Hasta Hikayeleri

Küçük prensesimizin dünyaya gelmesine yardımcı olan UMUT TUP BEBEK ekibine sonsuz teşekkürler

Küçük prensesimizin dünyaya gelmesine yardımcı olan UMUT TUP BEBEK ekibine sonsuz teşekkürler

Biz Köksal ailesi olarak tam 14 yıldır çocuk özlemiyle yaşadık durduk.Denemediğimiz gitmediğimiz işlem doktor kalmadı.Evlendiğimizin 1 yılında itibaren çocuk istedik gerekli bütün testleri yaptık hiçbir şey bulamadılar.Bekleyin olur dediler.O zaman hem genç olmamız hemde tıbbın bu kadar ilerlememiş olmasından dolayı sadece bekledik.5 yılından itibaren aşılamalara başladık.1.2.3.4.5. Aşılama her seferinde bir daha deneyelim dedi doktorlar bizde herseferinde denedik.

Tüp bebek yapalım dedi ünlü bir doktor.İyi bir hastanede iyi bir doktorla denediğimizi düşündük sonuç yine kocaman sıfır.2 .deneme yine aynı 3. deneme aynı.Her seferinde sanki çok kolaymış gibi tekrar deneyin dediler.Bu arada merkezi değiştirdik yine ünlü bir doktor iyi bir hastane bulduğumuzu düşündük 2 kerede orada denedik.Eşim artık çok yorulmuştu ve her deneme sonrasında depresyona giriyordu ben hiçbir şey yapamıyorum.Bütün birikimlerimizi bu işe yatırmıştık herkes tatil yaparken biz para biriktiriyorduk.Eşim hergün internette dolaşıyor bütün tüp bebek sitelerini dolaşıyordu.Bir gün sizin isminizi duymuş.Sizinle ilgili çok iyi şeyler duyduğunu bana iletti.O günün hayatımızın en şanslı günü olduğunu çok sonra anladık. Ekibinizin hastaya olan ilgisi sıcaklığı bizi çok etkledi.Herşeye yeniden başlamak için bize güç verdi.Tedavimizde göstermiş olduğunuz titizliği görünce neden bu kadar süre size gelmediğimiz hep kendimize sorduk.Eşim şimdi 6 aylık gebe.Kızımızın olacağını öğrendik.

Eşim ve ben, doktorumuza, tedavi boyunca bizimle her konuda ilgilenen bütün hemşire sekreter grubuna sonsuz teşekkürler. Hayatımız boyunca sizleri unutmayacağız ve her zaman sizin için dua edeceğiz. Sonsuz teşekkürler

KÖKSAL AİLESİ

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım