Bahceci Tup Bebek
  • INTERNATIONAL PATIENTS

Bahçeci’den Çocuk Sahibi Olmak İsteyen Ailelere Işık Tutacak Bir Kitap; Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi!

Bahçeci’den Çocuk Sahibi Olmak İsteyen Ailelere Işık Tutacak Bir Kitap; Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi!

Bedeninizi tanıyıp ona sahip çıkmak, gücünüzün farkına varmak ve kendiliğinden gebe kalmanın anahtarlarını bulmak için bu kitabı mutlaka okumalısınız. Çok istemenize ve denemenize rağmen gebelik oluşmuyorsa tüp bebek tedavisi hakkında en geniş ve anlaması en kolay bilgileri, korku imparatorlukları kurmadan yine bu kitaptan öğrenebilirsiniz.

İngiltere Kraliyet Ailesi’nin ve Hollywood Yıldızları’nın doğum ve hamilelik danışmanlığını yapan ünlü yazar Zita West, İngiltere ve ABD’de çok satan son kitabı ‘Fertility and Conception’nın Türkiye’de yayınlanması için Prof. Dr. Mustafa Bahçeci ile ortak bir çalışmaya imza attı. Zita West, Türk okuruyla buluşacağı için çok heyecanlı! Dilimize ‘Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi’ adıyla çevirilen bu kitap çocuk sahibi olmak isteyen ailelere ışık tutacaktır.

Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi, Bahçeci Sağlık Grubu Merkezlerinde %28 indirimli olarak kargo dahil 30 TL’ye satılmaktadır. Doğurganlık & Gebe Kalma Rehberi’ni satın almak için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon Numaranız: