Bahceci Tup Bebek

Bahçeci Kosova Dal Hastanesi

+4
Fotoğraf

Çalışma Saatı
Çalışma Saatleri

Merkezimiz hafta içi 08:00 - 17:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 08:00 - 14:30 saatleri arasında, Pazar günleri ise 08:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

#BirliktenBebekDoğar

2500m2

Alan

10

Yatak Kapasitesi

26

Yıllık Tecrübe

2

Hekim

Bugüne kadar özellikle Kosova, Makedonya ve diğer Balkan ülkelerinden gelen binlerce çiftin bebek hayallerini gerçekleştiren Bahçeci Grubu, bu yoğun talep ve güvenin verdiği sorumlulukla Kosova Priştine’de Kadın Sağlığı üzerinde hizmet veren tam teşekküllü Bahçeci Özel Dal Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezini Temmuz 2010’da açtı.

Yerel adıyla SPITALI SPECIAL BAHCECİ, Kosova’nın deneyimli doktorları ile Bahçeci uzmanlığı ile tüm bölgeye yüksek kalitede hizmet vererek önemli bir cazibe merkezi olmuştur.

Bahçeci Özel Dal Hastanesinde; 2500m2 alanda modern mimarisi, en son teknoloji ile donatılmış, infertilite Merkezi, Poliklinik, Embryoloji Laboratuar, Bio Kimya Laboratuvarı, 3 ameliyathanesi, Yoğun Bakım, Bebek Yoğun Bakım servisleri, Doğum odası ve on hasta yatağı ile 7 gün 24 saat hizmet vermekte.

Şehir Dışından Mı Geliyorsunuz?

Önceliğimiz, tüp bebek tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilmeniz. Merkezimize farklı bir şehirden gelecekseniz, merak ettiğiniz soruların cevabını sayfamızda bulabilirsiniz.

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi’ne özel güncel fiyatları öğrenmek için otel ile iletişime geçiniz.

Sizi Arayalım

Danışmak istediğiniz konularla ilgili en kısa sürede sizi arayalım.

Telefon Numaranız: