Hasta Hikayeleri

Merkezlere Göre Filtreleyin:
Melek Bahçeci Ekibi

Gelişen tek embriyom bizim mucizemiz… Bahçeci bizim mucizemiz, merkezdeki herkes bizim için bir melek. Aslında sayfalar dolusu övgüler yazabilirim ama bir yerden sonra ne desen az kalıyor. İlk karşılaşma anımızdan itibaren sadece gülücükleri ve desteğiyle sizi baştan aşağı yüceltebilen bir kurum en samimi en tatlı haliyle.

Devamını Okuyun

Bir İnsanın Olabileceği En Güzel Yerde; Dualarımızdasınız

Biz evlat kokusuna hasret anne adaylarına büyük özen hassasiyet ve tıbbi bilgi ve birikimle yaklaşan değerli bahçeci, bu tarifsiz mutluluğu bize yaşattınız. Buraya sayfalar dolusu teşekkür cümleleri yazsak az olur. Bir insanın olabileceği en güzel yerde; dualarımızdasınız. İyi ki varsınız.

Devamını Okuyun

Mucizelere İnanmak, Doğru Tercihlerle Sonuca Ulaşmak

Ben oradan birçok şey öğrendim. Kendinizi bırakmayın. İç sesinize kulak verin. Bahçeci Kliniği’ndeki tüm çalışanların içtenliğine güvenebilirsiniz. Şu an 32 haftalık hamileyim. Mucizelere inanın. Hayatta sıkıntılar yaşanabilir. Unutmayın ki umut sizsiniz!

Devamını Okuyun

Sizlere Tavsiyem; Ümidinizi Yitirmeyin, Doktorunuza Güvenin

Sizlere tavsiyem; ümidinizi yitirmeyin, doktorunuza güvenin. Bahçeci'deyseniz zaten emin ellerdesiniz, ne sizi önemsemeyen doktorlar, ne paranızı aldıktan sonra sizi aramayan, kandıran kurum var. Canla başla yalnızca siz anne olabilesiniz diye tıbbi tüm olanakları kullanan kocaman bir Bahçeci var.

Devamını Okuyun

Desteğin Önemi

Uzm. Psk. Asena hanım ile yaptığımız görüşme harika geçti. Aklımızdaki soruları ve çözümleri bize sunarak, korku ve kaygılarımızdan sıyrılarak adeta ruhumuzu yeniledik. O kadar huzurlu çıktık ki görüşmeden, hemen tedavi sürecine başladık. Şimdi yepyeni umutlarla ve sonsuz bir güvenle, tedavi olup mutlu Bahçeci ailesine katılmak için sabırsızlanıyoruz. Psikolojik Danışmanlık hizmetini bizlere sunan hastane yönetimine sonsuz teşekkür ederiz.

Devamını Okuyun

Yaşam gerçekten Umut’la başlıyor

Tüm bu yorucu, stresli ama bir o kadarda umut dolu mutlu yolculukta bizlere sonsuz bir sabırla katlanan, tüm Umut Tüp Bebek Merkezi ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bahçeci olmasaydı bizler hala evlerinde umutsuz oturan annelik babalık hayaliyle yanan insanlar olacaktık. Tedavideki doğru adımlarıyla bizi yaşama bağladılar. Yaşam geçekten UMUTla başlıyor?

Devamını Okuyun

Naz Bebek

23 yıllık evli çiftimiz umudu Bahçeci Diyarbakır Merkezinde buldu. Azospermi olan hastamız 3 defa TESE, daha önce 9 defa ICSI-IVF denemesi oldu. Sadece birinde gebelik elde edildi oda erken kayıp ile sonuçlandı. 9. Denemeden sonra “bu son” diyen çiftimiz merkezimizde 10. Denemesini yaptı. 10. Denemede çiftimize dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. 23 yıllık hasretin sonunda dünyaya gelen Naz bebeğe sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Devamını Okuyun

Ayşe Bebek

Doktorumuz ve Bahçeci ekibinin yakın ilgisi, içten ve samimi yaklaşımları, her konu hakkında ayrıntılı bilgilendirmesi, annemize karşı hürmet ve saygıları, ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaları, mesai gözetmeksizin bizi takip etmeleri, dostane ve arkadaşça tavırları bizi çok hem de çok çok etkiledi. Çok özel olduğumuzu hissettirdiler. ŞÜKRANLAR, MİNNETLER, TEŞEKKÜRLER, TEŞEKKÜRLER, TEŞEKKÜRLER…

Devamını Okuyun

Zeynep ve Kuzey

Eşimle 2003 yılında evlendik. Evliliğimizin 2. yılında çocuk sahibi olmak istedik. Yaşayacağımız problemler içime doğmuş gibi çocuk sahibi olmaya engel bir durum olup olmadığını merak ederek doktora gittim ve genel kontrollerimi yaptırdım. Herhangi bir sorun yoktu. Bir yıl bekledik. Beklenen haber gelmeyince eşime de birtakım kontroller yapıldı.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

50.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: