Tüp Bebek Süreci

  Doktorlarımızla
  Ücretsiz Görüşme

  [dynamichidden utmRef "CF7_URL"]


  Mutluluk Hikayelerimiz

  Hayallerin gerçeğe dönüştüğü binlerce unutulmaz an yaşadık. Bir sonraki mutluluk hikayemiz sizinki olsun.

   Doktorlarımızla
   Ücretsiz Görüşme

   [dynamichidden utmRef "CF7_URL"]

   Numaranızı bırakın sizi arayalım.


   Videoyu oynat

   Laboratuvar Başarısı ile ESHRE Sertifikası Alabilmeyi Başarmış Merkez

   Dünyanın en büyük üreme sağlığı organizasyonu ESHRE tarafında embriyoloji laboratuvarımız uzun soluklu bir denetleme sürecinden geçti. Tüm merkezlerimizde yapılan teftişler sonucunda kurumumuzda kullanılan malzeme ve teknolojilerin, uygulama yapan personel ve verilen hizmetin kalitesi onaylandı.

   ESHRE Sertifikası alabilmeyi başarmış dünyada 8, Türkiye’de 1 merkez bulunmaktadır.

   Yapay Zeka ile Akıllı Sperm Seçimi ile Tüp Bebekte Başarı Şansı Katlanarak Artıyor

   Dünyanın sayılı tüp bebek merkezlerinde çok kısa bir süre önce kullanıma giren Yapay Zeka ile Akıllı Sperm Seçimi Bahçeci laboratuvarlarında!

   Kaliteli embriyo oluşturma şansı en yüksek spermin yapay zeka ile seçilmesini sağlayan bu sistem sayesinde tüp bebekte başarı şansı artıyor.

   Yapay Zeka Akıllı Sperm Seçimi teknolojisi, ücretsiz olarak tüm hastalarımızın tedavisinde kullanılmaktadır.

   Videoyu oynat

   Ücretsiz Ön Görüşme

   İlk adımı şimdi atın! Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

   1. Adım : Ön Görüşme

   İlk görüşmede, tedaviye başlamak isteyen çifte infertilitenin (kısırlığın) sebepleri anlatılır ve yapılacak testler konusunda detaylı bilgi verilir. Kliniğe gelirken hasta o zamana kadar yapılmış olan tüm tetkiklerini, varsa rahim filmini, geçirilmiş operasyonlara ya da önceki infertilite tedavilerine ait raporlarını beraberinde getirmelidir.

   İlk görüşme için adetin belli bir gününde olma zorunluluğu yoktur. Herhangi bir günde de bu değerlendirme yapılabilmektedir. Hemen ücretsiz ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

   2. Adım : Kontrollü Yumurta (Ovaryen) Büyütme Tedavisi

   Anne adayı, adetin ikinci ya da üçüncü günü muayeneye gelir ve ultrasonda yumurtalıkların durumu değerlendirilir. Hastanın durumuna göre o gün içinde hormon değerlerine de bakılabilir.

   Sonuçlara göre hekim, hastanın yumurtalıklarının uyarılarak çok sayıda yumurta gelişimini sağlamak amacıyla bazı hormon ilaçları verir ve ilaçlarla ilgili hastaya bilgilendirme yapılır. Anne adayı yaklaşık 8-12 gün doktorunun verdiği ilaçları kullanır. Bu sürenin sonunda çatlatma iğnesini uygular.

   3. Adım : Yumurta Toplama ve Sperm Alımı İşlemi

   Çatlatma iğnesinden yaklaşık 34-36 saat sonra yumurtalar, kısa süreli bir işlem ile vajinal yoldan toplanır. Yumurta toplama işlemi genel anestezi altında yapılan ağrısız ve yaklaşık 10 dakika süren bir işlemdir. Laboratuvar ortamına alınan yumurtalar mikroenjeksiyon işlemi için hazırlanır.

   Erkek hasta sperm odasında, geniş ağızlı ve steril bir kap içerisine mastürbasyon yoluyla sperm örneği verir. Alınan sperm laboratuvara iletilir ve burada gerekli işlemlerin ardından dölleme işlemine geçilir.

   4. Adım : Bahçeci Laboratuvarlarında Dölleme İşlemi

   Üreme bilimindeki son teknolojilerin kullanıldığı embriyoloji laboratuvarımızda yumurta ve sperm hücreleri bir dizi işlemden geçer. En sağlıklı olanlar seçilir ve dölleme işlemi gerçekleştirilir. Laboratuvarın kalitesi, donanımı ve embriyoloğun deneyimi tedavi başarısını doğrudan etkiler.

   Dölleme işlemi sonrası yumurtalar inkübatör adı verilen ve rahim ortamını en iyi şekilde taklit etme amacı ile üretilmiş özel cihazlar içerisine alınır ve embriyo gelişimi günlük olarak takip edilir. Embriyoskop olarak da bilinen bu cihazlar ile embriyolar bulundukları ortamda herhangi bir değişiklik yapılmasına gerek kalmadan canlı olarak izlenebilmekte ve böylece gebelik oluşturma potansiyeli en yüksek embriyonun seçimi daha doğru ve daha güvenli yapılabilmektedir.

   5. Adım : Embriyo Transferi

   Tedavinin en kısa fakat en önemli aşamasını oluşturmaktadır. Genellikle ağrı ve acı hissedilmeyen işlemde çok nadir durumlarda anestezi kullanılmaktadır.

   Embriyo sayısına ve gelişimine, yaşa, geçmiş deneme sayılarına ve diğer pek çok parametreye göre OPU (yumurta toplama) sonrası 2-6. günler arasında gerçekleştirilmektedir. Belirli bir olgunluğa erişmiş olan embriyo özel kataterler yardımı ile rahim içerisine yerleştirilir.

   6. Adım : Gebelik Testi

   Ve heyecanla beklenen an! Transfer işleminden 12. gün sonra kan testi (Beta HCG) ile gebelik sonucu öğrenilir.

   Ücretsiz Ön Görüşme

   İlk adımı şimdi atın! Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

   5 Ülke,
   10 Merkez

   İstanbul, Ankara, Bursa, Diyarbakır ve yurt dışındaki tüm merkezlerimizde aynı kalite ve teknolojik donanım ile hizmet veriyoruz.

   Neden Bahçeci Tüp Bebek?

   Uluslararası Standartların Üzerinde Başarı Oranı

   Özellikle zor vakalarda, Avrupa standartların üzerinde başarı oranlarına sahibiz.

   Başarı Artırıcı En Yeni Yöntemler

   Başarılı tedaviler için yapay zeka, IMSI, embriyoskop gibi pek çok teknik kullanıyoruz.

   100.000’in Üzerinde Tüp Bebek Başarısı

   Dünyanın 105 ülkesinde, 100.000’in üzerinde Bahçeci Bebeği!

   Bahçeci MAX ile Güvendesiniz

   E-güvenlik ve dijital doğrulama sistemimiz ile sperm, yumurta ve embriyolarınız maksimum koruma altında.

   40 Doktorun Gücü

   Yurt içi ve yurt dışı merkezlerimizdeki 40 doktorumuz ve embriyoloji ekibimiz her hafta bir araya gelerek hasta dosyalarımızı inceliyor ve tedavi planlarını belirliyor. Bahçeci’de tedavi gören çiftler 1 değil, 40 doktorun deneyim ve uzmanlığından faydalanıyor.

   Videoyu oynat

   Tüp Bebek Tedavisine Başlamadan Hamile Kalmak Mümkün mü?

   Kliniklerimizde tüp bebek tedavisine başlamadan gebelik elde ettiğimiz çok sayıda çiftimiz bulunuyor. Doğal yollarla çocuk sahibi olamayan çiftlerde altta yatan farklı sebepler olabilir. Bu yüzden; doğru tanıyı koymak, başarılı bir tedavi planı oluşturmada kilit rol oynar.

   Örneğin; rahim içerisinde anne adayının gebe kalmasını engelleyecek büyüklükte ve yerleşimde miyom, polip gibi rahim içi kistik bulgular varsa buna yönelik tedavileri uygulayarak tüp bebek tedavisine gerek kalmadan gebelik elde edilebilir.

   Amacımız, eğer hasta öyküsü izin veriyorsa hastalarımızın maddi ve manevi olarak zorlanmadan çocuk sahibi olmalarını sağlamak.

   Ücretsiz Ön Görüşme

   İlk adımı şimdi atın! Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

   Medyada Bahçeci

   SGK Anlaşmalı Tüp Bebek Tedavisi

   Bahçeci Sağlık Grubu olarak Ankara ve Bursa’da bulunan merkezlerimizde SGK kapsamında hizmet vermekteyiz. Merkezimizde tedavi ücretleri, SGK Heyet Raporu kapsamında önemli oranda azalmaktadır. Tedavinizde devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilir veya iletişim formumuza numaranızı bırakabilirsiniz.

   Mükemmel
   346 değerlendirmeler göre.
   Gokcem Eryigit
   Gokcem Eryigit
   26/09/2023
   Önder Sakin 🥰🪷 Sadece doktor değil o bir kahraman.
   Cemocan Cemo
   Cemocan Cemo
   23/09/2023
   Merhaba DR . Mehmet bey başarılarınızı yakın dostlarımdan çok duydum 44 yaşındayım. Urfadan size yazıyorum bende çocuk sahibi olmak ıstiyorum.size nasıl ulaşabilirim bize yardımcı olabilirmisiniz.
   Dilek Tuna
   Dilek Tuna
   21/09/2023
   Eveeettt… Güzel bir başlangıcın baş kahramanı,Önder SAKİN..🥰 Teşekkürlerin en büyüğünü hak eden tek doktordur.İnanın doktor demek az kalır o bir abi o bir kardeş o bir aile ferdi kısacası anlatmakla bitmez.bizlerin tüm bu zorlu sürecinde o koca yüreğiyle birlikte ve tabiki tecrübesi işe bizlere her anlamda yol gösteren ve bu çıktığımız yolda asla yarı yolda bırakmayan baş kahraman..Bu baş kahramanın bir de güzeller güzeli anlayışlı her halden anlayan “of” demeden her sorunuza cevap veren hemşiresi Melis..🥰 bir telefon kadar yakın olmaları da ayrı teşekkürü hakediyor.tedaviye başlamak isteyen tüm anne ve baba adaylarına tavsiyemdir ki kesinlikle İstanbul/Bahçeci (unut tüp bebek) merkezinde DR ÖNDET SAKİN eşliğinde denemeleridir..İnanıyorum ki önce Allah sonra da kendinizi bu emin ellere korkmadan tedirgin olmadan teslim etmenizdir. Sayın doktorum ve güzeller güzeli hemşirem Melis hanım..Sizlere sonsuz teşekkürler. Sizleri seviyor,ve başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgiyle kalın..🙏💐🌺
   meliha Ayrancı
   meliha Ayrancı
   21/09/2023
   Tedavim boyunca sevgili Önder hocamın ve asistanı Melis hanımın Güler yüzü için teşekkür ederim 🥰 bu süreçte en önemli şey doktor, size yakın, her sorunuza dönüş yapan, Güler yüzlü biriyse severek devam ediyorsunuz, bende O yüzden bu süreçi iyiki hocamla geçirmişim iyiki Önder hocam sevgilerle 🥰
   Latif Demir
   Latif Demir
   21/09/2023
   Dr Önder Sakin ve asistanı Melis hanıma çok teşekkür ederiz.Cok ilgili bir Dr ve asistan kendileri.Sordugum her soruya cevap veren, herşeyi detaylı anlatmalari, güler yüzlü olmaları .. daha bı sürü güzel şey.İyiki yola sizinle devam etmişiz iyiki varsınız iyiki tanımışiz sizleri.

   Takipte Kalın

   Hasta hikayeleri, bilgilendirici videolar, yarışmalar ve çok daha fazlası sosyal medya hesaplarımızda.