Tüp Bebek Yaptıranlar - Hasta Hikayeleri

Bahçeci’de tedavi gören ve mucizelerine kavuşan hastalarımızın ilham veren hikayelerine tanık olun. Her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle ailemiz hızla büyüyor. Siz de Bahçeci’yle bebek sahibi olmanın sevincini yaşayın.
Merkezlere Göre Filtreleyin:

Bilen Mektup…

Hiç umudumuz yokken umut ve bir bebek verdiniz. Tüm emekleriniz için teşekkürler.

Devamını Okuyun

Umutlarımız Mutlulukla Sonuçlandı

Tam altı ay oldu, bu muhteşem annelik duygusunu on iki yıl aradan sonra bir daha yaşamak. Aralık 2012 ben bir çocuğum daha olsun istedim. Böylece Zeki Beyle tanıştık. Arkadaşımın tavsiyesi ile tercih ettim. Birçok kan tahlili, ultrason, rahim filmi, sperm sayısı derken; normal bir tedavi ile çocuk sahibi olamayacağımı, yaşım dolaysıyla bir an önce tüp bebek tedavisini önerdi. Daha önce 1 canlı çocuk 1 dış gebelik geçmişim olduğu için tüp bebek tedavi yöntemi ile şansımın en fazla % 40 olduğunu söyledi.

Devamını Okuyun

Hamilelik Öyküm

ADIM A.B., DOĞUM TARİHİM 1983, EŞİM S.B., DOĞUM TARİHİ 1978, 2006 YILINDA EVLENDİK VE O YILDAN İTİBAREN HAMİLELİKLE İLGİLİ YAŞADIĞIMIZ ZORLU SÜRECİ AKTARMAK İSTİYORUM. EŞİMLE EVLENDİKTEN SONRA HEMEN ÇOCUK İSTEMESEKTE HERHANGİ BİR KORUNMA YÖNTEMİ UYGULAMADIK. ANCAK YAKLAŞIK 1,5 YIL SONRA HERHANGİ BİR HAMİLELİK OLUŞMAMASI ÜZERİNE O YILLARDA İKAMET ETTİĞİMİZ NİĞDE İLİNDE BİR HASTANEDE KADIN DOĞUM UZMANI VE ÜROLOJİ UZMANIYLA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELER SONRASI EŞİME VE BANA BİR DİZİ TESTLER UYGULANDI.

Devamını Okuyun

Bütün Yollar Bahçeci’ye Çıkıyordu

Eşimle üniversite yıllarında tanıştık ve birbirimizi çok sevdik. Okul biter bitmez evlendik. Eşimin görevi nedeniyle ilk görev yerimiz Diyarbakır oldu. Eşim çocuklara çok düşkün olduğu için hemen çocuğumuz olsun istiyordu. Evleneli 1 yıl olmuştu ama henüz hiçbir hamilelik belirtim yoktu. Eşim sürekli doktora gitmemiz gerektiğini söylüyordu ama ben çok önemsemiyordum. Sonuçta bir yıl çok kısa bir süreydi ve yaşımız çok gençti. Ancak eşimin ısrarları sonucu bir kadın doğum doktoruna gittik.

Devamını Okuyun

16 Yıllık Özlem

16 yaşında kızım var ve 16 yıldır çocuğumuz olmuyordu. Tüp bebek yaptık olmadı, aşılama denedik olmadı, tedavi gördük maalesef olmadı. Çok şükür Diyarbakır Bahçeci Tüp Bebek Merkezinden Zeki Akkum hocamız sayesinde şimdilik eşim 4 haftalık hamile. Önce Allah sonra Bahçeci grubunun sayesinde Allah'ın izniyle çocuklarımız olacak.

Devamını Okuyun

Diyarbakır Sizinle Mutlu

Bugün Diyarbakır’da 1 yıldız daha doğdu. 16 kocaman yıldan sonra Allah’ın izniyle Zeki Akkum hocamın üstün yetenekleriyle ve başarıların sonucu ile bizi sevindirdi. Ben de diyorum ki yüce Allah’ta seni sevindirsin hocam.

Devamını Okuyun

Ahmet Hocamızı İyi ki Tanımışım

Her hatırladığımda “iyi ki Ahmet Hocamla tanışmışım” diyorum. Bebeksiz nice çiftler, aile olmak için onun vesilesine nail olmak için sıra bekliyor. Allah Ahmet Hocamıza uzun ve sağlıklı ömür versin. Dualarımla…

Devamını Okuyun

Op. Dr. Zeki Akkum’a Övgü

Allah razı olsun doktorumuz Zeki Akkum’dan Rabbim ona bu dünyada da Ahirette de iyilik ver.

Devamını Okuyun

17. Denemede Bebek Sahibi Olduk

17. denememde çok şükür 13 Mayıs’ta yani benim doğum günümde, hamilelik haberimi aldım. Yıllardır özlemle beklediğim bu habere Bahçeci Grubunun üstün bilgi, becerisi, doktorumuzun mükemmel titizliği ve 17 kere denediğimiz hiçbir merkezde görmediğimiz efsane ekip çalışması ile Bahçeci'de ilk denememizde ulaştık.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

60.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: