Hasta Hikayeleri

Oğlumuzun İkinci İsmi Güvenç Oldu

Oğlumuzun İkinci İsmi Güvenç Oldu

Değerli Bahçeci çalışanları, varikosel rahatsızlığım nedeniyle bir türlü çocuk sahibi olamıyorduk. Bulunduğumuz (Edirne) ildeki bir kurumda başarılı geçmeyen ve moralimizi bozan iki aşılama ve bir tüp bebek girişimi sonrasında eşimin hemşehrisi olan mutlu Düzceli bir esnaf çiftin tavsiyesi üzerine Fulya Şubesi’nde bulunan sayın Op. Dr. Güvenç Karlıkaya ile yeni bir tüp bebek tedavi girişimine başladık.

Evvelki başvurduğumuz kurumun aksine Fulya’daki çalışanlar, uzmanlar, ambiyans ve Güvenç hocadan daha fazla ve iyi muamele gördük. İstanbul dışından geldiğimizden dolayı bize randevu konusunda da kolaylık sağlandı. Çevrede hesaplı oteller de var. Bazen günübirlik gelirdik bazen bir önceki akşam gelirdik kafamız rahat olsun diye. Muayeneler ve istişarelerimizde bize çok saygılı ve ilgili davranıldı. Erkeklerin bazen yaşadığı örnek verme sorununa da Fulya’daki rahat ortamdan dolayı yaşamadım. Güvenç hocaya yarı şaka ve yarı ciddi bir şekilde, “Eğer bu iş olursa, sizin adınızı koyacağım” diye söz vermiştim. Dr. Necati Fındıklı ve ekibinin sayesinde döllenme gerçekleştirildi ve de tuttu. Tuttuğunda eşim ve ben çok mutlu olduk.

30 Ocak 2016 tarihinde akşamleyin biricik oğlumuz Miraç Güvenç Gümüş Edirne’de dünyaya geldi. Güvenç hocaya verdiğim sözü yerine getirerek oğlumuzun ikinci ismi Güvenç oldu. 🙂 Bundan dolayı başta Dr. Güvenç Karlıkaya ve Dr. Necati Fındıklı olmak üzere Bahçeci Fulya Şubesindeki tüm çalışanlara eşim ve ben teşekkür ederiz.

Burak & Ebru GÜMÜŞ

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım