Sekite mus!
Pacientų istorijos, informatyvūs vaizdo įrašai, konkursai ir dar daugiau socialiniuose tinkluose.
Ultragarsas yra vaizdo gavimo technologija, kuri žymiai palengvina nėštumo stebėjimą ir leidžia aiškiai nustatyti visas negimusio kūdikio vystymosi problemas. Ultragarso sistema, padedanti gauti informacijos apie daugelį klausimų, tokių kaip kūdikio lytis, fizinės savybės ir organų raida, fiksuojant garso bangas motinos įsčiose ir paverčiant šiuos garsus vaizdais, taip pat atskleidžia, ar kūdikis patirs fizinių ar psichinių anomalijų. . Dėl šios priežasties labai svarbūs reguliarūs ultragarsiniai patikrinimai, kurie yra vienas iš būtinų sveiko nėštumo ir gimdymo proceso elementų.
Perinatologija yra medicinos šaka, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas gimdymo procesui, dar žinomas kaip „Motinos mirtinoji medicina“. Perinatologai – gydytojai, besispecializuojantys ginekologijos ir akušerijos srityse, o tiek mamos, tiek kūdikio sveikatai itin svarbu, kad nėštumą stebėtų gydytojas perinatologas. Nėštumo pradžioje perinatologijos specialistai fiksuoja tokią informaciją, kaip gimdyvės ligos istorija, ūgis, svoris, ar ji anksčiau buvo persileidusi ar persileidusi, seka nėštumo eigą ir atlieka reikiamas intervencijas. Sprendimą, kada ir kaip dažnai nėštumo metu bus atliekamos tokios procedūros, kaip detalusis ultragarsas ir spalvotas ultragarsas, priima perinatologijos specialistai, atsižvelgdami į būsimos mamos ir vaisiaus sveikatos būklę.
Ultragarso terminai nėštumo metu yra tarp sąvokų, kurias besilaukiančios mamos turi išmokti, kad galėtų lengviau sekti nėštumo eigą. Tarp terminų, į kuriuos turėtų atkreipti dėmesį visos būsimos motinos, yra išsamus ultragarsas. Detalus ultragarsinis taikymas nėštumo metu atliekamas siekiant detaliai stebėti kūdikio sveikatos būklę ir vystymąsi. Įprastų patikrinimų metu atliekami ultragarsiniai tyrimai padeda vizualizuoti bendras kūdikio fizines ypatybes, tačiau atliekant įprastinius ultragarsinius tyrimus kūdikio organai detaliai neanalizuojami. Atliekant detalias ultragarso procedūras, aiškiai matomi kūdikio vidaus ir išorės organai, o procedūros metu iškyla tokie klausimai, kaip organuose nėra trūkumų, ar organai atlieka savo funkcijas, ar vidiniai ir išoriniai organai yra proporcingi kiekvienam. kiti paaiškinami. Išsamus ultragarsas taip pat gali anksti nustatyti kūdikio fizinę ar psichinę anomaliją. Nors tie, kurie turi problemų su detaliu ultragarsu, kartais labai baiminasi, nemažą dalį anomalijų galima išspręsti nėštumo metu imantis atsargumo priemonių. Todėl, norint anksti diagnozuoti problemas, itin svarbu atlikti išsamų ultragarsą tinkamu laiku. Vienas iš labiausiai pageidaujamų detalaus ultragarso metodų yra spalvoto doplerio procedūra. Nėštumo metu atliktas spalvotas ultragarsas leidžia aiškiai suprasti kūdikio širdies ir kraujagyslių sveikatą ir atskleidžia, ar atliekamos gyvybinės funkcijos.
Perinatologijos specialistai nustato, kada atlikti išsamų ultragarsinį tyrimą nėštumo metu. Kad išsamus ultragarsas duotų tikslius rezultatus, vaisius turi viršyti tam tikrą lygį gimdoje, o jo organai turi būti pakankamai išsivystę, kad prietaisas galėtų juos matyti. Todėl idealu atlikti išsamų ultragarsinį tyrimą nuo 18 iki 23 savaičių. Gydytojai, stebintys nėštumą nuo pat pradžių, kartais gali paprašyti anksčiau atlikti išsamų ultragarsinį tyrimą, jei įtaria kūdikio fizinio vystymosi problemą. Jei pirmojo skenavimo metu kūdikio sveikatos problemų nenustatoma, detalus echoskopija nėštumo metu nekartojama, nebent įvyktų kritinė situacija. Nėštumo atveju, kai problema pastebima pirmojo skenavimo metu, po tam tikro laiko vėl gali būti prašoma atlikti išsamų ultragarsą.
Išsamus ultragarsas nėštumo metu yra tarp temų, į kurias šeimos kartais kreipiasi įtariai. Ypač išsamios ultragarso kainos nėštumo metu gali sukelti klausimų, ar ši programa tikrai reikalinga. Išsami ultragarso procedūra yra nepaprastai svarbi, nes ji duoda didelę naudą ir yra viena iš procedūrų, kurios turėtų būti taikomos visoms besilaukiančioms mamoms. Svarbiausi procedūros privalumai yra šie:
Be galo svarbu nevėluoti atliekant detalų ultragarsą. Norint, kad procedūra būtų atlikta sveikai, rekomenduojama parinkti tokias datas, kuriose būtų galima aiškiai nustatyti ir galimas problemas, ir įsikišti. Todėl rekomenduojama, kad detalus ultragarsas nebūtų ilgesnis nei 23-25 savaites. Taigi, kada nėštumo metu atliekamas spalvotas ultragarsas? Spalvotas ultragarsas yra kitokia procedūra nei išsamus ultragarsas ir gali būti atliekamas nuo pirmojo trimestro. Kadangi spalvotas ultragarsas daugiausia nustato širdies ir kraujagyslių problemas, kai kurių nėštumų metu spalvoto doplerio nereikia. Vaisiams, kuriems širdies ritmo sutrikimas nustatomas atliekant įprastinius patikrinimus arba kurių gyvybiškai svarbioms funkcijoms gresia pavojus, spalvotas ultragarsas gali būti atliktas gydytojo specialisto nuomone tinkamomis datomis.
Makšties ultragarsas nėštumo metu yra tinkamiausias vaizdo gavimo metodas, ypač pirmosiomis nėštumo dienomis. Makšties ultragarsas naudojamas nėštumui patvirtinti tais atvejais, kai nėštumo maišelis nepasiekė tokio lygio, kurį būtų galima matyti atliekant bendrą ultragarsą. Kai kurios problemos, tokios kaip negimdinis nėštumas ir šokoladinės cistos, rodo simptomus, panašius į nėštumą, taip pat duoda teigiamus kraujo tyrimų rezultatus. Tam, kad kraujo tyrimo rezultatai rodytų tikrą nėštumą, maišelį reikia pamatyti ultragarsu. Todėl makšties ultragarsas turi didelę reikšmę anksti diagnozuojant galimą negimdinį nėštumą ir cistas. Nėštumo metu atliekamas makšties ultragarsas nedaro jokios žalos nei būsimos mamos, nei vaisiaus sveikatai, jei tik jis atliekamas tinkamoje įstaigoje ir pas specialistus. Makšties ultragarsas, kuris yra itin saugi procedūra, yra naudinga procedūra, nes leidžia anksti įsikišti į galimas tiek motinos, tiek vaisiaus sveikatos problemas. Jei turite klausimų, galite tapti mūsų Facebook grupės Umut Ol Umut Bul nariu .
Leiskite kuo greičiau jums paskambinti dėl klausimų, su kuriais norite pasikonsultuoti.
2024 Visos teisės saugomos.