Hasta Hikayeleri

Kaybedilen Umut Sadece ve Sadece Mutluluğunuzu Erteler

Kaybedilen Umut Sadece ve Sadece Mutluluğunuzu Erteler

Tedavi Süreci boyunca eşlerin birbirlerine karşı sabır ve hoşgörülü ilk şart sonrasında ise olumlu düşünmek var işin içinde süreç maliyetli olabilir ama bunu kâti sürede tedavi boyunca bahsi bile edilmemeli.
Bide iğneleri verdiği acı var Anne adayı için geçerli tabi, Baba adayı için hava hoş☺ sonunda mutluluk olduğu düşünülürse Anne adayı için hiç bir acı söz konusu bile değil.
Düzenli Doktor muayeneleri tedavi Süreci boyunca değişen farklı ilaç ve iğne dozları hiçbir zaman bizi mutsuz etmemiştir.
Aksine, tedavinin sonuna yaklaştıkça, yumurta toplama işlemi, toplanan yumurtaların embriyo haline getirilme aşaması sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi, Anne adayının transfere hazırlanması transferden sonra ise umutla bekleyiş sonucun olumlumu yoksa olumsuz mu gelgitler. ALLAH hiç kimseyi kaldıramayacağı yük ile imtihan etmez. Aldığımız yol zordu fakat sabır testinden geçtik çok şükür…
Şükürler olsun ki sonunda sabır meyvemizi kucağımıza aldık. 😘😍
Umuyoruz ki bebek sahibi olmak isteyen herkes zorlu yolun sonunda olumlu sonuç alır…
Kaybedilen Umut sadece ve sadece mutluluğunuzu erteler…

DUYGU VE DÜŞÜNCELERLERİMİZ

Mutluluğa doğru ilk adımlarımızın başlangıcıydı süreç; Sabır, inanç, dua ile başladı her şey imtihanımızın çetin geçeceği ve bir o kadarda mutlu ve umutlu geleceğinin habercisiydi her şey.
Çetin geçecekti çünkü ailemizden sevdiklerimizden haftalarca uzak kalmak vardı süreçte. Neticede İstanbul dışından gelmiştik. Mutluluk vardı içimizde tedavi sonucunun güzel sonuçlanacağı hakkında.
Umut vardı hiç vazgeçmediğimiz Müstecep hocamızın bizi kendi ailesinden ayırt etmediği sıcak, samimi, Güler yüzü ve taktire şayan çabasıyla bizi daha da umutlu hale getirdi.
Tedavi başladı her geçen zaman bizi sonuca doğru götürdü güzel bir şekilde sonuçlandı. Ve sonunda 37. Haftanın sonunda bebeğimizi kucağımıza almanın tarif edilemez mutluluğunu yaşadık ALLAH herkese nasip etsin…
İlk olarak bizden emeğini hiç bir şekilde esirgemeyen Sn. Opr. Dr. Müstecep KAVRUT hocamıza akabinde emeği geçen bütün Bahçeci Sağlık ekibine sonsuz minnetlerimizi iletir herkese saygı ve sevgilerimizi sunuyorum.
Daha fazla aileyi bebek sahibi etmeniz dileğiyle.

Ali & Aynur

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım