Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

Bugüne kadar Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden gelen binlerce çiftin bebek hayallerini gerçekleştiren Bahçeci Sağlık Grubu, 2013 Ekim ayı itibariyle Doğu’nun en önemli merkezi olan Diyarbakır’da hizmet vermeye başlamıştır.

Bahçeci Diyarbakır Kadın Hastalıkları ve Doğum Dal Merkezi ve Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, 900m2’lik merkezinde Dünyada ve Bahçeci’nin 7 ülkedeki tüm merkezlerinde uyguladığı son teknikleri, 23 yıllık bilgi ve deneyimi ile sunmaktadır.

Bahçeci’nin merkezi yönetimi ve kalite kontrol sistemi ile ulaştığı dünya standardlarındaki gebelik oranlarını Diyarbakır Tüp Bebek Merkezinde de sağlamak için oluşturduğu hekim ve embryolog kadrosu ile hizmete vermeye devam eden Bahçeci, yöre halkına bölgede hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktadır.

Merkezimiz hafta içi 08:30 – 18:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 08:30-14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşlemi olan hastalarımız için merkezlerimiz pazar günleri de hizmet verir, ancak pazar günleri poliklinik muayene yapılmaz.

Şubemizdeki Hekimlerimiz

Op. Dr. Zeki Akkum

Op. Dr. Zeki Akkum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Ahmet Özdoğru

Op. Dr. Ahmet Özdoğru

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Hüseyin Ergin

Op. Dr. Hüseyin Ergin

Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Zübeyir Özalp

Uzm. Dr. Zübeyir Özalp

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: