Tüp Bebek Yaptıranlar - Hasta Hikayeleri

Bahçeci’de tedavi gören ve mucizelerine kavuşan hastalarımızın ilham veren hikayelerine tanık olun. Her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle ailemiz hızla büyüyor. Siz de Bahçeci’yle bebek sahibi olmanın sevincini yaşayın.
Merkezlere Göre Filtreleyin:

Önce Bilinçli Bir Hasta Oldum; Sonra Bebeğimi Kucağıma Aldım!

Bizim hikayemiz Nisan 2007 yılında başladı. Eşimde sperm sayısı çok düşüktü. Bu yüzden tedavi ile çocuk sahibi olmamız gerekiyordu. Ayrıca yaşımın 34 olması tedaviye bir an önce başlamamızı gerektiriyordu. Bu yüzden 9,5 aylık evliyken merkez araştırmaya başlamıştık bile... Bir kaç merkez ile görüştükten sonra Bahçeci Kadın Sağlığı Merkezi’ne geldik.

Devamını Okuyun

Beklediğim Koku

Hayatımın son 4 yılından öncesinde çocuklar bana hiç de sevimli gelmezlerdi. Öyle ki sevimsiz, baş belası, ayak bağlarıydılar. Hayatta geldiklerinden itibaren önce işini kaybedersin, devamında kariyerin tehlikeye girer, arkadaşlarından uzaklaşırsın kısacası o başlar sen bitersin. ...... vb

Devamını Okuyun

Bu Ancak Filmlerde Olur

Zeynep Gümüşçü - Şanlıurfa (Mayıs 2009) Yaşadıklarımı, o kötü günleri tekrar hatırlamak zorunda olsam da diğer hastalara teselli olsun diye yazmaya karar verdim. Anlatacaklarıma hastalarınız " bu ancak filmlerde olur " diyeceklerdir. Ancak ben bunları tek tek yaşadım. 1996 yılında çikolata kisti denen bir rahatsızlıkla karşılaştım. 2 yıl Şanlıurfa da tedavi gördüm. Ondan sonrada 1yıl Antep’de tedavi gördüm. Rahim filmi isteyip bir şeyim olmadığını söyleyip 1 yıl beni oyaladılar.

Devamını Okuyun

 O Kaliteli Yumurta; Oğlum Bora!

İsmim Nurcan Kırağı. Bir psikoloğum. 10 yıllık evliyim. Şu anda 18 aylık bir oğlum var. Aynı zamanda Bahçeşehir de He-Ce anaokulunun sahibiyim. 7 yıl kısırlık tedavisi gördüm. Sizlerle deneyimlerimi, hislerimi paylaşmak için buraya da yazdım. Günümüzde hala bu konuların kişiler için tabu olduğunu, diğer hastalıklar gibi rahat konuşulmadığını biliyorum. Ben gönüllü konuşmacıyım. Bütün o yıllarda da konuştum, paylaştım... Kaç yumurtam olduğunu, döllenip döllenmediklerini... Yumurtaların tutunup tutunmadıklarını herkes bilirdi.

Devamını Okuyun

Umutsuzluğa Kapılmadan Kararlı Olduk…

Müge Özdemir - İstanbul ( Mayıs 2009 ) Eşimle 8 yıldır evliyiz. Eşim 45, ben 42 yaşındayım. Evlendiğimiz zaman çocuk bizim için öncelik olmadı. Tam tersine kendi kurmuş olduğumuz düzen içerisinde onu kaldıramayacağımızı düşünüyorduk. Ama nasıl olsa ?zamanı gelir yaparız? diye hep erteledik. Yaşın çok önemli olduğunun farkında değildik.

Devamını Okuyun

Bilen Mektup…

Hiç umudumuz yokken umut ve bir bebek verdiniz. Tüm emekleriniz için teşekkürler.

Devamını Okuyun

Umutlarımız Mutlulukla Sonuçlandı

Tam altı ay oldu, bu muhteşem annelik duygusunu on iki yıl aradan sonra bir daha yaşamak. Aralık 2012 ben bir çocuğum daha olsun istedim. Böylece Zeki Beyle tanıştık. Arkadaşımın tavsiyesi ile tercih ettim. Birçok kan tahlili, ultrason, rahim filmi, sperm sayısı derken; normal bir tedavi ile çocuk sahibi olamayacağımı, yaşım dolaysıyla bir an önce tüp bebek tedavisini önerdi. Daha önce 1 canlı çocuk 1 dış gebelik geçmişim olduğu için tüp bebek tedavi yöntemi ile şansımın en fazla % 40 olduğunu söyledi.

Devamını Okuyun

Hamilelik Öyküm

ADIM A.B., DOĞUM TARİHİM 1983, EŞİM S.B., DOĞUM TARİHİ 1978, 2006 YILINDA EVLENDİK VE O YILDAN İTİBAREN HAMİLELİKLE İLGİLİ YAŞADIĞIMIZ ZORLU SÜRECİ AKTARMAK İSTİYORUM. EŞİMLE EVLENDİKTEN SONRA HEMEN ÇOCUK İSTEMESEKTE HERHANGİ BİR KORUNMA YÖNTEMİ UYGULAMADIK. ANCAK YAKLAŞIK 1,5 YIL SONRA HERHANGİ BİR HAMİLELİK OLUŞMAMASI ÜZERİNE O YILLARDA İKAMET ETTİĞİMİZ NİĞDE İLİNDE BİR HASTANEDE KADIN DOĞUM UZMANI VE ÜROLOJİ UZMANIYLA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELER SONRASI EŞİME VE BANA BİR DİZİ TESTLER UYGULANDI.

Devamını Okuyun

Bütün Yollar Bahçeci’ye Çıkıyordu

Eşimle üniversite yıllarında tanıştık ve birbirimizi çok sevdik. Okul biter bitmez evlendik. Eşimin görevi nedeniyle ilk görev yerimiz Diyarbakır oldu. Eşim çocuklara çok düşkün olduğu için hemen çocuğumuz olsun istiyordu. Evleneli 1 yıl olmuştu ama henüz hiçbir hamilelik belirtim yoktu. Eşim sürekli doktora gitmemiz gerektiğini söylüyordu ama ben çok önemsemiyordum. Sonuçta bir yıl çok kısa bir süreydi ve yaşımız çok gençti. Ancak eşimin ısrarları sonucu bir kadın doğum doktoruna gittik.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

50.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: