Bahceci Tup Bebek
 • INTERNATIONAL PATIENTS

Hamilelik Şansı Nasıl Artırılır, AMH Değeri Nasıl Yükseltilir?

Hamilelik Şansı Nasıl Artırılır, AMH Değeri Nasıl Yükseltilir?
    

Günümüzde birçok çift çocuk sahibi olma konusunda sorunlar yaşıyor. Sağlıksız beslenme, stresli yaşam tarzı, evlilik yaşının ilerlemiş olması, sigara ve alkol kullanımı gibi birçok faktör çiftlerin infertiliteyle karşı karşıya kalmalarına neden oluyor.

Bu sorunla karşılaşan birçok çift, sorunun nedenini bilmeden ve doktor kontrolü olmadan birtakım ilaçlar kullanmakta. Bu tip ilaçların, doktor denetimi dışında kullanmaları çok sakıncalıdır.

Kulaktan dolma bilgilerle kesinlikle ilaç kullanmamanız gerektiğinin altını çizerek doğurganlığı artırmak için neler yapmanız gerektiğinden bahsetmek isteriz.

Tüp bebek yaptıran hastalarımızın hikayelerini izlemek için tıklayın.

Yumurta Sayısında Azalma Olan Kadının Anne Olma Şansı Var mı?

Kadının yumurtalıklarında bulunan yumurta sayı ve kalitesi hamile kalma olasılığının en önemli kriteridir. Yumurta rezervinin azalmasındaki en önemli faktör yaştır.

Özellikle 35 yaşından sonra yumurta rezervinde azalma başlar, 40 yaşından sonra azalma daha da hızlanır. Aynı zamanda, yaşla birlikte kadının yumurta kalitesi de azalır.

Yumurta rezervi azalan kadında kendiliğinden veya tedaviyle gebelik oluşma şansı düşer ve gebelik oluştuğunda düşük riski artar. Yumurta rezervinin değerlendirilmesi için AMH testi istenir.

AMH kadın yumurtalıklarında üretilen bir protein hormonudur. AMH testi ile kadınların yumurtalıklarında kalan yumurta sayısı ve yumurtaların kalitesi değerlendirilir.

AMH Değeri Nasıl Yükseltilir?

AMH değeri dışarıdan bir müdahaleyle veya ilaç kullanımıyla yükselebilen bir değer değildir. Tüp bebek tedavisi sürecinde kullanılan ilaçlar AMH değerini yükseltmek için değil, yumurtalıklarda zaten var olan yumurtaları büyütmek içindir.

Eğer AMH değerinizin düşük olduğu tespit edilmişse, bu konuyu alanında uzman bir tüp bebek hekimiyle görüşmeniz gerekmektedir.

AMH Düşüklüğü ile Hamile Kalanlar

AMH testi sonucunuzun düşük olması asla gebe kalamayacağınız anlamına gelmez.

Tüp bebek tedavisiyle AMH değeri düşük olan kadınlar da gebe kalabilmektedir. Burada önemli olan vakit kaybetmeden bir uzmana görünmenizdir.

Hamile Kalmak için Yumurta Sayısı Kaç Olmalı?

Bu sorunun kesin bir cevabı yoktur. Yumurta sayısının çok olması gebelik şansını artıran bir faktördür ancak bazı hastalar tek yumurtası olmasına karşın gebe kalabilmektedir. Yumurtanın sayısı kadar kalitesi de önemlidir.

Yumurtaları Kalitesiz Olan Kadın Anne Olabilir mi?

Yumurtanın kalitesi gebeliğin oluşması için çok önemli bir kriterdir. Bu nedenle infertilite (kısırlık) tedavisinde yumurta sayınının yanı sıra kalitesi de değerlendirilir. “Yumurta kalitesi” yumurtanın döllenebilme yeteneğini ifade eder ancak kaliteyi belirlemenin tam olarak güvenilir bir yolu yoktur.

Yumurta Kalitesini Hangi Faktörler Etkiler?

Yumurta kalitesi aydan aya değişkenlik gösterebilir. Genetik faktörler, yumurtalıklar üzerine olumsuz etki yapabilecek ilaç kullanımı ya da geçirilmiş yumurtalık ameliyatları yumurtalık rezervini olumsuz yönde etkileyebilecek faktörler arasındadır.

Yumurta Rezervini Artırmak için Ne Yapılmalı?

Yumurta rezervinizi ve dolayısıyla gebe kalma şansınızı artırmak için uzmanlar aşağıdaki 5 maddeyi hayatınıza entegre etmenizi öneriyor. Bu maddelerin sadece kadın üreme sağlığı için değil erkek üreme sağlığı için de önemli olduğunu hatırlatalım.

Çiftlere Gebelik Şansını Artıran Öneriler

1. Beslenmenize Özen Gösterin: Anne-baba olmaya karar verildiğinde öncelikle beslenme alışkanlıkları yeniden düzenlenmelidir. Örneğin; şeker, tatlandırıcılar, kafein, sigara, kola, alkol gibi vücuda zararlı yiyecek ve içeceklerin kullanımı sonlandırılmalıdır.

2. Stresi azaltın: Çağımızda maalesef pek mümkün olmasa da doğurganlığınızı artırmak için stres seviyenizi azaltmalısınız. Stresle birlikte uyku düzeni ve beslenme düzeni bozulur, insülin, adrenalin (hipertansiyon) ve leptin direnci obezite için uygun zemin oluşturur.

İnsülin ve leptin direnci olan kişiler, acıkma ve doyamama korkusu içinde yaşar veya doyduklarını hissetmez. Çünkü stres, kortizon hormonunun dengesiz ve yüksek miktarda salınması ile açlık hissini körükler.

3. Kilonuza dikkat edin: Obezite yani kilo fazlalığı; koroner kalp hastalığı, hipertansiyon, inme, tip 2 diyabet, rahim, meme kanseri, yumurtalık kistleri (polikistik over sendromu), depresyon, osteoartrit (romatizma), varis, uyku-apne sendromu, doğum zorlukları gibi hastalıklar için çok önemli risk faktörü olduğu artık kesin olarak biliniyor. Çalışmalar, %5-%10 civarında kilo kaybının bile yumurtlama ve gebelik şansını artırdığını göstermektedir.

4. Sigara ve alkolü hayatınızdan çıkarın: Sigara ve alkol hem yumurta hem de sperm kalitesine ciddi anlamda zarar verir. Aynı zamanda gebelikte sigara kullanımı ani bebek ölümlerine ve erken doğumlara neden olmaktadır. Anne karnında alkole maruz kalan bebeklerde uzun dönemde zeka gerilikleri, öğrenme bozuklukları, davranış bozuklukları görülebilir.

5. Egzersizi ihmal etmeyin: Düzenli egzersizi hayatınızın bir parçası haline getirin. Spor salonuna gidemiyorum veya vaktim yok gibi bahaneleri bir kenara bırakın. Kendinize “her gün 30 dakika yürüyeceğim” gibi basit hedefler koyarak hafif egzersizler yapın.

Yukarıda saydığımız maddeleri uygulayarak yaşam kalitenizi ve dolayısıyla doğurganlığınızı artırabilirsiniz.

Tüm sorularınızla ilgili 444 39 49 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm sorularınız için Umut Ol Umut Bul Facebook grubumuza üye olabilirsiniz.

190 Yorum
 • ***** Yanıtla

  Merhaba. Amh degerim 0.73
  Eşimde ve benim değerlerinde başka bir sorun yok. 4 yaşında bir oğlum var. İkinci çocuk için amh degerim düşük mü? Dr Femara ilacı verdi. Sizce kullanmalı mıyım bir hekime daha danismali miyim?

  30 Ocak 2023 / 21:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Doktorunuzun yakın takibinde kalmanızı öneririz en doğru tedaviyi uygulayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   1 Şubat 2023 / 17:35
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 38 yaşındayım bekarim fsh 15,amh 0,3 çıktı. Ultrasonda folikul göremiyorum dedi doktorum.yumurra dondurma işlemi yapabilir miyim.yapmalı miyim.dondurulmuş yumurta embriyo gibj olmaz,çözününce %70 i kayboluyor dedi doktor.cok çaresiz hissediyorum ne yapmalıyım

  20 Aralık 2022 / 21:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İyi bir laboratuvarda donma-çözme işlemlerinde ciddi bir çözme kaybı yaşamayacaksınız. Dilerseniz yumurta dondurma işlemi için 444 39 49 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2023 / 15:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 27 yaşındayım 2 kere misinoz kist ameliyatı oldum 2. Ameliyatında yumurtalığın birini kaybettim amh 2.64 tü 2 kere aşılama tedavisi oldum tutmadı polikistik overin var denildi yeni amh testi yapıldı 1.84 çıktı doğal yoldan çocuğum olma olasılığı var mı yoksa tüp bebekmi yaptırmalıyım. Teşekkürler

  7 Ekim 2022 / 16:50
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden net bir şey maalesef söyleyemeyiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan ön görüşme için randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Ekim 2022 / 17:03
 • ***** Yanıtla

  Merhaba Amh 2,29 tsh 1,13 lh 11 fsh 6,05 normal yolla gebelik oluşabilir mi ?

  17 Eylül 2022 / 01:03
  • Bahçeci
   ***** Yanıtla

   Merhaba,

   Değerleriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,

   Bahçeci Ailesi

   23 Ekim 2022 / 08:45
 • ***** Yanıtla

  İyi günler benim amh değerim 1.43 çıkıyor bende tüplerde sıvı birikimi olduğunu söyledi doktor gerçekten imkansız mi çocuk sahibi olmam

  12 Ağustos 2022 / 13:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor. Tüplerdeki sıvı birikimi içinde doktorunuz size en doğru tedaviyi uygulayacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   12 Ağustos 2022 / 15:00
 • ***** Yanıtla

  Benim amh değerim 0.634 benim tüp bebek de tutar mı ? Yenden doktora gidip amh olcturmeye korkuyorum FSH da sorunum yok

  6 Ağustos 2022 / 01:12
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Sizi muayene etmeden net bir şey söyleyemeyiz. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan hekimlerimize randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Ağustos 2022 / 13:38
 • ***** Yanıtla

  Merhaba sali gunu amh 2.11 cuma gunku amh 1.30 3 gun arayla amh bu kadar dusermi?
  Yoksa labaratuvarda bir sorunmu var?

  12 Mart 2022 / 10:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Laboratuvar referans değerleri farklılık gösterebilir. Doktora başvurmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Mart 2022 / 10:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba amh 0,2 fsh 9 e2 70 ve tsh 4,33 bu değerlerle doğal yollarla hamile kalmam mümkün mü acaba

  11 Kasım 2021 / 11:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH testiniz düşük görünüyor, vakit kaybetmeden alanında uzman bir hekime başvurmanızı öneririz. Dilerseniz buraya tıklayarak doktorlarımızla ücretsiz görüşebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Kasım 2021 / 09:58
 • ***** Yanıtla

  Merhaba yaşım 32 amh değerim 2 sizce bir sorun var mı? Normal mi yoksa tüp bebek mi anlayamıyorum. Şimdiden teşekkürler

  16 Temmuz 2021 / 13:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca AMH değeri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Ağustos 2021 / 16:26
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 39 yaşındayım FsH 5.56 LH 2.11prolaktin14.54 TSH 2.8136 AMH 0.57 progesteron 1.48 Estrediol 33 degerlerim bu şekilde ne önerirsiniz

  2 Aralık 2020 / 17:06
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. Yumurta rezervinde azalma görülüyor. AMH değeri de diğer kan değerleri çocuk sahibi olmada tek başına etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Aralık 2020 / 10:54
   • ***** Yanıtla

    Merhaba adetimin 3. Günü yapılan hormon testine göre fsh :9.1 lh:7.3 çıktı. Bu degerler çocuk sahibi olmamı güçlestirir mi ?

    22 Ekim 2021 / 14:35
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     Değerleriniz normal görünüyor. Fakat yalnızca kan testleri kesin bir değerlendirme için yeterli değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim içi bozukluklar da gebeliği etkilemektedir. Dilerseniz buraya tıklayarak kan sonuçlarınızla ilgili detaylı bilgi alabilir, doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     25 Ekim 2021 / 11:00
     • *****

      Amh değerim 0.02 çıktı Dr. Hiç yumurtam olmadığını söyledi yaşım 27. Bir şey yapılamaz mı lütfen yardımcı olur musunuz

      30 Mart 2022 / 21:47
     • Bahçeci
      *****

      Merhaba,

      Adetleriniz düzenli ise vakit kaybetmeden doktora başvurmanızı öneririz. AMH değeriniz çok düşük görünüyor maalesef. Bunun dışında çocuk sahibi olmada yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefonumuzdan kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

      Saygılarımızla,
      Bahçeci Ailesi

      10 Nisan 2022 / 01:52
     • *****

      Merhaba amh 0001 erken menopoz yaş 38 besyildir düzgün adet gormuyorum neyapmali

      23 Nisan 2022 / 05:17
   • ***** Yanıtla

    MerhabaAMH 0.730 42 yaşındayım bir yıl önce bir kürtajım oldu normal yollarla gebe kaldım.AMH 0.730 bu değerle normal yolla gebe kala bilirmiyim

    19 Mayıs 2022 / 13:37
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz düşük görünüyor. Doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     2 Haziran 2022 / 11:21
 • ***** Yanıtla

  Yaşım 40 amh değerim 0.013 rezervem çok mu düşük tüp bebek olur mu

  3 Kasım 2020 / 23:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH testi değeriniz düşük görünüyor fakat bebek sahibi olmanız ile ilgili yumurta rezervi, sperm kalitesi, rahim içi durumunu değerlendirmek gerekir. Dilerseniz buraya tıklayarak kadın doğum uzmanlarımızla ücretsiz görüşebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   11 Kasım 2020 / 15:33
   • ***** Yanıtla

    Merhaba Ahm değerim 11.95 hamile kalma şansım var mı

    8 Ekim 2021 / 15:52
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz yüksek görünüyor. Detaylı muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     13 Ekim 2021 / 14:01
  • ***** Yanıtla

   Zeynep hanım merhabalar
   Benim de AMH değerim size yakın çok yeni tüp bebek görüşmekerine başladım
   Şu an ne durumdasınız acaba sorabilirmiyim
   Çok teşekkürler

   12 Aralık 2021 / 03:29
 • ***** Yanıtla

  Yanıtla
  Merhaba 31 yaşındayım fah 9,74 amh 1,23 çıktı kasım doğum uzmanı tüp bebek merkezine yönlendirdi bu konuda ne önerirsiniz

  14 Ekim 2020 / 00:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurta kalitesini birebir etkileyen FSH değeri yükselmeye başlamış, AMH değeriniz 1’e yaklaşmış. Dilerseniz buraya tıklayarak doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Ekim 2020 / 15:14
   • ***** Yanıtla

    Merhaba daha önce bir dusugum oldu sonrasinda amh değerim 0.47 çıktı tekrardan doğal yolla hamile kalma şansım var mı yoksa tüp bebek mi yaptirmaliyim

    25 Ekim 2021 / 23:40
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz 1’in altında bu yüzden genel muayene için doktora başvurmanızı öneririz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     26 Ekim 2021 / 12:03
   • ***** Yanıtla

    Merhabalar yaşım 49 amh değerim 003 tüp bebek şansım sizce varmı

    25 Aralık 2021 / 02:10
    • Bahçeci
     ***** Yanıtla

     Merhaba,

     45 yaş üzerinde tüp bebek tedavi başarı oranı çok düşük oluyor. 49 yaş için tüp bebek önermiyoruz.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     10 Ocak 2022 / 09:33
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bende yumurtalık rezervim azdı.tup bebek tedavisine başladım transferimin 11.günü 29 yaşındayım. Bugün biraz koştum ve karnimda kasımlarımda adet sancısı oluştu embriyo düşmüş müdür acaba 1 dk seri yürüdüm bi kaç adim koştum sadece çok endişeliyim kanama yok nolur cvp verin

  10 Ağustos 2020 / 11:28
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Koşmadan kaynaklı ağrı oluşmuş olabilir. Gebelik ile ilgili net cevap için kandan Beta HCG testi yaptırmanızı öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Ağustos 2020 / 17:17
   • ***** Yanıtla

    Benim AMH degerim 1.13 gebelik mumkunmu sizce yas 27

    8 Mart 2022 / 15:57
    • Bahçeci
     Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

     Merhaba,

     AMH değeriniz normal görünüyor fakat yalnızca kan değerleri çocuk sahibi olmada etken değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim için etmenler, immün sistem rahatsızlıkları ve genetik faktörler de çocuk sahibi olmada büyük rol oynar.

     Saygılarımızla,
     Bahçeci Ailesi

     14 Mart 2022 / 10:20
 • ***** Yanıtla

  Tülay hanim bebeginiz oldumu suanda bende 44 yasindayim benimde yok bebegim

  11 Mart 2020 / 01:49
 • ***** Yanıtla

  fsh 17 den 8 düştü amh 0.8 çıktı napmalıyım hamile kalma şansım varmı

  11 Şubat 2020 / 14:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünüyor. FSH değeriniz çok yüksek değil fakat yalnızca kan değerleri kesin bir değerlendirme için yeterli değildir. Yumurta-sperm kalitesi, rahim içi faktörler de gebelik için önemlidir. Detaylı değerlendirme için buraya tıklayarak doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla
   Bahçeci Ailesi

   13 Şubat 2020 / 12:33
  • ***** Yanıtla

   Nurgül hanım FSH nasıl düşürdünüz yardımcı olur musınız

   1 Aralık 2021 / 00:05
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 42 yaşındayım 17 yıllık evliyim hiç çocuğum yok şuan tüp bebek tedavisine başladım ama 1tane yumurtam varmış şansımın olmadığını söyledi doktorum amh test sonucum 0.07 sizce hiç şansım yokmu

  16 Aralık 2019 / 19:17
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeri 0.02 olup bebeği ile ziyaretimize gelen annelerimiz bulunmaktadır, ümidinizi kaybetmeyin. Doktorlarımız tıbbi geçmişinizi değerlendirdikten sonra uygun görürlerse tedavi yapılabilir, güzel haberi alabilirsiniz. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Aralık 2019 / 12:06
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 8 yıldır evliyim polistık över var iğne yöntemi ile 5 yıl önce hamile kaldım sonra 3 kere daha iğne yontemi denedim yumurta rezervim azalmismidir

  7 Aralık 2019 / 10:16
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İğne sebebiyle yumurta rezervinde herhangi bir azalma olmamaktadır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Aralık 2019 / 18:03
 • ***** Yanıtla

  26 yaşındayım amh değerim 0,446 çıktı direk tüp bebek mi yapılması gerekiyor yoksa herhangi bir tedavisi var mı?

  14 Temmuz 2019 / 00:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Değeriniz düşük olduğu için bekar iseniz yumurta dondurma işlemi yaptırmanızı, evli iseniz vakit kaybetmeden tüp bebek tedavisine başlamanızı öneriyoruz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2019 / 18:20
 • ***** Yanıtla

  Amh değerimi yazmayı unutmuşum oda 2.56

  10 Temmuz 2019 / 20:45
 • ***** Yanıtla

  Merhaba adet 3. Günü hormon değerlerim tsh3.14
  Fsh:7.95
  Prolaktin :46 daha sonra dostinexle 1.33 e düştü
  Estradiol:41.69
  Lh:4.45
  21. Gün progesteron:17.25 rahim filmimde tüplerde az geçiş vardı burda gebeliğin olmamasına engel varmıdır

  10 Temmuz 2019 / 20:36
 • ***** Yanıtla

  3 kez düşük yaptım bir kez tüp bebek ve oda düşükle sonlandı bir aylik dışarıda iki gün oldu donermisiniz

  29 Haziran 2019 / 20:14
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tekrarlayan düşüklerin genetik hastalık veya rahimsel sebepleri olabilir. Detaylı olarak araştırma yapılmasını öneririz. Dilerseniz doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme için 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da http://bit.ly/322Ut0T linke tıklayarak whatsapptan yazabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   2 Temmuz 2019 / 17:28
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 31 yasındayım bir yıldır bebek sahibi olmak istiyoruz yumurta rezervim düşük çıktı hamile kalma şansım yokmu

  18 Nisan 2019 / 11:42
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurta rezervi düşük olan hastalarımıza uyguladığımız birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   18 Nisan 2019 / 13:33
 • ***** Yanıtla

  34 yaşındayım.0.01 amh testim.tüp bebek şansım var mıdır?teşekkür ederim…

  1 Şubat 2019 / 20:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet gördüğünüz sürece anne olma şansınız vardır. AMH değerinizin düşük olması bu şansı azaltmakla beraber detaylı muayene etmeden kesin bir şey söylememiz mümkün değildir. Dilerseniz 444 39 49’dan bizi arayabilir ya da https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Şubat 2019 / 11:20
 • ***** Yanıtla

  Hocam ben 34 yaşındayım geçense çikolata kistinden dolayı sol yumurtalığın alındı amh değerim düşmüş napmam gerekiyor hocam ne öneriyorsunuz birseenedir olmuyor

  18 Aralık 2018 / 17:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz yumurta kapasitesini gösteren en önemli hormon testidir. Fakat yumurta rezerviniz kadar yumurtanın kalitesi de önemlidir. Yumurta kalite ve kapasitenizi ölçmek ve tedavinizi planlamak için doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaranızı bize iletebilirsiniz, ilgili birimimiz sizi arayarak detaylı bilgi verecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Aralık 2018 / 14:00
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam 40 yaşindayim AMH 0.22 ve Fsh 10.7 ultrason da 8 folikol doktor tesbit etti. Adet donemi hariç yapılan teste 0.72 amh değeri. Tüp bebek için ne kadar şansin var? Normal hamele kalabilir miyim? 5 ayıdır evliyim. Teşekkür ederim

  30 Ağustos 2018 / 23:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   AMH değeriniz düşük görünmekte. Kesin bir cevap verebilmemiz için muayene olmanız gerekmektedir. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linki tıklayarak iletişim formunu doldurabilir ya da 444 39 49’dan bize ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Eylül 2018 / 18:44
 • ***** Yanıtla

  Amh.0.06 fsh 45 tup bebek hamile kalma olasılığı nedir?

  18 Ağustos 2018 / 17:54
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Amh değeriniz çok düşük ve fsh değeriniz çok yüksek. Gebelik şansınız değerlerinize göre az görünmekte. Fakat kesin bir cevap verebilmemiz için doktorlarımız tarafından muayene edilmeniz gerekmektedir. Dilerseniz bize 44 39 49’dan ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Ağustos 2018 / 17:15
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 45 yaşındayım amh 0,22 tüp bebek şansım var mı. Teşekkürler

  13 Şubat 2018 / 00:38
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Amh değeriniz ve yaşınız tüp bebek tedavisi için riskli grupta yer alıyor. Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Şubat 2018 / 15:10
 • ***** Yanıtla

  33 yaşındayım fsh 57. 85 cıktı yumurtalıklarda küçülme var dedi doktor 2 yıldır hiç adet olmuyorum 1 kizim var ilerde gene anne olabilirmiyim tup bebek şansın bile yok dedi doktor erken menepoz dedi ilaç verdi 3 ay kılan gene gel dedi sadece kemik erimesi olmasın diye tedavi ise yarar dedi bu ilaç içinde sizde ilerde fsh düşlerde yine anne olabilirmiyim

  23 Ocak 2018 / 00:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Şubat 2018 / 19:02
 • ***** Yanıtla

  Mrb ben 25 yasindayim daha once 2 defa tup bebek denedik ikiside kimyasal gebelik oldu ilkinde 15 ikincisinde 8 yunurta toplandi simdi tekrar basladik muayene oldugumda sadece 4 yumurta goruldu doktorumuz tedaviyi durdurmamizi istedi yumurtalarin azalmasi sebebi ne olabalir sayilari tekrar artarmi

  16 Ocak 2018 / 20:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   19 Ocak 2018 / 10:18
 • Bahçeci
  Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

  Merhaba,

  Türkiye’de, İstanbul-Altunizade ve Fulya, Diyarbakır ve Ankara merkezlerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz hangi merkezimiz ile bağlantıya geçmek istediğinizi telefon numaranızla birlikte bize iletebilirsiniz. İlgili departmanımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Bahçeci Ailesi

  14 Aralık 2017 / 12:03
 • ***** Yanıtla

  Merhaba hocam ben selver 29 yasindayim ilk evliligim 5 sene surdu simdi ikinci evliligimi yaptim bir yillik evligim suan..ve ne kadar istediysemde cocugum olmuyor.Alti aydir doktora gidiyorum iki yumurtaligimdada 3 cm lik kistler var ve hormon icin kan testi oldum prolaktinim 103 cikti cok yuksek dedi doktorum ve dostineks diye bi ilac kullandim bi ay sonra kontrole gittim doktorum 3 ay ilacsiz gebe kalmayi dene gel dedi gene kalamadim ve kontrole gittim tekrar bakildi prolaktinime 84 cikti beyin mr istedi cektirdim ve beynimde hipofiz bezinde kucuk bi adenom oldugunu soylediler ve beni beyin cerrahina yonlendirdiler gittim mr la doktor ameliyatlik buyuklukte degil dedi beni endoksine gonderdi gittim oda adetlerimi sordu heray duzenli oldugumu soyledim tumorden dolayi olmuyo olabilir dedi kistlerimin zararinin olucagini zannetmiyorum dedi ve bana dostineks ilacini gene verdi 3 ay kullan gel dedi gebe kalirsan birakda gel dedi ama suana kadar hic bi doktorum yumurta sayima ve islevine bakmadi …neden cocugum olmuyo diye cok dusunuyorum yumurtalarimla ilgisi varmidir acaba..Bu arada esiminde ikinci evliligi ilk evliliginden iki cocugu var ve 39 yasinda gayet dinc biri…lutfen hocam beni aydinlatip yardimci olurmusunuz senelerdir ugrasiyorum …umudumu kaybetmek uzereyim…simdiden tesekkurler..sabirsizlikla cevabinizi bekliyorummmmmmm……

  13 Aralık 2017 / 20:53
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Aralık 2017 / 11:27
 • ***** Yanıtla

  Hocam benim 4 yumurtamda işlem görmuyor.iki üc tüp bebek merkezinde tedavi gördüm ama.yumurtalarim yine işlem görmedi.ne yapmam lazim

  4 Kasım 2017 / 21:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz hangi merkezimizle iletişime geçmek istediğinizi bize iletebilirsiniz ve iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 09:51
 • ***** Yanıtla

  10yıllık evliyim kendiliginden hic bi tedavi olmadan iki defa kimyasal gebelik gecirdim bir asilama bir tüp bebek yaptik yine olmadi doktorum hic bir sorun yok ken neden olmadığına oda şaşırdı bizimde bilinmeyendendir. Sizce hicbir sorun yokken birde kendiliginden iki kez gebe kalmışım tekrar tüp bebek yapimmi yoksa bekliyimmi ne onerirsiniz

  10 Ekim 2017 / 01:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:23
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 34 yaşındayım 1 hafta önce aşılama oldum 2 gün önce beta testi yaptırdım sonuç 10.70 çıktı 48saat sonra tekrar yaptırdım 3.21 çıktı erken test yaptırdığım içinmi sonuçlar böyle çıkıyor yardimci olun lütfen tekrar test yaptirmalimiyim yada ne kadar sonra yaptirmaliyim

  5 Ekim 2017 / 01:54
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 36 yaşında 7 tüp 2 aşılama denemem oldu başarısız oldu. yumurtalık rezervim amh 0.44 fsh 17sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler…

  21 Eylül 2017 / 18:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 10:29
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 27yasında bekar bı bayanım fsh yukselıgı nedeniyle over yetmezliği teshısı konuldu ıkı kez yuksek cıktı biri 15 digeri 23 dıger degerlerım normal cikiyor ve amh testi istendi 2.1 cıktı adet duzenım yoktu ama son 6aydır cok duzenlı tek sorunum adet sırasında fazla kanamam ve uzun sürmesi genelde 15 gun suruyor benım evlendiğimde çocuğum olur mu?

  25 Temmuz 2017 / 13:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 11:18
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 38 yaşında 3 kez tüp bebek denemem oldu. Yumurtalık rezervinin azaldığı söylendi. Sonuncusu 9 mayısta 2 adet embriyo transferim oldu fakat negatif çıktı. Tekrar denemek istiyorum ne zaman başlamalıyım.

  23 Mayıs 2017 / 00:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İki tedavi arasında çok fazla zaman kaybetmeden yeni bir tüp bebek tedavisine başlamalısınız. Yumurta rezerviniz azaldığı için havuz yöntemi denenebilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Temmuz 2017 / 15:20
 • ***** Yanıtla

  Yumurtalıq rezervi 026 hamile qalma şansım varmı
  Tedavi olsam olarmı bir kızım var

  26 Nisan 2017 / 15:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yumurta rezerviniz çok az ancak biz çok zor vakalarda bile güzel sonuçlar elde edebiliyoruz. Bu konuda size daha iyi bilgi verebilmemiz için kliniğimize muayeneye gelmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mayıs 2017 / 15:21
 • ***** Yanıtla

  Benim fsh 10.38 çıktı yaşım 33 3 buçuk yaşında oğlum var 6 ay önce kurtaj oldum normal yolla gene kalabilir miyim

  19 Nisan 2017 / 10:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Çıkan sonuçlarınızı [email protected] adresine iletişim bilgilerinizle mail atmanızı rica ederiz. Uzman hekimimiz konu ile ilgili size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 12:33
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar üç düşük bi mol gebelik geçirdim hicbirisinde kalp atimi duymadım gerekli tahlil ve kontrollerimi oldum fakat herhangi bi sorun bulamadilar yeniden hamile kalmayi istiyorum nasıl bi tedavi oneriyosunuz

  9 Nisan 2017 / 02:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden bir tedavi önermemiz doğru olamayacaktır. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Nisan 2017 / 13:09
 • ***** Yanıtla

  Ben ıkı yıllık evlıyım ve bır yıl once bes haftaluk dusuk yaptım ve dusukten sonra hamıle kalmadım duzensız hasta oluyorum ne yapmalıyım

  25 Mart 2017 / 10:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Adet döneminiz düzensiz oluyorsa bu durum gebe kalmanızı zorlaştırabilir. Korunmasız cinsel ilişkiye rağmen gebelik oluşmuyorsa bir uzmana danışmanızda fayda var. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   3 Nisan 2017 / 12:36
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben fransadan 43 yasindayim 3 kere endometriosis den ameliyat oldum son yaptigimiz testler yumurta rezervim az oldugunu soylediler ve rahim kanallarim filimde kapali dediler tup bebek tedavisi yapilmadi tup bebek tedavisi yapilabilirmi Ahm. 1.3 pmol. 0.2 ng/ ml tup bebek tedavisi yapilabilirmi saygilarimla.

  13 Mart 2017 / 18:10
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İletişim bilgilerinizi ve elinizdeki test sonuçlarınızı [email protected] adresine mail atmanızı rica ederiz. Uzman hekimimiz konu ile ilgili size geri dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2017 / 10:56
 • ***** Yanıtla

  Merhaba bn 42 yaşındayım 20 yaşında bir oğlum var.. 1.5 yıl önce tekrar evlendim..geçen yıl hamile kaldım 10 haftalıkken düşük yaptım.. üzerinden neredeyse 1 yıl geçti.. ama tekrar hamile kalamadım… Hollanda’da yaşıyorum.. burada hiç doktora gitmedim… tüp bebek şansımız var mı..? Çok istiyoruz.. her adet dönemimde ağlıyorum psikolojim bozuldu.. Hollanda’da 40 yaşından snra tüp bebekte yapmıyorlar mış.. bana yardımcı olursanız sevinirim

  12 Mart 2017 / 03:56
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine mail atabilirseniz uzman hekimlerimiz konu ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Adet görmeye devam ediyorsanız bir şansınız var demektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   16 Mart 2017 / 10:44
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 28 yasindayim. Düzenli adet goruyorum. 6 aydir korunmuyoruz. Aralik ayinda kimyasal gebelik gecirdim. Hormon degerlerim ea33.75 fsh 12.20 lh 4.35 normal mi?

  15 Şubat 2017 / 23:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İletişim bilgilerinizi iletebilirseniz uzman doktorumuz sizi arayıp konu ile ilgili bilgilendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Şubat 2017 / 11:11
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Hocam merhaba 27 yaşındayım adetimin 3. Günü yaptırdığım hormon testim TSH 1.70 LH 4.6 FSH 6.6 prolaktin 18.0 d vit 28.4 (75-250) anti müller 0.76 (0.89-9.85) değerlendirebilirseniz çok mutlu olurum. Tüp bebek mi yaptırmam lazım amh değerim yükselir mi ilaçla? Ultrason muayenesinde bi sıkıntı yokmuş çok sevgiler..

  6 Şubat 2017 / 11:46
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Amh değeriniz düşük olduğu için bir an önce tedaviye başlamakta fayda vardır. Amh değeri ilaçla yükselmemektedir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   14 Şubat 2017 / 13:49
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  TSH 1.610
  E2 141
  FSH 4.6
  LH 3.7
  GLUKOZ ACLIK 85
  HOMA.IR ENDEKSI 1.77
  INSULIN 8.45
  AMH O.O3
  47 YAŞINDAYIM bu değerler ile tup bebek denemesi yapabilirmiyim

  10 Ocak 2017 / 19:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yaş faktörü ve yumurtalık rezervinden dolayı tedavi önermemiz çok doğru olmaz. AMH sonucu, yumurtalık rezervinin neredeyse bittiğini gösteriyor. İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   17 Ocak 2017 / 13:52
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Benim bir kizim var yedi yasinda ve bes senedir cocuk istiyoruz bir sene once amiliyat oldum tek yumurtam kapili dendi hamile kalma sansim varmi tesekkür ederim simdiden

  2 Ocak 2017 / 00:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden bir öneride bulunmamız doğru olmayacaktır. Ancak yumurta üretimi devam eden her kadının düşükte olsa gebe kalma ihtimali vardır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 12:52
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Ben 26 yaşındayım adetimin ikinci günde talilerim bu şekilede çıkti(amh 1.90ng/ml ,fsh 6.25 , lh 6.75, E2 49) geblik için ve yumurta rezervim için durumum nasıldır lütfen yardımcı olun

  1 Ocak 2017 / 18:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sonuçlarınız normal ama muayene ile de teyit etmek gerekir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 12:38
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  38 yasindayim.2009 yilinda 22milimcikolata kisti teshisi ile ameliyat edildim ve bilgim olmadan sag yumurtaligim alindi.sag tarafta yine 3.5×5 ebadinda kist var.amh0.14 fsh 23.50..tup bebekte bile sansimin olmadigi soylendi.hic tedavi gormedim ve hic cocugum yok.tup bebek sonuc verir mi?

  30 Aralık 2016 / 13:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden bir yorum yapmamız doğru olmayacaktır. Dilerseniz 444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak muayeneye gelebilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Ocak 2017 / 13:18
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Ben 46yasindayim bekarim çocuğumun olmasını istiyorum evlenirsem çocuğum olması için bakmam lazım

  22 Aralık 2016 / 16:20
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   444 39 49 numaralı telefondan randevu alarak kliniğimize gelebilirsiniz. Doktorumuz sizi muayene ederek gebe kalma şansınız ne kadar size iletecektir. Kullanmanız gereken vitamin ve benzeri ilaçlar varsa da sizi konu ile ilgili ayrıntılı bilgilendirebilirler.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Aralık 2016 / 15:53
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.. benim sorunum amh degeri. 0.90 çıktı. Geçen ay aşilama denedim tutmadı. Size direk tüp bebek mi denemeliyim. 30 yasindayım 1.5 yıldır bebek istiyoruz. Öncesinde 2 yil ilacla korunduk. Normal yoldan anne olma şansım yok mu ? Teşekkürler. ..

  28 Kasım 2016 / 20:13
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   1,5 yıldır korunmasız cinsel birlikteliğe rağmen bir gebelik durumu söz konusu değilse bir uzmana danışmakta fayda vardır. Daha önce bir aşılama denemeniz olmuş. Sizin yumurta rezerviniz iyiyse, eşinizin sperm kalitesinde ciddi sorunlar yoksa 2. bir aşılama işlemi deneyebilirsiniz ancak bunun kararını muayene esnasında doktorunuzun söylemesi en doğru olanıdır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Kasım 2016 / 12:58
 • ***** Yanıtla

  41 yaşındayım yeni tup bebek tedavisi yaptirdim tutmadı Dr yumurtan 1 adet,yumurta kaliten kötü dedi ve kistin var dedi acaba bunun bir tedavisi varmidir

  22 Kasım 2016 / 23:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bu durumda olup gebe kalan bir çok hastamız var. Dilerseniz iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz. İlgili ekibimiz konu ile ilgili arayarak sizi bilgilendirecektir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   23 Kasım 2016 / 08:09
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  36 yaşındayım ve tekrar çocuk sahibi olmak istiyorum fakat amh hormonum önceki teste 0.607 fish 9.11 çıkmıştı birse rakı teste amh 0.98 fish 0 7.30 çıktı bu değerlere göre hamile kalabilirmiyim ayrıca bende boğazında gyta tir nodul var bu hamile kalmamak için olumzuz bir etkenmidir

  22 Eylül 2016 / 02:11
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Guatr bulunması hamileliği olumsuz etkileyebilir. Amh ve fsh sonucunuza göre yumurta rezerviniz az görünüyor. Bir an önce randevu alarak muayene için kliniğimize gelmenizi öneririz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   26 Eylül 2016 / 11:29
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  yardimci olurmusunuz lùtfen almanyada yasiyorum 3 kez asilama ve simdi tup bebek olucam i genleri almama ragmen sadece bir yumurta 11ml bugun e kadar yani yumurtaliklarim calismiyo ne yapmam gerek devam mi yoksa bitirim cok uzgunum 27 yasinyaim burda bana sansin cok az hamile kalman icin diyolar

  15 Eylül 2016 / 15:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Yaşınız itibari ile gebe kalma şansınız olabilir. Ancak sizi muayene etmeden bir yorum yapmamız doğru olmayacaktır. Elinizdeki sonuçları [email protected] adresine mail atmanızı rica ederiz. Uzman hekimimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Eylül 2016 / 17:08
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Mrb ben dört yıldır evliyim eşim çocuk istemiyordu ve şimdi istiyoruz olmuyor hiç bir sıkıntı yok adet tim düzenli doktora gittim Yumurtaların gelişmiş dedi acaba hamile kalirmiyim

  8 Eylül 2016 / 13:58
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Hiç bir sorun yoksa kadının yaşı da müsaitse gebelik oluşabilir. Ancak kesin cevabı sizi muayene ettikten sonra verebiliriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   21 Eylül 2016 / 17:06
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  38 yaşındayım 4 yaşında bir kızım var ve tedavisiz oldu 2 yıldır çok uğraştık ama çocuğumuz olmuyor son 3 aydır fsh sürkeli yükselişte bu ayki değeri fsh 25.76 prolaktin 25.77 tsh0.673 lh 10.16 ve amh 0.78 tüp bebek önerdiler şansım kaç olur

  7 Eylül 2016 / 15:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Sizi muayene etmeden yumurtalık kapasitesini görmeden bir oran vermemiz doğru olmaz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2016 / 10:07
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Sayın hocam ben 44yaşında 4yillik evliyim iki kere tüp bebek denedim tutmadı ikinci tüpbebek tedavisinde beni hapla bir sene oyaladi bu süreçte fsh 87 çıktı acaba benim çocuğum olurmu bana yardimci olursaniz sevinirim Saygilarimla

  6 Eylül 2016 / 19:04
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İleri yaş anne adayı olduğunuz için çok vakit kaybetmeden tüp bebek tedavisine başvurmalısınız. Randevu alarak kliniğimize gelebilirsiniz. Sizi muayene ettikten sonra daha net bilgi verebiliriz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Eylül 2016 / 10:11
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Merhaba ben 7defa tupbek tedavisi denedim 3defa tiransferim oldu 3defa dejenere oldu 1defa toplama isleminden sonra 3gunu tiransfere uygun olmadigi bilgisini aldim acaba napabilirim kalitesiz yumurta ve rezervi dusuk biriyim

  27 Ağustos 2016 / 15:27
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Dilerseniz doktorlarımızla ücretsiz ön görüşmeye gelebilirsiniz. Elinizdeki testleri değerlendirip bir öneride bulunmak daha doğru olacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Ağustos 2016 / 16:13
 • Bahçeci
  ***** Yanıtla

  Iyi aksamlar ben 1975 dogumlu41 yasindayim 2015 haziran ayinda bir tüp bebek denemem olumsuz sonuclandi ben son zamanlarda artik gec kaldigimi düsünüyorum ama son defada tüp bebek denemek istiyorum size nasil ulasabilirim en kisa zamanda bana yazarsaniz sevinirim eylül 5 te adet olucam

  24 Ağustos 2016 / 00:15
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bize 444 39 49 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz iletişim bilgilerinizi iletin ilgili ekibimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Ağustos 2016 / 11:30
 • ***** Yanıtla

  Merhabalar 4 ay önce bir düşük yaptım çocuğum yumurta atlatma ile yapalım dedi doktorum bundan önce ise midede tümör olduğu için tedavi sürecinde çocuk yasaktı bu yaz doktorum acil bebek yapın dedi fakat bebegimi üç aylıkken şiddetli kanama sonucu 15 gun sonucunda düştü şimdi ise doktorum AMH testi yaptı test sonucun dusuk geldi dusuk yaptığım için dusuk gelebilir mi yoksa acil olarak aşılama ve tüp bebek mi denemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

  10 Haziran 2016 / 23:09
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Haziran 2016 / 11:24
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 19 senelik evliyim 40 yaşındayım erken menopoza girdim regl olmak için doktorum ilaç verdi tüp bebek yapma sansım varmı bana%5 sansım oldunu söyledi seker hastasıyım ayrıca tüp bebek yapmak istiyorum sansım varmı teşekkürler, iyi çalışmalar

  5 Haziran 2016 / 01:36
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Uzman doktorumuz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Haziran 2016 / 10:53
 • ***** Yanıtla

  Salam hocam iki defa tup bebek denedik esimin yumurtasi 4atet idi ikisi cilik dedi doktor diger ikisi de tedaviye yanit vermedi tirasfer gercek leşmedi esimin yumurta kalitesi duşuk diyorlar doktorlar yas29 kilo 59 yardimci olabilirmisin

  3 Haziran 2016 / 12:05
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Daha önceki denemedeki test ve sonuçlarınızı [email protected]m adresine mail atmanızı rica ederiz. Doktorlarımız sonuçları inceleyerek size geri dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Haziran 2016 / 10:57
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 33 yaşındayım 12 yılık evliyim 4 aşılama 3tup bebek tedavisi gördüm ama bir sonuç alamadim yumurta kalitem çok düşük yaşım 20lerdeyken bile yumurta kalitem hep düşüktü ne yapmam gerekiyor dr um bana mini Tüp bebek tedavisi olcan dedi bunun çocuk sahibi olma şansımı yüksekliği varmı sizce lütfen yardımcı olurmusunuz

  1 Haziran 2016 / 01:21
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Tüp bebek ile gebe kalma şansınız normal gebeliğe göre daha yüksektir. Çünkü döllenme işlemi laboratuvar ortamında gerçekleştirilir.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Haziran 2016 / 10:59
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 20 yaşındayım 1.5 yillik evliyim yumurta rezervi azalmış denildi ve buna bagli olarakta fsh yüksek çıkıyor iki kere famara diye bir ilac kullandım ama yumurtalarim tepki vermedi acaba baska bi ilacla veya tedaviyle çocuk sahibi olabilir miyim

  24 Mayıs 2016 / 11:01
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   24 Mayıs 2016 / 17:01
 • ***** Yanıtla

  42 yaşındayım
  12 yaşında kızım var 6sene önce 2aylk karnımda öldü bidaha hamile kalmadım yumurtalıkları büyümüyor tüpbebeği denedim puregon 400ıu/0.72ml kartuş menogon 75lu 4gün kullandım yumurta gelişmedi sonlandırdı neyapmam lazım

  4 Mayıs 2016 / 14:39
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Siz ileri yaş anne grubuna giriyorsunuz. Yaşla birlikte rezervlerde azalma ve benzeri sorunları yaşayabilirsiniz. 444 3949 numaralı telefondan randevu alarak merkezimize gelebilirsiniz. Detaylı bir muayene sonrası bir öneride bulunmamız daha doğru olacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   9 Mayıs 2016 / 13:46
 • ***** Yanıtla

  Hocam 31 yaşındayım AMH değerim 0.9 çıktı fsh 8 durumum çok mu kritik tüp bebek mi yaptırmalıyım ya da tüp bebek de şansım düşük mü ?

  24 Nisan 2016 / 18:00
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Daha önceki denemelerinize ait sonuçlarınızı ve iletişim bilgilerinizi [email protected] adresine mail atarsanız ilgili departmanımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Nisan 2016 / 11:10
 • ***** Yanıtla

  Bi sorum daha olacak 2 aydır klomen kullanıyorum çatlarma iğnesi oldum zararı olurmu

  19 Nisan 2016 / 08:18
 • ***** Yanıtla

  Ben 26 yaşındayım 2 buçuk senedir bebek isyiyorum yumurta zayıflıgı varmış . Bu hastalıgın tedavisi varmı .

  19 Nisan 2016 / 07:44
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   25 Nisan 2016 / 10:59
 • ***** Yanıtla

  41yaşindaym 3defa tüp bebek yaptirdm tutmadı şimdide yumurtalarim az ve kalitesiz gözüküyor bir tedavi yöntemini varmı benim durumuma

  2 Nisan 2016 / 10:55
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   4 Nisan 2016 / 09:29
 • ***** Yanıtla

  yumurta rezervim düşük .44yaşındayım 4 tane düşük 3tane kürtajım var. tüp bebek tutarmı

  30 Mart 2016 / 15:59
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Mart 2016 / 16:32
  • ***** Yanıtla

   Serpil hnim bende 44 yaşindayim hiç cocugum olmadi gec kaldim amh 0.2 fsh 42 bu durumda olmaz dedi doktor üzgünüm ben ne yapabilirim

   7 Mart 2020 / 01:42
   • ***** Yanıtla

    Sizinle aynı durumdayım amh 0.05.yumurta rezervim bitmiş. 43 yaşındayım

    11 Mayıs 2021 / 09:08
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 29 yasindayim yumurtalik tuplerimin biri kapali gecen yil iki defa asilama yapildi tutmadi tup bebege gecicem bu surecte neler yapmaliyim yada yapmamaliyim.Tesekkur ederim

  29 Mart 2016 / 19:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   30 Mart 2016 / 16:31
 • ***** Yanıtla

  Merhaba.ben 44 yasinda 6 dusuk yapmis biriyim.son dusugum 2 hafta once yaptim 7 haftalikti.8 yillik evliyim.dogal yolla gebe kaliyorum.cocugum yok.pgd yaptirdim embriyolar genetik kusurlu oldugu icin dusuyor dendi.bana uygulanacak bi tedavi varmi.micro cip hastanenizde var mi bana olur mu.cocugum olma sansim varmi.

  6 Şubat 2016 / 22:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Şubat 2016 / 11:12
  • ***** Yanıtla

   Serbil hanim bebeginiz oldumu acaba ben yeni katildim 44 yasindayim

   11 Mart 2020 / 01:58
 • ***** Yanıtla

  Ben 36 yaşında 13 yıllık evliyim 4 kez çikolata kisti nden amalyatlar oldum 3 kez tup bebebek dedik şimdi 7 yaşında kızım var çikolata kistler im yok olmadı ikinci çocuk istiyoruz yumurta rezervim düşük tedavi m sonlandı yumurtanin yapısı bozuk çıktı 1 yıl geçti aradan tekrar tup bebek şansım varmı buarada ilaç kulaniyom visenna cevap yazarsaniz sevinirim

  6 Şubat 2016 / 14:49
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   8 Şubat 2016 / 11:14
 • ***** Yanıtla

  Merhaba ben 21yasindayim fsh18di 5ay once yumurta rezerve azalmış buy tüp bebek yaptım sadece 2yumurta toplandı biri boş çıktı diğerine olgunlasmadigi için iptal edildi transfer olmadı psikolojik çok bozuldu benim sorum bidaha tüp bebek denemelimiyim yoksa biraz ara vermelimiyim korkuyorum ya rezervem hiç kalmazsa diye şimdiden teşekkürler.

  2 Şubat 2016 / 22:19
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Dilerseniz ücretsiz ön görüşmemize gelebilirsiniz. Hem aklınıza takılan sorulara cevap almış olursunuz hem de kliniğimizin ücretsiz psikoloğundan yararlanabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Şubat 2016 / 10:03
 • ***** Yanıtla

  Merhaba, ben 46 yasindayim ve tüp bebek yaptirmak istiyorum. Ilk esimden 21 yasinda bir kizim var ama ikinci esimden malesef hamile kalamdim. Kendisininde iki oglu var ama 6 yildir beraber bir bebek icin ugrasiyoruz. Biz almanyada yasiyoruz ve burda bir kez tüp bebek uygulamasi denedik ama malesef tutmadi. Türkiyede acaba benim yasimda tüp bebek yaptirma imkanim varmi? Almanyada malesef 45 den sonra yasak.
  Saygilar

  14 Ocak 2016 / 21:41
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   15 Ocak 2016 / 14:21
 • ***** Yanıtla

  Hocam iyi günler 38 yaşındayım haşimota hastasıyım ve pko var 4 kez tüp bebek denedim 4 üde düşükle sonuçlandı genetik sonucunda nir sorun çıkmadı enson ağustos ayında denedim benim çocuğumun plma şansı varmıdır

  5 Ocak 2016 / 21:47
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   6 Ocak 2016 / 09:47
 • ***** Yanıtla

  Merhaba 28 yasindayim fsh 12,32 lh 4,79 e2 55 prolaktin 16,59 tsh 0,7 amh 1,29 degerlerim bu sekilde ne onerirsiniz?

  29 Aralık 2015 / 12:03
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Bilgilerinizi ilgili doktorumuza ilettik. Doktorumuz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   29 Aralık 2015 / 12:13
 • ***** Yanıtla

  Fsh 11.6 / Lh 10.51 / tsh 1.66 amh 0.74 doktorum hicbir tedavi yapmadan direk tup bebege baslamami tavsiye etti.. tavsiyenize ihtiyacim var

  23 Eylül 2015 / 16:30
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   28 Eylül 2015 / 10:37
 • ***** Yanıtla

  sayın hocam ben 39 yaşındayım eşimde57 yaşında tüp bebek yapmak istiyoruz ben bulundugum şehirde dr gittim sag yumurtalıgım çalışmıyormuş acaba tüp bebek şansım nedir bana maliyeti en fazla kaça mal olur maddiyatımda çok iyide degil saygılarımla

  5 Eylül 2015 / 21:08
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği blog sayfamız üzerinden fiyat bilgisi veremiyoruz. Fiyat bilgisi için 444 39 49 veya (212) 310 31 00 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz: https://bahceci.com/iletisim/
   Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi’nde verilen hizmetlerden, yapılan anlaşmalar çerçevesinde SGK hastaları faydalanabilmektedir. Detayları bu linkten öğrenebilirsiniz: https://bahceci.com/bilgilendirme/sgk/
   SGK ile ilgili detaylı bilgi için; 0216 545 55 55 numaralı telefonumuz aracılığıyla hasta danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da iletişim formumuzu doldurarak bilgi alabilirsiniz: https://bahceci.com/iletisim/
   Ayrıca sizi ücretsiz üreme sağlığı taramamıza bekleriz. Ücretsiz infertilite (kısırlık) muayenesi için 444 39 49 numaralı telefondan ya da iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz…

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   7 Eylül 2015 / 10:22
 • ***** Yanıtla

  Ben 10 yilik evliyim iki defa tup bebek yaptim taze embriyonile ilk seferde tutu ama iki defasinda 6 aylik bebeklerimi kaybetim cunku rahimde acilma oluyo ne yaziki simdi farkina vardi doktor simdi tutarsa dikis aticak dondurulmus embriyo ile denicem sizce doru kararmin aldi doktorum insalla artik olurr cevaplarsanis sevinirim tesekur ettim

  27 Ağustos 2015 / 23:33
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 12:14
 • ***** Yanıtla

  Ben 27 yaşındayım 102 kiloyum tüp bebek düşünüyorum aceba tutarmı kilomdan dolayı cvp verirseniz sevinirim tesekurler

  9 Temmuz 2015 / 03:02
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   13 Temmuz 2015 / 17:46
 • ***** Yanıtla

  merhb..ben 5 yıllık evliyim normal yollarla bebek sahibi olamadık..(hiç bir sorun olmadığı saptandı ) buna istinaden dr.tüp deneyelim dedi ve yumurta takibim 20 günü buldu tabi iğne ilaç destekli bir süreçti bu…ardından opu işlemi oldu. 8 tane yumurtamı aldılar.5 tanesinin kullanılabilir durumda oldugunu söylediler..ertesi gün dr.beni aradı ve embrio oluşmadı,yumurtaların hiç biri bölünmedi dedi..tabi çook büyük hayal kırıklıgı yaşadım..benm sorum yumurtalarımın kalitesiz olması tedavi süresinin uzadıgından olabilirmi?

  3 Temmuz 2015 / 11:18
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Kurallar gereği tıbbi sorularınızı buradan yanıtlayamıyoruz. Bizlere 444 39 49 nolu telefonumuzdan ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 12:18
 • ***** Yanıtla

  Slm hocam Nasılsıniz… fsh degerim.3.99….. amh degerim ise 0.50….tabiki allahtan ümit kesilmez…tek çarem tup bebek mi?? Suan doktorum benden histereskopi ve genetik yapilmasi gerektigini soyledi sizden en yakin zaman da cevap bekliyorum. ..??

  20 Haziran 2015 / 00:32
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz.
   Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.
   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   5 Aralık 2017 / 13:05
 • ***** Yanıtla

  Yasim 21 yumurta rezervim bitmis troidm yuksek tup bebekte ne kadar sansim var

  5 Mayıs 2015 / 23:22
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   10 Mayıs 2015 / 08:27
  • ***** Yanıtla

   21 yasinda yumurta bitermi ?
   Troid yumurtaları cabukmu bitirir?

   5 Aralık 2019 / 22:04
   • Bahçeci
    Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

    Merhaba,

    Troid yumurta kalitesini etkileyebilir. Endokrinoloji doktoru ile görüşüp troid değerlerinizi kontrol altına almalısınız.

    Saygılarımızla,
    Bahçeci Ailesi

    6 Aralık 2019 / 15:38
 • ***** Yanıtla

  33 yaşındayım yumurta sayım az olduğu için hamile kalamiyorum bi tedavisi var mı illa tüp bebek mi yaptirmal lazım cvp verirseniz sevinir. ..

  25 Nisan 2015 / 00:43
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Nisan 2015 / 15:04
 • ***** Yanıtla

  Turner sendurumlu cocuk sahibi olabilirmi nasil.?

  20 Nisan 2015 / 16:45
  • Bahçeci
   Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Yanıtla

   Merhaba,

   Konu ile ilgili size yardımcı olmak ve detaylı bilgi vermek isteriz. Dilerseniz https://bahceci.com/iletisim/ linkinden iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. İlgili birimimiz en kısa zamanda bilgi vermek için sizi arayacaktır.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

   Saygılarımızla,
   Bahçeci Ailesi

   27 Nisan 2015 / 15:05
  • ***** Yanıtla

   Bende turner sendromluyum tüp bebek tedavisine başlayacağız inşallah irtibata geçermisin benimlec

   27 Haziran 2019 / 02:07
   • ***** Yanıtla

    Duygu hanım bende turner sendromluyum 27 yaşındayım 6 aylık evliyim ve yumurtalık rezervim çok düşük hatta bitmiş durumda neredeyse sizin çocuğunuz oldumu bu konuda çok korkuyorum bana ulaşabilirmisiniz.

    19 Aralık 2021 / 12:19

Yorumunuzu Gönderin


Doktora Sorun - Prof. Dr. Fazilet Kübra BoynukalınSizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaranız: