatif çıkmış olabilir mi yeniden test yaptırmalımıyım

  29 Temmuz 2021 / 22:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Şüpheniz devam ederse testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Temmuz 2021 / 14:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Regli tarihim 19u olmam gerekti 20si oldum fakat kahverengi renk geldi az az 4 gün boyunca benm regli agrım çok olur hiç bişeyim yok tabi 5.güne kadar şimdi ise kırmızı renkte ve dehşet agrım var kasık ve bel ama normal geliyor acaba üstüne görmemi olmuş olabilir miyim

  24 Temmuz 2021 / 13:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Temmuz 2021 / 09:24
 • ***** Yanıtla

  Benim 28 Mayıs’ta çok az leke tarzı kanamam geldi adetime 6gun vardı test yaptım çıkmadı ayın 3unde Haziran da adet gibi gördüm ama az geldi ben hastalandım diye pek önemsemedim ama aşırı midem bulanıyor sizce hamilemiyim tekrar test alsam çıkarmı ?

  12 Temmuz 2021 / 05:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Temmuz 2021 / 09:46
 • ***** Yanıtla

  İyi günler benim adetim geciktigi 2.gun test yaptım silik pozitif çıktı ama 6.gun adet oldum devam ediyor neden böyle oldu acaba doktora gitmelimiyim normalde 27 gunde adet olurum hiç gecikmez bunda 33.gun adet oldum ve teslim pozitif bi zararı varmidirki

  4 Temmuz 2021 / 13:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. Hava değişim, stres gibi basit nedenlerden dolayı adet gecikmeleri olabilir. Hala gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Temmuz 2021 / 09:48
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben adetime 3 gun kala kanama yasadim 1.gun kırmızı renk kanama oldu sonra 2 gun pembe ve kahverengi hafif lekelenmeler oldu sizce bu adetmi yoksa yerleşme kanaması ola bilirmi

  1 Temmuz 2021 / 13:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet veya yerleşme lekelenmesi olabilir. Kesin bir sonuç için lekelenmeniz tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Temmuz 2021 / 17:29
 • ***** Yanıtla

  MerhabA beklenen adetimden 3 gün önce kahve rengi akıntım oldu 3. Gündeyim silindikçe pembe kan geliyor pet dolmuyor bil. Gebelik olabilir mi?

  1 Temmuz 2021 / 00:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi olabilir. Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Temmuz 2021 / 09:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben adetime 3 gun kala 1gunluk kanamam oldu adet kani gibiydi amma miktari az oldu ertesi gun ara sira pembe ve kahverengi akintilarim oldu. Şimdi bilemedim bu yerlesmemi yoksa adetmi ?

  29 Haziran 2021 / 01:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız yerleşme lekelenmesi olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Haziran 2021 / 16:38
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben ayın 12.de aşılama yaptım. Aşılamanın 14.gününde akıntı oldu ve durdu. 15.gunde gunduz tekrar oldu koyu renkte ama akşam baya kanamam oldu sizce yerleşme kanaması olabilir mi? Ve suan test yapsam cıkar mı sizce çunku suan kanamam var

  27 Haziran 2021 / 22:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun söylediği tarihte test yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Haziran 2021 / 16:40
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, 10 haziran adet günümdü ama kanama koyu renkli ve normalden farklı oldu, 17 haziranda sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ve 25 haziranda kayu renkli siyaha yakın renkte çok yoğun kıvamlı kanama başladı ve şimdi normal adet kanaması a döndü gibi ama tam değil. Yerleşme kanaması olma ihtimali var mı?

  27 Haziran 2021 / 15:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Haziran 2021 / 09:24
 • ***** Yanıtla

  merhaba ben adet tarıhımden 3 gun once 2 tane ıdrar testı yaptım ve 2sıde sılık çizgi cıktı daha sonra kan testı yaptırdım ve beta 6.72 cıktı. kan testı yaptırdıktan 1 gun sonra adet gordum normal adet gıbıydı ama 3 gun surdu sızce ben hamılemıyım

  26 Haziran 2021 / 08:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gördüğünüz için hamile olma ihtimaliniz düşük görünüyor. Şüpheniz varsa 5 gün sonra tekrardan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 15:25
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 15 Haziran da korumasız bi birlikteliğim oldu adetime 1 hafta vardı yani 23 ne olmam gerekiyordu 4 gün doğum kontrol hapı içtim sonra kullanmadım 2 gündür kanamam var hamile kalma ihtimalim var mı test yaptırmalımıyım

  25 Haziran 2021 / 11:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamanız olduğu için hamile olma ihtimaliniz düşük görünüyor fakat şüpheniz varsa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Haziran 2021 / 11:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba efendim,1 senedir evliyim çocuk istiyoruz.bu ay regl olmama 1 hafta kala kanama yaptım,1 gün sürdü fazla değildi.yerleşme kanaması olma ihtimali var mı? Ayrıca yumurtalama 2 gün önce de kanama yapmıştım 2 gün sürmüştü.

  24 Haziran 2021 / 19:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi olabilir. Lekelenmeniz tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Haziran 2021 / 11:47
   • ***** Yanıtla

    Tam olarak sökülmezse… ne demek istediniz anlamadım. Cvp verirsiniz lütfen

    25 Haziran 2021 / 17:31
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet kanamanız tam olarak sökülmezse yani yoğun kanama olmazsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     25 Haziran 2021 / 17:34
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,pcosum,normalde sık adet olurum.yumurtlamayı 7 sinde ve 8.inde gördüm,15inde 4 gün lekelenme yaşadım.23 ünde erken gebelik testi yaptım,negatif.Adet olmadım.Sizce hamile olma ihtimalim var mı?

  24 Haziran 2021 / 09:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olabilirsiniz. 1 hafta daha bekleyip testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 11:34
 • ***** Yanıtla

  Mrb.14 haziran da ilişki yaşadım 20 haziranda da reglim damla damla geldi 2 gün sürdü normalde adetim düzenli ve 5 gün yoğun oluyor bu arada tuplerim bağlı hamile olabilirmiyim bilgilendirirseniz sevinirim

  24 Haziran 2021 / 00:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2021 / 11:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 9 aylık evliyim. İlk üç ay adetim düzenliydi sonra ilk bir hafta gecikmeli adet oldum,sonraki ay 15 gün, bi sonraki ay yine 15 gün geciktim bu arada adet bitiminden 15 gün sonra ara ara lekelenmelerim ve adetten 1-2 gün önce lekelenmelerim de oluşmaya başladı hormon testi smear testi oldum ve yumurtalıklarıma bakıldı hepsi temizdi çok şükür. Doktordan sonraki ay 1 hafta gecikme ve bi sonraki ay 30. Günümde adet oldum. Adet öncesi 1-2 günlük lekelenmelerim de devam ediyordu. Doğal yollarla korunuyordum. Bu ay ilk defa korunmasız ilişki yaşadık ve adet günümden 1 gün önce pembemsi ardından kahverengi leke geldi 5 gün bu böyle sürdü ama çok az geliyordu. Diğer aylarda da lekelenmem olduğu için hamilelikten pek şüphe etmedim hasta olucam sandım. 5.günden sonra 2 gün hiç kan gelmedi. Evde idrar testi yaptım negatif çıktı. Ve dün sabah koyu pembe kan geldi hasta oldum sanıp ped taktım ama doldurmadı. Şimdi yine ara ara pembemsi kan geliyor. En son ilişkimi 6 haziranda yaşadım 15 haziranda adet olmam gerekirdi ama düzensizlik olduğu için yumurtlamamı da hesaplayamıyorum. Yerleşme kanaması olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum. Ama bu kadar uzun sürer mi yerleşme kanaması cevap verirseniz çok sevinirim.

  22 Haziran 2021 / 04:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Haziran 2021 / 08:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 18 mayıs son adet günümün 1. Günü idi. 19 haziranda önce pembemsi sonra çok az damla damla kan geldi ama 1 ped bile doldurmadı ve o gün bitti bu olay. Doktora gittim değerim 356 çıktı kimyasal gebelik olabilir dedi ama başka hiçbir bilgi vermedi. Üzerine görme denilen olay olabilir mi çünkü artık hiçbir lrke bile gelmedi

  21 Haziran 2021 / 01:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   2 gün aralıklarla testi tekrar etmenizi öneririz. Artış 2 katına çıkıyorsa normaldir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 10:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Ben Mayıs ayı ovulasyon dönemini takip ederek ilişkiye girdim eşimle13 Haziran adet olmam gerekirken 3 gün önce 10 haziranda önce pembe sonra koyu kahverengi lekelenmem geldi 4 gün boyunca daha sonra adet olmam gereken tarihten bir gün sonra 14 hazirandan 17 hazirana kadarsa normal adetim oldu kahverengi lekelenme olurken idrar testi yaptım negatif çıktı adetim bitikten 2 gün sonra tekrar yaptım yine negatif çıktı hamile olma ihtimalim yokmudur acaba?

  20 Haziran 2021 / 21:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Normal adetinizi gördüğünüz için hamile olma ihtimaliniz bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Haziran 2021 / 10:30
  • ***** Yanıtla

   Merhaba 14 Kasım’da regli olup 20 Kasım da reglim bitti 22sindr cinsel ilişkiye girdim ama içime boşalmada bu hafta hem stresli bir hafta yaşadım hemde yumurtlama dönemim 2 gündür ara ara kanama oluyor bir sonraki reglime 12 gün var acaba bu kanama yerleşme kanaması mıdırmıdır yoksa stresten ve yumurtlama döneminde mi kaynaklı .

   2 Aralık 2021 / 08:04
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Kesin bir sonuç için ancak adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    2 Aralık 2021 / 11:34
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben düzensiz adet oluyorum. Bazen 50 bazen 60 günde bir oluyorum basende 30 günde bir oluyorum. Eşimle korunmasız ilişkiye girdikten 9 ve 13 gün sonra gebelik testi yaptım testler negatif çıktı aynı test yaptığım 13. Aynı gün tuvalete çıktığımda peçeyede hafif bi kan gördüm pembemsi kırmızımsı bu yerleşme kanaması olabilir mi teşekkürler şimdiden

  19 Haziran 2021 / 14:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Haziran 2021 / 10:37
 • ***** Yanıtla

  merhaba 6 haziranda korumasız ilişkimden sonra ella kullandım ve 18 haziranda 3 gün erken adet oldum. hamile olma gibi bi durumum söz konusu mudur? bugün adetin 1. günü ve rengi koyu kırmızı ve yoğun kıvamlı. kanda hcg testi yaptırmalı mıyım çünkü 3 gün erken oldum yardımcı olursanız çok sevinirim

  18 Haziran 2021 / 11:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamile olma ihtimaliniz düşük görünüyor. Lekelenmeniz tam olarak sökülmezse Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Haziran 2021 / 11:43
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Benim adet dongum 28 ya da 29 gunde bir oluyor. Korunmasiz olarak ilk kez bu ay birliktelik yasadik. Adet olmam gereken 28. Gunde pembe kahverengi lekelenme oldu. Ardindan da kirmizi bir akinti geldi gun sonunda. Hamilelik ihtimali kirmizi akintiya ragmen var midir acaba?

  17 Haziran 2021 / 23:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için eğer lekelenmeniz tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Haziran 2021 / 10:09
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. 26 yaşındayım. Regl kanamam miktar olarak her ay normal şekilde gelir ve sancılı geçer. İlk kez bu ay 2-3 peçeteyle idare edecek kadar az geldi ve ağrısız geçti. Son cinsel ilişkim 5 nisandaydı, üzerine iki kez regl gördüm hamilelik olduğunu düşünmüyorum fakat hormonal bir sıkıntı dolayısıyla mı böyle az geldi acaba? 1 aydır evde ağır değil ama düzenli egzersiz yapmaya başladım ve diş teli taktırdım acaba bunlar etkilemiş olabilir mi doğrudan?

  16 Haziran 2021 / 02:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Haziran 2021 / 11:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.
  En son âdetim, 24 Nisanda oldum,30 Nisanda bitti. 4 Mayısta Norlevo kullandım. İlacın yan etkisinden gerek, halsizliğim baş ağrım ve göğüs hassiyetim çok fazlaydı. Ardından bunlar kesildi. 5 Haziranda âdetimi gördüm bugün 7.günüm âdetimde. Fakat benim âdetim ağrılı geçer, bu ay az kanamam oldu hiç ağrım olmadı. Norlevo kullandiktan 1hafta sonra âdet görürdüm normalde ama bu sefer böyle olmadi.Kullanmış olduğum ilaç ile ilgisi var mıdır?(1 yıl içinde bir çok kez ertesi gün hapı kullandım.4 kere kullandım bu 5.ci oldu) bu yüzden mi az kanama yaşadım? Test sonuçlarım negatif çıkıyor.
  Bilgilendirseniz çok sevinirim.

  12 Haziran 2021 / 04:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ertesi gün haplarını çok fazla önermiyoruz. Doğum kontrol yöntemi olarak uzun süre kullanılması farklı sorunlara yol açabilir. Uzman bir hekime giderek hem adet düzensizliğiniz ile görüşebilir hem doğum kontrol yönteminizi planlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 09:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba mayis 19 da adet oldum 23 bitti ve o tarihten sonra 2 kere ilişkiye girdim 3 hazirandan bu zamana kadar kanamam mevcut fakat çok az bir şekilde ve kesinlikle adet gibi degil sizce yerleşme kanaması olabilir mi

  8 Haziran 2021 / 16:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Haziran 2021 / 17:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba iyi günler 12 mayıs son adet tarihim 28 günde bir adet oluyordum son 2 aydan beri 26 günde bir olmaya başladı bugün addt olmam gerekirdi fakat olmadı 3 gün önce acık pembe bir lekelenmem oldu bugün yine acık pembe lekem var ama adet günüm ama sökülmüyor acaba yerleşme kanaması olabilirmi adet olmaya göre hiç bir belirti yok

  7 Haziran 2021 / 17:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi olabilir. Kesin bir sonuç için lekelenmeniz tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Haziran 2021 / 11:50
 • ***** Yanıtla

  Öncelikle merhabalar yardımcı olursanız çok sevinirim . 16 Mayıs itibari ile eşimle korunmasız birliktelik yaşıyoruz . 30 günde bir düzenli adetim olur . Fakat 11 Haziran’da olması gereken adetim , 4 Haziran’da ilişki sonrası hafif kahve rengi bir lekelenme ile başladı . Yerleşme kanaması olabilir mi acaba . Kasıklarımda ağrı var . Ve iki gündür de adet kanaması kadar olmasa da kanamalarım var .

  7 Haziran 2021 / 14:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir fakat kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 14:16
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetime 7 gün varken kahverengi lekelenme gibi oldu az şekilde 5 gün oldu sadece peçeteye gelir şekilde devam ediyor adetim düzenli ilk defa böyle oluyor dun test yaptırdım kanda ama negatif çıktı hamile miyim değilsem ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

  5 Haziran 2021 / 23:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi lekelenmeler olabilir fakat gebelik şüpheniz varsa eğer adet olmazsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 13:38
 • ***** Yanıtla

  Mrb 9 mayıs adet oldum 30 mayıs hafif leke geldi 3 ara ara bulaşık gibi geldi 6 haziran regıl olmam gerekiyor 28 günde bir döngüm

  5 Haziran 2021 / 19:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 13:33
  • ***** Yanıtla

   Merhaba regl günü bir seferlik pembe akıntı leke geldi 4.gune kadar hiçbir leke vs.gelmedi 4.gun tekrar peceteye silince gelen lekelenmeler oldu idrar testi negatif sizce hamile olabilir miyim normalde gecikme olmazdı bir gün önce regl olurdum hep

   9 Şubat 2022 / 23:09
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    10 Şubat 2022 / 10:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, nasılsınız? 2 aydır çocuk için deniyoruz,son ilişkinin üzerinden 8 gün geçtikten sonra (yumurtlama gününde öncesinde ve sonrasında ilişki oldu) bu ay adetimin olması gereken ilk 3 gün pembe ve kahve lekeler geldi 4. Gün parçalı ve pıhtılı koyu kırmızı kanama oldu.bu durum 1 gün sürdü. Öncesinde biraz ağrım oldu kasıklarımda ve belimde hala ara ara hafif de olsa kasıklarımda batma oluyor.çok nadir ve hafif mide bulantısı ve baş ağrısı oluyor anlık. Son ilişkinin üzerinden toplamda 14 gün geçti. Yerleşme kanaması mıdır yoksa düşük müdür? Evde idrar testi yaptım 12. Gün negatif çıktı. Teşekkürler.

  5 Haziran 2021 / 19:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan idrar testlerinde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 11:16
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, 21 mayıs yumurtlama günümdü öncesinde ve sonrasında birkaç gün eşimde denememiz oldu (20 nisandan itibaren yumurtlama zamanı deniyoruz) 1 mayıs adet günümdü ancak 3 gündür kahverengi leke ve peçeteye sildiğimde pembe leke ve yapışkan sümüksü bir akıntı geliyor,sol kasığımda belimde ara ara şiddetli ağrı oluyor,çok halsizim hamilelik belirtisi olabilir mi? Evde idrar testini ne zaman yapmalıyım? Teşekkürler.

  3 Haziran 2021 / 18:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi olabilir. Evde idrar testlerinde yanılma payı olabiliyor bu yüzden kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Haziran 2021 / 11:39
 • ***** Yanıtla

  Meraba benim iki aydır adetim düzensiz ve üç gün zar zor kanama oluyor. İlk ayda adetim 8-9 gün geç olmuştu sonrasında ise bir hafta kadar erken oldu. İlk ayda kanama önce kahve pembe renk arası başlayıp koyu kırmızıya dönmüştü. İkinci ayda bir hafta boyunca öncesinde kahverengi lekelenme olup sonrasında koyu kahve kırmızı kanamaya dönüp üç gün nerdeyse olmadan geri durdu. Şimdi üçüncü ayı bekliyorum, Çok fazla yoğun kıvamlı sümüksü yapıda beyaz- sarı arası kokusuz bir akıntım var. Neden olabilir?

  3 Haziran 2021 / 01:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Basit kistik yapılar veya enfeksiyon bu tür lekelenmeler yapabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 10:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 23 nisanda adet gördüm 22 mayista olmam lazım di fakat olmadim folik asit kullandım bi kez ilişki yasamistim dun gece adet olacakmisim gibi kasiklarimda batmalar belimde agri göğüslerim de agri ilk once pembemsi bisey geldi ardindan kahverengi lekelenme oldu bidahada arkasi gelmedi ne yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim..

  30 Mayıs 2021 / 13:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi yaşamış olabilirsiniz. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Haziran 2021 / 16:30
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,6 mayısta adet oldum 11inde bitti. Ovulasyon testiyle 14 mayısta yumurtlama oldu 16 mayısta çatlama oldu.22mayıstan beri 2 gündür kahverengi akıntı oluyor. Yerleşme kanaması olabilir mi idrar da gebelik testi yapsam çıkar mı?

  23 Mayıs 2021 / 20:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2021 / 11:47
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,ben genellikle 32,33 güne bir adet oluyorum.Ayni zamanda da poliksitik över hastasıyım fakat kistim yok adetlerimde 3 ay tam zamanında olur 1 ay bozulur 16 Nisan’da adet oldum ondan önce de 16 Mart’ta olmuştum. 1 hafta sürdü sonra 29 Nisan’da açık kahve lekem geldi yumurtlama günü olarak yorumladım ve korunmasız düzenli ilişkim oldu 10 gün boyunca 18 Mayıs adet günümdü açık kahve lekem geldi ve arada kasıklarda ve yumurtalık kisminda hafif sızılı ağrım oluyor sürekli bir ağrım yok ve hala kanama yok iştahsızlık var sizce adet kanaması olabilir mi ? Söktürücü içmeyi düşünüyordum bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkür ederim.

  19 Mayıs 2021 / 14:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik durumunu ekarte etmek için önce kanda Beta HCG testi yaptırmanızı eğer sonuç negatifse söktürücü içmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2021 / 14:34
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 10 nisan da regl oldum günde 3 kez olmak şartıyla 15 tane klomen kullandım 22 nisanda catlatma iğnesi vuruldum 10 mayıs yani şuan lekem geldi neden olabilir acaba

  10 Mayıs 2021 / 22:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2021 / 14:09
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 11 martda adet oldum sonra 2 nısan adet oldum 26 27 gun de adet goruyorum bu surecye korunmuyoruz yumurtlama donemımı takıp edemedım sımdı bı leke cok az damla seklınde ama bacaklarımdada hafıf agrı olustu ustune gormus olabılme ıhtımalım varmı sızce bu arada sızın kılınıgınızde tedavı tup bebek tedavısıde goruyorum umud bahcecıde.

  30 Nisan 2021 / 01:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Nisan 2021 / 09:53
 • ***** Yanıtla

  MERHABA 1 NİSAN DA REGLİ BAŞLANGICIM OLDU DONGUM 29 GUNDE BİR ANCAK 28 NİSAN DA KAHVERENG LEKELER GELYOR İLİŞKİ İÇİN SÜRE VS NEZAMAN NOT ALMADIM 🙂 YERLEŞME KANAMASIMIDIR YOKSA GEBELIKMIDIR NEKADAR SÜRE SONRA BETAYA BAKTIRMAM GEREKIYOR MESELA GECEN AY DA ZAMANINDA ADET GORDUM NORMALDE 4/5 GUN SURERDI BU SEFER 3 GUN SURDU BITTI 2 GUN BIRSEY GELMEDI 3. GUN ADET KANAMASI OLDU VE 8/10 GUN SURDU

  29 Nisan 2021 / 12:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Lekelenmeleriniz tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2021 / 13:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 17 Şubat’ta kürtaj oldum sonraki adet tarihim 23 Mart oldu bu ay beş gün gecikti adetim fakat kahverengi ile pembe arası leke mi desem akıntı şeklinde mi desem bilemedim ama leke baya vardı bunun miktarı önemli mi bir pedi tam doldurmadı adet kanaması gibi değildi ama bir el ayası kadar vardı gün içinde iki kez geldi bu şekilde adet mi oluyorum m yoksa implantasyon kanaması mı

  28 Nisan 2021 / 03:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Mayıs 2021 / 15:20
 • ***** Yanıtla

  Selamlar adetim.biteli 4 gün oldu ve 4uncu gün leke geldi kasıklarım ağrıyor adet bittikten sonra gelen leke yumurtlama lekesimi yoksa başka bişeymi aydınlatırsanız sevinirim şimdiden tesekuer

  21 Nisan 2021 / 18:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet bitiminde lekelenmeler olabilir. Yumurtlama adetin ortalama 10-14. günleri arasında gerçekleşir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Mayıs 2021 / 10:02
 • ***** Yanıtla

  Merhaba geçen gün de soru sormuştum size. Adetim 8 gün gecikmişti sonrasında lekelenmeye beraber kanamam başladı iki gün kanama sürdü üçüncü gün kahverengi lekeye döndü tekrar ve durdu (normalde ortalama yedi gün sürer adet dönemim ) şimdi ise kahverengi çok minik akıntı oluyor ama tuhaf bir rengi ve dokusu var normal adet dönemlerimdeki gibi değil. Bir problemden kaynaklanıyor olabilir mi ? Sebepleri neler olabilir ?

  19 Nisan 2021 / 00:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Nisan 2021 / 16:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam benim ilk defa başıma böyle bisey geliyor bem normalde düzenli adet olan bitiyim ama bu ay ilk defa adetim 4 gün sürdü normalde 7 gün 28 günde bir adet oluyorum ama bu ay ilk defa adet bittikten 5 gün sonra tekrar kırmızıdan pembeye akintim oldu sonra kahverengi renge dönüştü baya bi akintim var bununla birlikte kasıkta ve karında ağrılarımda oluyor ve ilk defa böyle oldu gebelik olabilirmi düşünmüyorum ama iki tane çocuğum var iki kez acik ameliyat geçirdim bir daha dogum yapma imkanım varmı riskleri nelerdir hamile kalcam diye çok korkuyorum bana üstüne görmüş olabilirsin dediler cevaplarsanız çok sevinirim hocam

  17 Nisan 2021 / 23:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi yaşamış olabilirsiniz. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Nisan 2021 / 17:19
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 26 martta ilişkim oldu geçen hafta idrarda test yaptım negatif çıktı. İlişkiden 18 gün sonra yani iki gün önce damla damla kanamam oldu hala günde bi kaç damla olmak üzere devam ediyor fakat ilişkinin üzerinden 21 gün geçmiş durumda. Kan testi yaptırsam sonuç kesin çıkar mı

  16 Nisan 2021 / 03:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Nisan 2021 / 14:21
   • ***** Yanıtla

    Benim adetim çok düzensiz o yüzden bilmiyorum gecikme durumunu. Peki yerleşme kanaması bittikten kaç gün sonra kanda kesin sonuç alabilirim?

    16 Nisan 2021 / 17:35
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     16 Nisan 2021 / 18:02
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim bittikten sonra şüpheli ilişkilerim oldu. Normalde her ay adet günüm birkaç gün sarkar ama bu defa 8 gün gecikti. Karnımın alt kısmında da bir haftadır sertlik ve gerginlik var. Koku ve tatla ilgili hassasiyet yaşayınca da şüphelenmeye başladım. 8. günün gecesinde çok hafif kahverengi pembemsi lekelenme oldu. Bugün dokuzuncu gün lavabodayken hafif kanamalar yaşıyorum koyu pembe kırmızı arası solgun bir renkte. Fakat pedde pek bir şey çıkmıyor sadece lavaboya girdiğimde yaşıyorum bu kanamayı. Endişelenmeye başladım regl kanaması mı yoksa hala hamilelik şüphesi olabilir mi ?

  14 Nisan 2021 / 17:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   8 günlük adet gecikmesi yaşadığınız için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Nisan 2021 / 17:39
  • ***** Yanıtla

   Hamile misiniz acaba şuan benim de adet tarihimi 5 gün geçti ve açık pembe akıntım oldu adet mi yoksa hamilelik mi merak ediyorum

   10 Ekim 2022 / 00:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben doğum kontrol hapı kullaniyordum ve 6 ay önce hapı kullanmaýı biraktım. Bu zamana kadar adetim düzenliydi fakat son kanamam biraz erken ve farkli oldu.24 martta baslayip 28 martta adetim bitmisti fakat nisanin 7sinde tekrar adet oldum normal adet duzeninde bi kanamam var fakat 3 gün surdu ve bitti herlesme kanamasımı yoksa adet düzensizliği mı bilemedim

  9 Nisan 2021 / 20:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1 dönem daha düzensizlik tekrarlarsa doktora başvurmanızı öneririz. Ultrason tetkiki ile durumu netleştirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Nisan 2021 / 11:09
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  22.02.2021 son regl tarihim 12.03.2021 tarihinde korunarak ilişki yaşadıktan sonra regl gecikmesi yaşadım. 29.03.2021 tarihinde betahcg testi verdim sonuç 0.100 çıktı ve ertesi gün kanamam oldu. Kanamanın farklı normalde 4-5 gün olurken 3 gün sürdü ve rengi siyaha yakın bir şekildeydi. Sizce sebebi ne olabilir?

  3 Nisan 2021 / 17:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Geçmiş aydan kalan basit kistlerin atılımı olabilir. Gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2021 / 17:15
   • ***** Yanıtla

    Regl gecikmemin 6. Günü ve ilişkiden 18 gün sonraya denk gelen 29.03.2021 tarihinde beta hcg testi verdim ve sonuç 0.100 çıktı. Ertesi gün 30.03.2021 tarihinde 3 günlük siyaha dönük kanamam oldu ama eğer gebelik oluşmuş olsaydı verdiğim test de çıkar mıydı?
    Dönüşünüz için şimdiden teşekkür ederim.

    5 Nisan 2021 / 20:19
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Geç döllenme yaşamış olabilirsiniz. Kesin bir sonuç için testi tekrarlamanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     6 Nisan 2021 / 10:04
    • ***** Yanıtla

     Aynı durumdayım sonucunuz ne oldu acaba

     16 Nisan 2021 / 04:14
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 2 aylık evliyim adet donemim düzensiz 11 gün önce adetim bitti bugün ise kırmızı hafif pembe tonların bı kanamam oldu halende devam ediyo ve hafif hafif bulantılarım ve baş ağrım var hamile olduğumdan şüpheleniyorum sizce şüphem doğru mu??

  2 Nisan 2021 / 15:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Nisan 2021 / 16:18
   • ***** Yanıtla

    Merhaba hocam yaklaşık 5 aylık evliyim evliligimin başından beri korunmasız ilişkiye giriyoruz adet günlerim düzenidir ilk günler yogun kanamam olur 5 gün sürer adetim rahat 10 ve üzeri ped kullanırım yalnız bu ay adetimden 2 gün öncesinde açık pembemsi siljnjnce peçeteye gelen akıntı oldu 2 gün üst üste devam etti sonrasında adet oldum sandım yalnız aşırı kanamam olurken bu sefer sadece 2 gün toplasam yarım ped dolacak şekilde akıntı oldu peçete kullandım sürekli ped kullanımı gerektiren bi akıntı olmadı sonrasında da kahverengi pembemsi akıntı devam etti bitti yalnız sol kasığımda ara ara belime vuran agri var ve kasığımda arada kramp oluyor akıntı bitmeden test yaptım negatif çıktı akıntı bitti sizce yerlesme kanamasi mıdır tekrar ne zaman test yapmalıyım?

    4 Aralık 2021 / 06:50
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Gebelik olabilir. Kanda Beta HCG testi baktırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     16 Aralık 2021 / 13:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Benim son adet tarihim 25 şubattı 25 günde bir oluyorum 25 martta tekrar oldum ama 22 martta akıntıyla birlikte bir damla kadar kan gelmişti sonra olmadı 23 ve 24 martta da aynı şekilde çok çok az bi şekilde kanama oldu bel ağrısı vardı ve sadece çok az kasıklarda kramp gibi bişeydi ama yinede adet sancısı gibi değildi ve 25 martta tekrar adet oldum bu sefer kanamanın adet olduğuna emindim ama öncesinde yaşanan kanama yerleşme diye düşündüm 25 martta kan testi verdim ama negatif çıktı acaba çok erken mi test yaptım bilemedim yardımcı olur musunuz?

  1 Nisan 2021 / 17:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Nisan 2021 / 16:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.Adetimden bir gün sonra cinsel birliktelik yaşadım ama eşim çıktıktan yaklasık 20 dk sonra boşaldı sonraki gün ertesi gün hapı aldım ve 5gğn sonra kanamam oldu ama renk olarak kırmızıydı ve normal adet kabaması gibiydi kanamayı da hapın yan etkilerinde okudum.Ayrıyetten polikistik overım.Adetlerim cok düzensiz genelde 2-3 ayda bir.Ailede çoğun kişi böyle ve hepsi tedavi ile cocuk sahini olabilldi.Test yaptırmama gerek var mıdır?

  31 Mart 2021 / 02:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Şu an için test yaptırmanıza gerek bulunmuyor. Fakat adet zamanınız geçerse emin olmak için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2021 / 16:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben nisanlimla 10 gun once iliskiye girdim 6 gun once adet oldum ilk gun az geldi diger 4 gun aktif kan geldi pihti da geliyordu bugun son gunum ama cok az bi kanamam var pembemsi sekilde yerlesme kanamasi olabilirmi gebelik testi alsam dogru sonuc verirmi

  30 Mart 2021 / 18:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2021 / 16:06
 • ***** Yanıtla

  Mrb
  Yerleşme kanaması kaç gün sürer
  benim adettim 1 hafta gecikti önceden akıntım çoktu akıntım birden kesildi 4 5 gün boyunca hiç gelmiyordu adet oldum açık pembe ve kahverengi gelmeye başladı akıntı halinde bu 3 gündür devam eediyor yerleşme kanaması olabilir mi
  bugün idrar testi yaptım negatif çıktı nedeni ne olabilir

  30 Mart 2021 / 00:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. İdrarda yapılan testlerde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Mart 2021 / 10:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 6 aylık evliyim adet döngüm 33 35 arası mart 11 de regl oldum 15 bitti 27 sinde akıntıyla beraber açık pembe bazen kahverenk te aralıklarla lekelenme oldu yumurtlamam 5 gün sonra ilkdefa oluyor test yaptım negatif çıktı hamile olabilir miyim?

  28 Mart 2021 / 17:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesi olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Mart 2021 / 10:21
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim adetin 12de başladı 18 bitti 21 de iliskiye basladik bu sabah 26si kanama oldu ama adet gbi degil akintili kirmixi penbe gbi bu yerleşme kanaması olabilir mi

  26 Mart 2021 / 12:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması için henüz çok erken bir tarih. Fakat adet döngünüz geçerse Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Mart 2021 / 14:35
 • ***** Yanıtla

  Mrb ben çatlama iğnesi yaptım 2gündür pembe kan geliyo ara ara neden aceba

  24 Mart 2021 / 00:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuz muayene bulgularına göre sebebini iletebilir. Doktorunuza başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Mart 2021 / 14:26
 • ***** Yanıtla

  10gün adetim geçti ertesi gün kanamam oldu ve şiddetli bir rahim sancım verdi 2gun sürdü ve durdu test yaptım negatif yardımcı olurmusunuz

  22 Mart 2021 / 01:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve sancınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Mart 2021 / 12:44
 • ***** Yanıtla

  Benim adetim biteli 3 gun oldu ama pembemsi leke geldi kesildi ara ara geldi açık kahvemsi ve gece iki dizlerimin ağrısından kasiklarimin bel ağrısı çok oldu ve gunduz de kasik ve bel ağrısı yaşıyorum bunun sebebi ne olabilir beta hcg yaptırdım negatif çıktı.

  21 Mart 2021 / 15:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi ve sonrası lekelenmeler geçmiş aydan kalan basit kistlerin atılımı olabilir. Gelecek ayda da bu şekilde devam ederse kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Mart 2021 / 13:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Ultrason muayenesinde 2 adet yumurtam olgunlaştığı görüldü. Sonrasında ilişki oldu ve sonrasında adet gördüm. Acaba 2 adet yumurta oluşması halinde 1 i adet ile atılırken diğerinin gebelik oluşturması gibi bir durum olabilir mi. Herhangi bir rahim anomalim yok tek rahimliyim. 2 yumurtla oluştuğu zaman 1 i adet ile atılırken diğer yumurta ne olur

  17 Mart 2021 / 22:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Diğer yumurta sağlıklı sperm ile buluşursa gebelik oluşabilir. Doktorunuz detaylı bilgilendirmeyi yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mart 2021 / 08:26
 • ***** Yanıtla

  merhabalar, 6 aydır düzenli yasmin kullanıyorum adetüm 28 günde 1 oluyorum düzenli ancak son 3 dönem adetim koyu kahverengi pıhtı seklinde oluyor 3g0n filan böyle sürüyor son 2 gün kırmızıya dönüyor erkek arkadasımla ilişkiye giriyorum ama o içime bosalmamaktadır. 28 gün adet döngümü oluyorum. sadece yoğun kahverengi pıhtılı geliyor son 2 gün kırmıza dönüyor. 5gün filan sürüyor adetim. hamilelik ile ilgili olabilir mi diye adetimin son günü,adetten sonraki 5. ve 7. gün sonra test yaptım negatif cıktı.

  15 Mart 2021 / 19:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bir önceki aydan kalan basit kistik yapılar lekelenmeler yapabilir. Genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2021 / 08:39
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ovülasyon dönemim ve sonrasında korunmasız ilişkide bulunduk. Beklediğim adet tarihinden 3 gün önce koyu kahve renginde kanamam oldu 2,5 gün sürdü kesildi sonrasında hafif lekelenme şeklinde oldu. Hafif ağrılı geçti. Vücut ısım bir tık yüksek ve bel ağrılarım oluyor. Bu üstüne görme gibi bir durum olabilir mi? İdrar da gebelik testi veya kanda gebelik testi yaptırmalı mıyım yada ne zaman yaptırmam doğru sonucu gösterir?

  14 Mart 2021 / 15:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşeme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2021 / 15:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim adetimin bittikten 1gun sonra nişanlımla ikisikiye girdim ilk defa oylee bişey oldu eve geldim çok korktum stres feln sonra üst üste kaç gün maydanoz suyu içtim ardından adet oldum gibi kananamam oldu çok ağrıli geciyo hamilelik durumu varmıdır

  14 Mart 2021 / 13:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2021 / 15:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba geçen ay şüpheli bi ilişkimiz oldu doğurgan dönem orta seviyeydi uygulamaya göre ben adet gününden 2 gün önce kan verdim negatif çıktı ama adetim 4 gün gecikti evde idrar testi yaptım negatifdi normalde düzenli oluyorum 4.gün akşamında kahverengi leke geldi yerleşme kanaması olabilir mi

  10 Mart 2021 / 20:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması da adet öncesi kanama da olabilir. Kesin bir sonuç için lekelenmeniz tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Mart 2021 / 08:08
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Şubat 18 de aşılama yaptırdım aşılamadan 12 gün sonra hcg 1.20 çıktı adetime 3 gün kala kahverengi lekem geldi az az koyu kıvamlı devam ediyor geç döllenme olabilir mi değerim yükselir mi sizce

  8 Mart 2021 / 19:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Geç döllenme veya yerleşme lekelenmesi olabilir, Beta değeriniz negatif görünüyor fakat artışı görmek adına haftaya tekrardan test yapmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Mart 2021 / 09:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetimden 3 gün önce kahverengi akıntı geldi 3-4 damla. Sonra bu yerini kremsi bir akıntıya bıraktı.ben yerleşme kanaması olabilir mi diye düşündüm ama Tam adet günumde kırmızımsı kan gelmeye başladı yine az az. Normalde adetim ne gecikir ne erken olur ama eşimle 2 aydır deniyoruz ilk denedigimizde adetim 1 gün önce oldu bu denedigimizde de üstte olanlar oldu. Denemeye başlamadan önce ne olur ne olmaz diye kontrole gittim yumurtalıklarmin sağlıklı olduğu söylendi. Ama bütün bunlar neden oluyor anlam veremiyorum. Acaba neden böyle bir süreç yaşıyorum

  8 Mart 2021 / 09:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kahverengi akıntılar bir önceki adet döneminizden kalan yumurtaların basit kist olmasından kaynaklanıyor olabilir veya tam sökülme sağlanamıyor olabilir. Diğer aylar da aynı durum tekrarlanırsa doktorunuzla yakın takipte kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2021 / 13:34
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 9 şubatta adetim bittikten 3 gün sonra korunmasız birliktelik yaşadımm bir sonraki adetime 3 gün kala çamur gibi ve daha sonra koyu kırmızı renge dönüştü çok sancılı ve 2 gündür yoğun geçiyor ama sık idrara çıkma ve ani kilo alımı aşırı iştahsızlık var adet kanaması mı üstüne görme mi anlayamadım yardımcı olurmusunuz

  6 Mart 2021 / 12:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Mart 2021 / 09:39
 • ***** Yanıtla

  Merhaba , adetim düzensiz ama yine de ortalama olarak olmam gereken süre dolduğunda koyu kahve az az kanama oldu. Yaklaşık 6-7 gün sürdü. Düzensiz adette gebelik testi ne zaman yapılmalı ?

  3 Mart 2021 / 21:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG testini 5 gün sonra yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Mart 2021 / 09:39
 • ***** Yanıtla

  Son adetim 4şubat bu ay 5gün gecikti genelde 27günde yada 28günde bir olur. 23ünde kan aldılar <5 çıktı bi doktora sordum negatif dedi. Evde kendim yaptım 3gün sonra negatif bugün birliktelik sonrası çok açık bir pembe akıntı geldi idrarla birlikte ama normalde bişey yok gebelik olma ihtimali varmıdır

  27 Şubat 2021 / 12:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi lekelenme yaşamış olabilirsiniz. Adet kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için Beta HCG testini tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Mart 2021 / 09:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 9 şubatta adet oldum 13 şubatta adetim bitti 14 şubatta eşimle birlikte oldum sadece ogün ama ogünde yumurtlama günüm degildi adetime 13-14 kala kasıgımda belimde bacaklarımda agrı ve gazım vardı ve hala var ve birde adet oluyorum sanıp her tuvalete kosturdugumda kahve rengi leke oda peçeteyle silince sümüksü kan pedime hiç bir şekilde bulaşmıyor adetime daha 11 gün var test yaptım bugün negatif görünüyor adet bitiminden hemen ertesi günü girilen tek seferlik ilişkide hamile kalınabilinirmi bu yerleşme kanamasımı yoksa erken adet olcagımın sinyalimi

  26 Şubat 2021 / 12:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanamasıda adet öncesi lekelenmede olabilir. Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Şubat 2021 / 12:49
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam benim adetim 4 gun geçti fakat siyah akintim geldi 2 gun sonra kesildi bunun için neyapmaliyim evde test yaptım sonuç negatif çıktı gec döllenme olmus olabilirmi şimdiden teşekkürler

  25 Şubat 2021 / 15:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Eczaneden alınan gebelik testlerinde yanılma payı olabilir. Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Şubat 2021 / 15:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 9’unda adet oldum Şubat’ın birde 21’inde yine oldum çok halsizlik,istahsizligim var.normalde çok kan gelir adetliyken ama bu seferkin de çok az kan geldi sizce hamilemiyim

  25 Şubat 2021 / 00:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Şubat 2021 / 08:50
 • ***** Yanıtla

  Ben 12 şubatta yani Doğurganlık döneminde ilişki yaşadım doğurganlığım yüksek olduğu dönemdi bugün 23 şubat tam 14.günüm ve adet dönemimime 2 gün var ve şuan fark etim kahverengimsi lekelenmem olmuş daha öncesinde böyle oldu fakat sonrasında çok sancı yaşadım ve adet oldum şuan o lekelenme in üstünden 1-2 saat geçmiştir diye tahmin ediyorum geçen sefer ağrılı lekelenmem oldu şuan ağrısız acaba yerleşme kanaması mıdır hamilelik var mıdır cevaplarsanız sevinirim 🙂

  23 Şubat 2021 / 15:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi lekelenmede yerleşme kanaması da olabilir. Kesin bir sonuç için lekelenmeniz tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Şubat 2021 / 15:31
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler 31 aralıkta eşimle birliktelik yaşadım 17 ocakta normal adetim oldu 17 subatta ise koyu kahverengi bi akıntı oldu çok az az oldu neden olabilir acaba

  22 Şubat 2021 / 14:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi lekelenmede olabilir yerleşme kanaması da olabilir. Kahverengi akıntınız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Şubat 2021 / 14:30
 • ***** Yanıtla

  Mrb Bi 3 aydr gebelik düşünüyoruz her ay düzenli olan ve 4 şubatta gelmesi gerekn reglim 5 şubatta gelip 2 buçuk gün sürdü acaba hamile olabilir miyim vede üzerinden 14 gün geçti evde yapılan testlerde sonuç alabilir miyim

  19 Şubat 2021 / 22:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Şubat 2021 / 12:40
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar bende benzer sorular sorucam
  Eşimle 5 şubat 7 şubat ve 8 şubat tarihinde korumasız ilişkiye girdik 5 şubat hamile kalma şansı yüksek diyor adet takvimin de adetime 1 ele 3 kala adet kanamam oldu ama rengi acık pembe ve biraz kırmızıya çalıyor miktarı biraz fazla normal adetim gibi değil nedendir bu durum yardımcı olur musunuz adet sancım çok ağrılı olurdu ama şuan hafif kasık ağrılarım var cevaplarsanız çok sevinirim

  19 Şubat 2021 / 14:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşeme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Şubat 2021 / 16:12
 • ***** Yanıtla

  7 Ocak adet gunumdu normalde 30 ila 33 gün arası adet olurum 16 şubata kadar adet olmadım 16 Şubat’ta ilk olarak pembe kan geldi sonra kahverengiye döndü kanamam normalde daha fazla olur 16 Şubat’ta kan testi ypatim beta HCG 1. 20 çıktı üstüne görme olabilir mi

  18 Şubat 2021 / 12:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse Beta HCG testini tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Şubat 2021 / 14:31
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 28/30 günde adet olurum.fakat bu ayin 1 inde en geç 3 ünde adet olmam gerekirken ayın 12 sinde açık kırmızı şekilde hafif bı kanama geldi oda peceteye.ped koydum ama çok az bı leke oluyor.ne adet ne de başka bir belirti yok . Bu arada gecikmenin 7.gunu evde idrar testi yaptım negatif çıktı.bi bilgi verirseniz sevinirim

  14 Şubat 2021 / 12:49
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2021 / 16:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 14 aylık evliyim ve korunmuyorum 8. Ayda kadın doğum uzmanına normal kontroller için gittim herşey normal dendi sadece Proklaktin 5.11 çıktı diğerleri normaldi ve bu muaneden sonra düzenli olan adet döngüm değişmeye başladı 33 günde olan döngü 28 gün ve 38 gün arası değişti ve şuan 37. Gündeyim 1 haftadır bel ve kasık ağrılarım var dün kan tahlili yaptırdım sonuç negatif bugün hafif kahverengi bir kanama geldi acaba hamile olabilir miyim ve neden muaneden sonra regl düzenim bozulmuş olabilir

  10 Şubat 2021 / 23:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Şubat 2021 / 12:40
 • ***** Yanıtla

  Adet gunum 2 gun gecti. Sonra iki gün siyah kahverengi pıhtı kaynanam oldu.bitti .adet sandım hamilelik şüphem de var .Inş hamileyimdir.sizce.

  10 Şubat 2021 / 16:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Şubat 2021 / 16:18
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 42 yaşındayım adet dönemim 28 gün de bir 2 gün önce kanamam oldu ve 1.5 gün sürdü.test yapmadım. Daha önce polistik over ameliyatı olmuştum yeni evliyim ve eşimle bir bebek çok istiyoruz.

  9 Şubat 2021 / 23:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Çocuk sahibi olmada yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Şubat 2021 / 15:08
 • ***** Yanıtla

  İyi günler benim adet gününden 3 gun önce kahverengi lekelenme oldu ve adet günümde sadece sabah biraz kanama oldu ama azdı normal adet kanamasına göre çok azdı normal adet günümün 1 ve 2 gününde sadece sabah öyle bı kanama oldu sonrada hiç olmadı normal adetim 7 gün sürerdi ilk kahverengi lekelenme düğünden beridir belim ve kasıklarım ağrıyor hamilelik olabilir mi kaç gün sonra kan tahlili yapmalıyım

  8 Şubat 2021 / 23:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba Betül Hanım,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Şubat 2021 / 08:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben ocak ayının 7 sinde adet oldum 5 gün sürdü ve sonrasinda iliski yasadim 3 subattada kanama geldi ilk gün kirmizi sonrasinda kahbeai bi renk olustu nolur sizce

  6 Şubat 2021 / 20:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi ve sonrasında ufak kanamalar olabilir. Endişe etmeyiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Şubat 2021 / 09:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 6 aylık evliyim 32 yaşımdayım 9 ocakta regl oldum 24 31 ocak arası 3 kez korunmadan ilişki yaşadık normalde 7-8 şubatta regl olmam gerekirken 3 şubatta regl oldum kasıkta ara ara sancım oldu. regl yoğun ve aşırı pıhtılı oldu normalde çok yoğun olmaz 3 gündür folik asit kullanıyorum reglim 4.günde kırmızı leke leke olarak devam ediyor bebek için ilk kez deniyoruz reglim düzenli ve sorunsuz hamilelik için uygun tarih nedir yaştan dolayı çok beklemek istemiyorum teşekkürler

  6 Şubat 2021 / 18:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Her kadının yumurtalama günü değişmektedir. Ortalama adetinizin 12 ile 18. günleri arasında yumurtlama günleridir. Bugünler arası uygundur.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2021 / 14:20
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,
  Son adet dönemimin ilk günü 18 Ocak idi ve adetim yaklasik 4 gün sürdü. 29 Ocaktan itibaren 4 gün korunmasiz cinsel iliski oldu ve 5 Subat‘ta tek seferlik olmak uzere acik kirmizi kanama yasadim ve gün icinde tekrarlanmadi.
  Bu kanama, yerlesme kanamasi olabilir mi?
  Tesekkür ediyorum.

  5 Şubat 2021 / 02:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Şubat 2021 / 10:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 5 aylık evliyim.son 2 aydır adet kanamalarım kahve rengi geliyor ve 5 6 gün sürüyor. Göğüs uçlarım da da hassasiyetlik ve acı var. Yaptığım gebelik testleri negatif çıkıyor. Bi süre doğum kontrol hapi kullandım adet kanamalarının az ve kahverengi olmasının sebebi d.k hapları olabilir mi ya da gebeliğe mi işarettir

  3 Şubat 2021 / 20:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doğum kontrol hapları sebep olabilir. Kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2021 / 13:34
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam ben soruma asla cevap bulamadım kendimi hep olumsuz olda konuya hazırladım ama cevabını da bilmek istiyorum, benim adetlerim düzensiz yani şöyle aslında 35-40 gün arası ortlama oluyorum, 30 aralıkta en son adet oldum, 20 ocakta çok yoğun bir ağrı yaşadım, uzayan şeffaf akıntım oldu ateşimi de takip ettim ve yumurtlama olduğunu düşünüp perşembe gününü değerlendirdim, sonra ki 27 ocakta çok sık idrara çıkmaya başladım biraz ağrımda oluştu kasıklarımda, uykumdan uyandırınca beni sıkışıklık canım sıkıldı ve daha önce yaşadığım için enfeksiyon oluyorum sanıp evde olan fitilimi koydum ve tek bir tane antibiyotik içtim önceki ilacımdan, sonra ertesi gün yani 28 ocakta gece bir anda kasıklarımda sancı oluştu bende adet oluyorum sandım lavaboya gittim ve çamaşırımda pembe bir leke gördüm yoğun değildi sadece bir çizgi şeklindeydi çok şaşırdım , adet olduğum fikri asla aklıma gelmedi zaten, ertesi gün cuma günü 29 ocakta tekrar çok az açık kahve rengi şeklinde geldi,daha sonra gelmedi bende doktora gittim korktum enfeksiyon mu oldum adet miyim hamile miyim öğrenmek istedim, cumartesi günü kan tahlili verdim beta hcg 1.20 çıktı zaten o sık idrara çıkma da düzeldi daha az gidiyorum çok az enfeksiyon varmış , bir türlü doğru hesaplayamıyorum ne zaman adet olucam yumurtlamadan sonraki kaç gün, o yaşadığım lekelenme neydi , yerleşmeyse eğer kaç gün sonra hamile olduğumu öğrenebilirim, ya da kan da çıkan bu değere göre ben hamile değil miyim, adetim henüz geçti mi geçmedi mi hepsi çok karışık lütfen ne olur yardımcı olun

  1 Şubat 2021 / 13:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi lekelenmeler olabilir. Beta HCG değeriniz negatif görünüyor. Adet kanamanız tam olarak sökülmezse doktorunuza yeniden başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Şubat 2021 / 13:40
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben ocak ayının 22snde adet oldum benim adet sancılarım genelde çok aģrılı ve çok kanamalı olur genelde fakat bu ay diğer reglilerime göre ağrısız cok kanamam olmadı affedersiniz ama pelte pelte geliyordu.ama bu ay hiç abartılacak gibi bi durum olmadi.şuanda bile belim ağrıyor.sizce sebebi ne olabilir.şimdiden teşekkür ederim

  31 Ocak 2021 / 23:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hava değişimi, stres gibi basit nedenlerden dolayı bazen adet dönemleri bahsettiğiniz şekilde olabilir. Endişe etmeyiniz. İlerleyen dönemlerde de devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Şubat 2021 / 13:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba son bi kaç senedir düzensiz bi adet yaşıyorum yeni evliyim 6 aylık yine bi kaç önce olmuştum son adetimi bi kaç gün önce adet olacakmışım gibi agrım vardı akşamına kahverengi leke geldi dedim hastayım ama ertesi gün akşamı normal bi akıntı gelmeye başladı hasta olmamışım sizce gebelik mi var

  31 Ocak 2021 / 22:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Şubat 2021 / 13:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 21 Ocakta aşılama yaptırdım bu gün 31 Ocak ve benim az miktarda damla şeklinde açık pembe tarzında kanamam var bunun sebebi nedir acaba korkmalımıgım ? ?

  31 Ocak 2021 / 16:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Doktorunuzun dediği tarihte kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Şubat 2021 / 10:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. En son 11.12.2020 tarihinde regl oldum 5 gün sürdü. 31-1-2 ocak 2021 tarihlerinde korunmasız ilişki yaşadım döngüm 48 gün adet gecikmem 12 oldu. Bugün karnıma hafif kramplar girdi ve kanamam oldu. Bu kanamam da 3-4 saat içinde bitti. Sadece peçeteye az bir kanama geliyor. Hamilelik belirtisi olabilir mi?

  27 Ocak 2021 / 01:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Ocak 2021 / 13:52
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 37 yasindayim 11 yasinda angelman sendromlu bir kizim var 1.5 yildir bebek istiyoruz ama olmadi tum testlerimi yaptirdim bir sorun cikmadi 2 ay once klomen kullandim sabah aksam ancak biri 4 digeri 5 cm kist oldu. Bu ay 1 tane kalmisti 1.7 cm. Bu ayin 6 sinda adet gordum ovulasyon testi yaptim 15 i yumurtlama 16 si catlama oldu ayin 21 inden beri araliklarla hafif surdunme gibi silinceacik kahverengi lekelenme goruyorum ama ped kirletecek sekilde dgl. Genelde 27 gunde 1 adet goruyorum bu lekelenme yerlesme kanamasi olabilirmi ne zaman test yaptirmaliyim

  26 Ocak 2021 / 14:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Lekelenmeniz tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ocak 2021 / 14:51
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben geçen ay adetimden 3gün önce hep kahverengi lekelenme yaşadım. Adetimde gecikti. Daha sonra 2,3gün az miktarlı kanamam oldu. Gögüslerimde ağrı çok oldu 1hafta. Hcg testi yaptırdım gebelik yoktu. Fakat 2hafta sonrasında tekrar kahverengi lekelenmem oldu. 2gündür hafif miktarlı devam ediyor. Ama adetime daha 15gün var. Hamile olabilir miyim? Hamileysem testte neden çıkmadı? Geç döllenme vs olabilir mi?

  24 Ocak 2021 / 13:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testini tekrar etmenizi ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ocak 2021 / 14:39
 • ***** Yanıtla

  1ocak adet tarigim ovulasyon testi kullandım 13 ocakta yumurtlamayı godruk değerlendirdik adetim 28 günde bir olur dün akşam kahverengi akıntım oldu test yaptım negatif çıktı erken mi acaba test icin

  24 Ocak 2021 / 12:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ocak 2021 / 09:50
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar
  22 aralıkta regl oldum
  26 aralık itibarı ile 18ocak a kadar günde 2 kez olmak kaydıyla ilişki yaşadık
  Yumurtlama dönemini takip ettim 14 ya da 16 . Gününde daha temkinli ilişki yaşadık
  18ocak da damla damla kan geldi
  19 ocak da normal pıhtı halinde sonra da akışkan halinde 2 gün kan geldi şimdi çok hafif geliyor
  Ama 18 ocaktan beri sırt bel karın baş ağrısı yaşıyorum
  Göğsumde hassaslasmis .
  Demem o ki yerlesme kanaması mi yoksa adet mi
  Ama bir sonra ki regl ayına denk gelmiş olması kanamanın kafami karıştırdı.
  Yeni evliyim. Bilinçli hamile kalmak ıstiyorum.
  Sizce doktora mi gitmeliyim bu regl mi kanama mi diye yoksa gebelik taştı mi yaptirmam gerekir . Yoksa adet mi bu .
  Yardımcı olursanız sevinirim.

  22 Ocak 2021 / 23:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ocak 2021 / 13:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba geçen ay 13 aralikta adet oldum bu ay 6 ocakta kahverengi bi leke geldi 2 gun sadece sancım oldu 5 gün kanamam oldu adet bittikten sonra karnımda kasiklarimda bıçak saplamasi iğne batması gibi acılar belimde ve göğsümde ağrılar başladı acilden beta baktiramadim ama hiçbir sorun görünmedi hamilelik olabilir mi

  19 Ocak 2021 / 14:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   5 gün kanamanız olduğu için hamile olma ihtimaliniz düşük görünüyor. Genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Ocak 2021 / 12:19
 • ***** Yanıtla

  İyi aksamlar ben en son 18 Aralık’ta adet oldum ama 11 ocakta adet oldum bu seferde ama önce kahverengi geldi ped kullandım ama az az leke şeklinde geliyordu hatta bazen hiç gelmiyordu ben peceteyle baktığımda kahverengi ara ara açık pembe şeklinde sadece peceteyle baktığımda görüyordum 3 gün sürdü bitti sizce hamilelik var mıdır lütfen cvp yazin 3 gündür hiçbir şekilde yok lekelenme falan yok idrar testi ne zaman yapmalıyım tam sonuç alabilmek için teşekkürler simdiden

  17 Ocak 2021 / 23:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Ocak 2021 / 14:16
 • ***** Yanıtla

  Yerleşme kanaması kırmızı ve az az gelirmi

  13 Ocak 2021 / 19:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evet bahsettiğiniz şekilde gelebilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ocak 2021 / 10:32
 • ***** Yanıtla

  merhababen aralik ayinin 3de adet oldum esimle 16 itibari iliskiye girmeye basladik normalde 31 aralikta adet olmam gerekiyordu 27 sinde cok az miktarda koyu rente 3 gunluk bir kanamam du ve aniden kesildi goguslerimde hafif agri karnimda sislik ve akintiyla beraber kasinti var hamilelik olabilirmi acaba

  12 Ocak 2021 / 20:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Ocak 2021 / 16:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben ceylan emziriyorum bebeğim 1,5 yaşında. Son adet tarihim 23.11.2020. Adetim 17 gün gecikti. Gecikmenin 18. Günü hafif kahverengi lekelenmem oldu iki gün sürdü ve kesildi. Acaba adet mi oldum? Bir hafta öncesindende sag kasığımda çok hafif gaz sancsı gibi sancı vardı. Sizce adet mi yerleşme kanaması mı?

  12 Ocak 2021 / 12:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Ocak 2021 / 12:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba iyi günler ben en son 7 aralıkta adet oldum ve 28 günde olan düzenli bir adetim vardı 2 ocakta gebelik testi yaptım ve pozitif çıktı ertesi gün tekrar yaptım emin olmak için tekrar pozitif çıktı ve kan değerim 4.9 çıkmıştı adetim 2 gün geçtikten sonra kanamam oldu ama adet kanaması gibi degil kahverengi ve sadece ilk günü biraz fazla oldu sonra ki 3 gün sadece keleknme şeklinde oldu ve bu sabah test yaptım ama negatif çıktı acaba neden böyle oldu test bozuk mu

  10 Ocak 2021 / 12:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Biyokimyasal gebelik yaşıyor olabilirsiniz. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ocak 2021 / 12:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben geçen ay adet söktürücü hap ile 5 aralikta regl oldum daha sonra basit kist çıktı hormonlarimda da bozukluk oluşmuş bu ayın 3ünde çok az lekelenme oldu 5inde de yine çok çok az kan geldi 6sinda ise kan degil kahverengi lekelenmeye dönüştü 2 ocakta kanda hcg 0.2 cikti hamile olabilir miyim yoksa hormonlarim ve kist yuzunden adet mi olamıyorum acaba

  6 Ocak 2021 / 23:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kist sebebi ile adet gecikmesi olabilir. Beta HCG değeriniz negatif görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Ocak 2021 / 15:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba iyi akşamlar,
  Her ay düzenli regl olan birisiyim ve ikinci gebelik düşünüyorum bu ay normal günümden 4 gün önce regl kanamasından daha az miktarda bir kanamam oldu 5 gün sürdü bittiği gün kan testi yapıldı ve negatif çıktı testi yeniden tekrarlamak gerekir mi?

  5 Ocak 2021 / 19:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız yeniden Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ocak 2021 / 14:17
 • ***** Yanıtla

  32 günde bir düzenli olarak adet görüyorum 3 aydır bebek düşünüyoruz 3 gün gecikti adetim sizce gebelik var mıdır

  3 Ocak 2021 / 14:41
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik olabilir. Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 17:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam size bir sorum olacaktı 3 buçuk yıllık evliyim çocuğum yok ben her ay olduğu gibi düzenli adet kanaması gördüm adetim 5 6 gün sürdü ve adetim bittikten 3 gün sonra sabah idrarda sonra peçeteye sarı rengine yakın akıntı geldi akşama doğruda az kanama oldu gece de aynı şekilde hafif pembe renkli kanama oldu hafif kasık ağrım var sanki tekrar adet olacakmış gibi karında şişkinlik var neyden kaynaklı olabilir. Teşekkür ederim.

  31 Aralık 2020 / 15:29
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Diğer adetiniz tam olarak sökülmezse ve kanamalar lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 14:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben her ay olduğu gibi düzenli adet kanaması gördüm adetim 5 6 gün sürdü ve adetim bittikten 3 gün sonra sabah idrarda sonra peçeteye sarı rengine yakın akıntı geldi akşama doğruda az kanama oldu hafif kasık ağrım var sanki tekrar adet olacakmış gibi karında şişkinlik var neyden kaynaklı olabilir. Teşekkür ederim.

  30 Aralık 2020 / 22:43
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik olabilir. Adet döneminiz gecikirse kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 16:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba

  Ben her ay olduğu gibi düzenli adet kanaması gördüm adetim 5 6 gün sürdü. Adetim bittikten 3 gün sonra sabah idrardan sonra peçeteye sarı rengine yakın akıntı geldi,akşam üstü kahve rengi kanama geldi. Test yaptım negatif çıktı ne yapmalıyım. Teşekkür ederim.

  30 Aralık 2020 / 21:26
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurtlama zamanlarında lekelenmeler olabilir. Adetinizde bir gecikme yaşarsanız kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 17:59
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Ben en son 30 kasımda adet görmüştüm 6 gün surdu 30-35 günde bir adet görüyorum evlendikten sonra duzensizlesti ve bu ay adetim biter bitmez ilişkiye girmeye Bi başladık hergün aralıksız girdik adet günüme 2 gün varken vajinamin üstünde yani rahmimde batmalar ve adet olacakmışım gibi sancılar oluyordu 1 gün kala yani bugün kahverengi leke gelmeye başladı ve kesildi tekrar gelirmi bilmiyorum ama sizce üstüne görmede adet sancısı gibi ağır sancı oluyormu?

  29 Aralık 2020 / 15:20
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adetiniz tam olarak sökülmezse ve kanamalar lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 17:42
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben her ay duzenli olarak regl oluyorum 16.12 regl gunum basladi 21.12 de bitti 5 gun sonra tekrar leke leke koyu kahve seklinde kan gelmeye basladi sadece 2 gun sürdü 2 aylık evliyim korunmasiz iliskiye giriyorum acaba hamile olabilir miyim ? Test yaptirmak icin bir sonraki ayı beklemeli miyim

  29 Aralık 2020 / 15:04
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi yaşarsanız test yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 17:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Ben en son 30 kasımda adet görmüştüm 6 gün surdu 30-35 günde Bi geliyor şimdi adetime 2 gün kala vajinamin üstü yani rahimde çok fena batmalar adet olacakmış gibi sancılar var 1 kala yani bugün kahverengi leke ardından açık pembemsi kan geldi 1 2 damla geldi kesildi tekrar gelirmi bilmiyorum ama sizce üstüne görmede adet sancısı kadar ağrı olması normalmidir?

  29 Aralık 2020 / 11:43
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adetiniz tam olarak sökülmezse ve kanamalar lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 17:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 26 günde bir adet olan birisiyim bu ay adetim 3 gün gecikti bugün sabah kahverengi hafif bi kanamam oldu bir hafta öncesinde de bel ve bacak ağrısı yaşıyordum şuanda biraz karın ve bacak ağrım var acaba adet mi oluyorum yoksa yerlesme kanamasi mı yaşıyorum acil bilgilendirir misiniz

  29 Aralık 2020 / 11:25
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adetiniz tam olarak sökülmezse ve kanamalar lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 17:26
  • ***** Yanıtla

   Merhaba son regl tarihim 22 aralık
   14.17 ocakta lekelenme oldu yılda 2 kez bu sekilde ara kanamam oluyor
   Daha sonra regl olmadım 1.9 şubat arasinda tekrar lekelenmelerim oldu ve 9 subatta doktora gittim ultrasonla bakti birsey goremedim temiz ultrason dedi bekarim benden hormon tahlilleri istedi aralarinda betahcg de vardi.betahcg 0.2 çıktı ve bana prolaktinin yuksek (35)dedi dogum kontrol hapı yaziyorm dedi bugun hapım bitti hamilelik suphesi olsa dogum kontrol hapini vermezdi dime aslında bir iliskim olmadi ama psikolojik olarak okadar yıprandim ki korkuyorm

   2 Mart 2022 / 20:51
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Sizi takip eden doktorunuza danışmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    3 Mart 2022 / 10:43
 • ***** Yanıtla

  Merhaba iyi günler ben her ay düzenli adet gören biriyim.30 günde bir dört gün süren bir adetim oluyor.Fakat bu ay 7 gün geçikti ve sekizinci gün adet oldum ve çok koyu kırmızı şeklinde.Yumurtlama döneminde ilişkiye girdik. Bugün adetn ilk günü midem bulanıyor uykum var sizce bu durum neyden kaynaklanıyor.Bu arada bnm adetn asla gününü şaşmazdı

  24 Aralık 2020 / 15:37
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Koyu kanama yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 13:07
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar
  Benım son adetim 18kasımdı.takvıme gore 16aralıkta olmam gerekiyordu 15ınde hafif kahverengimsı lekelenme seklinde geldi. 3 gun surdu hamilelik belirtilerı de var. (halsizlik yorgunluk uyku hali ıstah acıklıgı gogus sızlaması VS.) 21aralık pazartesi günü belirli aralıklarla 2sefer evde gebelik testi yaptım. Tek cızgı cıktı biraz daha beklemeli mıyım yoksa Kandan test mi yaptırmalıyım.?hamile miyim acaba? Bu durumu yasayanlar varmı bilgilendirebilir misiniz?

  24 Aralık 2020 / 14:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Aralık 2020 / 15:17
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar iyi akşamlar diliyorum size bir konuda danışmak istedim. Ben en son 21-25 tarihleri arasinda Kasım’da regl oldum. Ayda bir oluyordum. Normalde dün regl olmam gerekiyordu ama bugün 22 Aralık’ta oldum. Yani reglim bir gün gecikti. Fakat aşırı karın ağrısı oldu aynı zamanda yoğun bı kanama olmadi kahverengi lekelenme vardı arada pembemsi geldi ped taktım çok az doldu fakat peceteyle sildigimde kahverengimsi kan geliyor en son bı tık daha yoğun kırmızıya çalıyordu. Normalde de her ay düzenli regl oluyorum. Sizce hamile olma ihtimalim var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

  22 Aralık 2020 / 22:29
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme lekelenmesine işaret. Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 12:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, 6-7 aydır bebek için uğraşıyoruz. 2 ay önce prolaktin hormonum yüksek olduğu için 7 adet dostinex ilaç kullandım. O Ay normal adet gördüm. Bir sonraki ay erken adet oldum ve bu ay tam günümde kahverengi şekilde akıntım oldu. Adet oldum sandım ama 3 gündür kahverengi şekilde devam ediyor. Leke diyeceğim şekilde az değil adet kadar çok değil. Ne olduğunu çözemedim. Başka hiçbir belirti de yok. Hamile miyimdir?

  21 Aralık 2020 / 23:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Aralık 2020 / 15:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba lar Kasım ayında klowen hapı kullandım 2 gün gecikmeden sonra adet oldum ama kanamam fazla ama gün olarak daha az sürdü ardından temiz olduğum 12. gün tekrar adet oldum yani adetüme 11 gün var bu durum neden olabilir yerleşme kanaması olabilir mi (bebek düşünüyoruz 9 ay dır)

  21 Aralık 2020 / 23:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Aralık 2020 / 15:41
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar bi kaç gün önce beyaz akıntı geliyordu adet günüme 1 hafta var bugün de açık kahverengi leke geldi daha sonra koyu renge geçti sizce implantasyon kanaması olabilirmi belirtilerim de şunlar baş ağrısı sık sık idrara çıkma sürekli karnımda hareketlilik var yorgunluk sürekli yatmak sizce ne zaman test yapmalıyım? Cevaplarsanız çok sevinirim

  21 Aralık 2020 / 19:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Lekelenmeleriniz tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Aralık 2020 / 08:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 27 kasımda Adet gördüm,12 aralık yumurtlama günü olarak görünüyordu ilişkiye girdik,adetime 7 gün kala 17 aralıkta önce kahve renkli sonrasında pıhtılı kanamam oldu. Bugün 3. Gün devam ediyor. Ama hiç ağrım sancım olmadı hala da yok. Normalde adetten önce kasıklarım göğüslerim ağrır belimde karnımda da çok ağrı olurdu,ilk 2 gün hep yatardım. Sizce normal adet mi oldum acaba?

  19 Aralık 2020 / 14:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Aralık 2020 / 12:55
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 5 ay önce sürtünme yolu ile bir ilişki yaşadım. Sperm geldi mi bilmiyorum. O zaman da test yaptırmıştım. Idrardan eczaneden alıp tek çizgi fakat diğeri silik gözüküyordu. Adetim düzensiz oluyordu. O yüzden geç mi oldum bilmiyorum. Düzenli şekilde 5ay adet oldum. Ama kilo mu aldım bilmiyorum karnım belirginlesti. Acaba hamileymiym diye yine test aldım silik çıktı ikincisi. Ama her ay sabah akşam ped değiştirecek şekilde adet oluyorm. Hamile miyim

  18 Aralık 2020 / 13:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet oluyorsanız gebelik ihtimali düşüktür fakat kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Aralık 2020 / 14:47
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 45 yasındayım 13 aralıkta adet olmam lazımdı ama benım kanamam kahve rengı damlalar şeklınde 3 gundur oluyor bunun hamılelıkle bır igisi olurmu

  15 Aralık 2020 / 14:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Aralık 2020 / 14:58
 • ***** Yanıtla

  Merhababen kubra benim adetim 26 kasim 2020 bu son 3 gundur korunmsiz beraber olduk dun sabah uyandigimda siddetlibelde ve arkasidan kasikda agribasladi kirmizi lekelenme oldu kanamam ise nadiir tutunma kanamasi olabilirmi3 tane yumurtam varmis nezamatest yaptirabilirim sislik devamediyor

  15 Aralık 2020 / 10:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmenizden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Aralık 2020 / 12:47
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben kasım 23 de adet gördüm onun öncesinde 21 gün doğum kontrol hapı kullandım 4 gün adet gördüm hapa tekrar başladım 5 gün yani 5 hap daha içtim 3 gün hapa ara vermek zorunda kaldım 3. Gün birliktelik yaşadık ve eşim içime boşaldı bu tam da yumurtlama dönemimdi 30 günde bir görüyorum ve ertesi gün kanamam oldu çok az az üç gün sürdü hamile kalmış olabilir miyim birde adet döneminde de birlikte olduk 3.günü

  14 Aralık 2020 / 22:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Aralık 2020 / 12:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben de 5 aylık evliyim. Normalde adetim düzenlidir 24 gün döngüsüyle 7 gün adet görürüm. Sadece 1 ay öncesinde 31 gün sonunda oldum geçen ay 24 gün sonun da oldum. 27 kasım günü bitti 28,29,30 ilişkiye girdik eşim yurt dısına gitti bir daha ilişkiye girmedik fakat 4 aralık gübü yaklasık 2-3 saat pembe akıntı vardı iç çamaşırımda sonra geçti. Göğüsleirmde de aşırı bir ağrı var şuan hamile olma ihtimalim var mı acaba mümkün mü?

  14 Aralık 2020 / 11:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yaşadığınız pembe akıntı yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Aralık 2020 / 14:01
 • ***** Yanıtla

  Merhaba regl bittikten 3 gün sonra eşimle birliktelik oldu ama kondom yırtıldı. Sonrasında ertesi günü hapı aldık ilişkiden yaklaşık 26 saat sonra onu kulladim. Iki gündür kanama yaşıyorum ve regl günüme 5 gün varken kanama başladı. Regl kadar çok yoğun da değil söylenen yerleşme kanaması gibi leke leke de değil.Iki gündür toplam iki ped dolmadı. Kasıkta batma da oluyor. Şimdi bu kanama ertesi günü hapının yam etkisi mı yani o yüzden erken mı oldum? Yoksa yerleşme kanaması mı? Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim ?

  7 Aralık 2020 / 17:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik ihtimali olabilir. Adetiniz geçtiği halde kanamalar lekelenme şeklinde devam ederse kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Aralık 2020 / 13:12
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, ben polikistik over hastasıyım. Günü gününe düzenli olmasa da her ay regl oluyordum.27 Ekim regl başlangıç tarihimdi ve Kasım başında son buldu. 26 Kasımda 1 defalık lekelenme tarzı bir kanamam oldu sonrasında yine herhangibir lekelenme veya kanama olmadı. Şüphelendiğim için dün idrar testi yaptım, negatif çıktı. Sizce hala bir gebelik ihtimali olabilir mi?

  6 Aralık 2020 / 12:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İdrar testlerinde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Aralık 2020 / 14:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba normalde düzenli regl oluyorum her ayın 3 ünde ama bu ay kasık ağrım bacak ağrım ve bel ağrım vardı şiddetli iki gğn geciktim bugünde böyle leke leke kanamam oldu ara ara acaba hamile olabilir miyim

  5 Aralık 2020 / 15:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsiniz. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Aralık 2020 / 15:49
 • ***** Yanıtla

  Hormon testinde gebelik çıkarmı

  3 Aralık 2020 / 10:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evet, çıkar.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Aralık 2020 / 12:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben normalde her ay duzenli adet olrum her ay sadce bir gun one gelir en son 23 ekimde oldum daha sonra 19 kasımda kahverengi ve kati bi akinti oldu 20 kasimda hormon testi icin hastanye gittim akintim yine cok az ve koyuydu her zamnki gibi degildi ve sadce 2 gun surdu yaklaşık 5 gun sonra eczaneden aldığım testi yaptım negatif çıktı bu gelen akıntı yerlesme kanaması ola bilirmi ve hormon testinde gebelik çıkarmı

  2 Aralık 2020 / 23:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Tekrardan kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Aralık 2020 / 10:11
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  14 Kasım son adet tarihim. Bu tarihten sonra korunmasız ilişkimiz oldu ve 30 Kasım’da tekrar kanamam oldu. 2 gün sürdü ve bitti. Yerleşme kanaması için lekelenme tarzında olur diye okudum. Benim daha yoğun geldi. Acaba hamile olabilir miyim?

  2 Aralık 2020 / 15:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Aralık 2020 / 15:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ekim 29 da adet oldum ve 4 gün sürdü kasım 11 12 13 korunmasız ilişki yaşadım adetime 3 gün varken kan testi yaptırdım negatif cıktı ve adetime 2 gün kala hafif kahverengi kanamam oldu ertesi gün biraz daha yoğundu toplam 2 gün hafif kanamam oldu yerleşme kanaması olabilir mi acaba testi tekrarlamam gerekir mı ?

  27 Kasım 2020 / 16:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Kasım 2020 / 16:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  1 aylik evliyim ve bu sure zarfinda hep korunmasiz iliski yasadik esimle. Gecen ay adetim 23-26 tarihleri arasindaydi. Adet dongum genelde 30-31 gun araligi. Ama ayin 18 i itibariyle adete benzeyen ama tam anlamiyla o coklukta olmayan bi kanamam basladi. Bugun ki yogunlugu ise dune gore daha az. Ayrica kanamanin basladigi gun test yaptm negatif cikti. Acaba bu yerlesme kanamasi olabilir mi?

  19 Kasım 2020 / 06:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Kasım 2020 / 15:34
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 25 eylülde ilişkim oldu 10 ekimde yani tam adet günümde regl oldum normal bi kanama ve 6 gün sürdü fakat bugün 19 kasım ve adet gunum 9 gün geçti sebebi ne olabilir

  19 Kasım 2020 / 02:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   9 günlük adet gecikmesi yaşadığınız için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Kasım 2020 / 14:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, 1 kasımda adet gördüm. 6 kasımda eşimle birlikte olduk ve 15 kasımda kahverengi lekelenme oldu. 3 gündür devam ediyor bu durum. Adetime 15gün kala yerleşme kanaması olabilir mi bu acaba? Bi de ne zaman test yaptırabilirim?

  18 Kasım 2020 / 21:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adet gecikmenizden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Kasım 2020 / 14:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.20 ekim son regl tarihim.5 kasımda embriyo transferi oldu.11 kasımda pembe leke geldi ve sonraki 2 gun kahve leke gelip kesildi.doktoruma gittim ve Rahim disinda ince bi kanama olduğunu söyledi. 15 kasımda kandan gebelik testi yaptırdım.ve sonuc 2’den kucuk cikti.gebelik icin beklemem gerekiyor mu yoksa bu transferde olumsuz mu sonuçlandı?ilaçlarımı kesmem gerekiyor mu?

  16 Kasım 2020 / 07:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Embriyo transfer sonucunuz negatif gözüküyor. Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Kasım 2020 / 15:04
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 9.ekim Regl oldum. 13.ekim. Bittim. 29ekim 30ekim 31ekim Kahve rengi pembe sümüksü bir akıntı oldu sadece 3gün sürdü 3kasımda normal regl dönemimdi olmadım. 10 kasımda idrarda test yaptım 2 saat sonra hafif silik çizgi çıktı 12kasımda da beta hcg yaptırdım sonuç negatif şuan 13 gündür regl olmadım neden olabilir acaba?

  15 Kasım 2020 / 21:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmeleri hava değişimi, stres, myom, kistler gibi sebepler nedeniyle olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Kasım 2020 / 15:40
   • ***** Yanıtla

    Teşekkürler erken menepoz teşişhi konulmuştu 18 yaşımda şuan 26 yaşındayım acaba menepoz olabilir mi belirtilerde bahsettiğim ☹️

    16 Kasım 2020 / 20:20
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Belirtileri göremiyoruz. Mesajı tekrarlamanızı rica ederiz ve eğer düzenli adet görememe ya da hiç adet görememe durumu varsa menopoz evresinde olduğunuzu söyleyebiliriz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     23 Kasım 2020 / 15:22
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim adetim normalde 2 gün sonra hiç olmazdı ama bugün akıntı şeklinde bi kanamam oldu bugün çok ağır bir şey kaldırdım acaba ondan dolayı erken adet mi yoksa gebelik mi teşekkürler

  14 Kasım 2020 / 00:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken adet olmuş olabilirsiniz. Gebelikten şüpheleniyorsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Kasım 2020 / 15:32
 • ***** Yanıtla

  10 ekimde adet oldum.15 ekim 23 ekim ve 3 kasımda korunmasız ilişki yasadım 4 kasımda kahverengi ağrılı bir kanamam geldı ama cok a akıntı şeklinde ağrıkesıcı ıctım.peçeteye leke leke kahverengi kanama oldu.7 kasımda solgun acık pembe bir kanama oldu ve bitti göğüs hassasıyetım normalde olurdu o kanamayla bıttı.test yaptım negatıf cıktı hamıle olma ihtimalim var mı?

  13 Kasım 2020 / 12:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Kasım 2020 / 14:31
   • ***** Yanıtla

    Erken gebelik testi dahil hepsınde negatif cıktı acaba baska bir problemım olabilir mi 34 yasındayım eger gebelik yoksa ovulasyon zamanım ama göğsümde acı yok yumurtalıklarımda sorun mu var menopoz olabilir mi?

    13 Kasım 2020 / 16:36
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Erken menopoz, geç yumurtalama, myomlar, kistler adet gecikmesi veya adet düzensizliği yapabilir. Genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     16 Kasım 2020 / 15:37
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben ben adet gördüm bir hafta oldu şuan tam yumurtlama dönemimdeyim ama leke görüyorum önce pembeydi şimdi kahverengi acaba hamilemiyim nasıl anlayabilirim

  10 Kasım 2020 / 19:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Kasım 2020 / 15:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben doğum kontrol hapı kullanıyordum bıraktım yumurtama döneminden 3 gün sonra test yaptım 7-8 dakika sonra silik bir çizgi çıktı adet günümden 2 gün sonra adet oldum 3 gün sürdü. Kanamam bitikten 4 gün sonra sağ göğüsümden çok az damla şeklinde beyaz bir sıvı geliyor sizce bu ne olabilir

  10 Kasım 2020 / 00:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Prolaktin hormonunuz yükselmiş olabilir. Kan testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Kasım 2020 / 15:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben normalde 10 günde bir hasta olurdum. Prolaktin hormonum yüksek çıktığı için 1,5 yıldır dostinex kullanıyorum. Ve adetlerim 15 günde bir olmaya başladı . 2 aydır 10 günde bir oluyordum ama son adetim 18. gün ile başladı hafif pembe daha sonra koyu kahve ve siyah gelmeye başladı. Lavaboya çıktığımda peçeteme ara ara geliyor. Yaklaşık 3 gündür bu şekilde. Yerleşme kanaması olabilir mi ? 3 aydır düzenli korunmazsız ilişkim var. Bu belirtilerin yanımda sabah uyku isteği hafif kasık ağrıları ara ara mide ekşimeleri ve bulantıları oluyor. Kabızlık yok ama çok fazla gazım oluyor . Gebelik testi yapmadım her defasında negatif görüyorum diye .

  8 Kasım 2020 / 20:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Kasım 2020 / 15:46
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar son adet tarihim 4 ekim ilaç ile yumurta geliştirdik ve kendiliğinden 20sinde çatladı. O günleri değerlendirdik 3 Kasım’da regli olmam gerekiyordu.3 ve 5 Kasım’da kanda gebelik testi yaptırdım negatif çıktı ama reglim 3 gün gecikti 3. Gün akşamı pembemsi akıntı oldu regli dönemine denk gelen bir yerleşme olabilir mi?yumurta çatlaması dan beri 14 gün geçti teşekkür ederim ?

  6 Kasım 2020 / 20:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testini tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Kasım 2020 / 15:34
 • ***** Yanıtla

  kaldıgım yerden ve hafta sonu olmasındsn dolayi gebelık testi yapmam imkansız. Yarını bekleyeceğim. Ama dayanamayıp sıze sorayım dedım. Adetım yarın fakat uc gundur kahverengi pecete kullandıkca hafıf lekelenmem var ve ilk defa boyle oluyo. Boyle bır durumu yasayan var mıdır ya da sence bu durum nedır . Hamılelık olabılır mı

  1 Kasım 2020 / 15:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Kasım 2020 / 15:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba doktorum;
  28 günde bir gelen adet döngüm var. Fakat 2 ay önce 6cm büyüklüğünde folikül kisti (çatlamamış yumurta kisti dediler) tespit edildi. Akupunktur tedavime devam etmekteyim. Adetimin gecikmesinin 5. Gününde önce kahverengi lekelenme ertesi gün de açık renkli kanamam oldu. Yerleşme kanaması olabilir mi?
  Teşekkürler şimdiden??

  31 Ekim 2020 / 07:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kandan BETA HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Kasım 2020 / 14:05
 • ***** Yanıtla

  Bugün adetimin 15. Günü yani adetime 6 gün var ama kanmam başladı yerleşme kanaması olabilir mi ?

  26 Ekim 2020 / 02:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ekim 2020 / 16:39
 • ***** Yanıtla

  Polikistik overim var . Yumurtlama tarihimi bilemediğim için bir gün arayla korunmasız ilişki yaşadık eşimle. Fakat 18 Eylül de adet görmüştüm ki zaten adetlerim düzensizdir bu ay hala olmadım 3 gün önce kırmızı kanamam oldu ama az değil tabi çokta değil ne zaman test yapmalıyım kanama olduğu gün kan testi yaptım fakat negatif çıktı

  25 Ekim 2020 / 22:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adetiniz gelmezse 1 hafta sonra testi tekrarlayıp doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Ekim 2020 / 15:26
 • ***** Yanıtla

  09\09\2020 tup bebektransferi oldum 22/10/2020 sabah uyandığımda hafif kanama gıbı bir leke gördüm
  Hamile olabilirmiyim acaba?

  22 Ekim 2020 / 17:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Ekim 2020 / 17:38
 • ***** Yanıtla

  Selamlar benim adetim 3 gün gecikme olduktan sonra 1.gun akıntılı bi kanamam oldu.aksamina kopkoyu bi kanamam oldu hem akıntılı hemde yogun du 2. Günü hic bisekilde kanamam olmadı kasiklarımdan belime vuran bi agrı vardı 15 fk kadar süren 3. Günü sadece bi iki damla lekelenme oldu hamilemiyim bilmiyorum yardımcı olursaniz cok sevinirim

  20 Ekim 2020 / 13:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Ekim 2020 / 17:08
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Benim adet döngüm ortalama 33-34 gün. Son adet tarihim 15 Eylül 2020. Eşimle 2 defa ilişkimiz oldu. 5 Ekim’de peçeteye sildikçe gelen bir akıntım oldu. 6 ve 7 Ekim’de de devam etti ve bitti. 13 Ekim’de idrar testi yaptım negatif çıktı. Beklenen adet tarihim 19-20 Ekim arasında. Sorum şu test için erken mi davrandım. Eğer gebelik yoksa bu yaşadığım lekelenme neydi? Yumurtlama kanaması olabilir mi?

  14 Ekim 2020 / 13:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için adet gecikmenizden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ekim 2020 / 17:05
 • ***** Yanıtla

  7 8 aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz her ay adetim hiç gecikmeden aynı gün oluyordu.Çalışıyorum gündüz öğleden sonra uykum geliyordu eve gelince de uyku çöküyordu.Enson adet eylülün 9unda oldum.Bu ay 6 gün gecikti 7.gün hastalandım ama hiç adet belirtisi yoktu hafif kasık ağrısı oldu kanamam olmadan öncesabah idrar testi yaptım negatif çıktı işten gelince baktım çift çizgiydi.ilk defa bir hafta gecikti yerleşme kanaması olabilir mi sağlık ocağına gittim sordum stresden olabilir adet gecikmesinde iki hafta beklemen lazım dedi.

  12 Ekim 2020 / 19:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ekim 2020 / 16:56
 • ***** Yanıtla

  Ekim 7 ve 8i korunmadım ertesi gün ve bugün koyu renk kan geldi yerleşme kanaması bukadar erken olurmu

  10 Ekim 2020 / 17:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adet gecikmeniz olursa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ekim 2020 / 17:03
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 30 eylül de spiralimi cıkarttım adetinin son günüydü ve ondan sonraki gunlerde düzenli ilişkiye girdik iki tanede oğlum var hep onların üstüne adet gördüm adetime 10 gün var acaba adet görmeden gebe kalabilme ihtimalim yüksek mi yoksa adet gördükten sonra mi gebe kalacağım

  10 Ekim 2020 / 08:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Daha öncede üstüne adet görme durumu yaşadığınız için yine aynı süreç tekrarlanabilir. Adet döneminizde Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ekim 2020 / 16:50
 • ***** Yanıtla

  Ayın 17 sinde ilişkiye girdik eşimle 24 saat sonra da ertesi gün hapı kullandım. Normalde 28 günde bir adet olurum. Ama bu ay 2 gün geçikti normalde az geldi. Adetim 2 gün sürdü. Sizce durum ne ?

  3 Ekim 2020 / 12:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ekim 2020 / 16:25
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim 4 gün gecikti sonra adet kanamasi gibi oldu kasıklarım çok ağrıyor hamilelik olabilir mi ve kaç gün sonra idrar testi yapabilirim

  1 Ekim 2020 / 18:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ekim 2020 / 15:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 24 ağustosta adet oldm 26 da bitti adetim .ve eylülün 2sinde acık pembe leke geldi daha snra 2 saat sonra aralıklarla acık kırmızı kan geldi bu 4 saatte 5 saatte bir geldi 2 gün boyunca, daha snra adet olmadm adetm gecikdi 13 gün takvimim uygulaması nı kullanıyrm . ve bugnde ilşkiden snra çok az acık kana yakn leke geldi ve daha snra 1 saat snra kan geldi ve kasıgımda haff agrılar var. 1 hafta öncedee test yaptm negatf çıktı 6 gn öncede kan verdm negatf cıktı. Nedendir bu ? Ama 24 agstsda adet olnca dpgum kontrol hapı kullndm 7 gn boyunca snra bırktm kullnmadm yani adetimin bitimnden 9 gn snra pembe lekelnme ve daha snra kan gördm . ve bu ay adetm 13 gn geckdi smdide ilişkidn snra pembe kahverngmsiye yakn leke geldi dha snra 1 saat arayla kan nedir sizce

  30 Eylül 2020 / 00:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi yaşadığınız için kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve sürekli olan bu kanamalarınız için kadın doğum doktoruna genel muayene olmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2020 / 16:44
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim son adet tarihim 3 ağustos 25 günlük bir gecikmem var idrardsa negatif çıktı. 11. Gecikme günümde hcg de negatif çıktı. 2 haftadır kan testi yaptırmadım şuan açık kahve lekelenmem başladı arada kasık batması mide bulantısı halsizlik oluyor regl mi olucam yoksa geç döllenme vs olmuş olabilir mi

  29 Eylül 2020 / 06:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamanız tam olarak sökülmezse ve kahverengi şeklinde gelmeye devam ederse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2020 / 16:43
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, adetime 3 gun kala kahverengi lekelenmem oldu. Ama akışkan halde degil. Yerlesme kanamasi olasiligi var midir?

  27 Eylül 2020 / 02:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse ve kahverengi olarak gelmeye devam ederse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2020 / 16:43
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben geçen hafta eşimle birlikte oldum ve dün ağrım olmadığı halde kanamam oldu siyahımsı ve az az akan kanamam test yaptım negatif çıktı tam sonuç vermesi için kanamadan ne zaman sonra idrar testi yapsam belli olur gebe olduğum ?

  26 Eylül 2020 / 22:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,
   Kanamanız tam olarak sökülmezse adet tarihiniz üzerinden 1 hafta geçtikten sonra kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2020 / 16:42
 • ***** Yanıtla

  Adetim bittıkten bır gün sonra ilişkiye girdim bır hafta sonra tekrar adet oldum 3 gün sürdü ama normal adetım gıbı degıldı daha az degısık renkte sözde ne olabılır

  21 Eylül 2020 / 00:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Eylül 2020 / 16:18
 • ***** Yanıtla

  Meraba adet zamanimda 3 gün süren kahverngi akinti geldi ama çok az sadece peçetede görüluyodu 1 hafta sonra gebelik icin kan yesti yaptirdim testler karismis dendi negatif dendi ama hala adet olmadim goguslerimdede hafif agrilar var acaba yerlesme kanamasi olabilirmi

  17 Eylül 2020 / 15:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için yeniden kandan Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Eylül 2020 / 16:29
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Benim adetim normalinde 30 günde bir düzenli bir şekilde olurdu. Geçen ay 13 ağustosta adet olmuştum. 12 eylülde gene adet olmam lazımdı ama olmadım 14 eylülde de hem kasiklarim da ara ara ağrı oluştu hemde belimde. Öğlen lavaboya gittiğimde iç çamaşırı da açık pembe bir damla kan vardı sonrasında lekelenme şeklinde kahverengi bir kan gelmeye başladı ara ara. Normalinde benim adet kanım böyle değildi ve ilk geldiğinde yoğun bir şekilde gelirdi. Acaba yerleşme kanaması mı bu?

  14 Eylül 2020 / 20:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Eylül 2020 / 17:37
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar..3 yil dogum kontrol hapiyla korundum son yilimda kis ayindan beri adet dongumde duzensizlikler olmaya basladi ve haziranin 13unde hapi biraktim yaklasik 1 bucuk aydirda korunmuyoruz esimle ikinci bebegi istedigimiz icin en son 27 agustosta adet oldum bir hafta suruyo adetim 2 eylulde bitti.10 eylulde koyu kahve renginde bir lekelenmem oldu ve ertesi gunde az az oldu ve bir daha olmadi lekelenme iki gundurde sirt ve kasik agrim var..Tesekkurler simdideni

  12 Eylül 2020 / 22:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Lekelenmeleriniz tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Eylül 2020 / 15:18
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben eşimle korunmasiz bı şekilde ilişkiye girdik ama içime boşalmadi ilişkiden 3 gün sonrada biraz kan geldi acaba hamile kalmış olabilirmiyim

  12 Eylül 2020 / 10:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik ihtimali bulunmuyor fakat adet gecikmeniz olursa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Eylül 2020 / 15:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Enson 11 ağustos ta adet gördüm eşimle yumurtlama döneminde belli aralıklarla ilişki yaşadık dün sabah yürüyüş sonrası çamaşırımda açık kahvemsı Bi akıntı gördüm sonrasında kasık ve bel bölgemde aralıklı ama şiddetli sancı adet olduğumu düşündüm fakat bugün hiç bir kanama olmadı 14 Eylül de adet günüm sizce test yaptırmalımıyım

  11 Eylül 2020 / 20:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Akıntı kahverengi olarak gelmeye devam ederse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Eylül 2020 / 16:02
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 8aylik evliyim Ağustos 14 adetimin ilk günü ve 18agustosta ilk defa ilişkiye korunmasız girdik 3gun ustuste adetim 2gun gecikti ama pembe renkli sizce durum nedr tskler

  11 Eylül 2020 / 01:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adet kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Eylül 2020 / 16:11
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 2 aydır ovulasyon testiyle yumurtlama görebiliyorum. Pko var bende. 24 Ağustos ta çatlama gördüm 7 Eylül de adet olmam gerekirken olmadı. 8 Eylül de hafif kanama oldu. Ve hala adet başlangıcı yaşanmadı. Gebelik testler de yok çıkıyor. Yumurtlama olmasına rağmen neden gecikme yaşıyor olabilirim?

  9 Eylül 2020 / 19:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Çatlamayan bir yumurta adet gecikmesi yapıyor olabilir. Kanda Beta HCG testi yaptırıp sonuç negatif çıkarsa adet düzeniniz ve yumurtlama için uzman bir doktorla görüşebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Eylül 2020 / 15:39
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben her ay düzenli bı sekilde adet horuyorum hiç erken gelmemişti en son eşimle birliktelik yaşadım aradan 12 gün geçti ama o 12 gün içerisinde ciddi kasık ağrılarım bulantılarım oluyodu 3 kez doktoro gittik testim negatif çıktı sonra normalinden farklı bı şekilde adet görmeye başladım daha koyu renkte ama adetim 6 gün sürerdi bu kanama 3 4 gün sürdü mide bulantım dev ediyor adetinden de 10 gün önce oldu akıntım sizce hamile olabilir miyim ?

  7 Eylül 2020 / 01:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Geç döllenme olabilir. Gebelik ihtimaliniz olduğu için kandan Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Eylül 2020 / 15:33
 • ***** Yanıtla

  7temmuz son adet tarihiim 9agustos pozitif çıktı ama 4 Eylül’de önce lekelenme tarzında kan geldi sonra biraz çoğaldı ama durdu bu ne olabilir peki bu ilk gebeligim annemde bu kanamalar oluyormuş normal mi bu durum korkuyorum biraz

  5 Eylül 2020 / 09:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Artış olursa doktorunuza başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Eylül 2020 / 15:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Ben 30 yaşındayım. Bir yıllık evliyim son adet tarihim 7 ağustos düzenli adet gören biriyim 29 ağustosta kahverengi lekelenme oldu erken gebelik testi yaptım fakat negatif çıktı hamile miyim acaba

  3 Eylül 2020 / 16:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamanız tam olarak sökülmezse ve kahverengi şekilde gelmeye devam ederse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2020 / 16:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ayin 5’inde adet olmam gerekirken 2 gündür kahverengi lekelenmem oluyordu fakat bugün 3.günümde ise kanamam oldu ara ara sancim da oluyor, bu normal midir? adet oncesi belirtisi midir yoksa ? Bu durumda ne yapmalıyım adet günümümu beklemeliyim smdidenteşekürler…

  3 Eylül 2020 / 01:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2020 / 16:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bir sorum olacaktı ben iki kez kürtaj oldum kitabımın üstünden 2 ay geçtikten sonra kontrole gittim bir sıkıntı yok gebelik olabilir dedi 2 ay adet gördüm 22 gün de bir 3 ay adet olmadım adetine 5 gün kalasıya kahverengi lekelenmeler geldi 3 gün sonrasında 1 gün de açık kırmızı pembe gibi bir lekelenme geldi 1 gün sürdü ve 1 hafta geçti evde idrar testi yaptım 2 tane çıkmadı acaba hamileliğin yoksa bir sıkıntı mı var anlayamadım??? Iyi günler

  2 Eylül 2020 / 22:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2020 / 16:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Temmuz ayında ilk Tüpbebek denemem negatif sonuçlandı.İlaçlarımı kesince Adet kanaması oldu.Ağustos ayında adetten 14 sonra ilişki durumu oldu.İlişki durumundan 9 gün sonra pembe bir akıntı oldu.Adetim 7 gün gecikti.Karın ağrısı göğüs hassasiyeti ve bel ağrısı çok hafif ve gelip geçici olarak oluyor.Test yapmadım hayal kırıklığı yaşamak istemedim.Sizce tüp bebek denemesinden 1 ay sonra gebelik olma ihtimali varmı.Teşekkürler.

  2 Eylül 2020 / 11:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Her zaman için gebe olma şansınız vardır. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2020 / 16:22
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bu ay adetim 6 gün gecikti duzenli adet görüyorum bu arada kanama m 4 gün sürdü günlük ped azdı bittikten 4 .gün beta hcg yaptırdım gebelik yok denildi 1.20 0-5refans sonucum ustune gorme olsaydım gebelik cikar miydi yoksa erken mi kan sonuç verdim.acaba

  1 Eylül 2020 / 14:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik oluşsaydı kanda çıkması gerekirdi. Emin olmak için 3 gün sonra tekrarlayıp doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2020 / 16:20
 • ***** Yanıtla

  Merhbalar, 21 gunde bir adet oluyorum. Adetime 1 gun kala kanama oldu acaba yerlesme kanamasi olabilir mi? Yoksa adet kanamasi mi gercklesti..?
  Tesekkurler..

  31 Ağustos 2020 / 20:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Eylül 2020 / 17:03
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 25 güne bir adet goruyorum adetim zamanında geldi gelmeden önce ağrılarım olurdu bir hafta öncesi olmadı ilk gunumde gelen regl kan siyahtı ikinci gün açık kırmızı geldi kasıklarımda ve rahimde kasilmalarim oldu ilk defa böyle bir adet goruyorum ve yoğun gelmiyor

  30 Ağustos 2020 / 14:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adet kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Eylül 2020 / 17:37
  • ***** Yanıtla

   özlem hanım sonuç ne oldu aynısı yaşadım merak ediyorum

   2 Ocak 2021 / 23:49
 • ***** Yanıtla

  Meraba. Bende polikistik over sendromu adet duzenım yoktu son aylarım duzenlı. ağustos 7 de regl oldum. Ilaç kullanmadan oldum 4 gun surdu. Baslamadan bi gun once ılıskı oldu. Yumurtlama zmanına kadar 2 gunde bir yumurtlama zmanıda 3 gun ust uste ılıskı oldu. Agustos 28 ve 29 yanı bugune kadar. Dün aksam hafif peçeteye gelen cok acık pembe bir kaç damla kadar ıkı saate bir gıbı ve bugunde aynı sekıl. Sık idrara cıkma mide bulantısı var. Sizce yerlesme olabılırmı

  29 Ağustos 2020 / 14:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Eylül 2020 / 17:36
 • ***** Yanıtla

  iyi akşamlar 5 senedir doğum kontrol hapı kullanıyorum. bu ay bıraktım. yumurtlama gününe göre eşimle ilişkiye girdik haptan dolayı her ay 28 günde adet görüyordum. adet günüm 3 gün geçmişken kırmızı kan geldi. acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi yoksa normal adet mi olmuşumdur. sizce bu nedir?

  29 Ağustos 2020 / 03:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Eylül 2020 / 17:36
 • ***** Yanıtla

  6 ağustosta korunmasız ilişkiye girdik. 8 ağustosta adet oldum. 20 ağustosta tekrar ilişkiye girdik. Şuan adet olmama 10 gün var ama kahverengi kan geliyor sürekli. Acaba erken mi adet oldum 1.gün die kahve geliyor yoksa yerleşme kanaması mı anlayamıyorum. Sildiğim zaman peçetede kahverengi oluyor meesela. Başka nasıl anlarım çok korkuyorum

  28 Ağustos 2020 / 21:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Eylül 2020 / 17:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.son adetim 1 ağustosda başladı 5 ağustosta bitti.ortalama 22 ile 24 günde bir adet görüyorum.adet olmam gereken günde gün ortasında oldukça da fazla şu içtiğim bir saatte erken gebelik testi yaptım negatif cıktı. Ertesi gün akşam üzeri hafif pembe çok az ağrılı kanamam başladı.normalde adetim başladığı anda çok yoğun ağrı ve akıntı ile başlar.bu kez çok az.bir süredir pregnacare him and her vitamin takviyesi alıyoruz eşimle.doktor rahim ulstrasonuyla adetimin 4.günü kontrol etti yumurtlama var sorun gözükmüyor dedi.ancak 3 aydır öncesinde de 4 aydır toplamda 7 aydır deniyoruz sonuç yok. Bir tane de düşük yaptım 6 haftalikti. Bu kanama yerleşme kanaması olabilir mi ve erken gebelik testi yanıltır mi

  28 Ağustos 2020 / 02:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Eylül 2020 / 17:02
 • ***** Yanıtla

  Kız arkadaşım 26 temmuz tarihinde adet gördü ve adeti 5-6 gün sürdü. 12 ağustos günü birliktelikten sonraki gün şüphelendiğim için ertesi gün hapı verdim. fakat verdikten 5gün sonra adet oldu. yani en son 26 temmuzda adet olmuştu şimdi de 17 ağustosda adet oldu. Tam 22 gün. kanaması 5-6 gün kadar sürdü. Sizce bu durum normal midir? yoksa korkulacak bir şey var mı? yorumunuzu bekliyorum. teşekkürler.

  26 Ağustos 2020 / 15:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kız arkadaşınız adet gecikmesi yaşarsa kandan Beta HCG testi yaptırmasını öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ağustos 2020 / 16:46
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 28 30 aralıkla düzenli adet olutorum fakat 13 temmuzda adet başlangıcı, normalde 7 8 gün sürer 1 hafta sonra ilişkiden sonra bi damla şeklinde kanama ve kahverengi akıntı oldu.agustos da adetim 6 7 gün gecikti test yaptım negatifti ve kanamam .basladi ama normalinden az az geliyor tekrar yaptım negatifti neden böyle oldu acaba hamilelik varmıdir yoksa kist fl n mi vardır

  25 Ağustos 2020 / 00:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Eczaneden alınan gebelik testlerinde yanılma payı olabilmektedir. Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Yine negatif olması durumunda kist kontrolü için ultrason muayenesine gidebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Ağustos 2020 / 14:57
   • ***** Yanıtla

    Çok teşekkür ederim ama.acaba tahlil sonuçlarında kist belli olur mu

    25 Ağustos 2020 / 19:35
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Ultrason muayenesi sonrası kist görülebilir.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     28 Ağustos 2020 / 16:28
 • ***** Yanıtla

  Mrb benim adetim 12 gün gecikti normal adet tarihimden 10 gün önce vaginall fitil kullandım 12. Günün sonunda koyukahve adet gibi kanamam var acaba hamilelik belirtisi mi yoksa fitilden dolayı mı gecikme oldu

  22 Ağustos 2020 / 10:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse ve kahverengi olarak gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ağustos 2020 / 17:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam,bir yıllık evliyim 2 aydır çocuk düşünüyoruz.pkos um var.Adetlerim 30 35 günde bir oluyor.bu aralar düzenli yani her ay adet görüyorum.bunların günü değişiyor bazen 3 gün önce bazen 6 7 gün geçıkmeli oluyorum.Bu yüzden günü belli olmuyor.Temmuz 21 de adet oldum Bugün 20 agustos.dün ve bugün kırmıZı leke gördüm.adetime 5 6 gün var.acaba yerleşme kanaması olabilir mi.bir önceki adetimde 12 gün sancım olduktan sonra 35.gün adet olmuştum.Bu ay hiç agrım yok hiç böyle olmamıştı.Dün lekede gördüğümde çok şaşırdım hiç beklemiyordum.çünkü hiç agrım olmadı sadece 2 3 gündür göğsüm sızlıyor.yardımcı olursanız sevinirim

  20 Ağustos 2020 / 08:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Ağustos 2020 / 16:22
   • ***** Yanıtla

    Hocam çok teşekürler.20 agustosta eczaneden test aldm yaptım negatif.bugün 23 agustos sadece eşimle ilişki den sonra ve hala idraradan sonra peçetem bol kirleniyor .Test negatif çıkmasına ragmen hamile olabilirmiyim..hocam yarfımcı olur musunuz?çok çok teşekkürler Allah razı olsun.

    23 Ağustos 2020 / 22:08
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Eczaneden alınan gebelik testlerinde yanılma payı olabilmektedir. Gebelik şüpheniz varsa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     24 Ağustos 2020 / 17:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 28 30 araliklariyla adet oluyorum esimle 10.günden 20.güne kadar 2 günde bir beraber olduk adetime 2 gun kala kırmızı bir leke gördüm adet oldugumu sandım ama diğer güne kadar bisey görmedim diğer gün de bir leke gördüm artık görmedim adet günümde geldi adet olmadım acaba gördüğüm leke yerlesme kanamasi olabilir mi bu sefer kabizlik sık ifrata çıkma ve kasik ağrılarım da cok sık oluyor gebelik testi ne zaman yapsam doğru sonucu verir cevap verirseniz sevinirim simdiden teşekkürler…

  19 Ağustos 2020 / 17:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Ağustos 2020 / 16:20
 • ***** Yanıtla

  Adet kanamam 1 gün gecikti ve sonradan 3 gün sürdü ve siyah gibiydi koyu kahvrengiydi normalde 5 6 gün sürer sizce gebelik var mıdır cevap için şimdiden teşekkürler

  18 Ağustos 2020 / 12:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adetiniz tam olarak sökülmezse ve kanamalar koyu olarak gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Ağustos 2020 / 16:32
   • ***** Yanıtla

    İyi günler iki gündür adetim gecikti test yaptım ikinci çizgi pembe çıktı aradan bir gün geçti akşam çok küçük pembe bir leke gördüm sabahta kahverengi leke gördüm tekrar test yaptım ikinci çizgi pembe çıktı yine yerleşme kanaması mi bu gebelik var mı

    8 Şubat 2022 / 13:25
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     8 Şubat 2022 / 15:00
 • ***** Yanıtla

  İlişkiden 15 gün sonra adet tarihime denk bir kanama gerçekleşti 6 gün sürdü ardından bir ay sonra yine adet tarihime denk zamanda adet kanamam gibi kanama gerçekleşti acaba hamile olma durumum yada kanamaların yerleşme kanamaları olma durumu var mı ?

  17 Ağustos 2020 / 16:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Detaylı olarak sorularınızı cevaplamak üzere kliniğimize muayeneye gelmenizi öneririz. Muayene sonrası daha sağlıklı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Ağustos 2020 / 15:21
 • ***** Yanıtla

  28 hazirandaki ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullandım ilişkiden 60 saat sonra daha sonra 11 temmuz günü diğer adetimin üzerinden geçen 28. Gün kanamam oldu şiddetli ağrı olduğu için ağrı kesici kullandım kan biraz kesildi ve 5 gün sürdü daha sonra 9 ağustosta adet tarihime Feng gelecek şekilde tekrar kanamam oldu acaba yaşadığım kanamaların yerleşme kanaması olma ihtimali var mıdır?

  15 Ağustos 2020 / 09:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Detaylı olarak sorularınızı cevaplamak üzere kliniğimize muayeneye gelmenizi öneririz. Muayene sonrası daha sağlıklı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Ağustos 2020 / 15:20
 • ***** Yanıtla

  Yerleşme kanaması hamile olduktan sonra il üç ay boyunca her ay düzenli olur mu ?

  15 Ağustos 2020 / 09:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Detaylı olarak sorularınızı cevaplamak üzere kliniğimize muayeneye gelmenizi öneririz. Muayene sonrası daha sağlıklı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Ağustos 2020 / 15:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba son adet tarihim 29 temmuz. Eşimle ayın 5inde bitiminden itibaren ilişkiye girdik.korunmuyoruz Ama şu son 2 gündür ilişkiden sonra pembe hafif kanama ve kahverengimsi yapışkan küçük bi pıhtı geldi. Adet belirtisi gibi ishal bel kasık ağrısı çektim ama adetime 10 günden fazla var gebe olma ihtimalim var mı kaç gün sonra test yapmalıyım?

  14 Ağustos 2020 / 13:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için adetinizin gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ağustos 2020 / 14:24
 • ***** Yanıtla

  28 hazirandaki ilişkiden sonra 2 beklediğim tarihlerde 2 kez adet oldum hamile olma durumum var mıdır ?

  13 Ağustos 2020 / 18:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebe olma ihtimaliniz bulunmamaktadır. Şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ağustos 2020 / 13:58
 • ***** Yanıtla

  28 hazirandaki ilişkiden sonra 2 kez adet oldum hamilelik riski var mıdır ?

  13 Ağustos 2020 / 18:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebe olma ihtimaliniz bulunmamaktadır. Şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ağustos 2020 / 13:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba

  14 temmuz adetimin ilk günü ve 30 günde bir düzenli adet görmekteyim. 29 temmuzda geri çekilme yoluyla bir kaç kez ilişkiye girdik. 5 ağustosta adet kanaması gibi çok yoğun olmayan kanamam başladı. Sizce bu yerleşme kanaması olabilir mi. Hamile kalmış olma ihtimalim var mıdır.

  6 Ağustos 2020 / 11:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ağustos 2020 / 14:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bir ay içerisinde ilişki yaşadım bir kaç kez . Adetime daha 9 gün var ve Bugün hafif kan geldi neyden kaynaklıdır gebelik olabilir mi ? Eğer gebelikten şüpheleniyorsak hastaneye gittiğimizde sadece kan testini isteyebiliyor muyuz ?

  4 Ağustos 2020 / 21:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için hastaneye gidip kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 17:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim bir hafta gecikti hafif kahverengi lekelenmelerim oldu ve adet gecikmemin 10. Gününde idrarda gebelik testi yaptım pozitif çıktı fakat akşamına adet oldum. Acaba düşük mü yaptım?

  4 Ağustos 2020 / 08:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Biyokimyasal gebelik yaşamış olabilirsiniz. Kandan Beta HCG hormonuna baktırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 17:06
 • ***** Yanıtla

  25 haziran ilişki tarihi normalde 26 haziran adet tarihimdi gecikti 1 temmuzda adet oldum. 27 temmuzda tekrar kanama oldu aynı ay içinde ilk defa kanama gördüm normalde adet kanamam 6. Gün leke şeklinde olurdu ama son kanamam 5. Gün leke bile gelmeden bitmişti. Hamilelik durumu olabilir mi? Evde idrar testinde çıkar mı? Agustos sonu adet gecikmesini beklemelimiyim? Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

  3 Ağustos 2020 / 02:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamilelik olabilir fakat kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 17:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ben 25 yaşındayım 9 temmuz da adet olmuştum daha adetime 10 günden fazla var Ken pembe lekem gelmeye başladı aralıklı hala devam ediyor adetime 3,4 kaldı lekelenmem başladığından beri bel agrım kasık agrım oluyo sizce neden

  2 Ağustos 2020 / 21:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri ve aralıklı lekelenme stres, hava değişimi gibi nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Gebelik şüpheniz bulunuyorsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 17:04
 • ***** Yanıtla

  27en gec 28 temmuz hasta olmam lazımdı. 6 gün gecti şuan çok agrılı iki gündür kahve pembe arası akıntım var ama cok az. Cok şiddetli kramplarım var ama.hep düzenli olur günü gününe adetlerim.2 gün gecikince test yaptım ama negatif cıktı.acaba cocuk mu değilse neden iki gündür cok agrı cekip yumurtayı atamıyırum? Halsizlik cok fazla

  2 Ağustos 2020 / 12:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 16:59
 • ***** Yanıtla

  Hayırlı günler yerleşme kanamasında kanamanın kesilip yada azalıp 1-2 gün sonra tekrar başlama durumu var mıdır ?

  1 Ağustos 2020 / 18:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanamaları aralıklı olarak olabilir. Kanamalarınız tam anlamıyla sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 16:57
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar normalde 28 gunde bir duzenli adet oluyorum.31 temmuz adet gunumdu hafif lekelenme dusinda suan agrim yada kanamam yok hamile olabilrmiyom

  1 Ağustos 2020 / 15:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç adetiniz tam sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 16:57
 • ***** Yanıtla

  Merhaba! Ben 1 senelik evliyim stresli dönemlerden geçtiğim için regl dönemlerim düzensizleşmişti normal günümden 1 hafta önce gelsede normaldeki gibi 5 gün sürüyordu fakat 2 aydır 15 gün öncesinden hastalık gibi başlayıp 1”er gün sürüp bitti strese bağlı olarak günler değişebiliyor ama 2 ay üst üste sadece 1 gün kanama görmek kesin gebelik belirtisi olarak mı değerlendiriliyor ?

  1 Ağustos 2020 / 03:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri stres, hava değişimi gibi nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Fakat miktarındaki azalma yumurta rezervinizin azaldığını işaret edebilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ağustos 2020 / 16:55
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben Sancılı ama 28 günde adet olan biriyim adetim düzenlidir takvim uygulamasından takip ederim fakat bu ay 9 gün gecikti test yaptım kanda verdim negatif çıktı sonra biranda adet oldum fakat bu 9 gün boyunca kramp şeklinde ağrım oldu ara ara. 25.07.2020 adet başladı ertesi günü çok sancılı bir şekilde ishal kusma bayılma hastanelik oldum. Bakıldı kana yine negatif. Fakat adetim çok olmadı 2 pet anca oldu 5. Güne kadar damla damla oldu ve kahverengi akıntı şekilde geldi bugünde acaba yerleşme kanaması olma ihtimali varmı bu şekilde geç olurmu ve yerleşme olmadığındanmı testler negatif. Yardımcı olursanız sevinirim.

  29 Temmuz 2020 / 15:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Testleriniz negatif görünüyor. Fakat kanamalarınız tam olarak sökülmezse, damla damla gelmeye devam ederse tekrardan Beta HCG testini yaptırmanızı ve kadın doğum doktoruna ultrason muayenesi olmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Temmuz 2020 / 10:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ağrı kesici kullanmak yerleşme kanamasını 1 gün durdurup yada azaltıp sonra yeniden başlmasına sebep olur mu ?

  28 Temmuz 2020 / 11:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ağrı kesici kullanmak yerleşme kanamasını azaltıp tekrar başlamasına sebep olmaz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Temmuz 2020 / 10:09
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 10 Temmuz yumurtlama günümde eşimle beraber olduk 21 temmuzda da kahve rengi lekelenmem oldu az az bir oluyor yerleşme kanaması olabilir mi test yaptırdım yine 21 temmuzda negatif çıktı akıl verirseniz çok sevinirim

  24 Temmuz 2020 / 17:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamalarınız tam olarak sökülmezse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Temmuz 2020 / 17:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba eşimle birlikte 28 haziran gecesi münasebet yaşadık hiç bir şekilde boşalma olmadı zevk suyundan dolayı ilişkiden 60 saat sonra ertesi gün hapı kullandım daha sonra adetimin 28. Gününde 11 temmuzda kanamam oldu şiddetli ağrıdan dolayı 2 kez ağrı kesici kullandım bundan dolayı kanamam biraz kesildi fakat kanamam 6 gün sürdü yaşadığım kanamanın yerleşme kanaması ihtimali var mı?

  24 Temmuz 2020 / 14:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamalarınız 6 gün sürdüğü için yerleşme kanaması olma ihtimali düşük görünüyor. Kesin sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Temmuz 2020 / 15:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba biz eşimle birlikte 28 haziran günü birlikte olduk ilişkiden 60 saat sonra ertesi gün hapı aldım 11 temmuz günü kanamam başladı 6 gün sürdü şiddetli ağrı oldu hatta 2 defa ağrı kesici aldım yaşadığım kanamanın yerleşme kanaması ihtimali var mıdır ?

  23 Temmuz 2020 / 21:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamalarınız 6 gün sürdüğü için yerleşme kanaması olma ihtimali düşük görünüyor. Kesin sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Temmuz 2020 / 13:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bu ay çocuk istiyorduk .Eşim korunmayı bıraktı.35 37 arası bir günde adet oluyorum. Adetim düzensiz.gecen ay 16 sınfa olmuştum..bugün ayın 22 si .dün ve bugün hafif pembemsi akıntım oldu.hiç agrım yok.2 gün önce test yaptım negatif çıktı.Acaba yerleşme kanaması mı yada adet belirtileri mi?yardımcı olursanız seviniirm

  22 Temmuz 2020 / 10:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Temmuz 2020 / 15:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 15 mayısta adet oldum 21 de durulandim haziran ayında adetim 4 gün gecikti 19 haziranda adet oldum 23 haziranda durulandim temmuz ayında ise 16 haziranda kırmızı köyü renkte 2 damla akintim oldu 19 hazıra da ise koyu kahverengi çamur gibi önce akintim oldu sonra parca parca koyu kırmızı kan geliyor bu ne olabilir .

  20 Temmuz 2020 / 17:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik ihtimaliniz varsa yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2020 / 15:02
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben bu ay koşman ve çatlatma iğnesi kullandım doktorun söylediği günlerde ilişki oldu. Bugün iğneden sonra 11. gün Ve ilişki oldu ilişki sonrası kanamam oldu. Bunun adet kanaması mı yerleşme kanamasını olduğunu nasıl anlarım. Kanama pembe kırmızıya yakın ve içinde pıhtılar vardı.

  19 Temmuz 2020 / 10:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2020 / 14:23
 • ***** Yanıtla

  Hocam merabalar ben kız arkadaşımla 30 haziranda korunmasız ilişkiye girdik fakat kesinlikle içine boşalma olmadı arkadaşım 15 gun sonra yanı 15 agustota adet olduğunu söyledi yanı aradan 15 gün geçti fakat zevk suyundan şüpheleniyorum arkasın hamile olabilir mi yanı gerçekten adet kanamasını yoksa üstüne görme kanamasimi

  17 Temmuz 2020 / 21:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olduysa gebe olma ihtimali düşüktür. Fakat kesin bir sonuç için kız arkadaşınızın kandan Beta HCG testi yaptırmasını öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2020 / 14:16
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar hocam ben 27 günde 1 adet olan biriyim en son 26 haziranda adet oldum 5-7-9 temmuzda korumasız birliktelik yaşadık 12 temmuzda 2 gün fazla olmamakla birlikte kanama oldu sonrasında adet kanaması gibi gelmeye başladı bugün 17 temmuz hala devam ediyor normalde 23 temmuzda adet olmam gerekiyordu 11 gün erken gelmiş oldu neden olmuş olabilir yaşım bu arada 39 gebelik istiyoruz

  17 Temmuz 2020 / 17:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri hava değişimi, stres gibi basit nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Önümüzdeki aylarda da bu düzensizlikler ve kanamalar devam ederse kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2020 / 14:02
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben her ayin 20.sinde düzenli olarak adet oluyorum 6 temmuz tarihinde aşılama yapildi bugün 12.gun kahverengi lekelenme(jelgibi) oldu ve her ay olduğu gibi adet sancisi var. Asilama oldugundan beri göğüslerimde şişlik ve agri var sizce yerleşme kanaması midir? Umarim öyledir.

  17 Temmuz 2020 / 13:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve kahverengi olarak gelmeye devam ederse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2020 / 14:00
 • ***** Yanıtla

  Adet dongusu gec oluyor ve yumurtalama donemimdede esimle iliskiye girdik gunleri aksatmadan ara kanama illa erken mi olmasi gerekiyor normalde 33 gunde bir adet oluyorum ve suan tamda adet olmam gereken zamanda sadece leke leke geldi hatta iki gun gecikti adetim 35 gun oldu genede yerlesme kanamasi olabilirmi

  11 Temmuz 2020 / 16:49
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanda Beta HCG hormonuna baktırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 08:21
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba benim sorum eşim burada deil qorew yerinde biz en son 3 ay önce ilişki yaşadık o qunden snra bnde 3 aydir çamur qibi 3 qun en fazla 4 qun süren bi kana oluyor ama kırmızı deil we en fazla 3 yada 4 ped kullanıyorum karnım baya şişmiş ruh halim çok değişik sinirliyim iştahsızlık war bazı insanlara karşı çok farklıyım boyle tiksinme qibi sizce nedeni nedir bana yardımcı olurmusunz? Bide benim qorumcem qecen qun 3 aylık hamile olduqunu oqrendi we ustune qormus 3 ay sizce olabilme durumu nedir?

  11 Temmuz 2020 / 11:11
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtileriniz gebeliğe işaret ediyor. Üstüne adet görmüş olabilirsiniz. Kesin sonuç için kanda Beta HCG hormonuna baktırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 08:23
 • ***** Yanıtla

  Haziran başında adet oldum 26-28 gün döngüm 26 haziranda kahverengi lekelenme geldi ardından o gün akşamı eşimle korunmasız ilişki yaşadık ertesi gün olmam gereken adetimi olmadım. Üstünden 14 gün geçti bugün sulu kıvamda kahve lekelenme çamaşırımda ardından açık pembe damla şeklinde adet oluyorum sandım ped koydum ama yine çok açık kahve leke dışında ped de bir şey yok bugün yarın geciken adetim başlar diye bekliyorum. Stresli bir ay geçirdim bu gecikme ona bağlı olabilir mi. Bu gelen kahve pembe damla akıntılar geciken adet başlangıcımdır değil mi. Bu şekilde devam ederse döngüm bailamazsa ne yapmalıyım. Kist rahim ağzı kanseri gibi bişeyler olabilir mi.

  10 Temmuz 2020 / 17:12
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kanser riski düşük. Kist oluşmuş olabilir. Kanda Beta HCG testi yaptırıp doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 10:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 16 haziranda çatlama iğnesi vuruldum 3 Temmuz da sadece peçeteye çok a pembe kan geldi sora yine sadece peçeteye kahverengi akıntı şeklinde geldi 4 temmuzda kanda gebelik bakıldı değer 2 çıktı ve 5 temmuzda bu akıntı kesildi hamilelik olabilirmi testi tekrarlasammı ilk defa başıma böyle birşey geldi

  9 Temmuz 2020 / 18:08
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Testi tekrarlamanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 10:22
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, tam yumurtlama gününde tek korunmasız ilişki yaşadım. Adetim çok düzenlidir. Telefonda adet takvimi aplikasyonunu kullaniyorum ve nokta atışı tam gününde oluyor. İlk kez adetimden 2 gün önce ilk kahverengi akıntı geldi. Ped koydum kendim silmeden asla birşey gelmiyor. Adet desen Aden değilim, ama ilk günden beri sol kasığım sızlıyor bugünde adet olacakmisim gibi ağrı vardı ve o kahverengi akıntı geldi.ardindan kırmızıya çalan ama o da kahverengimsi pıhtı gibi geldi. ilk gün şuan hemen test yaptım ama sonuç negatif.cok mu erken yaptım acaba? Göğüs hassasiyeti vs tüm belirtiler mevcut.

  4 Temmuz 2020 / 02:23
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adet gecikmeniz olursa testi tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Temmuz 2020 / 23:49
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, ben her ay düzenli adet görüyorum 3 aydır korunmayı bıraktık, bu ay iki günde bir düzenli ilişki yaşadık, 4 temmuzda regl olmam gerekiyordu 1 temmuzda bir kanamam başladı açık kırmızı her ay ki adetimdem çok daha az geliyor evde gebelik testi yaptım negatif birde eğer bu yerleşme kanaması değilse regl günüm geldiğinde tekrar kanama mi olacak?

  3 Temmuz 2020 / 13:58
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz, idrar testleri bazen yanıltıcı olabiliyor. Eğer negatifse adetiniz tam sökülememiştir. Adet gününüzde tekrar kanama olabilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Temmuz 2020 / 00:02
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 8 aylık evliyim adet döngüm 25 gün korunmuyorum her ay düzenli adet oluyordum bu ay folik asite başladı doktorum ve 1 gün gecikmem oldu.Sonra kahverengi akıntım oldu kasıklarımda ağrı var hafif kanamam oldu

  3 Temmuz 2020 / 10:00
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 23:59
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 15 haziranda edet oldum 4 gun surdu bitimimde hemen iliski oldu ayin 28 haziran da peceteye 2 kere kan geldi neden olabilir istune gorme olabilirmi sik idrara cikmada var

  1 Temmuz 2020 / 17:48
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   İdrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsiniz. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Temmuz 2020 / 14:55
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben çoğu zaman geç regl olan biriyim ayın 19’unda bir birlikteliğim oldu meni dışarı atıldı 5-6 senedir adet gören biriyim ilk defa koyu kahverengi lekelenme yaşıyorum 6 gün oldu ve korkuyorum hamile olabilir miyim ? tahmini adet günüme daha 5 gün var

  1 Temmuz 2020 / 03:50
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik ihtimali düşükte olsa bulunmakta. Adet gecikmesi yaşarsanız kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Temmuz 2020 / 14:48
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar. Ben 28 agustosta birliktelik yasadim normalde 10 eylülde adet olmam gerekirken olmadim 15 eylulde kan testim negatif cikti. Daha sonra 20 eylul de adet oldum boyle 4 5 gün sürdu ve ilk gunu karın agrimda cok oldu. Yani adet belirtisi gibi agridi karnim. Acaba hamile miyimdir o adet sandigim sey ustune gormemidir acaba. Tesekkurler

    30 Eylül 2022 / 13:56
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     3 Ekim 2022 / 09:53
 • ***** Yanıtla

  22 haziranda adet olmam gerekirken 19unda oldum üç gün oldum ve az geldi ama karnımın alt kısmında sanki adet olacakmış gibi yumurtalıklarım ve kasık ağrısı,mide ağrısı ve karın ağrısı oldu ve mide bulantılarım oldu kadın doğuma gittim tahlil yaptı negatif çıktı yumurtalık kisti varmış ama çatlamış dedi tedaviye gerek yok dedi ama ağrı şikayetlerim devam ediyor çocukda düşünüyorum ne yapmalıyım?

  28 Haziran 2020 / 18:47
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Önümüzdeki ay tekrar ultrason muayenesine gidebilirsiniz. Kist indiyse yumurta takibi yapılabilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 21:46
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, 8 gün adet gecikmem oldu, sonra idrar ile gebelik testi yaptım, ikinci çizgi çok açık pembe renk çıktı 8. Günden sonra pembe kahverengi şeklinde 3 gündür leke geliyordu, leke gelmesinin 2. Gününde beta hcg testi yaptırdım değer 102 çoktu bir kaç gün sonra testi yenileyin şuan pozitif ama yenilemenizde fayda var diye söylediler. Sonra 3. Günde kan daha çok ve daha kırmızı gelmeye başladı, regl olmuş olabilir miyim ve gebelikle ilgili son durum ne olabilir. Teşekkür ederim

  27 Haziran 2020 / 21:07
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Beta testini tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 21:43
 • ***** Yanıtla

  Iyi günler bende bu ay adet gördüm sonradan eşimle iliskiye sıklıkla girdik bikac gün ve pazar gününden persembeye kadar lekelenme oldu hamilelik olabilirmi? tsk.ederm

  27 Haziran 2020 / 14:25
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Hamilelik olabilir. Adet gecikmesi durumunda kanda Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 21:39
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben haziran 5de adet oldum ve bu ay 5 6 defa iliskiye girdim eşimle ama 3 4 gün kahverengi gibi lekelenme oldu ve bitti ogün test yapdim hamilelik cikmadi veya test icin erken bir zamanmi

  26 Haziran 2020 / 22:56
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi durumunda kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 21:38
 • ***** Yanıtla

  Adetim 4 gün geçikti 5. Gün leke leke kahverengi akıntı geldi peceteyi sürdükçe 6. Gün az az kırmızı kanama geçirdim ve 2 saat içinde bitti ve ara ara kahverengi akıntı geliyor

  26 Haziran 2020 / 00:07
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Temmuz 2020 / 21:00
 • ***** Yanıtla

  Merhaba;
  28 günde adet görüyorum bu ay 21 günde adet oldum dextay ilacı kullanıyordum 2 aydır kullanmıyorum ilişkiye 5 kere girdik 1 gün az gldi 2 gün parçacık halinde geldi sonra 3.4 gün yine az geldi 4 gün bitti normalde 7 gün sürerdi az gelmezdi ihşallah hamileyimdir eşimle çocuk istiyoruz sağ gögsümde normalden fazla büyüklük hissediyorum acaba hamilemiyim ?

  22 Haziran 2020 / 23:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtiler gebelik olabileceğini gösteriyor. Adet gecikmesi yaşamanız halinde kandan Beta HCG değerinize baktırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 14:48
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 8 aylık evliyim yumurta çatlatma iğnesi oldum 20 gün önce adetime 15 gün kala karın ağrısı adet olacakmışım gibi bi ağrı daha sonra ceviz büyüklüğünde bi kanama oldu daha sonda kanama olmadı şuan kanama yok ama kahverengi leke görüyorum iki gündür konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz

  22 Haziran 2020 / 12:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adet gecikmesi yaşamanız halinde kandan Beta HCG değerinize baktırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 14:44
 • ***** Yanıtla

  İyi günler biz evlendik 2 gün ilişki yaşadıktan sonra 2 gün erken adet gördüm ve bitti, 2 gündür adetim bitmiş durumda ama 2 kere ilişkiye girdik ve sonrasında akıntı şeklinde pempe geldi ikisindede hamile kalma ihtimalim var mı

  20 Haziran 2020 / 15:21
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik ihtimaliniz bulunuyor. Adet gecikmesi yaşarsanız Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Temmuz 2020 / 09:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben her ay düzenli âdet oluyordum bu ay 5 gün gecikti 6 günde açık pembe ve kahverengi renginde az az kan geliyor yerleşme kanaması olabilir mi.

  20 Haziran 2020 / 00:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adet gecikmeniz olduğu için gebelik ihtimalini göz önünde bulundurarak kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 13:56
 • ***** Yanıtla

  24 mayısta adet oldum 22 haziranda adet olmam gerekirken 19 haziranda adet oldum.Mide bulantısı,başağrısı,terleme,halsizlik,ağzımda tatsızlık ve kasık bölgesinde ağrı oldu.Kanamam da az geliyor sizce yerleşme kanaması mı hamile olabilirmiyim.

  20 Haziran 2020 / 00:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve kahverengi olarak gelmeye devam ederse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 13:56
 • ***** Yanıtla

  Benim haziranın 5 inde adetim başladı 9 unda bitti süreç olarak normaldi ama miktar olarak azdı 10 unda ilişkiye girdk kocamla 18 indede sadece peçetye sürülen bi kan geldi adet kadr koyu değildi bu günde bi açık kan bi kahverengi şeklinde yine peçete sürülür şeklinde devam ediyo sizce hamilemiyimdir

  19 Haziran 2020 / 23:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurtalama lekelenmesi olabilir. Adet gecikmeniz olursa, gecikmenizin üzerinden 1 hafta geçtikten sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 13:55
 • ***** Yanıtla

  Arkadaşlar çok merak ediyorum ya adet oldum ama hala içimde umut var adetim bitti mide bulantım var bel ağrısı var dünde pembe kanama oldu az bişey ama kanama olurken belime bi ağrı girdi anlamadım ya gebelik olabilir mi diyorum ama bu kadar erken olmaz adetde gördüm bilemiyorum ya başka bişeymi var acaba Stresten mi acaba çok halsizim

  19 Haziran 2020 / 13:03
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Üstüne adet görme durumu olabilir. Kandan Beta HCG yaptırıp doktora danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2020 / 13:41
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar adet döngüm 28 gunluk periodlar halinde düzenli şekilde gelmektedir.Bebek sahibi olmayı istediğimiz için yumurtlama dönemi takibi yapmaktayım son regl günüm 8 mayıs 2020 yumurtlama haftası ve 22 mayıs yumurtlama günüm olduğunu bildiğimiz için düzenli ilişki kurulmuştur.5 haziran 2020 de regl olmam gerekiyordu olamadim üstüne bel ağrısı mide bulantısı baş dönmesi halsizlik uyku duzensizligi koku hassasiyeti yemek yiyememe göğüs ağrısı vajinal akıntı baş ağrısı vücutta sivilce şeklinde akneler oluşmaya başladı hamile olduğumu düşünüyorduk ama 14 gunluk gecikmeden sonra tam yumurtlama gununde 19 haziran da gece 2 gibi beyaz akinti ile lekelenme kırmızı renkli kanama başladı yarim saat icinde bel agrisi baş donmesi kasık ağrısı gerginlik kramp mide bulantısı hafif kusma gerçekleşti kusma 3 kere tekrar edip geçti şuan azaldı ama merak ettiğim hamilelik oluşmasından kaynaklı bir kanama mi yoksa düşük tehlikesini yoksa normal adet başlangıcı olabilirmi ama kanama renk ve şekil bakımından normal zamandakinden farklı gibi.Tesekkurler

  19 Haziran 2020 / 07:45
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamalar yerleşme kanaması olabilir. Fakat tabi ki şiddetli ağrı veya kanama düşüğe işarettir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2020 / 16:06
 • ***** Yanıtla

  bugun adet gecikmesi 14 gun bas agrisi uykusuzluk yorgunluk asermek bas donmesi sac dokulmesi mide eksimesi adet sancisi gibi agrilar oluyodu korunmuyom ama merak ettigim sey konu bugun kanamam oldu su gibi akinti oldu kirmizi renkte normalde boyle gelmiyodu normalmi yarin zaten kadin doguma gidicem hamilemiyim degilmiyim bilmiyom hamileyken adet olanlar olmus

  18 Haziran 2020 / 18:13
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtileriniz ve kanamalar yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2020 / 16:08
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar en son adet tarihim 4 mayisti 5 gun suruyor. Yumurtlama donemlerinde iliskimiz oldu esimle. Adetime 4 gun varken 4 haziranda silinirken gelen kahverengi pembemsi kanamalar oldu ve 10 gun surdu. 4 haziran ve 13 haziran arasi silinirken gelen kahveregi pemebemsi kanamalar yerlesme kanamasi olabilirmi? Ve 16 haziranda 3 gun sonrasinda idrarda gebelik testi yaptim negatifti cevap verirsehiz sevinirim tesekkurler

  17 Haziran 2020 / 12:20
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan beta HCG testini yaptırmanızı öneririz. Çünkü erken dönemde idrardan yapılan gebelik testleri her zaman doğru sonucu göstermeyebilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Temmuz 2020 / 09:59
 • ***** Yanıtla

  Meraba bende adetıme 5 gun kala kahverengı lekelenme oldu bugun edet olmam gerekıyodu fakat hala leke devam edıyo ve kasıgımda hafıf agrı var yerleşme kanaması olabılır mı test yapmalı mıyım bılgı verırsenız sevinirim

  16 Haziran 2020 / 23:40
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Temmuz 2020 / 10:06
 • ***** Yanıtla

  İyi günler normal adet tarihim 14 haziran bu tarihten üç gün önce ara ara kahverengi lekelenmem oldu tam adet gününde önce yavaş sonra artan bir kanamam vardı 1,5 gün sürdü devam aden süreçte iki gün kahverengi lekelenme devam etti baş dönmesi baş ağrısı meme hassasiyeti uyku hali ve baygınlık hissi vardı beraberinde hamile olma ihtimali nedir

  16 Haziran 2020 / 17:33
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan beta HCG testini yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Temmuz 2020 / 09:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben pko luyum matofin ve folik asit kullanıyorum 6 aydir. 1bucuk yıllık evliyim âdetlerim düzensiz oluyor ama son 2 ay olması gereken günde oldum. Regl olmama 4 gun var ama bugün önce soluk kahve rengi azcik bi akıntıoldu ardından çok açık pembe bi akinti oldu ve ara ara karnıma aniden ağrı giriyor acaba halime olabilir miyim? Ve ne zaman test yapsam çıkar?

  15 Haziran 2020 / 01:52
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtileriniz gebelik ihtimalini artırıyor. Adet gecikmesi yaşarsınız test yaptırabilirsiniz.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2020 / 12:07
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar normal adet gunumden 2 gun once adet oldum 2 gun surdu ve arkasndan ic camasiri kirletecek kadar pembe akintim oluyo nedeni ne olabilir acaba

  14 Haziran 2020 / 13:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bazı durumlarda üstüne adet görme dediğimiz gebelik sırasında yerleşme kanaması olabilir. Lekelenmeler pembe ya da kahverengi olarak gelmeye devam ederse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Basit kistler, yumurtalama akıntıları da bu akıntılarla gelmiş olabilir. Her iki durumu da değerlendirmek gerekir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 13:53
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim adetim hep gecikmeli oluyor bu ayda 7 gün gecti 8.gunde oldum kendimi hamile zannediyorum ve uzulen hep ben oluyorum acaba bi sorun mu var

  13 Haziran 2020 / 08:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama bozukluklarına yol açabilir. Aynı zaman hava değişimi, stres gibi basit nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Fakat çocuk sahibi olmanızda bir sorun olup olmadığını belirmemiz için yeterli değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim içi bozukluklar da hamilelik oranlarını etkilemektedir. Dilerseniz buraya tıklayarak kan sonuçlarınızla ilgili detaylı bilgi alabilir, doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 13:49
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 14 aydir evliyim ama 3 aydir çocuk istiyoruz geçen ay doktora gittim prolaktin testim yüksek çıktı ilaç verdi doktor 1hafta sonra testim gayet normale döndü. Bugün de koyu kahverengi bir akıntım oldu ancak hiç ağrım yok ve normalde de yarìn adet günüm. Hamile miyim yoksa adet başlangıcı mı bu ???

  12 Haziran 2020 / 23:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve kahverengi olarak gelmeye devam ederse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 13:46
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetime iki gün kala kahverengi azar azar kanamam oldu daha sora rengimiz biraz açılmaya başladı idrar testi yaptım pozitif çıktı o gün aynı saatte hiç beklemeden kan testi yaptım negatif çıktı aklım karıştı fakat halâ az az kanamam oluyor adet olmuş olsaydım çok kanamam olurdu ama az işte bu kanamamın durduğunu farkettim ve cinsel ilişki yaşadım daha sonra az kanamam daha olmuş bir zararı olurmu

  12 Haziran 2020 / 00:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İdrar testlerinde yanılma payı olabiliyor. Biyokimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz. Kanamanız devam ederse kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2020 / 14:18
 • ***** Yanıtla

  Normalde her ayin 28 regl olurdum 2 aydir ayin 23 denk geliyor en son reglim 23 mayısda oldu yumurtalama donemlerimi takip ederek korunmasız ilişki yaşadık eşimle her ikimizde cocuk sahibi olmak istiyoruz 8 haziran da kırmızı kan pıhtılaşmış gibi tam anlayamadım ardından peçeteyle sildim kahverengi kan geldi 1 gun surdu suan hic gelmiyor test yaptım akşamı 9 hazirandan sabahida yaptim negatif peki o kahverengi kan neyin nesi neden 1 gun surdu hocam merak ediyorum gecen ayda adet öncesinde de aynı durum yaşadım ozman 4 gun daha cok sürmüştü kahverengi akıntı kan testi yaptirdimda 1.20 negatif çıkmıştı suan yaşadığım lekenmemi ne olduğunu merak ediyorum

  9 Haziran 2020 / 08:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bir önceki aydan kalan basit kistik yapılar lekelenme şeklinde dökülüyor olabilir. Ancak ultrason ile net olarak tanı konulabilir. Tekrarlarsa doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Haziran 2020 / 17:18
 • ***** Yanıtla

  merhabalar 15 martta sürtünme ilişki yaşadım. 20 martta adet günümde adet oldum. nisan ayı bir hafta geçikti ama adet oldum. mayısın ilk haftaları evde test yaptım negatif çıktı. mayis adetimi de oldum sizce risk var mı ? yerleşme kanaması her ay mi olur .

  7 Haziran 2020 / 18:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olduğunuz ve test sonucunuz negatif göründüğü için her hangi bir risk yoktur.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2020 / 14:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 2.5 senedir evliyim ve bu üc aydir dogru dürüst adet olmadim ben normalde hep 5 gün adet olurum hic deyismedi evlendikten sonrada hic olmadi ama bu 3 ayidr hep ilk 2 3 gün az geliyo normalde hep cok gelirdi 4 gün gelmedi hic 5 gün az Geldi 6 7 gün damla damla Geldi bu 2 ay böyle Geldi ve asiri kilo aldim gögüslerimde de agri oluyo idararim kapali renkte geliyo ve pazartesi yine adet oldum bugün bitmesi gerekiyo ama yine damla damla geliyo virüsten dolayi doktorlarda kapali neden olabilir acaba yardimci olursaniz cok sevinirim

  6 Haziran 2020 / 00:15
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Uzman bir doktora başvurup adet düzensizlikleriniz ile ilgili tetkik ve muayene olmanız gerekiyor. Yeni normal sürecinde doktorlarımız hizmet vermektedir. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Temmuz 2020 / 08:55
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  1yıldır evlıyım ve 1aydır korunmuyoruz .düzenli adet görüyorum en son adetim 6mayıs 10mayısta bitti. Bu ayda 3mayısta ilk gün ağrı ve kramp seklinde sancım oldum ılk gün koyu kahve ve yogun kanamam oldu 2ci gün kırmızı renkte geldı 3günüm ve yok sayılcak kadar azaldı üstüne görme olabılırmı suan?

  5 Haziran 2020 / 23:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2020 / 14:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Ben her ay düzenli regl oluyorum. Bu ayda Mayısın 25 in de olmam lazımdı ama 9 gun geciktim bu süreçte idrar tahlilide yaptim hep silik çıktı. Ne olur ne olmaz diye kan tahlili yaptırdım çarşamba sabah sonuçları alacaktım ama çarşamba sabah regl gibi agrim oldu kanamamda vardi regl zannettim hamile değilimdir dedim yinede sonuçları aldik beta hcg 6.55 0-5 aralığının ustunde olduğu icin hamile olabilirsin dediler. Kadin dogum doktoruna gttim hemen bana biz 10 değerinin altindakilere hamile diyemiyoruz bide siz reglde olmuşsunuz dedi yumurtaliklarima bakti gayet temiz birsey yok dedi folik asit verdi gönderdi. Suan 3.gunumdeyim ama adet gunum gibi yoğun değil ağrıda cektim ama adet agrisi gibi cok cok asiri değil sizce ne yapmalıyım.

  5 Haziran 2020 / 09:16
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Biyokimyasal gebelik olmuş olabilir. Diğer adetinizde tekrar doktorunuza gitmenizi değerlerinizi kontrol ettirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Temmuz 2020 / 08:42
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim 2 sezeryanim ilk doğumun ardından da adet olmaya başladım şimdide adet oluyorum 3 aydır dogum yapmışım 50 inci günde adet oldum yani12 mayısta ilk edet tarihim 10 gün sürdü normalde 1 hafta sürer ama dogum yaptığım için önemsemiyorum lakin 1 haziranda 3 günlük biten kahverengimsi bi kanamam oldu sizce gebelik varmıdır

  4 Haziran 2020 / 14:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve kahverengi olarak gelmeye devam ederse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Haziran 2020 / 09:21
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, 4 Şubat’ta kahverengi renginde az miktarda 5 gün süren bir kanamam oldu. Sonrasında geri çekilme yöntemiyle bir birliktelik yaşadım. Adet dönemlerim düzensiz . 26 Şubatta adet oldum. Idrarda gebelik testi yaptım ve negatif cikti. 10 Nisan tarihinde tekrar adet oldum . Bu son adet tarihim bir daha adet olmadım. Gebelik olabilir mi?

  4 Haziran 2020 / 03:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 10:16
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 14 aylık evliyiz. 23 martta 8 haftalık sponten düşük yaptım sonrasında 9 mayısta adet oldum ve şuan adetime 6 gün kala koyu renkli aralıklı akıntı basladı. Hamile miyim bebek istiyoruz.

  4 Haziran 2020 / 00:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 10:16
 • ***** Yanıtla

  merhabalarhocam ben adetime 4 gün kala dün gün boyu kahverengi çok az lekenmiş gördüm bugün ise yoğun kanamam hamilelik varmıdır

  30 Mayıs 2020 / 10:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kanamanız yoğunlaştığı için hamilelik olasılığı düşük görünüyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 10:07
 • ***** Yanıtla

  Adet günüm 5 gün gecikti gecikmemin 6.gününde ağrım oldu ve koyu kahverengi ve hafifi pembeye çalan renkte kanamam oldu 3 saat kadar sürdü suan durdu gecikmemin 4.gününde evde test yaptım negatif çıktı normalde korunarak ilişkiye gireriz ama 16 mayıs daki ilişkiden eşim şüpheli sizce hamile olabilir miyim bu kanama yerleşme kanaması olabilir mi

  29 Mayıs 2020 / 03:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 10:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 7 aylık evliyim, 27 Nisan tarihinde şiddetli adet dönemi geçirdim 4 gün sürüyor, bugün 28 mayıs adetim 4 gün gecikti sanırsam, kustum bir sabah bide akşam, eşimle ilişkiye girdik kasıklarım ağrıyor belim de sancı var lavobada peçeteyle sildiğimde açık pembe lekeli kanlar vardı ama açık.. hala adet olmadım acaba adetim bi başlıyor yoksa hamilemiyim?

  28 Mayıs 2020 / 05:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtileriniz gebeliğe işaret ediyor. Kahverengi, pembe akıntı yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 09:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben normalde her ay düzenli adet görüyorum. Fakat bu ay 6 gün bi gecikmem oldu.3.5 senelik evliyim. Yaklaşık 1 haftadan beri aralıklarla mide bulantilarim.halsizligim , sol kasığımda ara ara batma vücut ateşimde bi sıcaklık vardı hatta bu sabahta aynı şekilde. Fakat az önce 1 2 damla şekilde açık pembe leke sonrasında ise kahverengi çamur şeklinde kanamam oldu test yaptım negatif çıktı. Aklım karıştı sizce bir kaç gün sonra bir daha test yapmalimiyim?

  27 Mayıs 2020 / 17:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtileriniz gebeliğe işaret ediyor. Kahverengi, pembe akıntı yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 09:57
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar son adet tarihim 22.02.2020 29 günde bir adet görüyorum bu ay 26.05.2020 de kahverengi bir akıntım oldu hamile olabilir miyim ?

  27 Mayıs 2020 / 01:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 09:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim bu ayın 24 ünde regl günümdü fakat o tarihte olmadım bir gün sonra eşimle birlikte olduğumuz esnada ufak bi kanama gerçekleşti bir damla kadar ama birdaha herhangi bi kanama olmadi çok hafif pembe bir leken geldi nedeni nedir acaba neden böyle birşey olmustur? Yardımcı olursanız çok sevinirim

  26 Mayıs 2020 / 18:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Cinsel birleşme esnasında vajina iç duvarında sürtünmeden kaynaklı lekelenmeler olabiliyor. Lekelenmeler, kanamalar devam eder fakat adetiniz sökülmezse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 09:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba normalde 21 25 günde bir adet oluyordum fakat bu ay 9 gün gecikti ve adetim 1 gün sürdü ama 9 gün boyunca adet ağrıları yaşadım ve gögüs ağrılarım hala devam etmekte hamilelikte üstüne görme olabiliyormuş fakat benim her zaman geldiği gibi geldi ama sadece 1 gün sürdü ramazan ayında oruç tuttum çalışıyordum işi bıraktım uyku düzenim çok değişti bir ay içerisinde ve kilo kaybım oldu yaklaşık 5 6 aydır da her adet zamanımda aprı kesici kullanırdım bu ay kullanmadım acaba onunla bir ilgiside olabilir mi ? Ara ara kasıklarımdada ağrıdan ziyade yanma oluyor. Sizce hamilelik söz konusu olabilir mi ? Yoksa stres uyku düzeni beslenme değişikliğyle mi ilgili ?

  26 Mayıs 2020 / 16:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ani kilo kayıpları, stres, psikolojik durum ve hava değişimleri adet düzensizliğine neden olabilir. Adet kanamalarında azalmalar olabilir. Gelecek aylarda da aynı durum tekrarlanırsa doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 09:51
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 4 yıllık evkıyım 10 ay once rahim fılmı cektım hamıle kaldım 2aylıkken dusuk yaptm. Dusukte. 3 ay sonra over kıstım patlamıstı amelıyat oldum sımdı ıse 23 nisanda adet oldum 29 gun dongum bugun 4 gunum gectı. Sabah yataktan dustum bellım agrudı leke oldu ama sımdı yok acaba yıne dusukmu yapaxam

  25 Mayıs 2020 / 20:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmeniz gebelik ihtimalini güçlendiriyor. Düşmenin etkisiyle lekelenme olmuş olabilir. Net sonucu kandan Beta HCG testi yaptırarak öğrenebilirsiniz. Pozitif olması halinde düşük ihtimalini doktorunuz değerlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2020 / 11:00
 • ***** Yanıtla

  İki aydır korunmasız ilişki yaşıyoruz 25 nisanda hastalandım mayısın 23ünde mide bulantısı karnın altında sağ ve solda ağrı oldu 24ünde hastalandım ama önceki aylara göre kanamam az hafiffde olsa mide bulantım yine var yerleşme kanaması mı nezaman idrar testi yapmalıyım

  25 Mayıs 2020 / 12:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse 5 gün sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2020 / 10:59
 • ***** Yanıtla

  Eczanelerden alınıp yapılan gebelik testini adet gecikmemden 1 ay sonra yaptım negatif çıktı, doğru sonuç vermiş midir? Bi kez daha yapsam ve yine negatif çıksa güvenebilir miyim. Doğruluk ihtimali nedir

  25 Mayıs 2020 / 02:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Eczanelerden alınan gebelik testlerinde yanılma payı olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2020 / 10:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben duzensiz adet gören biriyim. En son ocak ayında adet oldum. Butun hormon test sonuçlarım falan herseyim normal cikti detayli bakildi doktor hicbir sorun gözükmüyor biraz kilom olduğu icin adet göremiyorum. 5 gun once hafif kanama geldi tek sefer acaba hamile olma ihtimalim nedir bel agrim oluyor arada bi adet gormeden hamile kalma ihtimalim var mi . Birde test be zaman yapmam daha dogru olur

  23 Mayıs 2020 / 22:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Düzensiz adet gördüğünüz için yumurtlama zamanını net olarak belirleyemeyiz. En kısa sürede kandan Beta HCG testi yaptırarak gebelik sonucunu öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2020 / 10:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba

  En son 18 martta iliskim oldu ertesi gun hapi kullandim 3 gun sonra daha sonra gecikmem oldu test yaptim.negatif cikti ama 2 aydir kananmam cok az oluyor ilk ay kahve rengi gecen ay kirmiziydi nirmalde cok kanamasi olan bir insanim ama bu ayda 2 gun geciktim ama 4 test yaptirdim hepsi megatif cikti sizce soru nedor

  23 Mayıs 2020 / 17:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri ve kanama miktarındaki değişiklikler basit kistler, miyomlar, stres, hava değişimi gibi nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Durumunuzla ilgili kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2020 / 10:55
 • ***** Yanıtla

  Meryem Altıntaş
  Ben adet günümden 5 gün önce kahverengi lekelenme oldu ve 4 gün sürdü bu renkte kanama ve daha sonra normal kanama oldu adet kanaması gibi .ama ben hamile olacağımı düşündüm bu yerleşme kanaması sandım sonra adet kanaması oldu acaba yerleşme kanaması sonrası adet kanaması olunca hamile olmamış mi oluyorum
  Teşekkür ederim

  23 Mayıs 2020 / 12:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2020 / 10:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hacer ben 38 yaşındayım 20 yıllık evliyim eşim azo sperm teşhisi konuldu ve hiç çocuğumuz olmadı sorum şuki adet dönemlerim hiç gecikmezdi lakin gecen ay çok hafif koyu kahverengi leke geldi çok hafif pedi kirletmeyecek şekilde 5 gün devam etti doktora gittim rahim içi rahim ağzı ve yumurtalıklarda temiz çıktı fakat bu ay hem adetim gecikti 6 gün bugünde okadar azki bir Damla yine koyu kahverengi leke geldi sebebi nedir hamilelik mi normal adetmi yoksa erken Menepoz belirtilerini şimdiden teşekkür ediyorum saygılar efendim

  23 Mayıs 2020 / 06:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse 5 gün sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2020 / 10:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Hocam;

  Geçen ay adetim 5 gün gecikti. Bu ay yine 5 gun gecikti. 5.gün cok hafif leke geldi 2 gündür ara ara lekelenmelerim oluyor. Idrar testi yaptım negatif çıktı. Gebelik olma ihtimali var mı?
  Teşekkürler

  21 Mayıs 2020 / 18:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse 5 gün sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Haziran 2020 / 14:40
 • ***** Yanıtla

  Mrb son adetim 26 nisan yumurtlama icin yilac kulaniyorum su an 20 mayis 19 mayista hafif kahverngi siyahli kanamam oldu adetime 1 hafta var daha acaba hamilelik belirtisimi yani yerlesme kanamasi mi ve bir yilac daaha kulaniyodum onu braktim 3 4 gun oldu o yuzden mi kanamam anamadim ama normal bi adet kanamasi gibi deil

  20 Mayıs 2020 / 14:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mayıs 2020 / 17:34
 • ***** Yanıtla

  Mrb Benim 1 ay gecti adetim ve üç gün önce ilk çocuğuna hamileyken gelen gebelik akıntısı geldi belirti olarak fakat idrar testi tek çizgi cıktı ultrasonda kese gorunmedi eğer hamileysem neden ultrasonda gorunmedi yada hamile olma ihtimalim nedir sizce

  20 Mayıs 2020 / 02:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Kese görünmesi için Beta değerinin 1500 üzerine çıkması gerekmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mayıs 2020 / 17:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bebek düşünüyoruz eşimle ve bugün regl olmak gerekiyordu ancak dün akşam kırmızı lekeler oldu ve bugün de az bir kahverengi lekelenme oldu tam adet donemim olduğu ayırt edemiyorum yerleşme kanaması olabilir mi?

  20 Mayıs 2020 / 01:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse ve lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mayıs 2020 / 17:31
 • ***** Yanıtla

  Aşırı derece idrar yolu enfeksiyonundan dolayı 7 aylık evliliğim süresi boyunca gebe kalamadığımı söyledi doktor 25indeadetimin ilk günüydü 30u yıkandım ve doktora gittim ilaç verdi iltihabı kurutmak için 14.günü ilişkiye girdim aradan 8 gün sonra kahverengi tonlarında az miktarda kanamam oldu ilk defa bu durumla karşılaştım gebe olabilirmiyim

  18 Mayıs 2020 / 00:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olma ihtimali bulunuyor. Adetiniz gecikirse kesin sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mayıs 2020 / 17:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim 7gün gecikti bugun pembemsi lekelenme oldu ve bidaha olmadi bitti aceba ne olabilir

  17 Mayıs 2020 / 10:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mayıs 2020 / 17:28
 • ***** Yanıtla

  Merabalr 2 yıldır evliyim pco yum korunmasız 2 yıldır ilişki yaşıyorum ve gebe kalamıyorum daha önceleri klomen ve çatlatma igneleri kullandım ama olmadı hsg çektirdim tüpler açık bi sorun yok 24 nisanda regl oldum 8 gün sürdü sonrası 2 günde bir ilişki oldu bu gün adetin 23 üncü günü koyu kıvamlı pembesi kahve rengimsi lekem geldi ara ara kasık arılarım da var reglime 6 gün var ve normlde yumurtlama zamanından bir kaç gün sonra baslayan göğüs agrılarım olurdu bu ay olmadı sadece kasık agrılarım var akıntım çogaldı sizce hamilemiyim

  17 Mayıs 2020 / 00:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yaşadığınız semptomlar gebelik ihtimalini işaret ediyor. Kesin bir sonuç için adetiniz 1 hafta gecikirse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mayıs 2020 / 17:28
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 23 nisanda son adetim normalde 27 günde adet olurdum fakat 3 düşük yaptınca doktorumu değiştirdim bu doktorum bana folik asit ve coraspirin verdi 2 aydır düzenli kullandım adetimi 5-6 gün öne attı şimdi ise tam adetim günü çok sancım ve belim ağırdı çok koyu kan geldi ilk günü ikinci günü çok az bugün 3.günü ama yine koyu kan az mıktarda geldi sizce hamile olma olasılığım varım?

  16 Mayıs 2020 / 17:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kesin bir sonuç için kandan beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Mayıs 2020 / 16:10
 • ***** Yanıtla

  Bana üstüne görme olabilir demişsiniz fakat 3 kez adet oldum ve lekelenme gibi değildi normal adetti. Şimdi 55 gündür olmuyorum. Son ilişkimden bu yana 4 ay 20 gün oldu. Hamile olsam gözden kaçamayacak belirtilerim olmaz mıydı karnımın gizlenemez şekilde büyümesi gibi veya mide bulantııs gibi

  12 Mayıs 2020 / 19:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan testi ve ultrason muayenesi bulguları olmadan yönlendirme yapmamız doğru olmayacaktır. Laboratuvara gidip kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Çıkan sonuca göre doktora başvurursanız adet görememe sebeplerinizi araştıracak ve tedavi planınız için sizi yönlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2020 / 16:01
 • ***** Yanıtla

  Merhaba iyi günler benm 6aylik bı kızım var ve emziriyorm çok düzenli deil adet düzenim ama en son 25mart da adet oldum ve bittikten 15gun sonra 4 5 gün süren lekenmem oldu ama o ara da ısrar yolu enfeksiyonu geçiriyordum ve sonrasında adet olmadım hâlâ sizce gebelik var mıdır korunuyoruz ama yinede lekelenme neyin nesi diye aklımın ortasinda bebişim çok küçük daha ve hiçbir belirti yok hamilelik adına sadece o lekelenme nedir ki

  12 Mayıs 2020 / 18:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Emzirdiğiniz sürece adetiniz tam sökülmeyebilir veya hiç adet olmayabilirsiniz. Lekelenme de bu yüzden olmuş olabilir. Fakat gebelik ihtimalini de göz önünde bulundurarak yine de kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2020 / 15:57
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler.benim son adet tarihim 2 nisan 2020.bebek istedigimiz icin korunmuyoruz.5 mayista beta hcg 72.2 cikti.7 mayista 116.1 cikti.ama akintiyla beraber pembe lekelenme basladi.sadece peceteye sildigim zaman oluyo.doktor progestan verdi.kullaniyorum ama kesilmedi.bugun 12 mayis hala peceteye sildigimde akintim cokk hafif pembemsi.sizce neden olabilir.

  12 Mayıs 2020 / 12:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Progestanı aksatmadan Beta HCG artışlarını takip edip 10 gün sonra ultrason muayenesine gitmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2020 / 15:56
 • ***** Yanıtla

  28 nisanda adet oldum.5 mayistada iliski yasadik esimle ve ayin 11 de 4 5 damla kahverengi kan geldi bu yerlesme kanamasi olabilirmi?

  12 Mayıs 2020 / 11:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adetiniz tam olarak sökülmezse ve kanamalar lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2020 / 15:55
  • ***** Yanıtla

   Tarihleriniz tıpkı benim durumuma benziyor
   Hamilelik çıktı mı Peki ?

   28 Haziran 2020 / 05:50
 • ***** Yanıtla

  Normalde ayın 13nde adet oluyorum ama bu ay adetimden 5 gun önce 1gun koyu kahverengi ve siyah adet gbi kanamam okdu ikinci gun ise kahverengi lekeler oldu aşırı bel ağrısı cektim lekelenmeler öncesi mide bulantısı var çıkaracak gbi oluyorum ağzıma kadar geliyor ama çıkaramıyorum 1hafta once test yaptim negatif cikti hamilemiyim yerleşme kanamasını bilemiyorum sizce hamilemiyim ne yapmam gerekiyor

  10 Mayıs 2020 / 12:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Yaşadığınız semptomlar gebeliğe işaret ediyor. Adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2020 / 13:12
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 28 günde 4gun suren düzenli adet gören biriyim. Son adet tarihim 4 nisan, mayıs ayında 6gun gecikmeli kanama başladı. Gecikme sırasında ağrı,uyku,baş ağrısı ve dönmesi en önemlisi de dokunamayacak kadar şiddetli göğüs hassasiyeti yaşadım. Kan testim gecikmenin 4. Günü negatif cıktı. Sonrasında once kahverengi sonra kırmızıya dönen az miktarda ve su gibi kanamalarım oldu. Şu an baş dönmesi ve zaman zaman bulantı yaşıyorum ancak göğüs hassasiyeti kalmadı. Korunmayı birakali kısa bir süre oldu yumurtlama dönemini gecmistik yine de hamile olma durumum var mı?

  10 Mayıs 2020 / 00:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan baktırdığınız test negatif çıktığı için hamile olma ihtimaliniz bulunmuyor. Yaşadığınız baş dönmesi ve bulantı farklı bir rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2020 / 13:11
 • ***** Yanıtla

  Mrblar adet olmadan 4 gn once kahwerengii we az sekilde kanamam oldu ama adet kanamasi gibi deil. Yerlesme kanamasi midir hamile olma ihtimalim warmi

  9 Mayıs 2020 / 17:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Fakat kesin sonuç için adet gecikmesi yaşarsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanız gerekir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2020 / 13:10
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler 5 nisan adet tarihim 22 nisanda lekelenmelerim oldu 3 gun surdu ve adetim 3 gun geciyo 4 defa gebelik testi yaptim ama negatif adetim 2 gun gectikten sonra erken gebelik testi yaptim ve sonuc negatif sizce hamile olabilirmiyim

  9 Mayıs 2020 / 15:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamile olma ihtimaliniz bulunmuyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2020 / 13:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben zeynep 8 aylık evliyim eşimle düzenli olarak ilişkiye giriyorum normalde 28 günde bir adet oluyordum ve 7 gün sürüyor fakat bu son yaklaşık 1 haftadır kahverenginden pembeleşmeye ardından lekenme şeklinde kanamam oldu bi an şiddeti arttı ama sonradan yok denilecek kadar azaldı acaba yerleşme kanaması geçiriyor olabilir miyim?? Lütfen cevap verirseniz sevinirim teşekkürler!

  9 Mayıs 2020 / 01:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Adetiniz tam olarak sökülmezse ve kanamalar lekelenme şeklinde gelmeye devam ederse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2020 / 13:08
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, 12 aralıkta adet gördüm ve 22 aralıkta erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık geri çekilip boşalma oldu. 30 günde bir adet olurdum normalde. 11 ocakta vaktinde adet oldum, 45 gün sonrasında 25 şubatta tekrar adet oldum, 24 gün sonrasında ise 20 martta oldum yani erken oldum hiç erken olmazdım ve pembe renkli başladı sonra normal kanamaya döndü. Nisan ayında ise hiç olmadım 49 gün geçti hamile olma ihtimalim var mıdır? İlişkiden sonra yaşadığım 3 adet de birer hafta sürdüler. Ama tarihleri düzensiz olduğu için ve şimdi 50 gündür adet olmadığım için korkuyorum. Hamile olma durumum var mıdır?

  8 Mayıs 2020 / 13:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleriniz ve sonrasında adetten kesilmeniz gebeliğin ilk aylarında “üstüne adet görme” dediğimiz durumdan kaynaklanmış olabilir. Bazı durumlarda hamilelik olsa dahi adet görmeye devam edilebilir. Fakat kesin sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2020 / 13:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba son adet tarihim 3 Nisan 7 gün sürüyor 32-33 günde bir adet oluyorum 20-23-27 nisan korumasız birliktelik 2 Mayıs’ta kahverengi leke şeklinde akıntı geldi 3 gün devam etti 4 Mayıs tane beri yok idrar testi negatif hamilelik olabilir mi ilk gebeliğim de de kahverengi lekelenme ile başlamıştı

  5 Mayıs 2020 / 12:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamilelik ihtimali bulunuyor. Kesin sonuç için adet gecikmesi olması durumunda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2020 / 17:55
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 30 martta ilk regl başlangıcıydı 5 nisanda bitti sonra döllenme zamanında ilişkiye girdim 1 Mayıs da kan geldi ama hafif akıntılı bi kan kasıklarımda pelvik ağırlarım mide bulantı var kanama olmadan önce bel ağrım oldu sizce hamile olma şansım varmı?

  2 Mayıs 2020 / 20:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamilelik ihtimaliniz bulunuyor. Adet gecikmesi yaşadığınız takdirde Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2020 / 17:52
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, 4 yıllık evliyim Pcos hastasıyım adetim aşırı düzensiz 1.5 yıldır korunmasız ilişki fakat yumurtlama günlerim şaştığı için her ay adet görmediğim için tutturamadığımız oldu fakat son 2 haftadır 2 günde 1 ilişki en son ilişki 27 Nisan.28 nisanda betahcg kantestinde negatif çıktı Dr um adet söktürücü verdi ama son ilişki testten 1 gün önce olduğu için ilaca başlamadım bugün 1 mayıs açık pembe lekelenmem oldu ama başka belirtim yok ne zaman test yapmalıyım teşekkürler

  2 Mayıs 2020 / 00:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   10 Mayıs’ta test yaptırabilirsiniz. Sonucunuz negatif çıkarsa adet söktürücü içebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2020 / 17:51
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 23 mart da düşük yaptım bugün 40 gun oldu 2 gün önce ara ara leke oldu 3 gün sürdü bitti bu normal mi teşekkür ederim

  2 Mayıs 2020 / 00:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Düşük sonrası ilk adet dönemlerinde aktif kanama yerine ara lekelenmeler olabilir. Tekrarlarsa doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2020 / 17:51
 • ***** Yanıtla

  Meraba bana yardımcı olurmusunuz 15 nisanda aşılama yaptırdım ve adetim 4 gün gecikti ve bugün pembe arada açık kahve akıntı geliyor tabi yoğun değil aşılama sürecinden
  Sonra hafif batmalar oluyordu şuan korkuyorum acaba adetmi yerlesmemi???

  30 Nisan 2020 / 09:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması geçirmiş olabilirsiniz. Kese büyürken rahim içinde kendine yer açar ve bu tür batmalar, kanamalar olabilir. Kesin sonucu Beta HCG testi ile öğrenebilirsiniz. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2020 / 17:49
 • ***** Yanıtla

  Klonun ve folik asit kullandım adetim olması gerekenden 1 gün önce geldi ve 3 gün sürdü Ve çok değildi daha sonra 1 gün gelmedi ve arkasından kıl gibi kahverengi parçalar düştü 3 gün falan daha sonra arkasından sarı gibi kahverengiye dönük akıntım geldi sizce yerleşme kanaması olabilir mi ve ara ara kasıklarımda batma oluyor

  27 Nisan 2020 / 02:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olma ihtimali bulunuyor. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2020 / 09:19
  • ***** Yanıtla

   Merhaba sizde hamilelik oldu mu?

   7 Mayıs 2020 / 20:12
  • ***** Yanıtla

   Merhaba, ben genelde 30 günde bir regl olurdum ancak 3 aydır çocuk istiyoruz ve adet düzenim tamamen bozuldu. Geçen ay 20 gün gecikti. Bu ay 9. Günümdeyim kahverengi akıntı oluyor ama idrar testi test negatif çıktı. Acaba yine adet gecikmesi mı yaşıyorum?

   1 Eylül 2020 / 04:00
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Eczaneden alınan gebelik testlerinde yanılma payı olabilmektedir. Kanamanız tam olarak sökülmezse ve kahverengi şeklinde gelmeye devam ederse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    2 Eylül 2020 / 17:07
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar normalde 28.günde bir adet oluyordum bu ay 25 nisanda olmam gerekirken 23 nisanda oldum ve bir gün hafif kanama oldu ertesi gün gebelik testi yaptim sonuç negatif çıktı hamile olabilir miyim

  26 Nisan 2020 / 16:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri stres, hava değişimi gibi basit sebeplerden de kaynaklanabilir. Adet gecikmeleriniz devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2020 / 09:18
 • ***** Yanıtla

  merhaba ben 15 martta sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdim benim iç çamaşırım vardı ama o çıplaktı boşalma olmadı 7 nisanda regl oldum ama kanamam normale göre çok azalmıştı regl öncesinde çok stres yapmıştım 15 nisanda beta testi yapıldı ve sonuç 0.3 için rahat olsun gebelik yok dediler idrar yolu enfeksiyonu dediler şimdi 25 nisan belim ve kasıklarım ağrıyor herhangi bi gebelik durumu var mıdır beta sonucum 0.3 bu ne demektir şimdiden teşekkür ederim ?

  25 Nisan 2020 / 02:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG sonucunuz negatif görünüyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2020 / 09:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben normal atet görürdüm martin 23 de atletim başlamıştı nizan 22 de pembe leke oldu sonura hic bisey yok 24nisandada peceteye pembe leke oluyor idrar testim negatif cıktı

  24 Nisan 2020 / 17:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   En doğru sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2020 / 09:16
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar düzenli adet gören biriyim. 4 nisanda adet oldum ve 5 mayısda tekrar olmam gerekirken 22 nisanda başlayan 3 gündür bi çok bi az şekilde bazen kırmızı bazen kahverengi leke geliyo korunuyoruz ilk defa böyle bişey oldu şimdiye kadar. çok stresli bi yapım var malesef bunun sebebi nedir sizce?

  24 Nisan 2020 / 15:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri stres, hava değişimi gibi basit sebeplerden de kaynaklanabilir. Adet gecikmeleriniz devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2020 / 09:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  4 ay önce boş gebelik yaşadım düşük ile sonlandı düşük den sonra adetim düzenli bir şekilde geliyordu . bu ay 14 Nisan da adet olmam lazimdi fakat adetim 6 gün geçikti 7 ci gün kahverengi akıntı oldu 8ci gün de hafiften kanamalar yaşadım ne kırmızı diye biliyorum ne de kahverengi normalde adet kanamam da yoğun bir şekilde kanamam olurdu bu defa öyle değil korona virüsunden dolayı çıkamıyorum sizce nedir bu durum

  24 Nisan 2020 / 12:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yeni bir gebelik olabilir. Mevcut kanamaların yerleşme kanaması olma ihtimali bulunuyor. Yakın bir tıp merkezi veya laboratuvara gidip Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2020 / 09:14
 • ***** Yanıtla

  Merhaba son adet tarihim 22 mart 31 günde oluyorum 3 gündür damla damla geliyo yani günde 2 damlayı buluyo ama ben 3 gün önce evde test yapmıştım negatifti yerleşme kanaması olabilir mi

  23 Nisan 2020 / 23:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Damla damla kanama olması yerleşme kanaması olabileceği ihtimalini de düşündürebilir. En doğru sonuç için adet gecikmenizden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2020 / 09:11
 • ***** Yanıtla

  Hocam merhaba adetim düzensiz fakat geçen gün peçeteme çok açık pembe tonlarında lekelenmeler geldi bi kaç gün pembe arada kahverengi olmakla beraber toplam 5 gün süren bir lekelenme yaşadım lekenlemeler bittikten hemen sonra idrar testi yaptım sonuç negatif bi kaç gün daha beklemeli miyim yoksa yerleşme kanaması değilde adet mi oldum

  20 Nisan 2020 / 09:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Açık pembe ve kahverengi kanamalar yerleşme kanamaları olabilir. Fakat test yapmadan maalesef net olarak gebeliği ön görememekteyiz. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Nisan 2020 / 09:39
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar regli biteli 3 ve birlikteliğin üzerinden ıkı gün geçti üstüne görme gibi kahverengi lwkelenöe oldu hamıle olabılır mıyım

  19 Nisan 2020 / 01:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurtlama dönemine yakın olduğu için kahverengi kanamalar yumurtlama akıntısı olabilir. Test yapmadan maalesef net olarak gebeliği ön görememekteyiz. Adet gecikmesi yaşamanız halinde Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Nisan 2020 / 09:27
 • ***** Yanıtla

  21 Mart yumrtlama günümdu son adetten 14 gün geri geldim 1 nisandan 4 güne kadar kasık ağrısı batma kramp sağ kasığım özellikle 4 kan geldi 5 akşama kadar sürdü kesildi 6 kahvrengi akıntı geldi şimdi belirtiler daha çok var halsizlik baş dönmesi aniden kalkınca basım dönüyor sabahları uyanınca migdem bulanıyor kusacak gibi oluyorum ama kusmuyorm koku hasasiyeti başladı sağ kasığım özellikle ağrım var belime bacağıma kadar vuruyor bu belirtiler gebelik belirtisi mi yoksa ustune görme mi yerleşme kanaması mi kaç gün içersinde rahme yerleştikten sonra testi yapabiliriz eğer 6 dan hesaplarsak 19 gün oldu y

  18 Nisan 2020 / 23:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması ihtimali yüksek görünüyor. Belirttiğiniz semptomlarda hamilelik olduğunu gösteriyor fakat kesin sonuç için kandan Beta HCG yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Nisan 2020 / 09:25
 • ***** Yanıtla

  Benim son adet tarihim 21 ekim 2019. Adet döngüm 29 günde bir oluyor. 7ekim ve 4 Kasım’da ilişki yaşandı.bebegimin gelişiminde 11 gün önden gidiyor. 7 Ekim’de ki ikiskiden mi yoksa 4 Kasım’da ki ikiskiden mi hamile kalmış oluyorum.

  16 Nisan 2020 / 22:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Son adet tarihinizi baz alarak gebelik haftası belirlenir. Hangi ilişkiden gebe kaldığınız maalesef belirlenemez. Sağlıklı bir gebelik süreci dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Nisan 2020 / 14:14
   • ***** Yanıtla

    selam
    Adet durumum duzenli son adetim 23 ocak 2021 oldu 21 subatda adet olmalidi ama 1mart bir miktar lekelenme koyu kahve rengi kan basladi 4gun damla damla acyk pembe rengli kan oluyor bu yerlesme kan olabilirmi

    5 Mart 2021 / 07:34
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Gebelikten şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     5 Mart 2021 / 08:34
     • *****

      Merhabalar . Normalde adetim ayda bir oluyor iken , 2 gündür leke gelir devamlı değil günde 2 defa belki . Sizce nedir

      22 Mayıs 2021 / 16:14
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Bazı dönemlerde basit kistler bu tür lekelenmeler yapabilir. İlerleyen aylarda da devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      24 Mayıs 2021 / 14:50
    • *****