Bahceci Tup Bebek

Blog Yorumları Hakkında Açık Rıza Metni

Bahçeci Sağlık Hizmetleri A.Ş. Blog Yorumları Hakkında Açık Rıza Metni

Bahçeci Sağlık Hizmetleri A.Ş.(“Bahçeci”) olarak başta temel hak ve özgürlüklerin korunması olmak üzere özel hayata ilişkin gizliliğin korunması, bilgi güvenliğinin sağlanması, korunması ve etik değerlere saygı öncelikli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda, “https://bahceci.com” alan adlı internet sitemizin “Blog” bölümünde paylaşacağınız yorumlarınızın yayımlanması suretiyle mesajınızda yer alabilecek özel nitelikli kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rızanızı alabilmek amacıyla bu Açık Rıza Metni’ni hazırladık. 

Bu metin, “Kişisel Verilerin Aydınlatma Metni” (“Aydınlatma Metni”) çerçevesinde hazırlanmıştır. Bu sebeple Aydınlatma Metni’ni okumadan bu metni onaylamamanız konusunda sizi uyarmak isteriz.

Özel Nitelikli Kişisel Verilerinizin Yayımlanması

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 6. maddesi uyarınca, kişilerin sağlığı ve cinsel hayatı ile ilgili verileri özel nitelikli kişisel verilerindendir. İnternet sitemizde yer alan blog yazılarımıza görüşlerinizi aktarabilmeniz amacıyla yorum paylaşma özelliği bulunmaktadır. Bu blog yazılarımıza yapacağınız yorumlarda yer alabilecek özel nitelikli kişisel verileriniz, ancak bu Açık Rıza Metni’ne onay vererek açık rıza göstermeniz halinde ilgili sayfa veya sayfalarda yayımlanacaktır.

Telefon Numaranız: