Tüp Bebek Yaptıranlar - Hasta Hikayeleri

Bahçeci’de tedavi gören ve mucizelerine kavuşan hastalarımızın ilham veren hikayelerine tanık olun. Her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle ailemiz hızla büyüyor. Siz de Bahçeci’yle bebek sahibi olmanın sevincini yaşayın.
Merkezlere Göre Filtreleyin:
Adana’dan İstanbul’a Süren Maceramız…

Rabia/Murat Öz - Ocak 2009 2000 yılında eşimle hayatımızı birleştirdik.Bir kaç yıl çocuğumuzun olmaması bizim için sorun olmadı.Daha sonra hamile kaldım ancak gebeliğim ilk aylarda sonlandı.Tekrar hamile kaldım ve test pozitif ti.Ancak ultrasonda bebeğin kesesini göremediler ne yazık ki bu kez de dış gebelik olmuştum.

Devamını Okuyun

Dünyalar Güzeli Kızım Hilal

Sevim Beşiktaş - Mayıs 2008 Çok genç yaşta evlendim ve her kadın gibi bende evliliğimi bir bebekle daha da mutlu ve güzel hale getirmek istedim. Evliliğimizin 4. senesiydi ve hamile kalmakta problem yaşıyordum. Bunun sebebinin kistlerim olduğunu düşünüyordum ve bu sebeple kistlerimi bir operasyon ile aldırdım. Bu operasyondan sonra her şeyin düzeleceği ümidiyle hamile kalmaya çalışıyordum, ancak işler hiç istediğim şekilde gitmedi.

Devamını Okuyun

Almanya’dan Türkiye’ye Bebek Yolculuğu!

Songül-Dursun Bilir - 3 Mart 2008 Almanya'da yaşayan Songül-Dursun Bilir çifti, bugünlerde yeni bir sevinç yaşıyorlar. İlk tüp bebeklerinden sonra, dondurulmuş embriyolarından gebelik elde etmişler ve ikinci çocuklarını dünyaya getirmeye hazırlanıyorlar. Şimdi 3 yaşında olan oğulları Furkan, dondurulmuş olarak bekleyen kardeşinin doğacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. 34 yaşındaki Songül Bilir, 10 yıllık hikayelerini şöyle özetliyor:

Devamını Okuyun

17. Denemede Bebek Sahibi Olduk

Neslihan-Server Sabuncu - Nisan 2007 Yıllardır bebek hasreti çeken Neslihan – Server Somuncu çifti, 15 yılda 17 kez tüp bebek denemesi yaptıktan sonra anne baba oldular. Anne baba olmak için deneme rekoru kıran Somuncu çifti; "30. kez de denerdik herhalde!" diyorlar ve hikayelerini kendi ağızlarından dinliyoruz: "15 yıl önce evlendik. Ben henüz 21, eşim Server 27 yaşındaydı. Ben hep anne olmak istiyordum zaten. Evlenir evlenmez çocuk sahibi olmaya karar verdik.

Devamını Okuyun

40’ımdan Sonra Mutluluğu Yakaladım!

Ben 21 yaşında evlenip, bir 18 yıl "çocuğum olsun" diye doktor doktor dolaşan yani "annelik aşkı"yla yanan biriydim. Oysa dualarımda hep Allah'a, "bana hayırlı bir eş ve evlatlar nasip eyle" derdim. Ama evlat eksikti... Evlat sahibi olup torun sevmek varken, ben evlat büyütüp torun sevemeyecektim. Evliliğimin birinci yılının sonunda çocuk sahibi olmak için eşimle beraber doktora başvurduk..

Devamını Okuyun

Umut Işığı

Merhaba her evli çiftin yaşamak istediği bir duygudur anne baba olmak.Her ay özlemle bekleyip olmadığında tekrar bir sonraki ayı beklemek kadar zoruda yoktur.Bunu ancak umutsuzluğu yaşayanlar bilirler. Ben 1978 doğumluyum.19 yaşında evlendim.Evliliğimin ilk yıllarında bir bebek sahibi olmayı hiç düşünmemiştik.Bebek sahibi olmaya evliliğimizin 4. yılında karar vermiştik.

Devamını Okuyun

Bügün 22 aralık 2008 oğlumuz UMUT’un doğum gününü kutladık

Doğumundan bugüne kadar her gün sizi hatırladık bize verdiğinizin armağa bakıp mutlu olduk.Bana 40 yaşında anne olmayı yaşattığınız için teşekkürler.Tedavi boyunca bütün kaprislerime dayandığınız için teşekkürler.Gebelik boyunca sizi aradığım hergün boyunca bıkmadan usanmadan sorularıma cevap verdiğiniz için teşekkürler.Sadece doktorum değil aynı zamanda dostlarım olduğunuz için teşekkürler.

Devamını Okuyun

Bir Mucize Diledim.

Mucizelere inanır mısınız bilmem? Ama ben inanırım. Çünkü hayatımda gerçek bir mucize oldu. On yıllık evliydik ve çocuğumuz olmuyordu. Her yolu denemiş ve maalesef hiçbir sonuç alamamıştık. Sonunda yani 2005 yılında Mustafa Bahçeci ve ekibiyle birlikte bir yolculuğa çıktık. Bize davranışları o kadar güzel olmuştu ki, sorunlarımızı dinlemişler ve yapmamız gerekenleri tek tek anlatmışlardı.

Devamını Okuyun

Anneliğe hasret bütün kadınlar hepimiz aynıyız.

Bütün hikayelerin başlangıcı nasılsa bizim hikayemizde aynı.Severek evlendik,3 yıl çocuk istemedik.Her şeyin yoluna girmesini bekledik ev araba borçlar falan?.Yani çoğumuz gibi.Yaşımız genç nasıl olsa diye çocukla ilgili sohbetleri hep gülümseyerek dinledik hiç üstümüze alınmadık.Evlilik yıldönümüz de eşimle beraber hadi artık çocuk yapalım diyerek çok romantik bir kara aldık.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

50.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: