Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi

Daha fazla hayata dokunmak, daha fazla hayali gerçeğe dönüştürmek en büyük mutluluğumuz. Bu nedenle hedefimiz, merkez sayımızı artırarak infertilite (kısırlık) problemi olan ve İstanbul dışında yaşayan hastalarımıza da ulaşabilmek. Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, 2013 Ekim ayı itibariyle Güneydoğu’nun en önemli merkezi olan Diyarbakır’da hizmet vermeye başladı.

900 metrekarelik alan üzerine kurulu Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi, dünya standartlarında embriyoloji laboratuvarı, ameliyathaneleri, 4 adet hasta odası ve uzman kadrosuyla çiftlerin hayalini gerçeğe dönüştürmek için aralıksız çalışıyor.

23 yıllık deneyimini teknolojik yatırımlar ve uluslararası bilimsel iş birlikleriyle güçlendiren Bahçeci, Avrupa standartlarının üzerinde hizmet sunuyor.

Merkezimiz hafta içi 08:30 – 18:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 08:30-14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşlemi olan hastalarımız için merkezlerimiz pazar günleri de hizmet verir, ancak pazar günleri poliklinik muayene yapılmaz.

Şubemizdeki Hekimlerimiz

Op. Dr. Zeki Akkum

Op. Dr. Zeki Akkum

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Ahmet Özdoğru

Op. Dr. Ahmet Özdoğru

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Hüseyin Ergin

Op. Dr. Hüseyin Ergin

Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Filiz Çınar

Uzm. Dr. Filiz Çınar

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: