Hasta Hikayeleri

Merkezlere Göre Filtreleyin:
İkizlerim Olunca Sanki Dünyalar Benim Oldu

Ben Asiye Ergül, 12 yıllık evlilik hayatımda sizi bulmakla hayatımda bir dönüm noktası gerçekleşti. 12 yıl boyunca tüm çabalamamın boşa gittiğini düşünürken sizin varlığınızla büyük onur yaşadım. 12 sene hayatı boşa yaşadığımı anladım. Mustafa Bahçeci ve ekibine çok teşekkür ederim.

Devamını Okuyun

Sizler sayesinde yaşamlar güzelleşiyor…

Bu yazıyı, Bahçeci Sağlık Grubuna sadece tedavi olup bebek sahibi olmak için gidiliyormuş yada sorunlu hamilelik yaşayanlar gidiyormuş gibi ön yargıya sahip olanların bu kanılarını kırmak ve hepsinden öte Bahçeci sağlık grubunda çalışanlarca her bir anne adayına ne kadar değer verildiğini anlatabilmek, benim gibi herhangi bir tedaviye gerek kalmaksızın gidenler olduğunu, olabileceğini dile getirmek ve ayrıca tüm çalışanlara teşekkür etmek için yazıyorum...

Devamını Okuyun

Sizleri Hiç Unutmayacağız

Biz Maya'mızı çok aradık, çok istedik. Ona kavuşmamıza yardım eden Bahçeci ailesine, özellikle Mustafa Hoca'mıza, Emel Hemşire'mize; güzel yürekleri, bize olan inançları, yardımları ve bize yaşattıkları bu eşsiz duygular için sonsuz teşekkürler.

Devamını Okuyun

Tüm Ekibe Minnettarım

Yaklaşık 1 sene önce 2 tane miyomum olduğunu öğrendim ve gittiğim doktorum da dahil histeroktomisiz  miyomları almak istemedi. İyi bir doktor araştırırken yolum Bahçeci kliniği ve Doktor Mustafa Bahçeci’ye düştü.  6 ay önce laparoskopik cerrahi ile miyomlarımdan doktorum sayesinde kurtuldum ve sağlıklı yaşantıma geri dönmem çok uzun sürmedi. Öncelikle sevgili doktorum Mustafa Bahçeci’ye ve tüm ekibine minnettarlığımı belirtmek isterim.

Devamını Okuyun

Şükürler Olsun Ben de Annelik Tacını Taktım

Bir devam etmeyen normal gebelik, dört olumsuzluklarla sonuçlanan tüp bebek denemelerimiz olmuştu. Bu sıkıntılı süreçleri yaşarken birde yeri doldurulamayacak iki insanı, hem annemi hem de babamı kısa süre aralıklarla kaybetmiştim. Çok üzülmüş, yıpranmış, bir o kadarda yorulmuştum. Sanki her şey üst üste geliyor, zor bir sınavdan geçiyordum. Sabredip hayatıma devam etmeliydim.

Devamını Okuyun

Sonsuz Teşekkürler…

Öncelikle Bahceci Kliniği Sağlık ekibine ve sevgili Doktorum Güvenç Karlıkaya'ya sonsuz teşekkürler.  2007 yılının Ekim ayında 5 haftalık hamile olduğumu öğrendiğim zaman esimle çok sevinmiştik. Her ay düzenli olarak doktora kontrole gitmeye başlamıştım ve hamileliğin seyrinde hiçbir problem yoktu, taki 32.haftaya kadar. O hafta kontrole gittiğimde doktorum ultrasonla bebeğimi kontrol ederken bir anda telaşlandı ve bize amniyo sıvısının hiç kalmadığını söyledi. Bir anda heyecandan elim ayağım boşalmıştı

Devamını Okuyun

Yeni Bir Başlangıç…

Merhaba kader arkadaşlarım ben Perihan, 23 yaşında dünya evine girdim. Evimize neşe ve meyveler vermek istemiştik. Ama bir türlü çocuk sahibi olamamıştık. 13 yıl para birikimi için bekledik ve ilk tüp bebek denememiz için karar verdik. Stresli bir döneme girmiştim.  İlaç tedavisi, iğneler beni iyice mahvetmişti. Dışarıda kimseyi görmek istemiyordum telefonlara bile cevap vermiyordum.

Devamını Okuyun

Zaman ve Sabır Herşeyin İlacıdır…

Bizim de en büyük sıkıntımız bebeğimizin olmamasıydı ama çok mücadele verdik. Önemli olan bu tedavi sürecinde eşlerinize mutlaka iyi davranın. Çünkü onların hakkını ödeyemeyiz. Eşimin yediği her iğnede sanki kalbime hançer saplanıyordu. Ama o günler geride kaldı. Çok şükür zaman ve sabır her şeyin ilacıdır.

Devamını Okuyun

9 Yıllık Hasretimi Dindirdiniz

Şu an 4.5 aylık hamileyim, oğlum olacak size ne kadar teşekkür etsem azdır. Bana bu mutluluğu yasattığınız için çok teşekkür ederim. 9 yıllık hasretimi dindirdiniz. Herkese sizi tavsiye ediyorum.

Devamını Okuyun

7 Ülke 13 Merkez

105 Ülkede

50.000'in Üzerinde Bahçeci Bebeği

Zor vakalarda Avrupa standartlarının üzerinde başarı oranlarına sahip Bahçeci ile sizin de bebek hayaliniz gerçek olsun.

Hakkımızda

Bahçeci Tüp Bebek

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp ile bize ulaşmak için tıklayın
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: