Hasta Hikayeleri

Merkezlere Göre Filtreleyin:
İster İstemez Kapıldığınız Umutsuzluğunuza Rağmen Lütfen Gülümseyin

Başarısız iki aşılama ve bir tüp bebek tedavisinden sonra kafamızda soru işaretleriyle, ne yapacagımızı bilemez haldeyken; bir tanıdığımızdan BAHÇECİ Kliniğini ilk defa duyduk.Bizim için hayatımızı değiştirecek ve önceki deneyimlerimize nazaran çok da umutlu ve keyifli geçecek serüvenimiz başladı.

Devamını Okuyun

Ekin’imizi Sağlıkla Kucağımıza Aldık

Dr. Güvenç Bey başta olmak üzere tüm Bahçeci Fulya ekibine göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için sonsuz teşekkür ederiz. Ekin'imizi sağlıkla kucağımıza aldık ve 7. Günü'nde sizleri ziyarete geldiğimizde çektirdiğimiz resimleri sizlerle paylaşmak istedik.

Devamını Okuyun

Simge Müge 3 Yaşını Doldurdular

Dokuz yil cocuk özlemi çekerken, yolumuz bahçeci tüp bebek merkezine düştü.hasret,önce allahin izniyle sonrada siz doktorlarimiz sayesinde son buldu

Devamını Okuyun

Şu An İki Aylık Dünya Tatlısı Bir Oğlumuz Var

Geçen sene bu zamanlar karar vermiştik tüp bebeğe ve doktorumuzun da doğru yönlendirmesiyle Bahçeçi tüp bebeği tercih ettik ve sonuç şu an iki aylık dünya tatlısı bir oğlumuz var

Devamını Okuyun

Bize Bu Mutluluğu Yaşattığınız için Hepinize Çok Teşekkürler

14 yıl çocuk özlemiyle yaşadım. Denediğimiz başarısız denemelerden sonra umudumuzu kaybetmiştik eşimle. Bu umutsuz günlerde geldik Bahçeci Kliniğine. .

Devamını Okuyun

İyi ki Varsınız:)

03.11.2013 tarihinde bize sonsuz güven ve cesaret vererek normal doğum yoluyla, Tuna’yı kucağıma veren Burçak Hanım’a teşekkür etmek istedim.

Devamını Okuyun

Dönüm Noktamız Bahçeci

Bizim hikayemiz tam 6 yıl önce başladı.13 ocak 2008 de birleşti ellerimiz.Mutluluğumuzu pekiştirmek için bir çocuğumuzun olmasıydı tek arzumuz ve eksiğimiz.Aynı yılın Eylül ayında yaşadığımız kötü tecrübe bizim maratonun başlangıcıymış aslında.

Devamını Okuyun

İlk Denememizin Sonunda Küçük Mucizelerimizin Haberini Aldık :)

Başka bir merkezde 4 sonuçsuz denemeden sonra, İstanbul\'a Bahçeci Tüp Bebek Merkezine başvurmaya karar verdik. Tamamen şans eseri Güvenç Karlıkaya\'dan randevu aldık. İyi ki öyle yapmışız.

Devamını Okuyun

Şimdi 2 Yaşında Bir Oğlum Var

Ben 2007 yılında evlendim. İlk zamanlar iş güç derken çocuk işini erteledik. 1. yıldan sonra artık karar vermiştik kontrol amaçlı dr. gittim ama ergenlikten bu yana adet düzensizliği vardı zaten neyse tahlil film falan derken eşimden bazı testler istendi.

Devamını Okuyun

7 Ülke, 13 Merkez, 50.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek
Bosna-Hersek (3)
Irak (1)
Azerbaycan (1)
İngiltere (1)
İngilitere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: