Erkek İnfertilitesinde Yüksek Başarı

  Doktorlarımızla
  Ücretsiz Görüşme

  [dynamichidden utmRef "CF7_URL"]

  Numaranızı bırakın sizi arayalım.


  Mutluluk Hikayelerimiz

  Erkeğe bağlı kısırlık vakalarında uyguladığımız başarılı tedaviler ile baba olma sevincini yaşamış binlerce hastamız var.
  Bir sonraki mutluluk hikayemiz sizinki olsun.

  Ücretsiz Ön Görüşme

  Dünyanın 105 ülkesinde 100.000’in üzerinde Bahçeci bebeği! Telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

  5 Ülke,
  10 Merkez

  Bursa, İstanbul, Ankara, Diyarbakır ve yurt dışındaki tüm merkezlerimizde aynı kalite ve teknolojik donanım ile hizmet veriyoruz.

  Mikro-TESE ile Spermi Olmayan Erkekler de Baba Olabilir

  Mikro-TESE işlemi menisinde hiç spermi olmayan erkeklere (Azospermi) uyguladığımız bir cerrahi işlemdir. Operasyon sırasında, mikroskop aracılığı ile sperm üretebilecek olan kanalcıklar testis içerisinde saptanır ve bu bölgelerden örnekler alınır.
  Mikro-TESE operasyonunu yapacak doktorun tecrübesi ve hangi sıklıkta bu operasyonları gerçekleştirdiği sperm bulma başarısı açısından son derece önemlidir. Mikro-TESE işlemlerindeki yüksek başarılı sonuçlarımız ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Yapay Zeka ile Akıllı Sperm Seçimi ile Tüp Bebekte Başarı Şansı Katlanarak Artıyor

  Dünyanın sayılı tüp bebek merkezlerinde çok kısa bir süre önce kullanıma giren Yapay Zeka ile Akıllı Sperm Seçimi Bahçeci laboratuvarlarında!

  Kaliteli embriyo oluşturma şansı en yüksek spermin yapay zeka ile seçilmesini sağlayan bu sistem sayesinde tüp bebekte başarı şansı artıyor.

  Yapay Zeka Akıllı Sperm Seçimi teknolojisi, ücretsiz olarak tüm hastalarımızın tedavisinde kullanılmaktadır.

  Videoyu oynat

  IMSI ile Erkek Infertilitesinde Yüksek Başarı

  IMSI yöntemi ile spermleri 8.000 kata kadar büyüterek birçok yapısal problemi tespit edebiliyoruz. Bu da sağlıklı embriyo oluşumu ve sağlıklı gebelik anlamına geliyor.
  Gelişmiş embriyoloji laboratuvarı ve deneyimli bir ekip IMSI yönteminin olmazsa olmazlarındandır. Son teknoloji ile donatılmış laboratuvarımız ve alanında uzman embriyologlarımızla başarı artırıcı birçok yöntem gibi IMSI yöntemini de kullanmaktayız.

  Videoyu oynat

  Laboratuvar Başarısı ile ESHRE Sertifikası Alabilmeyi Başarmış Merkez

  Dünyanın en büyük üreme sağlığı organizasyonu ESHRE tarafında embriyoloji laboratuvarımız uzun soluklu bir denetleme sürecinden geçti. Tüm merkezlerimizde yapılan teftişler sonucunda kurumumuzda kullanılan malzeme ve teknolojilerin, uygulama yapan personel ve verilen hizmetin kalitesi onaylandı.

  ESHRE Sertifikası alabilmeyi başarmış dünyada 8, Türkiye’de 1 merkez bulunmaktadır.

  Neden Bahçeci Tüp Bebek?

  Uluslararası Standartların Üzerinde Başarı Oranı

  Özellikle zor vakalarda, Avrupa standartların üzerinde başarı oranlarına sahibiz.

  Başarı Artırıcı En Yeni Yöntemler

  Başarılı tedaviler için yapay zeka, IMSI, embriyoskop gibi pek çok teknik kullanıyoruz.

  100.000’in Üzerinde Tüp Bebek Başarısı

  Dünyanın 105 ülkesinde, 100.000’in üzerinde Bahçeci Bebeği!

  Bahçeci MAX ile Güvendesiniz

  E-güvenlik ve dijital doğrulama sistemimiz ile sperm, yumurta ve embriyolarınız maksimum koruma altında.

  Videoyu oynat

  40 Doktorun Gücü

  Yurt içi ve yurt dışı merkezlerimizdeki 40 doktorumuz ve embriyoloji ekibimiz her hafta bir araya gelerek hasta dosyalarımızı inceliyor ve tedavi planlarını belirliyor. Bahçeci’de tedavi gören çiftler 1 değil, 40 doktorun deneyim ve uzmanlığından faydalanıyor.

  Tüp Bebeğe Gerek Kalmadan İlaç Tedavisi ile Bebek Sahibi Olmak Mümkün mü?

  Evet, sadece ilaç tedavisi ile sperm elde ettiğimiz ve gebelik oluşan çok sayıda hastamız bulunmakta. Kliniklerimizde kişiye özel tedavi prosedürü hazırlanır. Hastanın öyküsü uygunsa ilaç ve vitamin tedavisi önerilir. Sigara kullanımını sonlandırmak, sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz gibi yaşam tarzı değişiklikleri ile sağlıklı sperm üretimi desteklenir. Böylece tüp bebek tedavi sürecine gerek kalmadan gebelik elde edilebilir.
  Amacımız, eğer hasta öyküsü izin veriyorsa hastalarımızın maddi ve manevi olarak zorlanmadan çocuk sahibi olmalarını sağlamak.

  Videoyu oynat

  Medyada Bahçeci

  SGK Anlaşmalı Tüp Bebek Tedavisi

  Bahçeci Sağlık Grubu olarak Ankara ve Bursa’da bulunan merkezlerimizde SGK kapsamında hizmet vermekteyiz. Merkezimizde tedavi ücretleri, SGK Heyet Raporu kapsamında önemli oranda azalmaktadır. Tedavinizde devlet desteğinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bize WhatsApp üzerinden ulaşabilir veya iletişim formumuza numaranızı bırakabilirsiniz.

  Ücretsiz Ön Görüşme

  Hayaliniz için ilk adımı atın! Telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

  Mükemmel
  346 değerlendirmeler göre.
  Gokcem Eryigit
  Gokcem Eryigit
  26/09/2023
  Önder Sakin 🥰🪷 Sadece doktor değil o bir kahraman.
  Cemocan Cemo
  Cemocan Cemo
  23/09/2023
  Merhaba DR . Mehmet bey başarılarınızı yakın dostlarımdan çok duydum 44 yaşındayım. Urfadan size yazıyorum bende çocuk sahibi olmak ıstiyorum.size nasıl ulaşabilirim bize yardımcı olabilirmisiniz.
  Dilek Tuna
  Dilek Tuna
  21/09/2023
  Eveeettt… Güzel bir başlangıcın baş kahramanı,Önder SAKİN..🥰 Teşekkürlerin en büyüğünü hak eden tek doktordur.İnanın doktor demek az kalır o bir abi o bir kardeş o bir aile ferdi kısacası anlatmakla bitmez.bizlerin tüm bu zorlu sürecinde o koca yüreğiyle birlikte ve tabiki tecrübesi işe bizlere her anlamda yol gösteren ve bu çıktığımız yolda asla yarı yolda bırakmayan baş kahraman..Bu baş kahramanın bir de güzeller güzeli anlayışlı her halden anlayan “of” demeden her sorunuza cevap veren hemşiresi Melis..🥰 bir telefon kadar yakın olmaları da ayrı teşekkürü hakediyor.tedaviye başlamak isteyen tüm anne ve baba adaylarına tavsiyemdir ki kesinlikle İstanbul/Bahçeci (unut tüp bebek) merkezinde DR ÖNDET SAKİN eşliğinde denemeleridir..İnanıyorum ki önce Allah sonra da kendinizi bu emin ellere korkmadan tedirgin olmadan teslim etmenizdir. Sayın doktorum ve güzeller güzeli hemşirem Melis hanım..Sizlere sonsuz teşekkürler. Sizleri seviyor,ve başarılarınızın devamını diliyorum.. Sevgiyle kalın..🙏💐🌺
  meliha Ayrancı
  meliha Ayrancı
  21/09/2023
  Tedavim boyunca sevgili Önder hocamın ve asistanı Melis hanımın Güler yüzü için teşekkür ederim 🥰 bu süreçte en önemli şey doktor, size yakın, her sorunuza dönüş yapan, Güler yüzlü biriyse severek devam ediyorsunuz, bende O yüzden bu süreçi iyiki hocamla geçirmişim iyiki Önder hocam sevgilerle 🥰
  Latif Demir
  Latif Demir
  21/09/2023
  Dr Önder Sakin ve asistanı Melis hanıma çok teşekkür ederiz.Cok ilgili bir Dr ve asistan kendileri.Sordugum her soruya cevap veren, herşeyi detaylı anlatmalari, güler yüzlü olmaları .. daha bı sürü güzel şey.İyiki yola sizinle devam etmişiz iyiki varsınız iyiki tanımışiz sizleri.

  Takipte Kalın

  Hasta hikayeleri, bilgilendirici videolar, yarışmalar ve çok daha fazlası sosyal medya hesaplarımızda.