Hasta Hikayeleri

Çok Değişik Bir Maraton Başlangıcı Olmuştu

Çok Değişik Bir Maraton Başlangıcı Olmuştu

BAHÇECİ GRUBUNA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. 01.05.2012

SAYIN : DOÇ.DR.BORA CENGİZ BEY YÜCE TANRI HUZURUNDA SİZLERE NASIL TEŞEKKÜR ETSEK VE NASIL HELALLIK ALSAK İSTESEK BİLEMİYORUZ. ÇOK DEĞİŞİK BİR MARATON BAŞLANGICI OLMUŞTU BİZİM İÇİN BU TEDAVİ SÜRECİ.ACABA KOŞABİLİR MİYDİK ?

KISMET OLURSA İKİNCİ ÇOCUĞUMUZU GÖRMEK İSTİYORDUK.YILLAR SONRA SEVGİLİ ( PROF.DR.MUSTAFA BAHÇECİ ) HOCAMIZIN BAŞARILI 1.TEDAVİSİNDEN ( 10 YIL SONRA ) BAHÇECİ GRUBU İLE BİR AİLE GİBİ OLMUŞTUK.  SAYIN : PROF.DR.MUSTAFA BAHÇECİ HOCAMIZIN OLMADIĞI BİR GÜNDE SAYIN : DR. HANIM TRANSFER İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRMİŞTİ. DUALAR ÜZERİNE KURULAN BU DÜNYADA. SAYIN: EMEL HEMŞİRE HANIMA TEŞEKKÜRLER. ALLAH YARDIMCISI OLSUN. İYİ BİLİR HİÇ STRES SIKINTI VE İTİRAZ ETMEDEN YÜCE RABBİMİZE SIĞINARAK DUALARIMIZLA SAYIN : DOKTORUMUZA YARDIMCI OLDUK. BU BİZİM 4. VE SON DENEMEMİZ OLACAKTI VE DE TEK EMBİRİYO TRASFERİ İDİ MALUMUNUZ 38 YAŞ GRUBU.ANNE ADAYI İÇİN.AYRICA EMBRİYOLOG : TURAN BEY İNDE EMEKLERİNE SONSUZ SAYGILARIMIZI SUNARIZ.ALLAH YARDIMCISI OLSUN.YÜCE RABBİMİZ OL DEDİMİ SİZ BİLİYORSUNUZ.

SAYIN : DOÇ.DR BORA BEY BU TEDAVİ SÜRECİNDE SİZİ HİÇ TANIMADAN SİZE ÇOK ISINMIŞTIK. SİZİN HASTALARLA LOBİ BÖLÜMÜNDE ÇOK SAMİMİ SOHBETLERİNİZİ İZLİYOR VE İNTERNETTEN TAKİP EDİYORDUK.İŞTE YURDUMUZUN İNSANI DİYORDUK GERÇEKTEN BUNA İNANIN. BORA BEY YAŞ OLARAK AYNI GRUPTANIZ YURDUMUN İNSANININ İSTEDİĞİ PORTRE SİZSİNİZ….

BU KADARLA YETİNMİYORUZ SAYIN : AYSEL HEMŞİRE HANIMEFENDİYE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ ŞANSLISINIZ. NE MUTLU SİZE BÖYLE İNSANLARLA ÇALIŞMAK ANCAK SİZİN GİBİ İNSANLARA NASİP OLUR.

SAYIN:DR’UN TRANSFERİ BAŞARILI OLMUŞTU VE DEVAMINDA BUNDAN SONRA SİZİN TEDAVİNİZİ. SAYIN : DOÇ.DR.BORA BEY YAPACAK DENDİĞİNDE ÇOK MUTLU OLMUŞTUK 37 HAFTALIK SÜREÇTE OLAĞANÜSTÜ SEVECEN, CANDAN ,SAMİMİ , DÜRÜST VE DOĞRU YAKLAŞIMLARINIZDAN DOLAYI SİZLERE NASIL TEŞEKKÜR EDİLİR BİLEMİYORUZ. YÜCE RABBİMİZ HERŞEYİ GÖNLÜNÜZCE VERSİN . HER DAİM YÜCE RABBİMİZ YANINIZDA OLSUN. SİZİN PROF. OLDUĞUNUZU GÖRMEK VE İLK KUTLAYAN BİZ OLMAK İSTİYORUZ  İNŞALLAH.

TÜM DOKTORLARINA VE HEMŞİRELERİNE VE TÜM PERSONELİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLER. ALLAH’A EMANET OLUN BAŞARILARINIZIN DEVAMINI BEKLİYORUZ. İNŞALLAH BİNLERCE AİLEYİ DAHA MUTLU EDERSİNİZ.  

SAYGILARIMIZLA.

KADRİYE ÇALI –  NURETTİN ÇALI

Sizi Arayalım WhatsApp
WhatsApp
Messenger
Sizi Arayalım
En yakın zamanda arayalım