Hasta Hikayeleri

Merkezlere Göre Filtreleyin:
Herkese Sonsuz Teşekkürler

Her ne kadar doktorlar 30 yaşından sonra kadınların yumurta rezervinin hızla azaldığını ve kalitesininde şiddetle düştüğünü söyleseler de 32 yaşında evlendim ve eşimle hemen çocuk istedik. Evlendikten 4 ay sonra hamile kaldım. Tabii çok sevindik, hemen ailelere arkadaşlarımıza hatta sağır sultana bile söyledik. Bu tamamıyla tecrübesizlikten kaynaklanan bir hataydı. Bir şeyler netleşmeden bu kadar çok kişiye söylememeliydik.

Devamını Okuyun

Anne Olduğum Gün Annesiz Kaldım

Şennur GÜNAYDIN - İstanbul (Mayıs 2009) Annelik….. Ne güzel bir duyguymuş meğer…. Birinin sana seslenerek anne demesi, işte o an her şeye değer. Bütün dünyan o olur kollarını açarak sana anne diye koşarak sarılması, sevgiyle öpmesi…. Bazen de ne olduğunu bilmeden saatlerce ağlaması sonrada kucağında öylece uyuması…..Günahsız bir melek gibi….

Devamını Okuyun

Oğlum Kuzey Işık

Sonunda oğlum uyudu ve ben de size hikayemi yazacak zamanı buldum. Aslında; sonu güzel biten fakat çok sıkıntılı bir hikaye bu… Hikayeyi size anlatmak isteyişimin nedeni, bu işlerin hiçte kolay olmadığını bilmenize yardımcı olmak. Ama inanın her şeye değer, sonu güzel biten her olayda olduğu gibi...

Devamını Okuyun

Önce Bilinçli Bir Hasta Oldum; Sonra Bebeğimi Kucağıma Aldım!

Bizim hikayemiz Nisan 2007 yılında başladı. Eşimde sperm sayısı çok düşüktü. Bu yüzden tedavi ile çocuk sahibi olmamız gerekiyordu. Ayrıca yaşımın 34 olması tedaviye bir an önce başlamamızı gerektiriyordu. Bu yüzden 9,5 aylık evliyken merkez araştırmaya başlamıştık bile... Bir kaç merkez ile görüştükten sonra Bahçeci Kadın Sağlığı Merkezi’ne geldik.

Devamını Okuyun

Beklediğim Koku

Hayatımın son 4 yılından öncesinde çocuklar bana hiç de sevimli gelmezlerdi. Öyle ki sevimsiz, baş belası, ayak bağlarıydılar. Hayatta geldiklerinden itibaren önce işini kaybedersin, devamında kariyerin tehlikeye girer, arkadaşlarından uzaklaşırsın kısacası o başlar sen bitersin. ...... vb

Devamını Okuyun

Bu Ancak Filmlerde Olur

Zeynep Gümüşçü - Şanlıurfa (Mayıs 2009) Yaşadıklarımı, o kötü günleri tekrar hatırlamak zorunda olsam da diğer hastalara teselli olsun diye yazmaya karar verdim. Anlatacaklarıma hastalarınız " bu ancak filmlerde olur " diyeceklerdir. Ancak ben bunları tek tek yaşadım. 1996 yılında çikolata kisti denen bir rahatsızlıkla karşılaştım. 2 yıl Şanlıurfa da tedavi gördüm. Ondan sonrada 1yıl Antep’de tedavi gördüm. Rahim filmi isteyip bir şeyim olmadığını söyleyip 1 yıl beni oyaladılar.

Devamını Okuyun

 O Kaliteli Yumurta; Oğlum Bora!

İsmim Nurcan Kırağı. Bir psikoloğum. 10 yıllık evliyim. Şu anda 18 aylık bir oğlum var. Aynı zamanda Bahçeşehir de He-Ce anaokulunun sahibiyim. 7 yıl kısırlık tedavisi gördüm. Sizlerle deneyimlerimi, hislerimi paylaşmak için buraya da yazdım. Günümüzde hala bu konuların kişiler için tabu olduğunu, diğer hastalıklar gibi rahat konuşulmadığını biliyorum. Ben gönüllü konuşmacıyım. Bütün o yıllarda da konuştum, paylaştım... Kaç yumurtam olduğunu, döllenip döllenmediklerini... Yumurtaların tutunup tutunmadıklarını herkes bilirdi.

Devamını Okuyun

Umutsuzluğa Kapılmadan Kararlı Olduk…

Müge Özdemir - İstanbul ( Mayıs 2009 ) Eşimle 8 yıldır evliyiz. Eşim 45, ben 42 yaşındayım. Evlendiğimiz zaman çocuk bizim için öncelik olmadı. Tam tersine kendi kurmuş olduğumuz düzen içerisinde onu kaldıramayacağımızı düşünüyorduk. Ama nasıl olsa ?zamanı gelir yaparız? diye hep erteledik. Yaşın çok önemli olduğunun farkında değildik.

Devamını Okuyun

Bilen Mektup…

Hiç umudumuz yokken umut ve bir bebek verdiniz. Tüm emekleriniz için teşekkürler.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

50.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: