Bahceci Tup Bebek

Elektronik Ticari İleti İletişim İzni

Elektronik Ticari İletişim İzni’ni vermekle, KVKK Aydınlatma Metni’nde belirtilen çerçevede ve amaçlar ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında SMS, e-posta, mobil uygulama ve benzeri her türlü elektronik iletişim aracı ile tarafınıza elektronik ileti gönderilmesine izin vermiş bulunmaktasınız.

Elektronik Ticari İleti İletişim İzni, kurumumuzla paylaşılmasına izin verdiğiniz kişisel verilerinizin pazarlama çalışmaları, kampanya, ticari kapsamda bilgilendirme, reklam, aynı türden anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları ve bu kapsamdaki hizmetlerin tarafınıza sağlanması amacıyla telefon, SMS, e-posta kanalları, mobil uygulamalar ve benzeri araçlarla elektronik iletişim yapılması maksadıyla Bahçeci Sağlık Hizmetleri A.Ş tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına tarafınızdan verilen bir izindir.

Vermiş olduğunuz ticari iletişim izniniz Türkiye’deki faaliyetlerimiz için geçerlidir. İzin vermemeniz halinde sizinle ticari anlamda hiçbir şekilde iletişime geçilmeyecektir. Bu metne onay vermeniz dahilinde bu onayınız, reddetme hakkınızı kullanıncaya kadar geçerli olacaktır.

“Metinde belirtilen amaçlar ile bağlantılı ve sınırlı olmak üzere elektronik ortamdan tarafımla iletişime geçilmesine onay veriyorum.”

Sizi Arayalım

Danışmak istediğiniz konularla ilgili en kısa sürede sizi arayalım.

Telefon Numaranız: