Hasta Hikayeleri

Op. Dr. Zeki Akkum’a Övgü

Allah razı olsun doktorumuz Zeki Akkum’dan Rabbim ona bu dünyada da Ahirette de iyilik ver.

Devamını Okuyun

17. Denemede Bebek Sahibi Olduk

17. denememde çok şükür 13 Mayıs’ta yani benim doğum günümde, hamilelik haberimi aldım. Yıllardır özlemle beklediğim bu habere Bahçeci Grubunun üstün bilgi, becerisi, doktorumuzun mükemmel titizliği ve 17 kere denediğimiz hiçbir merkezde görmediğimiz efsane ekip çalışması ile Bahçeci'de ilk denememizde ulaştık.

Devamını Okuyun

Era Testiyle Gelen Hayalim

Benim ışığım ERA TESTİ oldu. İyi ki Bahçeci var, iyi ki mükemmel insanlarla dolu. 6 yıl sonra iyi ki en doğru en iyi yere geldim ve rabbim nasip etti iyi insanlarla bizleri para gibi görmeyen tıp insanlarıyla karşılaştım. İyi ki varsınız Bahçeci.

Devamını Okuyun

Mutluluk Gözyaşları

Yumurtalık rezervi sorunuyla umutlarım tükenmiş, tüp bebek tedavisinden delice korkarak kliniğinize gelmiştim eşimle; ta ki doktorumu görene kadar. Öyle işinin ehli ki umutsuzlukla girdiğimiz odadan bambaşka duygularla çıktık. O dakikadan sonra kliniğinizde tedaviye başladık. Doktorumuz, asistanlarınız ve bütün kadronuzun güler yüzlü profesyonelliğiyle tedavimize başladık.

Devamını Okuyun

Kalbimizde Her zaman Özel Bir Yeriniz Olacak

Tedavimize başlamak için İstanbul’a geldik, çok endişeli idik ama herkes bizi çok hoş karşıladı, klinik, İngiltere’deki gittiğimiz kliniklerden çok çok daha iyiydi, temizdi, modern cihazlarla donatılmıştı, çalışanlar mutlu ve organizeydi. ilk kez bizim durumumuzdaki insanlar açısından insani olarak muamele gördüğümüzü hissettik ve en iyi şansı elde etmek için tedavimiz bize özel olarak düzenlendi.

Devamını Okuyun

Melek Bahçeci Ekibi

Gelişen tek embriyom bizim mucizemiz… Bahçeci bizim mucizemiz, merkezdeki herkes bizim için bir melek. Aslında sayfalar dolusu övgüler yazabilirim ama bir yerden sonra ne desen az kalıyor. İlk karşılaşma anımızdan itibaren sadece gülücükleri ve desteğiyle sizi baştan aşağı yüceltebilen bir kurum en samimi en tatlı haliyle.

Devamını Okuyun

Bir İnsanın Olabileceği En Güzel Yerde; Dualarımızdasınız

Biz evlat kokusuna hasret anne adaylarına büyük özen hassasiyet ve tıbbi bilgi ve birikimle yaklaşan değerli bahçeci, bu tarifsiz mutluluğu bize yaşattınız. Buraya sayfalar dolusu teşekkür cümleleri yazsak az olur. Bir insanın olabileceği en güzel yerde; dualarımızdasınız. İyi ki varsınız.

Devamını Okuyun

Mucizelere İnanmak, Doğru Tercihlerle Sonuca Ulaşmak

Ben oradan birçok şey öğrendim. Kendinizi bırakmayın. İç sesinize kulak verin. Bahçeci Kliniği’ndeki tüm çalışanların içtenliğine güvenebilirsiniz. Şu an 32 haftalık hamileyim. Mucizelere inanın. Hayatta sıkıntılar yaşanabilir. Unutmayın ki umut sizsiniz!

Devamını Okuyun

Sizlere Tavsiyem; Ümidinizi Yitirmeyin, Doktorunuza Güvenin

Sizlere tavsiyem; ümidinizi yitirmeyin, doktorunuza güvenin. Bahçeci'deyseniz zaten emin ellerdesiniz, ne sizi önemsemeyen doktorlar, ne paranızı aldıktan sonra sizi aramayan, kandıran kurum var. Canla başla yalnızca siz anne olabilesiniz diye tıbbi tüm olanakları kullanan kocaman bir Bahçeci var.

Devamını Okuyun

7 Ülke, 13 Merkez, 45.000'in Üzerinde Tüp Bebek

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bosna-Hersek (3)
Irak (1)
Azerbaycan (1)
İngiltere (1)
İngilitere (2019)

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: