Tüp Bebek Yaptıranlar - Hasta Hikayeleri

Bahçeci’de tedavi gören ve mucizelerine kavuşan hastalarımızın ilham veren hikayelerine tanık olun. Her 2,5 saatte bir dünyaya gelen bebeğimizle ailemiz hızla büyüyor. Siz de Bahçeci’yle bebek sahibi olmanın sevincini yaşayın.
Merkezlere Göre Filtreleyin:
Hikayem Çok Uzun Ama Yine de Kısaca Bahsedeyim…

Şuan oğlum 11 aylık. Tam 11 yılın sonunda bize Bahçeci ailesinin emeği, tecrübeleri ve başarısıyla geldi. Ben başta teşekkür etmek istiyorum Bahçeci ailesine… Aile diyorum çünkü bize en zor ve umutsuz zamanlarımızda bir aile gibi destek oldular. Engin bilgileri ve deneyimlerinin ötesinde psikolojik olarak bizi rahatlattılar, güler yüzleriyle içimizi ısıttılar…

Devamını Okuyun

Cehennemden Geçiyorsanız, Durmayın Yürümeye Devam Edin!

Biz 9 sene önce evlendik ancak 2005 senesinden sonra ciddi olarak bebek sahibi olmak için gayret göstermeye başladık. 6 ay sonra bebek sahibi olamayınca; burada; İrlanda’da bir tüp bebek kliniğine gittik, teşhis konulamadı. Deneyin, bir sene içinde bebeğiniz olur denildi. Birçok deneme sonrası başarısız olunca, ebeveyn olmak için sabırsızlandığımız için sonuç almadan 3 aşılama yaptık, fakat negatif sonuç aldık.

Devamını Okuyun

Teşekkür

2009 yılı Ekim ayında kliniğinizde tüp bebek tedavisi gördüm, tedavi sonrası bir kızım ve bir de oğlum oldu, başta sayın Mustafa BAHÇECİ ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.İyi ki tercihimi kliniğiniz yolunda yaptım.

Devamını Okuyun

Çok Değişik Bir Maraton Başlangıcı Olmuştu

SAYIN : DOÇ.DR.BORA CENGİZ BEY  YÜCE TANRI HUZURUNDA SİZLERE NASIL TEŞEKKÜR ETSEK VE NASIL HELALLIK ALSAK İSTESEK BİLEMİYORUZ.  ÇOK DEĞİŞİK BİR MARATON BAŞLANGICI OLMUŞTU BİZİM İÇİN BU TEDAVİ SÜRECİ.ACABA KOŞABİLİRMİYDİK ?

Devamını Okuyun

Yılların Özlemi

Uzun yıllar bekledik (12 yıl).  Size kavuşmak için her türlü yöntemi denedik. Ama sonuç her defasında hüzündü. Yılmadık asla vaz geçmedik. 7 Tüp bebek denememizin sonunda mutlu sonuca vardık. Biraz sıkıntılı 8 Ay 10 gün çok uzun bir sure . Bu dönemde bazı sorunlar yasamadık değil.

Devamını Okuyun

Hastamız Yaşadığı Süreci Bu Kitapta Topladı

Çocuk sahibi olma isteğiyle geçirdiği aşamalar sonrasında yolu "Bahçeci Sağlık Grubu doktorları Dr. Halit Fırat Erden Dr. Murat Berksoy ile kesişen Kişisel Gelişim uzmanı Saba Deniz, tedavi süreçlerini, bu süreçlerde yaşadıklarını, doktorlarından aldığı pozitif enerji ve ilham sonrasında Bebek’le Doğmak isimli kitabınının atılan filizlerini tüm detayları ile okuyucularla paylaşıyor.

Devamını Okuyun

Bahçeci Ekibine Sonsuz Teşekkürler

Evliliğimizin ilk 3-4 yılında çocuk sahibi olmayı düşünmüyorduk, daha sonra nasıl olsa olur diyorduk ama başımıza bunların geleceğini nereden bilebilirdik. Rutin doktor kontrollerimden birinde doktorum bana çocuk sahibi olmayı istediğimde ilk önce rahim filmi çektirmemi söyledi, nedeni de çift rahimli olma ihtimalimin olmasıymış.

Devamını Okuyun

Sıradan Bir Tüp Bebek Hikayesi Olabilir Ama…

Benim hikayem belki diğer tüp bebek anneleri gibi sıradan ve olağan gözükebilir ama gene de insanı bazen isyan ettiren, bazen üzen, bazen de mutlu eden yanları da yok değil.

Devamını Okuyun

Teşekkürler!

SEVİM PIÇAK 2005 Evlendikten sonra 5 ay kadar hemen çocuk olsun istemedik. İlaç ile korunmadık. Aradan 1 yıl gecti.Çocuğumuz olmuyordu. Belki olur diye biraz zaman tanıdık .Sonra tedaviye karar verdik. İlk önce doktor muayene tahlil ve ultrasondan sonra sizin hemen çocuğunuz olamaz biraz saır dediler. Yumurta çatlatmak için ilaçlar verildi. Fakat sonuç olumsuz çıktı.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

50.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: