Bahçeci Sağlık Grubu olarak Corona Virüs pandemisi başlangıcında dünyada otorite kabul edilen Avrupa ve Amerika Üreme Sağlığı Dernekleri’nin (ESHRE ve ASRM) güncel tavsiyeleri doğrultusunda önlem amaçlı olarak “Tedaviye Yeni Hasta Alımına” bir süre ara vermiştik.

1,5 aylık ara sürecinde hastalarımızla Ücretsiz Görüntülü Görüşmeler yaparak hem sorularını yanıtlama hem de tedavi planlarını oluşturma imkanı bulduk. Doğumlara ve acil ameliyatlara katılarak sağlık çalışanları olarak hastalarımızın yanındaydık. Merkezlerimizde Corona Virüse karşı alınabilecek üst düzey klinik ve operasyonel önlemlerle ilgili önemli çalışmalarda bulunduk.

Geçtiğimiz 1,5 ayda dünyadaki gelişmeleri, kanıtlanmış bilimsel verileri yakından takip ettik. ESHRE ve ASRM derneklerinin son yayınladıkları “Tedavilerin Devam Edebileceği” şartları ve prosedürleri içeren güncellemeleri ile bu süreçte merkez olarak aldığımız üst düzey önlemler doğrultusunda tüp bebek hizmetlerine tekrar başlıyoruz! Kişiye özel olarak planlanan ve en son teknolojilerin kullanıldığı hizmetlerimizi mevcut rehberlere uygun, maksimum seviyede hasta ve personel güvenliğini sağlayacak şekilde hayata geçiriyoruz.

Merkezlerimizde Aldığımız Önlemler

Sadece tüp bebek alanında hizmet veren bir kurum olmamız ve merkezlerimizin hiçbir zaman pandemi hastanesine dönüşmemiş olması sebebiyle enfekte hasta ile karşılaşma durumumuz söz konusu olmamıştır. Bu son derece önemli avantajımızın yanı sıra kliniklerimizde detaylı şekilde düşünülmüş ve planlanmış üst seviyede güvenlik önlemleri uygulamaktayız.

  • Kontrollü hasta alım sistemi ile randevular belli saat aralıkları ile oluşturulmakta ve klinikteki hasta yoğunluğu minimumda tutulmaktadır.
  • Hasta yoğunluğu oluşmaması ve dezenfekte işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için randevuların arasına ek süreler koyulmaktadır.
  • Hasta bekleme alanında sosyal mesafeyi sağlayan oturma planı oluşturulmuştur.
  • Tedavi için merkezlerimize gelen çiftlerimizin yanında refakatçi kabul edilmemektedir.
  • Randevu oluşturulan her hastamıza ve tüm çalışanlarımıza Triaj Formu doldurtulmaktadır. Birçok sorudan oluşan bu form sayesinde
  • Corona virüs şüphesi olması halinde hasta kesinlikle tedaviye alınmamaktadır.
  • Kliniğe giriş yapan her hastamızın ve personelimizin ateş ölçümü yapılmaktadır.
  • Gün içerisinde ve mesai sonrasında tüm alanlar Corona virüse karşı etkili özel ürünlerle sterilize edilmektedir. Doktor odaları ve tedavi alanlarında sterilizasyon işlemi her hasta alımından sonra tekrarlanmaktadır.
  • Tüm çalışanlarımız konuyla ilgili eğitimlerden geçmiştir ve çalışma süresince maske ve eldiven kullanmaktadır.

Randevu almak için bize hemen yazın.

RANDEVU AL

 

Tedaviye Başlama ile İlgili Merak Edilenler

Çalışma saatlerinizde değişiklik olacak mı?

Çalışma saatlerimizde bir değişiklik bulunmamaktadır.

Tüm doktorlarınız hizmet vermeye devam ediyor mu?

Evet, tüm doktorlarımız çalışmaktadır.

Şehir dışından geleceğim, seyahat izin belgesi almalı mıyım?

Valilikten alacağınız özel izin kağıdı ile şehir dışından gelebilirsiniz. Böyle bir durumda ilgili birimimiz detaylı bilgi vermek ve yönlendirmek amacıyla sizinle iletişime geçecektir.

Kliniğinize gelirken yanımda refakatçi getirebilir miyim?

Refakatçi kabul edilmemektedir. Hiçbir hastada istisna yapılmayacaktır.

Tüp bebek fiyatı ve diğer işlem fiyatlarınızda bir değişiklik olacak mı?

Fiyatlarımızda değişiklik yapılmayacaktır.

Yalnızca muayene işlemleri mi yapılacak, yumurta toplama ve transfer işlemleri de yapılacak mı?

Tüm işlemler yapılacaktır.

Tedavim sokağa çıkma yasağına denk gelirse ne olacak?

Valilikten alacağınız özel izin belgesi ile randevunuza gelebilirsiniz. Böyle bir durumda ilgili birimimiz detaylı bilgi vermek ve yönlendirmek amacıyla sizinle iletişime geçecektir.

Online görüşmeleriniz devam ediyor mu?

Eğer merkezimize gelemeyecek durumdaysanız doktorlarımızla online görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Fakat detaylı değerlendirme için hekimlerimizin sizi muayene etmesi şarttır.

Konuyla ilgili tüm sorularınızı sosyal medya hesaplarımızdan mesaj atarak veya 444 39 49 numaralı telefondan bizi arayarak sorabilirsiniz. Mucizelerinize en kısa zamanda kavuşmanız dileğiyle…