Bahçeci Bakü Tıp Merkezi

Bahçeci Sağlık Grubu, 2015 yılında açılışını gerçekleştirdiği Bahçeci Bakü Tıp Merkezi’nde hastalara yüksek kalitede hizmet veriyor. Modern binası ile dikkat çeken Bahçeci Bakü Tıp Merkezi Azerbaycan’daki en büyük tüp bebek merkezi olmayı hedefliyor. Azerbaycan’da başka hiçbir tüp bebek merkezinde bulunmayan başarı artırıcı yöntemleri kullanarak ve son teknolojilerle donatılmış alt yapısı ile bu hedefine emin adımlarla ilerliyor. Dünya standartlarında Embriyoloji Laboratuvarı, en son geliştirilen ultrasonografi cihazları, laboratuvarlar, ameliyathaneler ve toplam 9 yatak kapasitesine sahip konforlu hasta odalarıyla hizmet sunuyor.

Bahçeci Bakü Tıp Merkezi, Azerbaycan’da Embryoscope cihazına sahip olan ilk ve tek merkezdir. Hasta odaklı yaklaşımı temel alan, Türkiye’de eğitim almış ve çalışmış Bahçeci Bakü Tıp Merkezi doktor ve ekibi, çocuk sahibi olmak isteyen yüzlerce insanın en büyük arzusunu yerine getirerek özellikle zor vakalarda büyük başarılar elde ediyor.

Merkezimiz hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 09:00 – 14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Şubemizdeki Hekimlerimiz

Op. Dr. Serdar Çelik

Op. Dr. Serdar Çelik

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

Op. Dr. Sevil Mammadova

Op. Dr. Sevil Mammadova

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım