Bahceci Tup Bebek

Bahçeci’de Kariyer

Bahceci

Hızla Büyüyen Sağlık Sektöründeki Yerinizi Alın

Ülkemiz sağlık alanında dünyada hızla büyüyen ilk 3 ülke arasında yer alıyor. Sağlık sektöründeki yerini almak isteyen adaylara kapımız her zaman açık.

Bahçeci ailesine katılın, dünyanın 105 ülkesinden gelen binlerce hastamızın mutluluğunda sizin de rolünüz olsun.

Yenilikçi, yaptığı işe inanan ve insanların yaşamına değer katmaktan keyif alan çalışanlarımızla her geçen gün büyümeye devam edeceğiz.

Oxford ve Paris Üniversitesi Bilimsel İş Birlikleri

Bahceci

Uluslararası köklü kurumlar ile bilimsel projeler

Oxford ve Paris Üniversitesi Bilimsel İş Birlikleri

Oxford, Strasburg ve Paris üniversiteleri gibi alanında öncü, köklü eğitim kurumları ile ortak akademik çalışmalar yürüterek üreme bilimine katkıda bulunuyoruz. İnfertilite (kısırlık) nedenleri ve olası yeni tanı ve tedavi yaklaşımları üzerine projeler yürütüyoruz.

Ar-Ge Laboratuvarımız 2010 Yılından Beri Hizmetinizde

Bahceci

Sadece kaliteli hizmet değil inovasyon üretimi bakış açısı

Ar-Ge Laboratuvarımız 2010 Yılından Beri Hizmetinizde

2010 yılında kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarımız ile yardımcı üreme teknikleri alanında sadece kaliteli hizmet değil, aynı zamanda inovasyon üreten bir markayız. İnferitlite tedavilerinde kullanılan en yeni yöntem ve cihazları dünyanın sayılı merkezleriyle eş zamanlı olarak Türkiye’de uygulamak başarımızın anahtarı.

Sağlıkta Multidisipliner Yaklaşım

Bahceci

Infertilite tedavisinde multidisipliner ve akademik yaklaşım

Sağlıkta Multidisipliner Yaklaşım

Hastalarımıza en iyi hizmeti sağlamak için her zaman yeniliklere açık, multidisipliner ve akademik bir yapıya sahip olmak gerektirdiğine inanıyoruz. Her hafta 40 doktorumuz bir araya gelerek sağlık alanında dünyadaki son gelişmeleri ve teknolojileri değerlendiriyor.

Yapay Zeka ile Başarılı Sonuçlar

Bahceci

Teknolojik yatırımlar ile tüm süreçlerde dijitalleşmiş alt yapı

Yapay Zeka ile Başarılı Sonuçlar

Yatırımlarımızın önemli kısmını dijitalleşmeye ayırıyoruz. Tedavi verileri, hasta takibi, CRM ve pazarlama süreçleri gibi birçok alanda özel yazılımlar ile ilerliyoruz. Tedavilerimizde başarı şansını artıran Smart PGT ile yapay zekanın günüden faydalanıyoruz.

Telefon Numaranız: