Hasta Hikayeleri

En Güzel Öyküme Kavuşma

Translokasyon nedeniyle %15 şansımızla, yaşanan gebelik kayıplarıyla, umudumuzu yitirmek üzereyken Bahçeci kliniğinin kapısını çaldık. Bizi güleryüzüyle, babacan tavrıyla Dr.Müstecep Bey karşıladı. O kadar iyi ağırladı ki zorlu olan tedavim süresince gece gündüz haftasonu dinlemeden her zaman derdimizi dinledi.

Devamını Okuyun

Evimizin Neşesi

26.01.2016’da Bahçeci Ailesi’yle tanıştım ve 24.11.2016’da önce Rabbimin sonrada mükemmel doktorlarım Mustafa Bey ve Kübra Hanım’ın sayesinde 13 yıllık bir aradan sonra evimizin neşesi, 2. bebeğimize kavuştuk.

Devamını Okuyun

Şansınızı Mutlaka Deneyim

Ben yine anne olabildim, Mustafa Hoca’mın ve Emel Hanım’ın ilgisine sonsuz teşekkürler! Sizleri uzaklarda olsak da hiç unutmuyoruz. Yaralı ümitsiz çiftlerin yüzlerini güldürdünüz, emeğinize sonsuz minnettarız.

Devamını Okuyun

Almanya’dan İstanbul’a

18 Haziran 2017 tarihinde nihayet bebeğimize kavuştuk. Biz Almanya’da yaşıyoruz ve bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine Bahçeci Kliniği’ni tercih ettik.

Devamını Okuyun

Bebeğime Kavuşacağımı Biliyordum

Mustafa Hoca’m ve Kübra Hoca’ma sevgilerle diyerek başlamak istiyorum. Bahçeci kliniği araştırmaya başladığımda bebeğime kavuşacağımı biliyordum.

Devamını Okuyun

Çok İnandık, Çok Güvendik

Bahçeci ekibiyle tanışmadan önce bir üniversite hastanesinde 2 başarısız tüp bebek denememiz oldu. 2013 yılında arkadaş tavsiyesi biraz da araştırma üzerine Mustafa Bey ve ekibiyle tanıştık.

Devamını Okuyun

BİZİM KÜÇÜK MUCİZEMİZ

Dünyanın en güzel duygusuymuş anne olmak, tarifsiz benzersiz sevilirmiş evlat ve ne güzelmiş ona uyanmak her sabah. Ben bu duyguları yasarken her gün dua ediyorum size Güvenç Bey. İşinizi çok titiz bir şekilde ve bir abi sevecenliğiyle yapıyorsunuz.

Devamını Okuyun

Güvenebileceğim En Güzel Kapı

Sevgili doktorumuz merhaba. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizi bu mucizeye ulaştırdınız. Üç yıllık hasretimiz sizinle kısa surdu. Bütün sorularımıza gece gündüz cevap verdiniz.

Devamını Okuyun

Bize tarifi yapılamayacak büyük mutluluklar yaşattınız

8 subat 2016 tarihinde ikizlerimiz Ada ve Ruzgar hayata "merhaba" dediler. Bu umut dolu yolda, en buyuk payi olan, ictenligi ve basarilariyla hep yanimizda olan basta doktorumuz Güvenç Karlıkaya ve ekibine sonsuz tesekkur ederiz.

Devamını Okuyun

7 Ülke, 13 Merkez, 45.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek
Türkiye (4)
Kosova (2)
Bosna-Hersek (2)
Irak (2)
Azerbaycan (1)
Kıbrıs (1)
İngiltere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

yada 0216 545 55 55 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: