Hasta Hikayeleri

İçimdeki Minik Kalpler

İçimdeki Minik Kalpler

İçinizde hareket eden iki canlı,elinizi karnınıza koyduğunuzda hissedebildiğiniz yavrularnız,iki küçük kalp ve iki küçük bedene sahipseniz hayatta sağlıktan başka bir şey istememelisiniz..

Bende buna sahip olduğum için şükrediyorum ve bu yaşadığım huzuru Allahın izniyle Mustafa bey ve Kübra hanıma borçluyum.Nisan ayında başladığımız tedavimizde 2,5 ay sonra yapılan transferle ikiz bebeklerime hamile kaldım.Tedavi süresince Mustafa beyin profesyonelliğiyle Kübra hanımın muhteşem takibi ve ilgi ve samimiyetlerinin birleşmesiyle muhteşem bir tüp bebek tedavi süreci geçirdik.İlk denememizde hamile kaldım ve ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anladık.Ben bugün 32 haftalık ikiz erkek bebeklerime hamileyim ve inşallah 1 ay sonra bebeklerimizi kucağımıza alacağız.Kliniğe uzak olduğumuzdan dolayı maalesef doğumumuzu evimize yakın bir hastanede yapacağız.Ama bu haftaya kadar tüm kontrollerimizi hamile kaldıktan sonra Kübra hanımın bizi emanet ettiği doktorumuz yaptı ve ben bugüne kadar sağlıklı bir hamilelik geçirdiysem her kontrolümden mutlu çıktıysam bunu canımız doktorumuza borçluyuz.Her kontrolde bize bebeklerimizi parmaklarına kadar gösterdi,ilaçlarımızı her seferinde kontrol etti,benim iyi olmam için hep tavsiyelerde bulundu.Sadece üstten bakmıyordu resmen her kontrolde checkup yapıyordu bebeklerimize 🙂 Hep güler yüzlü ,cana yakın ve her gittiğimizde mutlaka bizi çok güldürebilecek espriler yapan hep güzel konuşan kalbi ve yüzü çok güzel çok tecrübeli ve çok iyi bir doktordu. Tabi hemşireside kibar,güler yüzlü,samimi ve işini çok iyi yapan her aradığımda hemen cevap veren WhatsApp raporlarımın biricik güzel hemşiresi o 🙂 Tüm bahçeci ekibi tanıştığım yada tanışmadığım tüm çalışanları hepsi seçilmiş insanlar ve hepsi Bahçeci ekibine çok yakışıyor.Biz bugün Bahçeci’de son kontrolümüze gittik.Onlardan ayrılmak çok zordu.Çünkü onlar bizim ailemiz oldu ve evimizdeki huzurun,mutluluğun ve içimdeki minik kalplerin sebebi oldular.Onlara her zaman minnettarım.Ne yapsam onların hakkını ödeyemem.Sadece teşekkür edebiliyorum.Ama ayrılmadık bebeklerimiz doğunca yine ziyarete gideceğiz,büyüdüklerinde de gideceğiz inşallah 🙂 Tüm bahçeci ekibine çok teşekkür ederim..

İçimde hissettiğim muhteşem tekmelere vesile olan Mustafa Bey ve Kübra hanıma, müthiş bir hamilelik dönemi geçirmemde yanımızda olan sevgili doktorumuza, Bahçeci’nin güzel hemşireleri Asiye abla, Emel ve İdil’e çooooooooookkkk teşekkür ederim. Hayatta her şey istediğiniz gibi olsun. Güler yüzünüz hiç asılmasın. Kalbinizin güzelliği sizi hep mutlu etsin. Hepinizi çok seviyorum. Sağlık ve huzurla kalın 🙂 Beni unutmayın 🙂

Zehra Esen

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım