Hasta Hikayeleri - Bahçeci Fulya Tüp Bebek Merkezi Hasta Hikayeleri > 1

Meme Kanserini Yendi, Şimdi Hamile!

Kanser tedavisine başlamadan önce Bahçeci’de embriyo dondurma işlemi yaptıran Meltem Hanım şimdi bebeğini bekliyor. “Asla Pes Etmeyin!” diyen hastamızın hikayesini kendisinden dinliyoruz.

Devamını Okuyun

Tarifsiz Mutluluk Yaşadılar

Tüp bebek sürecinin merkezinde hep anne adaylarımız görünse de aslında aynı stres ve heyecanı baba adaylarımız da yaşıyor. Mutlulukları ise tarifsiz oluyor!

Devamını Okuyun

Doğalanne Funda Uçuk Er – Mutlu Haber

Bugün benim 35. yaş günüm. 🎉🎂 Sokaklarda koşturduğum, bez bebeklere yoldaş olduğum dün gibi hatırımdayken, aradan onca yıl

Devamını Okuyun

43 Yaşındaki Emel Hanım’a Mutlu Haberi Verdik!

Diğer merkezlerde 6 kez tüp bebek deneyen çiftimiz, Bahçeci’de ilk denemede güzel haberi aldılar. Annemize CD56 testi, NGS ve rahim dinlendirme uygulandı. 18 yaşındaki oğullarını kaybeden çiftimiz, Umut bebeğin doğumuyla yeniden hayata bağlandı.

Devamını Okuyun

Bahçeci Anneleri ile Anneler Günü “Anne Olunca Anladım ki!”

Ayla Aktiş Bir kalbin iki ayrı bedende atmasıymış, ANNE olunca anladım. Ayşe Sabite Aybars Anne olunca işten koşa koşa eve geliyorum, anladım ki onlarla geçireceğim beş dakika dünyalara bedel. Buket Tosun ANNE olmak zor ama dünyanın en tatlı şeyi...

Devamını Okuyun

Mutlu Yıllar Asil Kartal!

Merhaba ben Asil Kartal! Ben de bahçeci bebeğiyim.

Devamını Okuyun

İnancın Zaferi

20 yıllık evli ve 44 yaşında! Kucağında da henüz bir buçuk aylık oğlu Mustafa’yı tutuyor. 16 yaşında bir kızı var ama oğluna kavuşması tam anlamıyla umut ve inancın hikayesi! Yaşı 43 ve yumurtaları yok denecek kadar az, gebelik oluşamaz, olsa da düşer deniyor.

Devamını Okuyun

Ülkesinde Denedi Olmadı 8. Denemede Türkiye’de Bebeğine Kavuştu

O hikayesini anlatırken, “Cehennemden geçiyorsanız durmayın, devam edin!” diyerek başladı. Bu acı dolu sözlerde aslında umutsuzluğa kapılmayın diyordu, Dessislava Clemmensen. Çünkü İrlanda’da başladığı ve yıllarca süren bebek sahibi olabilme sevdası Türkiye’de sonuçlandı.

Devamını Okuyun

Anne Olmak Uğruna…

2-3 sene önce bir anneler günü sabahıydı. Eşimle açık havada bir yerde kahvaltı yapıyorduk. Herkes hediyesini, çiçeğini almış bir yerlere yetişmeye çalışıyordu. Dışarıda oturmuş güzel havanın tadını çıkarıyorduk. Kahvaltımız bitti, çaylarımızı içerken, gazetelere göz gezdirmeye başlamıştık. Bir gazetinin ekini elime almıştım, anneler günüyle ilgili çok satılan bir gazetenin, ünlü bir kadın yazarın yazısını okumaya başladım. Bir anda gözlerim doldu.

Devamını Okuyun

Sonunda Çift Çizgiyi Gördüm

8 yıllık evliliğimizde çocuğumuz olmadı. Denemediğimiz yöntem, gitmediğimiz doktor kalmadı, sorun yok deniliyor ama bir sonuca da ulaşılamıyordu. En sonunda sayın Mustafa Bahçeci hocamızdan randevu alıp son çare görüşmeye gittik her şey çok güzel geçti ama açıkçası çok umutlu değildim.

Devamını Okuyun

Güvenebileceğim En Güzel Kapı

Sevgili doktorumuz merhaba. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizi bu mucizeye ulaştırdınız. Üç yıllık hasretimiz sizinle kısa surdu. Bütün sorularımıza gece gündüz cevap verdiniz.

Devamını Okuyun

Doğru Adres

Normal yollarla çocuğumuzun olmayacağını öğrendiğimde şok yaşamıştım. İlk deneme düşükle sonuçlandı ve ben bir daha denemekten vazgeçmiştim. Sevgili doktorumun "Hadi artık, daha ne bekliyorsun" uyarısıyla 2. Denemede şu an 11 yaşında olan dünyalar yakışıklısı oğlumu kucağıma aldım.

Devamını Okuyun

İşte Ailemizin Hikayesi

Bizim hikayemiz 2013 yılında başladı. İlk gebeliğim sadece 1 hafta sürdü ne yazık ki! Gebe olduğumu öğrenince havalara uçtuk ama 1 hafta sonra kimyasal gebelik olduğu anlaşıldı ve kendiliğinden son buldu.

Devamını Okuyun

İsviçre’den Hepinize Selamlar

2 yıllık özlemimiz Bahçeci’yle son buldu, başta sayın Mustafa Bahçeci olmak üzere tüm ekibine sonsuz teşekkür ederiz. Allah hepsinden razı olsun.

Devamını Okuyun

Mucizemiz İçin Sonsuz Teşekkürler

Durum pek parlak değil, çok da umut vaat etmiyor sizin tablonuz ama isterseniz son bir defa Türkiye'de gidebileceğiniz iki iyi doktordan biri Mustafa Bahçeci hocayla bir görüşün diye yönlendirildiğimiz klinikten hayatımın en güzel hediyesiyle döndüm.

Devamını Okuyun

Sizi Arayalım
Telefon numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: