Tüp Bebek Yaptıranlar - Hasta Hikayeleri

Bahçeci’de tedavi gören ve mucizelerine kavuşan hastalarımızın ilham veren hikayelerine tanık olun. Her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle ailemiz hızla büyüyor. Siz de Bahçeci’yle bebek sahibi olmanın sevincini yaşayın.
Merkezlere Göre Filtreleyin:

Naz Bebek

23 yıllık evli çiftimiz umudu Bahçeci Diyarbakır Merkezinde buldu. Azospermi olan hastamız 3 defa TESE, daha önce 9 defa ICSI-IVF denemesi oldu. Sadece birinde gebelik elde edildi oda erken kayıp ile sonuçlandı. 9. Denemeden sonra “bu son” diyen çiftimiz merkezimizde 10. Denemesini yaptı. 10. Denemede çiftimize dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. 23 yıllık hasretin sonunda dünyaya gelen Naz bebeğe sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Devamını Okuyun

Ayşe Bebek

Doktorumuz ve Bahçeci ekibinin yakın ilgisi, içten ve samimi yaklaşımları, her konu hakkında ayrıntılı bilgilendirmesi, annemize karşı hürmet ve saygıları, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaları, mesai gözetmeksizin bizi takip etmeleri, dostane ve arkadaşça tavırları bizi çok hem de çok çok etkiledi. Çok özel olduğumuzu hissettirdiler. ŞÜKRANLAR, MİNNETLER, TEŞEKKÜRLER, TEŞEKKÜRLER, TEŞEKKÜRLER…

Devamını Okuyun

Zeynep ve Kuzey

Eşimle 2003 yılında evlendik. Evliliğimizin 2. yılında çocuk sahibi olmak istedik. Yaşayacağımız problemler içime doğmuş gibi çocuk sahibi olmaya engel bir durum olup olmadığını merak ederek doktora gittim ve genel kontrollerimi yaptırdım. Herhangi bir sorun yoktu. Bir yıl bekledik. Beklenen haber gelmeyince eşime de birtakım kontroller yapıldı.

Devamını Okuyun

Onuncu ve Sonuncu Denemede Mutlu Son

Bahçeci'ye gelmeden önce umutsuzdum, on kez negatif sonucunu almış birinin Bahçeci'de daha ilk denemesinde gebe kalmış olması imkansızdı ama Bahçeci kalitesiyle bunu başardım. İşini özveriyle yapan bu ekip her gün dualarımda. Dünyanın en iyisi Bahçeci, iyi ki varsınız.

Devamını Okuyun

Örnek Doktor Ahmet Özdoğru

Daha ilk denemede mucizeyi gerçekleştiren ve ikiz evlatlarımızı kucağımıza almamıza vesile olan, mesleğine ve hastalarına olan saygısı, bilgisi, donanımı ve insanlığıyla örnek Doktor Ahmet ÖZDOĞRU, iyi ki varsınız! Daha nice çiftlerin hayallerini gerçekleştirmeniz dileklerimizle…

Devamını Okuyun

4 Yıllık Azmin Sonu Sevgi Kelebeğimiz Derin’imiz

Biz bütün doğruları, doğru araştırma ve saptamaları Mustafa Bahçeci de gördük. Önce histeroskopi ile rahimde gerekli düzeltmeler yapıldı, sonra da kısa protokolden sonra 5,5 günlük embriyolar transfer edildi. 3.denemede pozitif sonucu kağıtta okuduğum an, ağladım mutluluktan uzun bi süre. Kızımızı kucağımıza aldığımız gün bu dünya üzerinde yaşadığımız en mutlu günümüz oldu.

Devamını Okuyun

Lideri Olduğum Mucize Ekibim

Evet özet dedim; ama her anı ilmek ilmek emek dolu sevgi dolu özveri dolu bu en özel ekip işini alelade anlatıp, geçiştiremezdim. Varsa böyle bir hayâliniz ve tedaviye başlama isteğiniz Bahçeciye uğramadan karar vermeyin ve bir iki kez deneyip olmaz demeyin. Mucizelere İnanın ve bu sıcacık aile ekibinin LİDERİ olun. Dileyen, isteyen herkesin bu mutluluğu gönülden tatmasını diler, ikinci ailemiz Bahçeci’ye teşekkür ederiz.

Devamını Okuyun

Allah İsteyen Herkese Bu Mutluluğu Yaşatsın

Doktorumuz gerçekleştirdiği ameliyatla sol over tüpümü bebeğe zarar vermemesi amacıyla aldı. Bu sayede diğer başvurduğumuz doktorların pek çok yorumu ve tedavisiyle hiçbir sonuç alamadığımız şiddetli karın ağrılarından da birdenbire kurtulmuş oldum. İlk deneme başarılı olduk ve 20 gün sonra yaptırdığımız testte hamile olduğum ortaya çıktı. Tüm dünyamız birden değişti.

Devamını Okuyun

Yeni Bir Başlangıcın İşaretiydi

Biz muayeneye konuşmaya gitmemiştik sanki.hocamız sanki misafiri ziyarete bir arkadaşı gini nizle SOHBET etti tedaviyle ilgili birkaç bilgi verdi ve bize işte tamda doğru yer ve insan dediğimiz o sihirli cümleyi söyledi ”ben negativ sonuçlanan bir tedavinin ardından o akşam huzur uyuyamıyorum”.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

50.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: