Hasta Hikayeleri

Doğalanne Funda Uçuk Er – Mutlu Haber

Bugün benim 35. yaş günüm. 🎉🎂 Sokaklarda koşturduğum, bez bebeklere yoldaş olduğum dün gibi hatırımdayken, aradan onca yıl geçivermiş, gözlerimin kenarlarına kaz ayakları, saçlarıma tek tük aklar yerleşivermiş. İtiraf ediyorum tek tük değil.😂
Dün bu videoyu doğum günüm için hazırlamışlar. ( Fondaki şarkı düğündeki ilk dans şarkımız, hikayesini hatırlayanlar?)Bu vesile ile süreçle ilgili biriken sorularınızı yanıtlayayım istedim, gönül koyanlar olmuş.

Sevgili dostlar biz @bahcecisaglik ile tanışmadan önce memlekette 3 negatif denememiz vardı. Sorun neydi demişsiniz. Doktorlarımızın dediğine göre doğal gebelik için hiçbir sorunumuz yoktu. Sonra toplamda 4. , @bahcecisaglık ‘taki ilk denememizde Liya’ya kavuştuk biliyorsunuz. Bu son tedavimiz de 5. denememizdi. Liya’da tedaviye Mustafa Hoca ile başlamıştık, bu tedavimizdeki doktorumuz @guvenckarlikaya idi. Bize aylar öncesinden vitamin takviyesi vermişlerdi. İlker bir yıl içinde tam bir torba keçiboynuzu tozu tüketti. Uzun zamandır sağlıklı besleniyorduk zaten. İki yıldır da şeker ve ekmeği kestik. Evet merkezimiz son teknoloji ile çalışıyor ve insanoğlunun yapabileceği her şeyi yapıyorlardı. Desk görevlilerinden embriyologlara kadar o güveni zaten hissediyordunuz. Lakin kader gayrete aşıktı ya , işte biz de o gayret için yola revan olduk. Ben yumurta kalitesini artıran “ fertility yoga” yaptım evde.
Ve sonrası fotoğrafta gördükleriniz. Ben yaşım 35 diye korkarken bu kez daha da kaliteli embriyolar elde edildi. Tabi bu süreçte Liya ile hep İlker ilgilendi sağolsun.

Bugün birçok kişiye teşekkürüm var. İlk önce bütün umudumu yitirmişken beni anne olacağıma inandıran ilk doktorum Mustafa Bahçeci’ye , son tedavimdeki canım doktorum @guvenckarlikaya ‘ya, güleryüzleriyle bize yuva sıcaklığı hissettiren Bahçeci Sağlık Grubu’na, her daim yanımda olan @dnzzz.cnr ’a,minicik bebeği ile bana destek vermeye İstanbul’a gelen dostlarıma, dualarınız için size ve eşim İlker’e çok teşekkür ederim. Bu arada sormuşsunuz, 13. haftanın içindeyiz elimize habire usg fotoğrafı veriyorlar ve ben sanki başkasının hayatını yaşıyor gibiyim, Ne dersiniz bir gün inanabilecek miyim?

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım