Bahceci Tup Bebek

Bahçeci Bosna-Hersek Tüp Bebek Merkezi

+4
Fotoğraf

Çalışma Saatı
Çalışma Saatleri

Merkezimiz hafta içi 09:00 - 17:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 08:00 - 12:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

#BirliktenBebekDoğar

600m2

Alan

8

Yatak Kapasitesi

28

Yıllık Tecrübe

4

Hekim

Bahçeci Bosna-Hersek Tüp Bebek Merkezi, 2012 yılının Haziran ayında hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. 600m2’lik bir alan üzerinde kurulmuş olan Bahçeci Bosna-Hersek Tüp Bebek Merkezi, Balkanlar bölgesindeki Embryoscope™ cihazına sahip ve PGT hizmeti sağlayan ilk modern tüp bebek merkezi olma özelliğine sahiptir.

Engin tecrübesini, teknoloji ve bilim alanında dünya standartlarında yakalamış olduğu teknolojik altyapı ile birleştiren Bahçeci Sağlık Grubu’nun Balkanlar’daki ikinci yatırımı olan Bahçeci Bosna-Hersek Tüp Bebek Merkezi’nde, son teknolojiye sahip dünya standartlarında embriyoloji laboratuvarı, ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathane ve toplam 8 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odaları bulunmaktadır.

Şehir Dışından Mı Geliyorsunuz?

Önceliğimiz, tüp bebek tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilmeniz. Merkezimize farklı bir şehirden gelecekseniz, merak ettiğiniz soruların cevabını sayfamızda bulabilirsiniz.

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi’ne özel güncel fiyatları öğrenmek için otel ile iletişime geçiniz.

Sizi Arayalım

Danışmak istediğiniz konularla ilgili en kısa sürede sizi arayalım.

Telefon Numaranız: