Hasta Hikayeleri

İnancımı Hiç Kaybetmedim

İnancımı Hiç Kaybetmedim

Umut Tüp Bebek Merkezi Anne Adaylarına…

Adım Belgin Safran, 43 yaşındayım. 14 senelik evliyim. Evliliğimizin ilk yılından itibaren anne ve baba olmaya karar verdik. Doğal yollardan bebek sahibi olamayınca. Çok kıymetli hekimlerimizin yolunu tuttuk. Evliliğimiz boyunca 12 kez çeşitli kliniklerde tüp bebek  denemelerimiz oldu. Çoğunlukla sonuç hep hüsrandı.

Sevgili anne ve baba adayları ben şu an 4,5 aylık hamileyim ve karnımda bir kız çocuğum var. Ben bir kız annesi adayıyım.

Bizler diğer anneler gibi normal yollarla maalesef ki çocuk sahibi olamıyoruz. Hepinizde bilirsiniz ki bu süreç çok uzun, çok yorucu ve bir o kadarda sabır isteyen moral isteyen gerçekten fedakarlık isteyen bir süreç.

Ben bütün hayal kırıklıklarına rağmen hiçbir zaman pes etmedim. İnancımı hiç kaybetmedim. Arkadaşlar inanınki başarmanın yolu sabretmekten ve azimli olmaktan geçiyor. Eğer gerçekten anne baba olmak istiyorsanız hayatınızda ümitsizliğe yer vermeyin. Anneler  kadar burada babalara da çok fazla görev düşüyor. Ben bana sonuna kadar destek olan, bana hep moral veren ve benim bu yolculukta elimi hiçbir zaman bırakmayan eşime sonsuz teşekkür ediyorum. Allah’a olan inancım ve doktorlarımızın da sayesinde şu an bu noktadayım. Hiçbir zaman pes etmedim. Anne olmak; isteyen her kadının hakkı. Bu hakkı elde etmek için sakın pes etmeyin. Rabbim nasip ederse sağlıklı bir şekilde 5 ay sonra bebeğimi kucağıma alacağım. Bebek sahibi olmak isteyen tüm annelerin aynı sevinç ve mutluluğu yaşaması temennisiyle.

Umut Tüp Bebek Merkezi tüm çalışan personellerine gösterdikleri sıcak ilgi ve alakadan dolayı sonsuz şükranlarımı sunarım.

Saygılarımla,

Belgin Safran

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım