Bahceci Tup Bebek

BahçeciMAX E-güvenlik ve Doğrulama Sistemleri

BahçeciMAX, tüm kliniklerimizde kullandığımız, tüp bebek tedavisinde maksimum güvenlik sunan elektronik güvenlik sistemidir. Yazılım ve donanımı tamamen Bahçeci’ye özel olarak geliştirilmiş olan BahçeciMAX; sperm, yumurta ve embriyoları karışma riskine karşı koruyan dünyadaki en gelişmiş güvenlik sistemidir.

Tüp bebek tedavisi gören hastalarımıza ait sperm ve yumurta örneklerinin hatasız olarak eşleştirilmesini sağlayan BahçeciMAX, tedavinin tüm aşamalarında verilerin doğrulanmasını ve gerçek zamanlı olarak kontrol altında tutulmasını sağlıyor. Böylece kullanılmakta olan diğer sistemlere göre üst düzey güvenlik sunuyor.

Tüm dünyada kullanılmakta olan diğer güvenlik sistemlerde güvenlik açıkları bulunduğu için bu yazılım Bahçeci’ye özel olarak geliştirilmiştir. İşlemlerin her aşaması en ince ayrıntısına kadar analiz edilmiş ve BahçeciMAX hataya yer bırakmayacak şekilde hazırlanmıştır.

BahçeciMAX’ı Diğer Sistemlerden Ayıran Özellikler

  • Piyasada kullanılan ve radyo dalgalarıyla çalışan RFID güvenlik sistemleri embriyo üzerinde olumsuz etkiler yaratma potansiyeline sahiptir. BahçeciMAX barkodla çalıştığı için radyo dalgası yaymaz ve embriyoyu hiçbir şekilde etkilemez.
  • BahçeciMAX, toplu barkod basımına izin vermeyen özel bir sistem sunar. İşlem esnasında yalnızca tek bir hastanın barkodu basılabilir. Mevcut hastanın işlemi tamamlanmadan farklı bir hastanın barkodunu basmaya izin vermediği için karışma riskinin önüne geçer.
  • Sadece ana aşamalarda değil, işlemlerin tüm aşamalarında kontrol sağlar. 300’ün üzerinde eşleşme & doğrulama noktası ile dünyadaki en kapsamlı e-güvenlik ve dijital doğrulama sistemidir.
  • Onay sistemi, diğer sistemlerde olduğu gibi sadece barkod-hasta eşleştirmesi ile sınırlı değildir, belirli aşamalarda kullanıcı onayı devreye girer. Kullanıcı onayı ise her zaman çift kullanıcı ile yapılır, böylece hata payı kalmaz.

Sizi Arayalım

Danışmak istediğiniz konularla ilgili en kısa sürede sizi arayalım.

Telefon Numaranız: