Hasta Hikayeleri > 1

Bahçeci Tüp Bebek Merkezinden Çok Memnunuz

Biz ŞAHİN ailesi olarak Bahçeci Tüp Bebek Merkezi olan yerden çok memnunuz, Süreyya İriz hanımdan daha da memnunuz ve biz böyle bir hastanede tedavi olduğumuz için memnunuz çok teşekkür ederiz saygılarımla arz ederiz.

Devamını Okuyun

Herkese Çok Teşekkür Ederim

Sayın Zeki hocamdan ve tüm ekibinden çok memnun oldum, çok tedavi gördüm ama doktorlar bana bir sorun olmadığını söylediler. En sonunda bir tahlil hastaneyi başımıza yıktı. Çünkü biz sorun yok derken en büyük sorunla karşılaştık bütün bunlardan sonra Zeki hocayla tanıştık. Ben çok tedirgindim ama Zeki hocanın cana yakınlığı, ilgisi beni rahatlatmıştı.

Devamını Okuyun

Sevgili Bahçeci Hastanesi

Sevgili Bahçeci Hastanesi Hastanenizde 2 kez tüp bebek yaptırdık. İlki tutmamasına rağmen hiç vazgeçmedik sizden. Çünkü yaptığınız tedavinin iyiliğini siz zaten biliyorsunuz onu söylememize bile gerek yok göstermiş olduğunuz sevgi, saygı ve dostluk için teşekkür ederiz..

Devamını Okuyun

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi’nden Çok Memnun Kaldım

Bahçeci Tüp Bebek Merkezi'nden çok memnun kaldım. Önce Allah sonra zeki hocamıza buradaki emeği geçen herkesten razı olsun.

Devamını Okuyun

Bahçeci’ye ve Hocam Zeki Akkum’ a Sonsuz Teşekkürler

14 yıllık evlilik hayatımda özlemini çektiğim evlat hasretine Bahçeci grubuyla girdiğimiz yolculuk sonucunda kavuştum. Uzun süre yorucu tedavilerden sonra özlemimiz son buldu .

Devamını Okuyun

Tekrardan İyi ki Varsınız

15 yıllık evli on bir kere tüp bebek denemiş artık umudu kalmayan, çok yorgun, hayattan hiçbir beklentisi olmayan biri olarak arkadaşımın ve eşimin ısrarlarına dayanamadan hastaneye geldim.

Devamını Okuyun

Umutlarımız Mutlulukla Sonuçlandı

Tam altı ay oldu, bu muhteşem annelik duygusunu on iki yıl aradan sonra bir daha yaşamak. Aralık 2012 ben bir çocuğum daha olsun istedim. Böylece Zeki Beyle tanıştık. Arkadaşımın tavsiyesi ile tercih ettim. Birçok kan tahlili, ultrason, rahim filmi, sperm sayısı derken; normal bir tedavi ile çocuk sahibi olamayacağımı, yaşım dolaysıyla bir an önce tüp bebek tedavisini önerdi. Daha önce 1 canlı çocuk 1 dış gebelik geçmişim olduğu için tüp bebek tedavi yöntemi ile şansımın en fazla % 40 olduğunu söyledi.

Devamını Okuyun

Hamilelik Öyküm

ADIM A.B., DOĞUM TARİHİM 1983, EŞİM S.B., DOĞUM TARİHİ 1978, 2006 YILINDA EVLENDİK VE O YILDAN İTİBAREN HAMİLELİKLE İLGİLİ YAŞADIĞIMIZ ZORLU SÜRECİ AKTARMAK İSTİYORUM. EŞİMLE EVLENDİKTEN SONRA HEMEN ÇOCUK İSTEMESEKTE HERHANGİ BİR KORUNMA YÖNTEMİ UYGULAMADIK. ANCAK YAKLAŞIK 1,5 YIL SONRA HERHANGİ BİR HAMİLELİK OLUŞMAMASI ÜZERİNE O YILLARDA İKAMET ETTİĞİMİZ NİĞDE İLİNDE BİR HASTANEDE KADIN DOĞUM UZMANI VE ÜROLOJİ UZMANIYLA YAPTIĞIMIZ GÖRÜŞMELER SONRASI EŞİME VE BANA BİR DİZİ TESTLER UYGULANDI.

Devamını Okuyun

Bütün Yollar Bahçeci’ye Çıkıyordu

Eşimle üniversite yıllarında tanıştık ve birbirimizi çok sevdik. Okul biter bitmez evlendik. Eşimin görevi nedeniyle ilk görev yerimiz Diyarbakır oldu. Eşim çocuklara çok düşkün olduğu için hemen çocuğumuz olsun istiyordu. Evleneli 1 yıl olmuştu ama henüz hiçbir hamilelik belirtim yoktu. Eşim sürekli doktora gitmemiz gerektiğini söylüyordu ama ben çok önemsemiyordum. Sonuçta bir yıl çok kısa bir süreydi ve yaşımız çok gençti. Ancak eşimin ısrarları sonucu bir kadın doğum doktoruna gittik.

Devamını Okuyun

16 Yıllık Özlem

16 yaşında kızım var ve 16 yıldır çocuğumuz olmuyordu. Tüp bebek yaptık olmadı, aşılama denedik olmadı, tedavi gördük maalesef olmadı. Çok şükür Diyarbakır Bahçeci Tüp Bebek Merkezinden Zeki Akkum hocamız sayesinde şimdilik eşim 4 haftalık hamile. Önce Allah sonra Bahçeci grubunun sayesinde Allah'ın izniyle çocuklarımız olacak.

Devamını Okuyun

Diyarbakır Sizinle Mutlu

Bugün Diyarbakır’da 1 yıldız daha doğdu. 16 kocaman yıldan sonra Allah’ın izniyle Zeki Akkum hocamın üstün yetenekleriyle ve başarıların sonucu ile bizi sevindirdi. Ben de diyorum ki yüce Allah’ta seni sevindirsin hocam.

Devamını Okuyun

Ahmet Hocamızı İyi ki Tanımışım

Her hatırladığımda “iyi ki Ahmet Hocamla tanışmışım” diyorum. Bebeksiz nice çiftler, aile olmak için onun vesilesine nail olmak için sıra bekliyor. Allah Ahmet Hocamıza uzun ve sağlıklı ömür versin. Dualarımla…

Devamını Okuyun

Op. Dr. Zeki Akkum’a Övgü

Allah razı olsun doktorumuz Zeki Akkum’dan Rabbim ona bu dünyada da Ahirette de iyilik ver.

Devamını Okuyun

Naz Bebek

23 yıllık evli çiftimiz umudu Bahçeci Diyarbakır Merkezinde buldu. Azospermi olan hastamız 3 defa TESE, daha önce 9 defa ICSI-IVF denemesi oldu. Sadece birinde gebelik elde edildi oda erken kayıp ile sonuçlandı. 9. Denemeden sonra “bu son” diyen çiftimiz merkezimizde 10. Denemesini yaptı. 10. Denemede çiftimize dondurulmuş embriyo transferi yapıldı. 23 yıllık hasretin sonunda dünyaya gelen Naz bebeğe sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Devamını Okuyun

Örnek Doktor Ahmet Özdoğru

Daha ilk denemede mucizeyi gerçekleştiren ve ikiz evlatlarımızı kucağımıza almamıza vesile olan, mesleğine ve hastalarına olan saygısı, bilgisi, donanımı ve insanlığıyla örnek Doktor Ahmet ÖZDOĞRU, iyi ki varsınız! Daha nice çiftlerin hayallerini gerçekleştirmeniz dileklerimizle…

Devamını Okuyun

Sizi Arayalım
Telefon numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme

Sizi Arayalım

Doktorlarımızla ücretsiz ön görüşme yapmak için telefon numaranızı bırakın, sizi arayalım.

Sizi Arayalım
Telefon Numaranız:

ya da 444 39 49 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım: