Hasta Hikayeleri

19 Haftalık Hamileyim

Cem Bey ve ekibine minnettarım. Yaklaşık iki yıldır herhangi bir problem olmadığı halde bebeğimiz olmuyordu. Farklı bir hastanede aşırı gerildiğimiz başarısız bir aşılama deneyimim oldu.

Devamını Okuyun

Genetik Taramanın Önemi

Selam biz öncelikle teyze çocukları olduğumuzu belirtmek isteriz, 7 yıllık evliyiz yani akraba evliliği. Bizimde normal yolla bir sene içinde çocuğumuzun olmadığını fark ettik bu sebeple doktora baş vurduk yapılan muayenelerde herhangi bir sorunumuzun olmadığı söylendi taa ki düşüklerimiz olana kadar bu süre zarfında 1 mol gebelik, 3 düşük ve 1 boş gebelik yaşadık.

Devamını Okuyun

Biz Zoru Başardık

18 yıllık evliyiz ve bir kızımız var. Yoğun iş temposu sayesinde ikincisi de olsun dediğimizde bir baktık ki yaş 41 olmuş. Bu ay olur, olmadı, olur, olmadı derken koca bir sene geçti. Oldu mu yaş 42.

Devamını Okuyun

Doktorum Cem Çelik

Ben ve eşim yurt dışında ikamet ediyoruz uzun bir araştırma sonucunda Bahçeci Umut Tüp Bebek merkezini bulduk ve geldik. Ben daha önce Avrupa'da iki kez ameliyat oldum, eşimin sorunu yok ama bir sonuca varamadık

Devamını Okuyun

Mutlu Haberi Aldık

Her gittiğim doktordan umutsuz, mutsuz dönmek. Belirsizlikler… Artık eşim ve ben çok bunalmıştık. Altunizade’de ilk olarak başka tüp bebek merkezine gittik. Muayene bile etmeden bana taşıyıcı anneliği sundular, Kıbrıs’a yönlendirdiler. Çok ağladım. Annelerim de yanımdaydı eşimle birlikte.

Devamını Okuyun

Ömrüm Yettiğince Şükredeceğim İnsan

Ömrüm yettiğince şükredeceğim ailemden sonra ki tek insan doktorumuz güzel insan Cem Çelik’tir. 10 senelik evliliğimde 5 senesi çocuk planlayarak geçti, yanlış doktorlar bu işi sırf ticarete dökmüş yanlış yerler derken tükendiğimiz bir süreçte Bahçeci’de denemeye karar verdik.

Devamını Okuyun

Herkese Teşekkür Ederiz

Sekiz sene sonra öncelikle Rabbim’in izniyle sonra sizin yardımlarınız vasıtasıyla Doktor Selen Sezginsoy, Asena Hanım olmak üzere ve tüm Bahçeci çalışanlarına teşekkür ederiz

Devamını Okuyun

5 Deneme ve Annelik Heyecanı için Beklenen 13 Sene

Ben evlendiğimden beridir hep eşimle çocuk istedik.2 senelik olunca tedavilere başladık. Biz taşrada oturuyoruz. Bulunduğumuz yerde 1 tane kadın doğumcu vardı. Onun gösterdiği yolda olur olur demesiyle 3 senemizi heba ettik.

Devamını Okuyun

Meleğime, Meleklerime Kavuştum

25 Temmuz'da silikte olsa idrar testinde çift çizgiyi gördüğümde dünyalar benim olmuştu. Daha sonra bebeğim benimle mi diye test yaptım hep. Bugün de burada kan testi verdikten sonra daha da mutlu oldum.

Devamını Okuyun

7 Ülke, 13 Merkez, 45.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bosna-Hersek (3)
Irak (1)
Azerbaycan (1)
Kıbrıs (1)
Kıbrıs
İngiltere (1)
İngilitere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: