Aš negaliu pastoti, ką turėčiau daryti? - Bahçeci

Aš negaliu pastoti, ką turėčiau daryti?

Jūsų galvoje gali suktis daug klausimų, pavyzdžiui, kodėl negalime turėti vaikų, ką daryti, kad pastoti, ar pradėti gydymą, kad pastoti? Norėdami susilaukti vaiko, pirmiausia turite išsiaiškinti savo nevaisingumo problemos priežastį.

Kodėl aš negaliu turėti vaikų ar aš nevaisingas?

Daugelis porų, kurios nori turėti vaikų, bet negali susilaukti vaikų, nepaisant neapsaugotų lytinių santykių, klausia: „Ar aš nevaisingas? pasirodo klausimas. Porose, nustatant nevaisingumo faktorių, atsižvelgiama į būsimos motinos amžių ir poros nesaugių lytinių santykių trukmę.
Besilaukiančios mamos amžius

Mažiau nei 35

Apvaisinimas mėgintuvėlyje rekomenduojamas poroms, kurios negali pastoti natūraliai, nepaisant nesaugių ir reguliarių lytinių santykių 1 metus.

Besilaukiančios mamos amžius

Didesnis nei 35

Apvaisinimas mėgintuvėlyje rekomenduojamas poroms, kurios negali pastoti natūraliai, nepaisant nesaugių ir reguliarių lytinių santykių 6 mėnesius.

Poros, kurios per šį laikotarpį nesugeba pastoti, turėtų kreiptis į gydytoją dėl sveikatos patikrinimo ir reprodukcinės galimybės nustatymo.

Jei pastojimas nepastoja nepaisant reguliarių lytinių santykių reikiamą laiką, reikia pasitarti su gydytoju. Nors kartais nepavyksta pastoti dėl priežasčių, susijusių su vyru, o kartais su moterimi, kartais gali būti nevaisingumas, kurio priežastis nežinoma.

Ką turėčiau daryti, kad pastoti?

Poroms, norinčioms susilaukti vaikų, rekomenduojama bent du kartus per savaitę turėti nesaugių lytinių santykių. Lytiniai santykiai, ypač ovuliacijos metu, žymiai padidina jūsų tikimybę pastoti. Jei mėnesinės yra reguliarios, tinkamiausias laikotarpis pastoti yra 10–16 dienų nuo pirmosios mėnesinių dienos. Poros, norinčios susilaukti kūdikio, taip pat turėtų atkreipti dėmesį į savo mitybą ir gyvenimo būdą. Jei rūkote ir (arba) geriate alkoholį, turėtumėte mesti rūkyti ir atkreipti dėmesį į baltymų turinčią dietą. Atsikratymas nuo nerimą keliančių minčių, tokių kaip „turime turėti vaiką“ arba „tai nepasikartos“ ir streso mažinimas atliekant paprastus pratimus, tokius kaip vaikščiojimas, taip pat teigiamai veikia nėštumo sėkmę. Mes išvardijame jums, ką galite padaryti, kad padidintumėte sėkmę.

Ar įmanoma pastoti nepradėjus apvaisinimo in vitro?

Mūsų klinikose turime daug porų, kurios pastojo nepradėdamos apvaisinimo mėgintuvėlyje. Prieš pradėdami gydymą, mes išsamiai analizuojame savo pacientus. Pirmoji sėkmingo apvaisinimo mėgintuvėlyje taisyklė – teisingai nustatyti priežastį, kuri neleidžia susilaukti vaikų. Poroms, kurios negali turėti vaikų natūraliai, gali būti įvairių priežasčių. Dėl šios priežasties; Nusprendus, kokį gydymą skirti, labai svarbu nustatyti teisingą diagnozę. Pavyzdžiui; Jei gimdoje yra cistinių radinių, tokių kaip miomos ar polipai gimdoje, kurių dydis ir vieta neleidžia būsimai motinai pastoti, taikant atitinkamus gydymo būdus galima pastoti ir nereikalaujant apvaisinimo mėgintuvėlyje. Mūsų tikslas – sudaryti sąlygas mūsų pacientėms susilaukti vaikų be finansinių ir moralinių sunkumų, jei tai leidžia paciento istorija.
1

Kiaušinių stebėjimas besilaukiančiai mamai

Prireikus stebimas būsimos motinos kiaušinėlių vystymasis, vartojant vaistus arba be jų. Pora padidina savo nėštumo tikimybę, santykiuodama dienomis, nustatytomis pagal šį stebėjimą. Jei yra hormoninių veiksnių, tokių kaip cukrus ir skydliaukė, pastoti galima nepradėjus apvaisinimo mėgintuvėlyje gydymo ir gyvenimo būdo pakeitimo.
2

Narkotikų gydymas besilaukiančiai tėčiai

Vaistų ir vitaminų pagalba padidinamas būsimojo tėčio spermatozoidų skaičius arba spermatozoidų judrumas. Be to, besilaukiantys tėčiai gali prašyti pakeisti gyvenimo būdą. Galite tikėtis, kad laikysitės dietos, kad išlaikytumėte sveiką svorį. Daugeliui savo pacienčių pastojome gaudami kokybišką spermą gydydami vaistais, nereikalaujant Micro-TESE procedūros.
3

Vakcinacijos gydymas

Nors esamos problemos gydymo būdais pašalinamos, jei nėštumas vis tiek neįvyksta, galima taikyti apvaisinimo gydymą. Kad būtų galima atlikti vakcinaciją, kuri yra paprastas ir greitas būdas, vyro spermatozoidai, o moters – kiaušinėlis. Jei gydymas apvaisinimo būdu yra tinkamas, būsimąją motiną gydytojas apžiūrės 3 mėnesinių dieną. Šio tyrimo metu patikrinama kiaušidžių būklė, prireikus kiaušidės padidinamos hormoniniais vaistais. Kai kiaušiniai pasiekia norimą brandą, atliekama krekingo injekcija. Atrenkami ir kateterio pagalba į gimdą perkeliami aukščiausios kokybės ir didžiausios tikimybės pastoti sperma.
4

Susisiekime su jumis

Leiskite kuo greičiau jums paskambinti dėl klausimų, su kuriais norite pasikonsultuoti.

Susisiekime su jumis

    2024 Visos teisės saugomos.

    Aš negaliu pastoti, ką turėčiau daryti?

    Susisiekime su jumis

    Jūsų telefono numeris

      arba galite susisiekti su mumis +90 530 917 60 49.

      Back
      Whatsapp
      Paskambinkite mums