Hasta Hikayeleri

Merkezlere Göre Filtreleyin:
Anneliğe hasret bütün kadınlar hepimiz aynıyız.

Bütün hikayelerin başlangıcı nasılsa bizim hikayemizde aynı.Severek evlendik,3 yıl çocuk istemedik.Her şeyin yoluna girmesini bekledik ev araba borçlar falan?.Yani çoğumuz gibi.Yaşımız genç nasıl olsa diye çocukla ilgili sohbetleri hep gülümseyerek dinledik hiç üstümüze alınmadık.Evlilik yıldönümüz de eşimle beraber hadi artık çocuk yapalım diyerek çok romantik bir kara aldık.

Devamını Okuyun

Yaşam gerçekten Umut’la başlıyor

Her şey yaptırdığım sperm testinin sonucu almamla başladı. Allah?ım inanamıyorum. Test sonucuna göre sperm sayım çok düşük ve ben normal yollardan baba olamayacağım. Doktorumuz üzülmememizi ve tüp bebek yolu ile çocuk sahibi olabileceğimizi söyleyince biraz rahatladık. Eşimle hemen karar verdik. Önümüzdeki ay tedaviye başladık. İğneler, ilaçlar derken transfer günü geldi çattı. Eşimde bende çok heyecanlıydık.

Devamını Okuyun

Bir Umut Yolculuğu ve 23 Nisan Bayramı

GONCA - ALİ ÖMER KESKİN- Samsun ( Mayıs 2009 ) Biz Samsun'dan Gonca-Ali Ömer KESKİN çifti. Sizinle tanıştığımız günden beri tam bir yıl oldu ve geçen yıl bu dönemde yaşadıklarımızı anımsarken sizlere bir teşekkür mektubu yazmayı düşündük... Anakara'da iki ayrı tüp bebek denememizden sonra bir daha çocuğumuzun olacağına dair hiçbir ümidimiz kalmamıştı.

Devamını Okuyun

Başaracağınıza İnanın…

1998 yılında evlendiğimde, eşim de ben de çocuk sahibi olma konusunda hiç aceleci davranmadık. 2004 yılına geldiğimizde ben hala çocuk konusuna çok sıcak bakmamakla birlikte eşimin artık bir çocuk sahibi olmayı arzuladığını hissediyordum. Ama nasılsa bir gün olacak diye düşündüğüm için tembellik yapmakta bir sakınca görmüyordum. Ta ki bir tesadüf eseri asla çocuğumun olmayacağını öğrenene kadar...

Devamını Okuyun

Bebeğimi 12. Denemede Buldum!

38 yaşındayım. 17 yıllık evliyiz. 15 yıl çocuk sahibi olabilmek için doktor doktor dolaştık. Tam 11 kez tüp bebek denemesi geçirdim. Belçika'da yaşıyoruz. Avrupa'da yaşadığımız ve bu konunun merkezi diye düşündüğümüz için umudu hep orada aradık... Sonunda çevremizin tavsiyesine, ailelerinin de çağrısına uyarak "bir de kendi vatanımızda deneyelim" deyip Türkiye'ye geldik.

Devamını Okuyun

Umut, Acı, İnat ve Zafer = EGE

Merhabalar, Başkalarının yaşam öykülerinin bizleri çok da ilgilendirmediğini sanıyorum. Hele bu öykü, biz çok sıkıntılı günler yaşarken, umudumuzu yitirmişken bir başarı öyküsü ise hiç de çekilmez olabilir diye düşünüyorum. O yüzden, benim de artık anımsamak istemediğim ayrıntılarla kimseyi sıkmak istemiyorum.

Devamını Okuyun

Bu Benim Hikayem

Altı yıl boyunca dur durak bilmeden verdiğim insan üstü mücadelemin hikayesidir. Sizlerle paylaşmadan evvel, lütfen kendinizi benim yerime koymanızı ve kararlarınız ne olursa olsun bir kez daha gözden geçirmenizi diliyorum. Şimdiden bir çoğunuzun "Ben bu kadarını yapamazdım" veya daha büyük bir azimle "Asla mücadelemden vazgeçmeyeceğim" dediğini duyar gibiyim. Hayatım değişiyor..

Devamını Okuyun

Önce Kanserle Sonra İnfertilite ile Başa Çıktım!

24 yaşında evlendim. Evlendiğimde ana okulu öğretmenliği yapıyordum. Çünkü çocukları çok seviyordum ve onlarla birlikte olmaktan keyif alıyordum. Galiba bulunduğum ortamın da etkisiyle hemen çocuğum olsun istedim. Eşimle karar verdik bebek sahibi olmaya. Ama aradan 8 ay geçmişti ve hala hamiye kalmayı başaramamıştım. Gerçi doktorlar 1 yıl bekleyin diyorlar ama..

Devamını Okuyun

Her Kadının Yaşamak İstediği bir Duygudur Annelik…

Her kadının yaşamak istediği bir duygudur annelik... Bazıları buna çok kolay ulaşırlar, hatta kimileri; istemeden zahmetsizce sahip oldukları bebeklerini acımasızca terk edip gider, kendi dünyalarında kaybolurlar. Nasıl bir duygudur onları bu duruma iten anlamak çok zor, hatta imkansız! Oysa anne olmak ne kadar da güzel bir duygu. İçinde her geçen gün biraz daha büyüyen bir varlığı hissetmek, ilk kıpırtılarını. her ay ona biraz daha yaklaşmanın heyecanını yaşamak. Bir mucizedir bu.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

50.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: