Bahceci Tup Bebek
 • INTERNATIONAL PATIENTS

Adet Olamıyorum Ne Yapmalıyım?

Adet Olamıyorum Ne Yapmalıyım?
    

Adet döngüsü, üreme çağındaki kadınlarda ayda bir kanama gerçekleşmesi ile yenilenen biyolojik bir döngüdür. Kadın vücudu her ay bir tane yumurta hücresi üretir ve rahim iç tabakasını hamilelik için hazırlar.

Döllenmenin gerçekleşmemesi halinde adet kanaması gerçekleşir, döllenmeyen yumurta hücresi ile rahim iç tabakaları vajinal kanama yoluyla dışarı atılır.

Bu süreç tamamen hormonal dengenin denetiminde ilerlediğinden, hormon düzeylerinin kandaki değişimi ile birlikte adet kanaması öncesinde kadında gerginlik, sinirlilik gibi durumları içeren premenstrual sendrom yaşanabilir.

Ortalama bir adet döngüsü 28 gün sürer. Fakat döngünün süresi her kadında farklı olduğundan 25-35 gün aralığındaki adet döngüleri normal ve sağlıklı kabul edilir. Döngü süresindeki birkaç günlük değişiklikler genellikle normal kabul edilir.

Fakat 25 günün altındaki adet döngüsü sık adet görmeyi, döngünün 35 günün üzerine çıkması ise adet gecikmesini ifade eder. Kadınların başına sıklıkla gelen bir durum olduğundan ve her zaman bir hastalığa bağlı olarak görülmediğinden yılda iki defaya kadar normal kabul edilir.

Bunun dışında sürekli olarak adet gecikmesi sorunu yaşayan kadınlar ise mutlaka bir jinekoloji uzmanına başvurmalı ve detaylı muayeneden geçmelidir.

Adet Olamıyorum Neden?

Adet gecikmesi, doğurganlık dönemindeki kadınlarda oldukça yaygın şekilde görülen bir sorundur. Mevsim değişiklikleri, geçirilen hastalıklar, kullanılan ilaçlar, stres ve çevresel birçok etken adet gecikmesine neden olabilir.

Bu nedenle kadınlarda yılda 2 kez adet gecikmesinin yaşanması normal olarak değerlendirilmektedir. Fakat adet gecikmesinin sürekli olarak tekrarlaması genellikle jinekolojik bir hastalığı veya hormonal düzeni etkileyen herhangi bir sağlık sorununu işaret eder. Adet (regl) gecikmesine yol açabilecek birçok sağlık sorunu mevcuttur.

Kadınlarda menstrual siklusun düzenli şekilde devam etmesi için beyinde hipotalamus adlı bölgeden hipofiz bezine bir uyarı yapılır ve FSH ve LH adlı iki hormon üretilerek kana geçirilir.

Hipofiz bezinde üretilen bu hormonlar yumurtalıklarda folikül gelişimini uyarır ve yumurtlamanın gerçekleştirilmesini sağlar.

Yumurtalıklarda gelişen foliküller östrojen ve progesteron hormanlarını üretir, bu hormonlar ise rahim iç tabakasının gebeliğe hazır hale gelecek şekilde kalınlaşmasını sağlar.

Yumurtlamanın gerçekleşmesinin ardından gebelik oluşmamış ise yumurtalıklardaki corpus luteum adlı sarı cisimden progesteron hormonu salgısı durdurulur ve bu hormonun düzeyindeki ani düşüş adet kanamasını başlatır.

Rahim iç tabakasındaki dökülmeyle başlayan kanama ile birlikte vücut yeni bir menstrual döngüsüne başlar. Bu mekanizma içerisinde yer alan herhangi bir hormon, salgı bezi veya organa ilişkin bozukluk adet gecikmesine yol açabilir.

Kadınlarda ilk adet döngüsü genellikle 12-13 yaşlarında başlar. Ergenlikle birlikte başlayan adet kanamaları başlangıçta düzenli olmayabilir.

Bir süre sonra herhangi bir sağlık problemi bulunmayan genç kızlarda adet kanamaları düzene girer. 45-50 yaşlarından sonra adet kanamaları zamanla düzensizleşir ve bir süre sonra tamamen kesilir.

Doğurganlığın son bulduğu bu dönem menopoz olarak adlandırılır. Bu iki durumun haricinde düzenli olarak adet gören kadınlarda yılda iki kezden fazla adet gecikmesi söz konusu ise detaylı bir sağlık muayenesi yapılarak sorunun nedeni tespit edilmelidir.

Tüp bebek yaptıran hastalarımızın hikayelerini izlemek için tıklayın.

Adet Olamıyorum Hamile miyim?

Cinsel birliktelikte bulunan doğurganlık çağındaki kadınlarda adet gecikmesinin en önemli nedeni hamileliktir. Adet gecikmesi aynı zamanda hamileliğin ilk ve en önemli belirtisi olarak kabul edilir.

Gebelik planlayan kadınlarda adet kanamasındaki gecikmenin hamileliği işaret ediyor olma olasılığı daha da yükselir. Normal şartlarda adet kanamasında 7 güne kadar bir gecikmenin bulunması normal olarak kabul edilir.

Gecikmenin 7 günden uzun sürmesi halinde ise aktif cinsel yaşantısı olan kadınlarda öncelikle hamilelik testi yapılmalıdır.

Gebelik testi için eczanelerde kolaylıkla bulunabilen ve ev ortamında yapılabilen idrar testleri tercih edilebilir. Bu testler tamamen idrardaki Beta-HCG hormonu düzeylerini ölçerek gebe olup olmadığınız hakkında bilgi verir.

Küçük de olsa bir yanılma payı bulunduğundan daha kesin sonuç veren kan testlerinin tercih edilmesinde yarar vardır. Gebelik testi sonucu pozitif olan kadınlar hamilelik takibi için doktorlarına başvurmalıdır.

Gebelik testi sonucu negatif ise adet gecikmesine herhangi bir sağlık sorununun neden olup olmadığının araştırılması için jinekolojik muayene yaptırılmasında fayda vardır.

Adet gecikmesi yaşayan kadınların merak ettiği konulardan bir tanesi de gebelik testinin ne zaman yapılması gerektiğidir. Adet döngüsü düzenli olmayan kadınlarda cinsel ilişkinin üzerinden 21 gün geçmesinin ardından gebelik testi gerçekleştirilebilir.

Bunun haricinde adetin 7 güne kadar gecikmesi normal kabul edildiğinden döngünün 35 güne ulaşması ve halen kanamanın başlamamış olması durumunda da hamilelik testi yapılabilir.

Adet Olamıyorum Hamile de Değilim

Aktif cinsel yaşamı olmayan veya gebelik testi negatif olarak sonuçlanmış olan kadınlarda adet gecikmesinin nedeni hamilelik değildir. Bu durumda gecikmenin nedenine yönelik ileri araştırmalar yapılmalıdır.

Yılda iki defaya kadar olan gecikmelerde genellikle stres, mevsim değişimi, iş değişikliği, ortam değişikliği, yeni bir ilaca başlamış olma gibi nedenler rol oynar. Bunların dışında adet gecikmesinde rol oynayabilecek bazı sağlık sorunları şunlardır:

 • Polikistik over sendromu
 • Yumurtalık ve rahimdeki kistler
 • Miyom ve polipler
 • Yumurtalık, rahim ve rahim ağzı kanserleri
 • Hormonal bozukluklar
 • Erken menopoz
 • Tiroid hastalıkları
 • Aşırı kilo, obezite veya aşırı zayıflık
 • Doğum kontrol haplarının kullanımı
 • Kronik hastalıklar
 • Hipofiz bezi tümörleri

Yukarıdaki durumlar adet gecikmesine neden olabilecek sağlık sorunlarından bazıları olup adet gecikmesi yaşayan kadınlarda bunlardan herhangi birinin söz konusu olabilme ihtimaline karşı, detaylı bir jinekolojik muayenenin yapılmasında fayda vardır.

Adet Belirtileri Var Ama Adet Olamıyorum

Adet kanamasının yaklaşması ile birlikte kadınlarda birtakım belirtiler görülebilir. Bunlar arasında göğüslerde şişkinlik, hassasiyet, duygu durumu değişiklikleri, sinirlilik hali, lekelenme şeklinde kanama, karın ve bel bölgesinde kramplar gibi semptomlar yer alır.

Bunlardan bazıları hamilelik belirtileri arasında da yer alır. Adet belirtileri ile hamilelik belirtileri arasındaki en temel fark ise karın ağrısıdır.

Adet belirtisi olan karın ağrısı daha şiddetli ve karnın alt bölgesinde veya belde hissedilirken hamilelikte midenin alt kısmındaki kramplar şeklinde görülebilir.

Mide bulantısı, adet öncesinde çok nadir olarak görülür ve hamilelikte çok daha yaygındır. Adet öncesi dönemde ortaya çıkan belirtiler hormon seviyelerinin değişimine bağlı olarak ortaya çıkar.

Adet kanamasının başlaması ile birlikte bu belirtiler hafifler ve son bulur. “Adet olamıyorum çok sinirliyim, adet olamıyorum hamile de değilim” gibi yakınmaları olan kadınlarda eğer bir önceki adetin ilk gününün üzerinden 35 gün geçmişse bir jinekoloji uzmanına başvurmak gerekir.

Yapılacak sağlık kontrolleri sonucunda adet gecikmesine neden olan faktörler belirlenebilir. Pek çok nedeni olabilse de regl (adet) kanamasındaki gecikmenin her zaman bir nedeni olmak zorunda değildir.

Bu nedenle bu sorunu yaşayan kadınların yersiz endişelere kapılmak yerine bir sağlık kuruluşuna başvurmaları en doğru seçenek olacaktır.

Eğer siz de adet gecikmesi sorunu yaşıyorsanız ve “adet olamıyorum neden” diye merak ediyorsanız bir kadın hastalıkları uzmanına muayene olmanızda fayda vardır.

Yapılacak muayeneler sonucunda menstrual döngüdeki aksaklıklara neden olan bir hastalığınız söz konusu ise erken dönemde teşhis edilmesini sağlayarak tedavinize bir an önce başlayabilirsiniz. Randevu talepleriniz ve tüm sorularınız için 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Umut Ol Umut Bul Facebook grubumuza üye olabilirsiniz.

506 Yorum
 • ***** Yanıtla

  Kızım 14yasinda ilk adetini alti ay once 15 gun ve cok yogun surdu ondan sonraki aylarda iki kere daha adet oldu ama suan uc aydir adet olamiyor neden olabilir

  10 Ocak 2023 / 18:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir fakat genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Ocak 2023 / 09:29
 • ***** Yanıtla

  Merhaba eylülün 9 unda ekim in 7 sinde kasım ın 3 ünde adet oldum lakin Aralık ayındayız ve adetim gecikti evli değilim ilişki yaşamadım ağrım var ama hala olmadım neden geçikmiş olabilir ?

  9 Aralık 2022 / 00:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmelerinin birçok sebebi olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Aralık 2022 / 09:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 1 sene önce doğum yaptım 3 ay sonra adetim düzene girdi ve her ay 28 günde yada 29 günde bir regl oluyordum bu ay ilk defa 3 gün geçti ama inanılmaz bir karın ağrısı ve adet belirtilerinin hepsini yaşıyorum bugün test yaptım negatif çıktı yinede hamile olabilir miyim?

  8 Aralık 2022 / 02:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik şüpheniz varsa doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Aralık 2022 / 09:32
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben ilk regl olduğum yıllarda bir problem görmüyordum fakat birkaç yıl önce yaklaşık 8 ay boyunca hiç regl olmadım ve doktora göründüm Yumurtalık kistim olduğunu söylerek progestan adında bir ilaç verdi ilacın kullanmam ile beraber regl olmaya tekrar başladım ama bu ay ilacı kullanmama rağmen gecikme oldu ve sadece 2 gün sürdü.

  21 Kasım 2022 / 06:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuza tekrardan danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Kasım 2022 / 09:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 36 gündür regl olmuyorum reglım 6 gün gecikti iki gun aksardı ama bu kadar aksamazdı iki dogum yaptım onu da belırtmek ısterım. 7 aydır bir tane daha cocugumuz olsun ıstıyoruz ama olmuyor hcg testı yaptırdım uc gun once 0.54 cıktı suan akıntı fazlalıgı var birde ilişki sırasında çok agrım oluyor hem regl olmamanın hem ilişki sırasında agrımın ve cocugumuzun olmamasının sebebı nedır sormak ıstedımb

  9 Kasım 2022 / 16:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden net bir şey söyleyemeyiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Kasım 2022 / 11:03
   • ***** Yanıtla

    Merhaba 4 Ekim’de âdet olmuştum ancak 2 defa prezervatif takılı bir şekilde ilişkiye girdim prezervatif e boşalma durumu oldu ama sızmadı nı biliyoruz âdetim gecikti aşırı sitrese girdim karnımda ağrılar ve mide bulantısı başladı bu normalmidir ayrıca yumurtalıklarda kist var ama kötü huylu değil doktorum kilo almamam gerektiğini söylemişti 4 kilo falan aldım karnımda şişlik var hamilemiyim?

    19 Kasım 2022 / 23:26
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Hamilelik şüpheniz varsa Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     21 Kasım 2022 / 09:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 10 Eylülde adetim bittikten 1-2 gün sonra iç çamaşırım varken sürtünme yolu ile ilişki yaşadım ama boşalma falan olmadı. Fakat zevk suyu olabilir ama iç çamaşırım vardı. 4 Ekimde yani 24 gün sonra normal gününde reglimi oldum. Hiç bir sorun olmadı. 1 Kasımda ikinci reglimi olmam gerekiyordu, belirtiler var ama 2 gün gecikti. Hamilelik riski olabilir mi ilk adetimi olmama rağmen? Acaba bunu stres ettiğim için gecikmiş olabilir mi? Test yapmalı mıyım? Teşekkürler

  2 Kasım 2022 / 18:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hava değişimi, stres gibi nedenler adet gecikmesi yapabilmektedir. 1 hafta içinde adet olmazsanız doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Kasım 2022 / 11:05
 • ***** Yanıtla

  Çocuk için tedavi oluyorum adetim 5 gün gecikti test yaptım negatif çıktı kasık ağrısı ve bel ağrım çok ama hala adet olmadim

  30 Ekim 2022 / 22:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Ekim 2022 / 14:11
 • ***** Yanıtla

  Merhaba evliyim 2 yaşında oğlum var doğum sonrası adet dongum bu şekilde
  11temmuz 2021
  15 Ağustos 2021
  16 Eylül 2021
  19 Ekim 2021
  22kasim 2021
  27aralik 2021
  25 Ocak 2022
  25subat2022
  30 Mart 2022
  02 Mayıs 2022
  2haziran 2022
  2 temmuz 2022
  2agustos 2022
  2eylul 2022 adet düzenim bu şekilde ilerliyordu ama 2 ekimden beri adet olamadım bugün ayın 4 Ekim aradan 2 gün geçti hala olamadim herhangi bir sorun mu var böyle gecikme beni telaslandiriyor erken gebelik testi negatif çıktı neden olamıyorum birde bu döngüm normal mi 5ay üst üste 30 gün arayla olmak

  4 Ekim 2022 / 11:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ekim 2022 / 17:00
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,16 ağustosta regli oldum 21 ağustosta reglim bitti gibi fakat 24 Ağustosta korumasız ilişki yaşandı içime boşaldı.16 temmuzda regli olamam gerekirken olamayıp 22 temmuzda idrar ile yapılan test yaptım negatif çıktı.Ama.hala adet olamıyorum bu beni daha fazla strese soktu ne yapmalıyım.acil bilgi verir misiniz?

  28 Eylül 2022 / 09:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan Beta HCG testi yaptırıp doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ekim 2022 / 10:18
 • ***** Yanıtla

  12temmuzda adet başladı 8 ağustosta kesildi duphaston kullandım birinde başladım sekizinde kesildi ağustosun 24. Gibi bı kanamam oldu ama iki günlük bı kanama korunmasiz ilişki yaşıyoruz bebek istiyoruz 16 Eylül’de duphaston tekrar başladım bu arada 10 Eylül’de beta ,,<<2.0 çıktı sonrasında 16 Eylül'de duphaston başladım ve hala adet olmadım hamile miyim yardım lütfen

  19 Eylül 2022 / 17:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Eylül 2022 / 17:19
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 20.6 regl oldum. 2.7 tarihinde korunmasız ilişkim oldu fakat içime boşalma olmadı. Ilişkinin 23gün sonrasında ve regl gecikmemin 5. gününde beta hcg testim 0.38 çıktı. Reglim gecikmeye devam edince,gecikmenin 2.haftasında eczaneden erken gebelik testi aldim ve negatif çıktı. Yaklaşık 25 gündür regl olmuyorum. Haimlelik riski var mıdır?

  14 Ağustos 2022 / 21:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamilelik olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ağustos 2022 / 09:48
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 8 Haziran da regli oldum 21 Haziran da elle hap kullandım. 8 temmuzda regli olmadım ve 14 temmuzda beta hcg yaptırdım. 0.26 çıktı. 12 gün kadar geciktim tüm regli belirtilerim de var. Beta hcg sonucum pozitife döner mi yükselir mi? Bilgi verir misiniz?

  20 Temmuz 2022 / 09:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Beta HCG testinin yükselip yükselmeyeceğiyle ilgili bir şey söyleyemeyiz. Adet gecikmeniz için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2022 / 11:34
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 22 yaşındayım cinsel ilişkinin üzerinden 50 gün geçti adetim 15 gün gecikti 3 kez test yaptım 3 ü de negatif sonuç verdi adet belirtilerim de yok henüz neden adet olamıyorum

  11 Haziran 2022 / 08:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Haziran 2022 / 09:57
  • ***** Yanıtla

   18 yaşındayım Kasım 2021 den 2022 marta kadar aralıksız adet oldum 1 hastanede yattım adeti zor durdurabildiler. Martdan beri de adet olmadım. Hastane de sayısız test yaptık bir sonuca varamadılar. Tahminini var mı

   21 Haziran 2022 / 00:27
   • Bahçeci
    ***** Yanıtla

    Merhaba,

    Polikistik over sendromu veya rahiç içi myomlar, kistik yapılar buna sebep olabilir.
    Doktorlar detaylı inceleyip teşhisi koyacaktır.

    Saygılarımıla,
    Bahçeci Ailesi

    22 Ağustos 2022 / 10:09
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 1.5 sene önce doğum yaptım. Adet düzenim doğumdan sonra ilk zamanlar bir buçuk ayda bir oldu. Sonda her ayın 27 28 inde olmaya başladım. Bu ay ağır bi grip geçirdim günde 2 3 tane parol içtim 3 gün boyunca sürekli kullandım ağrı kesiciyi. Sonrasında bebeğini memeden kestim ayrıca stresli bi ay geçirdim. Adet belirtilerimi yaşadım ama adetim başlamadı 10 gün oldu. Dün evde test yaptım negatif ama bu gecirdigim şeyler ağrı kesici ve sütten kesme adeti geciktirir mi acaba hormonları etkiliyomudur

  6 Haziran 2022 / 23:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ağustos 2022 / 14:39
 • ***** Yanıtla

  Korunmalı ilişki yaşadım 9 Mayıs ta normalde 22 Mayıs’ta adet olmam gerekiyordu olmadım bi kaç gündür karın ağrım sancım var adet olacağımın belirtisi veya bir başka bişey mi

  6 Haziran 2022 / 13:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Birkaç gün içerisinde adet olmazsanız doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Haziran 2022 / 14:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 11 martta adet oldum adetimin 6.günü sürtünme ile ilişkiyw girdim ondan 2 gün sonrada ilişkiye girdim ama sevgilim dışarı boşaldı ve bu ay adetim 3 gün gecikti neden olabilir ve bu aralar çok stres yaptım

  13 Nisan 2022 / 18:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Stres yapmakta adet gecikmesine neden olabiliyor fakat 4 gün içinde adet olmazsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Nisan 2022 / 09:08
   • ***** Yanıtla

    Merhaba 5 aylik evliyim adetim her zaman gecikiyor ve çocuk istiyoruz tedavisi var mi

    20 Nisan 2022 / 23:47
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Sizi detaylı muayene etmeden net bir şey söyleyemeyiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     21 Nisan 2022 / 09:09
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 7 aylık evliyim 13 Şubat’ta düşük yaptım ve hala âdet olmadım acaba neden ?

  29 Mart 2022 / 18:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genelde 45 gün sonra adet olunur. Doktorunuza muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Mart 2022 / 09:22
   • ***** Yanıtla

    Merhaba 26 ocak tarihinde elime zevk sıvısı bulaştı ve adetimin ilk günüydü ama elimi yıkadım sabunla daha sonra tuvalete gidip taharet aldım ve elim cinsel organıma değdi 27 şubat da adet oldum normalde döngüm 34 günde bir ama şuan 36.gün 35. Günde idrar testi yaptım negatif 28. Günde doktora gittim ultrasonda baktı ve bişey yok dedi çok stres yaptım bu ay sizce ondan mı olamıyorum teşekkür ederim.

    3 Nisan 2022 / 14:05
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Stres adet gecikmesi yapar fakat tekrardan doktorunuza danışmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     4 Nisan 2022 / 11:10
    • ***** Yanıtla

     merabalar yeni evliyim adetim her ayin 7sinde gelirdi sonra bi 14gunluk gecikme oldu sonra adet oldum bu aydi yine bugun 14gundur gelmedi idrar testi yaptm herhangi bir gebelik yok testede hamilelik cikmadi nedeni ne olabilir

     4 Nisan 2022 / 17:38
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Birçok sebebi olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      4 Nisan 2022 / 17:51
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar
  Lütfen cevap yazın

  Kız arkadaşım ile korunmasız ilişkiye girdik. İçine boşalma olmadı üstüne oldu.
  Genede korkuyoruz. İlişkiden 1 gün sonda Ella hapı kullandık. Adetleri düzensiz.
  Şu an ne yapabiliriz. Hap etkili oldu mu ? Ve ilişkiden kaç gün sonra idrar testi yapalım lütfen yardımcı olun saygılarımla

  23 Mart 2022 / 01:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmasını öneririz. İdrardan yapılan testlerde yanılma payı olabiliyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Mart 2022 / 09:26
   • ***** Yanıtla

    adetimin üzerinden 13 gün geçti test yaptım fakat test sonucum negatif çıktı. Şimdi sancı ve ağrım var ama regl olmuyorum.
    Bundan önce ki regllarım 1 hafta önce oluyordu. Bilgi alabilir miyim.

    2 Nisan 2022 / 16:01
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Bazı dönemlerde adet gecikmesi veya adetin erken gelmesi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     4 Nisan 2022 / 10:37
     • *****

      Merhaba 23 martta regl oldm ve şuan 28 Nisan hayla daha regl olamadım bundan öncede bi 6 Ay kadar doğum kontrol hapı kullandm bırakalı 2 Ay olcak gecen ayda 3 gün geçirmişti bu ay dahada cok gecikti ve bu ay uyku hapı ve vitamin hapı kullandım sizce ne sebeb olabiliyor gecem ayki aletimin üzerinden 37gun gecti

      28 Nisan 2022 / 01:48
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim 26 gün gecikti hastaneye gittim ultrasyonla baktı herşey sağlıklı dedi adet söktürücü verdi kullandım hala adetim yok gidemedim bidaha çok endişeliyim sizde neden oluyor kasigimda sanki taş var çok sert ve çok rahatsız ediyor beni

  8 Mart 2022 / 02:13
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Basit kistler adeti engelliyor olabilir. Doktorunuzla yakın takipte kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Nisan 2022 / 08:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 18 yaşındayım adetim 7 gün gecikti ara ara kasık ağrılarım oluyor normalde her ay düzenli olurdu bu ayda gecikme oldu çok huzursuzum ne yapmalıyım (herhangi bir ilişkiyede girmedim)

  4 Mart 2022 / 13:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Mart 2022 / 14:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam iyi günler. Bundan yaklaşık 12-13 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik fakat sürtünmeden kastım 3-4 saniye sürdü. Ve ben boşalacağımı anlayınca önümü kapattım ve başka bir yere boşaldım. Ama sevgilim normal regl tarihi ayın 20 si olmasına rağmen 3 gündür regl belirtileri olmasına rağmen kanaması olmuyor normal bir durum mu hamilelik şansı var mı ?

  23 Şubat 2022 / 13:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kız arkadaşınız adet olmazsa 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmasını öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Şubat 2022 / 11:34
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,

  Geçtiğimiz ay kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik boşalma olmadı ama zevk suyu akmış olabilir, ilişkiden 1-2 gün sonra regl olduğunu düşünüyoruz fakat bu ay 33. günü olmasına rağmen hala regl olamadı 10 gün önce kahverengi akıntısı olmuş şu sıralar da karın ve sırt ağrısı var ama hala olamamış. Bu sıralar çok fazla şehir değiştirdik bundan dolayı olabilir mi? Hamilelik riski var mıdır? Lütfen cevaplar mısınız?

  3 Şubat 2022 / 10:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi yaşadıysa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmasını öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Şubat 2022 / 10:56
 • ***** Yanıtla

  İyi günler. Ben 26 yaşında 4 aylık evli bir bayanım. 12 yaşımda ilk adetimi gördüm ve 14 yıldır adetimde hicbir düzensizlik olmadı hatta ilk iki yıl düzensiz geçer derler bende o bile olmadı. Şuan evliliğimin 4.ayı bitti son adetimi 28.12.2021 tarihinde oldum 6 gün sürdü. Sonraki adetimi 26.01.2022 tarihinde olmam gerekirken 8.gün gecikmemi yaşıyorum. İdrar testlerim negatif çıktı 02.02.2022 tarihinde BETA HCG testi yaptırdım 0,33 çıktı. Biliyorum hamile değilim ama bu adet gecikmesi neden olabilir?

  2 Şubat 2022 / 15:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmelerinin birçok sebebi olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Şubat 2022 / 16:44
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben 38 yaşında 2 çocuk annesiyim. Bu yaşıma kadar adet düzensizliği hiç yasamadim. Son 3 aydır adet olmadım. Kan testi yaptırdım hamilelik yok hormonlar normal . Neden kaynaklı olabilir

    11 Nisan 2022 / 21:09
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Vakit kaybetmeden doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     12 Nisan 2022 / 11:18
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, ben 1 yıllık evliyim 2-3 kez ertesi gün hapı kullandım evliliğimin başında. Reglim düzenliydi sadece günler bazen değişiyordu ve benim ani kilo artışım olmasına rağmen regl olmaya devam ettim. En son 18 kasımda regl gördüm. Testlerim negatif cıktı zaten eşim korunuyor kadın doğuma gittim polikistik filan var mı diye kontrol ettirdim sadece yatkınlık var kilo ver dedi o halimle bile regl oluyordum buarada. Kilo verdim 5 kilo 3 haftada bu sefer hiç regl görmedim doğal yolla söktürücüler yaptım içtim yok fayda etmedi ultrasondan baktı Tarlusal diye bi ilaç verdi kullanmak istemiyorum önümüzdeki aylarda gebelik düşünüyorum sizce nedir sebebi 2 ay oldu olmayalı psikolojim bozuldu tamda cocuk isterken 😢

  17 Ocak 2022 / 01:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden net bir şey söyleyemeyiz. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz. En doğru tedaviyi uygulayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ocak 2022 / 09:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba en son temmuz ayında ilişkiye girdim 21 yaşındayım Ağustos Eylül Ekim aylarında adet gördüm fakat Kasım Aralık ayında olmadım hastaneye gittim ultrasonla karından baktılar bir sorun yok dediler Yasmin doğum kontrol hapı kullandım 11 Ocak 2022 tarihinde bitti 19 Ocak Çarşamba günü tekrardan yeni kutuya başlayacağım sizce bir gebelik var mıdır

  14 Ocak 2022 / 00:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İlişkiden sonraki 3 ay düzenli adet gördüğünüz için gebelik vardır diyemeyiz. Kasım ve Aralık aylarında adet olamamanızın farklı sebepleri vardır. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz. Size en doğru tedaviyi uygulayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ocak 2022 / 10:12
   • ***** Yanıtla

    19 una kadar gelmezse ilaca başlayayım mı yoksa gelmesini mi bekleyeyim yada herhangi bir gebelik testi yapmalı mıyım

    14 Ocak 2022 / 14:00
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Sizi takip eden doktorunuza danışmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     14 Ocak 2022 / 14:31
    • ***** Yanıtla

     Merhaba gecen ay ayin 17 sinde adet oldum normalde bugun olmam gerekiyor ama olmadim fakat yuzumde sivilce cikti sizce nedendir

     13 Mart 2022 / 20:16
   • ***** Yanıtla

    Merhaba evli değilim kızlık zarım zarar görmedi ama erkek arkadasmla sürtünme yoluyla bosalma oldu ve 6gun gecikmem var hamile olunabilirmi

    23 Şubat 2022 / 13:18
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet gecikmenizden dolayı doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     28 Şubat 2022 / 11:32
  • ***** Yanıtla

   Merhaba 22 yaşındayım bir ay önce korunmasız bir ilişki yaşadım fakat içime boşalmadı şu anda adet döngüm bir gün geçikti ağrım olmasına rağmen adet olamıyorum. Fakat aralık ayında normal zamandan 3,4 gün önce adet oldum acaba geçikmesinde onun etkisi olabilir mi ?

   15 Ocak 2022 / 18:06
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Adet gecikmelerinin birçok sebebi olabilir. Fakat 1 hafta içinde adet olmazsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    17 Ocak 2022 / 10:48
    • ***** Yanıtla

     Merhaba hocam kız arkadaşımla ilişkiye girdik adetin den 7 Gün geçti tes verdi beta HCG değeri 2.30 çıktı şuan 12 gün oldun hala adet olmadı hamile olma ihtimali varmı

     15 Mart 2022 / 00:47
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Beta HCG sonucu negatif görünüyor ama adet olmadığı için doktora başvurmasını öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      15 Mart 2022 / 11:32
 • ***** Yanıtla

  18 yaşındayım 2 aydan fazla bir süredir adet gecikmesi yaşıyorum.daha öncede bu gibi durumlar yaşadım.tedavi oldum.daha sonra düzene girdi.amma yine aynı durumu yaşıyorum.universite ile ilgili olarak evimi şehrimi deyişdim.bununla alakali ola bilirmi?

  6 Ocak 2022 / 21:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Ocak 2022 / 09:49
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben kanda test yaptırdım cuma günü 0.100 çıktı sonuç negatif mıdır erken gebelik testi yapmıştım negatif çıktı normal teste yaptım negatif çıktı regl olmadım hayla hamili lik yoktur demı ama şöyle bir durum daha var ben tarlrlusal kullandık. 1 bucuk hafta varken reglime ilaç bitince 3 gun kanama oldu az az ve idarraimi yaparken yoğunluk geliyordu ondna dolayı da olabilir mi

    24 Mart 2022 / 11:59
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Sonucunuz negatif görünüyor. Adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     24 Mart 2022 / 13:58
     • *****

      Tarlusali ben reglime 1 bucuk hafta varken içtim bitince ilaç zaten kan gelmişti 3 gun az az da olsa 23 ünde olmam lazımdı olmadım bugün ise 8 günüm böyle bırsey yaşadım okadar test yaptım kac defa negatif çıktı lan bile yaptırdım 0.100 çıktı hamilelik ihtimali bence yok diye düşünüyorum 1 ay olucak bende zaten herhangi bir belirti yok

      1 Nisan 2022 / 03:25
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      1 Nisan 2022 / 09:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben Ekim 25 indne oldum bir daha olmadım adet acaba neden olabılır sancı agrı cok oluyor ama olmuyorum akıntılarım da cogaldı

  28 Aralık 2021 / 01:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2022 / 15:52
   • ***** Yanıtla

    Bakireyim. 1 temmuzda sürtünme, dokunma yoluyla bir iliskim oldu. Elle ilaç kullandım. 9 temmuzda adet gördüm. Bu hafta üç kere idrar testi yaptım. Üçü de negatif çıktı. Ancak 9 temmuzdan beri adet görmüyorum. 9 temmuzda gördüğüm adet yerleşme kanaması olabilir mi?

    9 Eylül 2022 / 10:31
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Gebelik şüpheniz varsa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     9 Eylül 2022 / 12:01
  • ***** Yanıtla

   Merhabalar düzenli adet donemlerim var adetimden 2 gün önce ilişki yaşadık şuan 8 gün geçti 5 kez test yaptım negatif çıktı idrar testi için 5-15 gün arası deniliyor. Çok stres yaptıgim için adet olamıyor olabilir miyim

   6 Ocak 2022 / 13:36
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    6 Ocak 2022 / 13:47
   • ***** Yanıtla

    Sonucunuz ne oldu acaba bende aynı durumdayım

    24 Şubat 2022 / 17:18
  • ***** Yanıtla

   Bende 18 yaşındayım teyzemin onerisiyle aslan pencesi içtim ve onu ictikten 1 ay sonra regl oldum 7 aralikta ama simdi icmedim onu kendi kendine regl olucakmi diye olmadı neden olamiyorum 2 yil once gayet guzel oluyordum 2021 ve 2022 yinda bi kac ay falan olmadigim zamanlar oluyor kiloluyumda sehirde degistirdim ve bazi aile nedenleri yuzunden stresli ve sinirli olabilme halimde var doktora randevu aldim ama insallah birsey cikmaz bir hastalik cikar diye cok korkuyorum..

   23 Şubat 2022 / 07:16
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Doktorunuza muayene olmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    28 Şubat 2022 / 11:30
 • ***** Yanıtla

  Bu yaşıma kadar hiç regl olmadım doktora gittim hap verdi kullandım ilk reglmi oldum üstünden 4 ay geçti 2 regl mi olmadım bu normal birşey mi doktora gitmelimiyim sizce birdhaa

  5 Ekim 2021 / 16:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora tekrardan gitmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ekim 2021 / 11:57
   • ***** Yanıtla

    16 yaşındayım eşkiden çok düzenli olmasada oluyordum.9 – 10 aydır olmuyorum doktor ergenlik hormonum calışmadığnı sözledi. 4 aydır gidiyorum Tedaviye başlamıyor. Regl olmamak vüçuduma zarar veriyor mu? Ben 62 den 46 kilo olmuştum ama şimdi kilo alıyorum zayıfladığı için olabilir mi? Ama halalarımda da var. Bide cok duyguslım her seye ağlıyorum bunla alakalı olabilir mi?

    24 Ekim 2021 / 00:07
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Yeniden muayene olmak için farklı bir doktora gitmenizi öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     25 Ekim 2021 / 11:52
     • *****

      Merhabalar bnim 15 aylık kızım var lohusalık dan sonra ilk üç ay düzenli şekilde adet oldum ondan sonra adetim 44gun sonra oldum ondan sonra 57 gün sonra oldum ensonda 30 gün sonra oldum 58 gün oldu adet olamadım ama adet olcakmis gibi karın ağrım var

      2 Aralık 2021 / 23:19
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      3 Aralık 2021 / 09:36
     • *****

      Merhaba bundan 10 gün önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. İkimizin üstünde de kıyafetler vardı. En son Aralık 11de adet görüp 15de bitti. Şuan karın kasıntılarım ve hafif ağrılarım var adet göremiyorum acaba hamilelik durumu var mıdır?

      11 Şubat 2022 / 04:05
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Cinsel birlikteliğiniz olmadıysa hamilelik olmaz. Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      11 Şubat 2022 / 09:37
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar , korunmasız ilişkim 18 ağustosta oldu bunu üzerine beklenen tarihimde adet gördüm 24 ün’de ama 3 gün olarak gördüm 2. Ayımda da adetimi gördüm yine 4 gün olarak 2. Adetimden sonra beta kan testi yaptırdım hamile değilim olarak çıktı . Fakat şuan adetimde 3 gün gecikme var ilk defa gecikme yaşadım . Sizce hamilelik var mıdır .

    25 Ekim 2021 / 03:56
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Korunmasız ilişkinizden sonraki aylarda adet görmüşsünüz bu yüzden hamilelik ihtimali olmaz. Fakat şüpheniz varsa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     25 Ekim 2021 / 10:17
     • *****

      Merhabalar ben 21 yaşındayım ve adetlerim çok düzensiz bazen çok kanamam oluyo bazen hiç kan görmüyorum adetlerimde bu son zamanlar hiç adet göremiyorum üç ay geçti hala adet olmadım hastane randevusu aldım ama işten dolayi hep aksattim gidemedim daha genç bı kızım neden böyle oluyor bilmiyorum ailemdeki herkes düzenli adet oluyo neden bi bende böyle adet sökücü bitkileri kaynatıp içtim arastirdim ona göre içtim yine de adet olmadım doğum kontrol hapı yazmıştı bana doktorum ama almadım ailem istemedi bende çekindim almaya sizden bu konuda fikir vermenizi rica ediyoruutfen bana bilgi verin

      28 Aralık 2021 / 09:41
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir. Sizi muayene etmeden net bir şey maalesef söyleyemeyiz. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      4 Ocak 2022 / 17:38
     • *****

      7 aylik bebegim var doğumda sonra 4. Ayda adet oldum . 3 Ay düzenli oldum şuan 45 gün oldu hala olamadım.adetim 10 gün geçtikten sonra 2 defa Hcg testi yaptirdim çıktı 1.20 . 7 8 defa gebelik testi yaptım onlarda negatif fakat hala olamadım çok stresli bir süreç sebebi nedir acaba . Bu normal mi gebelik olmadan bu kadar süre adet görememek

      20 Mart 2022 / 21:36
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      21 Mart 2022 / 10:53
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben 35 yaşin da böbrek nakilli engellisiyim ve 2.evliligim.
    İlk evliliğim de hiçbir şekilde bende veya eski eşim de bir sorun yoktu.
    Rahim filmi hormonlar yumurta sperm herşey normalken gebelik hiçbir şekilde yaşamadım.
    Şuan 2 senelik evliyim bebek istediğimiz için ilaçlarım değişti.ilk defa bu ay gecikme yaşadım.ilk etapta normal kırmızı bir kan geldi çok az birkaç gündür kahverengi leke (kirli kan gibi)geliyor.bugun test alıp baktığım da negatif çıktı.karnim şiş aşırı iştahım var ve adet olma gibi bir sancım vs yok.kan da test yaptırmaya korkmuyorum açıkçası negatif sonuç çıkar diye.imkanimiz yok tüp bebek için normal yollardan nasıl gebe kalabilirim?

    3 Aralık 2021 / 02:10
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı sonuçla birlikte uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     16 Aralık 2021 / 13:27
 • ***** Yanıtla

  Adetimin 3. Gününde Sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım ama içeri boşalma gibi bir durum olup olmadığını anlamadık azcık gelmiş olabilir 1.5 gün sonra ertesi gün hapı kullandım 3 gün sonra da kahverengi akıntı olsu 6-7 gün 5-6 kere test yaptım negatif çıktı adetim 1-2 gün gecikti sebebi nedir

  21 Eylül 2021 / 13:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan testlerde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Eylül 2021 / 17:07
  • ***** Yanıtla

   Bugün 36.gunum reglım gecikti hamilelik testi yaptım negatif çıktı belim falan ağrıyor normalde hep duzenli olurdum sizce hamilemiyimdir yoksa gecikmem bu kadar cok normalmi yoksa birdaha hamilelik testi yapmam gerekiyor mu 7 aylik bebegim var birdaha cocugum olmasindan cok korkuyorum bakamam endisesi var esimlede ayrıca korunuyorduk.

   26 Kasım 2021 / 04:49
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    26 Kasım 2021 / 10:25
   • ***** Yanıtla

    Merhaba, ben reglim yeni bittiğinde ilişki yaşadım ve beşinci günde ella hap kullandım, aynı döngüdeyken ikinci kez, ilişkinin ertesi günü ella kullandım. Şuan 40 gün oldu hala adet olmadım. Geçen gün predictor early alıp gebelik testi yaptım. Sonuç negatif. Ne yapmalıyım? 29 yaşındayım.

    22 Aralık 2021 / 21:03
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. Adet gecikmesi yaşadığınız için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     23 Aralık 2021 / 09:22
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim bir hafta gecikti beta hcg 0.2 yani negatif sizce beklenmeli mi

  18 Eylül 2021 / 14:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonucunuz negatif görünüyor. Adet gecikmesi için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Eylül 2021 / 10:48
   • ***** Yanıtla

    3 aylık koruyucu iğne kulaniyordum 1 yıldır adet gormuyorum neden en sondA yıl başında vurdum

    19 Ekim 2021 / 21:52
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     20 Ekim 2021 / 10:51
 • ***** Yanıtla

  merhabalar 9 aydır adet olmuyorum ama şuan oluyorum bu nedir acaba daha öncesi düzensizlik vardı doktora gitmiştim menepoz başlangıcı demişti sadece tarhusal yazdı 39 yaşındayım aslında erken menepoz diye düşünüyorum bunun için herhangi birşey vermedi

  18 Eylül 2021 / 06:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi takip eden doktorunuza danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Eylül 2021 / 11:56
 • ***** Yanıtla

  Benimde 20 gün adetim geçti ama olmadım hamile değilim kanda birşey çıkmadı adet olmam için ilaç kullanıyorum etki etmedi ertesi gün hapı kullanmıştım ondan gecikme olmu olabilir mi

  15 Eylül 2021 / 22:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzla yeniden iletişime geçmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Eylül 2021 / 10:15
  • ***** Yanıtla

   Aynı durum benim de var ertesi gün hapı kullanmıştım 32 gün adetim gecikti 6 kere kan testi yaptım en son 1,20 çıktı bütün doktorlara gittim ama stres diyolar ultrasonla da bakıldı bişey yok diyolar adet söktürücü kullandım çaylar içtim ama hala olamadım

   7 Ekim 2021 / 21:52
 • ***** Yanıtla

  Dilara Merhaba, ben 37 yaşındayım, 4 aydır adet olmuyorum. Bu 5 ci ay bir hafta önce idrarımı yaptıktan hemen sonra sanki içimde bir balon patladı ve istemsizce tazikli su gibi idrar çıktı ardında bi kaç damla kanamm oldu, o gün den sonra bu 5 inci günüm. Arada kanama, arada akıntı arada yoğun şeffaf jel gibi akıntı, arada kan pıhtıları oluyor. Aşırı sancım ve ağrım var. Sırt üstü yattışım da yumurtalıklarım taş gibi elime bi sertleşme geliyor özellikle sağ tarafta. Belime de vuruyor ağrısı ayakta zor duruyorum. Sizce neden

  14 Eylül 2021 / 11:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Eylül 2021 / 14:04
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 27 yaşındayım ve senelerdir adetim düzensiz bazen 7 ayda bir bazen senede bir oluyorum gitmediğim kadın doğum kalmadı sürekli ilaç kullanmak zorunda kaldım ama ultrasonda kamda bişey çıkmadı 3 kadından birinde görülen bir hastalık olarak söyledi doktor ve ben bu yüzden kilo veremiyorum ilaçta kullanmak istemiyorum bu konuda ne yapabilirim ?

  8 Eylül 2021 / 19:31
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Teşhis ve tedavinizi sizi muayene ederek sağlayabiliriz. 444 39 49 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 01:01
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bebek düşündüğümüz için ovulasyon günlerinde cinsel ilişki yaşadık en son 12 Ağustos’ta adet oldum her ay 26 ve 27 gün aralığında kanamam oluyor. Bugün 27.gün ama kanamam olmadı 1 haftadır da göğüslerimde daha önce olmayan aşırı bi hassasiyet var normalde adet olmadan önce hassas olurdu dokununca acıyordu ama ilk defa ağrı oldu kasıklarımda da ara ara ağrılar oluyo hatta bugün kanamam olucakmış gibi ağrılarım da oluyor iştah artışı var yiyorum fazla yiyorum hatta şiştim diyorum bi saat sonra sanki o kadar yiyen ben değilmişim gibi acıkıyorum elim ağayım titriyor açlıktan ve mide bulantılarım oluyo günün herhangi bi saatinde idrarım çok fazla geliyo bi kaç aydır vajinal bi rahatsızlığım yüzünden zaten sık çıkıyordum o yüzden pek alışılmadık bişey değil benim için yani şuan adetim 1 gün gecikti test yapmak da istemiyorum hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum sizce var mıdır bebek ☹️

  8 Eylül 2021 / 03:35
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik belirtileri görünüyor, kanda Beta HCG testi yaptırarak net sonucu öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Eylül 2021 / 00:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben en son 30 Temmuzda adet oldum ve beş gün sürdü.4 Ağustos’ta eşimle ilişki oldu ve içime boşaldı. Daha sonra iki üç gün boyunca kaşık ağrısı ve sarı akıntı oldum. 6sında biontech aşısı oldum ve bir hafta sonra grip belirtileri görülünce doktora gittim ve ilaç kullandım. Adetim 24 günde bir geliyordu ve bugün 31 gün olmasına rağmen gelmedi. 28. Gün gebelik testi yaptım negatif çıktı. Eczaneci tarlusal kullanabileceğimi söyledi ama ben size danışmak istedim nedeni ne olabilir

  3 Eylül 2021 / 15:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Eylül 2021 / 16:24
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Genelde adetim 7-8 gün gecikiyo ama bu ay 13-14 gün gecikti. Gebelik testi yaptım negatif çıktı gecikmenin sebebi ne olabilir?

  19 Ağustos 2021 / 14:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmelerinin birçok sebebi olabilir. Evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ağustos 2021 / 15:16
 • ***** Yanıtla

  Neredeyse 4 aydır adet olmuyorum ilişkim yok ama stresliydim ayrıca iştahım kesildiği için yetersiz beslendim ve bu süreçte hiç dışarı çıkmadığımdan kan değerlerim de düştü Tek sebebi bunlar olabilir mi yoksa ciddi bir sorun var mıdır

  17 Ağustos 2021 / 15:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   4 aydır adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ağustos 2021 / 15:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Adetim 11 gün gecikti. Göğüslerimde ağrı var ama göğüs uçlarım da hassasiyet yok. Geçenler de çok az lekelenme geldi sıvı akıntı şeklinde. 3 kere gebelik testi yaptım üç günde bi çizginin biri silik çıkıyor ama belli belirsiz şeklinde baya silik çıkıyor yani görmek için dikkatli bakmak gerekiyor. Yaptığım 3 testte aynı şekilde çıktı. Çok korkuyorum kan testi yaptırmaya. Hamile olduğumu duymaya hazır değilim. SiZce hamilemiyim. Evde test var tekrar yapıcam inşallah çizgi belirgin çıkmaz.

  14 Ağustos 2021 / 22:25
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan testlerde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Ağustos 2021 / 10:42
 • ***** Yanıtla

  Kızım 14 yaşında bundan 1 yıl önce ilk adetini oldu 2 defa oldu birdaha olmadı bütün testleri temiz çıktı ama benim için rahat değil bilgi verirmisiniz

  9 Ağustos 2021 / 23:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizliği, adet olamama gibi durumlar olabilir. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ağustos 2021 / 10:26
 • ***** Yanıtla

  haziranda 25 inde oldum normalde 6 gün ileri atardı ama temmuz ayında hiç hasta olmadım 10 gün gecikti hastalığım fakat evde test yaptım tek çizgi çıktı acaba hamile olabilirmiyim evliyim

  4 Ağustos 2021 / 12:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ağustos 2021 / 14:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba efendim 7 aylik bir bebeğim var lahosalik döneminden sonra 5 defa adet gördüm en son Haziran 24 te oldum eşim korunuyor ama adet olamiyorum

  31 Temmuz 2021 / 12:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ağustos 2021 / 15:43
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. 18 yaşındayım ilk adet görmeye başladığım zamandan bu yana düzenli bir döngüm olmadı. Herhangi bir ilişki söz konusu değil. En son gördüğüm adetimin arası 58 gündü, şu an ise 66 gün geçti hala olmadım. Ne yapmalıyım, sorun ne olabilir, rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

  14 Temmuz 2021 / 02:04
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliğiniz ile ilgili uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Temmuz 2021 / 15:17
 • ***** Yanıtla

  Eşimle en son 17 mayısta ilişki yaşadık,31 mayısta adet oldum 6gün sürüyor adetim bittikten 6 gün sonra 3 gün süren bir kanama yaşadım 4 ay öncesinde de idrar yolu enfeksiyonundan ötürü tedavi görmüştüm suanki adetim 10 gün gecikti bugün gebelik testi yaptım negatif cıktı fakat halen adet olamadım gebe olma ihtimalim var mıdır hocam

  10 Temmuz 2021 / 18:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Temmuz 2021 / 16:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 20 yaşındayım ve 9-10 aydır regli olmuyorum. Bazen nadiren ağrı çekiyorum ancak kana dair en ufak bir şey yok. 12-13 yaşımda regli olmaya başladım ama o zamandan bu zamana hiç düzeni olmadı hep araya 2-3 ay girmişti bu seferkinin bu kadar uzun olması beni endiselendiriyor. Ne yapmalıyım

  6 Temmuz 2021 / 00:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Temmuz 2021 / 13:11
  • ***** Yanıtla

   İyi günler ben 1aydır adet imi olmadım 6 aylık bebeğim var neden acaba sitreten olabilirmi

   5 Ocak 2022 / 00:55
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Kandan Beta HCG testi yaptırıp doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    5 Ocak 2022 / 09:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba dogum kontrol kullanıyordum son dört ay boyunca adet göremedim iki üç gün kahverengi lekelendim sadece doğum kontrolüde bıraktım aradan bir buçuk ay geçti ne belirtisi var ne adet olabiliyorum

  4 Temmuz 2021 / 08:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   4 aydır adet olmadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Temmuz 2021 / 15:40
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Sol overde 16 mm ve sağ overde bir 10 mm çok sayıda folikül kistim var . Bu kistler basit kistler mi yoksa çikolata kistleri mi ? Aynı zamanda karın kasık ve sırtta batma yapıyor

  3 Temmuz 2021 / 17:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden maalesef herhangi bir şey söyleyemeyiz. Doktorunuza danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Temmuz 2021 / 15:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adet günümden 14 gün sonra eşimle ilişkiye girdik fakat hiç bı şekilde boşalma olmadı bundan eminim.adetim 4 gün gecikti acaba hamile miyim

  2 Temmuz 2021 / 18:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Temmuz 2021 / 15:22
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, adet zamanından tam 10 gün öncesinde korunmalı şekilde bir birliktelik yaşadım fakat bugün ile birlikte 4 gün gecikti, gecikmenin 2. Gününde (daha doğrusu adet üzerinden geçen 33. Günde) idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Bel ağrılarım olduğu gibi nadiren de olsa kasık ağrım da var, regl esnasında olan her belirtiyi tekrar yaşıyorum fakat hiçbir şekilde adet olmadım. Düzene girmesi için doğum kontrol hapına da başlamak istiyorum, sizce adet günüm gerçekleşmezse dahi buna başlamalı mıyım? Sonuçta adet olmam gereken günler içerisindeyim

  27 Haziran 2021 / 09:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktor başvurmanızı ve doktor kontrolünde herhangi bir ilaca başlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 15:30
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Benim 4 yaşından oğlum var ona hamile kaldığından beri enfeksiyonum var ve sene de 3 kez adet goruyorum 5 yıldır görmediğim doktor kalmadı her biri farklı bir şey söyleyip değişik ilaçlar verdiler hepsini kullandım ama bir işe yaramadı hiç biri şuan 25 yaşındayım 7 ayda 1 kez adet gördüm acaba neden bitmeyen enfeksiyon ve adet duzensizligim var

  25 Haziran 2021 / 10:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Enfeksiyon adet düzensizliği yapabilir. Fakat adet düzensizliğinin bir çok sebebi olabilir. Uzman bir hekim kontrolünde olmalısınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 13:57
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 2020 temmuzunda ilk adetimi oldum ve son adetimi de 22 ocakta oldum 5 aydir adet olmuyorum ne yapmaliyim?

  23 Haziran 2021 / 22:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2021 / 11:04
 • ***** Yanıtla

  kolay gelsin en son 4 ocakta adet oldum şubat 2 de korona oldum korona ilaçlarını aldım ve halen adet olmadım doktora gittim devlet hastanesine kan tahlilleri yaptı karından ultrasonla baktı kist falan yok dedi adet söktürücü kullandım ama halen olmadım 44 yaşındayım teşkekürler

  23 Haziran 2021 / 13:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Menopoz evresine geçiş olabilir. Alanında uzman farklı bir hekime başvurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 11:14
 • ***** Yanıtla

  İyi günler ben 27nisanda ramazanda adet oldum daha olmadağrıyor ım hamile olma ihtimalim yok ilişki durumu olmadu kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor ara ara oluyo karnım şişkin neden olur bilmiyorum

  20 Haziran 2021 / 13:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliğinin birçok sebebi olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 10:23
  • ***** Yanıtla

   Regl olamama şikayetleri çok arttı sanki Corona ile mi alakalı yoka

   9 Ekim 2022 / 07:23
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    10 Ekim 2022 / 09:21
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam,
  Ben 20 yaşındayım. Adetimi her ay düzenli olurdum. Haziran’ın 9’u gibi belimde ağrılar oldu adet belirtileri vardı Fakat bu ay hala adet olmadım. En son 8 Mayıs’ta adet olmuştum. Hiçbir cinsel ilişki yaşamadım fakat çok stresli bir dönemden geçiyorum ancak ergenliğimden beri adetim hiç gecikmemişti. Ayrıca bu aralar beyaz şeffaf vajinal akıntım mevcut. Sizce sorun ne olabilir korkuyorum. Coronavirus sebebiyle randevu 2 hafta sonraya veriyorlar.

  19 Haziran 2021 / 14:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Stres adeti etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Papatya çayı içebilirsiniz. Bol bol sıvı alabilirsiniz. Eğer 10 gün içerisinde adet gelmezse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Haziran 2021 / 10:18
 • ***** Yanıtla

  17 yasındayim daha önce adet oluyordum ama her ay düzenli değildi simdi ise 6 7 aydir olmuyorum karnim fln şişti kilo almaya başladim

  16 Haziran 2021 / 23:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Yalnız 6-7 aydır adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Haziran 2021 / 09:34
 • ***** Yanıtla

  mrb ben 44 gündür adet olmuyorum Dr a gozukmedim fakat dha öncelerden yine boyle olmustum dr gozuktugumde adet sökücü sanırasam öyle bisey vermişti kullandım kanamam başlamıştı tekrar neden böyle oldu bilmiyorum dr yine gitsem mi beklesem mi bilmiyorum..bu arada ilişki yaşamadım bekarım..

  12 Haziran 2021 / 06:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tekrardan doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Haziran 2021 / 10:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 40 yasındayım 45 gündür adet olmuyorum .Her ay düzenli olurdu bu ay gecikti bende adet söktürücü bitkisel kürler kullandim.Acaba bu kürler kanda ve idrard yapılan testleri etkileyim sonucu negatif göstere bilirmi . Lütfen bana yardım edebilirmisiniz.Halada adet olmadım

  11 Haziran 2021 / 06:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik şüpheniz varsa, kanda Beta HCG testi yaptırmalısınız, kürler kan ve idrar testini etkilemez.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Haziran 2021 / 09:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 2 aydır adet görmüyorum 20 gün önce sürtünme yaşadım 2 günde kahverengi ve kanlı lekelenme var test yaptigim idrar da kanliydi test negatif çıktı hamilelik var mıdır kan testi etkilemiş olabilir mi

  10 Haziran 2021 / 02:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İdrar testlerinde yanılma payı olabiliyor. 2 aydır adet olmadığınız için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Haziran 2021 / 14:17
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 16 yaşında genç bir kızım geçen senelerde adetim 4 ay durmadı doktora gittim falan düzeldi şimdi ise 2 ay oldu hala adet olmadım ne olabilir acaba ne yapmalıyım şimdiden teşekürler

  8 Haziran 2021 / 16:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tekrardan doktorunuzla görüşmenizi öneririz. En uygun tedaviyi uygulayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Haziran 2021 / 17:10
 • ***** Yanıtla

  20 yaşındayım bekarım 15 yaşımdan beridir düzensiz adet oluyorum 3 4 ayda bir oluyurm hastaneye de gittim ultrason felan da yaptılar kan tahlili hepsi sonuçlar iyi çıktı polistik over olabilirsin dedi ama hiç bir belirtisi yok niçin düzensiz giriyorum ilaçta kullandım hala aynı kadin doğum hapı kullandım da ayni

  7 Haziran 2021 / 02:48
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Doktorunuza yeniden danışmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 16:08
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, ben sürekli adet düzensizliği yaşıyorum. Daha önce birkaç defa doktora göründüm fakat herhangi bir sorun olmadığını söylediler. Bu ayda bütün belirtiler var ama 8 gün geçmesine rağmen adet olamadım. Tekrar randevu aldım ama bir hafta sonraya verdi sizce nedeni ne olabilir?

  5 Haziran 2021 / 01:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliğinin birçok sebebi olabilir. Doktorunuz en doğru tedaviyi uygulayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 11:13
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 2 nisanda adet oldum 9 nisanda covid 19 ve 10 gun hastanede yattim ilac tedavisi gordum bugun 2 haziran halen adet olmadim 2 ay oldu normal mi

  2 Haziran 2021 / 21:29
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Covid ilaçları düzensizlik yaratabilir fakat yine de kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Haziran 2021 / 09:47
 • ***** Yanıtla

  Bebeğimin kalp atışı olmaması nedeniyle 43 gün önce kürtaj oldum 4 5 gündür adet ağrısı cekiyorum ama adet olamıyorum ve eşimle korunmasız birlikteliğim sürüyor sizce test yapmalı mıyım ?

  1 Haziran 2021 / 11:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kürtaj sonrası adet düzensizlikleri olması normaldir. 5 gün içerisinde adetiniz sökülmezse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Haziran 2021 / 15:40
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 20 yaşındayım ve yaklaşık 15-20 gündür adet olamıyorum. Son birkaç gündür belirtileri de var aslında. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım ve herhangi bir ilişki de söz konusu değil. Ama 20 gün önce falan diş ağrılarımdan dolayı 3 gün augmentin kullanmıştım bundan dolayı olabilir mi? Biraz stres yapmaya başladım

  31 Mayıs 2021 / 14:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   31 Mayıs 2021 / 15:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben ayın 21 nisanda adete girdim 26 Nisan’da adetten çıktım ama 26 Nisan’da nişanlımla çekişmeli ilişkimiz oldu ama kendinden emin halen Mayıs ayında 2021 regl olmadım karnımda şişlik var ve sürekli gaz sancım var ve karnımda sanki kalp gibi birşey atıyor ve belimde kramplar oluyor ama adet olamıyorum ve dün evde gebelik testi yaptım negatif çıktı bugünde test yaptım negatif çıktı ben bu ay çok stres.yaptim ay bitti bitecek daha adet olmadım hocam bu sorularıma lütfen yanıt getirin gerçekten psikoljim bozuldu

  29 Mayıs 2021 / 20:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. Mayıs ayında adet olmadığınız için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Haziran 2021 / 15:30
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 3 aydır spiralim var adetimden 1 hafta önce ilişkiye girdik nişanlımla ve adetim 3 gün gecikti testlerde negatif çıktı sizce gecikme neden olabilir ? Tarlusala başladım

  26 Mayıs 2021 / 09:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesinin birçok sebebi olabilir. Evde yapılan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. 4 gün sonra adetiniz gelmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Mayıs 2021 / 15:43
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 17 yaşındayım üç senedir sadece senede bir adet oluyorum

  25 Mayıs 2021 / 15:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Mayıs 2021 / 16:36
 • ***** Yanıtla

  merhaba bakireyim 19 yaşındayım ve 8-9 aydır adet görmüyorum doktor ondan önce doktor yumurtalıkların yavaş çalışıyor demişti acaba ilerde çocuk olacağında sorun olur mu ya da şuan ne yapmalıyım

  22 Mayıs 2021 / 23:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   8-9 aydır adet görmediğiniz için yeniden doktora başvurmanızı öneririz. Size uygun tedavi düzenleyecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2021 / 14:52
   • ***** Yanıtla

    Merhaba 18 yaşındayım normalde adetim yıllardır çok düzenliydi ama en son ağustos ayında oldum 2 gün sürdü sonra kesildi halada olmadım adet olucakmış gibi ağrım oluy ama adet olmuyorum sizce bu neden

    10 Kasım 2021 / 09:56
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Endişe etmeyiniz. İlerleyen aylarda bu şekilde düzensizlikleriniz devam ederse genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     10 Kasım 2021 / 14:22
 • ***** Yanıtla

  Adetim gecikeli 15 günü geçti hala adet olmadım adet ağrılarım ilk günden beri oluyor sivilcelenmelerimde oldu ama bi türlü olamadım bugünde bi kaç damla kahve rengimsi kan geldi sebebi ne olabilir

  19 Mayıs 2021 / 02:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Mayıs 2021 / 15:18
 • ***** Yanıtla

  merhaba düzenli ilişkim var ve her seferinde korunuyoruz adetim 10 gün gecikti arada kasık ağrım oluyor ama çok nadir bu konu yüzünden inanılmaz stres yapıyorum bu gecikmenin nedeni stres olabilir mi

  12 Mayıs 2021 / 16:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adetiniz 10 gün geciktiği için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Mayıs 2021 / 15:29
 • ***** Yanıtla

  İyi günler,erkek arkadaşım ile 3 Nisan’da kıyafetlerimiz üzerimizdeyken sadece sürtünme ile bir şeyler yaşadık,o boşaldı fakat kıyafetime geçmedi. Fakat bu olaydan 10 gün sonra adet oldum ve şu an adet olmam gerekirken olmuyorum. Hamile değilimdir demi???

  11 Mayıs 2021 / 18:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamile olma ihtimaliniz bulunmuyor. Adet gecikmesi için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Mayıs 2021 / 09:37
 • ***** Yanıtla

  Evliyim korunmasiz ilişki yasiyoruz bebek düşündüğünüz için bu ay 6 gün geçti adet gormedim ilk defa gecikti ama 8 adet evde test yaptım farklı günlerde sonuncusu bugün yapıldı hep negatif sizce ne gibi bir durum oluştu

  10 Mayıs 2021 / 15:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan testlerde yanılma payı olabiliyor bu yüzden kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Kan testinde de negatif çıkarsa adet gecikmesiyle ilgili doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Mayıs 2021 / 16:18
 • ***** Yanıtla

  bende de kist var ve miyom. progestan kullandım 6 gün oldu ve hala adet olmadım.kasıklarım çok arıyor adet olur gibi sanki. başka sorun mu var diye korkmaya başladım

  10 Mayıs 2021 / 13:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Erken menopoz, immünolojik sebepler, stres, hava değişimi ve kadın hastalıkları kaynaklı sebepler gibi. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2021 / 14:09
 • ***** Yanıtla

  Merheba 2aydan fazla suredir adet olamiyorum hamile degilim b hcg negatif tshlar normal fsh ve lh duzeyi normal prolaktin fazla cikti doktor tarlusal yazdi bitirdim ama hala adet olamadim sebebi nedir?

  5 Mayıs 2021 / 09:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri myom, kist, hormon bozuklukları sebepli olabilir. 1 hafta bekleyin yine adet gelmezse doktorunuzla görüşüp 2. kutuya geçebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Mayıs 2021 / 15:18
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 7 martta erkek arkadaşımla iliski yaşadım ardından 24 saat geçmeden Ella kullandım normalde 17 18 inde adet olmam gerekirken suan 29 nisan hala adet olmadım ve bugün kahverengi kırmızı bi akıntı geldi devamında adet olmadım 2 gün önce de Test yaptım negatif çıktı ne yapmam gerek?

  29 Nisan 2021 / 01:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Nisan 2021 / 09:14
 • ***** Yanıtla

  18 martta regl oldum bu ay olamamdım hiç bir ağrı belirttim de yok. 22 yaşındayım ilişkim de olmadı regl olmam için ne yapmayalım birde arada akıntım oluyor beyaz şekilde

  27 Nisan 2021 / 21:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın hava değişimi, stres gibi birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Nisan 2021 / 10:21
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar her ay arada 3,4 gun gecikmem olsada adet oluyordum evliyim ama bu ay hic uzerinden 15 gun kadar gecti ve hala hasta olmadim ilk kez boyle bir durumla karsilasiyorum evde bircok kez hamilelik testi yaptirdim fakat hep negatif cikti ne hamilelik belirtilerim var nede regli olma belirtilerim acaba hamilemiyim ?

  25 Nisan 2021 / 05:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Eczaneden alınan gebelik testlerinde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Nisan 2021 / 18:19
 • ***** Yanıtla

  17 yaşındayım 2 aydır regl olmuyorum normalde regl dönemlerimde ağrım olmaz ancak zaman zaman regl ağrısı gibi belim ağrıyor ama regl olmuyorum üniversite sınavına hazırlanıyorum bir miktar onun stresi var ve son 1-2 ayda 10 kilo kadar kilo aldım bunların etkisi olabilir mi

  23 Nisan 2021 / 17:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemi, stres, kilo gibi nedenler adet düzensizliğine veya adet olamamanıza sebep olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Nisan 2021 / 19:25
   • ***** Yanıtla

    Merhaba ben erkek arkadaşımla sevişirken üstüme boşaldi ve hemen 5 saat sonra Ella hapı kullandım ondan 2 hafta sonra kanamam oldu ve regl ağrısı çekiyorum ve 2 gün geçti regl hala olamadım ama hamilelik belirtileri yok sizce neden ?

    16 Şubat 2022 / 23:58
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Birçok sebebi olabilir. Regl olmazsanız kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     17 Şubat 2022 / 09:16
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim adet zamanım yalnız ilişkiden sonra bende yeşil fazlasıyla kokusuz ama hafif. Köpüklü akıntı oldu enfeksiyon diyorlar dün kanamam oldu kahverengi tarzın da adet belirtilerim var agrım çok oluyor bu enfeksiyon yüzünden adet gecikmesi yaşanılır Mı

  20 Nisan 2021 / 10:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Enfeksiyon adet gecikmesi yapabilir, doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Nisan 2021 / 09:58
 • ***** Yanıtla

  Dilber hanım son durumunuz nedir sizin yaşadığınız ben şuan yaşıyorum 4 ay oldu adet olmadım. Kadın doğuma gittim tarlus verdi onu da kullanıyorum şuan ama halen bir faydasını görmedim iki gün sonra tekrar gidicem umarım kötü birşey yoktur

  20 Nisan 2021 / 08:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 19yaşımdayım nişanlımla bir ilişki yaşadım içime boşalmadı fakat 6gün oldu adetim gelmiyor.geçen aydan bu yana kadar 36gün oluyor sizce neden

  19 Nisan 2021 / 01:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Nisan 2021 / 10:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 19yaşımdayım nişanlımla bir ilişki yaşadım fakat içime boşalmadı 5gün oldu adetim gecikti diğer adetimden bu yana tam 35gün oldu hala gelmedi sizce neden ?

  18 Nisan 2021 / 15:58
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmenizin bir çok sebebi olabilir fakat net olarak gebeliği ekarte etmek için kandan Beta HCG yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Nisan 2021 / 20:32
 • ***** Yanıtla

  17 yaşındayım hamilelik gibi bir durum söz konusu değil 2 aydır adet olmuyorum ondan öncekinde de gecikmisti ama bu kadar uzun sormemisti

  12 Nisan 2021 / 10:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet gecikmeleri, düzensizlikleri olabilir fakat 2 aydır adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Nisan 2021 / 13:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 17 yaşındayım neredeyse 1 yıldır adet olmuyorum geçen sene bu zamanlarda kilo vermiştim ve stres var ne yapmam lazım

  10 Nisan 2021 / 15:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir fakat 1 yıldır adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Nisan 2021 / 11:42
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 4 aydır adet olmuyorum ama hamile degilim çok kez test yaptim kan tahlili yaptim bisey çıkmadı bundan 2 sene önce kist ameliyati gecirdim sizce ne olabilir

  6 Nisan 2021 / 15:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   4 aydır adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Vakit kaybetmeden doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Nisan 2021 / 15:50
 • ***** Yanıtla

  Öncelikle 1 ay 3 gün oldu adetim gelmedi . Vücudumda şişme oluyor . Ne yapmam gerek bu uzun bir süreç geçen ay da adetim geçikmisti

  3 Nisan 2021 / 22:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmelerinin birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2021 / 17:18
 • ***** Yanıtla

  Hocam adetim normalde hiç gecikmezdi ama 5 gündür adetim gecikiyor kan testim negatif çıktı. Yalnizca kahverengi leke geldi az miktarda. Dış gebelik olabilir mi ? Ne yapmalıyım?

  3 Nisan 2021 / 20:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Dış gebelik için ultrason muayenesi olmanızı öneririz. Doktorunuzun sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2021 / 17:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben erkek arkadaşımla ilişkiye girmeden reglim kesildi içine boşalma söz konusu bile değil 2 aydır regl olmuyorum reglimde gecikmelerde oluyordu kist vardı bende bir de midem bulanıyo karnım ağrıyor ne yapmam gerek

  1 Nisan 2021 / 12:51
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   2 aydır adet olamadığınız için kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Nisan 2021 / 13:11
 • ***** Yanıtla

  Merhaba korunmalı ilişki oldu ve adetim geçikti ne yapmalıyım

  31 Mart 2021 / 23:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesinin hava değişimi, stres gibi birçok sebebi olabilir fakat gebelikten şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Nisan 2021 / 09:10
 • ***** Yanıtla

  merhaba bugün reglim gecikeli 10 gün oldu doktora gittim 2 gün önce kanda beta hcg testi yapıldı negatif çıktı sürekli adet belirtilerim var ama bir türlü olamıyorum neden sizce

  31 Mart 2021 / 15:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin bir çok sebebi olabilir. Hava değişimi, stres, myomlar, kistler etkilemiş olabilir. 5 gün içerisinde adet gelmezse tekrar doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2021 / 16:45
 • ***** Yanıtla

  Hamilelik için kan testi yaptırmak istiyorum. Reşitim ilişki durumum (medeni halim) sorun olur mu?

  27 Mart 2021 / 22:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Medeni durumunuz sorulmaz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Mart 2021 / 10:12
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben iki aydır klomen kullanıyorum ilk kullandigim ayda 3 gun adetim gecikti sonra siyah kan geldi doktorum döllenme gerçekleşmiş ama tutunamamış dedi bu ayda adetten 1 gun once kahverengi leke geldi bu gün adet günüm ve hala çok az şekilde kahverengi leke geliyo sizce hamile olabilir miyim

  25 Mart 2021 / 18:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamilelik olabilir. Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Nisan 2021 / 15:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba subatin 15 de surtunme yoluyla bi. Iliski yasadim ustune ertesi gün hapi kullandim 8 gun sonra tornusal kullanarak adet gordum ve 7 gu. Surdu. Bu ay kahve rengi lekelenme yasadim ama. Hala adet olmadim. Bthcg yaptırdım 19 gun sonrasnda negatif stres. Kaynaklimi acaba

  19 Mart 2021 / 14:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kahverengi lekelenmeniz tam olarak sökülmezse Beta HCG testini tekrarlamanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Mart 2021 / 14:32
 • ***** Yanıtla

  Ilişki durumum yok. Adetim 56 gün gecikti ağrılarım ve sızılarım var. Ne yapmalıyım? Her gün ha oldum ha olucam diye bekliyorum çünkü tum belirtiler var ama olmuyorum? pleaseeeee

  17 Mart 2021 / 02:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   56 gündür adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Mart 2021 / 08:50
 • ***** Yanıtla

  En son şubatın 6sında oldumm adet şubatın 19 ilişkiye girdim kalçama boşaldı ve 10günüm gecikti sizce hamilemiyim yoksa stresentnmi

  16 Mart 2021 / 13:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi yaşadığınız için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2021 / 13:40
 • ***** Yanıtla

  En son 12 şubat gibi adetim başladı bu süreç içerisinde dışarı boşalmalı ve korunarak 5-6 kere ilişkiye girdim. hâlâ adet olmadım ama sivilcem çıktı duygu değişimi sinirli halim sırt ve kasık ağrılarım vs hep yaşadığım şeyler yine var şu an strese de girdiğim için gecikmiş olabilir bu normal mi yoksa hamile kalma olasılığım da var mı

  13 Mart 2021 / 16:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2021 / 15:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim adet belirtilerim var ama adet olmuyorum doktora gittim hormonlarımda bir sıkıntı çıkmadı adet düzenleyici verdi içtim 3 4 gün sonra adet oldum ama şimdi yine olmadım stresli bir dönemdeyim ama bu kadar geçikmesi normal mi

  12 Mart 2021 / 23:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuza durumunuzu yeniden iletmenizi öneririz. Size en doğru tedaviyi uygulayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Mart 2021 / 15:05
 • ***** Yanıtla

  Iyi gunler her ay kahve lekelenmeler geliyor sonra kanama olursa oluyor kanama gelirse de az geliyor ve 2 ped hiç doldurmuyor ama her ay kahve lekelenmeler geliyor neden acaba doktora ddagitmedim.olamiyorum die üzülüyorum lekeler gelince kasık ağrıları falan oluyor.

  6 Mart 2021 / 22:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Birçok sebebi olabilir. Bu yüzden genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Mart 2021 / 09:18
 • ***** Yanıtla

  Mrb efendim ben mimom ameliyatı oldum 4 ay önce ama ameliyat 4 aydır adet olmadım lütfen yardım edin

  6 Mart 2021 / 01:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   4 aydır adet olamadığınız için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Mart 2021 / 09:07
 • ***** Yanıtla

  Öyle bir ihtimalim var mı yok mu sizce aslında bunu öğrenmek istiyorum. Doktora ona göre gidicem yoksa gidemem..

  4 Mart 2021 / 14:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evet gebe olma ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu yüzden kadın doğum doktoruna başvurmanızı ve kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Mart 2021 / 15:00
 • ***** Yanıtla

  Peki gebe olma şansım var mı? 29 aralık diye bahseden kişiyim.

  4 Mart 2021 / 12:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kandan Beta HCG testi yaptırmanız ve muayene olmanız gerekmektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Mart 2021 / 12:28
 • ***** Yanıtla

  20 aralıkta regl oldum 29 aralıkta bir ilişkim oldu. Korktum ve test yaptım negatif 25 ocakta regl oldum ve bu ay şubat ayında hiç olmadım. Korktum yine test yaptım. Negatif ama regl olmuyorum. Gebe olma ihtimalim var mı

  4 Mart 2021 / 11:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Şubat ayı içinde regl olmadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Mart 2021 / 12:19
 • ***** Yanıtla

  3 aydır regl olmuyorum ve göğsümde değil meme uçlarımda bir acı var sizce nedir ?

  3 Mart 2021 / 17:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   3 aydır adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Mart 2021 / 09:33
 • ***** Yanıtla

  17 yasindayim 6 yıldır düzenli adet oluyorum ve her hangi cinsel durumda geecirmedim ama ilk defa 2 aydır olamıyorum bunun nedeni ne olabilir yardımcı olur musunuz?

  3 Mart 2021 / 10:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Mart 2021 / 10:18
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben yaklaşık 4 aydır adet görmüyorum 2 aya yakındır da sürekli kahverengi leke geliyor doktora da gittim hormon testi normal çıktı ultrasonda da küçük küçük kistler çıktı 6 aylık evliyim ve korunmuyoruz ama hamile kalamadım bi çözüm önerir misiniz

  2 Mart 2021 / 13:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayene olmanız gerekmektedir. Dilerseniz buraya kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Mart 2021 / 10:52
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, annem 45 yaşında . 7 ay öncesinde kalp rahatsızlığı ve yaşından dolayı kürtaj olmak durumunda kaldı. O süreden beridir adet düzensizliği başladı ve bu ay adetin de 7 gün kadar gecikme oldu . Adetin ilk günü çok az lekelenme oldu sonrasında hiçbir kanama olmadı. Tekrar hamilelik şüphesinden korkuyoruz yardımcı olur musunuz ?

  26 Şubat 2021 / 17:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Annenizin gebelik şüphesi varsa kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Mart 2021 / 09:40
 • ***** Yanıtla

  6 ay önce doğum yaptım ve adetim zaten 40 ım çıktıktan sonra 2 ay olmadı sonrada 2 gün 2 gün şeklinde oldu ayda bir ve 10 gündür adet olmuyorum işim korunuyor comdom yoluyla her hangi Bişey olmadığından eminiz sürekli akıntı var ve kaşıntı oluyo 2 gün öncede gecelik testi yaptım ve çıkmadı ne yapmam gerekiyor

  25 Şubat 2021 / 16:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri emzirme sürecinde olabiliyor. Kaşıntı ve akıntı enfeksiyona işaret etmektedir. Bu şikayetler ve adet gecikmenizle ilgili Beta HCG testi yaptırıp doktorunuza başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Mart 2021 / 09:33
 • ***** Yanıtla

  Adetime 1 hafta kala kahverengi lekeler geldi hala devam ediyor ve hala adet olmadım bu şikayetim sürekli devam ediyor

  25 Şubat 2021 / 16:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi lekelenmeler olabilir. Genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Şubat 2021 / 16:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 3 aydır adet görmüyorum doktora gittim yumurtalıkların az çalışıyor dedi bi ilaç verdı bır ay kullandım gene gelmedi tekrar gittim başka ilaca başladı adet söktürücü oda bitmek üzere 4 ayıma girecem hala adet olamıyorum doktorum olmassan ilaç bitince gene gel dedi günlük hapına başlıcaz dedi adet olamadıgım halde günlük hap olurmu gelmesi için 25 yaşındayım 2 gebeliğimi istemıyorum bu yuzden de hep adet geçikmeleri yaşıyorum

  21 Şubat 2021 / 23:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuz en doğru tedavi yöntemini uygulayacaktır. Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Şubat 2021 / 13:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba!
  24 yaşındayım. 1 sene doktor tavsiyesiyle adet düzenleyici hap kullandım. 1 sene dolduktan sonra kontrole gitmeden doktoruma danışmadan ilacı kullanmayı bıraktım. Bi sonraki ay gecikme yaşadım, olmam gereken tarihte regl olmadım. Ve bir sonraki ay 15 gün gecikti, o gün bugündür 5-6 aydır regl olmuyorum. 2 kere doktora gittim, doktor kan testi ultrason vs. baktı ama bişey çıkmadı, adet söktürücü verip gönderdi. İlacı kullandım ama 2 ay geçti hâlâ regl olamıyorum, lütfen yardımcı olun.

  21 Şubat 2021 / 20:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzla yeniden iletişime geçmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Şubat 2021 / 13:04
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bu aralar stresliyim biraz ve kan bağış yaptım 45 gun dür adet olmuyorum kan bagısidan olabilir mi

  20 Şubat 2021 / 07:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kan bağışından dolayı olamaz. Kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Şubat 2021 / 10:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 4 ay arayla adet oluyorum 3-4 ay oldu olmadım yine hala hep böyle napabilirim acaba kötü bir şeyden mi acaba 17 yasımdayım hiç bir cinsel ilişkimde yok

  18 Şubat 2021 / 08:40
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Şubat 2021 / 08:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 17 yaşındayım daha önce hiçbir cinsel deneyimim olmadı yaklaşık 2 aydır adet olmuyorum ilk adetimi 5. sınıfta olmuştum üzerinden 7 yıl geçti. Yaklaşık 2,5 hafta önce ped kullanmamı gerektirmeyecek kadar 4 gün boyunca ufak kan lekesi şeklinde bi atılım oldu daha sonra kesildi dün de öncekine benzer minik lekeler oldu fakat bugün hiçbir şey yok. Sizce durum nedir ?

  16 Şubat 2021 / 21:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizlikleri olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Şubat 2021 / 08:28
 • ***** Yanıtla

  Adetim 2 de olmam gerekirken olmadım 14 gün geçti ilk zamanlar ara ara lekelenmem oldu sonra olmadı bugün yine lekelemem oldu ama pedde bişe yok ama peçeteye sürünce geliyor bekarım bir ilişkim de olmadı düzenli giden adetim vardı sadece bu ay böyle oldu

  16 Şubat 2021 / 11:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliğinin basit kistler, hava değişimi, stres gibi birçok sebebi olabilir. İlerde de böyle devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Şubat 2021 / 13:40
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar..
  Aralık ayında ayın 9 unda adet gördüm.
  Ocak ayında ise ayın 4 ünde adet gördüm.
  Ocak ayının 15 inde ilişkim oldu.
  Fakat hep prezervtf kullandık. 1 kere hariç ama onda da boşalma söz konusu olmadı.
  3 gün önce İdrar testi yaptım negatif çıktı.
  Şuan 1 haftadır kasık ağrılarım ve göğüs şişliğim devam ediyor.
  Bilgilendirme yapabilirmisiniz..? Ne yol izlemeliyim.
  Teşekkürler..

  14 Şubat 2021 / 02:40
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin sonuç için kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2021 / 16:40
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 4 ay önce geri çekilme ile bir iliskim oldu 24 saat içinde ertesi gün hapı aldım bir buçuk ay sonra beta HCG 1.20 çıktı ve bu süre icinde düzenli beş kez adet oldum ama bu ay iki gün gecikti ve sağ kasığımda ağrı var hamilelik riski var mıdır ? Teşekkürler

  13 Şubat 2021 / 15:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamilelik riski düşük görünüyor. Yine de kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2021 / 15:13
 • ***** Yanıtla

  38 yaşındayım son regl dönemim 31 Aralık 28 ocakta girmem gerekiyordu ama 17 gün gecikme oldu 2 tane kan testi ve 2 tane gebelik testi yaptırdım ama negatif çıktı ultrasondada görünmedi neden regl olmuyorum eşimle doğal olarak korunuyoruz

  12 Şubat 2021 / 13:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesinin birçok sebebi olabilir. Uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2021 / 14:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba regle olacakmışım gibi 3 gün agırım oldu ama regle olmadım 4 gün geçti en ufak bi akıntı lekelenme olmadı karnımda devamlı bi şişkinlik ara ara belimde ve kardımda ağırılar var son regle tarihim 10 ocak 2021 25 acakta korunmayı bıraktım geç döllenme olmuş olabilir mi ?

  12 Şubat 2021 / 08:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Şubat 2021 / 09:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben ocağın 2sinde adet oldum mesigna koruyucu iğne kullanıyorum ama ocak ayında iğnemi olmadım.her ay düzenli. Olan adetim Bu ay gelmedi hala bekliyorum kan temiz çıktı test negatif çıkıyor soğan suyu iç diyorlar adeti söktürmesi için

  8 Şubat 2021 / 09:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Şubat 2021 / 13:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba erkek arkadaşımla 14 Aralık 2020 de bi birlikteliğimiz oldu korunarak 28 Aralıkta beklediğim tarihte düzenli adetimi(14 Aralıktan sonra tekrar birlilte olamdık) 28 ocak yarihinde olmayı beklerken olmadım 4 Şubat günü idrarda testt yaptım negatif çıktı 6 şubat gibi kahverengi bi leke gördüm ve sonra ardından kanama başladı ama kanamam pedime fazla akmıyor tuvalete gidince akıyor ayrıca pıhtılar da var içinde nedeni nedir?

  7 Şubat 2021 / 08:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba Selin Hanım,

   Beta HCG testi yaptırıp doktora gitmenizi öneririz. Kahverengi lekelenmeler ise basit kistler sökülürken adet öncesi de olabilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Şubat 2021 / 14:26
  • ***** Yanıtla

   Evlendim fakat 33 gündür adet olamıyorum ilk başta doğum kontrol hapı kullandım sonra kullanmayı bıraktım fakat hamile değilim ve adet olmadım normal mi

   24 Ocak 2022 / 20:48
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    25 Ocak 2022 / 11:27
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim 4 gün gecikti 5.gun beta hcg testi yaptırdım negatif cikti..test icin erkenmidir sizce?7 gün den sonra olmazsam tekrar test yapmalimiyim? Ayrıca 4..5 aydır nukseden vajinal enfeksiyon icin fitil ve ilaç kullandim gecikmede bunların etkisi olabilirmi? Belirtiler var biraz belde ağrı,alt karında ara ara hafif ağrı var..ama lekelenme dahi yok..simdiye kadar hiç bu kadar gecikmem olmamıştı.. hatta 1..2 gün erken olduğu bile olmuştur..ne kadar sonra dr a gitmeliyim?

  7 Şubat 2021 / 01:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesinden 1 hafta sonra beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Şubat 2021 / 15:29
 • ***** Yanıtla

  25 aralıkta adet oldum daha olamadım hiç bir ilişkim de olamadı korkmalıyım mı

  6 Şubat 2021 / 19:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   25 Aralık tarihinden bu yana adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Şubat 2021 / 08:53
 • ***** Yanıtla

  Merhaba geçen ay 25 de regl oldum daha olamadım herhangi bir ilişkiye girmedim sadece arada iç çamaşırımda süt beyazı gibi bir leklememe gördüm bunu sebebi nedir şuan regl olamıyorum korkacak birşey var mı hastaneye gitmeye korkuyorum ayrıca hep ağrı çekerdim regl olmadan şuan hiç bir ağırım da yok

  5 Şubat 2021 / 11:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Mantar enfeksiyonları veya yumurtlamalar da akıntı yapabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Şubat 2021 / 11:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben geçen ayın 25 regl oldum daha olamadım herhangi bir ilişkiye girmedim sadece arada iç çamaşırımda süt beyazı gibi bir leklememe gördüm bunu sebebi nedir şuan regl olamıyorum korkacak birşey var mı hastaneye gitmeye korkuyorum

  5 Şubat 2021 / 10:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Mantar enfeksiyonları veya yumurtlamalar da akıntı yapabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Şubat 2021 / 11:11
 • ***** Yanıtla

  2 yıllık evliyim ve 8 aydır adet olmuyorum daha öncede bu şekilde gecikmeler oldu iltahaptan yumurtalıklarımın çalışmamsından bahsetti doktorlarım ama bir türlü bir tanı koyulamadı çocuk sahibi olamıyorum yaşım 20 ve adet görmüyorum yorumlarınızı dikkate alıcam bilgisi olan varsa bir çıkar yol bekliyorum.

  3 Şubat 2021 / 18:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin birçok sebebi vardır, enfeksiyonlar da düzensizliği etkiler. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2021 / 13:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ,19 yaşındayım ,bekarım.45 gündür adet görmüyorum ,son 15 gündür ağrı ve duygusal olarak adet döneminde gibiyim,daha önce bir kaç kez düzensizlik yaşadım,bir kaç kez pıhtı şeklinde kanamam oldu ,şuan adet olmamam ciddi bir sorun teşkil eder mi ? Cevabınız için teşekkür ederim.

  2 Şubat 2021 / 22:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   45 gündür adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Şubat 2021 / 08:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba çok kötü adet sancım var karnım da şişti uyandığımda tam gelecek gibi hissediyorum ama gelmiyor nedeni ne olabilir

  2 Şubat 2021 / 22:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamamızın birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Şubat 2021 / 08:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba benim sorunun çok değişik
  Ben sevgilimle ilişki yaptik ilişkin sonra bir aydır adet olmuyorum hamilelik test yaptik tek çizgi cıktı bunu dışından ben 32gundur adet olmuyor bunu sebebi no olabilir mi lütfen cevap yazin

  1 Şubat 2021 / 13:52
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Kan testinizde negatif çıkarsa doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Şubat 2021 / 14:05
 • ***** Yanıtla

  Adetimden 14 gün sonra korunmasız cinsel ilişkim oldu içime boşalma olmadı ama adetim 3gün gecikti 2gün geçikmede evde idrar testi yaptım negatif çıktı hiç bir ağrım yok sadece gögüs ağrısı oda adetimden 4 gün önce başladı normalde adet olmadan önce sadece gögüs ağrısı oluyor kasık ağrım olmuyor sizce hamile olabilir miyim

  29 Ocak 2021 / 12:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Şu an bir şey söylemek için çok erken bir dönem. Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Ocak 2021 / 12:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 35 yaşımdayım. 10 ay önce ilk gebeliğim düşük ile sonuçlandı. 2 aydır korunmuyoruz. Geçen ay prolaktin değerim 27 çıktı. FSH değeri 7 . Gebelik denemesi için 2 ay normal mi beklemeli miyim yoksa prolaktin kaynaklı bir sorun var mıdır

  28 Ocak 2021 / 22:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Prolaktin değeriniz çok yüksek değil, nöroloji bölümü ile de görüşebilirsiniz. Doktorunuz kontrol ettiyse ve rahim için temize çocuk için deneme yapabilirsiniz, beklemenize gerek bulunmuyor. Dileriz güzel haberler alırsınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2021 / 12:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, en son 16 Eylül’de korunarak bir iliski yasadim. 2 gün sonra regl oldum sonraki Ekim Kasım Aralık aylarında da tam gününde regl oldum ama Ocak ayında 5 gün gecikti sebebi nedir acaba?

  28 Ocak 2021 / 13:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bazı dönemler adet gecikmesi olabilir. Diğer aylarda da adet gecikmeniz olursa doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ocak 2021 / 15:49
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 2 aydır adet olmuyorum cinsel iliski durumu yok 13 yaşındayım

  28 Ocak 2021 / 00:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik dönemlerinde adet düzensizliği olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ocak 2021 / 12:32
 • ***** Yanıtla

  3 aydır adet olamıyorum tiroit hastasıyım ilaçlarımı düzenlide kullanıyorum 25 yaşındayım herhangi bir ilişkimde yok düzensizlik oluyordu ama bu kadar uzun olmamıştı hic pandemi den dolayı doktora gitmeye de çekiniyorum

  19 Ocak 2021 / 01:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   3 aydır adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ocak 2021 / 13:10
 • ***** Yanıtla

  15 yaşındayım 80 kilodayım regl olmama sebebim hormon bozukluğuydu 3 kutu hap kullanarak 3 ay regl oldum 4.ayda lekelenme şeklinde 5 gün sürdü.Endişelenmeli miyim? Kilo vermeli miyim?

  18 Ocak 2021 / 13:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hormon bozuklukları ile ilgili Endokronoloji doktoruna başvurmanızı öneririz. Hormonlarınız normal seviyeye geldiğinde adetleriniz düzene girecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Ocak 2021 / 09:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ,iyi günler ,ben 4 aydır hiç adet olmuyorum , bir ilişki söz konusu değil ,ultrason ve tektiklerim yapıldı temiz çıktı ama zayıfladığım ve spor yaptığım için olduğunu söylüyorlar ama ben bu kadar uzun bir zamana sebep olacağına inanmıyorum pek. Ya da ne yapmam gerekiyor gelmesi için çünkü gerçekten bilmiyorum ve iki defa adet söktürücü içtim ama adetim ikisinde de gelmedi

  13 Ocak 2021 / 17:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmeleri veya düzensizliklerinin myom, kist gibi birçok sebebi olabilir. Dilerseniz buraya tıklayarak telefon numaranızı bırakabilir, doktorlarımızdan randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Ocak 2021 / 10:39
 • ***** Yanıtla

  Mehabalar. Ben yaklaşık 1 yıla yakındır regl olmuyorum. Kısa bir süre içinde kilo kaybı yaşadım ve bu sorun ortaya çıktı. Doktora gittim ve butun tahliller oldu ultrasona bakıldı ancak hicbir sorun çıkmadı. Diyetisyen kontrolünde kilo aldim ve suan 54 kiloyum. Kadın dogum uzmanı 1 2 kilo daha almam gerektiğini söyledi. Ancak benn kendimi bu kiloda çok memnun ve sağlıklı hissediyorum. Adet olamamanın baska bir sebebi olabilir mi ya da adet olabilmek için daha başka ne yapabilirim?

  11 Ocak 2021 / 17:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Ocak 2021 / 13:30
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar. Ben yaklaşık 1 yıldır regl olmuyorum. Bunun sebebi kısa bir süre içinde fazla kilo kaybetmemdir. Diyetisyen kontrolünde tekrardan kilo aldım ve 54 kiloya ulaştım ve boyum 1.72. Doğum kontrol uzmanına gittim ve tüm tahlilleri yaptırdım fakat hiçbir sorun çıkmadı. Ancak doktorum 1 2 kilo daha almam gerektiğini söyledi. Ben bu kilonun üzerine çıkmak istemiyorum, kendimi şu anki kilomla çok iyi ve sağlıklı hissediyorum. Tekrardan regl olabilmek için daha farklı yapmam gereken bir şey var mıdır? Yardımcı olursanız çok memnun kalırım.

  10 Ocak 2021 / 19:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz. Sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Ocak 2021 / 12:59
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar benim adetim 5 gündür gecikiyor 2 aydın evliyim ama karnımda ağrılar var nedeni ne olabilir sizce ?

  8 Ocak 2021 / 01:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi yaşadığınız için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Ocak 2021 / 09:15
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, 39 yaşındayım 2 aydır adet olamadım. 1 ay ara ile 2 kez evde gebelik testi uyguladım, sonuç negatif. Bu süreçte aralıksız 15gun kadar adet ağrısına benzer bel ve karın agrisi yaşadım. Adet başlangıcı olması gereken gunlerde 1-2 damla açık kirmizi lekelenmem oldu. Nedeni ne olabilir?

  6 Ocak 2021 / 02:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Önceki aylardan kalan basit kistler vücuttan atılırken lekelenmeler veya kısa süreli kanamalar yapabilir. Endişe etmeyiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ocak 2021 / 14:38
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben 27 yaşındayım 1 senedir adet görmüyorum bu süreçte doktora da gittim fakat son 5 aydır duphaston kullanıyorum hep günü güne başlıyor adet ama sadece iki gün sürüyor ve sadece kontrol ettiğim de pecetede kahverengi veya açık pembe leke oluyor bir kez bile ped kirlenmedi doktorum çağırıyor bakıyor rahim kalınlaşması var gibi görünüyor diyor ama beni pek aydınlatmıyor menopoz söz konusu olabilir mi ne yapmalıyım ?

  4 Ocak 2021 / 23:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH testi yaptırmanızı ve tekrar doktora başvurmanızı öneririz. Erken menopoz söz konusu olabilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ocak 2021 / 14:01
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 16 yaşındayım ve geçen ramazanın sonunda adet oldum ve hala olmadım endiselenmelimiyim

  3 Ocak 2021 / 23:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Geçen ramazan ayından bu yana adet olamadığınız için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2021 / 12:59
 • ***** Yanıtla

  Meraba sevgilimle sürtünme ilişkisi yaşadık fakat benim uzerimde wsofman vrdi ama onun kinde yoktu yarim saat sonra küçük pıhtı geldi acaba hamile olabilirmiyim

  31 Aralık 2020 / 13:47
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik ihtimaliniz bulunmuyor.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 14:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adetim 12 gün gecikti göğüslerimde şişlik ve hassasiyet var akıntım oluyor hamilelik belirtisi yok geçen ay da gecikmişti sizce bu normal mi?

  31 Aralık 2020 / 09:13
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Belirtileriniz gebeliğe işaret ediyor. Kanda Beta HCG testi yapmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 16:30
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 2 Aydın adet olmuyorum üçüncü ayıma gireceğim doktor ultrasonumda bir şey çıkmadı ilaç kullandım ama gelmedi sorun nedir acaba

  27 Aralık 2020 / 22:17
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri hava değişimi, stres, myomlar, kistler gibi bir çok sebepten olabilir. Tekrar doktor kontrolünde ilaç kullanmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ocak 2021 / 11:01
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bende bi aydir olmuyorum normalde duzenliydi.ama bilmiyorum karnım ve kasiklaim oluyor ama olmuyorum normalde düzeniydi adetim bu arada bekarım öyle ilişki durumm hiç olmadi

  26 Aralık 2020 / 22:58
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmelerinin bir çok sebebi olabilir. Stres, hava değişimi, myom, kist gibi bir çok etmen olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 16:48
 • ***** Yanıtla

  Esimle iliski yaşadıktan sonra 2 ay ust üste adet oldum suan 2 aydirli adet olmuyorum herhangi bir birlikteliğimde olmadi ama bu 2 aydirli adet bellirtileri gibi sicak basması uyku hali fazla akıntı var adet olmama nedenim ne olabillir

  26 Aralık 2020 / 20:24
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmelerinin bir çok sebebi olabilir. Stres, hava değişimi, kistler, myomlar bunlara sebep olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 16:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 23 yaşındayım evli değilim bundan 3 ay önce covid oldum verilen ilaçları kullandım. daha öncesinden ise yumurtalık kistim mevcuttu ama tek tük gecikme oluyordu şuan 3 aya girecek henüz adet olmadım neden olabilir ve ne yapmalıyım.

  26 Aralık 2020 / 01:55
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Covidden dolayı gecikme olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 16:42
 • ***** Yanıtla

  14 15 yaşındayım sadece 2 kez adet oldum sonra 2 bucuk 3 aydır adet görmedim ne yapmalıyım

  25 Aralık 2020 / 12:13
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   20 yaşına kadar adet düzensizlikleri olabilir. Ergenlik sürecinden sonra düzene girmezse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,

   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 13:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 2 aydın adetim kesilmiş ondan önceki adetimdede çok az kanamam vardı bir kaç kez leke gördüm sadece ama 2 aydın leke fanda görmüyorum hamilelik kan testini yaptım negatif çıktı bir ay önce çok kötü karın ağrısı bardı beş dakikada bir sancılar gelip gidiyordu iştahsızlık baş ağrısı halsizlik titreme vardı 4 gün ağrı kesici kullandım iyileştim ondan olabilirimi acaba bide cinsel ilişkide çok rahatsız oluyorum karın ağrısı oluyor sebebi ne olabilir

  23 Aralık 2020 / 02:37
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Rahatsızlığınız sebep olabilir. Cinsel ilişki esnasında karın ağrısı myom, kist kaynaklı olabilir. Ağrılar devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Ocak 2021 / 13:02
 • ***** Yanıtla

  merhaba
  17 yaşındayım
  adet günümden 3 gün önce kahverengi akıntım gelmeye başladı
  adet günümde ise kanlı akıntı geldi ama çok az
  5 gündür (2 günü adet dönemim içerisinde) bir kanlı, bir kahverengi akıntı devam ediyo
  şu an bu adet oldum demek midir?
  namaz kılıyorum. bu durumda kılmalı mıyım?

  22 Aralık 2020 / 08:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bahsettiğiniz duruma göre şu an adet görüyorsunuz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Aralık 2020 / 08:47
 • ***** Yanıtla

  Ben 2aydir adet olamiyorum sevgilimle korunmasiz iliski oldu amma bosalma falan olmadi ice zaten testde yaptim negatif birde degil cok test yaptim gecen ayda bu ayda amma sonuc negatif ve ara ara adet agrisi sancisi gelip gidiyor 24yasindayim 39kiloyum zayifliktan olurmu.bide saytotek hapi hamile olmasam bile kullana bilirmiyim?simdiden tesekkurler

  21 Aralık 2020 / 11:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamadığınız için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz. Doktorunuz size en doğru tedaviyi uygulayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Aralık 2020 / 16:30
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 17.11.2020 adet başlangıcım 7 gun surdu ama kanamam az 2 3 gun surdu ve leke leke şeklinde bitti bu ay aralık ayında regil olamadım gunum gecikdi adet dongum (28 .30) dur.geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz kokulara midem bulanıyor sadece ara ara kasığımda batma dışında hiçbir belirti yok hamile olma ihtimalim var mi

  20 Aralık 2020 / 17:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Aralık 2020 / 14:46
 • ***** Yanıtla

  Ben çok zayifladigimdan dolayi 4 aydir adet olmuyorum ellerim ve ayaklarim çok soğuk ama aset olmak oxin ne yapmalıyım ?

  20 Aralık 2020 / 16:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   4 aydır adet olamadığınız için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Aralık 2020 / 14:41
 • ***** Yanıtla

  Merhaba en son 31 Ekim’de regl oldum şuan 20 Aralık we hala regl olmadım ewliyim ama dışa bosalmayla korunuyoruz 4 senedir. ewde test yapıyorum negatif ne yapmalıyım hicbr hamilelik belirtiside yok

  20 Aralık 2020 / 01:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Evde yapılan testlerde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Aralık 2020 / 14:22
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,
  Erkek arkadaşımla korunmalı ilişkiye girdik. Ama kendisi deneyimsiz olduğu için bir şeyler ters gitmiş olabilir.Adetim 6 gün gecikti, daha önce hiç bu kadar gecikmemişti. Bugün açık kırmızı pembeye yakın birkaç damla kan geldi. Belimde ve kasıklaırmda çok ağrı var 1.5-2 haftadır. Korkuyorum da hamilelik belirtisi olabilir mi ?
  Teşekkürler

  18 Aralık 2020 / 19:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Aralık 2020 / 10:17
 • ***** Yanıtla

  Adet olamiyorum 5 gündür kan ve hamilelik testi yaptim nekatif cikti göğüs lerim şiş ve aciyor adet sancisi cekiyorum ne yapmaliyim

  18 Aralık 2020 / 03:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Aralık 2020 / 09:37
 • ***** Yanıtla

  Polikistik overim var ama ileri derecede değil.35 günde bir adet olan biriyim.7 aydır çocuk düşünüyoruz.Hastaneye gttm çocuk için her hangi bir sıkıntı çıkmadı.her ay olurdum adet.eylül ayında olmadım.ekimde 20 de adet oldum.Şuan 12 aralık hala adet olmadım.Kan testi verdim dün Gebe değilim.Ama göğüslerim çok sızlıyor.Bu beni çok rahatsız ediyor.Tarlusol mu kullananyım bilemedim.lütfen yardımcı olurmusunuz.

  13 Aralık 2020 / 17:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik testiniz negatif çıktığı için Tarlusal kullanabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Aralık 2020 / 08:53
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ! Ben 35 gün oldu hâlâ adet olmadım. 1 ay önce cinsel sürtünme iç çamaşırım üzerine döl akıtıldı. Herhangi bir vajina teması olmadı. Ve kan ile karışık bir akıntı yaşadım ve hâlâ adet olamadım. Hamile miyim acaba ??

  10 Aralık 2020 / 00:07
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   35 gündür adet olamadığınız için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Aralık 2020 / 10:31
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar ben doğum kontrol hapı kullanıyorum hapim bitti bittiği gece beraber oldum eşimle 7 gün ara verdim normlade hap bitince 3.gun adet oluyordum ama olmadım 10 gün olucak hala olmadım sürekli adet olmak için bitki çayı kürler kullanıyorum bel ve karın altimda haffif ağrı sancı var ama hiçbir şekilde leke yok akıntı hariç doktora gitmeye korkuyorum çocuk istemiyorum 4 çocuk annesiyim ne yapamam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz ?

  9 Aralık 2020 / 07:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelik olabilir. Kanda Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Aralık 2020 / 12:46
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Geçtiğimiz ay adet oldum fakat bu ayın başında olmam gerekirken tekrar şuan 7 gün geçti ve olamadım. Ağrılarım var fakat henüz bir şey yok. Düzenli adet oluyorum. Bir ilişkim olmadı.

  8 Aralık 2020 / 15:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliklerinin bir çok sebebi olabilir. Hava değişimi, stres, basit kistler, myomlar sebep olabilir. 1 hafta daha olmazsanız doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Aralık 2020 / 13:14
 • ***** Yanıtla

  Ben yeni regl oldum 13 ekimden 20 sine kadar sürdü ondan sonra hiç regl olmadım acaba bi sorun mu var bilgilendirir misiniz

  4 Aralık 2020 / 20:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın birçok sebebi olabilir. Genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Aralık 2020 / 15:51
 • ***** Yanıtla

  21 yasindayim ve tam 13 aydir adet görmüyorum. Doktorum herseyi denedi ama malesef ilac tedavisi ile adetim gelmedi. Bir kac aydir asiri agrilarim var kemiklerimde ve ellerim titriyor normalinden cok fazla yemek yiyiorum ve karnim hep sis. Bunlar adetimin gelmemesinle alakasi olabilir mi? Artik adetimin gelmesini istiyorum. Bir seneyi gecti endise ediyorum Hormon düzensizligi varmis fakat ilaclar ile bir sonuc alamadik..

  3 Aralık 2020 / 20:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH(yumurta rezerv kapasite testi) testi yaptırıp kadın infertilitesinde uzman bir hekim ile iletişime geçmenizi öneririz. Doğru yönlendirmeyi test sonucunuza göre yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Aralık 2020 / 13:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,18yaşindayim ben ama 2 aydir adet gormuorum normalde her ayin 27 sinde oluodum ama şimdi olmuyorum. Ne yapmam lazım?.

  30 Kasım 2020 / 00:23
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet göremememizin birçok sebebi olabilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Kasım 2020 / 10:37
 • ***** Yanıtla

  İyi akşamlar hocam 16 gün önce korunmasız bi ilişki yaşadım 22Sinde regl olmam gerekirken hala olmadım dün test yaptırdım ve negatif çıktı bi kaç gündür ağrım vardı fakat bugün aşırı şiddetli ve 3dakikada bir tuvalete çıkıp 1-2 damla şeklinde yapıyorum yaparken aşırı yanma var ve sol boşluğumda tarifsiz bir ağrı ne yapmam gerek

  26 Kasım 2020 / 20:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayeneden geçmek için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Kasım 2020 / 14:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba reglimin üstünden 5 gün geçti test negatif çıktı ikidebir tuvalete gidiyorum bir iki damla şeklinde yapıyorum sol kasık boşluğumda inanılmaz bir ağrı var ne yapmam gerekiyor

  26 Kasım 2020 / 20:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel muayeneden geçmek için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Kasım 2020 / 14:12
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,19 yaşındayım ve adetim 2-3 gün gecikti.Geçen ay adetimden 3-4 gün önce korunmasız bir ilişki yaşadım ancak herhangi bir boşalma yaşadığımızı düşünmüyoruz ve ilişkiden 3-4 gün sonra adet oldum.Fakat bu ay gecikme yaşadığım için endişeliyim.Hamile kalma ihtimali nedir?Adet olmak için ne yapmalıyım?

  24 Kasım 2020 / 11:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Kasım 2020 / 13:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.19 yaşındayım ve adetim 2-3 gün gecikti.Geçen ay adet olmadan 3-4 gün önce ilişki yaşadım ancak herhangi bir boşalma yaşadığımızı düşünmüyorum ve bu 3-4 gün sonrasında adet oldum.Hamilelik ihtimali var mıdır? Adet olmak için ne yapmalıyım?

  23 Kasım 2020 / 19:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Kasım 2020 / 15:52
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 2 aydır adet olamıyorum. Ve bekarım bi kaç gün önce lekelenmeler oldu fakat adet gibi değil daha az ve kahverengi bi sıvı geliyor. Acil bir durum mevcut mu sizce sebebi nedir.

  23 Kasım 2020 / 05:57
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet öncesi kahverengi lekelenmeler olabilir fakat 2 aydır adet olamadığınız için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Kasım 2020 / 16:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba normalde de adet düzensizliğim var evliyim ama bu sefer maydanoz suyu da söktürücüde işe yaramadı 15 gün önce kan testi yaptırdım fakat testte bişey çıkmadı kendim evde yaptım onda da bişey çıkmadı ne yapmalıyım?

  21 Kasım 2020 / 11:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizliğinizle ilgili kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Kasım 2020 / 16:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 16 yaşındayım ve uzun zamandır adet olmuyorum neredeyse 1 yıl olacak adet yerine hep kahverengi ipliksi lekenme oluyor ne yapmalıyım?Şimdiden teşekkürler.

  14 Kasım 2020 / 14:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik döneminde adetleriniz düzensiz olabilir fakat 1 yıl uzun bir süre olduğu için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Kasım 2020 / 15:31
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar
  3 ay önce arkadaşımla kıyafetler üzerimizdeyken bir şeyler oldu 3 ay adet oldum ama bu ay 33.gündeyim hala adet olmadım beyaz akıntılar oluyor hamile olma ihtimali var mı

  13 Kasım 2020 / 15:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yeniden korunmasız ilişki yaşadıysanız adet gecikmenizden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Kasım 2020 / 15:36
 • ***** Yanıtla

  Ben 18 yasindayim bundan 20 25 gun once erkek arkadasimla korumasiz iliskiye girdik yanlislikla icime bosaldi her ayin 25 de aded olmam gerekiyordu ama adedim 19 gun gecikti Gcen ay adedim bittikden sonra grip oldum Antibiotik ictim ve erkek arkadasimla iliskiye girmeden dogum kontrol hapi kulaniyordum bunlarin bi etkisi olabilirmi gecikmeyle

  13 Kasım 2020 / 14:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kullandığınız ilaçlar adet gecikmesine yol açmaz. Kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Kasım 2020 / 14:28
 • ***** Yanıtla

  8 aydır adet görmüyorum adet görmem için doğum kontrol hapı aldım iki kere oldum ama sadece bir gün falan sürdü ve hala olamıyorum

  9 Kasım 2020 / 10:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,
   Detaylı muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Kasım 2020 / 15:15
 • ***** Yanıtla

  Merhabar
  Ben uzun bi süre adet olmadım doktora gittim küçük kistler var dedi 3 ay doğum kontrol kullandım o şekilde adet oldum ilaçım geçen ay bitti hala adet olmadım . Evliyim ve korunmuyorum gebelik testi yaptım negatif çıktı ne yapmalıyım ?

  8 Kasım 2020 / 15:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Durumunuzu doktorunuza bildirmenizi öneririz. Size en doğru cevabı verecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Kasım 2020 / 15:43
 • ***** Yanıtla

  Mrb hocam 42 yasindayim adetim 8 gun gecdi karin sisligi karin agrilarim var ama tedavisiz asla hamile kalma ihtmalim olmadini soyledi 15 gun once menepoz belirtisi yada gebelik olabilirmi

  7 Kasım 2020 / 20:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı ve doktorunuzla iletişimde olmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Kasım 2020 / 15:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba…

  Eylülün 1’inde ve 21’inde az az regl oldum ekimde olmadın kasımın 2 sinde ped ortasını dolduracak kadar kahverengi akıntım oldu 3 ünde kesildi sağ kasığımda batma,ağrı sırtımda ve belimde de ağrı var bu sabahta lavabo ya gittiğimde kırmızı Koyu kıvamlı ve kaygan bi akıntı şeklinde lekelenmem oldu kaşığımda hala bıçak gibi batmam oluyor sebebi nedir? (Evliyim)

  4 Kasım 2020 / 11:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsiniz. Genel muayene için uzman bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Kasım 2020 / 15:02
 • ***** Yanıtla

  Eylül 17 de en son adet gördüm ve Ekim’in 9 u ile 11 i arası üst üste korunmasız ilişki yaşadım normalde adetim en fazla 3 4 gün gecikirdi o da arada. şu an 3 gündür kasık ağrısı çekiyorum sol kasıkta daha yoğun olmakla birlikte ama adet olamıyorum normalde bu ağrıyı yaşadığım da adet olurdum yaklaşık 2 yıldır adetim de düzenli ve hamilelik testi de yaptım negatif çıktı bu sancılarla birlikte ara ara mide yanması da yaşıyorum hamile olma olasılığım var mıdır?

  3 Kasım 2020 / 01:24
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Korunmasız ilişki yaşadığınız için hamile olma olasılığınız bulunmaktadır. Uzman bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Kasım 2020 / 15:00
 • ***** Yanıtla

  Adetime 1 kala erkek arkadasımla ilişkiye girdik. Prezervatif kullandı.
  Adet olmadan birkaç gun once 4 tane parol içtim. Karnım ve gögüslerim Şiş ama adet olamıyorum. Hamile olma şansım??

  30 Ekim 2020 / 07:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Düşük bir ihtimalde olsa prezervatifin yırtılma olasılığı vardır. Adet olmazsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Ekim 2020 / 15:39
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 46 gündür adet olamıyorum hamilelik durumu asla yok test dahi yaptırdım hatta kesin sonuç alabileyim diye bu ay olmadım yani üzerine hastaneye gittim tarlusal ilacına başladım bugün 7. Günüm ilacımda ki ilacım da biter olmazsam sizce adet olabilecek miyim sebebi nedir peki ?

  26 Ekim 2020 / 20:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olmamanızın birçok sebebi olabilir. İlacınızı bitirdikten sonra da adet olmazsanız doktorunuzla iletişime geçmenizi öneririz. Doktorunuz en doğru şekilde yönlendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Kasım 2020 / 14:36
 • ***** Yanıtla

  14 ay once dogum yaptim hala adet gormedim. ve bu ay adet sanccisi cekiyrum kasik ve bel agrilari kanama ha oldu ha olacak ama birsey yok korunuyorum da test yapmaya da korkuyorum ne olur yardimci olun ne yapmaliyim hamilelik belirtisi gibi biraz bulanti ve kasik agrim cok var. bebegimi hala emziriyorum bu durum da gebelik varmidir

  26 Ekim 2020 / 00:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Gebelikten şüpheleniyorsanız kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ekim 2020 / 16:37
 • ***** Yanıtla

  İyi akşamlar hocam ben ayın 19zumda gebelık testı yaptım ama negatıf çıktı adet gunum bu ayın 21 ama hala olmadım belırtıde yok ama af afedersiniz çamur gıbı pis alıntılar lekeler gelıyo acaba neden hamile olabılır mıyım acaba bilmıyorum??

  22 Ekim 2020 / 22:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Kanamalarınız tam olarak sökülmezse kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ekim 2020 / 16:28
 • ***** Yanıtla

  Ben 45 gün oldu adet olmadım aşırı akıntım da var su gibi sağlık o ana gittim AP ve fitil verdi kullandım idrar testi de yaptırdım kan aldırdım 5 daka da sonuç veren kan testi yaptırdım ama sonuç nagatif çıktı hala adet almadım belim ve karnımda sancılar ağrılar var neden acaba

  20 Ekim 2020 / 01:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet olamamanızın çok çeşitli nedenleri olabilir. Detaylı muayene için uzman bir kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   20 Ekim 2020 / 17:05
 • ***** Yanıtla

  Iyi günler be 1 senedir adet oluyorum ama sadece 1 gün oluyorum doktora gittim bisey olmadığını söyledi napmaliyim

  16 Ekim 2020 / 09:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Uzman bir hekime muayene olmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz buraya tıklayarak doktorlarımızdan randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Ekim 2020 / 14:08
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, normalde her ay aynı günde adet olurken bu sene ocak ayından itibaren 2 ayda bir adet olmaya başladım. 3 ay önce evlendim ve ilk gece 7 gün kanamam oldu. O günden itibaren adet görmedim. Hamilelik için 4 kez idrar testi yaptım negatif çıkıyor. Hamile değilim adet olmuyorum. Evlendiği geceden beri belimde kuyruk sokumu kısmında ağrı var. Doktora gittiğimde yumurtalıkların tembel zayıfla dedi. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

  16 Ekim 2020 / 01:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kilo yumurta kalitesini azaltıcı etkiye sahiptir. Kanamalarınızın fazla olmasının birçok sebebi olabilir. Kist, myom, rahim içi bozukluklar gibi birçok durum buna etkendir. Doktorunuzun takibinde kalmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ekim 2020 / 15:45
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 40-45 gün geçti adetimin üzerinden 19 yaşındayım hiç bir ilişki durumum yok. 1 haftadir Peçeteye sildigimde kahverengi leke geliyor. Fakat adet olmadim.Adet dönemim düzensizdi ve siddetli agrim oloyordu hap kullaniyodum ama bu kadar uzun sürmüyodu. Endişelenme limiyim?

  14 Ekim 2020 / 15:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Genel bir muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ekim 2020 / 17:10
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  Ben 21 yaşındayım her iki göğsümden de yaklaşık 3 haftadır süt geliyor. Pco tedavisi götürüyorum.testesteron hormonu fazlalığı dan dolayı da hormon tedavisi görüyorum. Kanımda prolaktin seviyesi her hafta iki katı şeklinde artmakta ve adet olamıyorum. Nedeni ve ne yapmam gerektiği hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

  14 Ekim 2020 / 06:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Prolaktin yüksekliği hipofiz bezinden kaynaklanır. Nöroloji doktoru ile görüşmenizi sonrasında kadın doğum hekimine başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ekim 2020 / 15:37
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 2 kez üst üste leke şeklinde adet gördüm yani bir gün sürdü adetim leke şeklinde ve 2 ay üst üste oldu şuan 3. Aya dogru gidiyorum bu ayda öyle olursa ne yapmalıyım hamilelik belirtisi olabilirimi bu normalde de çok az adet olurum en fazla 3 gün sürer ama günde en az 1 ped degişiyordum 2 ay üst üste günde bir peçete anca kirlendi neden olabilir lütfen dönüş saglayın ???

  14 Ekim 2020 / 04:34
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsiniz. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ekim 2020 / 17:09
 • ***** Yanıtla

  Mrb 3 aydır adet olamiyorum korunmasız cinsel ilişki nedeniyle 1 ayda 2 kere ertesi gün hapı kullandım ella diye zaten normalde de bir ağrı kesici bile içsem 2 hafta gecikirdi adetim 3 aydır olamadım ne yapmam gerek

  13 Ekim 2020 / 00:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   3 aydır adet olamamanızın çok çeşitli sebepleri olabilir. Bu yüzden genel muayene için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ekim 2020 / 16:59
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Evliyim, en son bir buçuk hafta önce ilişkiye girdim fakat içe boşalma olmadı. Bir haftadır kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti ve karın şişliğim var. Döngümde 36. günümdeyim. İki hafta önce gribal enfeksiyondan ötürü antibiyotik tedavisi gördüm. Bir önceki adetimde de bir hafta gecikme olmuştu. Ne önerirsiniz?

  8 Ekim 2020 / 19:37
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmelerinin hava değişimi, psikolojik gibi basit nedenleri de olabilir. Uzman bir hekime başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ekim 2020 / 16:47
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben daha doktora gittim ve bana ilaç verdiler kistimde vardı hem kist için hemde adet söktürücü ilaç kullandığımda oldum ve bırakınca bir ay daha oldum kontrole gittiğimde kistim kaybolmuş öyle dediler ama şu an 3 4 gün geçti hala olmadım sadece tuvaletimi yaptığımda zorlama durumu olduğundan biraz leke şeklinde geldi herhangi bir ilişki söz konusu değil ve kistimin oldupu yer yine ağrı yapıyor tekrar oluşabilir mi o yüzden mi olmuyor acaba yardımcı olabilir misiniz

  4 Ekim 2020 / 10:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Basit kistler tekrar oluşabilir. Ağrınız hafiflemezse doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Ekim 2020 / 17:01
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar
  Benim polikistik över kistlerim var. 3 ay ilaç kullandım ara verdim hormonlarım yükseldiği için 6 ay daha kullandım ilaç bittikten sonra 4 ay sonra adet oldum bu sefer 1.5 ay ve 2 ay arasında gidip geliyor ve dayanılmaz bir sanci cekiyorum son günüme kadar. Bu ağrı ve duzensizlikle ileride çocuk sahibi olma ihtimalim nedir ?

  3 Ekim 2020 / 14:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Çocuk sahibi olabilmek için adet düzensizlikleri, yumurtalama zamanı, sperm-yumurta kalitesi, rahim içi etmenler gebe kalmanızda büyük etkendir. Şikayetlerinizi doktorunuza bildirmenizi ve tedavi planınızı oluşturmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Ekim 2020 / 17:12
 • ***** Yanıtla

  Ben 6 aydır adet olmuyorum herhangi bi ilişki falanda yok 16 yaşındayım ve düzene girer 18 yaşına kadar diyorlar doğru mu ya da neden hasta olmuyorum napmam lazım

  3 Ekim 2020 / 10:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Ergenlik döneminde adet düzensizliği, adet olamama gibi durumlar olabilmektedir. Siz 6 aydır adet göremediğiniz için doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Ekim 2020 / 17:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben en son geçen ayın 2 sinde adet olmuştum ve şuan olmam gerekiyordu ama olmadım kasıklarımda ve sırtımda şiddetli ağrı var adet söktürücü bitki çayları kullanıyorum ama halende olmadım herhangi bi ilişki söz konusu değildir

  3 Ekim 2020 / 06:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi stres, hava değişimi gibi basit nedenlerden dolayı kaynaklanabilmektedir. 1 hafta daha adet olmazsanız doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Ekim 2020 / 17:01
 • ***** Yanıtla

  sürtünme ile ilişki yaşadım üstümüzde kıyafet de vardı 10 gün sonra tam günümde regl oldum ama bu ay günüm gelemsine rağmen olmadım çok sterliyim hamilelik riski var mı?

  28 Eylül 2020 / 20:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi stres, hava değişimi gibi basit nedenlerden dolayı kaynaklanabilmektedir. Adetiniz 1 hafta gecikirse doktora başvurmanızı tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Eylül 2020 / 15:15
 • ***** Yanıtla

  merhaba ben H iç ilişki yaşamadım ve hep adet gecikmesi oluyor doktor bi ilaç verdi tarlusal adi 1 haftadır kullanıyorum ama halen olmadım sebebi ne dr mide bulantimda var arada ayaklarım ağrıyor bel ağrısı falanda oluyor

  28 Eylül 2020 / 04:35
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesinin hava değişimi, stres, basit kistler gibi birçok sebebi olabilmektedir. Doktorunuza durumunuzu bildirmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Ekim 2020 / 14:54
 • ***** Yanıtla

  Adet dönemim bittikten 4 gün sonra sürtünme sonucu birliktelik yaşadım üzerime boşaldı. Ertesi gün hapı kullanmadım dkh kullandım bağırsaklarında hareketlenme oldu şişkinlik gaz filan oldu kabız olmadım göğüslerimde hassasiyette yok üzerinden 16 gün geçti şimdi kahverengi leke geldi adet olmadım hamilemiyim?

  27 Eylül 2020 / 15:31
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Düşük bir ihtimal yerleşme kanaması olabilir. Kanamanız tam olarak sökülmezse kahverengi şekilde gelmeye devam ederse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Ekim 2020 / 16:43
 • ***** Yanıtla

  Mrb 1aya yakin adet görmüyorum spiralim de var 11 aylik bebegimde var emziriyorum adetim genelde duzensizdir fakat bu kadar gecikmemisti buna ragmen gebe kalabilir miyim

  20 Eylül 2020 / 02:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Çok az bir ihtimal spiralin yeri oynayıp gebe kalabilirsiniz. Emzirme süresince adet gecikmesi normaldir. Endişe etmeyin.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Eylül 2020 / 17:07
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bende tup bebek tedavigoruyorum ilaç kullandım adet göremiyorum yardımcı olurmusunuz

  17 Eylül 2020 / 01:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi hormon ilaçları ile bağlantılıdır. Doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Eylül 2020 / 15:41
 • ***** Yanıtla

  Adetim 38 gün gecikti 3 kere evde test yaptım negatif çıktı kan testi yaptırdım negatif çıktı kadın hastalıklarına gittim doktor kist de yok dedi tarlusala alerjim var ne yapmam gerekiyor

  16 Eylül 2020 / 22:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Doktorunuza alerjiniz olduğunuzu bildirmeniz gerekiyor. Alternatif bir ilaç sunacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Eylül 2020 / 15:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. 19 yaşıma gireceğim. Adetim hep düzensizdi. Geçen sene ve bu sene yılın 5 6 ayı regl olmadim. Şu an 3. Ayım turnusol kullandım 20 gün olucak belirtileri var ama hala olamıyorum. Geçen sene yumurtalık kisti çıkmıştı sonra regl oldum ve önemsemedim. Ultrason günüme daha çok var ne yapmalıyım? Teşekkürler.

  13 Eylül 2020 / 17:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kist adeti geciktiriyor olabilir fakat yumurta rezerv azlığı ihtimalini de göz önünde bulundurarak AMH testi yaptırıp uzman bir doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Eylül 2020 / 15:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben evliyim ve bu ay 10 da adet görmem gerekiyordu ama bir hafta önceden kahve rengi bi renk geldi hemen aynı gün içinde bu renk pembeye döndü hala normal bir şekilde hasta olamadım sadece iç çamaşırımı kirletecek kadar hafif kan geliyor bu ne demek oluyor

  12 Eylül 2020 / 23:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yerleşme kanaması olabilir. Lekelenmeleriniz tam olarak sökülmezse kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Eylül 2020 / 15:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba
  4 aydır adet olmuyorum herhangi bir ilişki söz konusu değil ayrıca kadın doğuma gittiğimde ultrasonda bir sorun çıkmadı kan testinde de herhangi olumsuz birşey göremediler folik asit ve adet söktürücü tarlusal verdiler. Folik asiti kullanıyorum fakat tarlusal kullandım bitti hala adet olmadım ne yapmam gerekiyor endişelenmeye başladım gerçekten

  9 Eylül 2020 / 07:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmenizin birçok sebebi olabilir. Eğer ultrason tetkikinde bir sorun çıkmadıysa AMH testi yaptırıp erken menopoz şüphesini de ortadan kaldırmanızı öneririz. Test sonucu ile doktora başvurduğunuzda farklı bir ilaç kullanarak adet düzeninizi sağlayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Eylül 2020 / 15:37
   • ***** Yanıtla

    Normalde 4-5 inde olmam gerekirken ayın 19u oldu halen adet olmadım. Öyle ilişki de söz konusu değil çünkü daha bekarım. Oruçta kilo verdim çok yemedim ondan olabilirmi diye düşündüm ama halen olmadım. Adetten önce biraz akıntım olurdu 3ünfde falan akıntım başladı ve halen var ama adet olamadım neden acaba?

    19 Mayıs 2021 / 23:10
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Adet olamamanızın stres, hava değişimi gibi birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     20 Mayıs 2021 / 11:13
     • *****

      Adetimi1.5 ay sonra oldum ama çok koyu yani siyahımsı ve çok az oldu toplasan 2 pet anca olur ama 6 gün sürdü neden acaba ?

      28 Mayıs 2021 / 21:04
     • Bahçeci
      Bahçeci Tüp Bebek Merkezi

      Merhaba,

      Geçmiş aylardan kalan basit kistik yapıların atılımı olabilir. İlerleyen aylarda da bu şekilde devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      1 Haziran 2021 / 10:02
  • ***** Yanıtla

   Ben de aynı sorun vardı. Beyin Mr ında , hipofiz tümörüm olduğu ortaya çıktı.

   25 Kasım 2020 / 16:36
   • ***** Yanıtla

    Kaç yaşındasınız

    28 Kasım 2020 / 20:31
  • ***** Yanıtla

   Merhaba bende de aynı sorun var. Kaç yaşındasınız

   28 Kasım 2020 / 20:32
  • ***** Yanıtla

   Naptınız durumunuz nedir?

   19 Haziran 2021 / 17:57
 • ***** Yanıtla

  Merhaba cinsel bir ilişki yaşadım hemen sonrasında ertesi gün hapı kullandım ve 6 gündür regl olmadım. Büyük bir bel ve kasık ağrım var. Hamile olabilir miyim?

  8 Eylül 2020 / 10:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2020 / 16:31
  • ***** Yanıtla

   Lutfen cevap verir misin ayni durumdayim 11 gun oldu hala adet olmadim sen oldun mu???? Lutfen cok ihtiyacim var cok korkuyorum lutfen hamile olmadihimi soyle

   13 Temmuz 2021 / 01:24
   • Bahçeci
    ***** Yanıtla

    Merhaba,

    Adet gecikmenizle ilgili olarak gebelik şüphesi olabildiğinden kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    14 Temmuz 2021 / 15:58
 • ***** Yanıtla

  Merhablar ben 28 de adet olmam gerekiyordu 27 sinde nişanlımla sürtünme yle boşalmıcak şekilde bişey yaşadık adetim benim sürekli düzensiz ama 4 gün oldu adet olmadım ağrılarım herşeyim var ama adet olamadım aynı zamanda kist ameliyatı oldum bunun terarlamaması için bu ay içerisi bitkisel caylar ve sular kullamdım bunlar adetin gecikmesini engellermi

  1 Eylül 2020 / 09:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kullanılan bitkisel çay ve sular adet gecikmesi yapmamaktadır. Kanda Beta HCG testi yaptırıp sonuç negatifse eğer doktora başvurup kist kontrolü yapmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2020 / 16:19
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 15 gün Geçti hala adet olmadım Geçen ayda 1 hafta geçmişti ama şuan 15 günü geçti. ilişki durumumda söz konusu değildir üstüme boşalma durumu olmuştur evet ama yakın bir zamanda değildir. Ne yapmalıyım?

  26 Ağustos 2020 / 00:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet düzensizlikleri hava, stres, basit kistler, erken menopoz gibi bir çok nedenden kaynaklanabilir. Fakat gebelik ile ilgili kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz. Testinizin negatif çıkması halinde, gecikmeler için doktora başvurmalısınız.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ağustos 2020 / 16:32
 • ***** Yanıtla

  Tam 1 ay önce Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım ama her hangi bir üzerine bosalma ya da yakına boşalma olmadı zevk suyu geldiği zaman da siliyoruz ama yine de endişeleniyorum adetim 10 gün gecikti hamile olma olasılığım var mı ? Yoksa sadece çok stres yaptığım için mi
  Gecikti

  23 Ağustos 2020 / 13:26
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   10 gün adet gecikmesi uzun bir süre olduğu için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ağustos 2020 / 17:34
   • ***** Yanıtla

    Benim adetime 3 4 gün var ama 2 gündür kahve rengi lekenme vardı bugun biraz fazla geldi akşama dopru kesildi. Yerleşme kanaması ise ne zaman test yapmalıyım

    30 Aralık 2020 / 23:21
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     Adet döneminiz üzerinden 1 hafta geçince yapabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     3 Ocak 2021 / 16:33
   • ***** Yanıtla

    4aydir hasta olmuyom korunmuyom evliyim

    20 Nisan 2021 / 14:52
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     4 aydır adet olamadığınız için kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     20 Nisan 2021 / 15:26
  • ***** Yanıtla

   Merhaba benzer bir durum yasandı.hamilelik oldu mu sizde acaba

   4 Nisan 2021 / 21:54
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar, benim adetim 4 gün gecikti öncesinde hep karın ağrısı çekiyordum fakat bu ay hiçbir şekilde ağrım yok ve ilişki de yaşadım sizce gecikmesi normal mi yoksa hamile olma ihtimalim var mıdır?

  15 Ağustos 2020 / 10:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi bazı dönemlerde olabilmektedir. Kesin bir sonuç için adet gecikmesinden 1 hafta sonra kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ağustos 2020 / 14:00
  • ***** Yanıtla

   Merhabalar ben sürekli adet gecikmesi yaşıyorum nadir binde bir düzenli oluyor genellikle hep gecikiyor yeme içme düzeni bu durumu etkiler mi ? Polikistik over belirtileri nelerdir?

   30 Eylül 2021 / 01:13
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Adet düzensizliklerinin birçok sebebi olabilir. Genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    30 Eylül 2021 / 09:04
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar,

  Adet günüm 6 gün gecikti fakat tüm belirtiler,agrilar, sizilar var doktora en erken randevuyu 2 hafta sonraya veriyorlar. Bu arada 1 ay once evlendim bundan kaynaklida birsey olabilirmi? Gebelik testi bile yaptim negative. Ne onerirsiniz?

  8 Ağustos 2020 / 13:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hamile olma ihtimaliniz bulunuyor. Eczaneden alınan gebelik testlerinde yanılma payı olabilmektedir. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ağustos 2020 / 16:50
 • ***** Yanıtla

  Herhangi bi cinsel birliktelik yaşamadım hamile değilim yani ama mast yaparken kahverengi akıntı geliyordu dün yaptın kahverengiyle kan birlikte geldi adet dönemimde yaklaştı adet belirtileride var ama 40 gün falan oldu belkide geçti normalde kahverengi akıntı gelmiyor yaparken Geliyor Ve yaklaşık 2-3 haftadır böyle nedeni nedir?

  28 Temmuz 2020 / 21:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bazı dönemlerde kahverengi akıntı gelebilmektedir. Endişe edeceğiniz bir durum söz konusu değildir fakat adetiniz tam olarak sökülmezse kadın doğum doktoruna başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Temmuz 2020 / 10:31
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar 8 aylık evliyim korunmasız ilişki yaşıyoruz normalde 28inde adet olmam gerekiyor iki ay oldu adet görmüyorum ara kanamalar oluyor 2 kere biraz yoğun geldi adet oldum sandım bir gün içinde oldu kanamam ped yoluyla takip ediyim dedim lekelenme şeklinde geldi test yapıyorum evde negatif sonuç veriyor

    3 Aralık 2020 / 21:53
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     İdrar testlerinde yanılma payı olabiliyor. Kesin bir sonuç için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     4 Aralık 2020 / 10:08
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar adet günüm 4 gün gecikti kasıl ve bel ağrım var ama adet olmuyorum. Olmadığım içinde stres yapıyorum.bir ilişkide söz konuus değil Acaba ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun

  18 Temmuz 2020 / 17:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gecikmesi hava değişimi, stres gibi basit nedenlerden kaynaklanabilmektedir. 1 hafta içinde adet olmazsanız kadın doğum doktoruna görünmenizi tavsiye ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   22 Temmuz 2020 / 14:17
 • ***** Yanıtla

  Merhaba,ben adet günümden 8 gün önce lekelenme/kanama tarzı bir şey yaşadım.Kahverengi ile başlayan pembe/kırmıya dönen ve kahverengi ile biten 4 günlüj akıntı ile karışık bir durum oldu.Sürekli peçete ile sildiğimde geldi.Hiç cinsel ilişki yaşamadım.Kıyafet üstünden sürtünme oldu o kadar.Bunun sebebi nedir?Hamilelik yoktu dimi?

  1 Temmuz 2020 / 16:04
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Geçen aylardan kalan yumurtalarınız basit kistler oluşturmuş olabilir. Diğer aylarda da devam ederse doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Temmuz 2020 / 14:51

Yorumunuzu Gönderin


Doktora Sorun - Prof. Dr. Berfu Demir



Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaranız: