Yumurta Dondurma

  Doktorlarımızla
  Ücretsiz Görüşme

  [dynamichidden utmRef "CF7_URL"]


  Mutluluk Hikayelerimiz

  Hayallerin gerçeğe dönüştüğü binlerce unutulmaz an yaşadık. Bir sonraki mutluluk hikayemiz sizinki olsun.

   Doktorlarımızla
   Ücretsiz Görüşme

   [dynamichidden utmRef "CF7_URL"]

   Numaranızı bırakın sizi arayalım.


   Yumurta Dondurma Nedir?

   Yumurta dondurma işlemi, ileride anne olmayı düşünen fakat şu an doğum yapmak istemeyen kadınların başvurabileceği bir yöntemdir. Yumurtalıktan toplanan yumurtalar ileride kullanılmak üzere dondurularak saklanır ve istendiği zaman çözülerek kullanılabilir.

   Yumurta dondurma işlemi sayesinde kadınlar, üreme yeteneklerini kaybetmeden yumurtalarını dondurup ileride bu yumurtaları kullanarak çocuk sahibi olabilmektedir.

   Ücretsiz Ön Görüşme

   İlk adımı şimdi atın! Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

   5 Ülke,
   10 Merkez

   İstanbul, Ankara, Bursa, Diyarbakır ve yurt dışındaki tüm merkezlerimizde aynı kalite ve teknolojik donanım ile hizmet veriyoruz.

   Yumurta Dondurma Kimlere Önerilir?

   Yumurta Dondurma Nasıl Uygulanır?

   Yumurta dondurma işlemi için kadınlarda yumurtalıkların hormonlar ile uyarılması gerekmektedir. Tedavi adetin 2. veya 3. günü başlar ve yaklaşık 12-15 gün sürer.

   Toplama işlemi, genel anestezi altında yapılır ve yaklaşık 15 dakika kadar sürer. İşlem esnasında herhangi bir acı hissetmezsiniz. İşlem sonrası kasıklarda regl ağrısına benzer hafif ağrılar hissedilebilir.

   Toplanan yumurtalar laboratuvarda vitrifikasyon adı verilen özel yöntem kullanılarak dondurulur ve ileri bir tarihte kullanılmak üzere -196 derecedeki özel tanklarda saklanır.

   Birçok kadın, yumurta dondurm işlemi sonrası yumurta sayısının azalacağından endişe eder. Yumurta dondurma işlem ile yumurta sayısında herhangi bir azalma olmaz. Tedavide kullanılan ilaçlar ile yumurta folükülleri olgunlaştırılır ve bu olgun yumurtalar toplanır. Dolayısıyla yumurta sayısının azalması söz konusu değildir.

   Dondurma ve Çözdürme İşlemlerinde Laboratuvar Başarısının Önemi

   Yumurta dondurma işleminde embriyoloji laboratuvarının teknolojik donanımı çok önemli bir role sahip. Vitrifikasyon tekniği ile yüksek yoğunluktaki koruyucu madde kullanılarak yumurtalar çok hızlı şekilde dondurulur. Böylelikle hücrenin zarar görme olasılığının önüne geçilir.

   Sağlık grubumuz bünyesinde, dünyada en son uygulanan ve verimliliği kanıtlanmış tüm yöntem ve teknikler başarı ile uygulanmakta olup yumurta dondurma işleminde vitrifikasyon yöntemi kullanılmaktadır.

   Dondurma işlemi gibi çözme işlemi de aynı titizlikle yapılmalıdır. Düşük over rezervi tanısı konmuş veya erken menopoz riski olan kadınlarda zaten elde edilen yumurta sayısı ve kalitesi son derece sınırlı olduğundan, dondurma işlemi sırasında veya sonrasında kaybın mümkün olan en düşük düzeyde olması gerekir.

   Merkezlerde dondurulan yumurtaların uzun yıllar saklanabilmesi için uygun bir altyapı gerekir. Laboratuvar kalitesi yumurtaların ne kadar süre dondurulabileceğinde belirleyici rol oynar.

   Videoyu oynat

   Laboratuvar Başarısı ile ESHRE Sertifikası Alabilmeyi Başarmış Merkez

   Dünyanın en büyük üreme sağlığı organizasyonu ESHRE tarafında embriyoloji laboratuvarımız uzun soluklu bir denetleme sürecinden geçti. Tüm merkezlerimizde yapılan teftişler sonucunda kurumumuzda kullanılan malzeme ve teknolojilerin, uygulama yapan personel ve verilen hizmetin kalitesi onaylandı.

   ESHRE Sertifikası alabilmeyi başarmış dünyada 8, Türkiye’de 1 merkez bulunmaktadır.

   Yumurta Dondurma Maliyetli Bir İşlem midir?

   Avantajları ve kişiye kazandırdıklarıyla kıyaslandığında yumurta dondurma işlemi maliyetli bir uygulama değildir. Merkezlerimizde uygulanan tedavilerde kredi kartına taksit imkanı sunulmaktadır.

   Yumurta dondurma fiyatı ve ödemeler ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 39 49 numaralı telefonu arayabilir veya WhastApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

   Neden Bahçeci Tüp Bebek?

   Uluslararası Standartların Üzerinde Başarı Oranı

   Özellikle zor vakalarda, Avrupa standartların üzerinde başarı oranlarına sahibiz.

   Başarı Artırıcı En Yeni Yöntemler

   Başarılı tedaviler için yapay zeka, IMSI, embriyoskop gibi pek çok teknik kullanıyoruz.

   100.000’in Üzerinde Tüp Bebek Başarısı

   Dünyanın 105 ülkesinde, 100.000’in üzerinde Bahçeci Bebeği!

   Bahçeci MAX ile Güvendesiniz

   E-güvenlik ve dijital doğrulama sistemimiz ile sperm, yumurta ve embriyolarınız maksimum koruma altında.

   Ücretsiz Ön Görüşme

   İlk adımı şimdi atın! Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

   40 Doktorun Gücü

   Yurt içi ve yurt dışı merkezlerimizdeki 40 doktorumuz ve embriyoloji ekibimiz her hafta bir araya gelerek hasta dosyalarımızı inceliyor ve tedavi planlarını belirliyor. Bahçeci’de tedavi gören çiftler 1 değil, 40 doktorun deneyim ve uzmanlığından faydalanıyor.

   Videoyu oynat

   Medyada Bahçeci

   Mükemmel
   346 değerlendirmeler göre.
   Gokcem Eryigit
   Gokcem Eryigit
   26/09/2023
   Önder Sakin 🥰🪷 Sadece doktor değil o bir kahraman.
   Cemocan Cemo
   Cemocan Cemo
   23/09/2023
   Merhaba DR . Mehmet bey başarılarınızı yakın dostlarımdan çok duydum 44 yaşındayım. Urfadan size yazıyorum bende çocuk sahibi olmak ıstiyorum.size nasıl ulaşabilirim bize yardımcı olabilirmisiniz.
   Dilek Tuna
   Dilek Tuna
   21/09/2023
   Eveeettt… Güzel bir başlangıcın baş kahramanı,Önder SAKİN..🥰 Teşekkürlerin en büyüğünü hak eden tek doktordur.İnanın doktor demek az kalır o bir abi o bir kardeş o bir aile ferdi kısacası anlatmakla bitmez.bizlerin tüm bu zorlu sürecinde o koca yüreğiyle birlikte ve tabiki tecrübesi işe bizlere her anlamda yol gösteren ve bu çıktığımız yolda asla yarı yolda bırakmayan baş kahraman..Bu baş kahramanın bir de güzeller güzeli anlayışlı her halden anlayan “of” demeden her sorunuza cevap veren hemşiresi Melis..🥰 bir telefon kadar yakın olmaları da ayrı teşekkürü hakediyor.tedaviye başlamak isteyen tüm anne ve baba adaylarına tavsiyemdir ki kesinlikle İstanbul/Bahçeci (unut tüp bebek) merkezinde DR ÖNDET SAKİN eşliğinde denemeleridir..İnanıyorum ki önce Allah sonra da kendinizi bu emin ellere korkmadan tedirgin olmadan teslim etmenizdir. Sayın doktorum ve güzeller güzeli hemşirem Melis hanım..Sizlere sonsuz teşekkürler. Sizleri seviyor,ve başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgiyle kalın..🙏💐🌺
   meliha Ayrancı
   meliha Ayrancı
   21/09/2023
   Tedavim boyunca sevgili Önder hocamın ve asistanı Melis hanımın Güler yüzü için teşekkür ederim 🥰 bu süreçte en önemli şey doktor, size yakın, her sorunuza dönüş yapan, Güler yüzlü biriyse severek devam ediyorsunuz, bende O yüzden bu süreçi iyiki hocamla geçirmişim iyiki Önder hocam sevgilerle 🥰
   Latif Demir
   Latif Demir
   21/09/2023
   Dr Önder Sakin ve asistanı Melis hanıma çok teşekkür ederiz.Cok ilgili bir Dr ve asistan kendileri.Sordugum her soruya cevap veren, herşeyi detaylı anlatmalari, güler yüzlü olmaları .. daha bı sürü güzel şey.İyiki yola sizinle devam etmişiz iyiki varsınız iyiki tanımışiz sizleri.

   Takipte Kalın

   Hasta hikayeleri, bilgilendirici videolar, yarışmalar ve çok daha fazlası sosyal medya hesaplarımızda.