Hasta Hikayeleri

Hiç Vazgeçmedik

Merhaba, 7 yıllık evliyiz. Çocuğumuzun olmadığını 2 yıllık evliyken öğrendik. Eşim infertilite hastası. Gitmediği doktor kalmadı hep “yüzde 20 olur” dediler. Hatta bazı doktorlar “senin çocuğun olmaz” dediler. Biz hiç vazgeçmedik.

Devamını Okuyun

10 Sene Sonra Gelen Mutluluk

Öncelikle belirtmek isterim ki başta doktorumuz Müstecep Kavrut hocamıza ve Bahçeci Sağlık grubu çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Devamını Okuyun

Huzur ve Mutluluk Dolu Bir Yıl

2015 Nisan ayında Bahçeci kliniği Mustafa Bahçeci ile tanıştık ve hemen tedavimize başladık.2,5 aylık bir tedavi süreci sonucu 29.06.2015 tarihinde hamileydim. Evet bizim hikayemiz çok uzun değil, ilk denememizde Bahçeci kliniğinde bebeklerimize kavuştuk.

Devamını Okuyun

Kızımız Bize Yeni Yıl Hediyesi Oldu

Hocam önce Allah’a sonra size sonsuz şükranlarımı sunuyorum. İyi ki sizi tercih etmişim diyorum iyi ki varsınız size ve ekibinize çok teşekkür ediyorum. Bize en doğru tedaviyi uygulayarak benimde 2017’ye mutlu bir şekilde girmemizi sağladınız.

Devamını Okuyun

Doktor Amcamıza Sevgilerimizle

Dünyaya gelmemizde çok büyük emeği olan doktor amcamız Müstecep beye sevgilerimizle🌺 Dünyanın en güzel duygusunu bize yaşattığınız için size minnettarız hocam.. Her şey için tekrar tekrar teşekkür ederiz🙏🙏

Devamını Okuyun

Doğru Adres

Normal yollarla çocuğumuzun olmayacağını öğrendiğimde şok yaşamıştım. İlk deneme düşükle sonuçlandı ve ben bir daha denemekten vazgeçmiştim. Sevgili doktorumun "Hadi artık, daha ne bekliyorsun" uyarısıyla 2. Denemede şu an 11 yaşında olan dünyalar yakışıklısı oğlumu kucağıma aldım.

Devamını Okuyun

İşte Bu Bizim Hikayemiz

Bu işleme başlamadan önce çok araştırma yaptım eşimle birlikte, en iyi yerin Bahçeci Sağlık Merkezi olduğuna karar verdik ve görüşme için gittik. Canım doktorumuz Müstecep Kavrut ile tanıştık, kendisini hiç tanımamıza rağmen içimizde çok aşırı bir güven duygusu kapladı ve ne kadar doğru yerde olduğumuzu bir kere daha emin olduk.

Devamını Okuyun

Sonunda Çift Çizgiyi Gördüm

8 yıllık evliliğimizde çocuğumuz olmadı. Denemediğimiz yöntem, gitmediğimiz doktor kalmadı, sorun yok deniliyor ama bir sonuca da ulaşılamıyordu. En sonunda sayın Mustafa Bahçeci hocamızdan randevu alıp son çare görüşmeye gittik her şey çok güzel geçti ama açıkçası çok umutlu değildim.

Devamını Okuyun

Ceren Naz

Ne kadar süreceğini, nasıl sonuç alacağını bilmeden başladık herkes gibi biz de. Tam 8 yıl sürdü bekleyişimiz. 2008’deki ilk tüp bebek denememizde pozitif sonuç aldık ve o anki mutluluğu anlatmak mümkün değil. Hemen herkese bu müjdeli haberi verdik.

Devamını Okuyun

7 Ülke, 13 Merkez, 45.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek
Türkiye (4)
Kosova (2)
Bosna-Hersek (2)
Irak (2)
Azerbaycan (1)
Kıbrıs (1)
İngiltere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

yada 0216 545 55 55 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: