• INTERNATIONAL PATIENTS

Xəstə Hekayələri

Kadavradan Rahim Nakli Sonucu Tıp Dünyasına Adımızı Yazdırdık! (NTV Haber)

Dünyadaki ilk Kadavradan Rahim Nakli 10 yıl önce Türkiye’de Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından yapılmıştı. Rahim nakli olan hastamız Derya Sert, Bahçeci’de gördüğü tüp bebek tedavisi sonucunda bebeğine kavuştu! Dünya tıp tarihine geçen başarı öykümüzde anne olması imkansız görünen bir kadını hayallerine kavuşturduk.

Davamını Oxuyun.

20 Yıllık Özlemin Ardından Bahçeci’de İlk Denemede Bir Mucize Gerçek Oldu!

Hacer Hanım’ın 20 yıldır tek hayali çocuk sahibi olmaktı. Merkezimizde tedaviye başladıklarında bunun son şansları olduğunu düşünüyorlar ve güzel geçen bir tedavi sürecine rağmen negatif sonuca kendilerini hazırlıyorlardı. Geçmişte yaşadıkları tüm olumsuzlukları bir anda silecek o güzel haberi verdik. İlk denemede “Gebesin!” dedik.

Davamını Oxuyun.

20 Başarısız Deneme, 43 Yaş, 0.04 AMH

0.04 AMH değerine sahip 43 yaşındaki annemiz 20 yıldır çocuk özlemi çekiyordu. Başka merkezlerdeki 20 başarısız denemenin ardından merkezimizde uyguladığımız kişiye özel tedavi yöntemiyle hastamızın 21’inci bizim ise ilk denememizde mucize haberi verdik. Eğer umut varsa çift haneli rakamlar bile bizi korkutamaz dedik!

Davamını Oxuyun.

Hollanda’daki 10 Başarısız Denemeden Sonra Bahçeci’de Mutlu Son!

Hollanda’da yaşayan çiftimiz 10 başarısız tüp bebek tedavisinden sonra Bahçeci’de hayallerine kavuşabilmek için Türkiye’ye gelmişti. Yapay zeka yöntemi ile genetik ayıklama uyguladığımız, başarı şansını artırmak için bağışıklık serumu tedavisi verdiğimiz çiftimiz merkezimizdeki ilk denemede mutlu haberi aldı. Biz, bu mutluluğa şahit olurken onlarla beraber gözyaşlarımızı tutamadık. Peki ya siz? 👼🏻

Davamını Oxuyun.

İleri Kadın Yaşı ve Düşük Yumurtalık Rezervine Karşı Kişiye Özel Tedavi!

Çiftimizin 16 yıllık özlemleri başka merkezlerdeki 2 başarısız denemeden sonra Bahçeci’de ilk denemede sona erdi. Düşük yumurtalık rezervi ve ileri kadın yaşı problemlerine rağmen hastamıza uyguladığımız kişiye özel tedavi yöntemi ile önce güzel haberimizi verdik. Aylar sonra ise Hamza Ege bebeğe kavuşup “Bahçeci Ailesi’ne hoş geldin!” dedik. Merkezimdeki ilk denemede Hamza Ege bebeğimize kavuştuk

Davamını Oxuyun.

17 Yıllık Özlem ve 4 Başarısız Denemeden Sonra Bahçeci’de Mucize Son!

Uzun yıllardır çocuk sahibi olmak isteyen çiftimiz başka merkezlerdeki başarısız denemelerden sonra Bahçeci’ye gelerek hayallerinin peşinden koşmaya devam etti. Başarı artırıcı yöntemler, son teknolojiyle donatılmış embriyoloji laboratuvarı ve uzman ekibimiz ile 17 yıllık özlemi son bulduracak o güzel haberi verdik.

Davamını Oxuyun.

15 Yıldan Sonra Azospermide TESE Mucizesi ile Hayallerine Kavuştular!

⭐Bugünkü hikayemizin kahramanları çalışma arkadaşımız Sinan Abi ve sevgili eşi Pınar! ⭐15 yıldır çocuk özlemi çeken çiftimizin başka merkezlerde 2 başarısız tüp bebek denemesi olmuş fakat gebelik hiç oluşmamıştı.Sperm azlığı (azospermi) tanısıyla bize başvurdular. ⭐Aradan uzun yıllar geçti ve Sinan Abi merkezimizde çalışmaya başladı. Pes ettiği noktada, azospermi ile olan mücadelesini merkezimizdeki ilk denemede kazandık, bu sevinci hep birlikte yaşadık. ♥Hayat tesadüflerle dolu, bazen ümitsizce kapattığınız kapılar umutla tekrar açılabilir. Pes etmemek, birbirinize olan sevginizi hiç kaybetmemek ise işin en büyük sırrı!

Davamını Oxuyun.

40 Yaşındaki Hastamıza İlk Denemede Yıllardır Beklediği Haberi Verdik!

Başka merkezlerde başarısız denemeleri olan hastamızdan genetik ayıklama yöntemi ile sağlıklı embriyomuzu elde ettik. Fakat rahimdeki yoğun ve uzun süreli gerçekleşen kanama atakları transferi yapmamıza 3 defa da engel oldu! Doğru zamanı sabırla bekledik ve her zorluğa rağmen sonunda çiftimize güzel haberi verdik!

Davamını Oxuyun.

Bahçeci Tüp Bebek’te 80.000’den Fazla Mutluluk Hikayesi!

Hastalarımızın hikayeleri farklı olsa da yaşadıkları zorluk, çektikleri özlem ve “anne-baba” oldukları zamanki mutluluk hep aynı. Onlar Bahçeci’de geçirdikleri tedavi süreçlerini, bu süreçte yaşadıkları deneyimleri sizler için anlatıyorlar. Zor zamanların, umutsuzluğun ve çaresizliğin nasıl da mucizeye dönüşebildiğini gösteriyorlar.

Davamını Oxuyun.

Pulsuz ön görüşmə

Sizə Zəng Edək

Həkimlərimizlə pulsuz ön görüşmə üçün telefon nömrənizi yazın, sizə zəng edək.

Sizə Zəng Edək
Telefon Nömrəniz:

və ya 0125980543 nömrəli telefondan bizə zəng edə bilərsiniz.

[dynamichidden utmRef "CF7_URL"]

WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
Ən qısa zamanda sizə zəng edək:

[dynamichidden utmForm "CF7_get_post_var key='title'"]