Bahceci Tup Bebek
 • INTERNATIONAL PATIENTS

Adet Düzensizliği Yaşayan Kadınlar Nasıl Gebe Kalabilir?

Adet Düzensizliği Yaşayan Kadınlar Nasıl Gebe Kalabilir?
    

Adet düzensizliği birçok kadının yaşadığı bir problem. Adet düzensizliği nedir ve neden olur, adet düzensizliğim var hamile kalabilir miyim gibi merak ettiğiniz soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Adet Düzensizliği Nedir?

Adet aralıkları normalde 21 günle 35 gün arasındadır. Her kadının kendine ait bir siklus döngüsü olur ve genellikle bu döngü birkaç günlük oynamalarla periyodik olarak devam eder. Kadınlarda adet aralığının 21 günden kısa veya 35 günden uzun olması adet düzensizliği olarak tanımlanmaktadır.

Adet görmemek “amenore” olarak adlandırılır. Hiç adet görmeyen primer amenore adını verdiğimiz kadınlarda genellikle hormonal genetik problem söz konusudur.

Yani beyinden yumurtalıklara, yumurtalıklardan rahime giden bu hormonal döngünün herhangi bir yerde kesintiye uğraması kadının adet görmesini engeller. O yüzden bu hormonal döngünün kesildiği her noktada amenore oluşur.

Tüp bebek yaptıran hastalarımızın hikayelerini izlemek için tıklayın.

Adet Düzensizliğinin Sebepleri Nelerdir?

Adet düzensizliğinin pek çok sebebi olabilir. Bu nedenlerden ilk akla gelmesi gereken ve en çok karşılaştığımız sebep, kadının çevresel faktörler ve fizyolojik durumuyla ilgili problemlerdir.

Stres, anksiyete ve hava değişimi gibi mevsimsel değişiklikler sebebiyle adet düzensizliği olduğu gibi hormonal problemler nedeniyle de adet düzensizliği olabilir.

Yumurtlama problemine yol açan hiperprolaktinemi, polikistik over sendromu, prematür yumurtalık yetmezliği ve perimenopoz hormonal adet düzensizliğine yol açmaktadır.

Bununla birlikte gebelik, kilo kaybı, yeme bozuklukları, yoğun egzersiz, yoğun stres, sistemik hastalıklar da adet düzensizliğine neden olabilmektedir.

Adet Düzensizliği Nasıl Tespit Edilir?

Adetin belirlenen döngüden erken ya da geç olması durumunda söz edilen bu düzensizlik durumu farklı şekillerde görülebilmektedir. Eğer kadın 15-20 günde bir adet görüyorsa sık adet görme, 35 günden uzun yani 2-3 ayda bir görüyorsa da seyrek adet görme döngüsündedir.

Bununla birlikte adet miktarının çok az olması durumunda da kadınlar endişeye kapılabilmekle birlikte bu durum her zaman patolojik olmayabilmektedir.

Örneğin doğum kontrol hapı ve benzeri ilaç kullanan kadınlarda adet miktarında azalma gözlenebilmektedir. Kanamanın fazla olması durumunda ise vücudun kanamayı durdurma ve kanı pıhtılaştırma mekanizmalarında ortaya çıkabilecek bozukluklardan şüphelenilmektedir. Ancak yaşanan her tür değişikliği kadın doğum uzmanı ile paylaşmakta yarar görülmektedir.

Adet döneminde kanamanın uzun sürmesi durumunda ya da iki kanama arasında lekelenme görülmesi durumunda da yine mutlaka hekime bilgi verilmesi gerekmektedir.

Bu sorunun mutlaka ciddiye alınması ve en kısa sürede hekime başvurulması gerekmektedir. Zira adet düzensizliği sorununun altında hormonal değişiklikler, yumurtalık kistleri, rahim veya rahim ağzında ortaya çıkabilecek polipler, endometrial hiperplazi, kadınların en fazla karşılaştığı sorunlardan biri olan myomlar ve daha nadir olarak da rahim kanserleri sayılmaktadır.

Önemli olan adet düzensizliğinin neden kaynaklandığını saptamaktır. Bu tip durumlarda genelde elimizde bir veri olması açısından hasta adetini spontane (kendiliğinden) gördüğü bir adetinin üçüncü gününde yapılan kan testleriyle, yumurtalık fonksiyonlarını etkileyen yumurtlamayı etkilen hormonların ölçüsü ile değerlendirilir.

Yumurtlamayı etkileyen hormonların yanında tiroit bezinden salgılanan hormonlarda azlık veya çokluk ya da hipofiz bezinden salgılanan süt hormonu dediğimiz prolaktin hormonunun az ya da çok salgılanması gibi durumlarda da adet düzensizliği görülür.

Bu nedenle hasta geniş bir çerçevede değerlendirilir. Gerekirse kanda bu hormonların testleri bakılmalı ve asıl neden detaylı jinekolojik muayene ile aydınlatılmalıdır.

Adet Düzensizliği Nasıl Tedavi Edilir?

Özellikle yaş grupları çok önemlidir. Adetin ilk başladığı ergenlik çağındaki kızlarda veya adet döneminin sonuna yaklaşmış menopoza girme çağındaki kadınlarda adet düzensizliğinin başlıca sebebi yumurtlama eksiklikleridir. Bu tür hastalarda mutlaka yumurtlamanın düzenlenmesi, adet düzensizliğini düzenleyecek tedaviler olmaktadır.

Bunun yanında diğer dönemlerde yani normal adet olup ondan sonra bozulduğu ya da düzensizleştiği dönemlerde yine yumurtlama problemleri ve hormonal problemler adet düzensizliğine yol açabilir ve bunların tedavi edilmesi gerekebilir.

Rahim içeresindeki polipler, miyomlar yani kanamayı düzensizleştirecek faktör ve fiziksel etkenlerde adet düzensizliğine sebep olabilir. Ve bunların da cerrahi ya da medikal olarak tedavileri mümkündür.

Adet Düzensizliği ve Gebelik

Adet düzensizliği yaşayan kadınların sıkça sorduğu soruların başında “Düzensiz adet görüp hamile kalınır mı?” sorusu gelmektedir. Bu durum kısırlık nedeni olabileceği gibi, adet düzensizliği olup hamile kalanlar da olabilmektedir.

Adet Düzensizliği Kısırlık Sebebi midir?

Adet düzensizlikleri kısırlığa sebep olabilir. Sağlıklı bir hamilelik için yumurta büyürken salgılanan östrojen hormonu ile rahim senkronize bir şekilde kalınlaşmalıdır.

Kısa süre adet gören bir kadında yumurtlama erken olmaktadır yani yumurta çok hızlı büyümektedir. Yumurtanın salgıladığı hormon ile rahim henüz kendini toparlayamamış iken yumurtlama gerçekleşir ve içeride döllenme olup embriyo rahme düştüğünde, rahimin gebelik için hazır olmaması bir kısırlık sebebi olabilir.

Uzun süreli adet gören bir kadında yumurtanın yavaş büyüdüğünü düşünüyorsak ve özellikle bir doktor tarafından da takip edilmiyorsa yumurtlama gününün belirlenememesi çiftler tarafından bugünün aksatılması ve düzenli ilişkinin olmaması da aynı zamanda kısırlığa yol açabilir.

Adet Düzensizliği Varken Hamile Kalınır mı?

Primer amenore adını verdiğimiz durumda beyinden yumurtalıklara salgılanan hipotramik hormonlar eksiktir. Bu hormonların takviye edilmesi kadınların tekrar yumurtalıklarının işlevsel hale gelmesini sağlayarak adet görmelerini ve gebelik oluşmasını sağlar.

Ancak yumurtalıkların cevabının negatif olduğu yani bu hormonların olmasına rağmen yumurtalıkların çalışmadığı, erken menopoz ya da genetik sendromlu yumurtalıkların gelişip aktif olamadığı TURNEL sendromlu hastalarımızda maalesef yumurtalıkların çalıştırılarak gebelik elde edilmesi mümkün olmayacaktır.

Adet Düzensizliği Olanlar Gebelik Testini Ne Zaman Yapmalı?

Düzensiz adet görenlerde hamilelik belirtileri nelerdir ve adet düzensizliğinde hamilelik nasıl anlaşılır? Adet gecikmesi bir gebelik belirtisi olmakla beraber, adet düzensizliği yaşayan kadınlarda güvenilir bir belirti değildir.

Adet düzensizliği yaşayan kadınlarda gebelik belirtileri diğer kadınlarla hemen hemen aynıdır. Özellikle adet görmeniz gereken tarihten 14 gün geçmesine rağmen hala adet olmadıysanız, test yaptırmanız önerilir.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Umut Ol Umut Bul Facebook grubumuza üye olabilirsiniz.

338 Yorum
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 2.3 ayda bir adet oluyorum yinede hamile kalabilirmiyim

  19 Aralık 2022 / 21:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden bir şey söyleyemeyiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Aralık 2022 / 09:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,miyom sebebiyle düzenli ama çok yoğun adet kanamalarım var kanamalar yüksek ,, doktorum belirli günlerde almam için kanamaların azalması içib duphaston ilaç verdi,,bu ilaç miyomları büyütür mü besler mi?doktorum bilgi vermedi ama birkaç yerde okudum kafama takıldı cevap verirseniz çok sevinirim

  27 Ekim 2022 / 17:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuz sizin için en doğruyu tedaviyi planlamıştır. Endişe etmeyin, aralıklı olarak kullanacaksınız. Sorun olmayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Kasım 2022 / 11:11
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, ben adetimin ilk gününden diğerinin ilk gününe 23 günde bir oluyorum, amh değerim0,86 Bununla birlikte 6 cm em büyü olmak şeklinde myomlarım mevcut, uterus dış tarafta gebeliğr angel yok denildi.. sorum şu doktorum önce 6 ay bir sene gebeliği spontan denememi söyledi 4. Aydayım ama endişeliyim tabi bu tabloda beklemek sizce mantıklımı ?? Yada ne önerirsiniz

  8 Ekim 2022 / 08:04
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,
   Merhaba,
   AMH değeriniz düşük görünüyor, vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurmalısınız ve sadece kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ekim 2022 / 01:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba genellikle adetim olduğum günden 3-4 gün veya10 gün önce oluyorum bu şekilde olmam adet düzensizliğine giriyor mu bilmiyorum eşimle 3 aydır ikinci çocuk için uğraşıyoruz ama olmuyor bunu için bir tedavi görmem gerekiyor mu ne yapmalıyım bu arada eşim işinden dolayı 4-5 ayda bir geliyor Buda çocuk konusunda etkili olur mu dr a başvurmam gerekir mi

  29 Ağustos 2022 / 14:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Detaylı muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Ağustos 2022 / 16:35
 • ***** Yanıtla

  İyi günler ben 1 yıldır evliyim prolaktin süt hormonun çok yüksek adet göremiyorum 7 aydır tedavi görüyorum dostonex kullanıyorum adetim 5 6 gün sürüyor prolaktinim 21.3 ug/L BETAHCG 2.39 çocuğum olur mu

  15 Ağustos 2022 / 10:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Öncelikle nöroloji doktoruna başvurmanızı ardından da kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ağustos 2022 / 16:34
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim adetim 7 gün sürer
  14 nisan da adet oldum 27 Nisan’da tekrar oldum 21 gün sürdü adet düzensizliğim için kadın doğum Dr. Gittim hem karından hem alttan ultrason la baktı hiç bir sorun yok dedi duphaston verdi 15 gün iç bırak dedi 2 gün sonra birakicam ilacı adetim biteli 1hafta oldu eşimle ilişkiye girdik yalnışlıkla içeriye boşaldı hamile kalır mıyım üç çocuk annesiyim Allah olmayanlara versin

  24 Mayıs 2022 / 02:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamile kalıp kalmayacağınızla ilgili net bir şey söyleyemeyiz. Gebelik şüpheniz varsa Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2022 / 09:19
 • ***** Yanıtla

  En son 29 ocakta adet oldum. Bugün 11 mart hala adet olmadım. Beta ve idrar testinde negatif çıktı. Adet düzensizligim var en son 23 şubatta ilişki yaşadım yumurtlamam geç olmuş olabilirmi tekrar test yaptirmam gerekir mi.

  11 Mart 2022 / 15:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Mart 2022 / 15:46
   • ***** Yanıtla

    Merhaba iyi günler dilerim ben 9 aylık evliyim ve 6 aydır hamile kalmaya çalışıyorum 9 aylık sürecin icinde ilk 3 ay bebek düşünmediğim de adetim düzenliydi ama bebek düşündüğüm an adetim gecikmeye basladı en az 40 sonra oluyorum ve gittikce adetim her ay 3 veya 4 gün dahada uzuyor sebebi acaba ne olabilir doktora gösteriyimmi yoksa biraz daha mı beklim

    15 Mart 2022 / 15:13
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Birçok sebebi olabilir doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     15 Mart 2022 / 15:22
   • ***** Yanıtla

    En son 28 şubatta adet oldum bügün 6 nisan hala adet olmayı bekliyorum beta hgc ve teste negatif bunun sebebi nedir rahim kalınlaşması var dendi kaç gün daha beklemeliyim adet gecikmesinde döllenme oluyomu

    6 Nisan 2022 / 21:38
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet gecikmelerinin birçok sebebi olabilir. Sizi takip eden doktorunuza danışmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     7 Nisan 2022 / 10:51
    • ***** Yanıtla

     Merhaba Hilal ben 1 yıllık evliyim adet düzensizliği var ne yapmamız gerekiyor nasıl hamile kala bilirim adet düzensizliği hamileliğe engel olurmu teşekkür ederim iyi akşamlar

     8 Nisan 2022 / 21:40
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Sizi muayene etmeden her hangi bir şey söyleyemeyiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      11 Nisan 2022 / 10:19
 • ***** Yanıtla

  Şubat’ta 8 kere cinsel ilişki yaşadım adetten 5 gün önce eşimle denedik adet günüm 2 gün gecikti hafif ağrı var ama adet olmadım

  27 Şubat 2022 / 02:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olmazsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Şubat 2022 / 14:55
 • ***** Yanıtla

  8 aylık evliyim d vitaminim düşük yıllardır düzenli olan adetim evlendikten sonra tamamen bozuldu ultrason muayenesinde yumurtalıklarımda sorun gözükmedi , söktürücü verdi kullandım sonrasında regl oldum 3,5 ay geçti hala regl görmedim doktor 2. Günü gel hormon testi yapalım evlendikten sonra aldığım kilolar sebebi olabilirmi. Bu durumda olup hamile kalamamaktan korkuyorum

  12 Şubat 2022 / 03:18
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kilolar insülin direncinizi etkilemiş ve varsa polikistik over sendromunu durumunda etken olmuş olabilir.

   Detaylı muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Şubat 2022 / 21:59
  • ***** Yanıtla

   2 yaşında bir kızım var hala emziriyorum adet düzensizliğim var emzirdiğim için ilaç kullanamıyorum gebelik istiyorum ne yapmam lazım 2 aydır adet olmuyorum beta hcg baktırdım gebelik de yok nasıl gebe kalabilirim adet düzensizliğim var emziriyorum da

   4 Mart 2022 / 13:24
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Adet düzensizliğiniz olduğu için doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    4 Mart 2022 / 13:37
   • ***** Yanıtla

    Bire bir aynı durumu yaşıyoruz ne yapmam gerekli bende bilmiyorum

    20 Temmuz 2022 / 16:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hayırlı günler ayın 24 ünde adet oldum adet düzensizliğim var yaklaşık 15 gün adetim gecikti idrar testi yapsam sonuç çıkar mı bilgi verir misiniz lütfen

  8 Eylül 2021 / 21:55
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kanda Beta HCG testi yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 01:02
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar adet düzensizliğim var doktora gittim polistik overim olduğunu kilo vermem gerektiğini söyledi onun haricinde herşey normal dedi daha önceden perde ameliyatı olmuştum adet söktürücü kullandım 15 gün kadar 23 ünde adetim normal geldi 27 sinde bitti 5 Kasım’da pembe renginde az bı lekem geldi bir hafta sonra hamile olabilir miyim test yapsam çıkar mı çocuğum olsun istiyorum da yada ne zaman test yapmam gerekir şimdiden teşekkür ederim 😊

    5 Kasım 2021 / 17:49
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba Neriman Hanım,

     Kesin bir sonuç için adet gecikmesi yaşadıktan 1 hafta sonran Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Dileriz güzel haberler alırsınız. 😊

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     5 Kasım 2021 / 17:54
     • *****

      Merhaba hocam 4 aylık evliyim geçen ay adetim 8 gün geçikti.cevremde bir kaç kişiye sordum birdahaki ay hamile kalma şansın yüksek dediler hepsi aynı şeyi yaşamış. Sizce bu ay hamile kalma şansı varmı?

      6 Ocak 2022 / 23:23
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Adet gecikmelerini baz alarak hamile kalma şansınız yüksektir diye yorumlayamayız. Ancak kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      7 Ocak 2022 / 09:53
   • ***** Yanıtla

    Ben 1 senelik evliyim evliliğimden sonra adet duzensızlıklerım olmaya basladı doktora gıttıgımde bana 2 ay dogum kontrol hapı kullanmamı önerdi ve ben kullandım 2 ay boyunca düzenli adet oldum bu ay ilacı bıraktım ve 10 gün adetim gecikti ve tekrardan doktora gittiğimde herhangi bir kistimin olmadıgını ve hızlı kilodan kaynaklı geçikme oldugunu soledı peki bu gecıkmelerın ustune ben gebelik düşündüğümü söledim ve bana Gynopol diye bir yumurta ilacı verdi yani sorum şu bu gecikmelerimden dolayı hamıle kalabılırmıyım ?

    1 Aralık 2021 / 01:14
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet gecikmeleri yumurtlama sorunlarına yol açabilir. Doktorunuzun uygun gördüğü ilaçları kullanabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     16 Aralık 2021 / 13:20
     • *****

      Merhaba ben de ayın 12 de HCG testi verdim değerin 1.20 çıktı hamile olabilir miyim. Ve hala adet olmadım

      18 Ocak 2022 / 13:30
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Sonucunuz negatif görünüyor. Gebelik şüpheniz varsa adet gecikmesinden 1 hafta sonra testi tekrarlamanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      18 Ocak 2022 / 13:54
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 3 aylik igne kullandim mart ayinin son gunu ignemi oldum bidaki ignem haziranin 30 unda olcakti ama vurdurmadim ve 1 ay ongun kadarda adet gormuyorum sizce hamilelik olasiligi varmidir

  8 Ağustos 2021 / 23:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik şüpheniz varsa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ağustos 2021 / 17:21
  • ***** Yanıtla

   Mrhablar
   En son adet gördüğüm tarih 22 kaşım di ve bir aydr adet olmadim hamilelik testi yaptım ama negatif çıktı ama hayla adet olmadim önceden düzensiz oluyordum ama 7 aylık evliym evlendikten snra düzenli oluyordum ama şu 1aydir olmadm sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz

   5 Ocak 2022 / 13:21
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir. Sizi muayene etmeden net bir şey söyleyemeyiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilir randevu tarihi oluşturabilirsiniz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    5 Ocak 2022 / 13:31
 • ***** Yanıtla

  2 çocuk annesiyim tane daha istiyoruz ilişkiye sık sık giriyoruz beyaz akımtım var adetim ya 1 gün önce ya bi gün sonra geliyo hamile kalma şansm varmı acaba

  15 Temmuz 2021 / 15:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden hamilelik şansınızla ilgili herhangi bir şey söylememiz maalesef doğru olmaz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Temmuz 2021 / 16:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adet duzensizligim var her defasinda doktora gittim duzenleyici verdi ama bi ise yaramadi ve hamile kalmak istiyorum ne yapmaliyim cevap verirseniz sevinirim

  26 Haziran 2021 / 03:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Dilerseniz doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Haziran 2021 / 09:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba iyi günler
  Evlenmeden önce diane 35 kullanıyordum adet düzensizliği için ama evlendim ve hamilelik için bıraktım 2 aydır da korunmadan ilişkiye giriyoruz ilacı kullanmadan adet olamiyorum sizce nasil hamile kalir ve yumurtlama dönemimi hesaplarım yardimci olursaniz sevinirim

  7 Haziran 2021 / 19:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinde yumurtalama farklı olabiliyor. Adetin ortalama 12-16. günleri arasında yumurtlama oluyor fakat net günü doktorunuzdan destek alıp, yumurtlamayı takip etmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Haziran 2021 / 10:22
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 6 yıllık evliyim önceleri çocuk istemediğimiz için mesigna aylık igne ile 5 yıl korundum.cocuk isteyince yaklaşık 11 aydır mesignayi bıraktım.fakat 11 ay geçmesine rağmen adetim düzensiz ayda iki kere adet görüyorum.ultrasonda bir sorun olmadığını doktor söylemişti.aylardir denememize rağmen gebe kalamiyorum.nedeni ne olabilir

  16 Mayıs 2021 / 18:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebe kalamamanın bir çok sebebi olabilir. Uzman bir doktora giderek kan testlerinize, ultrason bulgularınıza ve sperm testlerine baktırmanızı öneririz. Dilerseniz buraya tıklayarak ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2021 / 14:28
 • ***** Yanıtla

  3 ay + 1 haftadır regl görmüyorum yani en son 21 ocakta regl oldum ve şu an 28 Nisan polikistik overim var doktora gittim ama iyi görünüyor bekleyelim dedi fakat regl bile görmüyorken hamilelik nasıl mümkün olabilir ki ne yapmam lazım

  28 Nisan 2021 / 15:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama sorunlarına sebep olabilir. Tekrar doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Mayıs 2021 / 15:27
 • ***** Yanıtla

  Mrb ben 35 yaşındayım ergenlikten bu yasa 2 ve 3 ayda bir adet düzensizliği var dr kontrolleride temiz cikiyo bir çocuğum var yeniden nasıl hamile kalırım 2 ayda bir olan adet teyumurtlama hesabı nasıl olur

  26 Nisan 2021 / 13:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuz muayene esnasında sizi yönlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Nisan 2021 / 14:52
 • ***** Yanıtla

  Meraba ben yaklaşık 2aydir adet görmüyorum hastaneye gittim doğum kontrol hapı verdi hamileliği destekliyomuş kulandim bitti ama test yaptım negatif çıktı ama bel ağrım var sürekli birde pelvik ağrısı oluyo arada sebebi ne olabilir acaba

  25 Nisan 2021 / 01:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kist, myom, endometriozis bulguları byu şikayetleri yapabilir. Ultrason muayenesi ile net olarak sorunu görebiliriz. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Mayıs 2021 / 15:26
  • ***** Yanıtla

   Selam doktor lütfen cevap vermenizi rica ediyorum. 15 ekim sürtünme yolu ile cinsel iliski yaşadım. 1 kasımda adet gördüm düzenli olarak 5 aralık ve 5ocakda yeniden regl oldum . Şubat ayındayım amma hala regl olamadım 10 gündür artık gecikiyor karnimda şişlik yok normal hamilelik ola bilirmi? Test yaptirsam belli olurmu? Lütfenn cevaplayın🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   19 Şubat 2022 / 12:00
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Adet olamamanızın farklı sebepleri olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    28 Şubat 2022 / 09:34
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 5 yıllık evliyim , düzensiz rengl oluyorum , doktora gittiğimde doktorum yumurtaligimin diğer yumurtadan küçük olduğunu söylemişti bana bebek sahibi olmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz progynova kullandım daha önceden ama 3 aydır reng olmuyorum

  19 Nisan 2021 / 02:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Dilerseniz doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Nisan 2021 / 10:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba kizim 1 yasinda adetim henuz duzene girmedi ama migde bulantim var korunuyordm hamile olabilirmiyim

  1 Nisan 2021 / 21:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Emzirme döneminde adet düzensizlikleri normaldir. Mide bulantınızın farklı bir sebebi olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2021 / 16:53
 • ***** Yanıtla

  Bende 6ayda bir adet oluyorum ve doktor bana senin yumurtalıkların geç çalışıyor dedi şu an tarlusal hanı kullanıyorum acaba hamile kalma olasılığım %kaç

  18 Mart 2021 / 14:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamile kalma olasılığınızla ilgili herhangi bir yüzde maalesef veremeyiz. Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mart 2021 / 15:12
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben duzensiz adet görüyorum ama tarlusal ilaç kullanıyorum adet sokturucu ilaç kullanarak hamile kalma ihtimali varmı acaba ?
  Bir soru daha sormak istiyorum devamlı tarlusalı kullanmaualım

  18 Şubat 2021 / 16:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Düşük bir ihtimalde olsa hamilelik olabilir. İlacı kullanıp kullanmayacağınızı doktorunuza danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Şubat 2021 / 15:19
 • ***** Yanıtla

  Sipralimi 4 ay önce cikarttim.muayenede herşey güzel dedi doktor yumurtaların da var dedi .sadece 3 gun adet oluyorum.bu yüzden mı hamile kalamiyorum

  8 Ocak 2021 / 21:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet 2 ila 7 gün arasında olabilir. Bu gebeliğe engel bir durum değildir. Doktorunuz sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Ocak 2021 / 16:23
 • ***** Yanıtla

  Ben adet sorunu yaşıyorum tarlusal ilacı kullanırsam oluyorum ancak geçen ayin 21 de adet gördüm bu ay yine yok hamilemiyim diye dün test yaptım negatif çıktı ilacı kullanırken de korkuyorum bazen hamilelik varmı diye ben bu ilacı kullanmadan adet olmak istiyorum ne önerirsiniz bana bu ilacida yazdırmak çok zor

  25 Aralık 2020 / 11:49
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Ultrason muayenesinde doktorunuz tedavinize karar verebilir. Adet düzensizlikleri ve gecikmelerinin stres, myom, kist, pcos ile bağlantısı bulunabilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 13:14
 • ***** Yanıtla

  Daha önce adetlerim düzenliydi ve 3 yaşında bi çocuğum var şimdi tekrar hamile kalmak istiyorum 3 aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz geçen ay 5 gün gecikme oldu test yaptım negatif çıktı şimdi ise bu ay adetim düzensiz hamile olma olasığım nedir acaba…

  1 Aralık 2020 / 21:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Öncelikle genel muayeneden geçmeniz gerekmektedir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Aralık 2020 / 10:59
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben 30 yasındayım adet döngüm genelde bazen 35-bazen 40 gün ama uzunluğu normal sürüyor. 6 gün. Kendimi bildim bileli böyle evlenmeyi düşünüyorum döngü bazı insanlarda 40 gün olması normal mi?

    13 Şubat 2022 / 11:00
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     Uzman bir hekime muayene olmanızı hormon değerlerinize bakılmasını öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     13 Şubat 2022 / 21:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben daha önce polikistik over sendromu tanısı aldım ve 3 ay ilaç kullandım .Daha sonra doktorum hiç bir sorun kalmadığını ve ilacı bırakmamı söyledi ,şu an 4 aylık evliyim hamile kalmak istiyorum fakat adetim düzenli mi değil mi karar veremiyorum bazen ayın başında bazende sonunda adet görüyorum .En son ekim 25 inde adetim başladı ce 31 inde sonlandı.Kasımda ayında adet görmedim bugün Aralığın 1 .Şöule de bir şey var yaklaşık iki üç gündür açık renkli damla şeklinde kanamalar oluyor bu adet mi yoksa yetleşme kanaması mı bilemiyorum .Ve son olarak şunu da belirtmek istiyorum ki bir kez hamilelik testi yaptım ve negatif çıktı .Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim ?

  1 Aralık 2020 / 20:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve sonucu ile birlikte doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Aralık 2020 / 10:43
 • ***** Yanıtla

  Bekarken düzensiz hasta oluyordum evlendikten sonra ilk iliskimden sonra 1 hafta geciktim test yaptım hamile olduğumu öğrendim şuan yine 7 gün geciktim hamilemiyimdir geçen ayın 13 ünde hasta olmuştum acaba yine duzensizmi yoksa hamilelik belirtisimi

  19 Kasım 2020 / 12:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi yaşadığınız için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Kasım 2020 / 15:22
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, sat tarihim 28 temmuz ilişki 17-25 temmuz ve 6-8 ağustos bu iki tarih arasında adet gördüm ben hamilelik.icin hangi tarihi baz almalıyım bebek.boyutu her ultrasonda değişiyor hafta olarak

  14 Kasım 2020 / 09:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Son adet tarihinize göre gebelik hesaplaması yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Kasım 2020 / 14:12
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler ben duzensiz adet olan biriyim iliskiden 24 gun sonra kanda gebelik testi kesin sonuc verir mi (baska iliski olmadı)

  5 Kasım 2020 / 13:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız, adet gününüzde geçtiyse kandan Beta HCG testi sonuç verecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Kasım 2020 / 13:51
 • ***** Yanıtla

  merhaba, adet döngüm 35-40 gün arası değişiyor. Kanamam 10 gün sürüyor fakat 5 günden sonra leke şeklinde oluyor.
  3 aydır evliyim, 2 günde bir ilişkiye giriyorum. Gebe kalmak istiyorum. 1 seneyi doldurana kadar beklemeli miyim yoksa hemen doktora mı gitmeliyim?

  4 Kasım 2020 / 16:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adetleriniz uzun ve döngünüz 40 güne kadar çıktığı için vakit kaybetmeden doktora başvurmanızı öneririz. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Kasım 2020 / 14:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Sürekli düzensiz olarak adet gecikmem var. Erkek arkadasımla birlikte olduktan 1 gün sonra falan ella ertesi gün hapı aldım. Yaklasık 10 gün oldu ama kanamam olmadı. Hamilelik testi de yaptırmadım düzensizliğim var diye. Sabah hemen test alıp yapacağım. Adet olmamam normal midir?

  22 Ekim 2020 / 21:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Adet düzensizliğiniz için ise doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ekim 2020 / 16:26
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Adet görmediğim 4 ayımın içerisindeyim. 1buçuk aylık evliyim ve bebek sahibi olmak istiyorum. Polikistlik over kistim var. Kendiliğimden gebe kalabilir miyim ya da kalmış olabilir miyim ?

  10 Eylül 2020 / 02:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Düzenli adet görmeyen kadınlarda yumurtlama sorunları olabiliyor. Gebelik ihtimaliniz varsa kanda Beta HCG testi yaptırıp sonuç negatif çıkarsa adet düzeniniz için uzman bir doktorla görüşebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Eylül 2020 / 16:00
 • ***** Yanıtla

  Adetim sürekli düzensiz 16 temmuzda(2020) oldum ama şuan hala olmadım (4 eylül 2020) 29 temmuzda gebelik testi yaptırdım ama negatif adetim gecikti bu sıralar cinsel birliktelik yapsam hamile kalabilir miyim ? Cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  4 Eylül 2020 / 20:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Çatlamayan bir yumurta bu zaman diliminde çatlayacak olup gebelik getirebilir. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Eylül 2020 / 15:29
 • ***** Yanıtla

  Ablam üç ay adet olmadı en son doktora gidip tahlil yaptırdığında kan testinde çok yeni oluşan bir gebelik olduğunu söylediler.yani üç ay sonra yeni bi haftalik denecek kadar yeni bir gebelik.üç ay hiç adet görmeyip hamile kalınır mı

  3 Eylül 2020 / 18:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Geç döllenme olabilir. Ultrason tetkikinde kaç haftalık bir gebelik olduğu ölçümlerle belirlenecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Eylül 2020 / 15:22
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben hamile kaldım ve çocuk karnimda öldüğü için kürtaj yaptılar ve 8 ay kadar oldu sürekli adetim düzensiz ve gebe kalmak istiyorum ama olmuyor cevap varirseniz sevinirim

  17 Ağustos 2020 / 16:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Küretaj sonrası adet düzensizlikleri olabilir fakat 8 ay uzun bir süre olduğu için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ağustos 2020 / 14:10
 • ***** Yanıtla

  Gecen ay 3 de oldum bu ay 1 de ne zaman hamile kalınır bilmiyom

  8 Ağustos 2020 / 10:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurtlama dönemi adetinizin ortalama 12-17. günleri arasındadır. Düzenli adet görüyorsanız ortalama aynı olup bazen değişkenlik gösterebilir. Doktor takibinde yumurtlama gününüze göre kontrollü ilişki ile gebe kalabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ağustos 2020 / 16:39
 • ***** Yanıtla

  31 mayısta adetim başladı 5 haziranda bitti 23 aylık bebegim var emziriyorm bu yüzdwn adetim duzensiz bazen 28 bazen 26 bazen 18 günde bir oluyorm ikinci cocuk düsunuyorz acaba hamile kalabilirmiyim bu ayda adet duzensizliginde ve cocuk emzirdigim icin yumurtlama günü nasil oluyor bilmiyor 3 gündür kasıklarımda agrı var ve 1 gün iliskiye girip birgün girmiyorz hamile kalma olasıgim ne kadardır acaba 15 hazirandan sonrada esim evde olmayacak

  13 Haziran 2020 / 00:46
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama düzensizliklerine de yol açar, kesin olarak yumurtlama zamanınızı kadın doğum uzmanı takibinde ultrason eşliğinde öğrenebilirsiniz. Yumurta takibi için uzman bir doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Haziran 2020 / 17:16
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 2 ayda bır adet görüyorum ve doktora gıttımde bişe yok diyor gebe kalmak için bı sıkıntı olurmu bıde yumurtlama gunum hangı gunler oluyor bide 6 aylık evliyim

  13 Haziran 2020 / 00:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtalama bozukluklarına yol açabilir. Aynı zaman hava değişimi, stres gibi basit nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Fakat çocuk sahibi olmanızda bir sorun olup olmadığını belirmemiz için yeterli değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim içi bozukluklar da hamilelik oranlarını etkilemektedir. Dilerseniz buraya tıklayarak kan sonuçlarınızla ilgili detaylı bilgi alabilir, doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2020 / 13:47
 • ***** Yanıtla

  13 yıllık evliyim 12 yaşında 1 kızım var sonrasında aşılama ve tüpbebek denedik olmadı arada adet düzensizliği yaşıyorum 2 ay olmuyorum suan korunmuyoruz tekrar hamile kalabilirmiyim

  12 Haziran 2020 / 22:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliği stres, hava değişimi gibi nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Haziran 2020 / 17:23
 • ***** Yanıtla

  Benim âdetlerim düzensiz ve bazınalar hic adet gormuyorum ve hamile kalamıyorum bana yardımcı olur musunuz

  8 Haziran 2020 / 09:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri stres, hava değişimi gibi nedenlerden kaynaklanabilmektedir. Vakit kaybetmeden kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz. Dilerseniz detaylı değerlendirme için buraya tıklayarak doktorlarımızdan ücretsiz görüşme randevusu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Haziran 2020 / 13:36
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,
  30 yasindayim ve 15 yasindan beri adet düzensizligim mevcut 2 ile 4 ay arasinda adet görüyordum normal bir adet gibi cok nadir olmustur. Sadece lekelenme seklinde camasirima bile bulasmayan bir adet görüyorum. Her doktora gittigimde tarlusal ile birlikte dogum kontrol haplari verdiler fakat hic bir duzelme olmadi. 3 yildir evliyim ve bu son 2 yilda bu duzensizlikte farklilasmalar oldu 3 ay ara ile ve ilk adet ile 2. Adet arasinda 10 gun fark oluyor. Tekrar 3 ay sonra oluyorum. Son 40 gunde 40 gunde 4 defa adet oldum. Ve herhangi bi bulasma olmadan sadece leke olarak 5 er gun falan surdu. Doktor teat yapti ve progeateron 0.1 cikti ve ultrasonda da rahim duvarinin cok fazla ince oldugunu hic yumurtlama olmadigini soylemekle birlikte trisuquens molcef ve biteral verip 3 ay sonra tekrar gitmemi istedi. Internetten yaptigim arastirmalar uzerine menopoz oldugunu isaret eden bilgilerle birlikte endise duymaya basladim. Sizi de bu vesileyle buldum. Bilgilendirmeniz mümkün mü acaba.

  6 Haziran 2020 / 21:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Erken menopoz sürecinde olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Haziran 2020 / 09:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben mayısın 27 adet oldum 2 gun geçti gün akşam biz çocuk yapmayı kararı verdik ilk bosalmada sonra ertesi gün kanam oldu az oldu bu neden dır 2 yasında kızım var sizi e kaç aya hamile kalırım luften yardım edermsinz

  3 Haziran 2020 / 10:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İlişki esnasında sürtünmeden dolayı kanamalar olabilir. Tekrarlarsa kadın doğum doktorunuza başvurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Haziran 2020 / 10:15
 • ***** Yanıtla

  İyi gunler benimde adet duzensizligim vardı 2 ay bazen 45 gunde bir olurdum ama erken olmazdım polikisyik over oldugunu soyledi ve ben gebelik istiyorum diyince 9 aydır denedik olmadı son iki aydır birincisinde 34 gün sürdü bu sefer 32 gun sürdü yumurtlamam oluyormudur adetim gut gide duzene mi giriyor lutfen acil cevap verin

  23 Mayıs 2020 / 14:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Polikistik over sendromu tanılı hastalarımızın adetleri dönem dönem düzensiz veya düzenli olabilir. Yumurtlama düzenleri değişebilir. Kesin olarak adetiniz ve yumurtlamanız düzene girmiştir şeklinde maalesef öngörüde bulunamıyoruz. Dilerseniz buraya tıklayarak kan sonuçlarınızla ilgili detaylı bilgi alabilir, doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2020 / 10:55
 • ***** Yanıtla

  Düzenli regl oluyorum fakat adet dönemim değişiyor. 26,28,29,30 günde bir oluyorum. Hamile kalmak için yumurtlama dönemimi nasıl takip edebilirim

  22 Mayıs 2020 / 11:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurtlama takibi için birçok test bulunuyor ancak en doğru takibi uzman bir kadın doğum hekimi ultrason eşliğinde yapacaktır. Değişken bir adet düzeniniz varsa doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Haziran 2020 / 14:42
 • ***** Yanıtla

  Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra 2 ay. adet olamadım. Bebek istiyoruz

  21 Mayıs 2020 / 08:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamama durumu birçok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Haziran 2020 / 14:39
 • ***** Yanıtla

  Selam aleykum.
  Eşim ile 3 senedir evliyiz..Düzenli ilişki yasayiriyoruz her gün sıklıkla ilşki ye girmemize rağmen hamile kalamıyor.35 gün bazen 45 gün sonra adet görüyor.Avrupada da polikistik over sendromu amaliyatı da oldu.Benim eski hanimdan bir çocuğum var.
  Sorum 30 45 gün arası adet görme durumunda yumurtlama hangi gün oluşur.baba oldukdan sonra kısırlık olabilir mi.
  Hayırlı günler.

  10 Mayıs 2020 / 13:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet dönemlerinin uzun aralıklarla olması yumurtlama bozukluklarının işareti olabilir. Net olarak yumurtlama günü söyleyememekteyiz. Sperm değerlerinizde değişiklik ve bozukluklar beslenme şeklinize ve yaşınıza bağlı olarak mümkündür. Sperm-yumurta kalitesi kadar rahim içi etkenler, immün sistem rahatsızlıkları da çocuk sahibi olmada önemlidir. Dilerseniz buraya tıklayarak doktorlarımızla ücretsiz online görüşme randevusu alabilir, detaylı uzman bilgisi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2020 / 13:13
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benimde adet düzensizliğim var adetim 7 gun gecikti test yaptim negatif cikti 12 gun de kan testi yaptim yine negatif cikti 16 gun oldu ama hala adet olmadim napmaliyim

  6 Mayıs 2020 / 21:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri stres, hava değişimi gibi basit nedenlerden de kaynaklanabilir. 1 hafta sonra hala adet olmamışsanız kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Mayıs 2020 / 17:49
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim 8 aylik evliyim evlendikten 3 ay sonra adet düzensizliğim oldu ve çocuk istiyoruz adet döngü uzunluğum kasimda 30 2aralikta 26 ,28 aralikta37 3 şubatta 39 16 nisanda 35 oldu
  döngü uzunluğum acaba hamile kalabilirmiyim

  20 Nisan 2020 / 11:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama bozukluklarına yol açabilir. Düzensizliklerin sebebini belirlemek gerekiyor. Kistler, rahim içi faktörler ve yumurta rezerv azlığı gibi tanılar düzensizliklere sebep olabilmektedir. Adet düzensizlikleriniz için uzman bir doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Nisan 2020 / 09:42
 • ***** Yanıtla

  1 tane oğlum var tekrar hamile kalmak istiyorum adet düzensizliğim var genelde 35 45 günde bir oluyorum esimin sperm kalitesi ıyi benim cocukdan önce polikist över vardi acaba ondan midir yoksa düzensizlikten mi olmuyordumdur bilmiyorum bu konuda fikir verebilir misiniz

  9 Nisan 2020 / 13:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri Polikistik Over Sendromundan kaynaklanabileceği gibi stres, hava değişimi, miyomlar veya basit yumurtalık kistlerinden dolayı da görülebilir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak doktorlarımızla ücretsiz görüntülü görüşme randevusu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2020 / 16:42
   • ***** Yanıtla

    Merhaba benim adet düzensizliğim oluyor doktora gittim yumurtalarım da ve hormonlarımda sıkıntı olmadıgını söyledi ve bunu bir çok doktor söyledi bi kaç yere gittim gittigim bütün doktorlar yan yaglarımdan dolayı düzensiz oldugumu söyledi zayıflarsan düzene girer dediler gerçekten zayıflayınca düzene giriyor ama şimdi tekrar kilo aldım gene adet düzensizliğim oluyor bu çocugum olmaması için bi sebep mi kısırlık belirtisi mi ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

    12 Nisan 2020 / 23:06
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Beden kitle indeksinizin fazla olması vücudunuzda birçok hormon bozukluğuna sebep olabilir. Yumurtlama bozuklukları da bunlardan biridir. Endokronoloji uzmanına başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     14 Nisan 2020 / 10:42
 • ***** Yanıtla

  En son ocak 22 de adet gördüm Martin 5 inde test yaptım negatif çıktı bu arada hiç adet olmadım pkos hastasıyım nisanın 5inde tekrar test yaptım hamile olduğumu öğrendim hatta inanamadim 4 test daha yaptım biride kana en yakın sonucu veren testlerden hepsinde var çıktı. Şu sıralar korona belasindna dolayı gidemiyorum doktora ben hesaplarken son adet tarihimi mi baz Alicam adetimden 1.5 ay sonra yaptığım testte çıkmamıştı kafam baya karışık yanıt verirseniz çok sevinirim

  8 Nisan 2020 / 00:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Son adet tarihini baz alabilirsiniz fakat polikistik over tanılı hastalarımızda geç döllenme olabiliyor. O yüzden gebelik haftanız kese muayenesinde net olarak belli olacaktır. Sağlıklı bir gebelik süreci dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Nisan 2020 / 11:03
 • ***** Yanıtla

  Adet olmuyorum evliyim. Adet olmadan hamile kalma durumu olur mu yada bi tedavi şekli olarak ne var

  5 Nisan 2020 / 10:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Öncelikle adet olamama sebebini saptamak gerekir. Adet olmamanız yumurtlama sorununa da sebep olacağı için en kısa sürede doktorlarımızla görüşmenizi öneririz. Doktorlarımızla ücretsiz görüntülü görüşme randevusu almak için buraya tıklayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Nisan 2020 / 10:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ben 1 aydır adet düzensizliği yaşıyorum.10 günde bir kanamam oluyor. Bunun icin ne yapmam lazm.ve çocuk sahibi olmak istyrm ne yapmam gerek

  2 Nisan 2020 / 21:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin birçok sebebi bulunuyor. Erken menopoz, miyomlar, basit kistler, stres, hava değişimi de adet düzensizliklerinin sebebi olabilir. Düzensizliğiniz devam ederse doktora başvurmalısınız. Doktorunuz ultrason muayenesi yaparak gereken tetkikleri isteyebilir ve tedavinizi düzenleyebilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Nisan 2020 / 14:00
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bemimde adetim düzensiz 38 günde bir oluyorum polikistikover oldugunu söylemişti doktor ama 8 aydır istiyoruz çocuk sahibi olmayı ama olmadı ne yapmamız gerekiyo acaba

  24 Mart 2020 / 13:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Polikistik Over Sendromu tanısı olan hastalarda adet düzensizlikleri sıklıkla görülmektedir. Adetleriniz düzene girdikten sonra rahim içi veya sperm yumurta kalitesi ile ilgili bir probleminiz yoksa kısa zamanda gebe kalabilirsiniz. Tedavinizin planlaması ve detaylı bilgi için buraya tıklayarak doktorlarımızdan ücretsiz online görüşme randevusu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Mart 2020 / 12:58
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar; ben fatih 10 aylık evliyiz ve eşimle bebek dusunuyoruz ama bebek yapmayi 3 aydır deniyoruz ilk 2 ay denedik olmadı bu 3. Ayda ovulasyon testiyle denedik çiğ çizgiyi yakaladık ve günde en az 3 kez olmak kaydı ile 5 gün arka arkaya ilişkiye girdik acaba eşimin hamile kalma ihtimali varmıdır yardımcı olabilir misiniz?

  7 Mart 2020 / 08:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sperm ve yumurta kalitesi iyiyse eşiniz gebe kalabilir. Güzel haberler almanızı dileriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Mart 2020 / 08:51
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 22 yasindayim ve 2 yıldır evliyim şuan cocuk istemiyoruz. Benim adet gormeye basladigim yasimdan beri adetim hep duzensiz kadin doguma gittigimde 18 yasina gelince duzelir dedi ama hep ayni 1bucuk 2 ayda falan anca oluyor ama bir hafta falan sürüyor daha kucukken 15 gun surdugude oluyordu ama simdi 7 8 gun falan sürüyor ama adetim halen duzensiz her ay ayni tarihte olmuyor. Acaba bu ilerde çocuk istediğimizde gebelikde sıkıntı olurmu internette okudugum kadariyla cok korkuyorum kısırlık falan yaziyor

  10 Şubat 2020 / 23:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir fakat uzun yıllardır süren adet düzensizliği ya polikistik over sendromu ya da erken menopoz durumuna işaret eder. Adet sürenizin 1 hafta olması polikistik over sendromuna uyuyor fakat yine de net cevap için dilerseniz buraya tıklayarak doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Şubat 2020 / 12:31
  • ***** Yanıtla

   Mrhablar
   En son adet gördüğüm tarih 22 kaşım di ve bir aydr adet olmadim hamilelik testi yaptım ama negatif çıktı ama hayla adet olmadim önceden düzensiz oluyordum ama 7 aylık evliym evlendikten snra düzenli oluyordum ama şu 1aydir olmadm sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz

   31 Aralık 2021 / 22:26
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    3 Ocak 2022 / 15:49
 • ***** Yanıtla

  mrhba bnm cok adetim cok duzensz 2 aydan fazladr olmyrm ne yapmaliyim

  1 Şubat 2020 / 23:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir. Uzman bir hekime başvurmanızı ve detaylı bir muayeneden geçmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Şubat 2020 / 16:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Adet duzensizligim var en son ne zaman geldigini bile hatirlamiyorum iki ay iki bucuk ay sonra geliyordu evlendikden sonra temelli duzensiz oldu. Anne olmayi çokk istiyorum nasil hamile kalabilirim bana yardimci olur musunuz .

  22 Ocak 2020 / 01:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba arkadaşlar, benim de adet düzensizliğim var ,ve en son ne zaman geldigini bile hatirlanimiyorum . Bir çok test yaptim. Ama hep negatif çikti ,her seferinde hayal kirikligina uğradim ?,anne olmayı çok istiyorum bana lutfen yarcimdi olur musunuz .?

  21 Ocak 2020 / 00:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir. Erken menopoz, miyomlar, kistler, hava değişimi, stres, kullanılan hormon ilaçları adet döngünüzü düzensizleştirebilir. Vakit kaybetmeden merkezimize gelerek doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilir, adet düzensizliklerinizle ilgili tanı ve tedavi planınızı oluşturabilirsiniz. Buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   21 Ocak 2020 / 16:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 21 yaşındayım ve 5 aylık evliyim. Korunmadan öncesine kadar adet döngüm tam 36 gün sürerdi. 3 kere aylık iğne kullandım, son enjeksiyonun üzetinden yaklaşık 110 gün geçti ve hala adetim düzebe girmedi aon 3 ayda toplamda 11 kanamam oldu. Ara kanama ve regl ayort edilmiyor hepai regl kanaması gibi. Geçen ay kadın doğum uzmanına gittim ve Hormon ve ultrason sonucunda bişey çıkmadı, ama hala da düzene girmedi. Üstelik gebe kalmak istiyorum ama yumurtlama günümü takip edemiyorum kanamaların arası 4-16 gün arasında değişiyor. Sağlıklı yumurta hücresinin gelişip gelişmediğindeb şüpheliyim. Endişelenmem gereken bir durum var mı ne yapmalıyım?

  20 Ocak 2020 / 08:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir. Basit kistler, miyomlar, polikistik over sendromu, erken menopoz, hava değişimi, stres, kullanılan hormon ilaçları adet döngünüzü düzensizleştirebilir. Düzensizlikleriniz devam ederse bir kadın doğum uzmanına giderek detaylı muayene olmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   20 Ocak 2020 / 16:39
 • ***** Yanıtla

  Ben 17 aylık evliyim ve adetim düzensiz doktora başvurdum tahlil yapıldı rahim filmi çekildi sorun yok sizce napmalıyım

  12 Ocak 2020 / 17:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir. Hava değişimi, stres, miyomlar, kistler, erken menopoz adet düzensizliklerinizin sebebi olabilir. Rahim filmi tek başına çocuk sahibi olmanızı göstermeye yeterli olmaz. AMH, FSH, LH gibi hormonlara ve sperm testine baktırarak tedavi planınızı oluşturmak için doktora başvurmanızı öneririz. Dilerseniz buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ocak 2020 / 15:47
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben son iki adetimde 33. Gününde oldum. 30. Gününde olmam gerekirken ve 1 hafta arayla tekrar oldum ne yapmam gerekiyo bilgilendirirmisiniz..

  6 Ocak 2020 / 00:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri hava değişimi, stres gibi nedenlerden de kaynaklanabilir. Adet düzensizliğiniz devam ederse kadın doğum uzmanına başvurmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ocak 2020 / 16:49
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benimde adet düzensizliğim var yumurtalarim yavaş çalışıyormuş 3 yıl sonunda kendiliğim den hamile kaldım fakat bebeğim de problem olduğu için sonlandırmak zorunda kaldık şimdi tekrar düşünüyorum acaba tekrardan kendiliğin den hamile olma şansım varmı normal doğum oldu ilk bebeğim

  30 Aralık 2019 / 00:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doğal yolla gebe kalabilirsiniz fakat tekrar bir kayıp yaşamamanız adına bir genetik uzmanına danışarak gebeliğinizi planlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Aralık 2019 / 14:42
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim adetim 17 gün gecikti fakat korunmuyoruz eşim il dışında çalıştığı için düzenli bir ilişki durumumuzda olmuyor son bir haftadır düzenli bir ilişkimiz var bundan 8 ay önce bebek karnımda öldüğü için kürtaj olmuştum gebe kalabilirmiyim yada geveliğe engel bir durumum olabilirmi

  24 Aralık 2019 / 02:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Her ihtimali düşünerek kanda gebelik testi yaptırmanızı öneririz. Negatif sonuç çıkarsa eğer adet gecikmenizle ilgili doktora başvurmanız gerekir. Gebe kalmanıza ya da çocuk doğurmanıza engel bir durum olup olmadığının anlaşılması için detaylı bir muayeneden geçmeniz gerekmektedir. Dilerseniz doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Aralık 2019 / 14:11
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 22 yasindayim ve cok uzun araliklarla adet görüyorum oda kendiliginden gelmiyo söktürücü kullanaarak adet oluyorum doktrum hormon bozuklugundan kaynaklandigini soyledi hamile kalmama engel olur mu bu durum ?

  22 Aralık 2019 / 13:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Polikistik Over Sendromuna bağlı olarak adet sürecinizde gecikmeler, uzun aralar olabilir. Hormonal bozukluklar yumurtlama sorunlarına da yol açabilir. Doktor takibinde kalmanızı, adet düzenleyici ilaçlar kullanmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Aralık 2019 / 13:32
 • ***** Yanıtla

  Evlendikten sonra adet düzensizligim olmaya basladı 2 3 ayda bir adet olabliyorum doktora gittim ama heraey normal cıktı adet olmadıgım aylardada yumurlama olur mu 2 yıl korunmasız ilişkiye ragmen hamile kalamadım olabilecek tüm testler yapıldı sebebaiz infertilide neyapmak gerekiyo gebe kalabilmem için

  7 Aralık 2019 / 14:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliği; hava değişimi, stres, ilaç kullanımı, miyom, kist gibi bir çok sebepten kaynaklanıyor olabilir. Durumunuzla ilgili test sonuçlarınız ile birlikte merkezimize gelebilir, doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz. Bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Aralık 2019 / 18:02
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  Genel olarak düzenli bir regl döngüm bulunuyor. Erken geldiği aylar da bulunmakta.
  Eylül ayının 10unda regl olduktan sonra 29unda ertesi gün hapı kullandım. Ekimin 9 unda regl oldum, daha sonra kasımın 2sinde regl oldum. Son bir yıldır hiç gecikmedim fakat şu an ne ağrısı ne kendisi bulunuyor. Ekim ayında yumurtlama zamanından sonra birlikteliğim oldu. Bir defa haricinde hep korunduk ama içimde şüphe var. Bir büyüğüm erkeni hesaba katmadan hesaplaman gerekiyor gününü dedi. Hamile kalmış olma ihtimalim var mıdır sizce?
  Teşekkürler..

  2 Aralık 2019 / 22:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan Beta HCG testi yaptırarak net sonucu öğrenebilirsiniz. Gebe kalma ihtimaliniz bulunmaktadır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Aralık 2019 / 16:19
 • ***** Yanıtla

  iyi günler, bende polikistikover sendromu var . erkek arkadaşımla çıplak bir şekilde sürtünmeli bir ilişkiye girdik . onun cinsel organının boyutundan dolayı tam bir birleşme gerçekleşmedi fakat boşalmış olma ihtimali düşük olmakla birlikte mevcut. bu durumda hamile kalma olasılığım nedir ? 4 aydan beri adet olmadığımı düşünürsem , hamile kalma olasılığım sıfıra yakın ama emin olmak istedim .

  2 Aralık 2019 / 02:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sürtünme yolu ile gebe kalma ihtimali çok düşüktür. Yumurtlamanızın da olmaması gebelik ihtimalini sıfıra indirir. Fakat yine de ertesi gün hapı kullanarak tedbir almanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Aralık 2019 / 17:00
 • ***** Yanıtla

  Merhaba kolay gelsin benim adetim 2 ayda bir oluyor bazen daha erken bazen daha geç ama sürekli gecikiyor ilerde çocuğum olur mu doktor bana bi sorun yok ilerde çocuğun olur dedi ama üzülüyorum doktor yazz ilacı verdi

  14 Kasım 2019 / 21:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama bozukluklarını da beraberinde getirebilir. En kısa sürede doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yaparak erken tanı ve tedavi sağlayabilirsiniz. Bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Kasım 2019 / 15:28
 • ***** Yanıtla

  Evlendikten 2 ay sonra çocuğum oldu simdi 2 yasini doldurcak nerdeyse 2 senedir hic korunmadim ama çocuğum olmuyo 3 aydir adet gormuyorum test yaptim ama sonuç olumsuz neden kaynaklaniyodur

  26 Ekim 2019 / 11:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri kistler, erken menopoz ve yumurtlama bozukluklarından dolayı olabilir. Uzman bir doktora muayene olmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ekim 2019 / 11:51
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Benim adet düzensizliğim var ama son iki seferdir 17 bir sonrakinde ise 18.günümde adet gördüm şuan ise 20.günümdeyim adet görmedim hamile olup olmadığımı anlamak için ne kadar daha beklemem lazım..

  20 Ekim 2019 / 11:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   5 gün daha bekleyip test yapmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ekim 2019 / 18:59
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler bn hastaneye gitmstm konturolllermi yaptirmk icin rahmmim yumurtalklarim kan sonuclarim hep temiz cikmistiii ama tuplerimdn biri kapali biri acikmis hamile kalmama gercekten engellmi doktor degl ama buyuk bi hastaneye git demsti bnde koyde oldugumdan dolayi gidemmemistim mesala adet duzensizligimde var adeti gec oldugumda oluo adet olupta 13 gun sonra 8 gun daha kanama olmustu bsy anlmdm yorumlarsanz sevinirim

  1 Ekim 2019 / 00:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tek tüp ile hamile kalan birçok annemiz bulunmaktadır. Fakat adet düzensizliği yumurtlama bozukluklarına işaret edebilir. Bu sebeple vakit kaybetmeden uzman bir hekime başvurmalısınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2019 / 11:46
 • ***** Yanıtla

  Ben 4 aydir evliyim adetim düzeniydi taki evlenene kadar ama 2 aydır adet olmuyorum doktora gittim süt hormonun yüksek vede süt hormonundan dolayı iyi huylu bi tümör olduğunu söyledi ve bana 2 adet ilaç yazdı biri adet söktürücü tarlusal diğer ilaçta dostinex bu ilaçları kullandıktan kaç gün sonra adet olabilme ihtimali var

  10 Eylül 2019 / 15:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İlaç kullanımını takiben 1 hafta içerisinde adetiniz gelecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Eylül 2019 / 18:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba evlendikten sonra düzensiz adet gördüm ve eşimle ilişkiye girdik daha sonra tekrar adet gördüm adetim bitti fakat eşimle tekrar ilişkiye girmedim ve bu ayki adetimde gecikme oldu hamile olmuş olabilir miyim?

  4 Eylül 2019 / 03:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri ve gecikmeler her zaman gebeliğe işaret etmeyebilir. Kesin sonuç için kandan gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Eylül 2019 / 16:19
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 16 ağustosta adet olmam gerekiyordu olmadım gecikmeden 6 gun sonra iki test yaptım pozitif cikti doktora gittm hcg 0.05 yani negatif tarlusal verdi iki gun kullan birak dedi bıraktım daha adet olmadim

  1 Eylül 2019 / 22:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İdrar testleri yanılgılara yol açabiliyor. Kanda yaptırdığınız test 0 çıktı ise gebelik yoktur. Tarlusal yeterli gelmemiş olabilir. 1 kutuyu tamamlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Eylül 2019 / 20:06
  • ***** Yanıtla

   Merhaba ben 6 yıllık evliyim bir çocuğum var düzenli adet olmuyordum 6 veya 4 ay sürerdi ama bu 3 aydır düzenli adet oluyorum 4. Ay 4 gün gecikmem var sizce hamile kalmış olabilirmiyim düzensiz adetlerde gebe kalma şansı olurmu ne zaman test yapayim

   Gu

   8 Nisan 2022 / 12:30
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Gebelik şüpheniz varsa kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    8 Nisan 2022 / 13:51
 • ***** Yanıtla

  ben 4 yıldır cocuk istiyorum bir kızım var doktor bana dogum kontrol hapı verdı adet duzensizligi için ve ben şimdi 11 gunun kullandım kanama oldum bu nedenle normal mi?

  17 Ağustos 2019 / 10:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İlaç kullanırken arada lekelenmeler olabilir. Tekrarlarsa doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ağustos 2019 / 19:53
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 20 yaşındayım 4 aylik evliyim ve 4 aydir surekli adet tarihim değişiyor daha erkene denk gekiyor 19 unda oluyordum 11 inde oldum ve bu ay 4 unde oldum evlenmeden once hep duzenliydi eşimle çocuk istiyoruz bir sorun olabilirmi birlikte oluyoruz esimle kabul etmiyor icime lutfen yanitlarsaniz sevinirim.

  9 Ağustos 2019 / 10:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama bozukluklarına da işaret edebildiği gibi mevsimlere ve strese bağlı olarak da değişiklik gösterebilir. Uzman bir doktora başvurmanızı öneririz. Merkezimize ücretsiz ön görüşmeye gelmek için bize 444 39 49 ‘dan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Ağustos 2019 / 17:10
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar
  Benim adet düzensizliğim var ve üç aydık adet görmüyorum miğde bulantım olunca kan tahlili yaptırmaya karar verdin ve hamile çıktım . Fakat şöyle bir sorun var değerlerim 41 son adet tarihime bakarsam da bebeğimin üç aylık olması gerekiyor . Biraz bilgi verebilir misiniz lütfen endişem gitsin ??

  21 Temmuz 2019 / 10:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Muayene olmadan maalesef net bir cevap veremeyiz. En kısa sürede doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2019 / 15:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben normalde 25 gunde bir regl oluyordum ve 6 gun suruyordu fakat 2 aydir 28 gunde bir oluyor gecen ay 7 bi Aynen ise 5 gun surdu çok fazla kanama olmakla beraber reglin son gununde koyu kahverengi camur kivaminda bir akintim oluyor bir kac aydir bir de belimde agri var 7 aylik evliyim cocugum olmasini çok istiyorum ne yapmaliyim ???

  28 Haziran 2019 / 17:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Myom, çikolata kisti vb. rahimsel faktörler de adet kanamalarının düzensiz olmasına neden olabilir. Vakit kaybetmeden kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneririz. Doktorlarımızla ücretsiz görüşme yapmak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da http://bit.ly/322Ut0T linki tıklayarak mesaj atabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2019 / 17:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba

  Adet düzensizliğim var 3 ayda bir adet oluyorum
  Hatta kimyasal gebelik geçirmişim doktor muayene etti herhangi bir sıkıntı yok
  Cocuk düşündüğümüz için ilaç vermedi
  Son adetim 3 ay değil 1.5 ay sonra oldum
  nASIL HAMİLE KALABİLİRİM

  20 Haziran 2019 / 17:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri düzensiz yumurtlamaya da işarettir. Bu sebeple gebe kalmanız zorlaşacaktır. Vakit kaybetmeden ücretsiz öngörüşme randevusu alarak merkezimizdeki doktorlarımızla görüşmenizi öneririz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Haziran 2019 / 15:38
 • ***** Yanıtla

  15mayis adet oldum ama bu 3aydır 40gunde bir adet oluyorum yumurtlama tarihim nemzn hangibi zman hamile kalma olasiligim yüksek?

  7 Haziran 2019 / 19:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama bozukluklarına işaret olabilir, bunun için doktora görünmenizi tavsiye ederiz. Adeti düzenli olan kadınlarda yumurtlama adetin 12-15. günlerinde iken adet araları uzadıkça yumurtlama tarihleri değişebilmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2019 / 13:17
 • ***** Yanıtla

  Adet düzensizliğim vvar v e insülin. Direncim var kilo vermek gerekiyor ama insülin direncinden başka hiç bir problemim yok genede gebe kalamiyorum insülin direncinin olması etkiliyor olabilirmi

  23 Mayıs 2019 / 17:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba

   Şeker ve kilo gebe kalmaya engel olabilmektedir. İnsülin direnciniz için endokrinoloji doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2019 / 11:41
 • ***** Yanıtla

  Mrb 22 yaşındayım 6 aylık evliyim .Kızken de adet düzensizliğim vardı bazen zamanında geldikleri oluyordu.şimdi arada yine oluyor dr gittim polikistik over hafif olduğumu söyledi.Tsh hormonum da onla birlikte yüksek euthrox kullanmaya başladım.Dostinex kullanmaya başladım prolaktin hormonum da yüksek çıktı.Tarlusal ile adet olduktan sonra bu ilaçlara devam ediyorum suan.22.04.2019 tarihinden beri bu şekilde tedaviye devam ediyorum.hamile kalma şansım nasıldır sizce?Nasıl hamile kalma şansım artabilir?

  9 Mayıs 2019 / 00:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama bozukluklarına da işaret edebilir. İnsülin düzeyinizi dengede tutarak ve doktorunuzun önerdiği tedaviyi uygulayarak gebe kalabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Mayıs 2019 / 16:47
 • ***** Yanıtla

  Benim adet düzensizligim var geçen ay 6 oldum şimdi karnım ağrıyor ama kanamam yok hamile olabilirmiyim

  8 Mayıs 2019 / 08:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Mayıs 2019 / 12:55
 • ***** Yanıtla

  İkinci çocuk için 1yıldır tedavi görüyorum.önce guatır yüksek çıkmıştı.şimdi şükür düştü.mart 11 de adetim ilk günü.daha sonra doktorum 25 ve 27 ilişki önerdi.adetim 21 günde bir oluyor. O tarih den sonra nisan 12 ve 13 de kısa süreli değişik bir kanamam oldu.bugün mayıs 7 halen adet olmadım.benim ilk çocuğumda da geç döllenme olmuştu.acaba geç döllenmeden dolayı mı negatif çıktı.yaklaşık 2 hafta önce test yaptırmıştım.negatif çıkmıştı.idrarda da biri silinik çıkmıştı.kafam karıştı yardımcı olun lütfen

  7 Mayıs 2019 / 01:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Geç döllenmelerde idrar testi yanıltıcı olabilmektedir. Bu yüzden kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Yaptıracağınız testin sonucu negatif çıkar ve adet düzensizliğiniz devam ederse doktora başvurmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mayıs 2019 / 14:52
 • ***** Yanıtla

  meraba hocam benim adetim gunumun 3 gun oldu fakat koruluyoruz ve hamile olma sansim varmi prezervatif kullaiyor esim bazende disariya atiyo mumkun mu

  21 Nisan 2019 / 15:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Geçtiğimiz aylardan kalan büyümüş bir yumurtanız yok ise gebelik ihtimaliniz çok düşüktür. Yine de çocuk sahibi olmayı düşünmüyorsanız korunmasız ilişkiye girmemenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Nisan 2019 / 16:03
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim adet düzensizliğim var bazen 3 ayda 1 oluyorum bazen ayda 1 tarlusal kullanıyorum adet olabilmek için.. nişanlım ile sürtünme yoluyla ilişki yaşadık hamile kalma ihtimalim var mı acaba. Şimdiden teşekkür ederim

  17 Nisan 2019 / 07:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Düzenli olarak adet görmemeniz düzenli yumurtlamanıza engel olur. Sürtünme yoluyla gebe kalmanız çok düşük bir ihtimaldir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Nisan 2019 / 12:18
 • ***** Yanıtla

  Ocak 31de adet gördüm ondn sonra birdaha olmadm 1 buçuk ay oldu görmeyeli adet hamilelik varmıdır test yapiyorum çıkmıyor

  21 Mart 2019 / 16:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan testinizde gebelik görünmüyorsa adet olamama sebebiniz bir rahatsızlıktan kaynaklanıyor olabilir. Eğer kan testi yaptırıp sonucunuz negatif çıktıysa bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Mart 2019 / 16:37
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Ben hiç adet görmüyorum diye bilirim. 2 yada 3 ay gördükten sonra hiç görmüyorum. Düzensizlik var. Uzman doktora gittim bir sonuç alamadım. Polikistik over hastalığı dedi. Ama çocuk sahibi olmayı çok istiyoruz ne yapmam gerekiyor?

  19 Mart 2019 / 00:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Polikistik over sendromu olan hastalarımızın çocuk sahibi olabilmeleri için adetlerinin düzenli hale getirilmesi gerekmektedir. Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Mart 2019 / 09:43
 • ***** Yanıtla

  benim eşim ilk cocuğumuza gebeydi sürekli takibi kadın doğum uzamnı tarafından ve aile hekimi tarafından yapılıyordu bebekte annede gayet iyi durumdaydı yanlız doğuma az bi süre kala hatta doğum zamanı bir kadın doğum doktoru ve iki ebe tarafından yapılan ihmal yanlış ve bilinçsiz müdahale sonucu bebeğimizi kaybettik eşim ölümden dödü ebenin alttan yaptığı yanlış müdahale sonucu kanamayı başlattılar eşim şuan kendi kendine adet olamiyor ilaç kullanıp öyle adet oluyor ne yapmalıyım 1.5 yıl oldu kadın doğum uzmanına gittik ilaç verdi 6 ay kullansın dedi

  14 Mart 2019 / 12:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Eşiniz ilaçları doktorun söylediği süre boyunca kullandıktan sonra tekrar muayeneye gitmeli. Eğer sorununuz devam ederse kliniğimize başvurmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2019 / 09:30
 • ***** Yanıtla

  Mrba hocam en son 5subatta adet oldum bugun ayin 13 hala adet olmadim hamile olabilirmiyim acaba

  13 Mart 2019 / 16:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebe olabilirsiniz, test yaptırmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2019 / 09:21
 • ***** Yanıtla

  Mrb normal de 28 gunde bir regl olurdum evlnip kıbrısa gldğmdn beri adetim düznlşti 42 gün olmdğmda oldu 35 gün bu ayda 36 gün oldu daha olmadım.. Ve hamilelik istyrm bi sıkıntı war mıdır..

  6 Mart 2019 / 19:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliği yumurtlama sorunu olabileceğine işarettir. İleri yaş grubunda vakit kaybetmeden tedaviye başlanması gerekmektedir. Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Mart 2019 / 13:35
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. 14 yıldır düzenli bir şekilde adet oluyorken beş aydır adet göremiyorum. Daha önce tarlusal kullanarak adet gördüm fakat bu ay da on üç gün gecikti. Hormon testlerim temiz çıktı. Sol yumurtalığım da temiz fakat doktor sağ yumurtalığımın içinde 10-15 arası küçük küçük kistler olduğunu söyledi. Ayrıca hipotiroidi hastasıyım bunun için ilaç kullanıyorum uzun yıllardır. Ve de çok egzersiz yaptığım bi yaşantım var. Adet görememe nededim bunlardan biri ya da hepsi olabilir. Dün girdiğim ilişkiden sonra hamile kalma tedirginliği yaşadım. Böyle bir durumda hamile kalmak mümkün müdür? Döllenme ne kadar sürede gerçekleşir? Ne zaman test yapmalıyım? Nasıl önlem alabilirim?

  3 Mart 2019 / 08:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet görmemeniz düzenli olarak yumurtlayamadığınızın işaretidir. Fakat mevcutta bulunan kist yapıları çatladıysa gebelik oluşma ihtimali bulunmaktadır. 12 gün sonra kandan baktıracağınız Beta HCG testi ile gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Egzersiz adet düzensizliğine sebep olmazken sağ yumurtalığınızda bulunan kistler ya da hipotiroidi hastalığı adet düzensizliğine sebep olmuş olabilir. Detaylı bir muayeneden geçerek tedavinizi planlamanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Mart 2019 / 10:20
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim adet duzensizligim var. Her 15 gunde bi adet goruyorum. İliskiden korunmak icin kullandigim 3 aylik ignelerden olabilecegini soyledi doktor. Kan testi ve ultrason muayenemde bi aksilik cikmadi. Doktor gecmesi icin beklememk soyledi ama 7-8 aydir bekliyorum adet duzenim bi degisme yok. Evliyim ve suan korunmuyorum olasi bi durum da hamile kalmaktan korkuyorum. Adetimi nasil duzene sokabilirim tekrar, beklemeye devam mi etmeliyim, bu durumun bi tedavisi yok mudur ??

  Tesekkurler…

  24 Şubat 2019 / 02:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kullandığınız doğum kontrol yöntemi adet düzensizliği yapabilmektedir. İğne dışındaki doğum kontrol yöntemlerini deneyebilirsiniz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Şubat 2019 / 09:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim adet duzensizligim var. 2 hafta da 1 adet goruyorum. İliskiden korunmak icin kullandigim 3 aylik igneler vardi onlardan olsa gerek doktor da oyle demisti kan testi yaptirmistim ultrason ile muayene de oldum bi sorun cikmadi ama bu duzensizlik 7-8 aydir suruyor. Doktor duzelene kadar beklememi soyledi ama evliyim korunmuyorum suan olasi bi gebelik de soz konusu olabilir ne yapica mi biliyorum. Daha ne kadar beklemeliyim ya da bunu bi ilac tedavisi yok mudur ?

  24 Şubat 2019 / 02:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kullandığınız doğum kontrol yöntemi adet düzensizliği yapabilmektedir. İğne dışındaki doğum kontrol yöntemlerini deneyebilirsiniz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Şubat 2019 / 09:25
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 22 yaşındayım.evli vs.degilim. bundan 3 4 yil önce fazla kilolarim vardı. Nerdeyse yilda 2 defa adet oluyordum. Daha sonra 26 kilo verdim. Ve adet olmaya başladım. Ve 2 yildirda düzenli olarak adet oluyordum. Ama suan 37 gun adetim gecikti. Ne yapmaliyim.

  14 Ocak 2019 / 23:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Stres, sıkıntı ve mevsimsel geçişler adet rutininde aksamalara sebep olabilir. Bir hafta beklemenizi ve adet olmadığınız takdirde doktora başvurmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ocak 2019 / 09:56
 • ***** Yanıtla

  Bende 3 yillik evliyim anne olmak istiyirun fakat kendiliginden adet olamiyorum polikislikover tanisi konukdu benik gibi olan varsa yardim edin ne olur

  10 Ocak 2019 / 11:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Eğer polikistik over dışında eşinizde sperm ya da sizde rahimle ilgili bir sorun daha yoksa tüp bebekte başarı şansı en yüksek olan gruba dahilsiniz demektir. Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ocak 2019 / 12:43
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim yaşım 20 1 yıllık evliyim ve adet düzensizliğimi var bunun için doktora gittim ver doktora gittiğimde bana rahminde kis olduğunu söyledi bunun üzerine ilaç tedavisine başladık ve kis düştü bu ilaçlar lardan dolayı adet düzensizliğim iyice arttı ve eşimden ilaçları bıraktırdi ve ben hamile kalmak istiyorum bana yardım ederseniz sevinirim

  27 Aralık 2018 / 23:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri birçok kadın hastalığının işareti olabilir. Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Aralık 2018 / 11:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bnm adet düzensizliğimi var ve hamile kalmak istiyorum bana yardım ederseniz sevinirim

  27 Aralık 2018 / 23:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Aralık 2018 / 10:32
 • ***** Yanıtla

  Adet duzensizligim çok var bir turlu hesaplayamiyorum 28 gun oldu adet olmadim şuan göğüs uçlarım dokununca ağrıyor şişkinlik ve dolgunluk var sizce hamile miyim ?

  27 Kasım 2018 / 23:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtileriniz gebelik belirtileri gibi görünüyor, fakat düzensizliklerin başka sebepleri de olabilir. Beta HCG testi sonrası gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Kasım 2018 / 10:34
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben pyscologi hapi kulaniyorum risperdon adet duzenim duzenlenmisti son agustos ayin sonunda adet oldum ve kasimda basinda oldum ..yani 2 ay da bir oluyorum agustozdan beri 2 ci adet donemim bu hamilelige engel olabilirmi?

  6 Kasım 2018 / 06:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlamanızı etkileyebilir. Ultrason bulguları ve kan tetkiklerinizle beraber durumunuzun değerlendirilmesi gerekmektedir. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Kasım 2018 / 14:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 16 yasindayim adet duzensizligim var 50-55-60 gunde oluyorum tam zamaninda oldugumda oluyor annem normal diyor 3 yildir adet oluyorum.ilerde hamile kalmami engeller mi bu durum? Cok korkuyorum boyle bi sey olur diye

  23 Ekim 2018 / 16:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet genellikle 2 yılda düzene oturmaktadır. Adet düzensizliğinizin sebebi için mutlaka bir doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ekim 2018 / 11:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim.adet düzensizliği m var yumurtaliklarim catlamiyor dedi doktorum bende bebek istiyorum acaba hamile kalma ihtimalm var mı yardımcı olursanız sevinirim

  15 Ekim 2018 / 20:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Size kesin bir cevap verebilmemiz için muayene olmalı ve bazı tahlilleri yaptırmanız gerekmektedir. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Ekim 2018 / 17:27
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar Benin 1.5 yaşında OğLum var 20 ağustosta adet oldum ama 35 gunde bir mi 28 gunde bir mi 30 gunde bir mi oluyorum bilmiyorum anlamıyorum ve yumurtlama günü nasıl hesaplicam ve tekrar hamile kalmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz ve kasiklarim belim sirtim agriyo negatif çıkar diye test yapmıyorum 1 haftadır ağrılarım var

  17 Eylül 2018 / 22:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sağlıklı bir kadının 28-30 günde 1 adet döngüsü olmaktadır. Yumurtlama adetin 10. gününde başlayıp 15. gününe kadar devam etmektedir. Yumurta takibi yapılması gebeliğe ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Dilerseniz bize 444 39 49’tan arayarak ya da https://bahceci.com/iletisim/ linkteki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Eylül 2018 / 12:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim mazeretim bir yıldır erken oluyordu ama bi kac aydır 28 30 gün olmaya başladı ve progestan kullandım sogan kürü kullandım ama progestan sadece her ayda 3 5gün icebildim beni cok etkiliyor yinede biraz düzene girdi sanırım bu ay bebek sahibi olmayı cok istiyorum ama adetim nekadar sürede gelir bilmiyorum erkenden gelebilir yani yumurtlama zamanı nasıl hesap edebilsem şaşırdım lütfen yardımcı olun

  13 Eylül 2018 / 09:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzeniniz oturmadığı için yumurtlama zamanınızla ilgili yorum yapamamaktayız. Adet döngüleri mevsimsel, kişisel ve yaşa bağlı olarak değişebilmektedir. Bu durumda doktorunuza danışarak adet düzenleyici ilaçlar kullanabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Eylül 2018 / 12:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben adet düzensizliği yasiyorm en başından beri hep 1.5 – 2 ay gecyodu ve hamile kalmayı düşünüyorum ve 5-6 aydır adetim düzene girdi bunun nedeni nedir ve 1 sene oldu daha bebegmz olmadı 🙁

  4 Eylül 2018 / 23:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri olduğu zaman yumurta problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Adet düzeninizin rutini için bir doktora başvurmalısınız. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Eylül 2018 / 13:14
 • ***** Yanıtla

  Merhab ben kübra ben temmuzda iki defa adet oldum ve agustusda daha olmamışı sizce bu neyden olabilir

  19 Ağustos 2018 / 14:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Mevsimsel adet düzensizliği yaşamış olabilirsiniz. Fakat bir muayeneden geçmenizde yine de fayda var. Dilerseniz 444 39 49’dan bize ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ağustos 2018 / 17:17
 • ***** Yanıtla

  Slm ben sevinç ben hiç Adet olmuyorum hep ilaçla oluyorum hamile kalabilir miyim

  30 Temmuz 2018 / 09:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Size kesin bir bilgi verebilmemiz için muayene etmemiz ve yumurta rezervinize bakmamız gerekmektedir. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkini tıklayarak iletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaranızı bırakabilirsiniz. İlgili birimimiz konu ile ilgili en kısa sürede dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ağustos 2018 / 19:23
  • ***** Yanıtla

   Merhaba menim adetim 1 ay 25 günde oluyorum 1 ay 35 günde bu normal mi yani düzensizmi oluyor

   17 Mart 2022 / 15:18
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Sizi muayene etmeden net bir şey söyleyemeyiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    17 Mart 2022 / 15:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, benim adet düzensizliğim var 3 veya 4 ayda bir adet oluyorum hatta 8 ay olmadığımı hatırlıyorum bu şekilde hamile kalabilir miyim ?

  7 Mayıs 2018 / 13:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yumurtlama problemlerine neden olabilir. Bir kadın doğum uzmanına başvurmanız ve detaylı muayene olmanız gerekmektedir. Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize bırakabilirsiniz, ilgili arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2018 / 17:19
 • ***** Yanıtla

  Adetim düzensiz normalde geçen ayın22sinde oldim hamile olabilirmiyim yardımcı olun

  27 Nisan 2018 / 15:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Mevsim değişimlerinden dolayı adet düzeninde sarkmalar olabilir. Kesin bir sonuç için gebelik testi yaptırabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2018 / 17:43
  • ***** Yanıtla

   Tedavi görmelisin 8 ayda baya uzun süre

   17 Temmuz 2018 / 11:06
 • ***** Yanıtla

  Adet düzensizliğin var.yaşim 36.16 yâsinda bi oglum var.dogumdan sonra devam ediyo.ne ilaçlar ictim hiç faydasını görmedim.çocuk istiyom hamile kalıyom büyüme olmuyo

  24 Nisan 2018 / 05:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konuyla ilgili bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz konuyla ilgili bilgi vermek için en kısa zamanda sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Mayıs 2018 / 19:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Adet düzensizliğim vardı çocuk düşünüyoruz doktorum bugün klomen verdi 1hafta sonra kontrole çağırdı kontrole gittiğimde mi iğne vurulucak ? Ayrıca 10 gün sonra gezi turumuz var yani yorulcağimi biliyorum ayakta kalıcam vs. Bu bi sıkıntı yaratır mi?

  5 Nisan 2018 / 22:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İlaç kullanımınızı doktorunuzun belirttiği tarih ve saatlerde uygulamanız gerekmektedir. Bunun için tedavi görmekte olduğunuz doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2018 / 16:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benimde adet duzensizligim var 1 sene oldu deniyoruz ama bebegimiz olmuyor bana yardimci olirmusunuz

  30 Mart 2018 / 10:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Korunmasız cinsel ilişkide 1 yıl boyunca gebelik oluşmadığı durumlarda tüp bebek tedavisi öneriyoruz.
   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Mart 2018 / 17:37
 • ***** Yanıtla

  Eşim doğuştan rahim ve vajina organı yoktu kızlık zarı kapalıydı evlenmeden önce ayak derisinden vajina yapıldı ama hiç adet görmedi. Kadınların pis kanı atmasına yarıyan adet döneminde eşimin adet görmediğinden bu kanın kendisine bir zararı olurmu saygılar.

  14 Mart 2018 / 19:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Mart 2018 / 15:51
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 19yasndayim düzenli olarak adet görüyordum son üç aydir adet olmuyorum doktora gttim solda kist sagda fizyolojik folikul varmiş bide hormon bozukluğu dengesiz beslenmeden oluyomuş öyle söyledi tarlusal verdi adet olduğun zman gel dedi kısırlık felan olabilirmi anlamadim bisey korktum

  1 Mart 2018 / 00:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tedavi sürecinizi ayrıntılı olarak bilmediğimizden dolayı tıbbi bir açıklama yapamıyoruz. En doğru bilgiye tedavi görmekte olduğunuz doktorunuzdan ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Nisan 2018 / 16:12
 • ***** Yanıtla

  Merhaba .Benim de bir sorunum var 21 yaşındayım ve evliyim kendimi bildim bileli gecikmeli düzensiz oluyorum ultrason da birşey çıkmadı hormon testinde de birşey çıkmadı ve doktorlar birşey yapamayacaklarini ve beklemem gerektiğini söylüyor yardımcı olur musunuz?

  8 Ocak 2018 / 12:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ocak 2018 / 11:13
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben iki yıllık evliyim 24 yaşındayım doktorum erken menopoz olabileceğimi söyledi lütfen bana yardımcı olun

  2 Kasım 2017 / 00:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz hangi merkezimizle iletişime geçmek istediğinizi bize iletebilirsiniz ve iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:00
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 2 aydır evliyim . Geçen ay 8 eylül de regl oldum. Şimdi hasta olmadım. Sizce bunun sebebi nedir ? Yardimlariniz için şimdiden teşekkürler ..

  16 Ekim 2017 / 14:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:18
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, ben 3 senelik evliyim ve genc kizligimdan bu yana adet duzensiligim var doktora gittim yumurtaliklarimin tembel calistigni soyledi ve bana letrezol verdi hala bir duzelme goremedim Nerdeyse bir senedir kullaniyorum letrezolu. Ne yapmam lazim?

  8 Ekim 2017 / 16:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 14:00
 • ***** Yanıtla

  Duzensiz adet oluyorum 28 temmuzda adet oldum 2 eylulde oldum agustosda olmadim ewlenmeden once bole degildim 4 aylik ewliyim duzensiz oluyorm bebek de istioruz o yuzden yumurtlamayi hesaplayamiorm yardimci olur musunuz

  11 Eylül 2017 / 23:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:36
 • ***** Yanıtla

  Benim hiç çocuğum olmadı ama adet düzensizlik var bende

  23 Ağustos 2017 / 13:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 13:50
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 2 yıllık evliyim 10 aydır çocuk istiyoruz düzensiz adet görüyorum doktorum klomen 50 mg tedaviye baslatdi bu şekilde hamile kalma olasılığım varmı adetim düzene girmeden

  1 Ağustos 2017 / 01:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 11:09
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 14aylik evliyim ve adet düzensizliğim var 2aydir adet görmüyorum hamile değilim ama.hamile kalmam için adetimin düzene binmesi mı lazım.bebegimin olmasını çok istiyorum

  26 Temmuz 2017 / 01:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 11:17
 • ***** Yanıtla

  Ben 8aylik evliyim bebek istiyoruz 26gunde bir addet goruyorum acana ben gebe kalabilirmiyim

  15 Temmuz 2017 / 04:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden gebelik durumunu ile ilgili bir yorum yapmamız doğru olmayacaktır. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak muayene için gelebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 12:39
 • ***** Yanıtla

  Adet duzensizligim var cocuk istiyom

  10 Temmuz 2017 / 14:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Öncelikle bir jinekolojik muayenenizin gerçekleşmesi gerekmektedir. Adet düzensizliğiniz için ilaç kullanmanız gerekebilir. Bu arada Amh testi yaptırmanızı da öneririz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak kliniğimize gelebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 13:04
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim de kendimi bildim bile adet düzensizliğim var polikisstik over var denildi bunların genelde kilo artışı olurmuş fakat ben zayıfım kilo alamıyorum bu hastalığın tedavisi mümkün mü ve bu kadın hastalığı gebe kalmaya engel olur mu benim annem ve teyzemde de adet düzensizliği varmıs acaba genetik olabilir mi?

  22 Haziran 2017 / 14:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Polikistik over sadece kilolu kadınlarda olmaz yada tek belirtisi kilo değildir. Genetik bir durum söz konusu olabilir. Gebe kalmaya etkisi vardır ancak bebek sahibi olamazsınız diye bir durum söz konusu değildir. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 14:53
 • ***** Yanıtla

  Hocam ben 50 gündür adet olmuyorum idrar testi yaptım çıkmadı kanda yaptım çıkmdı neden acab

  11 Haziran 2017 / 02:23
 • ***** Yanıtla

  1 senelik evliyim çocuk istiyoruz adet düzensizliği var doktora gittim iki tane hap yazdı tarlusal ve kilomen çok kilo aldırdı iki aydır kullanmıyorum ve hala adet görmedim lütfen yardımcı olun

  29 Mayıs 2017 / 18:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Öncelikle adetlerinizi düzenlemeli sonra tedaviye başlamalısınız. Dilerseniz ilaçlara tekrar başlamadan önce gelip bir muayene olabilirsiniz. Uzman hekimlerimiz size ne önerecek ona göre bir tedavi belirlenebilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 15:29
 • ***** Yanıtla

  Mrb ben 9 aylık evliyim 3 ay önce kimyasal gebelikle düşük yaptım o günden sonra 14 yada 17 günde adet görüyorum doktora gittim herhangi bişey yok tahlillerim hepsi temiz bi sorun yok dedi çocuk sahibi olmam için ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

  8 Mayıs 2017 / 23:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Elinizdeki test sonuçlarınızı ve iletişim bilgilerinizi [email protected] adresine mail atmanızı rica ederiz. Uzman doktorumuz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2017 / 13:50
 • ***** Yanıtla

  Mrb benim 7 yaşında bi çocuğum var 1.5 yıldır çocuk istiyoruz olmuyor yumurtalıklar tembelmiş ve polikistik over var klomen kullandım bi kaç ay olmadı yine sonra bıraktım adetim hep düzensiz en son ocak 26 oldum sonra olmadım 1 hafta önce evde test yaptım negatif ama 3 -4 gündür kahverengi leke geliyor çok az ama birde karnimin içi sırtım yanıyor sanki adet olmadan hamile kalma ihtimalim olabilir mi Dr. 2-3 ayda bir yumurtladigimi söylemişti acaba o güne denk gelmiş olabilir mi..?

  11 Nisan 2017 / 04:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bu konuda net bir bilgi elde edebilmek için en kesin çözüm kandan gebelik testi yaptırmanızdır. Test yaptırmadan gebelik durumundan bahsedilemez.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 2. Cocugumu dusunuyorum
  10 yıldır hipotiroidi hastasiyim 18 ocaktan beri adet göremiyorum kan testi yaptirdim gebelik yok sürekli duZensiz adet gören birisiyim doktor bana sokturucu verdi ilaci kullanmiyorum 5 gündür göğüslerimim acisindan duramiyorum. Acaba gebe kalma olasiligm olabulir mi? yoksa ilaca baslayim mi tesekkurler

  6 Mart 2017 / 02:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri yaşıyorsanız gebe kalma ihtimaliniz biraz düşük olabilir. Öncelikle kandan gebelik testi yaptırmanızı öneririz. Eğer gebe değilseniz doktorunuzun önerdiği ilaçları kullanmaya başlamalısınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2017 / 11:20
 • ***** Yanıtla

  Adet erken göründü hamile ola bilirmi

  27 Şubat 2017 / 14:54
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhabalar,
  10 Yıldır tiroit ilacı kullanıyorum. Tiroit değerlerim iyi durumda HAŞİMATO ve POLİKİSTİK OVER hastasıyım ve bununla birlikte insülin direncim düştü ve şeker ilacı verildi. 24 yaşındayım çocuk istiyoruz. Kendiliğinden olmuyor 4 aydır deniyoruz bir tedaviye başlamam gerekirmi yoksa 1 yıl dolmasınımı beklemeliyim.

  7 Şubat 2017 / 16:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Haşimato ve polikistik overiniz varsa 1 yılı beklemeden bir uzmana görünmenizde fayda var. Jinekolojik muayene sonrası tedaviye hemen başlamalı mısınız yoksa beklemeli misiniz bunu söylemek daha doğru olacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 12:00
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  İyi günler Üc aylk ıgnenin vücuttan atlması nekadar zaman alr adetin düzene girmesi icin nekadar beklemeliyiz

  31 Aralık 2016 / 13:13
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Ben 26 günde bir adet görüyorum ama 11. Ve 12. Günlerde az lekelenme oluyor bebek istiyorum olmuyor acaba bu durum gebe kalmama engelmi dir tesekkur ediyorum

  29 Aralık 2016 / 10:28
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  5 yillik evliyim 3 yadinda bi kizim var 1 yildir korunmuyoruz ama ikinci bebegimiz olmuyor ne yapabilirim.

  17 Aralık 2016 / 15:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bazen çiftlerde ilk bebekten sonra gebe kalamama durumu olabiliyor. Böyle durumlarda bir doktor kontrolünde gebelik planlanabilir. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak kliniğimize görüşmeye gelebilirsiniz. En doğru cevabı size görüşmede doktorumuz verecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Aralık 2016 / 10:22
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhaba ben ben 4 aylık evliyim düzensiz adet görüyorum bu yüzden yumurtlama dönemini hesaplamıyorum anne olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim

  13 Aralık 2016 / 21:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliğiniz varsa önce onu düzene sokup sonra kontrollü cinsel ilişki denenebilir. Ancak öncesinde sizi muayene edip duruma göre bir plan belirlemekte fayda var.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Aralık 2016 / 15:40
 • ***** Yanıtla

  Mrb ben ekim 12 kimyasal gebelik yasadim 6 gun surdu kanamam bu ayda 4 gun adetim gecikti adet gunu gelmeden kan tahlili yaptirdim 1. 20 cikti ve suan hala edet olmadim kimyasal gebelikleren sonra adet duzensizligi olur mu ? Yada tahlili tekrarlamalimiyim

  15 Kasım 2016 / 12:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kimyasal gebelikten sonra bu gibi sorunlar yaşayabilirsiniz ama testi tekrarlamanızda fayda var. Değerleriniz yüksek çıkarsa bir doktora görünmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Kasım 2016 / 08:16
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Bir buçuk senedir evliyim adet düzensizliğin var kızlıgımdan beri doktora gitti apandisten amaliyat oldum kücükgen ondan olabilir dedi hamile kalmak istiyorum ne yapmalıyım

  2 Kasım 2016 / 11:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri gebe kalmayı etkiler. O yüzden jinekolojik bir muayene olmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak merkezimize gelebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Kasım 2016 / 15:04
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Ben 3 aylk iğne kullandm 7 aydr bıraktm hala adet göremiyorum dr tarlusal verdi 4 günsonra regl oldum acaba bir sonraki ay kendiligimden olurmuyum tekrar tarlusal alayım mi bebek istiyorum lütfen mail atarmısınız ignenin etkisini vücuttan atmann bir yolu yok mu daha beklemelimiyim Teşekkür ederim

  31 Ekim 2016 / 09:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tarlusal kullandıktan 4-5 gün sonra adetiniz gelir. Bu ayki adetinizde ilaç kullanmadan gelmesini bekleyiniz. Eğer gelmezse bir doktor randevusu alarak muayeneye gelmenizi tavsiye ederiz. Bize 444 39 49 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ekim 2016 / 12:56
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Benim adet donemi 26 gun surdu benim cocuk sahibi olmam icin ne yapmaliyim hep bi kac gun erken geliyo adet

  26 Ekim 2016 / 17:21
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Dollenme ne zaman olur gecen ayin 29 da hastalandim bu ayda 24 de hastalandim cvp verirseniz sevinirim

   26 Ekim 2016 / 17:39
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Adet düzensizliğiniz varsa yumurtlama döneminde değişiklik olabilir. Bir kadın doğum uzmanıyla birlikte yumurtlama takibi yapabilirsiniz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    31 Ekim 2016 / 12:54
  • ***** Yanıtla

   Erken olmasi iyi Ben ilk oğluma hep erkn oluyorum yumurtalıklar bebek olma ihtimali daha yüksek sperm bebek aramiş

   15 Temmuz 2019 / 02:32
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Bende en son 25gn önce ilişkiye girdim adetin düzensiz oluyor adetin bittikten iki GN snra girmiştim hamile kalma ihtmalm var mi

  31 Ağustos 2016 / 14:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurta kaliteniz iyiyse, ileri yaş değilseniz ve eşinizin sperm kalitesi iyiyse gebe kalma ihtimaliniz olabilir. Ancak kesin bir bilgi sizi muayene etmeden verememekteyiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2016 / 10:15
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar adetim gayet iyiydi 4 ay oldu adet olmuyorum dr gittim ilaçlar falan aldım ama etkisini görmedim hamile kalmak istiyorum bir yandan

    6 Eylül 2021 / 13:01
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Detaylı bilgi almak için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     6 Eylül 2021 / 13:50
 • ***** Yanıtla

  merhaba benim adetim 34 günde bi oluyor en son 18 temmuzda adetim bitti ve iki günde bir ilişkiye giriyorum sizce hamile kalmışmıyımdır.

  26 Temmuz 2016 / 14:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik sonucunuzu en iyi kandan gebelik testi yaptırarak öğrenebilirsiniz. Bu bilgilere göre size hamilesiniz yada değilsiniz dememiz söz konusu olamaz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ağustos 2016 / 11:58
   • ***** Yanıtla

    Merabalar benim adetim duzensiz 3 ayda bir oluyorum ve adetim 10 gun gecmis ken iliskiye girdik icine bosalma oldu ne kadar sure de test yapsam cikar gebelik olup olmadigi zaten gecikmis adetim.oldugu icin ne zaman sonuc verir hamilelik varsa sevgiler?

    21 Şubat 2021 / 10:38
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     10 gün sonra test yaptırabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     1 Mart 2021 / 09:21
     • *****

      merhaba adetimin 11. gününde ilişkiye girdim korunduk ve sonrasında hap aldım hamile kalır mıyım?

      18 Mart 2021 / 22:07
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Hamile kalma ihtimaliniz düşük görünüyor. Ancak adet gecikmesi yaşarsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      19 Mart 2021 / 08:39
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benimde adet duzensizligi icin doktora basvurdum bana tarlusal verdi 3 ay kullan duzelir die ama hic bi duzelme olmadi cocukta istiyoruz onun icinde klomen verdi ne yapmam gerekiyor acaba yardimci olursaniz sevinirim iyi calismalar

  2 Haziran 2016 / 01:23
  • ***** Yanıtla

   Bir ot varmış canım adını bilmiyorum ama fiyatı 500 TL çok iyi bir ot kaynatıp içiyorsun araştır onu bulursun benim kuzenim iki yıl bebek sahibi olamadı o otu içti 5 gün sonra hamile olduğunu öğrendi

   1 Mart 2021 / 00:46
 • ***** Yanıtla

  1 tane oglm var 5 yaşnda hamile kalmak istyrm ama olmyr yumurtalıklar tembelms ve de guatr hapı kullanyrm neyapamam lazm

  23 Mayıs 2016 / 19:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2016 / 17:03
 • ***** Yanıtla

  MERHABA benim adet düzensizliğim var 2 ayda bir geliyor bazende tamam gününde geliyor eşim ile ben çocuk istiyoruz benim hamile kalma olasılığım % kaç bir bilginiz varsa yardımcı. Olabilirmisiniz lütfen

  17 Mayıs 2016 / 20:58
  • ***** Yanıtla

   Hamile kaldinizmi acaba bende de aynı problem var

   28 Temmuz 2019 / 03:40
  • ***** Yanıtla

   benimde 51 günde bir geliyor. şuan 7 gün geçti test yaptım negatif cıktı. bana da belirtileri var gibi geliyor. doktora gitmetede korkuyorum acıkcası

   8 Kasım 2019 / 07:58
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Her adet gecikmesi gebelik değildir. Yumurtlama bozuklukları, kistler, erken menopoz, hava değişimi, stres gibi etkenler de adet düzensizliklerinin sebebidir. En kısa zamanda doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    8 Kasım 2019 / 17:11
    • ***** Yanıtla

     Merhaba 1 buçuk senedir evliyim adet düzensizliğim var doktora gittim doktor bana folidoce hapı verdi kullandım bitti hamile kalır mıyım ya da nasılanlarım bazen aynı günlere denk geliyor bazen de 1 ayda 2 kere oluyorum

     27 Eylül 2021 / 23:48
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Folik asit kullanmaya devam etmenizi öneririz. Çocuk sahibi olmada yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      28 Eylül 2021 / 12:17
  • ***** Yanıtla

   merhaba çocuğunuz oldumu acaba?

   7 Ocak 2021 / 20:41
 • ***** Yanıtla

  http://www.bahceci.com/iletisim sizinle buradan iletişime gecersem yorumunuz telefon numarasına mi geliyor e-postaya mi geliyor formu doldurdum ama e-postayi kullanmiyorum numaraya gonderiyormusunuz cewabinizi şimdiden teşekkürler

  13 Nisan 2016 / 22:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Forma iletişim numaranızı yazarsanız size telefonla en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Nisan 2016 / 10:15
 • ***** Yanıtla

  Merbalar bende de adet düzensizliği var test yaptırdım hormon tembel calisio dedi doktor suan progynova kullaniorm 7 aylık evliyim hamile kalmak istiyorum bununla ilgili doktorum bişe d3medi bu hapı içerken hamile kalma olasiligim var mı yada başka tedavileri uygulamaları Mi gerekio? Simdiden teşekkür ediyorum

  6 Nisan 2016 / 00:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Elinizdeki test sonuçlarınız ile birlikte kliniğimize ücretsiz ön görüşmeye davet etmek isteriz. Doktorumuz durum değerlendirmenizi yaparak size bir yol haritası belirleyecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Nisan 2016 / 11:02
 • ***** Yanıtla

  İki düşüğüm var ve bu dusuklerden sonra duzensiz regıl oluyorum ne yapmam lazım

  21 Ekim 2015 / 19:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Ekim 2015 / 09:37
 • ***** Yanıtla

  Benim adetim geciyor duzensizlik vvar vede bebek istiyorum nasil olur acaba

  12 Ekim 2015 / 13:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Ekim 2015 / 13:50

Yorumunuzu Gönderin


Doktora Sorun - Prof. Dr. Fazilet Kübra BoynukalınSizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaranız: