Hasta Hikayeleri

İnancımı Hiç Kaybetmedim

Umut Tüp Bebek Merkezi Anne Adaylarına… Adım Belgin Safran, 43 yaşındayım. 14 senelik evliyim. Evliliğimizin ilk yılından itibaren anne ve baba olmaya karar verdik. Doğal yollardan bebek sahibi olamayınca. Çok kıymetli hekimlerimizin yolunu tuttuk. Evliliğimiz boyunca 12 kez çeşitli kliniklerde tüp bebek  denemelerimiz oldu. Çoğunlukla sonuç hep hüsrandı.

Devamını Okuyun

Oğlumun İsmini Umut Emre Olarak Yazdırdım :)

Eşim ve ben 8 sene bebek özlemi çektik malesef olmadı. Çok büyük paralar harcayarak ve maneviyatımızı bitirerek mücadele ettik. bu uğurda ben bıçak altına yatıp ameliyat dahi oldum. Çok önemli bir profesör 4 senelik uğraş sonunda bana  uğraşmayalım artık sizin çocuğunuz olmaz demişti. doğal olarak bende umudumu yitirdim ve kabuğuma çekildim. Ama benim o Laz inatli hayat arkadaşım yılmadı

Devamını Okuyun

Davaya inancın zaferi, kızımız ARYA…

2010 yılında çocuk sahibi olmanın hayaliyle başlayan mücadelemiz, 2013 yılında yaşımız sınır değerlere gelmeye başladığı dönemlerde, BAHÇECİ UMUT TÜP BEBEK MERKEZİ‘nde ekibin başarılı çalışmasıyla kızımız ARYA’ya kavuşarak sonlandı. Asıl mücadele doğumdan sonra başlıyor densede, yaşanan sürecin UMUT bekleyen çiftlerde yarattığı maddi manevi çöküntü ve travma, pozitif sonuç almaya çalışan çiftlere, sorunları araştırılmadan ısrarla ardı ardına denenmek istenen tüp bebek uygulaması, ama asıl olarak hiç hesaba katılmayan psikolojik yıkım, üzerinde düşünülmesi gereken bir durumdur.

Devamını Okuyun

Küçük prensesimizin dünyaya gelmesine yardımcı olan UMUT TUP BEBEK ekibine sonsuz teşekkürler

Biz Köksal ailesi olarak tam 14 yıldır çocuk özlemiyle yaşadık durduk.Denemediğimiz gitmediğimiz işlem doktor kalmadı.Evlendiğimizin 1 yılında itibaren çocuk istedik gerekli bütün testleri yaptık hiçbir şey bulamadılar.Bekleyin olur dediler.O zaman hem genç olmamız hemde tıbbın bu kadar ilerlememiş olmasından dolayı sadece bekledik.

Devamını Okuyun

Bebeğim…

11.06.2006 Tarihinde evlendim. Mutlu bir evliliğim ve iyi bir eşim var. Daha çok genç olmamıza rağmen bir çocuğumuzun olmasını istedik. Rutin olarak gittiğimiz doktorumuza bu konuyu danıştık. Doktorumuz bizden belirli testler istedi. Testlerin sonucunda çocuğumuzun normal koşullarda değil de, ancak tedavi yöntemiyle olabileceğini söyledi.

Devamını Okuyun

11 Senelik Özlem Sona Erdi

Merhaba ben Sakarya'dan Ayşe Aydın.  Çocuk özlemi  çok zor. Bunu 11 senelik evliliğim boyunca daha iyi anladım, çok acılar çektim, psikolojim çok fazla bozuldu. Etrafımda hamile görmeye bile dayanamıyordum. Bir çok ilaçla denedik ama bunların boş şeyler olduğuna inandık ve sonunda Sakarya' da özel bir hastanede tüp bebek yaptırdık. Sonuç negatif oldu

Devamını Okuyun

“Bebek Özlemi Olan Herkesin Bu Mutluluğu Yaşamasını Dilerim”

Merhaba; Evliliğimizin 3. yılında artık çocuk istiyorduk. 3 yıl korunduktan sonra, 1 yıl korunmasız ilişki sonrası hamilelik olmadı. Yakın bir arkadaşım UMUT TP BEBEK MERKEZİ 'nin hastasıydı. Onun aracılığıyla randevumuzu aldık. Muayenede herşey normaldi. Testlerimizde normal çıkmıştı. Eşimin sperm testide gayet iyiydi.Normalde 20 milyon üstü olması gerekirken 122 milyon çıkmıştı.

Devamını Okuyun

Bir Embriyo Transfer Edildi, Kızıma Kavuştum

Ben Gülizar Yıldırım. 7 yıllık evliyim ve 6 yıldır çocuk istiyoruz. Gitmediğimiz yer kalmadı. Farklı 2 yerde 4 kez denememiz oldu. Benim sol tüpümde Hidrosalpenls denilen bir kanal sorunu var. O yüzden sol tüpüm Laparoskopik ameliyat ile alındı. Eşimin sperm sayısında da düşüklük var ama eşim bu durumu hiç kabullenmedi.

Devamını Okuyun

Umutsuzca Başlayan Ama Umutla Biten Yolculuğumuz

Onu kucağıma aldığımda Umut Tüp Bebek ekibine hissettiğim minnettarlığı kelimelerle anlatabileceğimi sanmıyorum. Kucağıma verdikleri bir bebek değildi, bana sanki dünyaları bağışladılar. Hayallerimi verdiler kucağıma yaşama sevincimi ...

Devamını Okuyun

7 Ülke, 13 Merkez, 45.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek
Türkiye (4)
Kosova (2)
Bosna-Hersek (2)
Irak (2)
Azerbaycan (1)
Kıbrıs (1)
İngiltere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

yada 0216 545 55 55 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: