Bahceci Tup Bebek

Bahçeci Bağdat Tüp Bebek Merkezi

+0
Fotoğraf

Çalışma Saatı
Çalışma Saatleri

Hay Al-Maghrib District 301 Str.no: 3

Building 17. Baghdat / IRAQ

#BirliktenBebekDoğar

300m2

Alan

4

Yatak Kapasitesi

26

Yıllık Tecrübe

4

Hekim

Bahçeci Sağlık Grubu’nun Iraktaki önemli yatırımlarından olan ve Bağdat’ın en köklü ve önemli özel hastanelerinden Al-Waziria Hastanesi ile işbirliği içinde açtığı Bahçeci Al-Waziria Tüp Bebek Merkezi, 2011 yılının şubat ayından bu yana hastalarına hizmet vermektedir.

Bahçeci Al-Waziria Tüp Bebek Merkezi; tam donanımlı Embriyoloji Laboratuvarı, ameliyathane, biyokimya laboratuvarı, sterilizasyon ünitesi, poliklinik odası ve 4 hasta için hazırlanmış özel hasta odaları ile 300 m2’lik modern IVF bölümünde hizmet vermektedir.

Bahçeci Sağlık Grubu, yurtdışındaki her merkezinde, aynı hizmet standardını yakalamayı kendisine hedef edinmiş ve bu bağlamda Bağdat Al-Waziria Tüp Bebek Merkezi’nde Türkiye’de yetiştirdiği deneyimli, uzman ekibi ve gelişmiş teknolojik altyapısı ile hastalarına sunduğu kaliteli hizmetle başarılı sonuçlara ulaşmayı hedeflemektedir.

Şehir Dışından Mı Geliyorsunuz?

Önceliğimiz, tüp bebek tedavi sürecinizi en rahat şekilde geçirebilmeniz. Merkezimize farklı bir şehirden gelecekseniz, merak ettiğiniz soruların cevabını sayfamızda bulabilirsiniz.

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi’ne özel güncel fiyatları öğrenmek için otel ile iletişime geçiniz.

Sizi Arayalım

Danışmak istediğiniz konularla ilgili en kısa sürede sizi arayalım.

Telefon Numaranız: