Hasta Hikayeleri

Hayatımıza Renk Katan Değerli İnsan

Hayatımıza Renk Katan Değerli İnsan

SLM BİZ BURSA’DAN YUSUF – GÖNÜL SEVİMLİ

BIZLER 11 YILLIK EVLIYIZ VE 11 YIL ÇOCUK OZLEMI YAŞADIK. DUYDUMUZ DOKTORLAR A GITTIK AMA BIZE SIZIN ÇOCUĞUNUZ OLMAYACAK DİYE SOYLENDI. AMA BİZ YİNE PES ETMEDİK. YIL 2005 BURSADA BİR TIP MERKEZİNE BASVURDUK, AMA BURADA DA OLUMSUZ CEVAP ALDIK. AMA YİNE YILMADIK. ALLAH’TAN ÜMİT KESİLMEZ DEDİK TEDAVİYE DEVAM ETTİK.  YIL 2012 BURSA’DA ÖZEL BİR HASTANEDE 1 KERE TÜP BEBEK YAPTIRDIK, ODA TUTMADI.

BİZ ALLAH’TAN ÜMİT KESİLMEZ DEDİK VE KARŞIMIZA DOKTORUMUZ ÇIKTI.  UZUN UĞRAŞLAR SONUCU BENDEKİ RAHATSIZLIĞI ÇÖZDÜK. SIRA EŞİME GELMİŞTİ ODA TEDAİYE BAŞLADI. ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN DOKTORUMUZDAN BUDA GÜZEL GİTTİ DERKEN ARAMIZDAN DOKTORUMUZ AYRILDI VE ONUN YERİNE EN GÜZEL İNSAN SELEN ECEMİŞ GELDİ.  BÜTÜN TEDAVİMİZDEN ARTIK SELEN HANIM SORUMLUYDU VE BÜYÜK GÜN GELDİ ÇATTI.  ARTIK TRANSFER YAPILACAK DENİLDİ. BİZ HAZIRIZ VE TRANSFER GERÇEKLEŞTİ VE YERİNİ 11 GÜNLÜK HEYACANLI BEKLEYİŞ BAŞLADI.  TABİKİ BİZ BURSADAN GELDİĞİMİZ İÇİN BURSAYA DÖNÜŞ YAPTIK.  11.GÜN HASTANEYE TAHLİL YAPTIRMAYA GİTTİĞİMİZDE HAMİLELİK POZİTİF ÇIKTIĞINI GÖRDÜM EŞİM VE BEN SEVİNÇTEN ADETA UÇUYORDUK VE 2 HAFTANIN ARASINDA KONTROLE GİTTİĞİMİZDE BİR KERE DAHA SEVİNDİK. ÇÜNKÜ BEBEKLERİMİZİN İKİZ OLDUĞU SÖYLEDİ.  ARTIK YERİNİ HEYACANLI BEKLEYİŞ BAŞLADI.  ALLAH’A BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN.  EŞİM 09.09.2015 TARİHİNDE DOĞUM YAPTI. ŞUAN YAVRULARIMIZI KUCAĞIMIZA ALDIK.  ÇOK SÜKÜRLER OLSUN ALLAH’TAN.  DİLEĞİM ÇOCUĞU OLMAYANLARA DUAMIZ…

ÖNCELİKLE BURADAN ÇOCUĞU OLMAYAN ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM. İSTANBUL ÜSKÜDAR BAHÇECİ OLSUN. GERÇEKTEN MÜKEMMEL HASTANE VE GERÇEKTEN MÜKEMMEL ÇALIŞAN EKİBİ VAR.  BURADAN HAYATIMIZA RENK KATAN ÇOK DEĞERLİ INSAN SELEN SEZGINSOY HANIM EFENDİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.  TÜM BAHCECİ AİLESİ VE CALIŞANLARINA BAŞARILAR DİLERİM. NOT BURADAN SELEN HANIMA ÇOK SELAM..

HOCAM KIZIMIZ SELEN SEVİMLİ VE FURKAN AHMET SEVIMLİ EN YAKIN ZAMANDA EL ÖPMEYE GELECEĞİZ. ALLAH’A EMANET OLUN.

SAYGILARIMIZLA YUSUF – GÖNÜL SEVİMLİ  / BURSA

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım